Үржар ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы N 51 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда N 4356 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 қарашадағы № 51 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімінің 21.11.2018 № 51 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес Үржар ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Үржар ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Үржар ауданы әкімінің 2011 жылғы 24 ақпандағы "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 2011 жылғы 03 наурыздағы № 5-18-109 болып тiркелген, 2011 жылғы 14 наурыздағы № 22-23 "Уақыт тынысы/Пульс времени" газетінде жарияланған) № 03 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Үржар ауданы әкімінің аппарат басшысы Н. Қараталовқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Зайнулдин
КЕЛІСІЛДІ:
Үржар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы А. Жұматаев
"18" желтоқсан 2015 жыл
Үржар ауданының әкімінің
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 51 шешіміне қосымша
Үржар ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 1004 Қарақол сайлау учаскесі
Қарақол ауылы, Азербаев көшесі № 10, "Қарақол орта мектеп-бақшасы" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарақол ауылы мен №3 ферма, Абай, Әбжанов, Еркімбековтер, Жақсыбеков, Құрманғазы, Махметов, Қалиев, Әзербаев, Шәкәрім, Достық, Октябрь, Ғаббасов, Жастар, С. Сейфуллин, Интернационал Гауһар, Қазақстан, Майлин, Орталық көшелері, мөлтек аудандар 1,2,3,4.
2. № 1005 Абай сайлау учаскесі
Абай ауылы, Құсайынов көшесі № 8, Үржар ауданы әкімдігінің жедел пайдалану құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Мәдениет үйі" филиалы, Қарақол ауылдық клубы.
Шекаралары: Абай ауылы, Құсайынов көшесі.

Об образовании избирательных участков по Урджарскому району
Решение акима Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2015 года N 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 января 2016 года N 4356. Утратило силу - решением акима Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 21 ноября 2018 года № 51
Сноска. Утратило силу - решением акима Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 21.11.2018 № 51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Урджарского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Урджарскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Урджарского района "Об образовании избирательных участков по Урджарскому району Восточно-Казахстанской области" от 24 февраля 2011 года № 03 (зарегистировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-18-109 от 03 марта 2011 года, опубликовано в газете "Уакыт тынысы/ Пульс времени" от 14 марта 2011 года № 22-23).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Урджарского района Н. Караталова.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Зайнулдин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Урджарской районной
территориальной избирательной комиссий А. Жуматаев
"18" декабря 2015 года
Приложение
к решению акима
Урджарского района
от 18 декабря 2015 года
№ 51
Избирательные участки по Урджарскому району
1. Каракольский избирательный участок № 1004
село Каракол, улица Азербаева № 10, Коммунальное государственное учреждение "Каракольская средняя школа-сад".
В границах: села Каракол и ферма № 3, улиц Абая, Абжанова, Еркинбековы, Жаксыбекова, Курмангазы, Махметова, Калиева, Азербаева, Шакарима, Достык, Октября, Габбасова, Жастар, С. Сейфуллина, Гаухар, Интернациональная, Казахстана, Майлина, Центральная, микрорайоны 1,2,3,4.
2. Абайский избирательный участок № 1005
село Абай, улица Кусаинова № 8, филиал "Дом культуры" Коммунального государственного казенного предприятия на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Каракольского сельского клуба.
В границах: села Каракол, улица Кусаинова.

3. № 1006 Сартерек сайлау учаскесі.
Сартерек ауылы, Есембаев көшесі № 10, "Сартерек негізгі мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сартерек ауылы, Есембаев көшесі.
4. № 1007 Сағат сайлау учаскесі.
Сағат ауылы, Заманбеков көшесі № 111,"Сағат орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Сағат ауылы, Заманбеков көшесі.
5. № 1008 Шолпан сайлау учаскесі.
Шолпан ауылы, Абай көшесі № 23, "Жүзағаш орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шолпан ауылы, Қабанбай, Ғ. Құлахметов, Абай, А. Жексембаев, Жанама, Б. Момышұлы, Сейфуллин, С. Құлахмет көшелері.
6. № 1009 Қоңыршәулі сайлау учаскесі
Таскескен ауылы, Желтоқсан көшесі № 20, "Ақтанберді атындағы орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекетік мекемесі.
Шекаралары: Таскескен ауылы, Үржар-Бақты тасжолынан ауылдың оңтүстік жағы, Ә. Молдағұлова көшесінен шығыс жаққа, Ақтамберді, Абай, Ш. Уәлиханов, М. Әуезов, Ардагерлер, Желтоқсан, Қ.Нұрғазин, М. Маметова, Құдайбердиев, Ә. Молдағұлова, Тлеубеков, Платина, Бидолла Тұралықов көшелері, Үшбұлақ ауылы, Тойке Таңатаров көшесі.
7. № 1010 Таскескен сайлау учаскесі
Таскескен ауылы, Ж. Балғабаев көшесі № 62, "Алтынсарин атындағы орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Таскескен ауылы, Үржар-Бақты тасжолынан ауылдың солтүстік жағы, Қазақстан, Т. Нұрғалиев көшесі, Қ. Тойжанов, Ж. Балғабаев, Қ. Қуанышева, Ғ. Қасенғазин көшелері.
8. № 1011 Училище сайлау учаскесі
Таскескен ауылы, Ж.Балғабаев көшесі № 70 а, "Үржар коллдеж" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Таскескен ауылы, Үржар-Бақты тасжолының оңтүстік жағы, Ә. Молдағұлова көшесінен батыс жаққа, Қазақстан, Ж. Балғабаев, Қ. Қуанышева, Б. Момышұлы көшелері.
9. № 1012 Алтыншоқы сайлау учаскесі
Алтыншоқы ауылы, Д.Жұматаев көшесі № 16, "Алтыншоқы орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Алтыншоқы ауылы, "Жыланды" отгон учаскесі, Шоссейная, Д.Жұматаев, Бакин, Октябрь, Целинный, Садовая, Қазақстан, Ж.Садыбаев, Степная, Предгорненская, Титова, Луговая, Береговая, Б.Есімханов көшелері.
10. № 1013 Лай-Бұлақ сайлау учаскесі
Лай-Бұлақ ауылы, Мұсалі Мұқаш көшесі № 10 б, "Лайбұлақ орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Лай-Бұлақ ауылы, Мұсалі Мұқаш, Қазақстан, Береговая, Дорстрой, Степная, Заречная, Школьная көшелері.
11. №1014 Теке-Бұлақ сайлау учаскесі
Теке-Бұлақ ауылы, Айкешов көшесі № 3, Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Үржар аудандық орталық ауруханасы" Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы, Теке-бұлақ ауылдық медициналық пункті.
Шекаралары: Теке-Бұлақ ауылы, Айкешев көшесі.

