Батыс Қазақстан облысы бойынша 2015–2016 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 177 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 тамызда № 3989 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 5 тамыздағы № 237 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 05.08.2016 № 237 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Батыс Қазақстан облысы бойынша 2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды алсын.
3. 2014 жылғы 05 тамыздағы № 207 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2014-2015 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3614 тіркелген, 2014 жылғы 21 тамыздағы "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б. М. Мәкенге жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2015–2016 учебный год по Западно–Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 августа 2015 года № 3989. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 5 августа 2016 года № 237
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 05.08.2016 № 237 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2015-2016 учебный год по Западно-Казахстанской области.
2. Государственному учреждению "Управление образования Западно-Казахстанской области" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 05 августа 2014 года № 207 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2014-2015 учебный год по Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3614, опубликовано в газетах 23 августа 2014 года "Орал өңірі" и "Приуралье").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Б. М. Макен.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области

2015 жылғы 16 шілдедегі № 177
Батыс Қазақстан облыс
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
Батыс Қазақстан облысы бойынша 2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсіптік,
орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік
білім беру тапсырысы
№ р/с
Мамандықтар коды
Мамандық, біліктілік атауы
11 сынып негізінде
9 сынып негізінде
Бір айға бір маманды оқытуға жұмсалатын шығынның орташа құны (теңге)
қазақ тілінде
орыс тілінде
қазақ тілінде
орыс тілінде
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал газ, мұнай және салалық технологиялар колледжі" МКҚК
1.

от 16 июля 2015 года № 177
Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов
с техническим и профессиональным, послесредним образованием
на 2015-2016 учебный год по Западно-Казахстанской области
№ п/п
Коды специальностей
Наименование специальности, квалификации
на базе 11 класса
на базе 9 класса
Средняя стоимость расходов на обучение одного специалиста в месяц (тенге)
на казахском языке
на русском языке
на казахском языке
на русском языке
ГККП "Уральский колледж газа, нефти и отраслевых технологий" управления образования акимата Западно-Казахстанской области
1.

3 327
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
МКҚК – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;
МЕББМ – мемлекеттік емес білім беру мекемесі;
ЖМ – жеке мекемесі.

3 327
Полное написание аббревиатуры:
ГККП – государственное коммунальное казенное предприятие;
НОУ – негосударственное образовательное учреждение;
ЧУ – частное учреждение.