Бөрлі ауданы Ақсу ауылдық округінің Ақсу, Жаңақоныс ауылдарының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы Ақсу ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қарашада № 4149 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Ақсу, Жаңақоныс ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ақсу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі ауданы Ақсу ауылдық округінің Ақсу, Жаңақоныс ауылдарының мынадай көшелері қайта аталсын:
1) Ақсу ауылы бойынша:
"Садовая" көшесі – "Астана" көшесі;
"Абай" көшесі – "Абай Құнанбаев" көшесі;
"Жамбыл" көшесі – "Жамбыл Жабаев" көшесі;
2) Жаңақоныс ауылы бойынша:
"Абай" көшесі – "Абай Құнанбаев" көшесі.
2. Ақсу ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Н. Тлеугалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу ауылдық округінің әкімі Г. Утепбергенов

О переименовании некоторых улиц сел Аксу, Жанаконыс Аксуского сельского округа Бурлинского района
Решение акима Аксуского сельского округа Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 4 ноября 2015 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 ноября 2015 года № 4149
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения сел Аксу, Жанаконыс и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Аксуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы сел Аксу, Жанаконыс Аксуского сельского округа Бурлинского района:
1) по селу Аксу:
улица "Садовая" – улица "Астана";
улица "Абай" – улица "Абай Құнанбаев";
улица "Жамбыл" – улица "Жамбыл Жабаев";
2) по селу Жанаконыс:
улица "Абай" – улица "Абай Құнанбаев".
2. Главному специалисту аппарата акима Аксуского сельского округа (Тлеугалиев Н.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аксуского сельского округа Г. Утепбергенов