3. Сартерекский избирательный участок № 1006
село Сартерек, улица Есембаева № 10, Коммунальное государственное учреждение "Сартерекская средняя школа".
В границах: села Сартерек, улица Есембаева.
4. Сагатский избирательный участок № 1007
Село Сагат, улица Заманбекова № 111, Коммунальное государственное учреждение "Сагатская средняя школа".
В границах: села Сагат, улица Заманбекова.
5. Шолпанский избирательный участок № 1008
село Шолпан, улица Абая № 23, Коммунальное государственное учреждение "Жузагашская средняя школа-сад".
В границах: села Шолпан, улиц Кабанбая, Г. Кулахметова, Абая, А. Жексембаева, Жанама, Б. Момышулы, Сейфуллина, С. Кулахмета.
6. Коныршаулинский избирательный участок № 1009
село Таскескен, улица Желтоксана № 20, Коммунальное государственное учреждение" средняя школа-сад имени Актанберды ".
В границах: села Таскескен, южная сторона села от трассы Урджар-Бахты, от улицы А. Молдагуловой в восточную сторону, улиц Актамберды, Абая, Ч. Валиханова, М. Ауэзова, Ардагерлер, Желтоксан, К. Нургазина, М. Маметовой, Кудайбердиева, А. Молдагуловой, Тлеубекова, Платина, Бидолла Туралыкова, села Ушбулак, улица Тойке Танатарова.
7. Таскескенский избирательный участок № 1010
село Таскескен, улица Ж. Балгабаева № 62, Государственное учреждение "Средняя школа имени Алтынсарина "
В границах: села Таскескен, северная сторона села от трассы Урджар - Бахты, улиц Казахстанская, Т. Нургалиева, К. Тойжанова, Ж. Балгабаева, К. Куанышева, Г. Касенгазина.
8. Училищный избирательный участок № 1011
село Таскескен, улица Балгабаева № 70 а, Коммунальное государственное учреждение "Урджар колледж".
В границах: села Таскескен, южная сторона села от трассы Урджар-Бахты, от улицы А. Молдагуловой в западную сторону, улиц Казахстанская, Ж. Балгабаева, К. Куанышева, Б. Момышулы.
9. Алтыншокинский избирательный участок № 1012
село Алтыншокы, улица Д. Жуматаева № 16, Коммунальное государственное учреждение "Алтыншокинская средняя школа-сад ".
В границах: села Алтыншокы, отгонный участок "Жиланды", улиц Шоссейная, Д. Жуматаева, Бакинская, Октябрьская, Целинная, Садовая, Казахстанская, Ж. Садыбаева, Степная, Предгорненская, Титова, Луговая, Береговая, Б. Есимханова.
10. Лай-Булакский избирательный участок № 1013
село Лай-Булак, улица Мусали Мукаша № 10 б, Коммунальное государственное учреждение "Лайбулакская средняя школа".
В границах: села Лай-Булак, улиц Мусали Мукаша, Казахстанская, Береговая, Дорстрой, Степная, Заречная, Школьная.
11. Теке-Булакский избирательный участок № 1014
село Теке-Булак, улица Айкешева № 3, Коммунальное государственное казенное предприятие "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, медицинский пункт села Теке-Булак.
В границах: села Теке-Булак, улица Айкешева.

12. № 1015 Тұрсабеков сайлау учаскесі
Айтбай ауылы, О.Серікбол көшесі № 30 б, "Тұрсабеков атындағы орта мектеп-бақшасы" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Айтбай ауылы, Қ. Молдағали, Абай, Гагарин, Рахатбай, Нарботин, Әкімбай, О. Серікбол көшелері.
13. № 1016 Салқынбел сайлау учаскесі
Сегізбай ауылы, Құрықпаев көшесі № 17, Үржар ауданы әкімдігінің жедел пайдалану құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Мәдениет үйі" филиалы, Салқынбел ауылдық клубы.
Шекаралары: Сегізбай ауылы, "Сымтас", "Айғайкезең", "Суықбұлақ", "Қызыл белдеу" учаскелері, Ленин, Гагарин, Титов, Мир, Абай, Омаров, Исабаев, Октябрь, М.Мәметова көшелері.
14. № 1017 Қарабұйрат сайлау учаскесі
Қарабұйрат ауылы, Заречная көшесі № 10, "Қарабұйрат орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарабұйрат ауылы, Ұлы Отан соғысы ардагерлері, Жастар, Заречная, Тарбағатай көшелері.
15. № 1018 Жаңа-Тілек сайлау учаскесі
Жаңа-Тілек ауылы, Ленин көшесі № 25, "М. Әуезов атындағы орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жаңа-Тілек ауылы, Колхозная, Чапаев, Панфилов, Юбилейный, Горький, Жамбыл, Свердлов, М. Әуезов, Гагарин, Абай, Училище, Ленин, Ж. Аюбаев, Жеңістің 30 жылдығы, Қазақстанның 50 жылдығы, Зубакин, Октябрьдің 70 жылдығы, Б.Дүйсенбаев көшелері.
16. № 1019 Тас-Арық сайлау учаскесі
Тас-Арық ауылы, Н.Байкенов көшесі № 20, "Тас-Арық негізгі мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тас-Арық ауылы, Иманов, Жаңатілек, Сейфуллин, Н. Байкенов, Жамбыл, Қазақстанның 50 жылдығы көшелері.
17. № 1020 Жоғарғы Егінсу сайлау учаскесі
Жоғары Егінсу ауылы, Д.Жүнісов көшесі № 16 а, "Егінсу орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жоғары Егінсу ауылы, Найманбаев, Абай, М. Әуезов, Д. Жүнісов, Желтоқсан, Қабанбай, Байгульжин, Б. Байсабыров, Байғабылов, Қуанышев, Киров көшелері.
18. № 1021 Егінсу сайлау учаскесі
Егінсу ауылы, Аймауытов көшесі № 17, "Ш.Уәлиханов атындағы орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Егінсу ауылы, М. Мәметова, Сейфуллин, Баизов, М. Әуезов, А. Байтұрсынов, Шәкәрім, Аймауытов, , Жастар, Сүлеймен би көшелері.
19. № 1022 Жанай сайлау учаскесі.
Жанай ауылы, Қабанбай көшесі № 41 а, "Жанай орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жанай ауылы, Төлеби, Рысқұлбеков, Қонаев, М. Мәметова, Абай, Жастар, Желтоқсан, Қабанбай көшелері.
20. № 1023 Ақжар сайлау учаскесі
Ақжар ауылы, Тұрлыханов көшесі № 64, "Б. Тұрлыханов атындағы орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақжар ауылы, Қ. Байсеитова, Ж. Жыңғылбаев, Б. Момышұлы, Абылайхан даңғылы, Б. Тұрлыханов, Жеңіс, Ер-Қабанбай, М. Әуезов, Иманов , С. Сейфуллин, Жастар көшелері.

