"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорацияның зейнетақымен және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы статистикалық және өзге де есептік ақпаратты ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің м.а. 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 19 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 24 ақпанда № 13197 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрық 01.03.2016 ж. бастап қолданысқа енгізіледі.
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 6-4) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының зейнетақымен және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы статистикалық және өзге де есепті ақпаратты ұсыну қағидалары бекітілсін;
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік сақтандыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкіне енгізу үшін республикалық құқықтық ақпарат орталығына баспа және электрондық түрде жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

Об утверждении Правил предоставления статистической и иной отчетной информации Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере пенсионного и социального обеспечения
Приказ и.о. Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 15 января 2016 года № 19. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 февраля 2016 года № 13197.
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 01.03.2016 г.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике", подпунктом 6-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Настоящие Правила предоставления статистической и иной отчетной информации "Государственной корпорацией "Правительство для граждан в сфере пенсионного и социального обеспечения (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 6-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан".
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту социального обеспечения и социального страхования Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканский центр правовой информации для внесения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней представить в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі С.Қ. Жақыповаға жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
міндетін атқарушы Б. Нұрымбетов
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
___________________Ә. Исекешев
2016 жылғы "__" _____________
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитеті төрағасының
міндетін атқарушы
______________________Б. Иманәлиев
2016 жылғы 21 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 15 қаңтардағы
№ 19 бұйрығымен
бекітілген
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының зейнетақымен және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы статистикалық және өзге де есепті ақпаратты ұсыну қағидалары
1-тарау. Жалпы ережелер
Ескерту. 1-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 20.02.2019 № 87 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Осы "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының зейнетақымен және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы статистикалық және өзге де есептік ақпаратты ұсыну қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 6-4) тармақшасына сәйкес әзірленді.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қағидалар "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының зейнетақымен және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы статистикалық және өзге де есепті ақпаратты ұсыну тәртібін айқындайды.
3. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызметтерді, табиғи монополиялар субъектілерінің желілеріне қосуға арналған техникалық шарттарды беру жөніндегі қызметтерді және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметтерін көрсету, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтерді, табиғи монополиялар субъектілерінің желілеріне қосуға арналған техникалық шарттарды беру жөніндегі қызметтерді, квазимемлекеттік сектор субъектілерінің қызметтерін көрсетуге өтініштер қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға олардың нәтижелерін беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру, сондай-ақ мемлекеттік қызметтерді электрондық нысанда көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған, орналасқан жері бойынша жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеуді жүзеге асыратын заңды тұлға;

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Жакупову С.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 марта 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности
Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
Б. Нурымбетов
СОГЛАСОВАН
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
__________________А. Исекешев
"__" ______________2016 года
СОГЛАСОВАН
исполняющий обязанности
Председателя Комитета
по статистике Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан
___________________ Б. Иманалиев
21 января 2016 года
Утверждены
приказом Министра
здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 15 января 2016 года № 19
Правила предоставления статистической и иной отчетной
информации Государственной корпорацией "Правительство для
граждан" в сфере пенсионного и социального обеспечения
Глава 1. Общее положение
Сноска. Заголовок главы 1 в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 20.02.2019 № 87 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Настоящие Правила предоставления статистической и иной отчетной информации "Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере пенсионного и социального обеспечения (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 6-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 21 июня 2013 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан".
2. Правила определяют порядок предоставления статистической и иной отчетной информации Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере пенсионного и социального обеспечения.
3. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан для оказания государственных услуг, услуг по выдаче технических условий на подключение к сетям субъектов естественных монополий и услуг субъектов квазигосударственного сектора в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг, услуг по выдаче технических условий на подключение к сетям субъектов естественных монополий, услуг субъектов квазигосударственного сектора и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", а также обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме, осуществляющее государственную регистрацию прав на недвижимое имущество по месту его нахождения;

2) әкімшілік деректер – алғашқы статистикалық деректерді қоспағанда, әкімшілік дереккөздер қалыптастыратын жеке немесе заңды тұлға жөніндегі жеке-дара сандық және (немесе) сапалық деректер және шаруашылық бойынша есепке алу деректері.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 20.02.2019 № 87 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2-тарау. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының зейнетақымен және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы статистикалық және өзге де есептік ақпаратты ұсыну тәртібі
Ескерту. 2-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 20.02.2019 № 87 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Мемлекеттік корпорация есептік ақпаратты Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне әкімшілік нысандарға және оларды толтыру жөніндегі түсіндірмелерге сәйкес осы Қағидаларға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 және 43-қосымшаларға сәйкес ұсынады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 20.02.2019 № 87 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Мемлекеттік корпорация басшысының орынбасары немесе ол болмаған жағдайда оның міндеттерін уақытша атқаратын адам хабарланатын мәліметтерді ұсынуға және дұрыстығына жауапты және әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарға қол қою құқығы бар адам болып табылады.
6. Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандарды ұсыну мерзімі олардың титулдық беттерінде көрсетілген. Ұсыну күнін адресат тіркейді. Егер ұсыну мерзімінің соңғы күні жұмыс істемейтін күнге сәйкес келсе, одан кейінгі жұмыс күні ұсыну мерзімінің аяқталған күні болып есептеледі.
7. Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандар тиісті нысандарды толтыру жөніндегі түсіндірмелерге сәйкес толтырылады.
8. Деректер:
1) қағаз жеткізгіштерде қолма-қол немесе почта байланысының қызметтері арқылы ұсынылады. Почта кәсіпорнының штемпелінде көрсетілген жіберу күні ұсыну күні болып табылады;
2) электрондық цифрлық қолтаңбаны растау рәсімін сақтай отырып байланыс арналары арқылы электрондық түрде ұсынылады.
"Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есептік ақпаратты ұсыну
қағидаларына
1-қосымша
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/enbek/documents/detaіls/57830?lang=kz Зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың саны және оларға тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылардың сомасы туралы есеп

2) административные данные - индивидуальные количественные и (или) качественные данные по физическому или юридическому лицу и данные похозяйственного учета, формируемые административными источниками, за исключением первичных статистических данных.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 20.02.2019 № 87 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 2. Порядок предоставления статистической и иной отчетной информации Государственной корпорацией "Правительство для граждан" в сфере пенсионного и социального обеспечения
Сноска. Заголовок главы 2 в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 20.02.2019 № 87 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Государственная корпорация представляет отчетную информацию в Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в соответствии с административными формами и пояснениями по их заполнению согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 и 43 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 4 в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 20.02.2019 № 87 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Лицом, ответственным за представление и достоверность сообщаемых сведений, и подписи форм, предназначенных для сбора административных данных, является заместитель руководителя Государственной корпорации или лицо, временно исполняющее его обязанности, в случаи его отсутствия.
6. Срок представления форм, предназначенных для сбора административных данных, указан на их титульных листах. Дата представления регистрируется адресатом. Если последний день срока представления приходится на нерабочий день, днем окончания срока представления считается следующий за ним рабочий день.
7. Формы, предназначенные для сбора административных данных, заполняются в соответствии с пояснениями по заполнению соответствующих форм.
8. Данные представляются:
1) на бумажных носителях нарочно или посредством почтовых служб связи. Датой представления является дата отправления, указанная в штемпеле почтового предприятия;
2) в электронном виде посредством каналов связи с соблюдением процедур подтверждения электронной цифровой подписи.
Приложение 1 к Правилам
предоставления статистической
и иной отчетной информации
Государственной корпорацией
"Правительство для граждан" в
сфере пенсионного и
социального обеспечения
форма, предназначенная для
сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/57827?lang=ru
Сведения о динамике численности вновь назначенных получателей пенсионных и социальных выплат

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Индексі: 3-соц
Кезеңділігі: жартыжылдық
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Кімге ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: 30 қаңтарға және 30 шілдеге дейін

Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчет о численности получателей пенсий и пособий и суммах назначенных им месячных пенсий и пособий
Отчетный период: ___ полугодие 20__года
Индекс: 3-Соц
Периодичность: полугодовая
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Кому представляется: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: до 30 января и 30 июля

05 59/63 жасқа дейінгі әйелдер
06 жасы 59/63-ден асқан әйелдер
07 63 жасқа дейінгі ер адамдар
08 жасы 63-тен асқан ер адамдар
09 59/63 жасқа дейінгі әйелдер
10 жасы 59/63-ден асқан әйелдер
11 63 жасқа дейінгі ер адамдар
12 жасы 63-тен асқан ер адамдар
13 59/63 жасқа дейінгі әйелдер
14 жасы 59/63-ден асқан әйелдер
15 63 жасқа дейінгі ер адамдар
16 жасы 63-тен асқан ер адамдар
Атауы ____________________ Мекенжайы _________________________
Телефоны ______________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы ____________________________________
Орындаушы___________________________________ _______________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
______________________________________________ _______________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
Мөрдің орны (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
"Зейнетақылар мен
жәрдемақыларды алушылардың
саны және оларға тағайындалған
айлық зейнетақылар мен
жәрдемақылардың сомасы
туралы есеп әкімшілік
деректерін жинауға арналған
нысанға қосымша"
"Зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың саны және оларға тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылардың сомасы туралы есеп" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме (Индексі: 3-соц, кезеңділігі: жартыжылдық)
1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме Зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың саны және оларға тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылардың сомасы туралы нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және 30 қаңтарға және 30 шілдеге дейін ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. Есептің 1-бағанында Мемлекеттік корпорацияда есепте тұрған зейнеткерлердің саны туралы мәліметтер көрсетіледі.
Тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылардың сомалары туралы көрсеткіштерде алушыларға, оның ішінде қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға арналған медициналық-әлеуметтік мекемелерде тұратын адамдарға тағайындалған зейнетақылар мен жәрдемақылар туралы мәліметтер көрсетіледі.
Тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылардың сомалары туралы мәліметтер есепте 0,1 дейінгі дәлдікпен мың теңге түрінде көрсетіледі.
4 және 5-бағандарда зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың саны және оларға есепті кезеңде тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылардың сомасы көрсетіледі. Жаңа тағайындау зейнетақы мен жәрдемақыны алғаш тағайындаған күнге сәйкес айқындалады.

05 женщины в возрасте до 59/63 лет
06 женщины в возрасте старше 59/63 лет
07 мужчины в возрасте до 63 лет
08 мужчины в возрасте старше 63 лет
09 женщины в возрасте до 59/63 лет
10 женщины в возрасте старше 59/63 лет
11 мужчины в возрасте до 63 лет
12 мужчины в возрасте старше 63 лет
13 женщины в возрасте до 59/63 лет
14 женщины в возрасте старше 59/63 лет
15 мужчины в возрасте до 63 лет
16 мужчины в возрасте старше 63 лет
Наименование: ________________________________________________
Адрес ________________________________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты _______________________________________
Исполнитель ________________________________ ___________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________________ _______________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)                   подпись
М.П. (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме, предназначенной для
сбора административных
данных "Отчет о численности
получателей пенсий и пособий и
суммах назначенных им
месячных пенсий и пособий"
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Отчет о численности получателей пенсий и пособий и суммах назначенных им месячных пенсий и пособий"
(Индекс: 3-Соц, периодичность: полугодовая)
1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы о численности получателей пенсий и пособий и суммах назначенных им месячных пенсий и пособий (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) до 30 января и 30 июля.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия – лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе 1 отчета указываются сведения о численности пенсионеров, состоящих на учете в Государственной корпорации.
В показателях о суммах назначенных месячных пенсий и пособий отражаются сведения о назначенных пенсиях и пособиях получателей, в том числе и проживающим в медико-социальных учреждениях для престарелых и лиц с инвалидностью.
Сведения о суммах назначенных месячных пенсий и пособий в отчете показываются в тысячах тенге с точностью до 0,1.
В графах 4 и 5 показывается численность получателей пенсий и пособий и суммы месячных пенсий и пособий, назначенных им в отчетном периоде. Новое назначение определяется по дате первичного назначения пенсии и пособия.

5. 1-Бөлімде зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың саны және оларға тағайындаған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылардың сомасы ескеріледі.
01-жолда "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 2013 жылғы 21 маусымдағы № 105 Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес зейнетақы алатын зейнеткерлер бойынша мәліметтер ескеріледі.
01-а жолда базалық зейнетақы төлемін алушылардың жалпы саны көрсетіледі.
02-жолда зейнеткерлердің жалпы санындағы әйелдер туралы мәліметтер көрсетіледі.
03-жолда ауылдық жерде тұратын зейнеткерлер бойынша мәліметтер көрсетіледі.
04-жолда ауылдық жерде тұратын зейнеткерлердің жалпы санындағы әйелдердің мәліметтері көрсетіледі.
05-жолда жасына байланысты зейнетақы тағайындалған зейнеткерлер бойынша мәліметтер көрсетіледі.
06-жолда тиісті жылға арналған Республикалық бюджет туралы заңда белгіленген ең төмен мөлшерде зейнетақы алатын зейнеткерлер бойынша мәліметтер көрсетіледі.
06-а жолда базалық зейнетақы төлемін алушылар, тиісті жылға арналған Республикалық бюджет туралы заңда белгіленген ең төмен мөлшерде зейнетақы алатын зейнеткерлер бойынша мәліметтер көрсетіледі.
07-жолда ең төмен мөлшерде зейнетақы алатындар қатарындағы әйелдердің мәліметтері көрсетіледі.
08-28-жолдарда жаңа тағайындауды есепке алмай, 1998 жылғы 1 қаңтарға дейінгі (жасына байланысты, еңбек сіңірген жылдары үшін және ерекше еңбегі үшін) зейнеткерлер туралы мәліметтер көрсетіледі.
08-16-жолдарда ҰОС ардагерлері бойынша мәліметтер көрсетіледі.
17-27 жолдарда жеңілдікті шарттарда зейнетақы алатын адамдар туралы мәліметтер көрсетіледі.
28-жолда жасына байланысты зейнеткерлердің жалпы санынан балалары бар мүгедектігі бар адам әйелдер туралы мәліметтер көрсетіледі.
29-40-жолдарда жасына байланысты зейнеткерлердің жалпы санынан толық және толық емес өтілі бар адамдар туралы мәліметтер көрсетіледі.
41-жолда "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" 1992 жылғы 18 желтоқсандағы №1788-XІІ Қазақстан Республикасының Заңын ескере отырып, төтенше және ең жоғары радиациялық қауіпті аймақтарда тұратын адамдар ретінде зейнетақы алатын зейнеткерлер бойынша мәліметтер көрсетіледі.
42-43-жолдарда еңбек сіңірген жылдары үшін зейнеткерлер бойынша мәліметтер көрсетіледі.
44-46-жолдарда ҰОС мүгедектігі бар адамдары мен интернационалист жауынгерлерден басқа, ерекше еңбегі үшін зейнетақы алатын зейнеткерлер бойынша мәліметтер көрсетіледі.
47-53-жолдарда зейнеткерлердің жалпы санындағы зейнетақы төлемдерін алушылардың өзге санаттары көрсетіледі.

5. В разделе 1 учитывается численность получателей пенсий и пособий и сумма назначенных им месячных пенсий и пособий.
В строке 01 учитываются сведения по пенсионерам, получающим пенсии в соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 июня 2013 года № 105 "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан".
В строке 01-а указывается всего получателей государственной базовой пенсионной выплаты.
В строке 02 указываются сведения о женщинах из общего числа пенсионеров.
В строке 03 указываются сведения по пенсионерам, проживающим в сельской местности.
В строке 04 указываются сведения женщин из общего числа пенсионеров, проживающих в сельской местности.
В строке 05 указываются сведения по пенсионерам, которым назначены пенсии по возрасту.
В строке 06 указываются сведения по пенсионерам, получающим пенсии в минимальном размере, установленном Законом о республиканском бюджете на соответствующий год.
В строке 06-а указываются сведения по получателям базовой пенсионной выплаты, пенсионерам, получающим пенсии в минимальном размере, установленном Законом о республиканском бюджете на соответствующий год.
В строке 07 указываются сведения женщин из числа получателей пенсии в минимальном размере.
В строках 08-28 указываются сведения о состоявшихся на 1 января 1998 года пенсионерах (по возрасту, за выслугу лет и за особые заслуги) без учета нового назначения.
В строках 08-16 указываются сведения по пенсионерам – ветеранам ВОВ.
В строках 17-27 указываются сведения о лицах, получающих пенсии на льготных условиях.
В строке 28 указываются сведения о женщинах инвалидах, имеющих детей, из общего числа пенсионеров по возрасту.
В строках 29-40 указываются сведения о лицах с полным и неполным стажем из общего числа пенсионеров по возрасту.
В строке 41 указываются сведения по пенсионерам, получающим пенсии с учетом Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года № 1788-XII" О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне", как проживающие в зонах чрезвычайного и максимального радиационного риска.
В строках 42-43 указываются сведения по пенсионерам за выслугу лет.
В строках 44-46 указываются сведения по пенсионерам, получающим пенсии за особые заслуги, кроме лиц с инвалидностью ВОВ и воинов интернационалистов.
В строках 47-53 указываются иные категории получателей пенсионных выплат из общего числа пенсионеров.

54-56-жолдарда есепті кезеңдегі жерлеуге арналған жәрдемақы алушылар бойынша мәліметтер көрсетіледі.
6. 2-Бөлімде мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың саны және оларға тағайындалған айлық жәрдемақылардың сомасы ескеріледі.
01-жолда мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың жалпы саны көрсетіледі.
02-жолда әйелдер қатарынан мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың мәліметтері көрсетіледі.
03-жолда ауылдық жерде тұратын мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды алушылар туралы мәліметтер көрсетіледі.
04-жолда ауылдық жерде тұратын мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар қатарындағы әйелдер туралы мәліметтер көрсетіледі.
07-жолда барлық санаттағы мүгедектік бойынша жәрдемақы алушылар туралы мәліметтер көрсетіледі.
07-а жолда барлық санаттағы мүгедектік бойынша базалық зейнетақы төлемін алушылардың барлығы көрсетіледі.
08-жолда мүгедектігі бар әйелдер туралы мәліметтер көрсетіледі.
09-жолда ауылдық жерде тұратын мүгедектігі бар адамдар көрсетіледі.
10-42, 56-67-жолдарда мүгедектік бар адамның түрлері мен топтары бойынша жәрдемақы алушылар көрсетіледі.
43-58-жолдарда әскери қызметшілердің отбасыларын ескере отырып, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша жәрдемақы алушылар туралы мәліметтер көрсетіледі.
71-82-жолдарда төлемнің аралас түрлері бойынша мәліметтер көрсетіледі.
83-86-жолдарда есепті кезең үшін жәрдемақылардың түрлері бойынша жерлеуге арналған төлем көрсетіледі.
7. 3-Бөлімде ауылдық жерде тұратын алушылар мен әйелдерді бөліп көрсете отырып, әлеуетті құрылымдар желісі бойынша зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың саны және оларға тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылардың сомасы ескеріледі.
01-жолда еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы туралы мәліметтер көрсетіледі.
01-а жолда еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы алушылардың базалық зейнетақы төлемі көрсетіледі.
02-жолда ауылдық жерде тұратын зейнеткерлер туралы мәліметтер көрсетіледі.
03-жолда еңбек сіңірген жылдары үшін зейнеткерлердің жалпы санындағы әйелдер туралы мәліметтер көрсетіледі.
04-жолда мүгедектік бойынша жәрдемақы туралы мәліметтер көрсетіледі.
05-жолда ауылдық жерде тұратын, мүгедектігі бойынша жәрдемақы алушылар туралы мәліметтер көрсетіледі.
06-жолда мүгедектігі бойынша жәрдемақы алушылардың жалпы санындағы әйелдер туралы мәліметтер көрсетіледі.
06-а-09-жолдарда мүгедектігі бойынша жәрдемақы алушылардың базалық зейнетақы төлемі көрсетіледі.
10-17-жолдарда асыраушысынан айырылуы бойынша жәрдемақы алушылар көрсетіледі.
18-жолдарда еңбек сіңірген жылдары үшін, мүгедектігі және асыраушысынан айырылуы бойынша зейнетақы мен жәрдемақы алушылардың барлығы көрсетіледі.

В строках 54-56 указываются сведения по получателям пособия на погребение за отчетный период.
6. В разделе 2 учитывается численность получателей государственных социальных пособий и сумма назначенных им месячных пособий.
В строке 01 указывается всего получателей государственных социальных пособий.
В строке 02 указываются сведения получателей государственных социальных пособий из числа женщин.
В строке 03 указываются сведения о получателях государственных социальных пособий, проживающие в сельской местности.
В строке 04 указываются женщины, из числа получателей государственных социальных пособий, проживающих в сельской местности.
В строке 07 указываются сведения о получателях пособий по инвалидности всех категорий.
В строке 07-а указывается всего получателей базовой пенсионной выплаты по инвалидности всех категорий.
В строке 08 указываются сведения о женщинах с инвалидностью.
В строке 09 указываются Лица с инвалидностью, проживающие в сельской местности.
В строках 10-42, 59-70 указываются получатели пособий по видам и группам инвалидности.
В строках 43-58 указываются сведения о получателях пособия по случаю потери кормильца с учетом семей военнослужащих.
В строках 71-82 указываются сведения по смешанным видам выплат.
В строках 83-86 указываются выплаты на погребение по видам пособий за отчетный период.
7. В разделе 3 учитывается численность получателей пенсий и пособий по линии силовых структур и сумма назначенных им месячных пенсий и пособий, отражаются с выделением получателей, проживающих в сельской местности и женщин.
В строке 01 указываются сведения о пенсии за выслугу лет.
В строке 01-а указывается базовая пенсионная выплата получателей пенсии по выслуге лет.
В строке 02 указываются сведения о пенсионерах, проживающих в сельской местности.
В строке 03 указываются сведения о женщинах из общего числа пенсионеров за выслугу лет.
В строке 04 указываются сведения о пособий по инвалидности.
В строке 05 указываются сведения о получателях пособии по инвалидности, проживающих в сельской местности.
В строке 06 указываются сведения о женщинах из общего числа получателей пособия по инвалидности.
В строках 06-а–09 указывается базовая пенсионная выплата получателей пособия по инвалидности.
В строках 10-17 указываются получатели пособий по потере кормильца.
В строке 18 указывается всего получателей пенсии по выслуге лет, по инвалидности и потере кормильца.

19-22-жолдарда есепті кезеңге түрлері бойынша жерлеуге арналған төлемді алушылар көрсетіледі.
23-25-жолдарда жерлеуге арналған біржолғы өтемақы бойынша мәліметтер көрсетіледі.
8. 4-Бөлімде азаматтық халық пен әлеуетті құрылымдардағы алушылардың жәрдемақысын, сондай-ақ ауылдық жерде тұратын алушылардың жәрдемақысын бөле отырып, арнаулы мемлекеттік жәрдемақы алушылардың саны және оларға тағайындалған айлық жәрдемақылардың сомасы ескеріледі.
01-26-жолдарда азаматтық халық арасындағы алушылар қатарынан арнаулы мемлекеттік жәрдемақыларды алушылар ескеріледі.
27-52-жолдарда әлуетті құрылымдар арасындағы алушылар қатарынан арнаулы мемлекеттік жәрдемақыларды алушылар ескеріледі.
9. 5-Бөлімде жерасты және ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда немесе еңбек жағдайлары зиянды және ауыр жұмыстарда істеген адамдарға берілетін мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылардың саны және ауылдық жерде тұратындар мен әйелдерді бөліп көрсете отырып, оларға тағайындалған айлық зейнетақылар мен жәрдемақылар ескеріледі.
01-жолда № 1 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылардың мәліметтері көрсетіледі.
02-жолда № 1 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылардың жалпы санындағы әйелдер туралы мәліметтер көрсетіледі.
03-жолда ауылдық жерде тұратын, № 1 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылардың мәліметтері көрсетіледі.
04-жолда № 2 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылар көрсетіледі.
05-жолда № 1 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылардың жалпы санындағы әйелдер туралы мәліметтері көрсетіледі.
06-жолда ауылдық жерде тұратын, № 2 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылардың мәліметтері көрсетіледі.
07-08-жолдарда № 1, № 2 тізімдер бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушыларды жерлеуге берілетін төлемдер көрсетіледі.10. 6-Бөлімде жас санаттары бойынша әйелдер мен ерлер жөнінде мәліметтер ескеріледі.
01-04-жолдарда зейнетақы алатын зейнеткерлер қатарындағы зейнеткерлік жасқа дейінгі әйелдер мен ерлер туралы мәліметтер көрсетіледі.
05-16-жолдарда І, ІІ, ІІІ топ мүгедектігі бойынша жәрдемақы алушылар қатарынан зейнеткерлік жасқа дейінгі және одан жоғары жастағы әйелдер мен ерлер көрсетіледі.
11. Осы түсіндірменің 1-4-тармақтарында көрсетілген мәліметтер облыстар, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалалары бөлінісіндегі нысан бойынша ұқсас түрде толтырылады.
"Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
2-қосымша
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/enbek/documents/detaіls/57830?lang=kz
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды тағайындау және төлеу туралы есеп

В строках 19-22 указываются получатели пособий на погребение по видам за отчетный период.
В строках 23-25 указываются сведения по единовременной компенсации на погребение.
8. В разделе 4 учитывается численность получателей специальных государственных пособий и сумма назначенных им месячных пособий, с выделением пособия получателей гражданского населения и силовых структур, а также получателей, проживающих в сельской местности.
В строках 01-26 учитываются получатели специальных государственных пособий из числа получателей гражданского населения.
В строках 27-52 учитываются получатели специальных государственных пособий из числа получателей силовых структур.
9. В разделе 5 учитывается численность получателей государственных специальных пособий лицам, работавшим на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда или на работах с вредными и тяжелыми условиями труда и сумма назначенных им месячных пенсий и пособий, с выделением проживающих в сельской местности и женщин.
В строке 01 учитываются получатели государственных специальных пособий по Списку № 1.
В строке 02 указываются сведения о женщинах из общего числа получатели государственных специальных пособий по Списку № 1.
В строке 03 указываются сведения получатели государственных специальных пособий по Списку № 1, проживающие в сельской местности.
В строке 04 учитываются получатели государственных специальных пособий по Списку № 2.
В строке 05 указываются сведения о женщинах из общего числа получатели государственных специальных пособий по Списку № 1.
В строке 06 указываются сведения получатели государственных специальных пособий по Списку № 1, проживающие в сельской местности.
В строках 07-08 указываются выплаты на погребение получателей государственных специальных пособий по Спискам № 1, № 2.
10. В разделе 6 учитываются сведения по женщинам и мужчинам по возрастным категориям.
В строках 01-04 указываются сведения о женщинах и мужчинах до пенсионного возраста из числа пенсионеров, получающих пенсии.
В строках 05-16 указываются женщины и мужчины до пенсионного возраста и старше из числа получателей пособий по инвалидности І, ІІ, ІІІ групп.
11. Аналогичным образом заполняются сведения, указанные в пунктах 1-4 настоящего пояснения, по форме в разрезе областей, городов республиканского значения и столицы.
Приложение 2
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере пенсионного
и социального обеспечения форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/57827?lang=ru
Отчет о назначении и выплате пенсий и пособий

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Зейнетақылар мен жәрдемақыларды тағайындау және төлеу туралы есеп
Есепті кезең: 20__жылғы ___ тоқсан
Индексі: 1-собес
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 30-күні

Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период: ___ кварталь 20__года
Индекс: 1-собес
Периодичность: ежеквартально
Круг лиц, представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляется: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: ежеквартально 30 числа месяца, следующего за отчетным периодом

1. Жалпы ережелер
1. Осы Түсіндірме зейнетақылар мен жәрдемақыларды тағайындау және төлеу туралы нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және тоқсан сайын, төлеу айынан кейінгі айдың 30-күні ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. 1-баған бойынша "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 2013 жылғы 21 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес зейнетақы "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бойынша және асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар туралы" 1997 жылғы 16 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылары, "Жерасты және ашық кен жұмыстарында, еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда немесе еңбек жағдайлары зиянды және ауыр жұмыстарда істеген адамдарға берілетін мемлекеттік арнайы жәрдемақы туралы" 1999 жылғы 13 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес мемлекеттік арнайы жәрдемақылары және "Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттік жәрдемақы туралы" 1999 жылғы 5 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар алушылардың саны көрсетіледі.
5. 2-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша тағайындалған зейнетақылар мен жәрдемақылардың жалпы сомасы көрсетіледі.
6. 3-бағанда есепті күнге қалыптасқан, тағайындалған (айлық) зейнетақылар мен жәрдемақылардың орташа мөлшері көрсетіледі.
7. 4-бағанда есепті тоқсанда төленген зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың орташа саны көрсетіледі.
8. 5-бағанда есепті тоқсанда төленген зейнетақылар мен жәрдемақылардың жалпы сомасы көрсетіледі.
9. 6-бағанда есепті тоқсанда төленген зейнетақылар мен жәрдемақылардың орташа айлық мөлшері көрсетіледі.
10. 7-бағанда төленген зейнетақылар мен жәрдемақылардың жалпы сомасы жыл басынан бергі өспелі қорытындысымен көрсетіледі.
11. 1-Бөлімде "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" Қазақстан Республикасының Заңын ескере отырып зейнетақыларды тағайындау және төлеу жөніндегі деректер көрсетіледі.
01-жолда – жасына байланысты зейнетақы алатын барлық зейнеткерлер ескеріледі.
01-а жолда – базалық зейнетақы төлемін алушылардың барлығы ескеріледі.
02-жолда – жасына байланысты зейнеткерлердің жалпы санындағы әйелдер көрсетіледі.
03-жолда – ауылдық жерде тұратын зейнеткерлер бойынша деректер ескеріледі.
04-жолда – ең төмен мөлшерде зейнетақы алатын зейнеткерлер.
04-а жолда – ең төмен мөлшерде зейнетақы алушылардың төлемі ескеріледі.

