Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округі Қамысты ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 14 қазандағы № 8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 қарашада № 4131 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Қамысты ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Қамысты ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округі Қамысты ауылындағы кейбір көше атаулары:
"Советская" көшесі – "Тәуелсіздік" көшесі;
"Е. Ниетқалиев" көшесі – "Өтепқалиев Мұқаммаш" көшесі;
"Мир" көшесі – "Бейбітшілік" көшесі;
"Гагарин" көшесі – "М. Мәметова" көшесі;
"Кольцевая" көшесі – "Рахметолла Егізбаев" көшесі;
"Суров" көшесі – "Мұқағали Мақатаев" көшесі;
"Коммунист" көшесі – "Абай" көшесі;
"Ленин" көшесі – "Достық" көшесі;
"Москва" көшесі – "Астана" көшесі;
"Рабочая" көшесі – "М. Дәрішев" көшесі;
"Степная" көшесі – "Абылай хан" көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етуді және осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Г. Хайрушева

О переименовании некоторых улиц села Камысты Камыстинского сельского округа Жанибекского района
Решение исполняющего обязанности акима Камыстинского сельского округа Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 14 октября 2015 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 ноября 2015 года № 4131
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Камысты и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, исполняющий обязанности акима Камыстинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Камысты Камыстинского сельского округа Жанибекского района:
улица "Советская" – улица "Тәуелсіздік";
улица "Е. Ниетқалиев" – улица "Өтепқалиев Мұқаммаш";
улица "Мир" – улица "Бейбітшілік";
улица "Гагарин" – улица "М. Мәметова";
улица "Кольцевая" – улица "Рахметолла Егізбаев";
улица "Суров" – улица "Мұқағали Мақатаев";
улица "Коммунист" – улица "Абай";
улица "Ленин" – улица "Достық";
улица "Москва" – улица "Астана";
улица "Рабочая" – улица "М. Дәрішев";
улица "Степная" – улица "Абылай хан".
2. Обеспечение государственной регистрации данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации и контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Камыстинского сельского округа Г. Хайрушева