12. Турсабековский избирательный участок № 1015
село Айтбай, улица О.Серикбол № 30 б, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Турсабекова"
В границах: села Айтбай, улиц К. Молдагали, Абая, Гагарина, Рахатбая, Нарботина, Акимбая, О.Серикбола.
13. Салкынбельский избирательный участок № 1016
село Сегизбай, улица Курукпаева № 17, филиал "Дом культуры" Коммунального государственного казенного предприятия на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Салкынбельского сельского клуба.
В границах: села Сегизбай, участки "Сымтас", "Айгайкезен", "Суыкбулак", "Кызыл белдеу", улиц Ленина, Курукпаева, Титова, Мира, Абая, Омарова, Исабаева, Октября, М. Маметовой.
14. Карабуйратский избирательный участок № 1017
село Карабуйрат, улица Заречная № 10, Коммунальное государственное учреждение " Карабуйратская средняя школа-сад ".
В границах: села Карабуйрат, улиц участникам Великой Отечественной Войны, Тарбагатай, Жастар, Заречная.
15. Жана - Тилекский избирательный участок № 1018
село Жана- Тилек, улица Ленина № 25, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М. Ауэзова"
В границах: села Жана - Тилек, улиц Колхозная, Чапаева, Панфилова, Юбилейная, Горького, Жамбыла, Свердлова, М. Ауэзова, Гагарина, Абая, Училищная, Ленина, Ж. Аюбаева, 30 лет Победы, 50 лет Казахстана, Зубакина, 70 лет Октября, Б. Дуйсенбаева.
16. Тас-Арыкский избирательный участок № 1019
село Тас-Арык, улица Н. Байкенова № 20, Коммунальное государственное учреждение "Тас-Арыкская основная школа".
В границах: села Тас-Арык, улиц Иманова, Жанатлекская, Сейфуллина, Н. Байкенова, Жамбыла, 50 лет Казахстана.
17. Жогаргы Егинсуйский избирательный участок № 1020
село Жогаргы Егинсу, улица Д. Жунусова № 16 а, Коммунальное государственное учреждение "Егинсуйская средняя школа-сад".
В границах: села Жогаргы Егинсу, улиц Абая, М. Ауэзова, Найманбаева, Желтоксан, Кабанбая, Б. Байсабырова, Байгульжина, Кирова, Д. Жунусова, Байгабылова, Куанышева.
18. Егинсуйский избирательный участок № 1021
село Егинсу, улица Аймауытова № 17, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ш. Уалиханова".
В границах: села Егинсу, улиц М. Маметовой, Сейфуллина, Баизова, М.Ауэзова, А.Байтурсынова, Шакарима, Аймаутова, Жастар, Сулеймен би.
19. Жанайский избирательный участок № 1022
село Жанай, улица Кабанбая № 41 а, Коммунальное государственное учреждение "Жанайская средняя школа-сад".
В границах: села Жанай, улиц Толе би, Рыскулбекова, Конаева, М. Маметовой, Абая, Жастар, Желтоксан, Кабанбая.
20. Акжарский избирательный участок № 1023
село Акжар, улица Б. Турлыханова № 64, Коммунальное государственное учреждение "Школа - сад имени Б. Турлыханова".
В границах: села Акжар, улиц К. Байсеитовой, Ж. Жингилбаева, Б. Момышулы, проспект Абылайхана, улиц Б. Турлыханова, Жениса, Ер-Кабанбая, М. Ауэзова, Иманова, С. Сейфуллина, Жастар.

21. № 1024 Қарамойыл сайлау учаскесі
Қарамойыл ауылы, Абай көшесі №5, Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Үржар аудандық орталық ауруханасы" Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы, Қарамойыл ауылдық медициналық пункті.
Шекаралары: Қарамойыл ауылы, Ш. Уәлиханов, Т. Рысқұлов, Д. Нүрпейісова, Абай, Набережная көшелері.
22. № 1025 Амангелді сайлау учаскесі
Амангелді ауылы, М. Жұмабаев көшесі № 5, Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Үржар аудандық орталық ауруханасы" Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы, Амангелді ауылдық медициналық пункті.
Шекаралары: Амангелді ауылы, Қ. Сағырбаев, Ы. Алтынсарин, Западная, Ардагерлер, М. Жұмаев көшелері.
23. № 1026 Үржар сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы № 224, "Крупская атындағы орта мектеп-балабақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы, Морозов, Мирзоян, Жұмағұлов, Щорс, Мир, Собко, Первомайская көшелері, автоколонна, Самал мөлтек ауданы, асфальт зауыты.
24. № 1027 Жансүгіров сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Шыңқожа батыр көшесі № 93, "Жансүгіров атындағы орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Уәлиханов, Жандосов, Шыңқожа батыр, Чехов, Байтұрсынов, Жамбыл, Дулатов, Тарбағатай, Омарбековтер, Фрунзе, Короткая, Алматинская, Куйбышев, Пролетарская, Хасенов, Найманбаев, Абылайхан даңғылы, Сырым, Степная көшелері.
25. № 1028 Саяд сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Шевченко көшесі № 25, Шығыс Қазакстан Облысы білім басқармасы, "Үржар аудандық педагогикалық-психологиялық түзеу кабинеті" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Мирзоян, Чехов, Ә.Молдағұлова, Хасенов, Шыңқожа батыр, Шевченко, Колесников, Наурызбай, Жансүгіров, Б. Момышұлы, Ғабдуллин көшелері.
26. № 1029 Парасат сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Аблайхан даңғылы № 145, Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Үржар аудандық орталық ауруханасы" Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасы, дәрігерлік амбулатория № 3.
Шекаралары: Үржар ауылы, Абай, Жандосов, Старокожева, Қабанбай, Абылайхан даңғылы, Шыңқожа батыр, Қ. Игенбаев, Щепина, Сейфуллин, Құдайбердиев, Құрманғазы, Некрасовка көшелері.
27. № 1030 Аймад сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Гагарин көшесі № 25, "Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы, Шығыс Қазақстан облыстық телекоммуникация дирекциясы, Үржар аудандық өндірістік телекоммуникация торабы.
Шекаралары: Үржар ауылы, Р. Белеуханов, Шмидта, Воронков, Комаров, Котовский, Гагарин, Сейфуллин, Абылайхан даңғылы, Құрманғазы, Шыңқожа батыр, Семушкина, К. Маркс, Гоголь көшелері.

21. Карамоилский избирательный участок № 1024
село Карамоил, улица Абая №5, Коммунальное государственное казенное предприятие "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, медицинский пункт села Карамоил.
В границах: села Карамоил, улиц Ч. Валиханова, Т. Рыскулова, Д. Нурпеисовой, Абая, Набережная.
22. Амангельдинский избирательный участок № 1025
село Амангельды, улица М. Жумабаева № 5, Коммунальное государственное казенное предприятие "Урджарская центральная районная
больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, медицинский пункт села Амангельды.
В границах: села Амангельды, улиц К. Сагырбаева, Ы. Алтынсарина, Западная, Ардагерлер, М. Жумаева.
23. Урджарский избирательный участок № 1026
село Урджар, проспект Абылайхана № 224, Коммунальное государственное учреждение " Средняя школа- сад имени Крупской"
В границах: села Урджар, проспект Абылайхана, улиц Морозова, Мирзояна, Щорса, Мира, Собко, Первомайская, Жумагулова, Автоколонна, микрорайон Самал, Асфальтный завод.
24. Жансугуровский избирательный участок № 1027
село Урджар, улица Шынкожа Батыра № 93, Коммунальное Государственное учреждение "Средняя школа имени Жансугурова".
В границах: села Урджар, улиц Валиханова, Жандосова, Шынкожа Батыра, Чехова, Байтурсынова, Джамбула, Дулатова, Тарбагатайская, Омарбековы, Фрунзе, Короткая, Алматинская, Куйбышева, Пролетарская, Хасенова, Найманбаева, проспект Абылайхана, Сырыма, Степная.
25. Саядский избирательный участок № 1028
Село Урджар, улицы Шевченко № 25, Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Урджарского района" департамента образования Восточно-Казахстанской области.
В границах: села Урджар, улиц Мирзояна, Чехова, А. Молдагуловой, Хасенова, Шынкожа Батыра, Шевченко, Колесникова, Наурызбая, Жансугурова, Б. Момышулы, Габдуллина.
26. Парасатский избирательный участок № 1029
Село Урджар, проспект Аблайхана № 145, Коммунальное Государственное казенное предприятие "Урджарская центральная районная больница" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, врачебная амбулатория № 3.
В границах: села Урджар, улиц Абая, Жандосова, Старокожева, Кабанбая, проспекта Абылайхана, Шынкожа Батыра, К. Игенбаева, Щепина, Сейфуллина, Кудайбердиева, Курмангазы, Некрасовка.
27. Аймадский избирательный участок № 1030
Село Урджар, улица Гагарина № 25, Восточно-Казахстанская областная дирекция телекоммуникации, филиал Акционерного общества "Казактелеком" Урджарский районный производственный узел телекоммуникации.
В границах: села Урджар, улиц Белеуханова, Шмидта, Воронкова, Комарова, Котовского, Гагарина, Сейфуллина, проспект Абылайхана, Курмангазы, Шынкожа батыра, Семушкина, К. Маркса, Гоголя.

