Сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімінің 2015 жылғы 05 қарашадағы N 14 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қарашада N 4227 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімінің 30.12.2016 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасынының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21–1 бабына сәйкес, Күршім ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Күршім ауданы әкімінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 55 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік – құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-14-143 болып тіркелген, аудандық "Рауан-Заря" газетінің 2011 жылғы 19 қарашадағы № 92 санында жарияланған), Күршім ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 10 "Күршім ауданы әкімінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 55 "Сайлау учаскелерін құру туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік – құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4030 болып тіркелген, аудандық "Рауан-Заря" газетінің 2015 жылғы 31 шілдедегі № 61 санында жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім
ауданының әкімі С.Чукаев
КЕЛІСІЛДІ:
Күршім аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы А.Рахман
Күршім ауданы әкімінің
2015 жылғы "_5_" ___11__
№__14__ шешіміне қосымша
Күршім ауданы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары және саны
№ 719 Шығыс сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 1 Ю. Гагарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күршім ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 101 үй
Шекарасы: Күршім ауылының шығыс бөлігі, Күршім өзенінен Малдыбаев көшесінің Абылайхан көшесіне дейінгі тақ санды жағы; Абылайхан көшесінің Малдыбаев көшесінен бастап Маткаримов көшесіне дейінгі тақ санды жағы, Маткаримов көшесі Абылайхан көшесінен бастап ауылдың оңтүстік шетіне дейін.
№ 720 Орталық сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 3 Күршім мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күршім ауылы, Барақ батыр көшесі, 1 а үй
Шекарасы: Күршім ауылының солтүстік батыс бөлігі, Малдыбаев көшесінің Күршім өзенінен Абылайхан көшесіне дейінгі жұп санды жағы; Абылайхан көшесінің Малдыбаев көшесінен бастап Духович көшесіне дейінгі тақ санды жағы, Духович көшесінің Абылайхан көшесінен бастап Бауыржан Момышұлы көшесіне дейінгі тақ санды жағы, Духович көшесінен бастап Бауыржан Момышұлы көшесінің № 11 үйге дейінгі тақ санды жағы, Зангин көшесі толығымен.
№ 721 Мектеп сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі, Күршім ауылы, Ибежанов көшесі, 69 үй
Шекарасы: Күршім ауылының оңтүстік батыс бөлігі, Маткаримов көшесінен бастап, Маткаримов көшесін қоспағанда ауылдың оңтүстік шетінен бастап Абылайхан көшесіне дейін; Абылайхан көшесінің Маткаримов көшесінен бастап Аңғышпаев көшесіне дейінгі жұп санды жағы, Аңғышпаев көшесі толығымен.
№ 722 Батыс сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 05 ноября 2015 года N 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 ноября 2015 года N 4227. Утратило силу - решением акима Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2016 года № 7
Сноска. Утратило силу – решением акима Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30.12.2016 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" аким Курчумского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки, согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решение акима Курчумского района от 22 ноября 2011 года № 55 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-14-143, опубликовано 19 ноября 2011 года в районной газете "Рауан-Заря" № 92), решение акима Курчумского района от 29 июня 2015 года № 10 "О внесении изменения в решение акима Курчумского района от 22 ноября 2011 года № 55 "Об образовании избирательных участков"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4030, опубликовано 31 июля 2015 года в районной газете "Рауан-Заря" № 61).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Курчумского района С.Чукаев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Курчумской
районной территориальной
избирательной комиссии А.Рахман
"5" ноября .
Приложение к решению
акима Курчумского района
от "05" __11__ 2015 года
№ __14___
Границы и количества избирательных участков по Курчумскому району
Восточный избирательный участок № 719
Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №1 имени Ю.Гагарина", село Курчум,
улица Бауыржана Момышулы, дом 101
В границах: восточная часть села Курчум, нечетная сторона улицы Малдыбаева от реки Курчум до улицы Абылайхана, нечетная сторона улицы Абылайхана от улицы Малдыбаева до улицы Маткаримова, улица Маткаримова от улицы Абылайхана до южной окраины села.
Центральный избирательный участок № 720
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Курчумская школа-гимназия № 3",
село Курчум, улица Барак батыра, дом 1 а
В границах: северо-западная часть села Курчум, четная сторона улицы Малдыбаева от реки Курчум до улицы Абылайхана, четная сторона улицы Абылайхана от улицы Малдыбаева до улицы Духовича, нечетная сторона улицы Духовича от улицы Абылайхана до улицы Бауыржан Момышулы, от улицы Духовича нечетная сторона улицы Бауыржан Момышулы до дома № 11, улица Зангина полностью.
Школьный избирательный участок № 721
Центр: государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Курчумского района Восточно-Казахстанской области"
село Курчум, улица Ибежанова, дом 69
В границах: юго-западная часть села Курчум, от улицы Маткаримова не включая улицу Маткаримова от южной окраины села до улицы Абылайхана, четная сторона улицы Абылайхана от улицы Маткаримова до улицы Ангышбаевой, улица Ангышбаева полностью.
Западный избирательный участок № 722

Орталығы: "№ 4 Н.Островский атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күршім ауылы, Духович көшесі, 20 үй
Шекарасы: Күршім ауылының батыс бөлігі, Духович көшесінің Абылайхан көшесінен бастап Бауыржан Момышұлы көшесіне дейінгі жұп санды жағы, Духович көшесінен бастап Көлбаев көшесіне дейінгі Бауыржан Момышұлы көшесінің жұп санды жағы, Бауыржан Момышұлы көшесінің № 9 үйінен бастап Тоқаев көшесіне дейінгі тақ санды жағы; Пролетарская, Көлбаев көшелері толығымен.
№ 723 Діңгек сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 5 Күршім орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Күршім ауылы, Тоқаев көшесі, 31 үй
Шекарасы: Молодежная, МТС, Тоқаев, Юбилейная, Қабанбай батыр, Павлодар, Көкшетау, Журба, Бірлік, көшелері, Бауыржан Момышұлы тұйық көшесі; Бұқтырма шабақ өсіру шаруашылығы толығымен.
№ 724 Алғабас сайлау учаскесі
Орталығы: "Алғабас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алғабас ауылы
№ 725 Топтерек сайлау учаскесі
Орталығы: "Топтерек негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Топтерек ауылы, Қабақ шаруашылық қонысы
№ 726 Құйған сайлау учаскесі
Орталығы: "Құйған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Құйған ауылы
№ 727 Қайыңды сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайыңды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қайыңды ауылы
№ 728 Шірікаяқ сайлау учаскесі
Орталығы: Орталық көшесі, 5 үй
Шекарасы: Шірікаяқ ауылы
№ 729 Қайнар сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы "Фельдшерлік пункт" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Қайнар ауылы
№ 730 Қарабұлақ сайлау учаскесі
Орталығы:"Қарабұлақ негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы
№ 731 Ақсуат сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақсуат орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы : Ақсуат ауылы
№ 732 Жолнұсқау сайлау учаскесі
Орталығы: "Жолнұсқау негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Жолнұсқау ауылы
№ 733 Аманат сайлау учаскесі
Орталығы: "Мөнекей орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Аманат ауылы
№ 734 Бурабай сайлау учаскесі
Орталығы: "Бурабай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Бурабай ауылы
№ 735 Қойтас сайлау учаскесі
Орталығы: "Қойтас орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қойтас ауылы
№ 736 Теректібұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: "Теректібұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Теректібұлақ ауылы
№ 737 Төсқайың сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы "Фельдшерлік пункт" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Төсқайың ауылы
№ 738 Қалғұты сайлау учаскесі
Орталығы: "Қаратоғай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қаратоғай ауылы, Еңбек шаруашылық қонысы
№ 739 Ақши сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақши негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ақши ауылы
№ 740 Егіндібұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы "Фельдшерлік пункт" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Егіндібұлақ ауылы
№ 741 Жылтау сайлау учаскесі
Орталығы: Орталық көшесі 7 үй
Шекарасы: Жылтау ауылы
№ 742 Сарыөлең сайлау учаскесі
Орталығы: "Балдәурен" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Шекарасы: Сарыөлең ауылы, Амангелді шаруашылық қонысы
№ 743 Барақ батыр сайлау учаскесі
Орталығы: "Барақ батыр негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Барақ батыр ауылы
№ 744 Бірлік сайлау учаскесі
Орталығы: "Бірлік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Бірлік ауылы
