Зайсан аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі N 36-2/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 тамызда N 4100 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңының 1-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының төмендегі шешімдеріне өзгерістер енгізілсін:
1) "Тіркелген салық ставкаларын бекіту туралы" 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 13-3/7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-97 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2009 жылғы 13 маусымдағы № 25 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің қазақ тілі мәтінідегі тақырыбы және бүкіл мәтіні бойынша "ставкаларын", "ставкалары" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемесі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2) "Зайсан қаласының жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына және жер салығының базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-6/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-109 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2009 жылғы 6 ақпандағы № 6 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің қазақ тілі мәтінідегі тақырыбы және бүкіл мәтіні бойынша "ставкаларына", "ставкасына" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелеріне", "мөлшерлемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Д. Тлеубердин
Мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев

О внесении изменений в некоторые решения Зайсанского районного маслихата
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 июля 2015 года N 36-2/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 августа 2015 года N 4100
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогооблажения", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в следующие решения Зайсанского районного маслихата:
1) В решение №13-3/7 от 23 апреля 2009 года "Об утверждении фиксированных налоговых ставках" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-11-97, опубликовано в №25 районной газеты "Достык" от 13 июня 2009 года) внести следующее изменение:
заголовок решения и по всему тексту на казахском языке, слова "ставкаларын", "ставкалары" заменить соответственно словами "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемесі";
2) В решение №17-6/2 от 29 декабря 2009 года " Об утверждении поправочных коэффицентов к базовым ставкам платы за земельные участки к базовым ставкам земельного налога по городу Зайсан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-11-109, опубликовано в №6 районной газеты "Достык" от 6 февраля 2009 года) внести следующее изменение:
заголовок решения и по всему тексту на казахском языке, слова "ставкаларын", "ставкалары" заменить соответственно словами "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемесі".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Тлеубердин
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев