Бөрлі ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдары атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 886 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 4215 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 660 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 21.09.2016 № 660 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 17 шілдедегі "Автомобиль жолдары туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Бөрлі ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдары атаулары мен индекстері бекітілсін.
2. Аудан әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөлімінің басшысы (А. Дарисов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары К. Утегеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Тусупкалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Батыс Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасының басшысы
М. Куаншалиев
8 желтоқсан 2015 жыл
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 886 қаулысымен бекітілген
Бөрлі ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар
автомобиль жолдары атаулары мен индекстері
№
А/Ж индексінің атауы
Автожолдардың аталуы
Барлық ұзындығы, км
Санаты бойынша, км
І
ІІ
ІІІ
ІV
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
KL-BR-1

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Бурлинского района
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 8 декабря 2015 года № 886. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 8 января 2016 года № 4215. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 21 сентября 2016 года № 660
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 21.09.2016 № 660.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые наименование и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Бурлинского района.
2. Руководителю отдела государственно-правовой работы аппарата акима района (Дарисов А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района К. Утегенова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Тусупкалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Управления пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Западно-Казахстанской области
М. Куаншалиев
8 декабря 2015 год
Утверждено постановлением
акимата Бурлинского района
№ 886 от 8 декабря 2015 года
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования
районного значения Бурлинского района
№
Наименование индекса А/Д
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, км
По категориям, км
І
ІІ
ІІІ
ІV
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
KL-BR-1