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы о назначении и выплате пенсий и пособий (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежеквартально – 30 числа месяца, следующего после месяца выплаты.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. По графе 1 показывается численность получателей пенсий в соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 июня 2013 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", государственных социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца согласно Закону Республики Казахстан от 16 июня 1997 года "О государственных социальных пособиях по инвалидности и по случаю потери кормильца в Республике Казахстан", государственных специальных пособий в соответствии с Законом Республики Казахстан от 13 июля 1999 года "О государственном специальном пособии лицам, работавшим на подземных и открытых горных работах, на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда" и специальных государственных пособий в соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года "О специальном государственном пособии в Республике Казахстан".
5. По графе 2 указывается общая сумма пенсий и пособий, назначенных по состоянию на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
6. По графе 3 показывается средний размер назначенных (месячных) пенсий и пособий, сложившийся на отчетную дату.
7. По графе 4 указывается средняя численность получателей выплаченных пенсий и пособий за отчетный квартал.
8. По графе 5 указывается общая сумма пенсий и пособий, выплаченных за отчетный квартал.
9. По графе 6 указывается среднемесячный размер пенсий и пособий, выплаченных за отчетный квартал.
10. По графе 7 указывается общая сумма выплаченных пенсий и пособий нарастающим итогом с начала года.
11. В Разделе 1 указываются данные по назначению и выплате пенсий с учетом Закона Республики Казахстан от 21 июня 2013 года № 105 "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан".
По строке 01 - учитываются все пенсионеры, получающие пенсии по возрасту.
По строке 01-а – учитываются все получатели базовой пенсионной выплаты.
По строке 02 - указываются женщины из общего числа пенсионеров по возрасту.
По строке 03 – учитываются данные по пенсионерам, проживающим в сельской местности.
По строке 04 – пенсионеры, получающие пенсии в минимальном размере.
По строке 04-а – учитывается выплата получателей пенсии в минимальном размере.

05-жолда – 5 және одан көп бала туған және оларды сегіз жасқа дейін тәрбиелеген көп балалы аналар туралы деректер ескеріледі.
06-жолда зейнетақы 1998 жылғы 1 қаңтарға дейін тағайындалған мемлекеттік қызметшілер көрсетіледі.
07-жолда – жұмыс өтілі толық болмаған кезде жағдайында зейнетақы алатын зейнеткерлер туралы деректер көрсетіледі.
08-жолда – "Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" 1992 жылғы 18 желтоқсандағы №17788-И Қазақстан Республикасының Заңын ескере отырып, төтенше және ең жоғары радиациялық қауіпті аймақтарда тұрған адамдар ретінде зейнетақы алатын зейнеткерлер туралы деректер көрсетіледі.
09-жолда - ҰОС ардагерлері бойынша деректер көрсетіледі.
10-жолда – жерлеуге арналған төлемдер жалпы, оның ішінде 11-жол бойынша зейнеткерлерге, 12-жол бойынша ҰОС ардагерлеріне төленетін төлемдер көрсетіледі
12. 2-Бөлімде "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бойынша және асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар туралы" 1997 жылғы 16 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын ескере отырып, мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды тағайындау және төлеу жөніндегі деректер көрсетіледі.
1-7-бағандарда тағайындау және төлеу туралы деректер "Зейнетақылар мен жәрдемақыларды тағайындау және төлеу туралы есеп" 1-Собес нысанының 1-Бөлімінің бағандарына ұқсас толтырылады.
05-45-жолдарда – мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың санаттары мен тағайындалған айлық жәрдемақылардың мөлшері көрсетіледі.
46-49-жолдарда асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша жәрдемақы алушылар қатарындағы бейбіт уақытта, әскери ұрыс-қимылдарда, ҰОС кезеңінде қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасылары бойынша деректер көрсетіледі.
50-52-жолдарда – жәрдемақы алушылардың жалпы санынан: қаза тапқан жауынгерлердің қайтадан некеге тұрмаған жесірлері қайтыс болған соғыс мүгедектігі бар адамдары, соғысқа қатысушылардың және соларға теңестірілген адамдардың қайтадан некеге тұрмаған, "Ленинградты қорғағаны үшін" медалімен немесе "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгісімен марапатталған, жалпы аурудың, еңбек жарақатының салдарынан және басқа да себептерден мүгедектігі бар адам деп танылған азаматтардың жесірлері, соғысқа қатысушылардың жалғызілікті жесірлері бөлінді.
53-56-жолдарда – мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының түрлері бойынша алушыларды жерлеуге берілетін төлемдер.
13. 3-Бөлімде әлуетті құрылымдар желісі бойынша зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың деректері көрсетіледі.
01-жолда – еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы алатын барлық зейнеткерлер ескеріледі.
01-а жолда – еңбек сіңірген жылдары үшін зейнетақы алатын алушылардың базалық зейнетақы төлемі көрсетіледі.

По строке 05 – учитываются данные по многодетным матерям, родившим 5 и более детей и воспитавшим их до восьмилетнего возраста.
По строке 06 – указываются государственные служащие, пенсия которым назначена до 1 января 1998 года.
По строке 07 – указываются данные по пенсионерам, получающим пенсии при неполном стаже работы.
По строкам 08 – указываются данные по пенсионерам, получающим пенсии с учетом Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года № 1788-XII "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне", как проживавшие в зонах чрезвычайного и максимального радиационного риска.
По строкам 09 – указываются данные по ветеранам ВОВ.
По строкам 10 указываются выплаты на погребение всего, в том числе по строке 11 – за пенсионеров, по строке 12 – за ветеранов ВОВ.
12. В Раздел 2 указываются данные по назначению и выплате государственных социальных пособий с учетом Закона Республики Казахстан от 16 июня 1997 года "О государственных социальных пособиях по инвалидности и по случаю потери кормильца в Республике Казахстан".
Данные о назначении и выплате по графам 1-7 заполняются аналогично графам Раздела 1 формы 1-Собес "Отчет о назначении и выплате пенсий и пособий".
По строкам 05-45 указываются получатели государственных социальных пособий по категориям и размерам назначенных месячных пособий.
По строкам 46-49 указываются данные по семьям погибших военнослужащих в мирное время, во время боевых действий, во время ВОВ из числа получателей пособий по случаю потери кормильца.
По строкам 50-52 выделены из общего числа получателей пособий: не вступившие в повторный брак вдовы погибших воинов, не вступившие в повторный брак вдовы лиц с инвалидностью войны, участников войны и лиц, приравненных к ним, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда", признанных лицам с инвалидностью и в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин, одинокие вдовы участников войны.
По строкам 53-56 выплаты на погребение получателей государственных социальных пособий по видам.
13. В Разделе 3 указываются данные по выплате пенсий и пособий получателей по линии силовых структур.
По строке 01 – учитываются все пенсионеры, получающие пенсии по выслуге лет.
По строке 1-а указывается базовая пенсионная выплата получателей пенсии по выслуге лет.

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең: __________ 20__жыл
Индексі: 3-ДС
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай
(адам)
Р/с №
Санаттар атауы
Өткен айдағы саны
Есепті айдағы саны
оның ішінде
тағайындау
өлім-жітім
Келгендер саны
Барлығы
оның ішінде
ҚР-дан тыс жерлерден
ҚР бойынша
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Зейнетақы:
1
Зейнетақы
Барлығы
2
Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы
1
Мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы (бұдан әрі - МӘЖ)
2
Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша МӘЖ
МӘЖ
3
Барлығы
1
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы:
2
ҰОС қатысушылары
3
Ауған соғысының ардагерлері
4
Тәжікстан-Ауғанстан учаскесінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының шекарасын қорғауды күшейту жөніндегі мемлекетаралық шарттар мен келісімдерге сәйкес міндеттерін орындаған Қазақстан Республикасының әскери қызметшілері
5
Ирактағы халықаралық бітімгершілік операцияға бітімгерлер ретінде қатысқан Қазақстан Республикасының әскери қызметшілері
6
Таулы Қарабахтағы этносаралық қақтығысты реттеуге қатысқан әскери қызметшілер, сондай-ақ бұрынғы КСР Одағы ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік органдарының басшы және қатардағы құрамының адамдары
7
ҰОС мүгетектігі бар адамдарына теңестірілген адамдар
8
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдар
9
ҰОС-да жылдары қаза болған (қайтыс болған, хабар-ошарсыз кеткен) жауынгерлердің жесірлері
10
Чернобыль АЭС апаттың салдарларын жою кезінде қаза тапқан (қайтыс болған, хабар-ошарсыз кеткен) әскери қызметшілердің, ішкі істер органдары қызметкерлерінің және қаза тапқан адамдардың отбасылары
11
Қайтыс болған ҰОС мүгедектігі бар адамдарының әйелдері (күйеулері)
12
Тылдың наградталған еңбеккерлері, сондай-ақ ҰОС жылдарында кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдар
13
І және ІІ топ мүгедектігі бар адамдары
14
ІІІ топ мүгедектігі бар адамдары
15
Байқоңыр қаласында тұратын, 16 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар
16
Байқоңыр қаласында тұратын, 16 жастан 18 жасқа дейінгі 1 топтағы мүгедектігі бар балалар
17
Байқоңыр қаласында тұратын, 16 жастан 18 жасқа дейінгі 2 топтағы мүгедектігі бар балалар
18

Сноска. Приложение 3 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период: __________ 20__г.
Индекс: 3-ДС
Периодичность: ежемесячная
Круг лиц, представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
(человек)
№ п/п
Наименование категорий
Численность за предыдущий месяц
Численность за отчетный месяц
в том числе
назначение
смертность
Количество прибывших
Всего
в том числе
из-за пределов РК
по РК
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Пенсии:
1
Пенсия
Всего
2
Государственные социальные пособия:
1
Государственное социальное пособие (далее - ГСП) по инвалидности
2
ГСП по случаю утери кормильца
Всего
3
Специальные государственные пособия:
1
Участники ВОВ
2
Лицам с инвалидностью ВОВ
3
Участники Афганской войны
4
Военнослужащие Республики Казахстан, выполнявшие задачи согласно межгосударственным договорам и соглашениям по усилению охраны границы Содружества Независимых Государств на Таджикско-Афганском участке
5
Военнослужащие Республики Казахстан, принимавшие участие в качестве миротворцев в международной миротворческой операции в Ираке
6
Военнослужащие, а также лица начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза ССР, принимавшие участие в урегулировании межэтнического конфликта в Нагорном Карабахе
7
Лица, приравненные к лицам с инвалидностью ВОВ
8
Лица, приравненные к участникам ВОВ
9
Вдовы воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в ВОВ
10
Семьи погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и лиц, погибших при ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС
11
Жены (мужья) умерших лиц с инвалидностью ВОВ
12
Награжденные труженики тыла, а также лица, проработавшие (прослужившие) не менее шести месяцев в годы ВОВ
13
Лица с инвалидностью I и II групп
14
Лица с инвалидностью III группы
15
Дети с инвалидностью до 16 лет, проживающие в городе Байконыр
16
Дети с инвалидностью с 16 до 18 лет 1 группы, проживающие в городе Байконыр
17
Дети с инвалидностью с 16 до 18 лет 2 группы, проживающие в городе Байконыр
18

1. Жалпы ережелер
1. Осы Түсіндірме зейнетақы мен әлеуметтік төлемдерді жаңадан тағайындалған алушылар санының динамикасы туралы нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Өткен айдағы саны" бағанында өткен айға жаңадан тағайындалған зейнетақы мен әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны көрсетіледі.
5. "Есепті айдағы саны" бағанында есепті айға жаңадан тағайындалған зейнетақы мен әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны көрсетіледі.
6. "Тағайындау" бағанында жаңадан тағайындалған зейнетақы мен әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны көрсетіледі.
7. "Өлім-жітім" бағанында қайтыс болған зейнетақылар мен әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны көрсетіледі.
8. "Келгендердің саны" бағанында Қазақстан Республикасынан тыс жерлерден және Қазақстан Республикасы бойынша келген зейнетақы мен әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны көрсетіледі.
9. "Шығып кеткендердің саны" бағанында Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге және Қазақстан Республикасы бойынша шығып кеткен зейнетақылар мен әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны көрсетіледі.
10. "Ауысу (келгендер)" бағанында зейнетақы мен әлеуметтік төлемдерді алушылардың бір санатынан басқа санатына өткен алушылардың саны көрсетіледі.
11. "Ауысу (шығып кеткендер)" бағанында зейнетақы мен әлеуметтік төлемдерді алушылардың бір санатынан басқа санатына шығып кеткен алушылардың саны көрсетіледі.
12. "Қалыпқа келтірілгендер" бағанында қалыпқа келтірілген зейнетақы мен әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны көрсетіледі
13. "Шығарылғандар" бағанында зейнетақы мен әлеуметтік төлемдерді алушылардың шығарылған саны көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
4-қосымша
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/enbek/documents/detaіls/57830?lang=kz
Зейнетақылар мен әлеуметтік төлемдер жаңадан тағайындалған алушылар санының динамикасы туралы мәліметтер

1. Общие положения
1. Настоящее пояснение определяет единые требования по заполнению формы о динамике численности состоявшихся получателей пенсионных и социальных выплат (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия – лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "численность за предыдущий месяц" указывается численность получателей пенсионных и социальных выплат за предыдущий месяц.
5. В графе "численность за отчетный месяц" указывается численность получателей пенсионных и социальных выплат за отчетный месяц.
6. В графе "назначение" указывается численность назначенных получателей пенсионных и социальных выплат.
7. В графе "смертность" указывается численность умерших получателей пенсионных и социальных выплат.
8. В графе "количество прибывших" указывается численность прибывших из-за пределов РК и прибывших по РК получателей пенсионных и социальных выплат.
9. В графе "количество выбывших" указывается численность выбывших из-за пределов РК и выбывших по РК получателей пенсионных и социальных выплат.
10. В графе "переход (прибывшие)" указывается численность прибывших из одной категории получателей в другую категорию получателей пенсионных и социальных выплат.
11. В графе "переход (убывшие)" указывается численность убывших из одной категории получателей в другую категорию получателей пенсионных и социальных выплат.
12. В графе "восстановленные" указывается численность восстановленных получателей пенсионных и социальных выплат.
13. В графе "снятые" указывается численность снятых получателей пенсионных и социальных выплат.
Приложение 4
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере пенсионного
и социального обеспечения форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/57827?lang=ru
Сведения о динамике численности вновь назначенных получателей пенсионных и социальных выплат

1. Жалпы ережелер
1. Осы Түсіндірме облыстар бөлінісінде зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеу жөніндегі мәліметтер нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 3-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Ынтымақты зейнетақы төлемдер" деген жолда Мемлекеттік корпорациядағы зейнетақы төлемдері бойынша деректер көрсетіледі;
"базалық зейнетақы төлемі" деген жолда базалық зейнетақы төлемдері бойынша деректер көрсетіледі;
"бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорындағы міндетті зейнетақы жарналарының сақталуына мемлекеттік кепілдік бойынша міндеттемелерді төлеу" деген жолда жинақтаушы зейнетақы қорындағы міндетті зейнетақы жарналарының сақталуына мемлекеттік кепілдік бойынша міндеттемелерді төлеу деректері көрсетіледі;
"Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемелер" деген жолда Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтардың зейнетақыларына үстемелер бойынша деректер көрсетіледі;
"Мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы" деген жолда мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы" деген жолда асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Жасына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы" деген жолда жасына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы деректері көрсетіледі.
"Еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр (№ 1 тізім) жұмыстарда істеген адамдарға мемлекеттік арнайы жәрдемақы" деген жолда еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр (№ 1 тізім бойынша) жұмыстарда істеген адамдарға мемлекеттік арнайы жәрдемақы бойынша деректері көрсетіледі;
"Еңбек жағдайлары зиянды және ауыр (№ 2 тізім) жұмыстарда істеген адамдарға мемлекеттік арнайы жәрдемақы" деген жолда еңбек жағдайлары зиянды және ауыр (№ 2 тізім бойынша) жұмыстарда істеген адамдарға берілетін мемлекеттік арнайы жәрдемақы бойынша деректер көрсетіледі;
"ҰОС-ның мүгедектігі бар адамдары (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда ҰОС-ның мүгетектігі бар адамдарына берілетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"ҰОС-ның қатысушылары (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда ҰОС-ның қатысушыларына берілетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Ауған соғысына қатысушылар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда Ауған соғысына қатысушыларға берілетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Тәжікстан-Ауғанстан учаскесінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының шекарасын қорғауды күшейту жөніндегі мемлекетаралық шарттар мен келісімдерге сәйкес міндеттерін орындаған Қазақстан Республикасының әскери қызметшілері (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда Тәжікстан-Ауғанстан учаскесінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының шекарасын қорғауды күшейту жөніндегі мемлекетаралық шарттар мен келісімдерге сәйкес міндеттерін орындаған Қазақстан Республикасының әскери қызметшілеріне берілетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Ирактағы халықаралық бітімгершілік операцияға бітімгерлер ретінде қатысқан Қазақстан Республикасының әскери қызметшілері (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда Ирактағы халықаралық бітімгершілік операцияға бітімгерлер ретінде қатысқан Қазақстан Республикасының әскери қызметшілеріне берілетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Таулы Қарабахтағы этносаралық қақтығысты реттеуге қатысқан әскери қызметшілер, сондай-ақ бұрынғы КСР Одағы ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік органдарының басшы және қатардағы құрамының адамдары (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда Таулы Қарабахтағы этносаралық қақтығысты реттеуге қатысқан әскери қызметшілер, сондай-ақ бұрынғы КСР Одағы ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік органдарының басшы және қатардағы құрамының адамдарына берілетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"ҰОС-ның мүгетектігі бар адамдарына теңестірілген адамдар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда ҰОС мүгетектігі бар адамдарына теңестірілген адамдарға берілетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"ҰОС-ның қатысушыларына теңестірілген адамдар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда ҰОС қатысушыларына теңестірілген адамдарға төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"ҰОС-да қаза тапқан (қайтыс болған, іс-түссіз жоғалған) жауынгерлердің жесірлері (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда ҰОС қаза тапқан жауынгерлердің жесірлеріне төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Қайтыс болған ҰОС мүгедектігі бар адамдарының әйелдері (күйеулері) (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда қайтыс болған ҰОС мүгедектігі бар адамдарының әйелдеріне (күйеулеріне) төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Кеңес Одағының Батырлары, үш дәрежелі Даңқ орденінің иегелері (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда Кеңес Одағының Батырлары, үш дәрежелі Даңқ орденінің иегерлеріне төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Қазақстанның ғарышкер-ұшқышы" құрметті атағына ие болған адамдар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда "Қазақстанның ғарышкер-ұшқышы" құрметті атағына ие болған адамдарға төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Социалистік Еңбек Ерлері, үш дәрежелі Еңбек Даңқы орденінің иегерлері (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда Социалистік Еңбек Ерлері, үш дәрежелі Еңбек Даңқы орденінің иегерлеріне төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Қазақстанның Еңбек Ері" атағына ие болған адамдар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда "Қазақстанның Еңбек Ері" атағына ие болған адамдарға төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Халық қаһарманы" атағына ие болған адамдар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда "Халық қаһарманы" атағына ие болған адамдарға төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по выплате пенсий и пособий в разрезе областей (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежемесячно к 3 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. По строке "солидарная пенсия" указываются данные по пенсионным выплатам из Государственной корпорации;
по строке "базовая пенсионная выплата" указываются данные по базовым пенсионным выплатам;
по строке "выплата обязательств по государственной гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде" указываются данные по выплатам обязательств по государственной гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде;
по строке "надбавки к пенсиям граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" указываются данные по надбавкам к пенсиям граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне;
по строке "Государственное социальное пособие (далее – ГСП) по инвалидности" указываются данные по государственным социальным пособиям по инвалидности;
по строке "ГСП по случаю потери кормильца" указываются данные по государственным социальным пособиям по случаю потери кормильца;
по строке "Государственное специальное пособие лицам, работавшим на работах с особо вредными и особо тяжкими условиями труда (Список 1)" указываются данные по государственным специальным пособиям лицам, работавшим на работах с особо вредными и особо тяжкими условиями труда (Список 1);
по строке "Государственное специальное пособие лицам, работавшим на работах с вредными и тяжелыми условиями труда (по списку № 2)" указываются данные по государственным социальным пособиям лицам, работавшим на работах с вредными и тяжелыми условиями труда (по списку № 2);
по строке "Лица с инвалидностью ВОВ (специальное государственное пособие – (далее - СГП))" указываются данные по специальным государственным пособиям лицам с инвалидностью ВОВ;
по строке "Участники ВОВ (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям участникам ВОВ;
по строке "Участники Афганской войны (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям участникам Афганской войны;
по строке "Военнослужащие Республики Казахстан, выполнявшие задачи согласно межгосударственным договорам и соглашениям по усилению охраны границы Содружества Независимых Государств на Таджикско-Афганском участке (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям военнослужащим Республики Казахстан, выполнявшим задачи согласно межгосударственным договорам и соглашениям по усилению охраны границы Содружества Независимых Государств на Таджикско-Афганском участке;
по строке "Военнослужащие Республики Казахстан, принимавшие участие в качестве миротворцев в международной миротворческой операции в Ираке (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям военнослужащим Республики Казахстан, принимавшим участие в качестве миротворцев в международной миротворческой операции в Ираке;
по строке "Военнослужащие, а также лица начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза ССР, принимавшие участие в урегулировании межэтнического конфликта в Нагорном Карабахе (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям военнослужащим, а также лицам начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза ССР, принимавшим участие в урегулировании межэтнического конфликта в Нагорном Карабахе;
по строке "Лица, приравненные к лицам с инвалидностью ВОВ (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям лицам, приравненным к лицам с инвалидностью ВОВ;
по строке "Лица, приравненные к участникам ВОВ (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям лицам, приравненным к участникам ВОВ;
по строке "Вдовы воинов погибших (умерших, пропавших без вести) в ВОВ (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям вдовам воинов погибших (умерших, пропавших без вести) в ВОВ;
по строке "Жены (мужья) умерших лиц с инвалидностью ВОВ (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям женам (мужьям) умерших лиц с инвалидностью ВОВ;
по строке "Герои Советского Союза, кавалеры орденов Славы трех степеней (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям Героям Советского Союза, кавалерам орденов Славы трех степеней;
по строке "Лица, удостоенные звания "Қазақстанның ғарышкер-ұшқышы" указываются данные по специальным государственным пособиям лицам, удостоенным звания "Қазақстанның ғарышкер-ұшқышы";
по строке "Герои Социалистического труда, кавалеры орденов Трудовой Славы трех степеней (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям Героям Социалистического труда, кавалерам орденов Трудовой Славы трех степеней;
по строке "Лица, удостоенные звания "Қазақстанның Еңбек Ері" указываются данные по специальным государственным пособиям лицам, удостоенным звания "Қазақстанның Қазақстанның Еңбек Ері";
по строке "Лица, удостоенные звания "Халық қаһарманы" указываются данные по специальным государственным пособиям лицам, удостоенным звания "Халық қаһарманы";