№ 746 Маралды сайлау учаскесі
Орталығы: "Маралды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Маралды ауылы, Алтай шаруашылық қонысы
№ 747 Үшбұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: "Үшбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үшбұлақ ауылы, Сарытау шаруашылық қонысы
№ 748 Қыстау-Күршім сайлау учаскесі
Орталығы: "Қыстау-Күршім негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қыстау-Күршім ауылы
№ 749 Теректі сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің "Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Теректі ауылы, Крахмаль көшесі, 62 үй
Шекарасы: Теректі ауылының Заречная, Новосельская, Почтовая, Алтайэнерго, Тохтаров, Әуезов, Крахмаль, Құдайбердиев, Асанов, Дәуленов, Абылайхан, Смағұлов, Арычная, Школьная, МТМ, Зеленая, Пионерская, Абай, Шоқақов, Кукин, Жақсылықов, Пограничная, Оекенов, Әбедимов, Май, Марқакөл кеңшары, Бөкеев, Садовая көшелері, Ашалы шаруашылық қонысы.
№ 1162 Теректі сайлау учаскесі
Орталығы:"Күршім колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Теректі ауылы, Журба көшесі, 42 үй
Шекарасы: Теректі ауылының Сейфуллин, Журба, Балауса, Байзақов, Қабанбай, Малдыбаев, Сәтбаев, Дәуітбаев, Лесная, Бауыржан Момышұлы көшелері
№ 750 Тентек сайлау учаскесі
Орталығы: "Тентек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Тентек ауылы
№ 751 Қарашілік сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарашілік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қарашілік ауылы
№ 752 Мойылды сайлау учаскесі
Орталығы: Орталық көшесі, 20 үй
Шекарасы: Мойылды ауылы
№ 753 Ақжайлау сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақжайлау негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ақжайлау ауылы
№ 754 Қарой сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарой орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қарой ауылы
№ 755 Қайнарлы сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайнарлы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қайнарлы ауылы
№ 756 Былғары-Табыты сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы "Фельдшерлік пункт" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Былғары-Табыты ауылы
№ 757 Қалжыр сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің "Қалжыр ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Қалжыр ауылы
№ 758 Оң жақ Қалжыр сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің "Оң жақ Қалжыр ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Оң жақ Қалжыр ауылы
№ 759 Тақыр сайлау учаскесі
Орталығы: "Тақыр негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Тақыр ауылы
№ 760 Шеңгелді сайлау учаскесі
Орталығы: "Шеңгелді негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шеңгелді ауылы
№ 761 Боран сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің "Боран ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Боран ауылы
№ 762 Жиделі сайлау учаскесі
Орталығы: "Жиделі негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Жиделі ауылы
№ 763 Игілік сайлау учаскесі
Орталығы: "Игілік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Игілік ауылы
№ 764 Жаңаауыл сайлау учаскесі
Орталығы: "Жаңаауыл негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Жаңаауыл ауылы
№ 765 Қазақстан сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қазақстан ауылы
№ 766 Ақбұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбұлақ ауылының жастар үйі
Шекарасы: Ақбұлақ ауылы
№ 767 Майтерек сайлау учаскесі
Орталығы: Майтерек ауылындағы мектеп ғимараты, Майтерек ауылы
Шекарасы: Майтерек ауылы
№ 768 Теріскей-Бөкенбай сайлау учаскесі
Орталығы: "Теріскей-Бөкенбай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Теріскей-Бөкенбай ауылы
№ 769 Күнгей-Бөкенбай сайлау учаскесі
Орталығы: "Күнгей-Бөкенбай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Күнгей-Бөкенбай ауылы
№ 770 Алтай сайлау учаскесі
Орталығы: "Алтай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алтай ауылы
№ 771 Төсқайың сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы мәдениет басқармасы Күршім аудандық мәдениет бөлімінің "Төсқайың ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Төсқайың ауылы
№ 772 Балықтыбұлақ сайлау учаскесі
Орталығы: "Балықтыбұлақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Балықтыбұлақ ауылы
№ 773 Шанағаты сайлау учаскесі
Орталығы: "Шанағаты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шанағаты ауылы
№ 774 Бұғымүйіз сайлау учаскесі
Орталығы: "Бұғымүйіз бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Бұғымүйіз ауылы
№ 775 Ұрынхай сайлау учаскесі