28. № 1031 Сейфуллин сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Сейфуллин көшесі № 63, Республикалық "Отан" қоғамдық бірлестігінің "Үржар аудандық кәсіби-техникалық оқу орталығы" білім беру мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Буденный, Суворов, Маяковский, Междуречная, Кебісбаев, Титов, М. Әуезов, Белинский, Қазыбек би, Сейфуллин, Челюскин, Чкалов көшелері.
29. № 1032 Горький сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Панкратов көшесі № 10, "Б. Момышұлы атындағы орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Павлов, Панкратов, Воронков, Абылайхан даңғылы, Кобозев, Гагарин, Белеуханов, Рыскұлов, Жұмабаев, Марғұлан, Ворошилов, Брусиловский, Семушкина, Қажымұқан, Ерзакович, Әл-Фараби, Гоголя, Чкалов, Челюскин көшелері.
30. № 1033 Гагарин сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Гагарин № 121, "Абай атындағы орта мектеп-лицейі және балабақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Үржар ауылы, Ленинград, Жалын, Асфандияров, Мичурина, М.Мәметова, Сейфуллин, Семушкина, Бұхар-Жырау, Белеуханов, Гагарин, Щепина, Воронков, Лермонтов, Барлықбай көшелері.
31. № 1034 Жалын сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Қабанбай көшесі № 161, "Қазпошта" акционерлік қоғамы, Үржар аудандық пошта бөлімшесінің торабы, Үржар ауылдық пошта байланыс бөлімшесі №3.
Шекаралары: Үржар ауылы, Алтынсарин, Недоступова, Овода, Олжаев, Сандыбаев, Абай, Бөгембай, Старокожева, Гайдар, Горький көшелері.
32. № 1035 Орталық сайлау учаскесі
Үржар ауылы, Абылайхан даңғылы № 128, Үржар ауданы әкімдігінің жедел пайдалану құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Мәдениет үйі" филиалы, Үржар ауылдық клубы.
Шекаралары: Үржар ауылы, Қабанбай, Старокожева, З. Космодемьянская, Борцов, Фрунзе, Жұмаділов, Алтай, Құдайбердиев, Игенбаев, Рысқұлов, Жамбыл, Жандосов, Мұхаметкаримов, Абай, Пушкин, Айғожин көшелері, Абылайхан даңғылы.
33. № 1036 Қызыл- ту сайлау учаскесі
Қызыл-Ту ауылы, Ленин көшесі № 3, "Кішкенетау орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қызыл-Ту ауылы, фермалар.
34. № 1037 Бұрған сайлау учаскесі
Бұрған ауылы, "Бұрған бастауыш мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бұрған ауылы, фермалар.
35. № 1038 Бестерек сайлау учаскесі
Бестерек ауылы, Мир көшесі № 40, "М. Хасенов атындағы Бестерек орта мектеп бақша және мектеп жанындағы интернат" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бестерек ауылы, М. Әуезов, Абай, Мира, Ардагерлер, Байтұрсынов, Гагарин, Б. Момышұлы, Әубакіров көшелері.

28. Сейфуллинский избирательный участок № 1031
село Урджар, улица Сейфуллина № 63, Учебное образование "Урджарский районный профессионально-технический учебный центр" Республиканского общественного объединения "Отан".
В границах: села Урджар, улиц Буденного, Суворова, Маяковского, Междуречная, Кебисбаева, Титова, М .Ауэзова, Белинского, Казыбек би, Сейфуллина, Челюскина, Чкалова.
29. Горьковский избирательный участок № 1032
село Урджар, улица Панкратова № 10, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Б. Момышулы".
В границах: села Урджар, улиц Павлова, Панкратова, Воронкова, проспект Абылайхана, Кобозева, Гагарина, Белеуханова, Рыскулова, Жумабаева, Маргулан, Ворошилова, Брусиловского, Семушкина, Кажимукана, Ерзаковича, Аль-Фараби, Гоголя, Чкалова, Челюскина.
30. Гагаринский избирательный участок № 1033
село Урджар, улица Гагарина №121, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-лицей и детский сад имени Абая".
В границах: села Урджар, улиц Ленинградская, Жалын, Асфандиярова, Мичурина, М. Маметовой, Сейфуллина, Семушкина, Бухар-Жырау, Белеуханова, Гагарина, Щепина, Воронкова, Лермонтова, Барлыкбая.
31. Жалынский избирательный участок № 1034
село Урджар, улица Кабанбая № 161, Акционерное общество "Казпочта", областного филиала, районного узла почтовой связи села Урджар, почтовое отделение № 3.
В границах: села Урджар, улиц Алтынсарина, Недоступова, Овода, Олжаева, Сандыбаева, Абая, Богембая, Старокожева, Гайдара, Горького.
32. Центральный избирательный участок № 1035
село Урджар, проспект Абылайхана № 128, филиал "Дом культуры" Коммунального государственного казенного предприятия, на праве оперативного управления акимата Урджарского района,Урджарского сельского клуба.
В границах: села Урджар, улиц Кабанбая, Старокожева, З. Космодемьянской, Борцова, Фрунзе, Жумадилова, Алтайская, Кудайбердиева, Игенбаева, Рыскулова, Жамбыла, Жандосова, Мухаметкаримова, Абая, Пушкина, Айгожина, проспект Абылайхана.
33. Кызылтуский избирательный участок № 1036
село Кызыл-Ту, улица Ленина №3, Коммунальное государственное учреждение "Кишкенетауская средняя школа".
В границах: села Кызыл-Ту, фермы,
34. Бургонский избирательный участок № 1037
села Бургон, Коммунальное государственное учреждение "Бургонская начальная школа".
В границах: села Бургон , фермы.
35. Бестерекский избирательный участок № 1038
село Бестерек, улица Мира № 40, Коммунальное государственное учреждение "Бестерекская средняя школа сад и пришкольным интерната имени М. Хасенова.
В границах: села Бестерек, улиц М. Ауэзова, Абая, Мира, Ардагерлер, Байтурсынова, Гагарина, Б. Момышулы, Аубакирова.