"1988-1989 жылдары Чернобыль АЭС-індегі апаттың салдарын жоюға қатысушылар, қоныс аудару күніне құрсақта болған балаларды қоса алғанда, оқшаулау және қоныс аудару Қазақстан Республикасына қоныс аударған адамдар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда Чернобыль АЭС-індегі апаттың салдарын жоюға қатысушылар, қоныс аудару күніне құрсақта болған балаларды қоса алғанда, оқшаулау және қоныс аудару Қазақстан Республикасына қоныс аударған адамдарға төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Тылдың марапатталған еңбеккерлері, сонымен қатар ҰОС жылдарында кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда тылдың марапатталған еңбеккерлері, сонымен қатар Ұлы Отан соғысы жылдарында кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Чернобыль АЭС апаттың салдарларын жою кезінде қаза тапқан (қайтыс болған, хабар-ошарсыз кеткен) әскери қызметкерлердің, ішкі істер органдарының қызметкерлерінің және қаза тапқан адамдардың отбасылары (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда Чернобыль АЭС апаттың салдарларын жою кезінде қаза тапқан (қайтыс болған, хабар-ошарсыз кеткен) әскери қызметкерлердің, ішкі істер органдарының қызметкерлерінің және қаза тапқан адамдардың отбасыларына төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"І және ІІ топтағы мүгедектігі бар адамдар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда І және ІІ топтағы мүгедектігі бар адамдарға төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"ІІІ топтағы мүгедектігі бар адамдар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда ІІІ топтағы мүгедектігі бар адамдарға төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"16 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда 16 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандары, мүгедектігі бар адам немесе зйенеткер болып табылатын жаппай саяси қуғын-сүргіннен зардап шеккен азаматтар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандары, мүгедектігі бар адам немесе зйенеткер болып табылатын жаппай саяси қуғын-сүргіннен зардап шеккен азаматтарға төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Қазақстан Республикасына сіңірген ерекше еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған адамдар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" деген жолда Қазақстан Республикасына сіңірген ерекше еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған адамдарға төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Зейнеткерлер және мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылар ішінен Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға төленетін біржолғы ақшалай өтемақылар" деген жолда зейнеткерлер және мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылар ішінен Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға төленетін біржолғы ақшалай өтемақылар деректері көрсетіледі;
"Жұмыс істейтін және жұмыс істемейтін азаматтар ішінен Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға төленетін біржолғы ақшалай өтемақылар" деген жолда жұмыс істейтін және жұмыс істемейтін азаматтар ішінен Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға төленетін біржолғы ақшалай өтемақылар деректері көрсетіледі;
"Ақталған азаматтарға, жаппай саяси қуғын-сүргіндердің құрбандарына біржолғы ақшалай өтемақы" деген ақталған азаматтарға жаппай саяси қуғын-сүргіндердің құрбандарына біржолғы ақшалай өтемақы деректері көрсетіледі;
"Бала туғанда берілетін жәрдемақы" деген жолда бала туғанда берілетін жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Бала бір жасқа толық толғанға дейін оның күтіміне байланысты жәрдемақы" деген жолда бір жасқа толғанға дейін бала күтімі жөніндегі жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Мүгедектігі бар балаларды тәрбиелеп отырған ата-аналарға, қамқоршыларға жәрдемақы" деген жолда мүгедектігі бар балаларды тәрбиелеп отырған ата-аналарға, қамқоршыларға жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Бала кезінен бірінші топтағы мүгедектігі бар адамның күтіміне жәрдемақы" деген жолда бала кезінен бірінші топтағы мүгедектігі бар адамның күтіміне жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Алтын алқамен", "Күміс алқамен" марапатталған немесе бұрын "Ардақты ана" атағын алған, сондай-ақ І-ІІ дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналар (жәрдемақы)" деген жолда "Алтын алқамен", "Күміс алқамен" марапатталған немесе бұрын "Ардақты ана" атағын алған, сондай-ақ І-ІІ дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға төленетін жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Бірге тұратын кәмелетке толмаған төрт және одан да көп балалары бар отбасылар (арнаулы мемлекеттік жәрдемақы)" бірге тұратын кәмелетке толмаған төрт және одан да көп балалары бар отбасыларға төленетін арнаулы мемлекеттік жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу" деген жолда заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу бойынша деректер көрсетіледі;
"Зейнеткерлерді, ҰОС қатысушылары мен мүгедектігі бар адамдарды жерлеуге берілетін жәрдемақы" деген жолда зейнеткерлерді, ҰОС қатысушылары мен мүгедектігі бар адамдарды жерлеуге берілетін жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Мүгедектігі бойынша жәрдемақы алушыларға жерлеуге берілетін жәрдемақы" деген жолда мүгедектігі бойынша алушыларға жерлеуге берілетін жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша жәрдемақы алушыларға жерлеуге берілетін жәрдемақы" деген жолда асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша алушыларға жерлеуге берілетін жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Жасына байланысты жәрдемақы алушыларға, жерлеуге берілетін жәрдемақы" деген жолда жасына байланысты алушыларға жерлеуге берілетін жәрдемақы деректері көрсетіледі;

по строке "Участники ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС в 1988-1989 г.г., эвакуированных из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям выплаченным участникам ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС эвакуированных из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии (СГП);
по строке "Награжденные труженики тыла, а также лица, проработавшие (прослужившие) не менее шести месяцев в годы ВОВ (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям награжденным труженикам тыла, а также лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в годы ВОВ;
по строке "Семьи погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и лиц, погибших при ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям семьям погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и лиц, погибших при ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС;
по строке "Лица с инвалидностью I и II групп (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям лицам с инвалидностью I и II групп;
по строке "Лица с инвалидностью III группы (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям лицам с инвалидностью III группы;
по строке "Дети с инвалидностью до 16 лет (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям детям с инвалидностью до 16 лет;
по строке "Жертвы политических репрессий, лица, пострадавшие от политических репрессий, имеющие инвалидность или являющиеся пенсионерами (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособиям жертвам политических репрессий, лицам, пострадавшим от политических репрессий, имеющим инвалидность или являющимся пенсионерами;
по строке "Лица, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан (СГП)" указываются данные по специальным государственным пособием лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан;
по строке "Единовременная денежная компенсация пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне из числа пенсионеров и получателей ГСП" указываются данные по единовременной денежной компенсации пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне из числа пенсионеров и получателей ГСП;
по строке "Единовременная денежная компенсация пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне из числа работающих и неработающих граждан" указываются данные по единовременной денежной компенсации пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне из числа работающих и неработающих граждан;
по строке "Единовременная денежная компенсация реабилитированным гражданам-жертвам массовых политических репрессий" указываются данные по единовременной денежной компенсации реабилитированным гражданам-жертвам массовых политических репрессий;
по строке "Пособие на рождение ребенка" указываются данные по пособию на рождение ребенка;
по строке "Пособие по уходу за ребенком по достижении им возраста до одного года" указываются данные по пособию по уходу за ребенком до года;
по строке "Пособие родителям, опекунам, воспитывающим детей с инвалидностью" указываются данные по пособию родителям, воспитывающим детей с инвалидностью;
по строке "Пособие по уходу за лицом с инвалидностью первой группы с детства" указываются данные по пособию родителям, осуществляющим уход за лицом с инвалидностью первой группы с детства;
по строке "Пособия многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня" и награжденным орденом "Материнская слава" I-II степени" указываются данные по пособию, многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня" и награжденным орденом "Материнская слава" I-II степени;
по строке "Многодетные семьи, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей" указываются данные по специальным государственным пособием многодетным семьям, имеющих четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей;
по строке "Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения функционирования юридического лица" указываются данные по возмещению за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения функционирования юридического лица;
по строке "Пособие на погребение пенсионеров, участников и лиц с инвалидностью ВОВ" указываются данные по пособию на погребение пенсионеров, участников и лиц с инвалидностью ВОВ;
по строке "Пособие на погребение получателей инвалидности" указываются данные по пособию на погребение получателей инвалидности;
по строке "Пособие на погребение получателей пособия по случаю потери кормильца" указываются данные по пособию на погребение получателей пособия по случаю потери кормильца;
на строке "Пособие на погребение получателей пособий по возрасту" указываются данные по пособию на погребение получателей пособий по возрасту;

"№ 1, 2 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушыларға жерлеуге берілетін жәрдемақы" деген жолда № 1, 2 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушыларға жерлеуге берілетін жәрдемақы деректері көрсетіледі;
"Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты табысынан айырылған жағдайда төленетін әлеуметтік төлемдерді алушыларға міндетті зейнетақы жарналарын субсидиялау" деген жолда Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты табысынан айырылған жағдайда төленетін әлеуметтік төлемдерді алушыларға міндетті зейнетақы жарналарын субсидиялау деректері көрсетіледі.
5. "Қаңтар" - "Желтоқсан" деген жолдарда айлар бойынша есепті кезеңге деректері көрсетіледі.
6. "Сомасы" деген бағанда есепті кезеңге төленген сомалар көрсетіледі.
7. "Саны" деген бағанда есепті кезеңге төленген зейнетақылар мен жәрдемақыларды алушылардың саны көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы статистикалық және өзге де есепті ақпаратты ұсыну қағидаларына
6-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Қазіргі алушылар мен зейнетақы төлемдерінің градациясы туралы
мәліметтер
Ескерту. 6-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: қазіргі алушылар мен зейнетақы төлемдерінің градациясы
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай
№ п/п
(қадам 100 тг.) Градациялау
Зейнеткерлер, барлығы, адам
Оның ішінде
Ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері (Базалық зейнетақы төлемін ескермегенде ), тг
Оның ішінде
Әлуетті құрылымдарының зейнеткерлері, барлығы, адам
Ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері (Базалық зейнетақы төлемін есепке алмағанда) әлуетті құрылымдарын есепке алмағанда, тг
Ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері (Базалық зейнетақы төлемін ) әлуетті құрылымдарының алушылары, тг
Жиыны
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Қазіргі алушылар мен
зейнетақы төлемдерінің
градациясы туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерін жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Қазіргі алушылар мен зейнетақы төлемдерінің градациясы туралы
мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды
толтыру бойынша түсіндірме

на строке "Пособие на погребение получателей госспецпособия по Списку № 1, 2" указываются данные по пособию на погребение получателей спецгоспособия по Списку № 1, 2;
на строке "Субсидирование обязательных пенсионных взносов получателям социальных выплат на случай потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижению им возраста одного года из Государственного фонда социального страхования" указываются данные по субсидированию обязательных пенсионных взносов получателям социальных выплат на случай потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижению им возраста одного года из Государственного фонда социального страхования;
5. По строкам "Январь" - "Декабрь" указываются данные за отчетный период по месяцам.
6. В графе "Сумма" указываются выплаченные суммы за отчетный период.
7. В графе "Численность" указывается численность получателей выплаченных пенсий и пособий за отчетный период.
Приложение 6
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о градации состоявшихся получателей и пенсионных выплат
Сноска. Приложение 6 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: градация состоявшихся получателей и пенсионных выплат
Периодичность: ежемесячно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
№ п/п
Градация (шаг 100 тг.)
Всего пенсионеров, человек
в том числе
Средний размер сол.пенсии (без БПВ*), тенге
в том числе
пенсионеры силовых структур, человек
Средний размер сол.пенсии (без БПВ*) без учета силовых структур, тенге
Средний размер сол.пенсии (без БПВ*) получателей силовых структур, тенге
Итого
*БПВ - базовая пенсионная выплата
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о градации
состоявшихся получателей
пенсионных выплат"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о градации состоявшихся получателей пенсионных
выплат"

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме зейнетақы төлемдерін алушылар жөніндегі нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "№ р/с" бағанында рет бойынша нөмірі көрсетіледі;
5. "градация (100 тг. қадамымен)" бағанында 100 теңге диапазанонымен зейнетақы төлемдерінің мөлшерлері көрсетіледі;
6. "Зейнеткерлер, барлығы" бағанында зейнетақы төлемдері мөлшерінің әр диапазонында зейнетақы төлемдерін қазіргі алушылардың жалпы саны көрсетіледі.
7. "Әлеуетті құрылымдардың зейнеткерлері, барлығы" бағанында әлеуетті құрылымдар зейнеткерлерінің саны көрсетіледі.
8. "Ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері (БЗТ қоспағанда)" бағанында базалық зейнетақы төлемін қоспағанда ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері көрсетіледі.
9. "Әлеуетті құрылымдарды есепке алмағанда ынтымақты зейнетақынының (БЗТ қоспағанда) орташа мөлшері" бағанында әлеуетті құрылымдарды есепке алмағанда базалық зейнетақының төлемін қоспағанда ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері көрсетіледі.
10. "Әлеуетті құрылымдар алушыларының ынтымақты зейнетақысының орташа мөлшері (БЗТ қоспағанда)" бағанында әлеуетті құрылымдар алушыларының базалық зейнетақы төлемін қоспағанда ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және
әлеуметтік қамсыздандыру
саласындағы статистикалық
және өзге де есепті ақпаратты
ұсыну қағидаларына
7-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Жаңадан тағайындалған зейнетақы төлемдерін алушылардың
градациясы туралы мәліметтер
Ескерту. 7-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: жаңадан тағайындалған зейнетақы төлемдерін алушылардың градациясы
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай
№ п/п
Градациялау қадам 100 тг.)
Зейнеткерлер, барлығы, адам
Оның ішінде
Ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері (Базалық зейнетақы төлемін ескермегенде ), тг
Оның ішінде
әлеуетті құрылымдарының зейнеткерлері, барлығы, адам
Ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері (Базалық зейнетақы төлемін ескермегенде ) әлеуетті құрылымдарын есепке алмағанда, тг
Ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері (Базалық зейнетақы төлемін ескермегенде ) әлеуетті құрылымдарының алушылары, тг
Жиыны
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Жаңадан тағайындалған зейнетақы
төлемдерін алушылардың
градациясы туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерін жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Жаңадан тағайындалған зейнетақы төлемдерін алушылардың
градациясы туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға
арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме жаңадан тағайындалған зейнетақы төлемдерін алушылар жөніндегі нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по состоявшимся получателям пенсионных выплат (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "№ п/п" указывается номер по порядку.
5. В графе "градация (шаг 100 тг.)" указывается размеры пенсионных выплат с диапазоном 100 тенге.
6. В графе "всего пенсионеров, человек" указывается общая численность состоявшихся получателей пенсионных выплат в каждом диапазоне размеров пенсионных выплат.
7. В графе "пенсионеры силовых структур, человек" указывается численность пенсионеров силовых структур.
8. В графе "средний размер солидарной пенсии (без БПВ), тенге" указывается средний размер солидарной пенсии без базовой пенсионной выплаты.
9. В графе "средний размер солидарной пенсии (без БПВ) без учета силовых структур, тенге" средний размер солидарной пенсии без базовой пенсионной выплаты без учета силовых структур.
10. В графе "средний размер солидарной пенсии (без БПВ) получателей силовых структур, тенге" средний размер солидарной пенсии без базовой пенсионной выплаты получателей силовых структур.
Приложение 7
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о градации вновь назначенных получателей пенсионных выплат
Сноска. Приложение 7 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: градация вновь назначенных получателей пенсионных выплат
Периодичность: ежемесячно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
№ п/п
Градация (шаг 100 тг.)
Всего пенсионеров, человек
в том числе
Средний размер сол.пенсии (без БПВ*), тенге
в том числе
пенсионеры силовых структур, человек
Средний размер сол.пенсии (без БПВ*) без учета силовых структур, тенге
Средний размер сол.пенсии (без БПВ*) получателей силовых структур, тенге
Итого
*БПВ - базовая пенсионная выплата
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о градации вновь
назначенных получателей
пенсионных выплат"
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора
административных данных "Сведения о градации вновь назначенных
получателей пенсионных выплат"
1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по вновь назначенным получателям пенсионных выплат (далее – Форма).

2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "№ р/с" бағанында рет бойынша нөмірі көрсетіледі;
5. "Градация (100 тг. қадам)" бағанында 100 теңгелік қадаммен зейнетақы төлемдерінің мөлшері көрсетіледі;
6. "Зейнеткерлер, барлығы" бағанында зейнетақы төлемдері мөлшерінің әр диапазонында зейнетақы төлемдерін алушылардың жалпы саны көрсетіледі.
7. "Әлеуетті құрылымдардың зейнеткерлері, барлығы" бағанында әлеуетті құрылымдар зейнеткерлерінің саны көрсетіледі.
8. "Ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері (БЗТ қоспағанда)" бағанында базалық зейнетақы төлемінсіз ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері көрсетіледі.
9. "Әлеуетті құрылымдарды есепке алмағанда ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері (БЗТ қоспағанда)" бағанында әлеуетті құрылымдарды есепке алмағанда базалық зейнетақы төлемінсіз ынтымақты зейнетақының орташа мөлшері көрсетіледі.
10. "Әлеуетті құрылымдар алушыларының ынтымақты зейнетақыларының орташа мөлшері (БЗТ қоспағанда)" бағанында әлеуетті құрылымдар алушыларының базалық зейнетақы төлемінсіз ынтымақты зейнетақыларының орташа мөлшері көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және
әлеуметтік қамсыздандыру
саласындағы статистикалық
және өзге де есепті ақпаратты
ұсыну қағидаларына
8-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Зейнетақы төлемдерін алушылардың құрылымы туралы мәліметтер
Ескерту. 8-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: зейнетақы төлемдерін алушылардың құрылымы
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай
20__жылғы__________(факті)
20__жылғы__________(факті)
қайта тағайындалғандар
жасқа жеткендер
саны, адам
үлес салмағы, %
орташа мөлшері, тг
шығыстар, тг
саны, адам
үлес салмағы, %
орташа мөлшері, тг
шығыстар, тг
ең төменгi мөлшерге дейін
ең төменгi мөлшерi
орташа мөлшерге дейін
орташа мөлшері
ең жоғарғы мөлшерге дейін
ең жоғарғы мөлшері
ең жоғарғы мөлшерден астам
Барлығы
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Зейнетақы төлемдерін алушылардың
құрылымы туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерін
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Зейнетақы төлемдерін алушылардың құрылымы туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша
түсіндірме

2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "№ п/п" указывается номер по порядку.
5. В графе "градация (шаг 100 тг.)" указывается размеры пенсионных выплат с шагом 100 тенге.
6. В графе "всего пенсионеров, человек" указывается общая численность получателей пенсионных выплат в каждом диапазоне размеров пенсионных выплат.
7. В графе "пенсионеры силовых структур, человек" указывается численность пенсионеров силовых структур.
8. В графе "средний размер солидарной пенсии (без БПВ), тенге" указывается средний размер солидарной пенсии без базовой пенсионной выплаты.
9. В графе "средний размер солидарной пенсии (без БПВ) без учета силовых структур, тенге" средний размер солидарной пенсии без базовой пенсионной выплаты без учета силовых структур.
10. В графе "средний размер солидарной пенсии (без БПВ) получателей силовых структур, тенге" средний размер солидарной пенсии без базовой пенсионной выплаты без учета силовых структур.
Приложение 8
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации некоммерческим
акционерным обществом
"Государственной корпорацией
"Правительство для граждан" в
сфере пенсионного и
социального обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о структуре получателей пенсионных выплат
Сноска. Приложение 8 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: структура получателей пенсионных выплат
Периодичность: ежемесячно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
__________20__г. (факт)
___________20__г. (факт)
вновь назначенные
состоявшиеся
количество, человек
удельный вес, %
средний размер, тенге
расходы, тенге
количество, человек
удельный вес, %
средний размер, тенге
расходы, тенге
до минимального размера
минимальный размер
до среднего размера
средний размер
до максимального размера
максимальный размер
свыше максимального размера
Всего
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Информация о структуре
получателей пенсионных выплат"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Информация о структуре получателей пенсионных выплат"

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме зейнетақы төлемдерін алушылардың құрылымы туралы нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Зейнетақы төлемдерінің мөлшері" бағанында зейнетақы төлемдері мөлшерінің диапазоны көрсетіледі.
5. "20__ж. ______ (факт)" бағанында есепті жыл көрсетіледі;
6. "Жаңадан тағайындалғандар" бағанда жаңадан тағайындаулар көрсетіледі.
7. "Қазіргі" бағанында жасқа жеткен зейнеткерлер көрсетіледі.
8. "Саны" бағанззында зейнеткерлер саны көрсетіледі.
9. "Үлес салмағы" бағанында жалпы зейнеткерлер санынан үлес салмағы көрсетіледі.
10. "Орташа мөлшері" бағанында зейнетақы төлемінің орташа мөлшері көрсетіледі.
11. "Шығыстар" бағанында зейнетақы төлеуге шығыстар көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік қамсыздандыру
саласындағы статистикалық
және өзге де есепті ақпаратты
ұсыну қағидаларына
9-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін алушылардың саны туралы
мәліметтер
Ескерту. 9-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін алушылардың саны
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай
Мерзім
Мемлекеттік базалық зейнетақы төлімінің мөлшері, тг
Зейнеткерлік жасқа толған адамдар саны, адам
20__ жыл
1 тоқсан
2 тоқсан
3 тоқсан
4 тоқсан
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Мемлекеттік базалық зейнетақы
төлемін алушылардың саны туралы
мәліметтер" әкімшілік деректерін
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін алушылардың саны туралы
мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды
толтыру бойынша түсіндірме

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы структуре получателей пенсионных выплат (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Размеры пенсионных выплат" указывается диапазон размеров пенсионных выплат.
5. В графе "__________20__г. (факт)" указывается отчетный год.
6. В графе "вновь назначенные" указываются новые назначения.
7. В графе "состоявшиеся" указываются состоявшиеся пенсионеры.
8. В графе "количество, человек" указывается количество пенсионеров.
9. В графе "удельный вес, %" указывается удельный вес из общего числа пенсионеров.
10. В графе "средний размер, тенге" указывается средний размер пенсионной выплаты.
11. В графе "расходы, тенге" указываются расходы на выплату пенсий.
Приложение 9
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о численности получателей государственной базовой пенсионной выплаты
Сноска. Приложение 9 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: численность получателей государственной базовой пенсионной выплаты
Периодичность: ежеквартально
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Период
Размер государственной базовой пенсионной выплаты , тенге
Число получателей, достигших пенсионного возраста, человек
20__ год
1 квартал
2 квартал
3 квартал
4 квартал
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о численности
получателей государственной
базовой пенсионной выплаты"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о численности получателей государственной базовой
пенсионной выплаты"

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме мемлекеттік базалық зейнетақы төлемін алушылардың саны туралы нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің мөлшері" бағанында есепті кезеңге мемлекеттік базалық зейнетақы төлемінің мөлшері көрсетіледі.
5. "Зейнеткерлік жасқа жеткен алушылардың саны" бағанында есепті кезеңге зейнеткерлік жасқа жеткен алушылардың саны көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және
әлеуметтік қамсыздандыру
саласындағы статистикалық
және өзге де есепті ақпаратты
ұсыну қағидаларына
10-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Зейнеткерлік жасқа жеткен зейнетақы алушылардың саны туралы
мәліметтер
Ескерту. 10-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: зейнеткерлік жасқа жеткен зейнетақы алушылардың саны
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай
Атауы
20__ жыл
1 тоқсан
2 тоқсан
3 тоқсан
4 тоқсан
Алушылардың саны
Орташа айлық зейнетақының мөлшері, теңге
Алушылардың саны
Орташа айлық зейнетақының мөлшері, теңге
Алушылардың саны
Орташа айлық зейнетақының мөлшері, теңге
Алушылардың саны
Орташа айлық зейнетақының мөлшері, теңге
зейнеткерлік жасқа толған адамдар саны
1.58 жасқа толған және одан жоғары зейнетақы алушылардың, әйелдер саны
2. 63 жасқа толған және одан жоғары зейнетақы алушылардың, ерлер саны
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Зейнеткерлік жасқа жеткен
зейнетақы алушылардың саны
туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерін жинауға арналған нысанға
қосымша
"Зейнеткерлік жасқа жеткен зейнетақы алушылардың саны туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы о численности получателей государственной базовой пенсионной выплаты (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежеквартально к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "размер государственной базовой пенсионной выплаты, тенге" указывается размер государственной базовой пенсионной выплаты за отчетный период.
5. В графе "число получателей, достигших пенсионного возраста, человек" указывается число получателей, достигших пенсионного возраста, за отчетный период.
Приложение 10
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о численности получателей пенсий достигших пенсионного
возраста
Сноска. Приложение 10 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: численность получателей пенсий достигших пенсионного возраста
Периодичность: ежеквартально
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Наименование
20__ год
1 квартал
2 квартал
3 квартал
4 квартал
Количество получателей, человек
Среднемесячный размер пенсии, тенге
Количество получателей, человек
Среднемесячный размер пенсии, тенге
Количество получателей, человек
Среднемесячный размер пенсии, тенге
Количество получателей, человек
Среднемесячный размер пенсии, тенге
Численность пенсионеров, достигших пенсионного возраста
1. Количество женщин, получателей пенсии в возрасте 58 и более лет
2. Количество мужчин, получателей пенсии в возрасте 63 и более лет
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о численности
получателей пенсий достигших
пенсионного возраста"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о численности получателей пенсий достигших пенсионного возраста"

100
69
Жиыны
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"1 жылдық қадаммен зейнетақы
төлемдерін алушылардың (әлеуетті
құрылымдарды есепке алмағанда)
жас-жыныстық құрылымының
динамикасы туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерін жинауға
арналған нысанға
қосымша
"1 жылдық қадаммен зейнетақы төлемдерін алушылардың (әлуетті
құрылымдарды есепке алмағанда) жас-жыныстық құрылымының
динамикасы туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға
арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме 1 жылдық қадаммен зейнетақы төлемдерін алушылардың (әлуетті құрылымдарды есепке алмағанда) жас-жыныстық құрылымының динамикасы туралы нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және жыл сайын, 20____жылғы 15 ақпанға қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "№" бағанында реттік нөмірі көрсетіледі.
5. "Жасы, жас" бағанында 34 жастан бастап 100 жасқа дейін көрсетіледі.
6. "...01.01 барлығы" бағанында есепті кезең үшін тиісті жастағы зейнеткерлердің жалпы саны көрсетіледі.
7. "Оның ішінде" деген жолда "Әйелдер", "Ерлер" бағандарында есепті кезең үшін тиісті жастағы зейнеткер әйелдер мен ерлердің саны көрсетіледі.
8. "Тағайындау" деген жолда "Әйелдер", "Ерлер" бағандарында есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерің тағайындалған тиісті жастағы зейнеткер әйелдер мен ерлердің саны көрсетіледі.
9. "Өлім-жітім" деген жолда "Әйелдер", "Ерлер" бағандарында есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерін алушылардың әйелдер және ерлер арасындағы өлім-жітім туралы деректер көрсетіледі.
10. "Келгендер" деген жолда "Әйелдер", "Ерлер" бағындарында есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерін алушылардың тиісті жастағы әйелдер және ерлер саны көрсетіледі.
11. "Шығып кеткендер" деген жолда "Әйелдер", "Ерлер" бағандарында есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерін алушылардың тиісті жастағы шығып кеткен әйелдер және ер адамдар саны көрсетіледі.
12. "Келгендер" деген жолда Әйелдер", "Ерлер" бағандарында есепті кезең үшін төлемдерін алушылардың тиісті жастағы келген әйелдер және ерлердің саны көрсетіледі
13. "Ауысып келгендер" деген жолда Әйелдер", "Ерлер" бағандарында есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерін алушылардың тиісті жастағы көшіп келген әйелдер және ерлердің саны көрсетіледі.