Орталығы: "Ұрынхай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ұрынхай ауылы, Қарағайлыбұлақ, Жоғары Еловка шаруашылық қоныстары
№ 1150 уақытша ұстау изоляторының сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрлігі Шығыс Қазақстан облысы Ішкі істер Департаменті Күршім ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Күршім ауылы, Көлбаев көшесі, 10 үй
Шекарасы: Ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы
№ 776 сайлау учаскесі
Орталығы- Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті "Шығыс" шекара қызметі өңірлік басқармасының 2535 әскери бөлімі

Центр: коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4 имени Н.Островского", село Курчум, улица Духовича, дом 20
В границах: западная часть села Курчум, четная сторона улицы Духовича от улицы Абылайхана до улицы Бауыржан Момышулы, четная сторона улицы Бауыржан Момышулы от улицы Духовича до улицы Кулбаева, нечетная сторона улицы Бауыржан Момышулы от дома № 9 до улицы Токаева, улица Пролетарская, улица Кулбаева полностью.
Дынгекский избирательный участок № 723
Центр: коммунальное государственное учреждение "Курчумская средняя школа № 5", село Курчум, улица Токаева, дом 31
В границах: улицы Молодежная, МТС, Токаева, Юбилейная, Кабанбая батыра, Павлодарская, Кокшетавская, Журбы, Бирлик, переулок Бауыржана Момышулы, Бухтарминское нерестово-вырастное хозяйство полностью.
Алгабасский избирательный участок № 724
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Алгабасская средняя школа"
В границах: село Алгабас
Топтерекский избирательный участок № 725
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Топтерекская основная средняя школа"
В границах: село Топтерек, крестьянское поселение Кабак
Куйганский избирательный участок № 726
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Куйганская средняя школа"
В границах: село Куйган
Каиндинский избирательный участок № 727
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Каиндинская средняя школа"
В границах: село Кайынды
Чердоякский избирательный участок № 728
Центр: улица Центральная, дом 5
В границах: село Чердояк
Кайнарский избирательный участок № 729
Центр: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения центральной районной больницы Курчумского района "Фельдшерский пункт" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
В границах: село Кайнар
Карабулакский избирательный участок № 730
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Карабулакская основная средняя школа"
В границах: село Карабулак
Аксуатский избирательный участок № 731
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Аксуатская средняя школа"
В границах: село Аксуат
Жолнускауский избирательный участок № 732
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Жолнускауская основная средняя школа"
В границах: село Жолнускау
Аманатский избирательный участок № 733
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Монукойская средняя школа"
В границах: село Аманат
Бурабайский избирательный участок № 734
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Бурабайская средняя школа"
В границах: село Бурабай
Койтасский избирательный участок № 735
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Койтасская средняя школа"
В границах: село Койтас
Теректыбулакский избирательный участок № 736
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Теректыбулакская средняя школа"
В границах: село Теректыбулак
Тоскаинский избирательный участок № 737
Центр: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения центральной районной больницы Курчумского района "Фельдшерский пункт" управления здравохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
В границах: село Тоскаин
Калгутинский избирательный участок № 738
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Каратогайская средняя школа"
В границах: село Каратогай, крестьянское поселение Енбек
Акчийский избирательный участок № 739
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Акчийская основная средняя школа"
В границах: село Акчий
Егиндыбулакский избирательный участок № 740
Центр: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения центральной районной больницы Курчумского района "Фельдшерский пункт" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
В границах: село Егиндыбулак
Жылтауский избирательный участок № 741
Центр: улица Центральная, дом 7
В границах: село Жылтау
Сарыоленский избирательный участок № 742
Центр: коммунальное государственное предприятие "Балдаурен"
В границах: село Сарыолен, крестьянское поселение Амангельды
Барак батырский избирательный участок № 743