36. № 1039 Ер Қабанбай сайлау учаскесі
Ер-Қабанбай ауылы, Құдайбердиев көшесі № 10, "Ер Қабанбай орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ер-Қабанбай ауылы, Абай, М. Әуезов, Б.Төлегенова, Қашаубаев, Құдайбердиев, Б. Момышұлы көшелері.
37. № 1040 Қазымбет сайлау учаскесі
Қазымбет ауылы, Рысқұлбеков көшесі № 47, "Қазымбет орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қазымбет ауылы, Рысқұлбеков, Рысқұлов, М. Әуезов, Қошқарбаев көшелері.
38. № 1041 Барқытбел сайлау учаскесі
Барқытбел ауылы, Панфилов көшесі № 6 а, "Барқытбел орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Барқытбел ауылы, Гагарин, Ш. Уәлиханов, Советская, Краснопартизанская, Мир, Панфилов, Юбилейный, М Әуезов көшелері.
39. № 1042 Батпақты сайлау учаскесі
Батпақты ауылы, Октябрьская көшесі № 50, "Батпақты негізгі мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Батпақты ауылы, Подгорная, Октябрьская, Колхозная көшелері.
40. № 1043 Некрасовка сайлау учаскесі
Некрасовка ауылы, Садовая көшесі № 4, "Некрасовка орта мектеп-бақшасы" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Некрасовка ауылы, Абай, Калинин, Партизан, Садовая, К.Маркс, Трактовая көшелері.
41. № 1044 Теректі сайлау учаскесі
Благодатное ауылы, Ленин көшесі № 51, "Благодатное орта мектебі" Мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Благодатное ауылы, Ленин, Островский көшелері.
42. № 1045 Науалы сайлау учаскесі
Науалы ауылы, Р. Оразғали көшесі № 1, "Науалы орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Науалы ауылы, ауылдың солтүстік жағы, Рахметов, Х. Казбеков, Ш.Уәлиханов, Байтұрсынов, Қабанбай, Наурыз, Ә. Молдағұлова, Мұқашбек, Абай, Р. Оразғали, Бөкенші, К. Байсеитова, Есенберлі, Рахметов, Желтоқсан, Рысқұлбеков көшелері.
43. № 1046 Төлеубеков сайлау учаскесі
Науалы ауылы, Т.Бигельдинов көшесі № 1 а, "Қойшыбай Төлеубеков атындағы орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Науалы ауылы, ауылдың оңтүстік-батыс жағы, Рахметов, Мұратбаев, Бұхар жырау, Бигельдинов, М. Әуезов, Усатов, Абылайхан, Мақатаев, Рахметов, Амангелді, Бөгенбай, Байкенже, Шәкәрім, Ақылжан көшелері.
44. №1047 Малақ сайлау учаскесі
Малақ ауылы, Амангелді көшесі № 1, Үржар ауданы әкімдігінің жедел пайдалану құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Мәдениет үйі" филиалы, Малақ ауылдық клубы.
Шекаралары: Малақ ауылы, Амангелді, М. Мәметова, Әл-Фараби көшелері.

36. Ер Кабанбайский избирательный участок № 1039
село Ер-Кабанбай, улица Кудайбердиева № 10, Коммунальное государственное учреждение "Ер Кабанбайская средняя школа-сад".
В границах: села Ер-Кабанбай, улиц Абая, М. Ауэзова, Б. Толегеновой, Кашаубаева, Кудайбердиева, Б. Момышулы.
37. Казымбетский избирательный участок № 1040
село Казымбет, улица Рыскулбекова № 47, Коммунальное государственное учреждение "Казымбетская средняя школа-сад".
В границах: села Казымбет, улиц Рыскулбекова, Рыскулова, М. Ауэзова, Кошкарбаева.
38. Баркытбельский избирательный участок № 1041
село Баркытбел, Панфилова №6 а, Коммунальное государственное учреждение "Баркытбельская средняя школа".
В границах: села Баркытбель, улиц Гагарина, Ч. Валиханова, Советская, Краснопартизанская, Мира, Панфилова, Юбилейная, М. Ауэзова.
39. Батпактинский избирательный участок № 1042
село Батпакты, Октябрьская № 50, Коммунальное государственное учреждение "Батпактинская основная школа".
В границах: села Батпакты, улиц Подгорная, Октябрьская, Колхозная.
40. Некрасовский избирательный участок № 1043
село Некрасовка, улица Садовая № 4, Коммунальное государственное учреждение "Некрасовская средняя школа-сад".
В границах: села Некрсовка, улиц Абая, Калинина, Партизанская, Садовая, К. Маркса, Трактовая.
41. Теректинский избирательный участок № 1044
село Благодатное, улица Ленина № 51, Государственное учреждение "Благодатненская средняя школа".
В границах: села Благодатное, улиц Ленина, Островского.
42. Науалинский избирательный участок № 1045
село Науалы, улица Р. Оразгали № 1, Коммунальное государственное учреждение " Науалинская средняя школа".
В границах: села Науалы, северная сторона села, улиц Рахметова, Х. Казбекова, Ч. Валиханова, Байтурсынова, Кабанбая, Наурыз, А. Молдагуловой, Мукашбека, Абая, Р.Оразгали, Бокенши, К. Байсеитовой, Есенберлина, Рахметова, Желтоксан, Рыскулбекова.
43. Толеубековский избирательный участок № 1046
село Науалы, улица Т. Бигельдинова № 1 а, Коммунальное государственное учереждение "Средняя школа-сад имени Койшибая Толеубекова".
В границах: села Науалы, юго-западная сторона села, улиц Рахметова, Муратбаева, Бухар-Жырау, Бигельдинова, М. Ауэзова, Усатова, Абылайхана, Макатаева, Рахметова, Амангельды, Богенбая, Байкенже, Шакарима, Акылжан.
44. Малакский избирательный участок № 1047
село Малак, улица Амангельды № 1, филиал "Дом культуры" Коммунального государственного казенного предприятия на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Малакского сельского клуба.
В границах: села Малак, улиц Амангельды, М. Маметовой, Аль-Фараби.

45. № 1048 Көлденең сайлау учаскесі
Көлденең ауылы, Ардагерлер көшесі № 41, Үржар ауданы әкімдігінің жедел пайдалану құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Мәдениет үйі" филиалы, Көлденең ауылдық клубы.
Шекаралары: Көлденең ауылы, Набережная, Би Боранбай, О. Молдағажыұлы, Школьная, Ардагерлер, Мақатаев, Б. Момышұлы, Абай, Ә. Молдағұлова, Степная, М. Әуезов көшелері.
46. № 1049 Көкөзек сайлау учаскесі
Көкөзек ауылы, Абай көшесі № 73, Үржар ауданы әкімдігінің жедел пайдалану құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Мәдениет үйі" филиалы, Көкөзек ауылдық клубы.
Шекаралары: Көкөзек ауылы, Абай, Қасым Қайсенов, Панфилов, Амангелді, Қ.Сәтпаев, М. Мәметова, Жалаңаш, Гастелло, Жамбыл, Қабанбай, С. Байжарасов, Ә. Молдағұлова, Матросов, Тарбағатай көшелері.
47. № 1050 Елтай сайлау учаскесі
Елтай ауылы, Бұхар көшесі №74, "Қ. Игенбайұлы атындағы орта мектеп-бақшасы" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Елтай ауылы, Бұхар, Ж. Данияров, Абай, М. Мәметова, А. Молдағұлова, Майлин, М. Уалханұлы, М. Әуезов, Қабанбай, Шаянбай, Алтынсарина, Самратбек, Жамбыл, Амангелді, Рысқұлов, Данабек Д. Иманғожин, Сейфуллин, Жансүгіров көшелері.
48. № 1051 Жайтөбе сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Найманбаев көшесі № 155, "Сейфуллин атындағы орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, Б.Майлин (тақ жағы), Найманбаев (жұп жағы), Е.Сағымбеков, А. Өгізбаев, Талмұрзин, Амангелді, Байботанов; Габдуллин, Жансүгіров, Чехов, Қажымұқан, Жас -Қайрат, Абай, Жамбыл, Дөненбеков, Биболов көшелері, ауылдың солтүстік және батыс жақтары толығымен.
49. № 1052 Телеком сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі № 56, "Қазақтелеком" Акционерлік қоғамының филиалы, Шығыс Қазақстан облыстық телекоммуникация дирекциясы, Үржар аудандық өндірістік телекоммуникация торабы.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, Найманбаев көшесінің жұп жағынан А. Бапсанов көшесіне дейін, Мақаншы өзеніне дейін шығыс жағы және ауылдың оңтүстік жағы толығымен, Әбеев, Ибрагимов, Жақанбаев, Береговая, Күдерин, Тәтиев, Қабанбай, А. Бапсанов, Қаспақов, Озмитель, Найманбаев, Қашаубаев, Горький көшелері.
50. № 1053 Мәдениет сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі №64, Үржар ауданы әкімдігінің жедел пайдалану құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Мәдениет үйі" филиалы, Мақаншы ауылдық клубы.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, А. Өгізбаев көшесіне дейін ауылдың солтүстік жағы және оңтүстік жағы толығымен, Е.Сағымбеков (жұп жағы), Найманбаев (тақ жағы), Жақанбаев, М. Горький, Ибрагимов, Қашаубаев, Озмитель, Архатбаев, Е. Сағымбеков, Қаспақов, А Бапсанов, Қабанбай көшелері.

