"2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2015 жылғы 16 наурыздағы N 40/6-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда N 3785 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 52/2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 23.12.2015 N 52/2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3724 тіркелген) шешіміне сәйкес Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3620 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 4 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8170098,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2322278,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22381,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 27800,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5797639,8 мың теңге;
2) шығыстар – 8172655,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 88437,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 92256,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3819,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2015 года N 40/6-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2015 года N 3785. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 52/2-V
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 52/2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 3724) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 24 декабря 2014 года № 36/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3620, опубликовано 22 января 2015 года в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Зыряновского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 8170098,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2322278,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22381,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5797639,8 тысяч тенге;
2) затраты – 8172655,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 88437,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 92256,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3819,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -90994,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90994,1 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"2. "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311- V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3724 тіркелген) шешімімен белгіленген, 2015 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 95,7 пайыз көлемінде орындалуға қабылдансын.";
5-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 16466,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
осы шешімге 1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 қосымшалары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
П. Потапенко
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы
Г. Денисова
Зырян ауданының
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -90994,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90994,1 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Принять к исполнению на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, в размере 95,7 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 3724).";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 16466,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии П. Потапенко
Секретарь маслихата
Зыряновского района Г. Денисова
Приложение 1 к решению
маслихата Зыряновского района

004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6300,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2000,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
45738,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6500,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
58124,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
89896,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
82876,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5000,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
18015,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4277,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
67490,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
71726,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71726,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35662,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2089,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
24117,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
9858,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
487010,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
136602,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
0,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5753,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5753,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
120400,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
120400,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6300,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2000,0
006
Оказание жилищной помощи
6500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
45738,0
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6500,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
58124,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
89896,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
82876,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5000,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18015,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4277,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
67490,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
71726,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71726,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35662,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2089,0
021
Капитальные расходы государственного органа
0,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
24117,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
9858,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
487010,2
1
Жилищное хозяйство
136602,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
0,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5753,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5753,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
120400,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция, жилья коммунального жилищного фонда
120400,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)

37157,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15305,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13355,0
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1950,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
21852,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13995,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7857,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
68773,0
1
Ауыл шаруашылығы
35636,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3492,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3492,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
32144,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске ,асыру жөніндегі қызметтер
26967,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
760,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
856,0
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3561,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
0,0
6
Жер қатынастары
16358,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16358,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14218,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргізілетін жерге орналастыру
2140,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
16779,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
16779,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
16779,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16278,0
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16278,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16278,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

37157,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
15305,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
13355,0
010
Капитальные расходы государственного органа
0,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1950,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
21852,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
13995,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7857,0
006
Капитальные расходы государственного органа
0,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо-охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
68773,0
1
Сельское хозяйство
35636,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3492,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3492,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
32144,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
26967,0
003
Капительные расходы государственного органа
760,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
856,0
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3561,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
0,0
6
Земельные отношения
16358,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16358,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14218,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2140,0
007
Капитальные расходы государственного органа
0,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16779,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
16779,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
16779,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16278,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16278,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16278,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территорий района (города областного значения)