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Барак батырская основная средняя школа"
В границах: село Барак батыр
Бирликский избирательный участок № 744
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Бирликская основная средняя школа"
В границах: село Бирлик
Маралдинский избирательный участок № 746
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Маралдинская средняя школа"
В границах: село Маралды, крестьянское поселение Алтай
Ушбулакский избирательный участок № 747
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Ушбулакская средняя школа"
В границах: село Ушбулак, крестьянское поселение Сарытау
Кыстау-Курчумский избирательный участок № 748
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Кыстау-Курчумская основная средняя школа"
В границах: село Кыстау-Курчум
Теректинский избирательный участок № 749
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры" Курчумского районного отдела культуры Управления культуры Восточно- Казахстанской области,
село Теректы, улица Крахмаля, дом 62
В границах: улицы Заречная, Новосельская, Почтовая, Алтайэнерго, Тохтарова, Ауэзова, Крахмаля, Кудайбердиева, Асанова, Дауленова, Аблайхана, Смагулова, Арычная, Школьная, МТМ, Зеленая, Пионерская, Абая, Шокакова, Кукина, Жаксылыкова, Пограничная, Оекенова, Абедимова, Мая, Маркаколь Кеншары, Бокеева, Садовая села Теректы и крестьянское поселение Ашалы полностью.
Теректинский избирательный участок № 1162
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Курчумский колледж", село Теректы улица Журбы, дом 42
В границах: улицы Сейфуллина, Журбы, Балауса, Байзакова, Кабанбая, Малдыбаева, Сатпаева, Даутпаева, Лесная, Бауржана Момышулы села Теректы.
Тентекский избирательный участок № 750
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Тентекская начальная школа"
В границах: село Тентек
Карачиликский избирательный участок № 751
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Карачиликская основная средняя школа"
В границах: село Карачилик
Мойылдинский избирательный участок № 752
Центр: улица Центральная, дом 20
В границах: село Мойылды
Акжайлауский избирательный участок № 753
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Акжайлауская основная средняя школа"
В границах: село Акжайлау
Каройский избирательный участок № 754
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Каройская средняя школа"
В границах: село Карой
Кайнарлинский избирательный участок № 755
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Кайнарлинская основная средняя школа"
В границах: село Кайнарлы
Былгары-Табытинский избирательный участок № 756
Центр: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения центральной районной больницы Курчумского района "Фельдшерский пункт" управления здравоохранения Восточно-Казахстанского областного акимата
В границах: село Былгары-Табыты
Калжырский избирательный участок № 757
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие
"Калжырский сельский клуб" Курчумского районного отдела культуры Управления культуры Восточно- Казахстанской области
В границах: село Калжыр
Право-Усть Калжырский избирательный участок № 758
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Право-Усть Калжырский сельский клуб" Курчумского районного отдела культуры Управления культуры Восточно- Казахстанской области
В границах: село Право-Усть Калжыр
Такырский избирательный участок № 759
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Такырская основная средняя школа"
В границах: село Такыр
Шенгельдинский избирательный участок № 760
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Шенгельдинская основная средняя школа"
В границах: село Шенгельды
Бурановский избирательный участок № 761
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Бурановский сельский клуб" Курчумского районного отдела культуры Управления культуры Восточно- Казахстанской области
В границах: село Буран
Жиделинский избирательный участок № 762
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Жиделинская основная средняя школа"
В границах: село Жиделы
Игиликский избирательный участок № 763
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Игиликская основная средняя школа"
В границах: село Игилик
Жанааулский избирательный участок № 764
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Жанааулская основная средняя школа"
В границах: село Жанааул
Казахстанский избирательный участок № 765
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Казахстанская основная средняя школа"
В границах: село Казахстан
Акбулакский избирательный участок № 766