45. Колдененский избирательный участок № 1048
село Колденен, улица Ардагерлер № 41, филиал "Дом культуры" Коммунального государственного казенного предприятия на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Колдененского сельского клуба.
В границах: села Колденен, улиц Набережная, Би Боранбая, О. Молдагажыулы, Школьная, Ардагерлер, Макатаева, Б. Момышулы, Абая, А. Молдагуловой, М. Ауэзова, Степная.
46. Кокозекский избирательный участок № 1049
село Кокозек, улица Абая № 73, филиал "Дом культуры" Коммунального государственного казенного предприятия на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Кокозекского сельского клуба.
В границах: села Кокозек, улиц Абая, Касым Кайсенов, Панфилова, Амангельды, К. Сатпаев, М. Маметовой, Жаланашская, Гастелло, Джамбула, Кабанбая, М. Момышулы, С. Байжарасова, А. Молдагуловой, Матросова, Тарбагатайская.
47. Ельтайский избирательный участок № 1050
село Ельтай, улица Бухар № 74, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени К. Игенбайулы".
В границах: села Ельтай, улиц Бухар, Ж. Даниярова, Абая, М. Маметовой, А. Молдагуловой, Майлина, М. Уалханулы, М. Ауэзова, Кабанбая, Шаянбая, Алтынсарина, Самратбека, Джамбула, Амангельды, Рыскулова, Данабек, Д. Имангожина, Сейфуллина, Жансугурова.
48. Жайтобинский избирательный участок № 1051
село Маканчи, улица Найманбаева № 155, Коммунальное государственное учреждение " Средняя школа-сад имени Сейфуллина".
В границах: села Маканчи, улиц Б. Майлина (четная сторона), А. Найманбаева (нечетная сторона), Е.Сагимбекова, А. Огизбаева, Талмурзина, Амангельды, Байботанова, Габдуллина, Жансугурова, Чехова, Кажимукана, Жас - Кайрат, Абая, Жамбыла, Доненбекова, Биболова, северные и западные стороны села полностью.
49. Телекомский избирательный участок № 1052
село Маканчи, улица Кабанбая № 56, Восточно-Казахстанская областная дирекция телекоммуникации, филиал Акционерного общества "Казактелеком"
Урджарский районный производственный узел телекоммуникации.
В границах: села Маканчи, с четной стороны улицы А. Найманбаева, до улицы А. Бапсанова, восточная сторона до речки Маканчи и южная сторона села полностью, улиц Абеева, Ибрагимова, Жаканбаева, Береговая, Кудерина, Татиева, Кабанбая, А Бапсанова, Каспакова, Озмителя, Найманбаева, Кашаубаева, Горького.
50. Мадениетский избирательный участок № 1053
село Маканчи, улица Кабанбая № 64, филиал "Дом культуры" Коммунального государственного казенного предприятия на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Маканчинского сельского клуба.
В границах: села Маканчи, северная сторона и южная сторона села полностью, до улицы А. Огизбаева, улиц Е. Сагимбекова (четная сторона), Найманбаева (нечетная сторона), Жаканбаева, М. Горького, Ибрагимова, Кашаубаева, Озмителя, Архатбаева, Е. Сагимбекова, Каспакова, А. Бапсанова, Кабанбая.

51. № 1054 Мектеп сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Ибрагимов көшесі № 30 а, "Мақаншы орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, ауылдың солтүстік жағы және оңтүстік жағы толығымен, Е.Сағымбеков (тақ жағы), Майлин (жұп жағы), Абай, Дөненбеков, Жамбыл, Шынқожа, Саяси-қуғын сүргін құрбандарын еске алу, Сапин, Горький, Жақанбаев, Ибрагимов, Қабанбай, Озмитель, Қаспақов, Бапсанов, Майлин көшелері, Подстанция.
52. № 1055 Аурухана сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Найманбаев көшесі № 191, "Үржар ауданының ауданаралық ауруханасы" Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, Найманбаев көшесінен А. Бапсанов көшесіне дейін, Мақаншы өзенінің шығыс жағы және ауылдың солтүстік жағы толығымен, Найманбаев, А. Бапсанов, Береговая, Күдерин, Әбеев, Тәтиев, Тоқтаров, Төлеубеков, Өгізбаев, Талмұрзин көшелері.
53. № 1056 Жағалау сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесі № 10, "Үржар ауданының ауданаралық ауруханасы" Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, "Ақжол" № 1 дәрігерлік амбулаториясы.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, Қабанбай көшесінің тақ жағы, Мақаншы өзеніне дейін, ауылдың оңтүстік жағы және шығыс жағы "Қабанбай" саябағына дейін, Сапаров, Берікболов, Бейсекенов, Қашаубаев, Ключевая, Сағиев, Қабанбай көшелері.
54. № 1057 Найманбай сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы, Берікболов көшесі № 85, "Найманбай атындағы орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, ауылдың солтүстік жағы және шығыс жағы "Жеңіс" паркіне дейін, Қабанбай көшесі (пәтерлі үй), Берікболов, Тарбағатай, Бейсекенов, Сағиев, Заречная, Лермонтов, Шакенов, Аль-Фараби, Уәлиханов, Жангелдин, Панфилов, Космонавтар, М. Әуезов, Маяковский, Калинин көшелері.
55. № 1058 Қаратұма сайлау учаскесі
Қаратұма ауылы, Абай көшесі № 71, "Қаратұма орта мектебі және балабақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қаратұма ауылы, Наурыз, Жамбыл, Найманбаев, Абай, Қабанбай, Шынқожа көшелері.
56. № 1059 Қаратал сайлау учаскесі
Қаратал ауылы, Жеңіс көшесі № 1 а, "Қаратал орта мектеп-бақшасы" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қаратал ауылы, Ардагер, Бейбітшілік, Шынқожа, А. Байтұрсынов, Жастар, Жеңіс, Б. Момышұлы, Қабанбай көшелері.
57. № 1060 Бекет сайлау учаскесі
Бекет ауылы, Қабанбай көшесі № 179, Үржар ауданының әкімдігі, "Мақаншы" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бекет ауылы, Қабанбай, Б. Момышұлы, Бөгенбай, Найманбаев, Боранбай көшелері.