100
69
Итого
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о динамике
половозрастной структуры
получателей пенсионных выплат
с шагом 1 год (без учета
силовых структур)"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о динамике половозрастной структуры получателей
пенсионных выплат с шагом 1 год (без учета силовых структур)"
Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по динамике половозрастной структуры получателей пенсионных выплат с шагом 1 год (без учета силовых структур) (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежегодно к 15 февраля 20__года.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
1. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "№" указывается номер по порядку.
5. В графе "Возраст, лет" указывается возраст от 34 до 100 лет.
6. В графе "Всего на 01.01. …" указывается общее количество пенсионеров соответствующего возраста за отчетный период.
7. В строке "в том числе", в графах "Женщины", "Мужчины" указывается количество женщин и мужчин пенсионеров соответствующего возраста за отчетный период.
8. В строке "Назначение", в графах "Женщины", "Мужчины" указывается количество женщин и мужчин пенсионеров соответствующего возраста, которым назначены пенсионные выплаты за отчетный период.
9. В строке "Смертность", в графах "Женщины", "Мужчины" указывается данные о смертности среди женщин и мужчин получателей пенсионных выплат за отчетный период.
10. В строке "Прибывшие", в графах "Женщины", "Мужчины" указывается количество прибывших женщин и мужчин получателей пенсионных выплат соответствующего возраста за отчетный период.
11. В строке "Убывшие", в графах "Женщины", "Мужчины" указывается количество убывших женщин и мужчин получателей пенсионных выплат соответствующего возраста за отчетный период.
12. В строке "Прибывшие", в графах "Женщины", "Мужчины" указывается количество прибывших женщин и мужчин получателей пенсионных выплат соответствующего возраста за отчетный период.
13. В строке "Переход (прибывшие)", в графах "Женщины", "Мужчины" указывается количество переходящих (прибывших) женщин и мужчин получателей пенсионных выплат соответствующего возраста за отчетный период.

14. "Ауысып кеткендер" деген жолда Әйелдер", "Ерлер" бағандарында есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерін алушылардың тиісті жастағы көшіп кеткен әйелдер және ерлердің саны көрсетіледі.
15. "Қалыпқа келтірілгендер" деген жолда "Әйелдер", "Ерлер" бағандарында есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерін алушылардың тиісті жастағы қалыпқа келтірілген әйелдер және ерлердің саны көрсетіледі.
16. "Шығарылғандар" деген жолда Әйелдер", "Ерлер" бағандарында есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерін алушылардың тиісті жастағы шығарылғандар әйелдер және ер адамдар саны көрсетіледі.
17. "Мемлекеттік базалық зейнетақы мөлшері" бағанында есепті кезең үшін мемлекеттік базалық зейнетақы мөлшері көрсетіледі.
18. "Зейнетақы жасқа жеткен алушылардың саны" бағанында есепті кезең үшін зейнетақы жасқа жеткен алушылардың саны көрсетіледі.
19. "Қорытынды" бағанында есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерін алушылардың жас-жыныстық құрылымының динамикасы туралы қорытынды деректер көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
12-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Әлеуетті құрылымдардың алушыларын есепке алмағанда
зейнетақыларды тағайындаудың жылдар бойынша градациясы
мәліметтер

14. В строке "Переход (убывшие)", в графах "Женщины", "Мужчины" указывается количество переходящих (убывших) женщин и мужчин получателей пенсионных выплат соответствующего возраста за отчетный период.
15. В строке "Восстановленные", в графах "Женщины", "Мужчины" указывается количество восстановленных женщин и мужчин получателей пенсионных выплат соответствующего возраста за отчетный период.
16. В строке "Снятые", в графах "Женщины", "Мужчины" указывается количество снятых женщин и мужчин получателей пенсионных выплат соответствующего возраста за отчетный период.
17. В графе "размер государственной базовой пенсионной выплаты" указывается размер государственной базовой пенсионной выплаты за отчетный период.
18. В графе "число получателей, достигших пенсионного возраста" указывается число получателей, достигших пенсионного возраста, за отчетный период.
19. В графе "Итого" указываются итоговые данные по динамике половозрастной структуры получателей пенсионных выплат за отчетный период.
Приложение 12
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о градации по годам назначения пенсий без учета получателей силовых структур

Ескерту. 12-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: әлеуетті құрылымдардың алушыларын есепке алмағанда зейнетақы тағайындаудың жылдар бойынша градациясы
Кезеңділігі: жылына бір рет
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: сұрату бойынша
зейнетақы мөлшері 100 теңге қадамымен
Барлығы
тағайындау жылы бойынша, адам
бастап
дейін
до 1991

Сноска. Приложение 12 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: градация по годам назначения пенсии без учета получателей силовых структур
Периодичность: ежегодно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: по запросу
Размер пенсии с шагом в 100 тенге
Всего, человек
по году назначения, человек
от
до
до 1991

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме әлеуетті құрылымдардың алушыларын есепке алмағанда зейнетақыны тағайындау жылы мен градациясы жөніндегі нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және сұрату бойынша жылына бір рет ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Зейнетақы мөлшері 100 теңге қадамымен" деген бағанда зейнетақы мөлшері 100 теңге диапазонында көрсетіледі.
5. "Барлығы" деген бағанда осы диапазонында зейнетақы төлемдерін алушылардың саны көрсетіледі.
6. "Тағайындалған жылдары бойынша" деген бағанда жылдар бойынша зейнетақы алушылардың саны көрсетіледі.
7. "Бастап" және "дейін" деген бағандарда зейнетақы төлемдерінің мөлшері көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
13-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Әлеуетті құрылымдар алушыларына зейнетақылар тағайындау
градациясы және жылы туралы мәліметтер

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по градации по годам назначения пенсий без учета получателей силовых структур (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) по запросу 1 раз в год.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Размер пенсии с шагом в 100 тенге" указываются размер пенсии в диапазоне 100 тенге.
5. В графе "Всего" указывается количество получателей пенсионных выплат в данном диапазоне.
6. В графе "По году назначения" указывается численность получателей пенсии по годам.
7. В графах "от" и "до" указывается размер пенсионной выплаты.
Приложение 13
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о градации и году назначения пенсий получателей силовых структур

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме әлеуетті құрылымдар алушыларының зейнетақысын тағайындау градациясы және жылы туралы нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және сұрату бойынша жылына бір рет ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Зейнетақы мөлшері 100 теңге қадамымен" деген бағанда зейнетақы мөлшері 100 теңге диапазонында көрсетіледі.
5. "Барлығы" деген бағанда осы диапазонында зейнетақы төлемдерін алушылардың саны көрсетіледі.
6. "Тағайындалған жылдары бойынша" деген бағанда жылдар бойынша зейнетақы алушылардың саны көрсетіледі.
7. "Бастап" және "дейін" деген бағандарда зейнетақы төлемдерінің мөлшері көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
14-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Зейнетақы төлемдерін алушыларды (әлеуетті құрылымдардың
зейнеткерлерін есепке алмағанда) өтілі бойынша бөлу туралы
мәліметтер
Ескерту. 14-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: зейнетақы төлемдерін алушыларды (әлеуетті құрылымдардың зейнеткерлерін есепке алмағанда) өтілі бойынша бөлу
Кезеңділігі: жылына бір рет
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: сұрату бойынша
адам
еңбек өтілі
Барлығы
оның ішінде
адамдар саны
әйелдер
ерлер
6 ай
1 жылдан 2 жылға дейін
2 жылдан 3 жылға дейін
3 жылдан 4 жылға дейін
4 жылдан 5 жылға дейін
5 жылдан 6 жылға дейін
6 жылдан 7 жылға дейін
7 жылдан 8 жылға дейін
8 жылдан 9 жылға дейін
9 жылдан 10 жылға дейін
10 жылдан 11 жылға дейін
11 жылдан 12 жылға дейін
12 жылдан 13 жылға дейін
13 жылдан 14 жылға дейін
14 жылдан 15 жылға дейін
15 жылдан 16 жылға дейін
16 жылдан 17 жылға дейін
17 жылдан 18 жылға дейін
18 жылдан 19 жылға дейін
19 жылдан 20 жылға дейін
20 жылдан 21 жылға дейін
21 жылдан 22 жылға дейін
22 жылдан 23 жылға дейін
23 жылдан 24 жылға дейін
24 жылдан 25 жылға дейін
25 жылдан 26 жылға дейін
26 жылдан 27 жылға дейін
27 жылдан 28 жылға дейін
28 жылдан 29 жылға дейін

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по градации по годам назначения пенсий получателей силовых структур (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) по запросу 1 раз в год.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Размер пенсии с шагом в 100 тенге" указываются размер пенсии в диапазоне 100 тенге.
5. В графе "Всего" указывается количество получателей пенсионных выплат в данном диапазоне.
6. В графе "По году назначения" указывается численность получателей пенсии по годам.
7. В графах "от" и "до" указывается размер пенсионной выплаты.
Приложение 14
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о распределении получателей пенсионных выплат по стажу
(без учета пенсионеров силовых структур)
Сноска. Приложение 14 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: распределение получателей пенсионных выплат по стажу (без учета пенсионеров силовых структур)
Периодичность: ежегодно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: по запросу
человек
стаж работы
Всего
в том числе
Численность
женщин
мужчин
6 месяцев
от 1 до 2
от 2 до 3
от 3 до 4
от 4 до 5
от 5 до 6
от 6 до 7
от 7 до 8
от 8 до 9
от 9 до 10
от 10 до 11
от 11 до 12
от 12 до 13
от 13 до 14
от 14 до 15
от 15 до 16
от 16 до 17
от 17 до 18
от 18 до 19
от 19 до 20
от 20 до 21
от 21 до 22
от 22 до 23
от 23 до 24
от 24 до 25
от 25 до 26
от 26 до 27
от 27 до 28
от 28 до 29

29 жылдан 30 жылға дейін
30 жылдан 31 жылға дейін
31 жылдан 32 жылға дейін
32 жылдан 33 жылға дейін
33 жылдан 34 жылға дейін
34 жылдан 35 жылға дейін
35 жылдан 36 жылға дейін
36 жылдан 37 жылға дейін
37 жылдан 38 жылға дейін
38 жылдан 39 жылға дейін
39 жылдан 40 жылға дейін
40 жылдан 41 жылға дейін
41 жылдан 42 жылға дейін
42 жылдан 43 жылға дейін
43 жылдан 44 жылға дейін
44 жылдан 45 жылға дейін
45 жылдан және одан жоғары
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Зейнетақы төлемдерін алушыларды
(әлеуетті құрылымдардың
зейнеткерлерін есепке алмағанда)
өтілі бойынша бөлу туралы
мәліметтер" әкімшілік деректерін
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Зейнетақы төлемдерін алушыларды (әлеуетті құрылымдардың
зейнеткерлерін есепке алмағанда) өтілі бойынша бөлу туралы
мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды
толтыру бойынша түсіндірме
1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме зейнетақы төлемдерін алушыларды (әлеуетті құрылымдардың зейнеткерлерін есепке алмағанда) өтілі бойынша бөлу жөніндегі нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және сұрату бойынша жылына бір рет ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Жұмыс стажы" деген бағанда "45 жастан және одан жоғары" – "6 ай" жұмыс өтілі көрсетіледі.
5. "Барлығы", "Саны, адам" деген бағандарда есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерін алушыларды (әлуетті құрылымдардың зейнеткерлерін есепке алмағанда) өтілі бойынша саны көрсетіледі.
6. "Оның ішінде", "Әйелдер", "Ерлер" деген бағандарда есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерін алушыларды (әлуетті құрылымдардың зейнеткерлерін есепке алмағанда) өтілі бойынша әйелдер және ерлердің жалпы саны көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
15-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Зейнетақы төлемдерін алушыларды (әлеуетті құрылымдардың
зейнеткерлері) өтілі бойынша бөлу туралы мәліметтер
Ескерту. 15-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: зейнетақы төлемдерін алушыларды (әлеуетті құрылымдардың зейнеткерлері) өтілі бойынша бөлу
Кезеңділігі: жыл сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: сұрату бойынша
адам
еңбек өтілі
Барлығы
оның ішінде
адамдар саны
әйелдер
ерлер
6 ай

от 29 до 30
от 30 до 31
от 31 до 32
от 32 до 33
от 33 до 34
от 34 до 35
от 35 до 36
от 36 до 37
от 37 до 38
от 38 до 39
от 39 до 40
от 40 до 41
от 41 до 42
от 42 до 43
от 43 до 44
от 44 до 45
от 45 и выше
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о распределении
получателей пенсионных выплат
по стажу (без учета пенсионеров
силовых структур)"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о распределении получателей пенсионных выплат по
стажу (без учета пенсионеров силовых структур)"
1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по распределению получателей пенсионных выплат по стажу (без учета пенсионеров силовых структур) (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственную корпорацию "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация), по запросу 1 раз в год.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Стаж работы" указывается стаж работы "6 месяцев" - "от 45 и выше".
5. В графах "Всего", "Численность, чел" указывается численность получателей пенсионных выплат (без учета пенсионеров силовых структур) по соответствующему стажу за отчетный период.
6. В графах "В том числе", "Женщины", "Мужчины" указывается общее количество женщин и мужчин (без учета пенсионеров силовых структур), получателей пенсионных выплат по стажу за отчетный период.
Приложение 15
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о распределении получателей пенсионных выплат по стажу (пенсионеры силовых структур)
Сноска. Приложение 15 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: распределение получателей пенсионных выплат по стажу (пенсионеры силовых структур)
Периодичность: ежегодно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: по запросу
человек
стаж работы
Всего
в том числе
Численность
женщин
мужчин
6 месяцев

1 жылдан 2 жылға дейін
2 жылдан 3 жылға дейін
3 жылдан 4 жылға дейін
4 жылдан 5 жылға дейін
5 жылдан 6 жылға дейін
6 жылдан 7 жылға дейін
7 жылдан 8 жылға дейін
8 жылдан 9 жылға дейін
9 жылдан 10 жылға дейін
10 жылдан 11 жылға дейін
11 жылдан 12 жылға дейін
12 жылдан 13 жылға дейін
13 жылдан 14 жылға дейін
14 жылдан 15 жылға дейін
15 жылдан 16 жылға дейін
16 жылдан 17 жылға дейін
17 жылдан 18 жылға дейін
18 жылдан 19 жылға дейін
19 жылдан 20 жылға дейін
20 жылдан 21 жылға дейін
21 жылдан 22 жылға дейін
22 жылдан 23 жылға дейін
23 жылдан 24 жылға дейін
24 жылдан 25 жылға дейін
25 жылдан 26 жылға дейін
26 жылдан 27 жылға дейін
27 жылдан 28 жылға дейін
28 жылдан 29 жылға дейін
29 жылдан 30 жылға дейін
30 жылдан 31 жылға дейін
31 жылдан 32 жылға дейін
32 жылдан 33 жылға дейін
33 жылдан 34 жылға дейін
34 жылдан 35 жылға дейін
35 жылдан 36 жылға дейін
36 жылдан 37 жылға дейін
37 жылдан 38 жылға дейін
38 жылдан 39 жылға дейін
39 жылдан 40 жылға дейін
40 жылдан 41 жылға дейін
41 жылдан 42 жылға дейін
42 жылдан 43 жылға дейін
43 жылдан 44 жылға дейін
44 жылдан 45 жылға дейін
45 жылдан және одан жоғары
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Электрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Зейнетақы төлемдерін алушыларды
(әлеуетті құрылымдардың
зейнеткерлері) өтілі бойынша бөлу
туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерін жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Зейнетақы төлемдерін алушыларды (әлеуетті құрылымдардың
зейнеткерлері) өтілі бойынша бөлу туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерін жинауға арналған нысандарды толтыру бойынша
түсіндірме
1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме үшін өтілі бойынша зейнетақы төлемдерін алушыларды (әлуетті құрылымдардың зейнеткерлері) бөлу жөніндегі нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және сұрату бойынша жылына бір рет ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Жұмыс өтілі" деген бағанда "45-жастан және одан жоғары" "6 ай" жұмыс өтілі көрсетіледі.
5. "Барлығы", "Саны, адам" деген бағандарда есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерін алушылардың (әлуетті құрылымдардың зейнеткерлері) өтілі бойынша саны көрсетіледі.
6. "Оның ішінде", "Әйелдер", "Ерлер" деген бағандарда есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерін алушылардың (әлуетті құрылымдардың зейнеткерлері) өтілі бойынша әйелдер және ерлердің жалпы саны көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
16-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық қадаммен 5 және одан да
көп бала туған көп балалы аналарға берілетін зейнетақы
төлемдерін алушылардың жас-жыныстық құрылымы туралы мәліметтер

от 1 до 2
от 2 до 3
от 3 до 4
от 4 до 5
от 5 до 6
от 6 до 7
от 7 до 8
от 8 до 9
от 9 до 10
от 10 до 11
от 11 до 12
от 12 до 13
от 13 до 14
от 14 до 15
от 15 до 16
от 16 до 17
от 17 до 18
от 18 до 19
от 19 до 20
от 20 до 21
от 21 до 22
от 22 до 23
от 23 до 24
от 24 до 25
от 25 до 26
от 26 до 27
от 27 до 28
от 28 до 29
от 29 до 30
от 30 до 31
от 31 до 32
от 32 до 33
от 33 до 34
от 34 до 35
от 35 до 36
от 36 до 37
от 37 до 38
от 38 до 39
от 39 до 40
от 40 до 41
от 41 до 42
от 42 до 43
от 43 до 44
от 44 до 45
от 45 и выше
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о распределении
получателей пенсионных выплат
по стажу (пенсионеры силовых
структур)"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о распределении получателей пенсионных выплат по
стажу (пенсионеры силовых структур)"
1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по распределению получателей пенсионных выплат по стажу (пенсионеры силовых структур) (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) по запросу 1 раз в год.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Стаж работы" указывается стаж работы "6 месяцев" - "от 45 и выше".
5. В графах "Всего", "Численность" указывается численность получателей пенсионных выплат (пенсионеров силовых структур) по соответствующему стажу за отчетный период.
6. В графах "В том числе", "Женщины", "Мужчины" указывается общее количество женщин и мужчин (пенсионеров силовых структур), получателей пенсионных выплат по стажу за отчетный период.
Приложение 16
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о половозрастной структуре получателей пенсионных
выплат многодетных матерей, родивших 5 и более детей
с шагом 1 год по Республике Казахстан

Ескерту. 16-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: 5 және одан да көп бала туған көп балалы аналарға берілетін зейнетақы төлемдерін алушылардың жас-жыныстық құрылымы
Кезеңділігі: жыл сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі

Сноска. Приложение 16 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: половозрастная структура получателей пенсионных выплат многодетных матерей, родивших 5 и более детей
Периодичность: ежегодно
Круг лиц представляющих: Государственную корпорацию "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме 5 және одан да көп бала туған көп балалы аналар зейнетақы төлемдерін алушылардың жас-жыныстық құрылымы жөніндегі нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және жыл сайын, 20____жылғы 15 ақпанға қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Жасы, жас" деген бағанда "53" жастан бастап – "99" жасқа дейін көрсетіледі.
5. "Әйелдер" деген бағанда есепті кезең үшін зейнетақы төлемдерін 5 және одан да көп бала туған көп балалы аналар зейнетақы төлем алушылардың тиісті жастағы жалпы әйелдер саны көрсетіледі.
6. "Барлығы" бағанында есепті кезең үшін 5 және одан да көп бала туған көп балалы аналар зейнетақы төлемдерін алушылардың жас-жыныстық құрылымы туралы қорытынды деректер көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
17-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
"_____" жылға Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық қадаммен
5 және одан да көп бала туған көп балалы аналарға берілетін
жаңадан тағайындалған зейнетақы төлемдерін алушылардың
жас-жыныстық құрылымы туралы мәліметтер

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по половозрастной структуре получателей пенсионных выплат многодетных матерей, родивших 5 и более детей (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется некоммерческим акционерным обществом Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежегодно к 15 февраля 20__ года.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Возраст, лет" указывается возраст от "53" - до "99" лет.
5. В графе "Женщины" указывается общее количество женщин, получателей пенсионных выплат многодетных матерей, родивших 5 и более детей соответствующего возраста за отчетный период.
6. В графе "Итого" указываются итоговые данные по половозрастной структуре получателей пенсионных выплат многодетных матерей, родивших 5 и более детей за отчетный период.
Приложение 17
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о половозрастной структуре вновь назначенных
получателей пенсионных выплат многодетных матерей, родивших 5 и
более детей
с шагом 1 год по Республике Казахстан на _____ год

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме 1 жылдық қадаммен жаңадан тағайындалған 5 және одан да көп бала туған көп балалы аналар зейнетақы төлемдерін алушылардың жас-жыныстық құрылымы бойынша нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және жыл сайын, 20____жылғы 15 ақпанға қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Жасы, жас" деген бағанда "53" жастан бастап – "67" жасқа дейін көрсетіледі.
5. "Әйелдер" деген бағанда есепті кезең үшін 5 және одан көп бала туған көпбалалы аналардың жаңадан тағайындалған әйелдер зейнетақы төлемін алушылардың тиісті жастағы жалпы саны көрсетіледі.
6. "Жиыны" деген бағанда есепті кезең үшін 5 және одан көп бала туған көпбалалы аналардың жаңадан тағайындалған зейнетақы төлемін алушылардың жас-жыныстық құрылымы туралы қорытынды деректер көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
18-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
20___жылғы 1 қаңтарға еңбек сіңірген жылдары бойынша
зейнеткерлікке шыққан әлеуетті құрылымдар зейнеткерлерінің
жас-жыныстық құрылымы туралы мәліметтер
Ескерту. 18-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: еңбек сіңірген жылдары бойынша зейнеткерлікке шыққан әлеуетті құрылымдар зейнеткерлерінің жас-жыныстық құрылымы
Кезеңділігі: жыл сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: 20____жылғы 15 ақпанға қарай
Жасы, жас
Қорғаныс министрлігі ведомствосы әлуетті құрылымдарының зейнеткерлері, адамдар
Ішкі істер министрлігі ведомствосы әлуетті құрылымдарыныңзейнеткерлері, адамдар
Ұлттық Қауісіздік Комитеті ведомствосы әлуетті құрылымдарының зейнеткерлері, адамдар
Мемлекеттік Күзет Қызметі ведомствосы әлуетті құрылымдарыныңзейнеткерлері, адамдар
Қылмыстық-Атқару жүйесі комитеті министрлігі ведомствосы әлуетті құрылымдарының зейнеткерлері, адамдар
Сыртқы барлау қызметі министрлігі ведомствосы әлуетті құрылымдарының зейнеткерлері, адамдар
Бас прокуратура ведомствосы әлуетті құрылымдарының 2012 жылғы 1 қантарынан бастап зейнеткелікке шыққан зейнеткерлері, адамдар
Шекара әскер ведомствосы әлуетті құрылымдарының зейнеткерлері, адамдар
Барлығы
ерлер
әйелдер
ерлер
әйелдер
ерлер
әйелдер
ерлер
әйелдер
ерлер
әйелдер
ерлер
әйелдер
ерлер
әйелдер
ерлер
әйелдер
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Электрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"20___жылғы 1 қаңтарға еңбек
сіңірген жылдары бойынша
зейнеткерлікке шыққан әлеуетті
құрылымдар зейнеткерлерінің
жас-жыныстық құрылымы туралы
мәліметтер" әкімшілік деректерін
жинауға арналған нысанға
қосымша
"20___жылғы 1 қаңтарға еңбек сіңірген жылдары бойынша
зейнеткерлікке шыққан әлеуетті құрылымдар зейнеткерлерінің
жас-жыныстық құрылымы туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін
жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме еңбек сіңірген жылдары үшін зейнеткерлікке шыққан әлеуетті құрылымдар зейнеткерлерінің жас-жыныстық құрылымы туралы нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по половозрастной структуре вновь назначенных получателей пенсионных выплат многодетных матерей, родивших 5 и более детей (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежегодно к 15 февраля 20__ года.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Возраст, лет" указывается возраст от "53" - до "67" лет.
5. В графе "Женщины, количество" указывается общее количество женщин, вновь назначенных получателей пенсионных выплат многодетных матерей, родивших 5 и более детей соответствующего возраста за отчетный период.
6. В графе "всего" указываются итоговые данные по половозрастной структуре вновь назначенных получателей пенсионных выплат многодетных матерей, родивших 5 и более детей за отчетный период.
Приложение 18
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о половозрастной структуре пенсионеров силовых
структур, вышедших на пенсию по выслуге лет на 01.01.20__ год
Сноска. Приложение 18 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: половозрастная структура пенсионеров силовых структур, вышедших на пенсию по выслуге лет
Периодичность: ежегодно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 15 февраля 20__ года
Возраст, лет
Пенсионеры силовых структур ведомства Министерства обороны, человек
Пенсионеры силовых структур ведомства Министерства внутренних дел, человек
Пенсионеры силовых структур ведомства Комитета национальной безопасности, человек
Пенсионеры силовых структур ведомства Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан, человек
Пенсионеры силовых структур ведомства Службы государственной охраны, человек
Пенсионеры силовых структур ведомства Службы внешней разведки, человек
Пенсионеры силовых структур ведомства Генеральной прокуратуры, вышедших на пенсию с 01.01.2012 года, человек
Пенсионеры силовых структур ведомства Пограничные войска, человек
Всего
мужчин
женщин
мужчин
женщин
мужчин
женщин
женщин
мужчин
женщин
мужчин
женщин
мужчин
женщин
мужчин
женщин
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о половозрастной
структуре пенсионеров силовых
структур, вышедших на пенсию
по выслуге лет на 01.01.20__ год"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о половозрастной структуре пенсионеров силовых
структур, вышедших на пенсию по выслуге лет на 01.01.20__ год"
Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы о половозрастной структуре пенсионеров силовых структур, вышедших на пенсию по выслуге лет (далее – Форма).

