Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы "2015 жылға Жәнібек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 67 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 224 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қыркүйекте № 4032 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 70 қаулысымен

О внесении дополнения в постановление акимата Жанибекского района № 67 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год по Жанибекскому району" от 12 марта 2015 года
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 10 августа 2015 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 сентября 2015 года № 4032. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 70

Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 22.04.2016 № 70 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Білім туралы 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 67 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3878 тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірде "Шұғыла" газетінде жарияланған):
көрсетілген қаулының қосымшасы мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 11-жолмен толықтырылсын:
Мектепке дейінгі ұйым (Республикалық бюджет)
11
Жәнібек ауылы
Жәнібек аудандық білім беру бөлімінің "Алтын ұя" бөбекжайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 22.04.2016 № 70 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Жанибекского района от 12 марта 2015 года № 67 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3878, опубликовано 17 апреля 2015 года в газете "Шұғыла") следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 11, следующего содержания:
Дошкольная организация (Республиканский бюджет)
11
село Жанибек
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Алтын ұя" Жанибекского районного отдела образования