Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 22-6/4 "Көкпекті ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (сызбасын) және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 201 5 жылғы 08 сәуірдегі N 34-3/1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 мамырда N 3927 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 23-6/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 20.06.2018 № 23-6/3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Көкпекті ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (сызбасын) және жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 22-6/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3288 тіркелген, "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2014 жылғы 25 мамырдағы № 43 жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі), Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы К. Кожаева
Көкпекті аудандық
мәслихат хатшысы Р. Беспаев

О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 3 апреля 2014 года № 22-6/4 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога по Кокпектинскому району"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08 апреля 2015 года N 34-3/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 мая 2015 года N 3927. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2018 года № 23-6/3
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.06.2018 № 23-6/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогооблажения" Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 3 апреля 2014 года № 22-6/4 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога по Кокпектинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3288, опубликовано в газете "Жұлдыз" - "Новая жизнь" от 25 мая 2014 года № 43) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан";".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Кожаева
Секретарь Кокпектинского
районного маслихата Р. Беспаев