Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 39-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 4201 болып тіркелді. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 40-3 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 11.01.2016 № 40-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 29-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-2 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4167 тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3759 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 4 952 933 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 381 734 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 340 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 64 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 503 859 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 4 967 501 мың теңге;";
3-тармақта:
1) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 474 711 мың теңге көлемінде қарастырылсын:";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 156 мың теңге;";
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 690 мың теңге;";
он төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 3 101 мың теңге;";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Зеленовского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 30-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2015 года № 39-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 декабря 2015 года № 4201. Утратило силу - решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 40-3
Сноска. Утратило силу - решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 40-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4167) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 30-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3759, опубликованное 16 января 2015 года в газете "Ауыл тынысы") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 4 952 933 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 381 734 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3 340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 64 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 503 859 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 4 967 501 тысяча тенге;";
в пункте 3:
в подпункте 1):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых
трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 474 711 тысяч тенге:";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 156 тысяч тенге;";
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
"на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 690 тысяч тенге;";
абзац четырнадцатый изложить в следующей редакции:
"на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 3101 тысяча тенге;";
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:

"2) 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 312 868 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жетім балаларды және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдауға – 21 306 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Переметный ауылының аудандық мәдениет үйін күрделі жөндеуге – 82 280 мың теңге.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 25 500 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г. А. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Залмуканов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
Зеленов аудандық мәслихатының

"2) Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 312 868 тысяч тенге:";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на государственную поддержку по содержанию детей–сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях – 21 306 тысяч тенге;";
дополнить абзацем четырнадцать следующего содержания:
"на капитальный ремонт районного дома культуры села Переметное – 82 280 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в размере 25 500 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г. А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Т. Залмуканов
Секретарь районного маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению
Зеленовского районного маслихата