2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 462 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 4344 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № 156 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 17.05.2016 № 156 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18-тармақтарына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зырян ауданы бойынша 2016 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес 2016 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізілімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбекақысы 2016 жылға белгіленген ең төменгі жалақының 1,25 мөлшерінде бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Зырян ауданы әкімінің орынбасары А.А.Светашқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі А.Кәрімов
Зырян ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 18
желтоқсандағы № 462
қаулысына қосымша
2016 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізілімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, қаржыландыру көздері және нақты шарттары
№ р/с
Жұмыс берушінің аталуы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Орындалатын жұмыстардың көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру көзі
1
"Зырян қаласының әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мұрағаттық және ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу,
курьерлік жұмыс

Об организации и финансировании общественных работ в 2016 году
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2015 года N 462. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2016 года N 4344. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 17 мая 2016 года № 156
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 17.06.2016 № 156.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7, статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктами 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения"", для поддержки различных групп населения испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в 2016 году по Зыряновскому району.
2. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2016 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ, согласно приложению.
3. Размер оплаты труда участников общественных работ утвердить в размере 1,25 минимальной заработной платы, установленной на 2016 год.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зыряновского района Светаша А.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района А. Каримов
Приложение
к постановлению акимата
Зыряновского района
от 18 декабря 2015 года
№ 462
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2016 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
№ п/п
Наименование работодателя
Вид общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложение (утверждено)
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Зыряновска"
Помощь в работе с архивными и текущими документами,
курьерская работа

Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбек ақыны төлеу жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару арқылы орындалған жұмыстың саны, сапасы және қиындығына байланысты жұмыс уақыты табелінде көрсетілген нақты жұмыс істелген уақытқа жүргізіледі, еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, уақытша жұмысқа жарамсыздығы бойынша әлеуметтік жәрдемақыны төлеу, зақыммен немесе басқа да денсаулық жағдайына келтірілген заларды орнын, зейнеткерлік және әлеуметтік салымдар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі. Жұмыскерлердің кейбір санаттары үшін қоғамдық жұмыстардың шарттары (кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге, он сегіз жасқа толмаған тұлғаларға) сәйкес санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерінің есебімен және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамалығына сәйкес жұмыскер мен жұмыс беруші арасындағы жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле рабочего времени в зависимости от количества, качества и сложности выполненных работ путем перечисления на лицевые счета безработных, инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.