Шемонаиха ауданы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2006 жылғы 14 ақпандағы № 23/7-ІІІ шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 желтоқсандағы № 34/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 қаңтарда № 4320 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қазандағы № 45/7-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 18.10.2019 № 45/7-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шемонаиха ауданы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2006 жылғы 14 ақпандағы № 23/7-ІІІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-19-25 болып тіркелген, "ЛЗ Сегодня" газетінде 2006 жылғы 17 наурыздағы № 17 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Серохвостова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 07 желтоқсандағы
№ 34/3-V шешіміне қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 24/6-V шешіміне қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8/8-V шешіміне қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2006 жылғы 14 ақпандағы
№ 23/7-III шешіміне қосымша
Шемонаиха ауданы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтың
Аймаққа кіретін кадастрлық кварталдардың нөмірі мен атауы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
І
05-080-03 бұрынғы Ленин атындағы колхоз
1,5
05-080-005 бұрынғы "ХХ съезда КПСС" атындағы колхоз
05-080-022 бұрынғы "Шемонаихинское"АШК

О внесении изменения в решение Шемонаихинского районного маслихата от 14 февраля 2006 года № 23/7-III "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Шемонаихинскому району"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07 декабря 2015 года N 34/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 января 2016 года N 4320. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 октября 2019 года № 45/7-VI
Сноска. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.10.2019 № 45/7-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шемонаихинский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 14 февраля 2006 года № 23/7-III "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по Шемонаихинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-25, опубликовано в газете "ЛЗ Сегодня" от 17 марта 2006 года № 17) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Серохвостова
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Баяндинов
Приложение
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 07 декабря 2015 года
№ 34/3-V
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года
№ 24/6-V
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 8/8-V
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 14 февраля 2006 года
№ 23/7-III
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки по Шемонаихинскому району
№ зоны
Номер и название кадастровых кварталов, входящих в зону
Поправочный коэффициент к базовым ставкам платы за земельные участки
2
3
II
05-080-03 бывший колхоз им.Ленина
1,5
05-080-005 бывший колхоз им. "ХХ съезда КПСС"
05-080-022 бывшее СХП "Шемонаихинское"

05-080-010 бұрынғы "Родина" атындағы колхоз
ІІ
05-080-034 бұрынғы "Михайловское" АҚ
1,5
05-080-020 бұрынғы "Белокаменское" АШК
05-080-007 бұрынғы "Аврора" колхозы
ІІІ
05-080-012 бұрынғы Свердлов атындағы колхоз
1,4
05-080-014 бұрынғы Киров атындағы колхоз
05-080-036 бұрынғы "Краснопартизанское" АҚ
IV
05-080-025 бұрынғы "Верх-Уба"АҚ
1,3
05-080-017 бұрынғы 1 Май атындағы колхоз
V
05-080-031 бұрынғы "Убинское" АҚ
1,3
VI
05-080-027 бұрынғы "Большереченский" қосалқы шаруашылығы
1,3

05-080-010 бывший колхоз им. "Родина"
II
6
7
05-080-034 бывшее АО "Михайловское"
1,5
05-080-020 бывшее СХП "Белокаменское"
05-080-007 бывший колхоз "Аврора"
III
05-080-012 бывший колхоз им. Свердлова
1,4
05-080-014 бывший колхоз им. Кирова
05-080-036 бывшее АО "Краснопартизанское"
VIV
05-080-025 бывшее АО "Верх-Уба"
1,3
05-080-017 бывший колхоз им. 1 Мая
V
05-080-031 бывшее АО "Убинское"
1,3
VI
05-080-027 бывший подхоз "Большереченский"
1,3