51. Мектепский избирательный участок № 1054
Село Маканчи, улица Ибрагимова № 30 а, Коммунальное государственное учреждение "Маканчинская средняя школа-сад".
В границах: села Маканчи, северная сторона и южная сторона села полностью, улиц Е. Сагимбекова (нечетная сторона), Майлина (четная сторона), Абая, Доненбекова, Жамбыла, Шынкожа, Жертвам репрессии, Сапина, Горького, Жаканбаева, Ибрагимова, Кабанбая, Озмителя, Каспакова, А. Бапсанова, Майлина, Подстанция.
52. Избирательный участок "Больница" № 1055
село Маканчи, улица Найманбаева № 191, Коммунальное государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Межрайонная больница Урджарского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области.
В границах: села Маканчи, от улицы А. Найманбаева, до улицы А. Бапсанова, восточная сторона речки Маканчи и северная сторона села полностью, улиц Найманбаева, А. Бапсанова, Береговая, Кудерина, Абеева, Татиева, Токтарова, Толеубекова, А Огизбаева, Талмурзина.
53. Жагалауский избирательный участок № 1056
село Маканчи, улица Кабанбая № 10, Коммунальное государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Межрайонная больница Урджарского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, врачебная амбулатория № 1 "Акжол".
В границах: села Маканчи, нечетная сторона улицы Кабанбая, до речки Маканчи, южная и восточная сторона села до парка "Кабанбай", улиц Сапарова, Берикболова, Бейсекенова, Кашаубаева, Ключевая, Сагиева, Кабанбая.
54. Найманбаевский избирательный участок № 1057
село Маканчи, улица Берикболова № 85, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Найманбая".
В границах: села Маканчи, северная сторона и восточная сторона села до парка "Победы", улиц Кабанбая (квартирный дом), Берикболова, Тарбагатая, Бейсекенова, Сагиева, Заречная, Лермонтова, Шакенова, Аль-Фараби, Уалиханова, Жангельдина, Панфилова, Космонавтов, М Ауэзова, Маяковского, Калинина.
55. Каратуминский избирательный участок № 1058
село Каратума, улица Абая № 71, Коммунальное государственное учреждение "Каратуминская средняя школа-сад".
В границах: села Каратал, улиц Наурыза, Джамбула, Найманбаева, Абая, Кабанбая, Шынкожа.
56. Каратальский избирательный участок № 1059
село Каратал, улица Женис № 1 а, Коммунальное государственное учреждение "Каратальская средняя школа-сад".
В границах: села Каратал, улиц Ардагера, Бейбитшилик, Шынкожа, А. Байтурсынова, Жастар, Жениса, Б. Момышулы, Кабанбая.
57. Бекетский избирательный участок № 1060
село Бекет, улица Кабанбая № 179, Коммунальное государственное предприятие "Маканшы" акимата Урджарского района.
В границах: села Бекет, улиц Кабанбая, Б. Момышулы, Богенбая, Найманбаева, Боранбая.

58. № 1061 Бұғыбай сайлау учаскесі
Бұғыбай ауылы, Қабанбай көшесі № 1, "Бұғыбай негізгі мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бұғыбай және Атығай ауылдары, Наурыз, Қабанбай көшелері.
59. № 1062 Көктал сайлау учаскесі
Көктал ауылы, Кеңес көшесі № 2, "Көктал орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Көктал ауылы, Амангелді, А. Қашаубаев, Абай, Кеңес, Бейбітшілік, А.Шөжіков, Найманбаев көшелері.
60. № 1063 Келдімұрат сайлау учаскесі
Келдімұрат ауылы, Школьная көшесі № 27, "Благодарное орта мектебі" Мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Келдімұрат ауылы, Б. Ыбраев, Школьная, Рабочая, Краснопартизанская, Чапаев, Комсомол, Набережная, Подгорная, Базарная, Степная көшелері.
61. № 1064 Қызыл-Жұлдыз сайлау учаскесі
Қызыл-Жұлдыз ауылы, Набережная көшесі № 11, "Үржар ауданының ауданаралық ауруханасы" Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Қызыл-Жұлдыз ауылының медициналық пункті.
Шекаралары: Қызыл-Жұлдыз ауылы, Колхозная, Набережная көшелері.
62. № 1065 Көктерек сайлау учаскесі
Көктерек ауылы, Қабанбай көшесі № 50, "Көктерек орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Көктерек ауылы, "Бартөбе", "Нұғымар" "Екі аша" учаскелері, № 2 ферма, № 4 ферма, С. Шәкенұлы, Найманбаев, Абай, Б. Момышұлы, Ә. Молдағұлова, М. Мәметова, Қабанбай, М. Әуезов, Иманов, Шынқожа, Наурыз, Ы.Алтынсарин, Өмір, Жамбыл, Бейбітшілік көшелері.
63. № 1066 Қайыңды сайлау учаскесі
Қайыңды ауылы, Бейбітшілік көшесі № 46, "Қайыңды орта мектеп-бақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қайыңды ауылы, Бейбітшілік, Тарбағатай көшелері.
64. № 1067 Қызыл-Бұлақ сайлау учаскесі
Қызыл-Бұлақ ауылы, Орталық көшесі № 17, "Қызылбұлақ орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қызыл-Бұлақ ауылы, Орталық, Кызылбұлақ, Таңбалы көшелері.
65. № 1068 Қарабұта сайлау учаскесі
Қарабұта ауылы, М.Әуезов көшесі № 14, "Қарабұта орта мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарабұта ауылы, "Мүкір" учаскесі, 6-шы бригада, 2-ші бригада, Абай, М. Әуезов, Қабанбай, Найманбаев, Наурыз, Рысқұлов, Жамбыл, Рыскулбеков, Сабаз, Мұстафа Өзтүрік көшелері.
66. № 1069 Ақшоқы сайлау учаскесі
Ақшоқы ауылы, Найманбай көшесі № 79, "Тұрағұл Қоңыр атындағы орта мектеп-балабақша" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақшоқы ауылы, "Қостөбе", "Алтыбай" және "Ұзынбұлақ" учаскелері, Найманбаев, Б. Момышұлы, Жангелдин, М. Мәметова, Ә. Молдағұлова, Садуов, Мұңайтпасов көшелері.

58. Бугыбайский избирательный участок № 1061
село Бугубай, улица Кабанбая № 1, Коммунальное государственное учреждение " Бугыбайская основная школа".
В границах: сел Бугыбай и Атыгай, улиц Наурыза, Кабанбая.
59. Кокталский избирательный участок № 1062
село Коктал, улица Кенеса № 2, Коммунальное государственное учреждение "Коктальская средняя школа".
В границах: села Коктал, улиц Амангельды, А. Кашаубаева, Абая, Кенеса, Бейбитшилик, А. Шожикова, Найманбаева.
60. Келдымуратский избирательный участок № 1063
село Келдымурат, улица Школьная № 27, Государственное учреждение "Благодарненская средняя школа ".
В границах: села Келдымурат, улиц Б. Ибраева, Школьная, Рабочая, Краснопартизанская, Чапаева, Комсомольская, Набережная, Подгорная, Базарная, Степная.
61. Кызыл-Жулдузский избирательный участок № 1064
село Кызыл-Жулдуз, улица Набережная № 11, Коммунальное государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Межрайонная больница Урджарского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, медицинский пункт села Кызыл-Жулдуз.
В границах: села Кызыл-Жулдуз улиц Колхозная, Набережная.
62. Коктерекский избирательный участок № 1065
село Коктерек, улица Кабанбая № 50, Коммунальное государственное учреждение " Коктерекская средняя школа-сад".
В границах: села Коктерек, участки "Бартобе", "Нугумар", "Еки аша", ферма № 2, ферма № 4, улиц С. Шакенулы, Найманбаева, Абая, Б. Момышулы, А. Молдагуловой, М. Маметовой, Кабанбая, М. Ауэзова, А. Иманова, Шынкожа, Наурыза, Ы. Алтынсарина, Омира, Джамбула,Бейбитшилик.
63. Кайындинский избирательный участок № 1066
село Кайынды, улица Бейбитшилик № 46, Коммунальное государственное учреждение " Кайындинская средняя школа-сад".
В границах: села Кайынды, улиц Бейбитшилик, Тарбагатай.
64. Кызыл-Булакский избирательный участок № 1067
село Кызыл-Булак, улица Орталык № 17, Коммунальное государственное учреждение "Кызылбулакская средняя школа".
В границах: села Кызыл-Булак, улиц Орталык, Кызылбулак, Танбалы.
65. Карабутинский избирательный участок № 1068
село Карабута, улица М. Ауезова № 14, Коммунальное государственное учреждение "Карабутинская средняя школа.
В границах: села Карабута, участок "Мукур", 6-я бригада, 2-я бригада, улиц Абая, М. Ауэзова, Кабанбая, Найманбаева, Наурыза, Рыскулова, Жамбыла, Рыскулбекова, Сабаза, Мустафа Озтурука.
66. Акшокинский избирательный участок № 1069
село Акшокы, Найманбаева № 79, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Турагула Коныра ".
В границах: села Акшокы, участки "Костобе", "Алтыбай" и "Узунбулак", улиц Найманбаева, Б. Момышулы, Жангельдина, М. Маметовой, А.Молдагуловой, Садуова, Мунайтпасова.

