2015 жылға Жәнібек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 67 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 сәуірде № 3878 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 70 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 22.04.2016 № 70 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2015 жылға Жәнібек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Жәнібек ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі "Жәнібек ауданы бойынша 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемін және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 253 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3619, 2014 жылғы 29 тамыздағы "Шұғыла" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Жәнібек ауданы әкімі аппаратының басшысы (Ж. Абдоловқа) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Қадырбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б. Қуаналиев
2015 жылғы 12 наурыздағы
№ 67 аудан
әкімдігінің қаулысына
қосымша
2015 жылға Жәнібек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру
және ата-ананың ақы төлеу мөлшері

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год по Жанибекскому району
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 12 марта 2015 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 апреля 2015 года № 3878. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 70
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 22.04.2016 № 70 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год по Жанибекскому району согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанибекского района от 30 июля 2014 года № 253 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год по Жанибекскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3619, опубликованное 29 августа 2014 года в газете "Шұғыла").
3. Руководителю аппарата акима Жанибекского района (Абдолову Ж.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Кадырбекова.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Б. Куаналиев
Приложение
к постановлению
акимата района
от 12 марта 2015 года № 67
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
по Жанибекскому району

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 10.08.2015 № 224 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
Балабақша (жергілікті бюджет)
1
Жәнібек ауылы
Жәнібек аудандық білім беру бөлімінің "Балдәурен" сәби-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением Жанибекского районного акимата Западно-Казахстанской области от 10.08.2015 № 224 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад (местный бюджет)
1
Село Жанибек
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдәурен" Жанибекского районного отдела образования