Ақжайық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 маусымдағы № 28-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 маусымда № 3933 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 34-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 34-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3761 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Жайық таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 911 993 мың теңге:
салықтық түсімдер – 819 842 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 750 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 400 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 089 001 мың теңге;
2) шығындар – 4 872 287 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 70 174 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 87 332 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 158 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 81 493 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 81 493 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111 961 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111 961 мың теңге;
қарыздар түсімі – 87 332 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 158 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 787 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының ұйымдастыру бөлімінің басшысы (Т. А. Горбунова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 июня 2015 года № 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 июня 2015 года № 3933. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 34-3
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 34-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3761, опубликованное 22 января 2015 года в газете "Жайық таңы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 911 993 тысячи тенге:
налоговые поступления – 819 842 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 750 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 089 001 тысяча тенге;
2) затраты – 4 872 287 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 70 174 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 87 332 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 158 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 81 493 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 81 493 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -111 961 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111 961 тысяча тенге;
поступление займов – 87 332 тысячи тенге;
погашение займов – 17 158 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 787 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю организационного отдела районного маслихата (Горбунова Т. А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.