2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және жыл сайын, 20____жылғы 15 ақпанға қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Жасы, жас" бағанында әйелдердің және ерлердің жасы көрсетіледі.
5. "Қорғаныс министрлігі ведомствосы әлеуетті құрылымдарының зейнеткерлері, адам" бағанында Қорғаныс министрлігінің әлеуетті құрылымдары зейнеткерлерінің саны көрсетіледі.
6. "Ішкі істер министрлігі ведомствосы әлеуетті құрылымдарының зейнеткерлері, адам" бағанында Ішкі істер министрлігінің әлеуетті құрылымдары зейнеткерлерінің саны көрсетіледі.
7. "Ұлттық қауіпсіздік комитеті ведомствосы әлеуетті құрылымдарының зейнеткерлері, адам" бағанында Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әлеуетті құрылымдары зейнеткерлерінің саны көрсетіледі.
8. "Мемлекеттік күзет қызметі ведомствосы әлеуетті құрылымдарының зейнеткерлері, адам" бағанында Мемлекеттік күзет қызметінің әлеуетті құрылымдары зейнеткерлерінің саны көрсетіледі.
9. "Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті ведомствосы әлеуетті құрылымдарының зейнеткерлері, адам" бағанында Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің әлеуетті құрылымдары зейнеткерлерінің саны көрсетіледі.
10. "Сыртқы барлау қызметі ведомствосы әлеуетті құрылымдарының зейнеткерлері, адам" бағанында Сыртқы барлау қызметінің әлеуетті құрылымдар зейнеткерлерінің саны көрсетіледі.
11. "Бас прокуратура ведомствосы әлеуетті құрылымдарының 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап зейнеткерлікке шыққан зейнеткерлері, адам" бағанында Бас прокуратураның әлеуетті құрылымдары зейнеткерлерінің саны көрсетіледі.
12. "Шекара әскерлері ведомствосы әлеуетті құрылымдарының зейнеткерлері, адам" бағанында әлеуетті құрылымдар зейнеткерлерінің саны көрсетіледі.
13. "Жиыны" бағанында есепті кезеңге зейнетақы төлемдерін алушылардың жас-жыныстық құрылымының динамикасы туралы қорытынды деректер көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған
үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және
әлеуметтік қамсыздандыру
саласындағы статистикалық
және өзге де есепті ақпаратты
ұсыну қағидаларына
19-қосымша
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/enbek/documents/detaіls/57830?lang=kz
Зейнетақылар мен әлеуметтік төлемдер жаңадан тағайындалған алушылар санының динамикасы туралы мәліметтер 20__жылғы ____ мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды алушылардың градациясы туралы мәліметтер
Ескерту. 19-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды алушылардың градациясы
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай
Санаттар
топ
саны, адам
төлемдер сомасы, тг
үлес салмағы, %
мөлшер, тг

2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежегодно к 15 февраля 20__года.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
1. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Возраст, лет" указывается возраст женщин и мужчин.
5. В графе "Пенсионеры силовых структур ведомства Министерства обороны, человек" указывается количество пенсионеров силовых структур Министерства обороны.
6. В графе "Пенсионеры силовых структур ведомства Министерства внутренних дел, человек" указывается количество пенсионеров силовых структур Министерства внутренних дел.
7. В графе "Пенсионеры силовых структур ведомства Комитета национальной безопасности, человек" указывается количество пенсионеров силовых структур Комитета национальной безопасности.
8. В графе "Пенсионеры силовых структур ведомства Службы государственной охраны, человек" указывается количество пенсионеров силовых структур Службы государственной охраны.
9. В графе "Пенсионеры силовых структур ведомства Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан.
10. В графе "Пенсионеры силовых структур ведомства Службы внешней разведки, человек" указывается количество пенсионеров силовых структур Службы внешней разведки.
11. В графе "Пенсионеры силовых структур ведомства Генеральной прокуратуры, вышедших на пенсию с 01.01.2012 года, человек" указывается количество пенсионеров силовых структур Генеральной прокуратуры.
12. В графе "Итого" указываются итоговые данные по динамике половозрастной структуры получателей пенсионных выплат за отчетный период.
Приложение 19
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации "Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере пенсионного
и социального обеспечения
форма, предназначенная для
сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/57827?lang=ru
Сведения о динамике численности вновь назначенных получателей пенсионных и социальных выплат
Сведения о градации получателей государственных социальных пособий за ____________20__г.
Сноска. Приложение 19 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: градация получателей государственных социальных пособий
Периодичность: ежемесячно
Круг лиц, представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Категории
группа
численность, человек
сумма выплат, тг
уд.вес, %
размер, тг

1. Жалпы аурулардан, еңбекте мертiгуден, кәсiби аурулардан мүгедектігі бар адамдар болғандар
I
II
III
2. Бала кезiнен мүгедектігі бар адамдар
I
II
III
2. 16 жастан 18 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар
I
II
III
3.16 жасқа дейiнгi мүгедектігі бар - балалар
4. Мүгедектiкке әскери қызметтен өту кезiнде алған жарақаттың, контузияның, мертiгудiң, аурудың салдарынан душар болған мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлер қатарынан шыққан мүгедектігі бар адамдар, азаматтық немесе әскери мақсаттағы ядролық объектiлердегi авариялардың зардаптарын жою кезiнде не ядролық объектiлердегi авариялық жағдайлар салдарынан мүгедектігі бар адам болған адамдар;
I
II
III
5. Әскери қызмет міндеттерін атқаруға байланысты емес жазатайым жағдайдың салдарынан болған мертiгу не әскери және қызметтік борышын орындауға байланысты емес ауру салдарынан мүгедектігі бар адам болған жағдайда әскери қызметшiлер (мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлерден басқа), Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдарының басшы және қатардағы құрамының адамдары арасынан шыққан мүгедектігі бар адамдар
I
II
III
6. Әскери қызмет өткеру кезiнде жаралануы, контузия алуы, мертiгуі, ауыруы салдарынан мүгедектігі бар адам болған әскери қызметшiлер (мерзiмдi қызметтегi әскери қызметшiлерден басқа) Қазақстан Республикасының iшкi iстер органдары арасынан шыққан мүгедектігі бар адамдар
I
II
III
7. Себеп-салдарлық байланысы анықталған жағдайда төтенше экологиялық жағдайлар, соның iшiнде ядролық жарылыстар мен сынақтар кезiндегi радиациялық әсер етудiң салдарынан және/немесе олардың зардаптарынан болған мүгедектігі бар адамдар жатады
I
II
III
Барлығы мүгедектігі бойынша
Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша
1 асырауындағы болған жағадайда
2 асырауындағы болған жағадайда
3 асырауындағы болған жағадайда
4 асырауындағы болған жағадайда
5 және одан көп асырауындағы болған жағадайда
6 және одан көп асырауындағы болған жағадайда
Тұл жетiмдер
Аралас төлемнің түрлері:
1 жетім бала және 1 асырауындағы
1 жетім бала және 2 асырауындағы
1 жетім бала және 3 асырауындағы
1 жетім бала және 4 асырауындағы
2 жетім бала және 1 асырауындағы
2 жетім бала және 2 асырауындағы
2 жетім бала және 3 асырауындағы
3 жетім бала және 1 асырауындағы
3 жетім бала және 2 асырауындағы
4 жетім бала және 1 асырауындағы
6 жетім бала және одан көп
Балығы,асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Электрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефон________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"20__жылғы ____ мемлекеттік
әлеуметтік жәрдемақыларды
алушылардың градациясы
туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерін жинауға
арналған нысанға
қосымша
"20__жылғы ____ мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды алушылардың градациясы туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. Лица с инвалидностью от общего заболевания, трудового увечья, проф.заболевания
I
II
III
2. Лица с инвалидностью с детства
I
II
III
2. Дети с инвалидностью с 16 до 18 лет
I
II
III
3. Дети с инвалидностью до 16 лет
4. Лица с инвалидностью из числа военнослужащих срочной службы, инвалидность которых наступила вследствие ранения, контузии, увечья, заболевания, полученных при прохождении воинской службы, лица, инвалидность которых наступила при ликвидации аварий на ядерных объектах
I
II
III
5. Лица с инвалидностью из числа военнослужащих (кроме военнослужащих срочной службы), лиц начальствующего и рядового состава органов внутренних дел при наступлении инвалидности вследствие увечья, полученного в результате несчастного случая, не связанного с исполнением служебного долга
I
II
III
6. Лица с инвалидностью из числа военнослужащих (кроме военнослужащих срочной службы), инвалидность которых наступила вследствие ранения, контузии, увечья, заболевания, полученных при прохождении воинской службы сотрудников органов внутренних дел при исполнении служебного долга
I
II
III
7. Лица с инвалидностью вследствие чрезвычайных экологических ситуаций, в том числе вследствие радиационного воздействия при проведении ядерных взрывов и испытаний и/или их последствий при условии установления причинно-следственной связи
I
II
III
Всего по инвалидности
По потере кормильца
при 1 иждивенце
при 2 иждивенцах
при 3 иждивенцах
при 4 иждивенцах
при 5 и более иждивенцах
при 6 и более иждивенцах
круглые сироты
Смешанные виды выплат:
1 сирота и 1 иждивенец
1 сирота и 2 иждивенца
1 сирота и 3 иждивенца
1 сирота и 4 иждивенца
2 сироты и 1 иждивенец
2 сироты и 2 иждивенца
2 сироты и 3 иждивенца
3 сироты и 1 иждивенец
3 сироты и 2 иждивенца
4 сироты и 1 иждивенец
6 сирот и более
Всего по потери кормильца
Наименование: ____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о градации получателей
государственных социальных
пособий за _______20__г."
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Сведения о градации получателей государственных социальных пособий за ____________20__г."

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды алушылардың градациясы туралы нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Саны" бағанында есепті кезеңге санаттар бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың саны көрсетіледі.
5. "Төлемдердің сомасы" бағанында есепті кезеңге санаттар бойынша төленетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар сомасы көрсетіледі.
6. "Үлес салмағы" бағанында есепті кезеңге бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы санаттың алушылардың жалпы санынан үлес салмағы көрсетіледі.
7. "Мөлшері" бағанында есепті кезеңге санаттар бойынша төленетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар мөлшері көрсетіледі.
8. "Мүгедектігі бойынша барлығы", "Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша барлығы" бағандарында есепті кезеңге қорытынды деректер көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған
үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және
әлеуметтік қамсыздандыру
саласындағы статистикалық
және өзге де есепті ақпаратты
ұсыну қағидаларына
20-қосымша
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/enbek/documents/detaіls/57830?lang=kz
Зейнетақылар мен әлеуметтік төлемдер жаңадан тағайындалған алушылар санының динамикасы туралы мәліметтер 20__жылғы ____жинақтаушы зейнетақы жүйесі мен әлеуметтік сақтандыру жүйесіне қатысатын, мүгедектігі бойынша жәрдемақы алушылар жөніндегі мәліметтер
Ескерту. 20-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: жинақтаушы зейнетақы жүйесі мен әлеуметтік сақтандыру жүйесіне қатысатын, мүгедектігі бойынша жәрдемақы алушылар
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай
Категории
топ
барлығы
ЖЗЖ қатысушылары
2005 жылдан бастап олардың ішінде МӘСҚ-та қатысатындар
ұдайы мүгедектік топты растайтындар
мүгедектік тобы, оларға мерзімсіз анықталған
ұдайы мүгедектік топты растайтындар
мүгедектік тобы, оларға мерзімсіз анықталған

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по градации получателей государственных социальных пособий (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Численность" указывается численность получателей государственных социальных пособий по категориям за отчетный период.
5. В графе "Сумма выплат" указывается сумма выплачиваемых государственных социальных пособий по категориям за отчетный период.
6. В графе "Удельный вес" указывается удельный вес категории от общего количества получателей государственных социальных за отчетный период.
7. В графе "Размер" указывается размер выплачиваемых государственных социальных пособий по категориям за отчетный период.
8. В графах "Всего по инвалидности", "Всего по потери кормильца" указываются итоговые данные за отчетный период.
Приложение 20
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения форма, предназначенная
для сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/57827?lang=ru
Сведения о динамике численности вновь назначенных получателей пенсионных и социальных выплат
Сведения по получателям пособия по инвалидности участвующим в накопительной пенсионной системе и в системе социального страхования за ____________20__г.
Сноска. Приложение 20 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: получатели пособия по инвалидности участвующим в накопительной пенсионной системе и в системе социального страхования
Периодичность: ежемесячно
Круг лиц, представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
человек
Категории
группа
всего
участники накопительной пенсионной системы
из них участвуют в государственном фонде социального страхования с 2005 года
периодически подтверждающие группу инвалидности
группа инвалидности которым определена бессрочно
периодически подтверждающие группу инвалидности
группа инвалидности которым определена бессрочно

2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және ай сайын ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Барлығы" бағанында есепті кезеңде санаттар бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың жалпы саны көрсетіледі.
5. "ЖЗЖ қатысушылары" бағанында есепті кезеңде санаттар бойынша "мүгедектік тобын қайта-қайта растайтын" және "мерзімсіз белгіленген мүгедектік тобы" саны көрсетіледі.
6. "Оның ішінде 2005 жылдан бастап МӘСҚ-да қатысып отырғандар" бағанында есепті кезеңде санаттар бойынша "мүгедектік тобын қайта-қайта растайтындар" және "мерзімсіз белгіленген мүгедектік тобы" саны көрсетіледі.
7. "Мүгедектігі бойынша, барлығы" бағанында есепті кезеңде барлық санаттар бойынша қоытынды деректер көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған
үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және
әлеуметтік қамсыздандыру
саласындағы статистикалық
және өзге де есепті ақпаратты
ұсыну қағидаларына
21-қосымша
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/enbek/documents/detaіls/57830?lang=kz
Зейнетақылар мен әлеуметтік төлемдер жаңадан тағайындалған алушылар санының динамикасы туралы мәліметтер 20___жылғы 1 қаңтарға Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық қадаммен түрлері және топтары бойынша мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың жас-жыныстық құрылымы туралы мәліметтер
Ескерту. 21-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық қадаммен мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың жас-жыныстық құрылымы
Кезеңділігі: жыл сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: 20____жылғы 15 ақпанға қарай
Жасы, жас
Жалпы аурудан мүгедектігі бар адам болғандар саны, адам
1 топ
2 топ
3 топ
мерзімсіз
Барлығы
Ерлер
Әйелдер
Барлығы
Ерлер
Әйелдер
Барлығы
Ерлер
Әйелдер
Барлығы
Ерлер
Әйелдер
Кестенің жалғасы
Еңбек мертiгуден мүгедектігі бар адам болғандар саны, адам
1 топ
2 топ
3 топ
мерзімсіз
Барлығы
Ерлер
Әйелдер
Барлығы
Ерлер
Әйелдер
Барлығы
Ерлер
Әйелдер
Барлығы
Ерлер
Әйелдер
кестенің жалғасы
Кәсiби аурулардан мүгедектігі бар адам болғандар саны, адам
1 топ
2 топ
3 топ
мерзімсіз
Барлығы
Ерлер
Әйелдер
Барлығы
Ерлер
Әйелдер
Барлығы
Ерлер
Әйелдер
Барлығы
Ерлер
Әйелдер
Кестенің жалғасы
16 жасқа дейiнгi мүгедектігі бар - балалар, адам
Жиыны, адам
оның ішінде
базалық зейнетақы төлемдерін алушылар, адам
Барлығы
Ерлер
Әйелдер
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Электрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"20___жылғы 1 қаңтарға
Қазақстан Республикасы
бойынша 1 жылдық қадаммен
түрлері және топтары бойынша
мүгедектігіне байланысты
мемлекеттік әлеуметтік
жәрдемақы алушылардың
жас-жыныстық құрылымы
туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерін жинауға
арналған нысанға
қосымша
"20___жылғы 1 қаңтарға Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық қадаммен түрлері және топтары бойынша мүгедектігіне байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың жас-жыныстық құрылымы туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежемесячно.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Всего" указывается общая численность получателей государственных социальных пособий по категориям в отчетный период.
5. В графе "Участники накопительной пенсионной системы" указывается количество "периодически подтверждающие группу инвалидности" и "группа инвалидности которым определена бессрочно" по категориям в отчетный период.
6. В графе "из них учувствуют в Государственном фонде социального страхования с 2005 года" указывается количество "периодически подтверждающих группу инвалидности" и "группа инвалидности которым определена бессрочно" по категориям в отчетный период.
7. В строке "Всего по инвалидности" указываются итоговые данные по всем категориям в отчетный период.
Приложение 21
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере пенсионного
и социального обеспечения
форма, предназначенная для
сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/57827?lang=ru
Сведения о динамике численности вновь назначенных получателей пенсионных и социальных выплат
Сведения о половозрастной структуре получателей государственного социального пособия по инвалидности по видам и группам с шагом в 1 год по Республике Казахстан на 01.01.20__ года
Сноска. Приложение 21 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: половозрастная структура получателей государственного социального пособия по инвалидности по видам и группам с шагом в 1 год по Республике Казахстан
Периодичность: ежегодно
Круг лиц, представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 15 февраля 20__ года
Возраст, лет
Количество лиц с инвалидностью от общего заболевания, человек
1 группы
2 группы
3 группы
бессрочно
Всего
Мужчины
Женщины
Всего
Мужчины
Женщины
Всего
Мужчины
Женщины
Всего
Мужчины
Женщины
Всего
Продолжение таблимцы
Количество лиц с инвалидностью от трудового увечья, человек
1 группы
2 группы
3 группы
бессрочно
Всего
Мужчины
Женщины
Всего
Мужчины
Женщины
Всего
Мужчины
Женщины
Всего
Мужчины
Женщины
продолжение таблицы
Количество лиц с инвалидностью от профессионального заболевания, человек
1 группы
2 группы
3 группы
бессрочно
Всего
Мужчины
Женщины
Всего
Мужчины
Женщины
Всего
Мужчины
Женщины
Всего
Мужчины
Женщины
Продолжение таблицы
детей с инвалидностью до 16 лет, человек
Итого, человек
в том числе
получатели базовой пенсионной выплаты, человек
Всего
Мужчины
Женщины
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о половозрастной
структуре получателей
государственного социального
пособия по инвалидности
по видам и группам с шагом
в 1 год по Республике Казахстан
на 01.01.20__ года"
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Сведения о половозрастной структуре получателей государственного социального пособия по инвалидности по видам и группам с шагом в 1 год по Республике Казахстан на 01.01.20__ года"

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме 1 жылдық қадаммен мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың жас-жыныстық құрылымы туралы түрлері және топтары бойынша нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және жыл сайын, 20____жылғы 15 ақпанға қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда, оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Жасы, жас" бағанында есепті кезеңге топтар және түрлері жөнінде мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың жасы көрсетіледі.
5. "Тобы" бағанында есепті кезеңге тиісті санаттағы тобының нөмірі көрсетіледі.
6. "Жалпы аурудан мүгедектігі бар адам болғандардың саны" бағанында есепті кезеңге мүгедектігі мерзімсіз және топтары бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың әйелдер және ерлердің саны, "Барлығы" жалпы саны көрсетіледі.
7. "Еңбекте мертігуден ұшыраған мүгедектігі бар адам болғандар саны" бағанында есепті кезеңге "Барлығы" жалпы саны, сондай-ақ мүгедектігі мерзімсіз және топтары бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың әйелдер мен ерлердің саны, көрсетіледі.
8. "Кәсіптік аурудан шалдыққан мүгедектігі бар адам болғандар саны" бағанында есепті кезеңге "Барлығы" жалпы саны, сондай-ақ мүгедектігі топтары бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы әйелдер және ерлер алушылардың саны, көрсетіледі.
9. "16 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балалар" бағанында есепті кезеңге "Барлығы" жалпы саны, мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың әйелдер мен ерлердің саны, көрсетіледі.
10. "Барлығы" бағанында есепті кезеңге мүгедектігі топтары бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың жалпы саны көрсетіледі.
11. "Оның ішінде" "базалық зейнетақы төлемдерін алушылар" бағанында есепті кезеңге базалық зейнетақы төлемдерін алған мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың саны көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және
әлеуметтік қамсыздандыру
саласындағы статистикалық
және өзге де есепті ақпаратты
ұсыну қағидаларына
22-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
20___жылғы 1 қаңтарға Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық
қадаммен асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша
берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны алушылардың
жас-жыныстық құрылымы туралы мәліметтер
Ескерту. 22-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: 20___жылғы 1 қаңтарға Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық қадаммен асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны алушылардың жас-жыныстық құрылымы
Кезеңділігі: жыл сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по половозрастной структуре получателей государственного социального пособия по инвалидности по видам и группам с шагом в 1 год (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежегодно к 15 февраля 20__года.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графах "Возраст, лет" указываются возраст получателей государственного социального пособия по инвалидности по видам и группам за отчетный период.
5. В графе "Группа" указывается номер группы в соответствующей категории за отчетный период.
6. В графе "Количество лиц с инвалидностью от общего заболевания" указывается общая численность "Всего", а также численность мужчин и женщин получателей государственного социального пособия по группам инвалидности за отчетный период.
7. В графе "Количество лиц с инвалидностью от трудового увечья" указывается общая численность "Всего", а также численность мужчин и женщин получателей государственного социального пособия по группам инвалидности за отчетный период.
8. В графе "Количество лиц с инвалидностью от профессионального заболевания" указывается общая численность "Всего", а также численность мужчин и женщин получателей государственного социального пособия по группам инвалидности за отчетный период.
9. В графе "Детей с инвалидностью до 16 лет" указывается общая численность "Всего", а также численность мужчин и женщин получателей государственного социального пособия по группам инвалидности за отчетный период.
10. В графе "Итого" указывается общая численность получателей государственного социального пособия по группам инвалидности за отчетный период.
11. В графе "в том числе" "получатели базовой пенсионной выплаты" указываются численность получателей государственного социального пособия, получивших базовую пенсионную выплату за отчетный период.
Приложение 22
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации "Государственной
корпорацией "Правительство для
граждан" в сфере пенсионного
и социального обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о половозрастной структуре получателей
государственного социального пособия по случаю потери кормильца
с шагом в 1 год по Республике Казахстан на 01.01.20__ года
Сноска. Приложение 22 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: половозрастная структура получателей государственного социального пособия по случаю потери кормильца с шагом в 1 год по Республике Казахстан на 01.01.20__ года
Периодичность: ежегодно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан

Ұсыну мерзімі: 20____жылғы 15 ақпанға қарай
Жасы, жас
Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша МӘЖ алушылары, адам
Барлығы
оның ішінде
Ерлер
Әйелдер
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Электрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"20___жылғы 1қаңтарға Қазақстан
Республикасы бойынша 1 жылдық
қадаммен мүгедектігі бойынша
берілетін мемлекеттік әлеуметтік
жәрдемақыны алушылардың жас-жыныстық
құрылымы туралы және топтары
бойынша мәліметтер" әкімшілік
деректерін жинауға арналған нысанға
қосымша
"20___жылғы 1 қаңтарға Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық
қадаммен мүгедектігі бойынша берілетін мемлекеттік әлеуметтік
жәрдемақыны алушылардың жас-жыныстық құрылымы туралы және
топтары бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға
арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың жас-жыныстық құрылымы туралы нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және жыл сайын, 20____жылғы 15 ақпанға қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
3. "Жасы, жас" бағанында есепті кезеңге асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың жасы көрсетіледі.
4. "Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар" бағанында "Барлығы" жалпы саны, оның ішінде есепті кезеңге асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылардың әйелдер және ерлер саны көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
23-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
20___жылғы 1 қаңтарға Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық
қадаммен № 1 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы
алушылардың жас-жыныстық құрылымы туралы мәліметтер
Ескерту. 23-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық қадаммен № 1 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылардың жас-жыныстық құрылымы
Кезеңділігі: жыл сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі

Срок представления: к 15 февраля 20__ года
Возраст, лет
Получатели государственного социального пособия по случаю потери кормильца, человек
Всего
в том числе
Мужчины
Женщины
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Половозрастная структура
получателей государственного
социального пособия по случаю
потери кормильца с шагом в 1
год по Республике Казахстан на
01.01.20__ года"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Половозрастная структура получателей государственного
социального пособия по случаю потери кормильца с шагом в 1 год
по Республике Казахстан на 01.01.20__ года"
1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по половозрастной структуре получателей государственного социального пособия по случаю потери кормильца (далее – Форма) и носит рекомендательный характер.
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежегодно к 15 февраля 20__года.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графах "Возраст, лет" указываются возраст получателей государственного социального пособия по случаю потери кормильца за отчетный период.
5. В графе "Получатели государственного социального пособия по случаю потери кормильца" указывается общая численность "Всего", в том числе численность мужчин и женщин получателей государственного социального пособия по случаю потери кормильца за отчетный период.
Приложение 23
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о половозрастной структуре получателей
государственного специального пособия по Списку № 1 с шагом в 1
год по Республике Казахстан на 01.01.20__ года
Сноска. Приложение 23 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: половозрастная структура получателей государственного специального пособия по Списку № 1 с шагом в 1 год по Республике Казахстан
Периодичность: ежегодно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан

Ұсыну мерзімі: 20____жылғы 15 ақпанға қарай
Жасы, жас
№1 тізім бойынша АМЖ алушылар, адам
Барлығы
оның ішінде
Ерлер
Әйелдер
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"20___жылғы 1қаңтарға Қазақстан
Республикасы бойынша 1 жылдық
қадаммен № 1 тізім бойынша
мемлекеттік арнайы жәрдемақы
алушылардың жас-жыныстық
құрылымы туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"20___жылғы 1қаңтарға Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық
қадаммен № 1 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы
алушылардың жас-жыныстық құрылымы туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме № 1 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылардың жас-жыныстық құрылымы жөніндегі нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және жыл сайын, 20____жылғы 15 ақпанға қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. "Жасы, жас" бағандарда есепті кезеңде №1 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылардың жасы көрсетіледі.
2. "№ 1 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылар" бағанында "Барлығы" жалпы саны, оның ішінде есепті кезеңде №1 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушы әйелдер мен ерлер саны көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
24-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
20___жылғы 1 қаңтарға Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық
қадаммен № 2 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы
алушылардың жас-жыныстық құрылымы туралы мәліметтер
Ескерту. 24-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық қадаммен № 2 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушылардың жас-жыныстық құрылымы
Кезеңділігі: жыл сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі

Срок представления: к 15 февраля 20__ года
Возраст, лет
Получатели государственного специального пособия по Списку № 1, человек
Всего
в том числе
Мужчины
Женщины
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о половозрастной
структуре получателей
государственного специального
пособия по Списку № 1 с шагом
в 1 год по Республике Казахстан
на 01.01.20__ года"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о половозрастной структуре получателей
государственного специального пособия по Списку № 1 с шагом в
1 год по Республике Казахстан на 01.01.20__ года"
1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по половозрастной структуре получателей государственного специального пособия по Списку № 1 (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежегодно к 15 февраля 20__года.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графах "Возраст, лет" указываются возраст получателей государственного специального пособия по Списку № 1 в отчетный период.
5. В графе "Получатели государственного специального пособия по Списку № 1" указывается общая численность "Всего", в том числе численность мужчин и женщин получателей государственного специального пособия по Списку № 1 в отчетный период.
Приложение 24
к Правилам предоставления
статистической и иной
отчетной информации
Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о половозрастной структуре получателей
государственного специального пособия по Списку № 2 с шагом в 1
год по Республике Казахстан на 01.01.20__ года
Сноска. Приложение 24 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: половозрастная структура получателей государственного специального пособия по Списку № 2 с шагом в 1 год по Республике Казахстан
Периодичность: ежегодно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан

"Бірінші бөлім бойынша 20___жылға мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме 1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме зейнетақы және базалық зейнетақы төлемі; мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы; балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар - бiр жасқа толғанға дейiнгі бала күтімі бойынша жәрдемақы, мүгедектігі бар баланы тәрбиелеушілерге берілетін жәрдемақы түрлері бойынша бірінші бөлім ақпараты жөніндегі нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Бірінші бөлімнің сомасы тағайындалатын айлар саны" бағанында айлар саны көрсетіледі.
5. "Барлық алушылар, адамдар" бағанында есепті кезеңге алушылардың жалпы саны көрсетіледі.
6. "Барлық сома, теңге" бағанында есепті кезеңге теңгемен жалпы алатын сомасы көрсетіледі.
7. "Оның ішінде әлуетті құрылымдардың алушылары" бағанында есепті кезеңге әлеуетті құрылымдар алушылары бойынша саны мен төлем сомасы көрсетіледі.
8. "Барлығы" жолында есепті кезеңде бірінші бөлім бойынша қорытынды деректер көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік қамсыздандыру
саласындағы статистикалық
және өзге де есепті ақпаратты
ұсыну қағидаларына
26-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
20___жылғы 1 қаңтарға Қазақстан Республикасы бойынша 1 жылдық қадаммен жасына байланысты берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны алушылардың жас-жыныстық құрылымы туралы мәліметтер
Ескерту. 26-қосымша алып тасталды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (01.07.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
27-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Жинақтаушы зейнетақы қорларына аударымдар жүргізілетін
әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны туралы мәліметтер

Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Сведения об умерших получателях пенсионных выплат с шагом 1 год, на которых выплачено пособие на погребение в 20__году по Республике Казахстан"
1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по сведениям об умерших получателях пенсионных выплат с шагом 1 год, на которых выплачено пособие на погребение (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежегодно к 15 февраля 20__года.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графах "Возраст, лет" указываются возраст умерших получателях пенсионных выплат, на которых выплачено пособие на погребение за отчетный период.
5. В графе "Всего" указывается общее количество умерших получателей пенсионных выплат, на которых выплачено пособие на погребение; а также средний размер пособия, в тенге за отчетный период.
6. В графе "Получатели пенсий, государственных социальных пособий, государственных специальных пособий" указывается общее количество умерших получателей пенсионных выплат, государственных социальных пособий, государственных специальных пособий, на которых выплачено пособие на погребение; а также средний размер пособия, в тенге за отчетный период.
7. В графе "Участники и Лица с инвалидностью Великой Отечественной войны" указывается общее количество умерших получателей пенсионных выплат из числа участников и лиц с инвалидностью Великой Отечественной Войны, на которых выплачено пособие на погребение; а также средний размер пособия, в тенге за отчетный период.
8. В графах "Силовые структуры" "получатели пенсии по выслуге лет" и "получатели единовременного пособия семье умершего" указывается общее количество умерших получателей пенсионных выплат по выслуге лет, на которых выплачено пособие на погребение, и получатели единовременного пособия семье умершего, а также их средний размер пособия, в тенге за отчетный период.
9. В строке "Всего" указываются итоговые сведения за отчетный период.
Приложение 26
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство для
граждан" в сфере пенсионного и
социального обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о половозрастной структуре получателей
государственного социального пособия по возрасту с шагом в 1
год по Республике Казахстан на 01.01.20__ года
Сноска. Приложение 26 исключено приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (порядок введения в действие см. п. 4).
Приложение 27
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о численности получателей социальных выплат, за
которых производятся перечисления в накопительные пенсионные
фонды

Ескерту. 27-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: жинақтаушы зейнетақы қорларына аударымдар жүргізілетін әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны
Кезеңділігі: жыл сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: сұрату бойынша
Алушылардың санаттары
санының барлығы, адам
2 бағанынан жинақтаушы зейнетақы жүйесінің қатысушылары, адам.
1
2
3
№ 1 тізім бойынша алушылар
№ 2 тізім бойынша алушылар
Мүгедектігі бойынша алушылар
Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша жәрдемақы алушылар
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Жинақтаушы зейнетақы қорларына
аударымдар жүргізілетін әлеуметтік
төлемдерді алушылардың саны туралы
мәліметтер" әкімшілік деректерін
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Жинақтаушы зейнетақы қорларына аударымдар жүргізілетін
әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша
түсіндірме
1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме жинақтаушы зейнетақы қорларына аударымдар жүргізілетін әлеуметтік төлемдерді алушылардың саны жөніндегі мәліметтер нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және сұрауға сәйкес бойынша жылына бір рет ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Саны, адам" бағанында есепті кезеңге әлеуметтік жәрдемақы алушылардың саны көрсетіледі.
5. "2-бағаннан жинақтаушы зейнетақы жүйесінің қатысушылары, адам" бағанында есепті кезеңге әлеуметтік жәрдемақы алушылардың жалпы санынан жинақтаушы зейнетақы жүйесінің қатысушылары көрсетіледі.
Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
28-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Нысан
Алушылардың төлемнің бір түрінен екіншісіне өтуі бойынша
___жылға мәліметтер
Ескерту. 28-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (01.07.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: алушылардың төлемнің бір түрінен екіншісіне өтуі
Кезеңділігі: жыл сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі

Сноска. Приложение 27 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: численность получателей социальных выплат, за которых производятся перечисления в накопительные пенсионные фонды
Периодичность: ежегодно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: по запросу
Категории получателей
численность, чел.
из графы 2 участники накопительной пенсионной системы, чел.
1
2
3
Получатели пособия по Списку № 1
Получатели пособия по Списку № 2
Получатели государственное социальное пособие по инвалидности
Получатели пособия по случаю потери кормильца
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о численности
получателей социальных выплат, за
которых производятся перечисления
в накопительные пенсионные
фонды"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о численности получателей социальных выплат, за
которых производятся перечисления в накопительные пенсионные
фонды"
1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по численности получателей социальных выплат, за которых производятся перечисления в накопительные пенсионные фонды (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) по запросу 1 раз в год.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Численность, чел" указывается количество получателей социальных выплат за отчетный период.
5. В графе "из графы 2 участники накопительной пенсионной системы, чел" указывается участниками накопительной пенсионной системы из количества получателей социальных выплат за отчетный период.
Приложение 28
к Правилам предоставления статистической
и иной отчетной информации Государственной
корпорацией "Правительство для граждан"
в сфере пенсионного и социального обеспечения форма,
предназначенная для сбора административных данных
Форма
Сноска. Приложение 28 в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (порядок введения в действие см. п. 4).
Сведения по переходу получателей из одного вида выплат в другой за _______ год
Отчетный период 20__г.
Индекс: переход получателей из одного вида выплат в другой
Периодичность: ежегодно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Кому представляют: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан

Ұсыну мерзімі: 20____жылғы 15 ақпанға қарай
Адам
Төлем түрі
ауысу (кетуі) барлығы
ауысу (келуі) барлығы
оның ішінде төлемдерге өту
мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы
асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы
№ 1 тізім бойынша арнайы мемлекеттік жәрдемақы алушылар
№ 2 тізім бойынша арнайы мемлекеттік жәрдемақы алушылар
ынтымақты зейнетақы
мүгедектігі бойынша МӘЖ
асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша МӘЖ
№ 1 тізім бойынша арнайы мемлекеттік жәрдемақы алушылар
№ 2 тізім бойынша арнайы мемлекеттік жәрдемақы алушылар
Барлығы
Атауы: ___________________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ______________________________
Элеқтрондық почтаның мекенжайы __________________________________________
Орындаушының тегі және телефоны ______________________ тел ________________
Басшы _____________________________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) _______________
М.О.
"Алушылардың төлемнің бір
түрінен екіншісіне өтуі бойынша
___жылға мәліметтер"
әкімшілік деректерін жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Алушылардың төлемнің бір түрінен екіншісіне өтуі бойынша ___ жылға мәліметтер"
әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. Жалпы ережелер
1. Осы Түсіндірме алушылардың төлемнің бір түрінен екіншісіне өтуі бойынша мәліметтер жөніндегі нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтырудың бірыңғай талаптарын айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және жыл сайын 20__ жылғы 15 ақпанға қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Барлық ауысу (кету)" бағанында есепті кезеңге санаттар бойынша кеткен төлемдер алушының жалпы саны көрсетіледі.
5. "Барлық ауысу (келу)" бағанында есепті кезеңге санаттар бойынша келген төлемдер алушының жалпы саны көрсетіледі.
6. "Оның ішінде төлемдерден ауысу (келу)" бағанында есепті кезеңге санаттар бойынша "Мүгедектігі бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының", "Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының", "Жасына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақының", "№ 1 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақының", "№ 2 тізім бойынша мемлекеттік арнайы жәрдемақының" жалпы саны көрсетіледі.
7. "Барлығы" жолында есепті кезеңге алушылардың төлемнің бір түрінен екіншісіне өтуі туралы қорытынды мәліметтер көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған
үкімет" мемлекеттік
корпорациясының
зейнетақымен және
әлеуметтік қамсыздандыру
саласындағы статистикалық
және өзге де есепті ақпаратты
ұсыну қағидаларына
29-қосымша
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/enbek/documents/detaіls/57830?lang=kz
Зейнетақылар мен әлеуметтік төлемдер жаңадан тағайындалған алушылар санының динамикасы туралы мәліметтер Бірінші бөлім бойынша 20___жылға мәліметтер

Срок представления: к 15 февраля 20__ года
Человек
Вид выплаты
Всего переход (убытие)
Всего переход (прибытие)
в том числе переход (прибытие) из выплат
Государственное социальное пособие по инвалидности
Государственное социальное пособие по случаю потери кормильца
Государственное специальное пособие по списку № 1
Государственное специальное пособие по списку № 2
Солидарная пенсия
Государственное социальное пособие по инвалидности
Государственное социальное пособие по случаю потери кормильца
Государственное специальное пособие по списку № 1
Государственное специальное пособие по списку № 2
Всего
Наименование:____________________ Адрес _________________ тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения по переходу получателей
из одного вида выплат в другой
за _______ год"
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных
"Сведения по переходу получателей из одного вида выплат в другой за _______ год"
1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по
сведениям по переходу получателей из одного вида выплат в другой (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией
"Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежегодно к 15 февраля
20__года.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его
отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Всего переход (убытие)" указывается общее количество убывших
получателей выплат по категориям за отчетный период.
5. В графе "Всего переход (прибытие)" указывается общее количество прибывших
получателей выплат по категориям за отчетный период.
6. В графе "в том числе переход (прибытие) из выплат" указывается по категориям
общее количество "государственное социальное пособие по инвалидности", "государственное
социальное пособие по случаю потери кормильца", "государственное специальное пособие по
списку № 1", "государственное специальное пособие по списку № 2" за отчетный период.
7. В строке "Всего" указываются итоговые сведения по переходу получателей из
одного вида выплат в другой за отчетный период.
Приложение 29
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/57827?lang=ru
Сведения о динамике численности вновь назначенных получателей пенсионных и социальных выплат
Сведения по первому разделу за _____________20___г.

Ескерту. 29-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: 1-бөлім
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай
айлардың саны, ол үшін 1 бөлімінде сома тағайындалады
атаулар айлар бөлісінде
алушылардың барлығы, саны
соманың барлығы, тенге
оның ішінде, әлуетті құрылымдарының алушылары
саны
сомасы, теңге
1 -ге дейін
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
жиыны
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Бірінші бөлім бойынша
20___жылға мәліметтер"
әкімшілік деректерін жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Бірінші бөлім бойынша 20___жылға мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме 1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме зейнетақы және базалық зейнетақы төлемі; мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы; балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар - бiр жасқа толғанға дейiнгі бала күтімі бойынша жәрдемақы, мүгедек баланы тәрбиелеушілерге берілетін жәрдемақы түрлері бойынша бірінші бөлім ақпараты жөніндегі нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және ай сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Бірінші бөлімнің сомасы тағайындалатын айлар саны" бағанында айлар саны көрсетіледі.
5. "Барлық алушылар, адамдар" бағанында есепті кезеңге алушылардың жалпы саны көрсетіледі.
6. "Барлық сома, теңге" бағанында есепті кезеңге теңгемен жалпы алатын сомасы көрсетіледі.

Сноска. Приложение 29 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: 1-раздел
Периодичность: ежемесячно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Количество месяцев, за которые назначается сумма 1 раздела
всего получателей, человек
всего сумма, тенге
В том числе получателей силовых структур
численность, человек
сумма, тенге
до 1 месяца
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
итого
* по следующим видам социальных выплат:
1. пенсия и базовая пенсионная выплата;
2. Государственное социальное пособие по инвалидности, по случаю утери кормильца
3. государственные пособия семьям, имеющим детей - пособия по уходу за ребенком до года, пособия, воспитывающим ребенка с инвалидностью
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора административных
данных "Сведения по
первому разделу"
за _________ 20__г."
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Сведения по первому разделу* за _________ 20__г."
1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по информации по первому разделу по следующим видам социальных выплат пенсия и базовая пенсионная выплата; государственные социальные пособия по инвалидности, по случаю потери кормильца; государственные пособия семьям, имеющим детей – пособия по уходу за ребенком до года, пособия, воспитывающим ребенка с инвалидностью (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графах "Количество месяцев, за которые назначается сумма 1 раздела" указывается количество месяцев.
5. В графе "Всего получателей, человек" указывается количество получателей за отчетный период.
6. В графе "Всего сумма, тенге" указывается общая получаемая сумма в тенге за отчетный период.

7. "Оның ішінде әлуетті құрылымдардың алушылары" бағанында есепті кезеңге әлеуетті құрылымдар алушылары бойынша саны мен төлем сомасы көрсетіледі.
8. "Барлығы" жолында есепті кезеңде бірінші бөлім бойынша қорытынды деректер көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты
ұсыну қағидаларына
30-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/enbek/documents/detaіls/57830?lang=kz
Төлемдер түрлері бойынша облыстар бөлінісінде бірінші бөлім бойынша 20___жылға (күні) мәліметтер
Ескерту. 30-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең: __________ 20__жыл
Индексі: бірінші бөлім облыстар бөлінісінде
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілерінің жіктеуіші
Зейнетақы төлемдері
Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар
базалық
ынтымақты
мүгедектігі бойынша
асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша
берешек сомасы, тг
саны, адам
берешек сомасы, тг
саны, адам
берешек сомасы, тг
саны, адам
берешек сомасы, тг
саны, адам
Абай облысы
Ақмола облысы
Ақтөбе облысы
Алматы облысы
Атырау облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Жамбыл облысы
Жетісу облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қарағанды облысы
Қостанай облысы
Қызылорда облысы
Маңғыстау облысы
Павлодар облысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Түркістан облысы
Ұлытау облысы
Алматы қаласы
Нұр-Сұлтан қаласы
Шымкент қаласы
Республика, барлығы
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Мемлекеттік арнаулы жәрдемақы
Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар
№ 1 тізім бойынша
№2 тізім бойынша
бала бір жасқа толық толғанға дейін оның күтіміне байланысты тағайындалатын және төленетін ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы
мүгедектігі бар баланы (мүгедектігі бар балаларды) тәрбиелеп отырған анаға немесе әкеге, бала асырап алушыға, қорғаншыға (қамқоршыға) тағайындалатын және төленетін ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, І және ІІ дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көп балалы аналарға тағайындалатын және төленетін ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы
мүгедектігі бар баланы (мүгедектігі бар балаларды) тәрбиелеп отырған анаға немесе әкеге, бала асырап алушыға, қорғаншыға (қамқоршыға) тағайындалатын және төленетін ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы
берешек сомасы, тг
саны, адам
берешек сомасы, тг
саны, адам
берешек сомасы, тг
саны, адам
берешек сомасы, тг
саны, адам
берешек сомасы, тг
саны, адам
берешек сомасы, тг
саны, адам
Абай облысы
Ақмола облысы
Ақтөбе облысы
Алматы облысы
Атырау облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Жамбыл облысы
Жетісу облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қарағанды облысы
Қостанай облысы
Қызылорда облысы
Маңғыстау облысы
Павлодар облысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Түркістан облысы
Ұлытау облысы
Алматы қаласы
Нұр-Сұлтан қаласы
Шымкент қаласы
Республика, барлығы
жалғасы
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Балалары бар отбасыларға берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы
Төрт немесе одан да көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көпбалалы отбасылар
берешек сомасы, тг
саны, адам
Абай облысы
Ақмола облысы
Ақтөбе облысы
Алматы облысы
Атырау облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Жамбыл облысы
Жетісу облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қарағанды облысы
Қостанай облысы
Қызылорда облысы
Маңғыстау облысы
Павлодар облысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Түркістан облысы
Ұлытау облысы
Алматы қаласы
Нұр-Сұлтан қаласы
Шымкент қаласы
Республика, барлығы
Атауы ____________________ Мекенжайы _________________________
Телефоны ______________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы _____________________________________
Орындаушы___________________________________ _______________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
______________________________________________ _______________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
М.О. (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
_______________________
"Төлемдер түрлері бойынша
облыстар бөлінісінде бірінші
бөлім жөнінде 20___жылға
(күні)
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға
арналған нысанына
қосымша
"Төлемдер түрлері бойынша облыстар бөлінісінде бірінші бөлім бойынша 20___жылға (күні) мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсіндірме (Индексі: бірінші бөлім облыстар бөлінісінде, кезеңділігі: ай сайын)

7. В графе "в том числе получателей силовых структур" указывается численность и сумма выплат по получателям силовых структур за отчетный период.
8. В строке "Итого" указываются итоговые сведения по первому разделу в отчетный период.
Приложение 30
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/57827?lang=ru
Сведения о динамике численности вновь назначенных получателей пенсионных и социальных выплат
Сведения по первому разделу в разрезе областей по видам выплат за___________(дата)
Сноска. Приложение 30 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период: ________ 20__г.
Индекс: 1-Раздел
Периодичность: ежемесячно
Круг лиц, представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Наименования областей, городов республиканского значения и столицы
Классификатор административно-территориальных объектов
Пенсионные выплаты
Государственные социальные пособия
базовая
Солидарная
по инвалидности
по случаю потери кормильца
сумма задолженности, тенге
численность, человек
сумма задолженности, тенге
численность, человек
сумма задолженности, тенге
численность, человек
сумма задолженности, тенге
численность, человек
Абайская
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Жетысуская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангистауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Туркестанская
Улытауская
г. Алматы
г. Нур-Султан
г. Шымкент
Республика Казахстан, всего
продолжение таблицы
Наименования областей, городов республиканского значения и столицы
Государственные специальные пособия
Государственные пособия семьям, имеющим детей
по Списку 1
по Списку 2
пособия по уходу за ребенком по достижению им возраста одного года
пособие матери или отцу, усыновителю (удочерителю), опекуну (попечителю), воспитывающему ребенка с инвалидностью (детей с инвалидностью)
пособия многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня" и награжденным орденом "Материнская слава" I и II степени
пособие по уходу за Лицом с инвалидностью первой группы с детства
сумма задолженности, тенге
численность, человек
сумма задолженности, тенге
численность, человек
сумма задолженности, тенге
численность, человек
сумма задолженности, тенге
численность, человек
сумма задолженности, тенге
численность, человек
сумма задолженности, тенге
численность, человек
Абайская
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Жетысуская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангистауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Туркестанская
Улытауская
г. Алматы
г. Нур-Султан
г. Шымкент
Республика Казахстан, всего
продолжение таблицы
Наименования областей, городов республиканского значения и столицы
Государственные пособия семьям, имеющим детей
Многодетные семьи, имеющие 4-х и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
сумма задолженности, тенге
численность, человек
Акмолинская
Абайская
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Жетысуская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангистауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Туркестанская
Улытауская
г. Алматы
г. Нур-Султан
г. Шымкент
Республика Казахстан, всего
Наименование: _____________________________
Адрес _____________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ________________________________ ___________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________________ _______________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)                   подпись
М.П. (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
_______________________
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения по первому разделу в
разрезе областей по видам
выплат за___________(дата)"
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Сведения по первому разделу в разрезе областей по видам выплат за___________(дата)"
(Индекс: 1-Раздел, периодичность: ежемесячно)

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме Дербес адамдар ішінен (оның ішінде тек өзіне және өзі мен жалдамалыларға) жинақтаушы зейнетақы жүйесінің олардан міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары төленетін қатысушыларының жас-жыныстық құрылымы бойынша, табыстары бойынша градациясы туралы мәліметтер нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
4. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. "Жасы, жас" бағанында "16" - "63 дейін және одан үлкен" жасы көрсетіледі.
2. "1 АЕМ-ге дейін" - "75 АЕМ бастап және жоғары" бағанында есепті кезенге олардан міндетті зейнетақы жарналары/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары төленетін өз бетінше жұмыспен айналасушы адамдар ішінен салымшылардың (алушылардың) жалпы саны көрсетіледі.
3. Тек өзіне және өзі мен жалдамалыларға міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын төлейтін өз бетінше жұмыспен айналасушы адамдар бойынша деректер осыған ұқсас толтырылады.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
34-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Бір рет болса да міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті
кәсіптік зейнетақы жарналарын аударуды жүзеге асырған
салымшылардың (оның ішінде жалдамалы жұмыскерлер және өзін-өзін
жұмыспен қамтыған адамдар) саны туралы мәліметтер
Ескерту. 34-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: жиілік
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай
МЗЖ жиілігі
Барлығы
1 рет
2 рет
3 рет
4 рет
5 рет
6 рет
7 рет
8 рет
9 рет
10 рет
11 рет
12 рет
12 реттен көп
саны., адам
МКЗЖ жиілігі
Барлығы
1 рет
2 рет
3 рет
4 рет
5 рет
6 рет
7 рет
8 рет
9 рет
10 рет
11 рет
12 рет
12 реттен көп
саны., адам
Жалдамалы қызметкерлер ішінен МЗЖ жиілігі
Барлығы
1 рет
2 рет
3 рет
4 рет
5 рет
6 рет
7 рет
8 рет
9 рет
10 рет
11 рет
12 рет
12 реттен көп
саны., адам
Жалдамалы қызметкерлер ішінен МЗКЖ жиілігі
Барлығы
1 рет
2 рет
3 рет
4 рет
5 рет
6 рет
7 рет
8 рет
9 рет
10 рет
11 рет
12 рет
12 реттен көп
саны., адам
өз-өзін жұмыс қамтыған адамдар ішінен МЗЖ жиілігі
Барлығы
1 рет
2 рет
3 рет
4 рет
5 рет
6 рет
7 рет
8 рет
9 рет
10 рет
11 рет
12 рет
12 реттен көп
саны., адам
өз-өзін жұмыс қамтыған адамдар ішінен МКЗЖ жиілігі
Барлығы
1 рет
2 рет
3 рет
4 рет
5 рет
6 рет
7 рет
8 рет
9 рет
10 рет
11 рет
12 рет
12 реттен көп
саны., адам
МЗЖ тек ғана өзіне аударымдар жасайтын өз-өзін жұмыс қамтыған адамдар ішінен МЗЖ жиілігі
Барлығы
1 рет
2 рет
3 рет
4 рет
5 рет
6 рет
7 рет
8 рет
9 рет
10 рет
11 рет
12 рет
12 реттен көп
саны., адам
МКЗЖ тек ғана өзіне аударымдар жасайтын өз-өзін жұмыс қамтыған адамдар ішінен МКЗЖ жиілігі
Барлығы
1 рет
2 рет
3 рет
4 рет
5 рет
6 рет
7 рет
8 рет
9 рет
10 рет
11 рет
12 рет
12 реттен көп
саны., адам
МЗЖ жалдамалы қыметкерлерімен бірге өзіне аударымдар жасайтын өз-өзін жұмыс қамтыған адамдар ішінен МЗЖ жиілігі
Барлығы
1 рет
2 рет
3 рет
4 рет
5 рет
6 рет
7 рет
8 рет
9 рет
10 рет
11 рет
12 рет
12 реттен көп
саны., адам
МКЗЖ жалдамалы қыметкерлерімен бірге өзіне аударымдар жасайтын өз-өзін жұмыс қамтыған адамдар ішінен МКЗЖ жиілігі
Барлығы
1 рет
2 рет
3 рет
4 рет
5 рет
6 рет
7 рет
8 рет
9 рет
10 рет
11 рет
12 рет
12 реттен көп
саны., адам
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Бір рет болса да міндетті зейнетақы
жарналарын/міндетті кәсіптік
зейнетақы жарналарын аударуды
жүзеге асырған салымшылардың
(оның ішінде жалдамалы
жұмыскерлер және өзін-өзін
жұмыспен қамтыған адамадар)
саны туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерін жинауға арналған нысанға
қосымша
"Бір рет болса да міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті
кәсіптік зейнетақы жарналарын аударуды жүзеге асырған
салымшылардың (оның ішінде жалдамалы жұмыскерлер және өзін-өзін
жұмыспен қамтыған адамадар) саны туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы сведений о градации участников накопительной пенсионной системы из числа самостоятельно занятых лиц (в том числе только за себя и за себя и за наемных) по половозрастной структуре, доходам, с которых уплачиваются обязательные пенсионные взносы, обязательные профессиональные пенсионные взносы (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежеквартально к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Возраст, лет" указывается возраст от "16" - до "63 и старше" лет.
5. В графе "до 1 минимальной заработной платы (далее – МЗП) – от 75 МЗП и выше" указывается общее количество вкладчиков (получателей) из числа самостоятельно занятых лиц, с которых уплачиваются обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
6. Аналогичным образом заполняются данные по самостоятельно занятым лицам, уплачивающие обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы только за себя и за себя и за наемных.
Приложение 34
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации некоммерческим
акционерным обществом
Государственной корпорацией
"Правительство для граждан" в
сфере пенсионного и
социального обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о количестве вкладчиков хотя бы раз осуществивших
перечисление обязательных пенсионных взносов/обязательных
профессиональных пенсионных взносов (в том числе из числа
наемных работников и самостоятельно занятых лиц)
Сноска. Приложение 34 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: Частота
Периодичность: ежеквартально
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
частота обязательных пенсионных взносов (далее - ОПВ)
Всего
1 раз
2 раза
3 раза
4 раза
5 раз
6 раз
7 раз
8 раз
9 раз
10 раз
11 раз
12 раз
более 12 раз
численность, чел.
частота обязательных профессиональных пенсионных взносов (далее -ОППВ)
Всего
1 раз
2 раза
3 раза
4 раза
5 раз
6 раз
7 раз
8 раз
9 раз
10 раз
11 раз
12 раз
более 12 раз
численность, чел.
частота взносов ОПВ из числа наемных работников
Всего
1 раз
2 раза
3 раза
4 раза
5 раз
6 раз
7 раз
8 раз
9 раз
10 раз
11 раз
12 раз
более 12 раз
численность, чел.
частота взносов ОППВ из числа наемных работников
Всего
1 раз
2 раза
3 раза
4 раза
5 раз
6 раз
7 раз
8 раз
9 раз
10 раз
11 раз
12 раз
более 12 раз
численность, чел.
частота взносов ОПВ из числа самостоятельно занятых лиц
Всего
1 раз
2 раза
3 раза
4 раза
5 раз
6 раз
7 раз
8 раз
9 раз
10 раз
11 раз
12 раз
более 12 раз
численность, чел.
частота взносов ОППВ из числа самостоятельно занятых лиц
Всего
1 раз
2 раза
3 раза
4 раза
5 раз
6 раз
7 раз
8 раз
9 раз
10 раз
11 раз
12 раз
более 12 раз
численность, чел.
частота взносов ОПВ из числа самостоятельно занятых лиц осуществляющих уплату ОПВ только за себя
Всего
1 раз
2 раза
3 раза
4 раза
5 раз
6 раз
7 раз
8 раз
9 раз
10 раз
11 раз
12 раз
более 12 раз
численность, чел.
частота взносов ОППВ из числа самостоятельно занятых лиц осуществляющих уплату ОППВ только за себя
Всего
1 раз
2 раза
3 раза
4 раза
5 раз
6 раз
7 раз
8 раз
9 раз
10 раз
11 раз
12 раз
более 12 раз
численность, чел.
частота взносов ОПВ из числа самостоятельно занятых лиц осуществляющих уплату ОПВ за себя с наемными
Всего
1 раз
2 раза
3 раза
4 раза
5 раз
6 раз
7 раз
8 раз
9 раз
10 раз
11 раз
12 раз
более 12 раз
численность, чел.
частота взносов ОППВ из числа самостоятельно занятых лиц осуществляющих уплату ОППВ за себя с наемными
Всего
1 раз
2 раза
3 раза
4 раза
5 раз
6 раз
7 раз
8 раз
9 раз
10 раз
11 раз
12 раз
более 12 раз
численность, чел.
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о количестве вкладчиков
хотя бы раз осуществивших
перечисление обязательных
пенсионных взносов/обязательных
профессиональных пенсионных
взносов (в том числе из числа
наемных работников и
самостоятельно занятых лиц)"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о количестве вкладчиков хотя бы раз осуществивших
перечисление обязательных пенсионных взносов/обязательных
профессиональных пенсионных взносов (в том числе из числа
наемных работников и самостоятельно занятых лиц)"

