Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 наурыздағы № 26-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда № 3846 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 35-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 17.02.2016 № 35-9 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3767 тіркелген, 2015 жылғы 26 ақпанда "Сырым елі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 3 415 822 мың теңге:
салықтық түсімдер - 280 964мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1 907 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 3 132 951 мың теңге;
2) шығындар - 3 418 662 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 34 343 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 44 595 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 10 252 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 24 608 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 24 608 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -61 791 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 61 791 мың теңге;
қарыздар түсімі - 44 595 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 10 252 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 27 448 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Сырым аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А. Орашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 марта 2015 года № 26-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 марта 2015 года № 3846. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 февраля 2016 года № 35-9
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.02.2016 № 35-9.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3767, опубликованное 26 февраля 2015 года в газете "Сырым елі") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 415 822 тысячи тенге:
налоговые поступления - 280 964 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 1 907 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 3 132 951 тысяча тенге;
2) затраты - 3 418 662 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 34 343 тысячи тенге:
бюджетные кредиты - 44 595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 10 252 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 24 608 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 24 608 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -61 791 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 61 791 тысяча тенге;
поступление займов - 44 595 тысяч тенге;
погашение займов - 10 252 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 27 448 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Главному специалисту аппарата районного маслихата (А. Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.