2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 шілдедегі № 236 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 тамызда № 3983 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 27.05.2016 № 196 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Е. Сарсенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Саркуловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Т. Төреғалиев
Сырым ауданы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 14 июля 2015 года № 236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 августа 2015 года № 3983. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 27 мая 2016 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 27.05.2016 № 196 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год.
2. Руководителю аппарата акима района (Сарсенов Е.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Саркулова А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Т. Турегалиев
Утвержден
постановлением акимата
Сырымского района

2015 жылғы 14 шілдедегі № 236
қаулысымен бекітілген
2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру
тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Ай сайын 1 тәрбиеленушіге мемлекеттік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
Балабақша (жергілікті бюджет)
Сырым ауданы, Бұлдырты ауылы
Сырым аудандық білім беру бөлімінің "Айналайын балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

от 14 июля 2015 года № 236
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наменования организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад (местный бюджет)
Сырымский район, село Булдырты
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Айналайын" Сырымского районного отдела образования