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме бір рет болса да міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын аударуды жүзеге асырған салымшылардың (оның ішінде жалдамалы жұмыскерлер және өзін-өзін жұмыспен қамтыған адамадар) саны туралы мәліметтер нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және тоқсан сайын есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндетін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Барлығы" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын бір рет болсын аударған салымшылардың жалпы саны көрсетіледі.
5. "1 рет" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын 1 рет аударған салымшылардың саны көрсетіледі.
6. "2 рет" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын 2 рет аударған салымшылардың саны көрсетіледі.
7. "3 рет" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын 3 рет аударған салымшылардың саны көрсетіледі.
8. "4 рет" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын 4 рет аударған салымшылардың саны көрсетіледі.
9. "5 рет" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын 5 рет аударған салымшылардың саны көрсетіледі.
10. "6 рет" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын 6 рет аударған салымшылардың саны көрсетіледі.
11. "7 рет" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын 7 рет аударған салымшылардың саны көрсетіледі.
12. "8 рет" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын 8 рет аударған салымшылардың саны көрсетіледі.
13. "9 рет" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын 9 рет аударған салымшылардың саны көрсетіледі.
14. "10 рет" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын 10 рет аударған салымшылардың саны көрсетіледі.

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы сведений о количестве вкладчиков хотя бы раз осуществивших перечисление обязательных пенсионных взносов/обязательных профессиональных пенсионных взносов (в том числе из числа наемных работников и самостоятельно занятых лиц) (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежеквартально к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Всего" указывается общее количество вкладчиков хотя бы раз перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
5. В графе "1 раз" указывается количество вкладчиков 1 раз перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
6. В графе "2 раза" указывается количество вкладчиков 2 раза перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
7. В графе "3 раза" указывается количество вкладчиков 3 раза перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
8. В графе "4 раза" указывается количество вкладчиков 4 раза перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
9. В графе "5 раз" указывается количество вкладчиков 5 раз перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
10. В графе "6 раз" указывается количество вкладчиков 6 раз перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
11. В графе "7 раз" указывается количество вкладчиков 7 раз перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
12. В графе "8 раз" указывается количество вкладчиков 8 раз перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
13. В графе "9 раз" указывается количество вкладчиков 9 раз перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
14. В графе "10 раз" указывается количество вкладчиков 10 раз перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.

15. "11 рет" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын 11 рет аударған салымшылардың саны көрсетіледі.
16. "12 рет" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын 12 рет аударған салымшылардың саны көрсетіледі.
17. "12 реттен көп" бағанында есепті кезенге міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын 12 реттен көп аударған салымшылардың саны көрсетіледі.
18. Мынадай– жалдамалы жұмыскерлер;
– өз бетімен жұмыспен айналасушы адамдар;
- міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын тек өзіне төлейтін өз бетімен жұмыспен айналасушы адамадар;
- міндетті зейнетақы жарналарын/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын жалдамалы жұмыскерлермен бірге өзіне төлейтін өз бетімен жұмыспен айналасушы адамдар бойынша деректер осыған ұқсас толтырылады.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
35-қосымша
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/enbek/documents/detaіls/57830?lang=kz
Зейнетақылар мен әлеуметтік төлемдер жаңадан тағайындалған алушылар санының динамикасы туралы мәліметтер Жынысы, өңірлер және экономикалық қызмет түрі бөлініcінде жинақтаушы зейнетақы жүйесіне қатысушылардың құрылымы туралы мәліметтер
Ескерту. 35-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: жинақтаушы зейнетақы жүйесіне қатысушылардың құрылымы
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдын 10-күніне қарай
Экономикалық секторы
Орталық Үкімет
Өңірлік және жергілікті басқару органдары
Орталық (ұлттық) банктер
Өзге депозиттік ұйымдар
Аймақ
саны, адам
сомасы, мың. теңге
саны, адам
сомасы, мың. теңге
саны, адам
сомасы, мың. теңге
саны, адам
сомасы, мың. теңге
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Абай облысы
Ақмола облысы
Ақтөбе облысы
Алматы облысы
Атырау облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Алматы қ.
Астана қ.
Шымкент қ.
Жамбыл облысы
Жетісу облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қарағанды облысы
Қостанай облысы
Қызылорда облысы
Манғыстау облысы
Павлодар облысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Түркістан облысы
Ұлытау облысы
Қазақстан Республикасында барлығы
кестенің жалғасы
Экономикалық секторы
Өзге қаржылық ұйымдар
Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар
Аймақ
саны, адам
сомасы, мың. теңге
саны, адам
сомасы, мың. теңге
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Абай облысы
Ақмола облысы
Ақтөбе облысы
Алматы облысы
Атырау облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Алматы қ.
Астана қ.
Шымкент қ.
Жамбыл облысы
Жетісу облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қарағанды облысы
Қостанай облысы
Қызылорда облысы
Манғыстау облысы
Павлодар облысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Түркістан облысы
Ұлытау облысы
Қазақстан Республикасында барлығы
Кестенің жалғасы
Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар
Үй шаруашылығын қызмет ететін мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар
Үй шаруашылығы
саны, адам
сомасы, мың. теңге
саны, адам
сомасы, мың. теңге
саны, адам
сомасы, мың. теңге
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Ерлер
Әйелдер
Жүктеу
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Жынысы, өңірлер және
экономикалық қызмет түрі
бөлініcінде жинақтаушы
зейнетақы жүйесіне
қатысушылардың
құрылымы туралы мәліметтер"
әкімшілік деректерін жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Жынысы, өңірлер және экономикалық қызмет түрі бөлініcінде жинақтаушы зейнетақы жүйесіне қатысушылардың құрылымы туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

15. В графе "11 раз" указывается количество вкладчиков 11 раз перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
16. В графе "12 раз" указывается количество вкладчиков 12 раз перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
17. В графе "более 12 раз" указывается количество вкладчиков более 12 раз перечисливших обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за отчетный период.
18. Аналогичным образом заполняются данные по:
- наемным работникам;
- самостоятельно занятым лицам;
- самостоятельно занятым лицам уплачивающих обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы только за себя;
- самостоятельно занятым лицам уплачивающих обязательные пенсионные взносы/обязательные профессиональные пенсионные взносы за себя с наемными работниками.
Приложение 35
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство для
граждан" в сфере пенсионного и
социального обеспечения форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/57827?lang=ru
Сведения о динамике численности вновь назначенных получателей пенсионных и социальных выплат
Сведения о структуре участников накопительной пенсионной системы в разрезе пола, регионов и виду экономической деятельности
Сноска. Приложение 35 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: структура участников накопительной пенсионной системы
Периодичность: ежеквартально
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Сектор Экономики
Центральное Правительство
Региональные и местные органы управления
Регион
количество, человек
сумма, тыс. тенге
количество, человек
сумма, тыс. тенге
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
Акмолинская область
Абайская
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Жетысуская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангистауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Туркестанская
Улытауская
г. Алматы
г. Нур-Султан
г. Шымкент
Республика Казахстан, всего
Продолжение таблицы
Центральные (национальные) банки
Другие депозитные организации
количество, человек
сумма, тыс. тенге
количество, человек
сумма, тыс. тенге
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
продолжение таблицы
Сектор Экономики
Другие финансовые организации
Государственные нефинансовые организации
Регион
количество, человек
сумма, тыс. тенге
количество, человек
сумма, тыс. тенге
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
Акмолинская область
Абайская
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Жетысуская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангистауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Туркестанская
Улытауская
г. Алматы
г. Нур-Султан
г. Шымкент
Республика Казахстан, всего
Продолжение таблицы
Негосударственные нефинансовые организации
Некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства
Домашние хозяйства
количество, человек
сумма, тыс. тенге
количество, человек
сумма, тыс. тенге
количество, человек
сумма, тыс. тенге
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
Муж.
Жен.
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ____________
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ______
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о структуре участников
накопительной пенсионной системы
в разрезе пола, регионов и вида
экономической деятельности"
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Сведения о структуре участников накопительной пенсионной системы в разрезе пола, регионов и вида экономической деятельности"

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме жынысы, өңірлер және экономикалық қызмет түрі бөлініcінде жинақтаушы зейнетақы жүйесіне қатысушылардың құрылымы туралы мәліметтер нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша біріңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне ұсынылады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Өңір" бағанында 14 облыс, республикалық маңызы бар 2 қала және Қазақстан Республикасы бойынша жиыны көрсетіледі.
5. "Орталық Үкімет" бөлімінің "саны (адам)" бағанында міндетті зейнетақы жарналарын төлеу жөніндегі агенттері салымшылардың (ерлер және әйелдер), Орталық Үкімет болып табылатын саны туралы мәліметтер.
6. "Орталық Үкімет" бөлімінің "сома" бағанында Орталық Үкімет түріндегі агенттер аударған (ерлер мен әйелдердің) міндетті зейнетақы жарналарының сомасы туралы мәліметтер көрсетіледі.
7. "Өңірлік және жергілікті басқару органдары", "Орталық (ұлттық) банктер", "Өзге депозиттік ұйымдар", "Өзге қаржылық ұйымдар", "Мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар", "Мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар", "Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар", "Үй шаруашылықтары" бөлімдерінің "саны (адам)" және "сома" бағандары осыған ұқсас толтырылады.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
36-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Міндетті зейнетақы жарналары есебінен белсенді шарттардың саны
туралы мәліметтер
Ескерту. 36-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: белсенді шарттар
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай
ай
Міндетті зейнетақы жарналары есебінен белсенді шарттардың саны
қаңтар
ақпан
наурыз
I тоқсанға
сәуір
мамыр
маусым
жартыжылдыққа
шілде
тамыз
қыркүйек
9 айға
қазан
қараша
желтоқсан
1 жылға
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
37-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Өңделген шарттардың саны, агенттердің саны және міндетті
кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен аударылған сомалар туралы
мәліметтер
Ескерту. 37-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: өңделген шарттар
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай
ай
міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен шарттардың саны
міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сомасы, мың. теңге
агенттердің саны
қаңтар
ақпан
наурыз
сәуір
мамыр
маусым
шілде
тамыз
қыркүйек
қазан
қараша
желтоқсан
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Өңделген шарттардың саны,
агенттердің саны және міндетті кәсіптік зейнетақы
жарналары есебінен
аударылған сомалар
туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерін жинауға арналған
нысанға қосымша
"Өңделген шарттардың саны, агенттердің саны және міндетті
кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен аударылған сомалар туралы
мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысанды
толтыру бойынша түсіндірме

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы сведений о структуре участников накопительной пенсионной системы в разрезе пола, регионов и вида экономической деятельности (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежеквартально к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Регион" указывается 14 областей, 2 города Республиканского значения и итого по Республике Казахстан.
5. В графе "количество, человек" раздела "Центральное Правительство" указывается сведения о количество вкладчиков (мужчин и женщин), агентами по уплате обязательных пенсионных взносов которых является Центральное Правительство.
6. В графе "сумма" раздела "Центральное Правительство" указывается сведения о суммах обязательных пенсионных взносов (мужчин и женщин), перечисливших агентами, в лице Центральное Правительство.
7. Аналогичным образом заполняются графы "количество, человек" и "сумма" разделов "Региональные и местные органы управления", "Центральные (национальные) банки", "Другие депозитные организации", "Другие финансовые организации", "Государственные нефинансовые организации", "Негосударственные нефинансовые организации", "Некоммерческие нефинансовые организации, обслуживающие домашние хозяйства", "Домашние хозяйства".
Приложение 36
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о количестве активных договорах за счет обязательных
пенсионных взносов
Сноска. Приложение 36 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: активные договора
Периодичность: ежемесячно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
месяц
количество активных договоров за счет обязательных пенсионных взносов
январь
февраль
март
за I квартал
апрель
май
июнь
за полугодие
июль
август
сентябрь
за 9 месяцев
октябрь
ноябрь
декабрь
за год
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о количестве
активных договорах за счет
обязательных пенсионных
взносов"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о количестве активных договорах за счет обязательных
пенсионных взносов"
1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы сведений о количестве активных договорах за счет обязательных пенсионных взносов (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "месяц" указываются месяца "январь", "февраль", "март", "за I квартал", "апрель", "май", "июнь", "за полугодие", "июль", "август", "сентябрь", "за 9 месяцев", "октябрь", "ноябрь", "декабрь", "за год" отчетного периода.
5. В графе "количество активных договоров за счет обязательных пенсионных взносов" указывается общее количество активных договоров заключенных за счет обязательных пенсионных взносов, то есть договора, по которым можно перечислять обязательные пенсионные взносы.
Приложение 37
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о количестве обработанных договор, количестве агентов
и перечисленных суммах за счет обязательных профессиональных
пенсионных взносов
Сноска. Приложение 37 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: обработанные договора
Периодичность: ежемесячно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
месяц
количество договоров за счет обязательных профессиональных пенсионных взносов, ед.
сумма перечисленных обязательных профессиональных пенсионных взносов, тыс. тенге
количество агентов, ед.
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о количестве
обработанных договор, количестве
агентов и перечисленных суммах за
счет обязательных
профессиональных пенсионных
взносов"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о количестве обработанных договор, количестве агентов
и перечисленных суммах за счет обязательных профессиональных
пенсионных взносов"

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме өңделген шарттардың саны, агенттердің саны және міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен аударылған сомалар туралы мәліметтер нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі біріңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және ай сайын есептік кезеңнен кейінгі 10-күніне ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Ай" бағанында есепті кезеңнің "қаңтардан" бастап "желтоқсанға" дейінгі айлары көрсетіледі.
5. "МКЗЖ есебінен шарттардың саны" бағанында міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен жасалған шарттардың жалпы саны көрсетіледі.
6. "міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сомасы" бағанында салымшылар үшін агенттер аударған міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының жалпы сомасы көрсетіледі.
7. "Агенттердің саны" бағанында салымшылар үшін міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын аударған агенттердің жалпы саны көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
38-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Инфляция деңгейін ескере отырып, міндетті зейнетақы
жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының
сақталуына мемлекеттік кепілдік бойынша айырманы алушылардың
контингенті туралы мәліметтер
Ескерту. 38-қосымшаға өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 31.03.2017 № 55 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: мемлекеттік кепілдік
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай
алушының типі
I тоқсан
II тоқсан
III тоқсан
IV тоқсан
саны, адам
сомасы, мың. теңге
саны, адам
сомасы, мың. теңге
саны, адам
сомасы, мың. теңге
саны, адам
сомасы, мың. теңге
Қазақстан Республикасының шегінен кетуі
Зейнеткерлік жасы
Зейнеткерлік жасы, сақтандыру ұйымына аудару
Зейнеткерлік жасы (әлеуетті құрылымдар)
Бірінші және екінші топтардағы мүгідектігі мерзімсіз болып белгілену
Барлығы
Атауы: ____________________ Мекен-жайы ____________________________
тел ___________________________________
Элеқтрондық почта мекен-жайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Инфляция деңгейін ескере отырып, міндетті зейнетақы
жарналарының,
міндетті кәсіптік зейнетақы
жарналарының сақталуына
мемлекеттік кепілдік бойынша
айырманы алушылардың контингенті
туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерін жинауға арналған нысанға
қосымша
"Инфляция деңгейін ескере отырып, міндетті зейнетақы
жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының
сақталуына мемлекеттік кепілдік бойынша айырманы алушылардың
контингенті туралы мәліметтер" әкімшілік деректерін жинауға
арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. Жалпы ережелер
1) Осы түсіндірме инфляция деңгейін ескере отырып, міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сақталуына мемлекеттік кепілі бойынша айырманы алушылардың контингенті туралы мәліметтер нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі біріңғай талаптарды айқындайды.
2) Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 10-күніне қарай ұсынады.
3) Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы сведений о количестве обработанных договор, количестве агентов и перечисленных суммах за счет обязательных профессиональных пенсионных взносов (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "месяц" указываются месяца с "января" по "декабрь" отчетного периода.
5. В графе "количество договоров за счет обязательных профессиональных пенсионных взносов" указывается общее количество обработанных договоров заключенных за счет обязательных профессиональных пенсионных взносов.
6. В графе "сумма перечисленных обязательных профессиональных пенсионных взносов" указывается общая сумма перечисленных агентами обязательных профессиональных пенсионных взносов за вкладчиков.
7. В графе "количество агентов" указывается общее количество агентов перечисливших обязательных профессиональных пенсионных взносов за вкладчиков.
Приложение 38
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о контингенте получателей разницы по государственной
гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов,
обязательных профессиональных пенсионных взносах с учетом
уровня инфляции
Сноска. Приложение 38 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 31.03.2017 № 55 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: Государственная гарантия
Периодичность: ежеквартально
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
тип получателя
I квартал
II квартал
III квартал
IV квартал
кол-во, чел.
сумма, тыс. тенге
кол-во, чел.
сумма, тыс. тенге
кол-во, чел.
сумма, тыс. тенге
кол-во, чел.
сумма, тыс. тенге
Выезд за пределы Республики Казахстан
Пенсионный возраст
Пенсионный возраст, перевод в страховую организацию
Пенсионный возраст (силовые структуры)
Установление бессрочной первой и второй группы инвалидности
итого
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
тип получателя
I квартал
II квартал
III квартал
IV квартал
кол-во, чел.
сумма, тыс. тенге
кол-во, чел.
сумма, тыс. тенге
кол-во, чел.
сумма, тыс. тенге
кол-во, чел.
сумма, тыс. тенге
Выезд за пределы Республики Казахстан
Пенсионный возраст
Пенсионный возраст, перевод в страховую организацию
Пенсионный возраст (силовые структуры)
Установление бессрочной первой и второй группы инвалидности
итого
Наименование:____________________ Адрес _________________
тел. _________________
Адрес электронной почты ___
Фамилия и телефон исполнителя _________________ тел. _________
Руководитель _________ (Ф.И.О. (при его наличии) подпись) ___
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о контингенте
получателей разницы по
государственной гарантии
сохранности обязательных
пенсионных взносов,
обязательных
профессиональных пенсионных
взносах с учетом уровня
инфляции"
Пояснение по заполнению формы
предназначенной для сбора административных данных
"Сведения о контингенте получателей разницы по государственной
гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов,
обязательных профессиональных пенсионных взносах с учетом
уровня инфляции"
1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы сведений о количестве обработанных договор, количестве агентов и перечисленных суммах за счет обязательных профессиональных пенсионных взносов (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежеквартально к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.

2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4) "Алушының типі" бағанында инфляция деңгейін ескере отырып, міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары сақталуына мемлекеттік кепіл бойынша айырма төленген алушының типі көрсетіледі.
5) "I тоқсан" бөлімінің "саны" бағанында есепті кезеңге инфляция деңгейін ескере отырып міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сақталуына мемлекеттік кепілдік бойынша айырма төленген алушылардың жалпы саны көрсетіледі.
6) "I тоқсан" бөлімінің "сомасы" бағанында есепті кезеңге алушыларға төленген инфляция деңгейін ескере отырып міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сақталуынна мемлекеттік кепіл бойынша айырманың жалпы сомасы көрсетіледі.
7) "II тоқсан", "III тоқсан", "IV тоқсан" бөлімдерінің "саны" және "сомасы" бағандары осыған ұқсас толтырылады.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
39-қосымша
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорымен шарты бар салымшылардың
(алушылардың) саны және инфляция деңгейін ескере отырып, нақты
енгізілген міндетті зейнетақы жарналарының сомасы туралы
мәліметтер

2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "тип получателя" указывается тип получателя, которому выплачена разница по государственной гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносах с учетом уровня инфляции за отчетный период.
5. В графе "количество" раздела "I квартал" указывается общее количество получателей, которым выплачена разница по государственной гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносах с учетом уровня инфляции за отчетный период.
6. В графе "сумма" раздела "I квартал" указывается общая сумма разницы по государственной гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносах с учетом уровня инфляции выплаченных получателям за отчетный период.
7. Аналогичным образом заполняются графы "кол-во" и "сумма" разделов "II квартал", "III квартал", "IV квартал".
Приложение 39
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения
форма, предназначенная
для сбора административных данных
Сведения о количестве и суммах фактически внесенных
обязательных пенсионных взносов с учетом уровня инфляции
вкладчиков (получателей), имеющих договор с единым
накопительным пенсионным фондом

1. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорымен шарты бар салымшылардың (алушылардың) саны және инфляция деңгейін ескере отырып нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналарының сомасы туралы мәліметтер нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және тоқсан сайын есепті кезеңнен кейінг айдыңі 10-күніне ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Есепті жылдың соңына салымшылардың (алушылардың) жасы" бағанында салымшылардың "20 жасқа дейін" - "81 және одан үлкен" жасы көрсетіледі.
5. "Барлығы" бөлімінің "саны, адам" бағанында Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорымен шарты бар салымшылардың (алушылардың) жалпы саны көрсетіледі.
6. "Барлығы" бөлімінің "Салымшылардың (алушылардың) нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналарының сомасы, мың. теңге" бағанында салымшылардың (алушылардың) нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналарының жалпы сомасы көрсетіледі.
7. "Барлығы" бөлімінің "салымшылардың (алушылардың) инфляция деңгейі ескеріле отырып нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналарының сомасы, мың. теңге" бағанында салымшылардың (алушылардың) инфляция деңгейі ескеріле отырып нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналарының жалпы сомасы көрсетіледі.
8. "Ерлер", "Әйелдер" бөлімінің "саны, адам", "Салымшылардың (алушылардың) нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналарының сомасы, мың. теңге", "салымшылардың (алушылардың) инфляция деңгейі ескеріле отырып нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналарының сомасы, мың. теңге" бағандары осыған ұқсас толтырылады.
"Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
40-қосымша
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/enbek/documents/detaіls/57830?lang=kz
20__ жылғы ______ (айға) төлем түрлері бойынша зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеуге трансферттер қажеттілігі туралы мәліметтер

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы сведений о количестве и суммах фактически внесенных обязательных пенсионных взносов с учетом уровня инфляции вкладчиков (получателей), имеющих договор с единым накопительным пенсионным фондом (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежеквартально к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "возраст вкладчиков (получателей) на конец отчетного года" указывается возраст вкладчиков "до 20 лет" - "81 и более".
5. В графе "количество, чел." раздела "Всего" указывается общее количество вкладчиков (получателей), имеющих договор с единым накопительным пенсионным фондом.
6. В графе "Сумма фактически внесенных обязательных пенсионных взносов вкладчиков (получателей), тыс. тенге" раздела "Всего" указывается общая сумма фактически внесенных обязательных пенсионных взносов вкладчиков (получателей).
7. В графе "Сумма фактически внесенных обязательных пенсионных взносов вкладчиков (получателей) с учетом уровня инфляции, тыс. тенге" раздела "Всего" указывается общая сумма фактически внесенных обязательных пенсионных взносов вкладчиков (получателей) с учетом уровня инфляции.
8. Аналогичным образом заполняются графы "кол-во, чел.", "Сумма фактически внесенных обязательных пенсионных взносов вкладчиков (получателей), тыс. тенге", "Сумма фактически внесенных обязательных пенсионных взносов вкладчиков (получателей) с учетом уровня инфляции, тыс. тенге" разделов "Мужчины", "Женщины".
Приложение 40
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации некоммерческим
акционерным обществом
"Государственной корпорацией
"Правительство для граждан"
в сфере пенсионного и
социального обеспечения
форма, предназначенная для
сбора административных данных
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/57827?lang=ru
Сведения о динамике численности вновь назначенных получателей пенсионных и социальных выплат
Сведения о потребности в трансфертах на выплату пенсий и пособий по видам выплат за _________ (месяц) 20__ года

