2015 жылы бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 116 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 маусымда № 3924 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 24 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 09.02.2016 № 24 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Тұқым шаруашылығы туралы" 2003 жылғы 8 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2015 жылы бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, аудандар мен Орал қаласы әкімдері осы қаулыны іске асыру бойынша қажетті шараларды алсын.
3. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (М. К. Оңғарбеков) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
_________________А. Мамытбеков
8 мамыр 2015 ж.

Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур в 2015 году
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 мая 2015 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 июня 2015 года № 3924. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 9 февраля 2016 года № 24
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 09.02.2016 № 24.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве", в соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые минимальные нормы приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур в 2015 году.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области", акимам районов и города Уральска принять необходимые меры по реализации настоящего постановления.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (М. К. Унгарбеков) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Западно-Казахстанской области Утегулова А. К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
________________А. Мамытбеков
08.05.2015 г.
Утверждены
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области

2015 жылғы 5 мамырдағы № 116
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
2015 жылы бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын
тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары аймақтар бойынша және дақылдар
бөлінісінде
Дақыл
Аймақтар
1 (бірінші) – құрғақ далалық астық және мал шаруашылығы аймағы
2 (екінші) – шөлейт мал және астық шаруашылығы аймағы
Бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын 1 гектарға тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары, килограмм
1
Бидай

от 5 мая 2015 года № 116
Минимальные нормы приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур в 2015 году
Культура
Зоны
1 (первая) - сухостепная зерново-животноводческая
2 (вторая) - полупустынная животноводческо-зерновая
Минимальные нормы приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения на 1 гектар, килограмм
1
Пшеница