Центр: дом молодежи села Акбулак
В границах: село Акбулак
Майтерекский избирательный участок № 767
Центр: здание школы в селе Майтерек, село Майтерек
В границах: село Майтерек
Терискей-Бокенбайский избирательный участок № 768
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Терискей-Бокенбайская основная средняя школа"
В границах: село Терискей-Бокенбай
Кунгей-Бокенбайский избирательный участок № 769
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Кунгей-Бокенбайская основная средняя школа"
В границах: село Кунгей-Бокенбай
Алтайский избирательный участок № 770
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Алтайская основная средняя школа"
В границах: село Алтай
Тоскаинский избирательный участок № 771
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Тоскаинский сельский клуб" Курчумского районного отдела культуры Управления культуры Восточно- Казахстанской области
В границах: село Тоскаин
Балыктыбулакский избирательный участок № 772
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Балыктыбулакская начальная школа"
В границах: село Балыктыбулак
Шанагатинский избирательный участок № 773
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Шанагатинская основная средняя школа"
В границах: село Шанагаты
Бугымуюзский избирательный участок № 774
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Бугымуюзская начальная школа"
В границах: село Бугымуюз
Урунхайский избирательный участок № 775
Центр: коммунальное государственное учреждение
"Урунхайская основная средняя школа"
В границах: село Урунхайка, крестьянские поселения Карагайлыбулак, Верхняя Еловка
Избирательный участок изолятора временного содержания № 1150
Центр: государственное учреждение "Отдел внутренних дел Курчумского района Департамента внутренних дел Восточно-Казахстанской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан",
село Курчум, улица Кулбаева, дом 10
В границах: изолятор временного содержания отдела внутренних дел
Избирательный участок № 776
Центр: воинская часть 2535 региональное управление "Шығыс" пограничной службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан,

Шекарасы: 2535 әскери бөлімі, Күршім ауылы, Көлбаев көшесі, 2 үй
№ 778 сайлау учаскесі
Орталығы- Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің "Шығыс" шекара қызметі өңірлік басқармасы 2535 әскери бөлімінің "Алқабек" шекаралық заставасы
Шекарасы: "Алқабек" шекаралық заставасы
№ 779 сайлау учаскесі
Орталығы- Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің "Шығыс" шекара қызметі өңірлік басқармасы 2535 әскери бөлімінің "Қарашілік" шекаралық заставасы
Шекарасы: "Қарашілік" шекаралық заставасы
№ 780 сайлау учаскесі
Орталығы- Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің "Шығыс" шекара қызметі өңірлік басқармасы 2535 әскери бөлімінің "Теректі" шекаралық комендатурасы
Шекарасы: "Теректі" шекаралық комендатурасы
№ 781 сайлау учаскесі
Орталығы- Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің "Шығыс" шекара қызметі өңірлік басқармасы 2535 әскери бөлімінің "Мойылды" шекаралық заставасы
Шекарасы: "Мойылды" шекаралық заставасы
№ 782 сайлау учаскесі
Орталығы- Қазақстан Республикасы Ұлттық Қауіпсіздік Комитетінің "Шығыс" шекара қызметі өңірлік басқармасы 2535 әскери бөлімінің "Төсқайың" шекаралық комендатурасы
Шекарасы: "Төсқайың" шекаралық комендатурасы

В границах: воинской части 2535, село Курчум, улица Кулбаева, дом 2
Избирательный участок № 778
Центр: пограничная застава "Алкабек" воинской части 2535 региональное управление "Шығыс" пограничной службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан
В границах: пограничной заставы "Алкабек"
Избирательный участок № 779
Центр: пограничная застава "Карашилик" воинской части 2535 региональное управление "Шығыс" пограничной службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан
В границах: пограничной заставы "Карашилик"
Избирательный участок № 780
Центр: пограничная комендатура "Теректы" воинской части 2535 региональное управление "Шығыс" пограничной службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан
В границах: пограничной комендатуры "Теректы"
Избирательный участок № 781
Центр: пограничная застава "Моилды" воинской части 2535 региональное управление "Шығыс" пограничной службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан
В границах: пограничной заставы "Моилды"
Избирательный участок № 782
Центр: пограничная комендатура "Тоскаин" воинской части 2535 региональное управление "Шығыс" пограничной службы Комитета Национальной Безопасности Республики Казахстан
В границах: пограничной заставы "Тоскаин"