67. № 1070 Подгорный сайлау учаскесі
Подгорное ауылы, Центральная көшесі № 17, "Подгорная негізгі мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Подгорное ауылы, Центральная, Новая көшелері.
68. № 1071 Бақты сайлау учаскесі
Бақты ауылы, Қабанбай көшесі № 1, Үржар ауданы әкімдігінің жедел пайдалану құқығындағы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Мәдениет үйі" филиалы, Бақты ауылдық клубы.
Шекаралары: Бақты ауылы, ауылдың шығыс жағы, К. Ыдрышев, Иманов, М. Мәметова, М .Әуезов, Сағымбаев, Көктұма, Шекарашы көшелері.
69. № 1072 Сахариев сайлау учаскесі
Бақты ауылы, Алтынсарин көшесі № 18 б, "Бейсенбай Сахариев атындағы Бахты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бақты ауылы, ауылдың батыс жағы, Көкөзек, Жангелдин, Алтынсарин, Қазақстанның 50 жылдығы, Қабанбай, Найманбаев, Жамбыл, Абай, Аблайхан, Гагарин, Богенбай, Б. Момышұлы, Мадвакасов, М. Белялов көшелері.
70. № 1073 Қарабұлақ сайлау учаскесі
Қарабұлақ ауылы, А. Баекенов көшесі № 25, Үржар аудандық "Мәдениет үйі" Коммуналды мемлекеттік қазыналық кәсіпорын жедел пайдалану құқығындағы Қарабұлақ ауылдық клубы.
Шекаралары: Қарабұлақ ауылы, "Уәли", "Көл қарын", "Жұлдыз" және "Шолпан" учаскелері. Алакөл, Абай, Қабанбай, Найманбаев, А. Баекенов, Т. Есімбай, Бейбітшілік, М. Әуезов, Жансүгіров, Желтоқсан, Сары -Арқа, Кенжалов, Көшеков көшелері.
71. № 1074 Барлық-Арасан сайлау учаскесі
Барлық-Арасан ауылы, Абай көшесі № 43, "Габдуллин атындағы негізгі мектебі" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Барлық - Арасан ауылы, Абай көшесі.
72. № 1075 Қабанбай сайлау учаскесі
Қабанбай ауылы, Қ.Чыбынтаев көшесі № 25, "Жарбұлақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қабанбай ауылы, ауылдың шығыс жағы және Қ.Чыбынтаев көшесі (жұп жағы).
73. № 1076 Алакөл сайлау учаскесі
Қабанбай ауылы, Е. Жумадилов көшесі № 1, "Майлин атындағы орта мектебі" Мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қабанбай ауылы,ауылдың батыс жағы және Қ. Чыбынтаев көшесі (тақ жағы).
74. № 1077 Әскери сайлау учаскесі
Мақаншы ауылы.
Шекаралары: Мақаншы ауылы, 2086 әскери бөлімшесі.
75. № 1078 Жарбұлақ сайлау учаскесі
Жарбұлақ ауылы.
Шекаралары: Жарбұлақ ауылы, 2086 әскери бөлімшесі.
76. № 1079 Шекара сайлау учаскесі
Бақты ауылы.
Шекаралары: Бақты ауылы, 2086 әскери бөлімшесі.
77. № 1080 Застава сайлау учаскесі
Ақшоқы ауылы.
Шекаралары: Ақшоқы ауылы, 2086 әскери бөлімшесі.

67. Подгорненский избирательный участок № 1070
село Подгорное, улица Центральная № 17, Коммунальное государственное учреждение "Подгорненская основная школа".
В границах: села Подгорное, улиц Центральная, Новая.
68. Бахтинский избирательный участок № 1071
село Бахты, улица Кабанбая № 1, филиал "Дом культуры" Коммунального государственного казенного предприятия на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Бахтинского сельского клуба.
В границах: села Бахты, восточная сторона села, улиц К. Идришева, Иманова, М. Маметовой, М. Ауэзова, Сагимбаева, Коктума, Шекарашы.
69. Сахариевский избирательный участок № 1072
село Бахты улица Алтынсарина № 18, Коммунальное государственное учреждение "Бахтинская средняя школа имени Бейсенбая Сахариева".
В границах: села Бахты, западная сторона села, улиц Кокозекская, Жангельдина, Алтынсарина, 50 лет Казахстана, Кабанбая, Найманбаева, Джамбула, Абая, Абылайхана, Гагарина, Богенбая, Б. Момышулы, Мадвакасова, М. Белялова.
70. Карабулакский избирательный участок № 1073
село Карабулак, улица А. Баекенова № 25, филиал "Дом культуры" Коммунального государственного казенного предприятия на праве оперативного управления акимата Урджарского района, Карабулакского сельского клуба.
В границах: села Карабулак, участки "Уали", "Кол карын", "Жулдуз" и "Шолпан", улиц Алаколь, Абая, Кабанбая, Найманбаева, А. Баекенова, Т. Есимбая, Бейбитшилик, М. Ауэзова, Жансугурова, Желтоксан, Сары-Арка, Кенжалова, Кошекова.
71. Барлык-Арасанский избирательный участок № 1074
село Барлык-Арасан, улица Абая № 43, Коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени Габдуллина".
В границах: села Барлык-Арасан, улица Абая.
72. Кабанбайский избирательный участок № 1075
село Кабанбай, улица К.Чыбынтаева № 25, Государственное учреждение "Жарбулакская средняя школа".
В границах: села Кабанбай, восточная сторона села и улица К.Чыбынтаева (четная сторона).
73. Алакольский избирательный участок № 1076
село Кабанбай, улица Е. Жумадилова № 1, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-сад имени Б. Майлина".
В границах: села Кабанбай, западная сторона села и улица К. Чыбынтаева (нечетная сторона).
74. Воинский избирательный участок № 1077
село Маканчи.
В границах: села Маканчи, войсковая часть 2086.
75. Жарбулакский избирательный участок № 1078
село Жарбулак.
В границах: села Жарбулак, войсковая часть 2086.
76. Пограничный избирательный участок № 1079
село Бахты.
В границах: села Бахты, войсковая часть 2086.
77. Заставский избирательный участок № 1080
село Акшокы.
В границах: села Акшокы, войсковая часть 2086.

78. № 1081 Мезенцев сайлау учаскесі
Ақшоқы ауылы.
Шекаралары: Ақшоқы ауылы, 2086 әскери бөлімшесі.

78. Мезенцевский избирательный участок № 1081
село Акшокы.
В границах: села Акошкы, войсковая часть 2086.