Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округінің Ақжайық ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 41 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қазанда № 4106 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Ақжайық ауылы халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ақжайық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Ақжайық ауылдық округінің Ақжайық ауылының мынадай көшелері:
"60 лет Октября" көшесі – "Ғабдрахим Хаймулдин" көшесі;
"Пионер лагерь" көшесі – "Бидайық" көшесі деп қайта аталсын.
2. Ақжайық ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Т. Туркеев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық ауылдық округі әкімі М. Г. Дуйсенгалиев

О переименовании некоторых улиц села Акжаик Акжаикского сельского округа Теректинского района
Решение акима Акжаикского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 25 сентября 2015 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 16 октября 2015 года № 4106
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Акжаик и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии, аким Акжаикского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Акжаик Акжаикского сельского округа Теректинского района:
улица "60 лет Октября" – улица "Ғабдрахим Хаймулдин";
улица "Пионер лагерь" – улица "Бидайық".
2. Главному специалисту аппарата акима Акжаикского сельского округа (Туркеев Т.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Акжаикского сельского округа М. Г. Дуйсенгалиев