Ескерту. 40-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең: ____________20__ жыл
Индексі: қажеттілік
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: төлем айының алдындағы айдың 25-күніне қарай
мың теңге
Мекеме
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Ерекшелік
Төлемнің атауы
20__ж. __ ____
20__ж. __ ____
20__ж. __ ____
20__ж. __ ____
Барлығы
213
027
Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және олардың төлемдерін жүргізу

Сноска. Приложение 40 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период: ________ 20__г.
Индекс: потребность
Периодичность: ежемесячно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 25 числу месяца, предшествующему месяцу выплаты
тыс. тенге
Учреждение 213
Программа 027
Подпрограмма
Специфика
Вид выплаты
__ __ 20__г.
__ __ 20__г.
….
….
Итого
Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам

100
323
Ынтымақты зейнетақыларды төлеу
101
323
Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемдері
103
323
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорында міндетті зейнетақы жарналары мен міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сақталуының мемлекеттік кепілдігі бойынша міндеттемелерді төлеу
104
322
Мүгедектігі бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы
105
322
Асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы
107
322
Зейнеткерлерді, ҰОС ардагерлерін жерлеуге берілетін жәрдемақы
107
322
Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы және мемлекеттік арнайы жәрдемақы алушыларды жерлеуге берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы (№ 1, 2 тізім)
108
322
Еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда жұмыс істеген № 1 тізім бойынша арнайы мемлекеттік жәрдемақы
108
322
Еңбек жағдайлары зиянды және ауыр жұмыстарда жұмыс істеген № 2 тізім бойынша арнайы мемлекеттік жәрдемақы
109
323
Бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты табысынан айырылу жағдайына төленетін әлеуметтік төлемдерді алушыларға міндетті зейнетақы жарналарын субсидиялау
111
322
Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу
114
322
ҰОС мүгетектігі бар адамдарына арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
115
322
ҰОС қатысушыларына арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
115-1
322
Ауған соғысының қатысушыларына арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
115-2
322
Тәжікстан-Ауғанстан учаскесінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының шекарасын қорғауды күшейту жөніндегі мемлекетаралық шарттар мен келісімдерге сәйкес міндеттерін орындаған Қазақстан Республикасының әскери қызметшілеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
115-3
322
Ирактағы халықаралық бітімгершілік операцияға бітімгерлер ретінде қатысқан Қазақстан Республикасының әскери қызметшілеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
115-4
322
Таулы Қарабахтағы этносаралық қақтығысты реттеуге қатысқан әскери қызметшілер, сондай-ақ бұрынғы КСР Одағы ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік органдарының басшы және қатардағы құрамының адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
116
322
ҰОС мүгетектігі бар адамдарына теңестірілген адамдарға арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
117
322
ҰОС қатысушыларына теңестірілген адамдарға арнайы мемлекеттік жәрдемақылар
118
322
ҰОС қаза тапқан (қайтыс болған, хабар-ошарсыз кеткен) жауынгерлердің жесірлеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
119
322
ҰОС қайтыс болған мүгедектігі бар адамдарының әйелдері (күйеулері)
120
322
Кеңес Одағының Батырлары, үш дәрежелі Даңқ орденінің кавалерлеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
120
322
"Қазақстанның ғарышкер-ұшқышы" құрметті атағына ие болған адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы

100
323
Выплаты солидарных пенсий
101
323
Государственные базовые пенсионные выплаты
103
323
Выплата обязательств по государственной гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов и обязательных профессиональных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде
104
322
Государственное базовое пособие по инвалидности
105
322
Государственное базовое пособие по случаю потери кормильца
107
322
Пособие на погребение пенсионеров, ветеранов ВОВ
107
322
Пособие на погребение получателей государственных социальных пособий и государственных специальных пособий (список № 1, 2)
108
322
Государственные специальные пособия лицам, работавшим на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда по списку № 1
108
322
Государственные специальные пособия лицам, работавшим на работах с вредными и тяжелыми условиями труда по списку № 2
109
323
Субсидирование обязательных пенсионных взносов получателям социальных выплат в случае потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года
111
322
Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица
114
322
Специальные государственные пособия лицам с инвалидностью ВОВ
115
322
Специальные государственные пособия участникам ВОВ
115-1
322
Специальные государственные пособия участникам Афганской войны
115-2
322
Специальные государственные пособия военнослужащим Республики Казахстан, выполнявшим задачи согласно межгосударственным договорам и соглашениям по усилению охраны границы Содружества Независимых Государств на Таджикско-Афганском участке
115-3
322
Специальные государственные пособия военнослужащим Республики Казахстан, принимавшим участие в качестве миротворцев в международной миротворческой операции в Ираке
115-4
322
Специальные государственные пособия военнослужащим, а также лицам начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза ССР, принимавшим участие в урегулировании межэтнического конфликта в Нагорном Карабахе
116
322
Специальные государственные пособия лицам, приравненным к лицам с инвалидностью ВОВ
117
322
Специальные государственные пособия лицам, приравненным к участникам ВОВ
118
322
Специальные государственные пособия вдовам воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в ВОВ
119
322
Специальные государственные пособия женам (мужьям) умерших лиц с инвалидностью ВОВ
120
322
Специальные государственные пособия Героям Советского Союза, кавалерам орденов Славы трех степеней
120
322
Специальные государственные пособия лицам, удостоенным почетного звания "Қазақстанның ғарышкер ұшқышы"

120-1
Социалистік Еңбек Ерлері, үш дәрежелі Еңбек Даңқ орденінің кавалерлеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
120-2
"Қазақстанның Еңбек Ері" атағына ие болған адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
120-3
"Халық қаһарманы" атағына ие болған адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
121
322
Чернобыль АЭС-індегі апаттың салдарын жоюға қатысушылар, қоныс аудару күні құрсақта болған балаларды қоса алғанда, оқшаулау және көшіру аймағынан қоныс аударылғандардың және Қазақстан Республикасына қоныстанғандардың қатарындағы адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
122
322
Тылдың наградталған еңбеккерлеріне, сондай-ақ ҰОС жылдарында кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
123
322
Қоныс аудару күні құрсақта болған балаларды қоса алғанда, 1988 – 1989 жылдары Чернобыль АЭС апаттың салдарларын жоюға қатысушылар қатарындағы оқшаулау және көшіру аймақтарынан Қазақстан Республикасына қоныс аударылған (өз еркімен кеткен) адамдар
124
322
І және ІІ топтағы мүгедектігі бар адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар
125
322
ІІІ топтағы мүгедектігі бар адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар
126
322
16 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар
129
322
Жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандары, мүгедектігі бар адам немесе зейнеткер болып табылатын жаппай саяси қуғын-сүргіннен зардап шеккен азаматтарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
130
322
Ерекше сіңірген еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған азаматтарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
131
322
Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар
133
322
Бала тууға байланысты біржолғы мемлекеттік жәрдемақылар
134
322
Бір жасқа дейінгі баланы күту үшін төленетін мемлекеттік жәрдемақылар

120-1
Специальные государственные пособия Героям Социалистического Труда, кавалерам орденов Трудовой Славы трех степеней
120-2
Специальные государственные пособия лицам, удостоенным звания "Қазақстанның Еңбек Ері"
120-3
Специальные государственные пособия лицам, удостоенным звания "Халық қаһарманы"
121
322
Специальные государственные пособия семьям погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и лиц, погибших при ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС
122
322
Специальные государственные пособия награжденным труженикам тыла, а также лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в годы ВОВ
123
322
Специальные государственные пособия участникам ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС в 1988-1989 г.г., эвакуированных из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
124
322
Специальные государственные пособия лицам с инвалидностью I и II групп
125
322
Специальные государственные пособия лицам с инвалидностью III группы
126
322
Специальные государственные пособия детям с инвалидностью до 16 лет
129
322
Специальные государственные пособия жертвам политических репрессий, лицам, пострадавшим от политических репрессий, имеющим инвалидность или являющимся пенсионерами
130
322
Специальные государственные пособия лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
131
322
Единовременные государственные денежные компенсации гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне
133
322
Единовременные государственные пособия в связи с рождением ребенка
134
322
Государственное пособие по уходу за ребенком по достижении им одного года

135
322
Мүгедектігі бар адам балаларды тәрбиелеуші ата-аналарға, қамқоршыларға мемлекеттік жәрдемақылар
138
322
Бала жасынан бірінші топ мүгетектігі бар адамдарына мемлекеттік жәрдемақы
140
322
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, І және ІІ дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен наградталған көп балалы аналарға мемлекеттік жәрдемақы
128
322
Бірге тұратын кәмелетке толмаған төрт және одан көп балалары бар көпбалалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы
Барлығы
Атауы ____________________ Мекенжайы _________________________
Телефоны ______________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы _____________________________________
Орындаушы___________________________________ _______________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
_____________________________________________ _______________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
М.О. (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
"20__ жылғы ______ (айға)
төлем түрлері бойынша
зейнетақылар мен
жәрдемақыларды төлеуге
трансферттер қажеттілігі туралы
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанына
қосымша
"20__ жылғы ______ (айға) төлем түрлері бойынша зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеуге трансферттер қажеттілігі туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру бойынша түсіндірме (Индексі: қажеттілік, кезеңділігі: ай сайын)
1. Жалпы ережелер
1. Осы Түсіндірме республикалық бюджеттен 20__ жылғы ______(айға) төлем түрлері бойынша зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеуге трансферттер қажеттілігін қаржыландыру жөніндегі нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және ай сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 25-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және төлемдер бойынша оларды сүйемелдеу" деген жолда Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінен зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеуге берілетін трансферттер қажеттілігінің барлық сомасы көрсетіледі;
"Ынтымақты зейнетақыларды төлеу" деген жолда ынтымақты зейнетақы төлемін төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемдері" деген жолда мемлекеттік базалық зейнетақы төлемдерін төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорында міндетті зейнетақы жарналары мен міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сақталуына мемлекеттік кепілдік бойынша міндеттемелерді төлеу" деген жолда бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорында міндетті зейнетақы жарналары мен міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сақталуына мемлекеттік кепілдік бойынша міндеттемелерді төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Мүгедектігі бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы" деген бағанда мүгедектігі бойынша мемлекеттік базалық жәрдемақы төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы" деген бағанда асыраушысынан айрылу жағдайы бойынша берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Жасына байланысты берілетін мемлекеттік базалық жәрдемақы" деген бағанда жасына байланысты берілетін мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Зейнеткерлерді, ҰОС мүгедектігі бар адамдары мен қатысушыларын жерлеуге берілетін жәрдемақы" деген бағанда зейнеткерлерді, ҰОС мүгедектігі бар адамға және қатысушыларын жерлеуге берілетін жәрдемақыны төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;

135
322
Государственное пособие матери или отцу, усыновителю (удочерителю), опекуну (попечителю) воспитывающему, ребенка с инвалидностью (детей с инвалидностью)
138
322
Государственные пособия лицам с инвалидностью первой группы с детства
140
322
Государственные пособия многодетным матерям, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" I и II степени
128
322
Государственные пособия многодетным семьям, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
Всего
Наименование: _____________________________
Адрес _____________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ________________________________ ___________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________________ _______________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)             подпись
М.П. (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
_______________________
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Потребность в трансфертах
на выплату пенсий и пособий
по видам выплат за _________
(месяц) 20__ года"
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Сведения о потребность в трансфертах на выплату пенсий и пособий по видам выплат за _________ (месяц) 20__ года"
(Индекс: потребность, периодичность: ежемесячно)
1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы для финансирования потребности в трансфертах (график) на выплату пенсий и пособий по видам выплат за ______ (месяц) 20__ года (далее – Форма) из республиканского бюджета.
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежемесячно к 25 числу месяца, предшествующему месяцу выплаты.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. По строке "Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам" указывается всего сумма потребности в трансфертах на выплату пенсий и пособий из Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан;
по строке "Выплаты солидарных пенсий" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату солидарной пенсий;
по строке "Государственные базовые пенсионные выплаты" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату государственной базовой пенсионной выплаты;
по строке "Выплата обязательств по государственной гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов и обязательных профессиональных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату обязательств по государственной гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов и обязательных профессиональных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде;
по строке "Государственное базовое социальное пособие по инвалидности" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату государственных социальных пособий по инвалидности;
по строке "Государственное базовое социальное пособие по случаю потери кормильца" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату государственных социальных пособий по случаю потери кормильца;
по строке "Пособие на погребение пенсионеров, участников и лиц с инвалидностью ВОВ" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату пособий на погребение пенсионеров, участников и лиц с инвалидностью ВОВ;

"Мемлекеттік арнайы жәрдемақы (№ 1, № 2 тізім) және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларды жерлеуге жәрдемақы" деген бағанда мемлекеттік арнайы жәрдемақы (№ 1, 2 тізім) мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларды жерлеуге жәрдемақы төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"№ 1 тізім бойынша еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда істейтін адамдарға мемлекеттік арнайы жәрдемақы" деген жолда № 1 тізім бойынша еңбек жағдайлары ерекше зиянды және ерекше ауыр жұмыстарда істейтін адамдарға мемлекеттік арнайы жәрдемақы төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"№ 2 тізім бойынша еңбек жағдайлары зиянды және ауыр жұмыстарда істейтін адамдарға мемлекеттік арнайы жәрдемақы" деген жолда № 2 тізім бойынша еңбек жағдайлары зиянды және ауыр жұмыстарда істейтін адамдарға мемлекеттік арнайы жәрдемақы төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты табысынан айырылған жағдайға төленетін әлеуметтік төлемдерді алушыларға міндетті зейнетақы жарналарын субсидиялау" деген жолда бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты табысынан айырылған жағдайда төленетін әлеуметтік төлемдерді алушыларға міндетті зейнетақы жарналарын субсидиялауға трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу" деген жолда (таратылған кәсіпорындар бойынша) 70-жасқа жеткен азаматтарға өтемақы төлемдері бөлігінде заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"ҰОС мүгетектігі бар адамдарына арнаулы мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда ҰОС мүгетектігі бар адамдарына арнаулы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"ҰОС қатысуларына арнаулы мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда ҰОС қатысушыларына арнаулы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Ауған соғысының қатысушыларына арнаулы мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда Ауған соғысының қатысушыларына арнаулы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Тәжікстан-Ауғанстан учаскесінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының шекарасын қорғауды күшейту жөніндегі мемлекетаралық шарттар мен келісімдерге сәйкес міндеттерін орындаған Қазақстан Республикасының әскери қызметшілеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда Тәжікстан-Ауғанстан учаскесінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының шекарасын қорғауды күшейту жөніндегі мемлекетаралық шарттар мен келісімдерге сәйкес міндеттерін орындаған Қазақстан Республикасының әскери қызметшілеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Ирактағы халықаралық бітімгершілік операцияға бітімгерлер ретінде қатысқан Қазақстан Республикасының әскери қызметшілеріне арнаулы әлеуметтік жәрдемақы" деген жолда Ирактағы халықаралық бітімгершілік операцияға бітімгерлер ретінде қатысқан Қазақстан Республикасының әскери қызметшілеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақы төлеу ге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Таулы Қарабахтағы этносаралық қақтығысты реттеуге қатысқан әскери қызметшілер, сондай-ақ бұрынғы КСР Одағы ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік органдарының басшы және қатардағы құрамының адамдарына арнаулы мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда Таулы Қарабахтағы этносаралық қақтығысты реттеуге қатысқан әскери қызметшілер, сондай-ақ бұрынғы КСР Одағы ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік органдарының басшы және қатардағы құрамының адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы төлеу ге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"ҰОС мүгетектігі бар адамдарына теңестірілген адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолда ҰОС мүгетектігі бар адамдарына теңестірілген адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"ҰОС қатысушыларына теңестірілген адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолда ҰОС қатысушыларына теңестірілген адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"ҰОС қаза тапқан (қайтыс болған, хабар-ошарсыз кеткен) жауынгерлерінің жесірлеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолда ҰОС қаза тапқан жауынгерлерінің жесірлеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Қайтыс болған ҰОС мүгедектігі бар адамдары бар адамдарының әйелдеріне (күйеулеріне) арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолда қайтыс болған ҰОС мүгедектігі бар адамдарының әйелдеріне (күйеулеріне) арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Кеңес Одағының Батырларына, үш дәрежелі Даңқ орденінің кавалерлеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда Кеңес Одағының Батырларына, үш дәрежелі Даңқ орденінің кавалерлеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Қазақстанның ғарышкер-ұшқышы" құрметті атағына ие болған адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда "Қазақстанның ғарышкер-ұшқышы" құрметті атағына ие болған адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Социалистік Еңбек Ерлеріне, үш дәрежелі Еңбек Даңқы орденінің кавалерлеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда Социалистік Еңбек Ерлеріне, үш дәрежелі Еңбек Даңқы орденінің кавалерлеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Қазақстанның Еңбек Ері" атағына ие болған адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда "Қазақстанның Еңбек Ері" атағына ие болған адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Халық қаһарманы" атағына ие болған адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда "Халық қаһарманы" атағына ие болған адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Чернобыль АЭС-тегі апат салдарын жою кезінде қаза тапқан (қайтыс болған, хабар ошарсыз кеткен) әскери қызметшілердің, ішкі істер органдары қызметкерлерінің және қаза тапқан адамдардың отбасыларына арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолда ЧАЭС-тегі апат салдарын жою кезінде қаза тапқан (қайтыс болған, хабар ошарсыз кеткен) әскери қызметшілердің, ішкі істер органдары қызметкерлерінің және қаза тапқан адамдардың отбасыларына арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Тылдың наградталған еңбеккерлері, сондай-ақ ҰОС жылдарында кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда тылдың наградталған еңбеккерлеріне, сондай-ақ ҰОС жылдарында кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;

по строке "Пособие на погребение получателей государственных социальных пособий и государственных специальных пособий (список № 1, 2)" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату пособий на погребение получателей государственных социальных пособий и государственных специальных пособий (список № 1, 2);
по строке "Государственные специальные пособия лицам, работавшим на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда по списку № 1" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату государственных специальных пособий лицам, работавшим на работах с особо вредными и особо тяжелыми условиями труда по списку № 1;
по строке "Государственные специальные пособия лицам, работавшим на работах с вредными и тяжелыми условиями труда по списку № 2" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату государственных специальных пособий лицам, работавшим на работах с вредными и тяжелыми условиями труда по списку № 2;
по строке "Субсидирование обязательных пенсионных взносов получателям социальных выплат в случае потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года" указываются суммы потребности в трансфертах на субсидирование обязательных пенсионных взносов получателям социальных выплат в случае потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года;
по строке "Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату возмещения за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения функционирования юридического лица, в части компенсационных выплат гражданам, достигшим 70-летнего возраста (по ликвидированным предприятиям);
по строке "Специальные государственные пособия лицам с инвалидностью ВОВ" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий лицам с инвалидностью ВОВ;
по строке "Специальные государственные пособия участникам ВОВ" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий участникам ВОВ;
по строке "Специальные государственные пособия участникам Афганской войны" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий участникам Афганской войны;
по строке "Специальные государственные пособия военнослужащим Республики Казахстан, выполнявшим задачи согласно межгосударственным договорам и соглашениям по усилению охраны границы Содружества Независимых Государств на Таджикско-Афганском участке" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий военнослужащим Республики Казахстан, выполнявшим задачи согласно межгосударственным договорам и соглашениям по усилению охраны границы Содружества Независимых Государств на Таджикско-Афганском участке;
по строке "Специальные государственные пособия военнослужащим Республики Казахстан, принимавшим участие в качестве миротворцев в международной миротворческой операции в Ираке" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий военнослужащим Республики Казахстан, принимавшим участие в качестве миротворцев в международной миротворческой операции в Ираке;
по строке "Специальные государственные пособия военнослужащим, а также лицам начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза ССР, принимавшим участие в урегулировании межэтнического конфликта в Нагорном Карабахе" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий военнослужащим, а также лицам начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза ССР, принимавшим участие в урегулировании межэтнического конфликта в Нагорном Карабахе;
по строке "Специальные государственные пособия лицам, приравненным к лицам с инвалидностью ВОВ" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий лицам, приравненным к лицам с инвалидностью ВОВ;
по строке "Специальные государственные пособия лицам, приравненным к участникам ВОВ" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий лицам, приравненным к участникам ВОВ;
по строке "Специальные государственные пособия вдовам воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в ВОВ" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий вдовам воинов, погибших в ВОВ;
по строке "Специальные государственные пособия женам (мужьям) умерших лиц с инвалидностью ВОВ" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий женам (мужьям) умерших лиц с инвалидностью ВОВ;
по строке "Специальные государственные пособия Героям Советского Союза, кавалерам орденов Славы трех степеней, указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий Героям Советского Союза, кавалерам орденов Славы трех степеней;
по строке "Специальные государственные пособия лицам, удостоенным почетного звания "Қазақстанның ғарышкер ұшқышы" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий лицам, удостоенным почетного звания "Қазақстанның ғарышкер ұшқышы";
по строке "Специальные государственные пособия Героям Социалистического труда, кавалерам орденов Трудовой Славы трех степеней" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий Героям Социалистического труда, кавалерам орденов Трудовой Славы трех степеней;
по строке "Специальные государственные пособия лицам, удостоенным звания "Қазақстанның Еңбек Ері" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий лицам, удостоенным звания "Қазақстанның Еңбек Ері";
по строке "Специальные государственные пособия лицам, удостоенным звания "Халық қаһарманы" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий лицам, удостоенным звания "Халық қаһарманы";
по строке "Специальные государственные пособия семьям погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и лиц, погибших при ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий семьям погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и лиц, погибших при ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС;
по строке "Специальные государственные пособия награжденным труженикам тыла, а также лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в годы ВОВ" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий награжденным труженикам тыла, а также лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в годы ВОВ;

"Қоныс аудару күні құрсақта болған балаларды қоса алғанда, 1988 – 1989 жылдары Чернобыль АЭС апаттың салдарларын жоюға қатысушылар қатарындағы оқшаулау және көшіру аймақтарынан Қазақстан Республикасына қоныс аударылған (өз еркімен кеткен) адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда қоныс аудару күні құрсақта болған балаларды қоса алғанда, 1988 – 1989 жылдары Чернобыль АЭС апаттың салдарларын жоюға қатысушылар қатарындағы оқшаулау және көшіру аймақтарынан Қазақстан Республикасына қоныс аударылған (өз еркімен кеткен) адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"І және ІІ топтағы мүгедектігі бар адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолда І және ІІ топтағы мүгедектігі бар адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"ІІІ топтағы мүгедектігі бар адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолда ІІІ топтағы мүгедектігі бар адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"16 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолда 16 жасқа дейінгі мүгедектігі бар балаларға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандары, мүгедектігі бар адам немесе зейнеткер болып табылатын жаппай саяси қуғын-сүргіннен зардап шеккен азаматтарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандары, мүгедектігі бар адам немесе зейнеткер болып табылатын жаппай саяси қуғын-сүргіннен зардап шеккен азаматтарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Қазақстан Республикасы алдында ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолда Қазақстан Республикасы алдында ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға төленетін біржолғы ақшалай өтемақылар" деген жолда Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарға төленетін біржолғы ақшалай өтемақылар деректері көрсетіледі;
"Бала тууға байланысты біржолғы мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолда бала тууға байланысты біржолғы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолда бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Мүгедектігі бар балаларды тәрбиелеп отырған ата-аналарға, қамқоршыларға мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолда мүгедектігі бар балаларды тәрбиелеп отырған ата-аналарға, қамқоршыларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Бала кезінен бірінші топтағы мүгедектігі бар адамның күтіміне байланысты тағайындалатын және төленетін ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолда Бала кезінен бірінші топтағы мүгедектігі бар адамның күтіміне байланысты тағайындалатын және төленетін ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған және "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар" деген жолдарда "Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерімен марапатталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған және "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;
"Бірге тұратын кәмелетке толмаған төрт және одан көпбалалары бар көпбалалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы" деген жолда бірге тұратын кәмелетке толмаған төрт және одан көп балалары бар көпбалалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге трансферттер қажеттілігінің сомасы көрсетіледі;

по строке "Специальные государственные пособия участникам ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС в 1988-1989 г.г., эвакуированных из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий участникам ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС в 1988-1989 г.г., эвакуированных из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии;
по строке "Специальные государственные пособия лицам с инвалидностью I и II групп" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий лицам с инвалидностью I и II групп;
по строке "Специальные государственные пособия лицам с инвалидностью III группы" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий лицам с инвалидностью III группы;
по строке "Специальные государственные пособия детям с инвалидностью до 16 лет" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий детям с инвалидностью до 16 лет;
по строке "Специальные государственные пособия жертвам политических репрессий, лицам, пострадавшим от политических репрессий, имеющим инвалидность или являющимся пенсионерами" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий жертвам политических репрессий, лицам, пострадавшим от политических репрессий, имеющим инвалидность или являющимся пенсионерами;
по строке "Специальные государственные пособия лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан;
по строке "Единовременные государственные денежные компенсации гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату единовременных государственных денежных компенсаций гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне;
по строке "Единовременные государственные пособия в связи с рождением ребенка" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату единовременных государственных пособий в связи с рождением ребенка;
по строке "Пособия по уходу за ребенком по достижении им возраста одного года" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату государственных пособий по уходу за ребенком до одного года;
по строке "Пособие матери или отцу, усыновителю (удочерителю), опекуну (попечителю) воспитывающему, ребенка с инвалидностью (детей с инвалидностью)" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату государственных пособий родителям, опекунам, усыновителям, воспитывающим детей с инвалидностью;
по строке "Пособия по уходу за лицам с инвалидностью и первой группы с детства" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату пособий для родителей, осуществляющих уход за лицами с инвалидностью и первой группы с детства;
по строке "Государственные пособия многодетным матерям, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату государственных пособий многодетным матерям, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" I и II степени;
по строке "Государственные пособия многодетным семьям, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей" указываются суммы потребности в трансфертах на выплату специальных государственных пособий многодетным семьям, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей.

5. "__ ___ 20__ж." деген жолдарда Мемлекеттік корпорацияға республикалық бюджеттен трансферттер қажеттілігін қаржыландыру күні (күні, айы, жылы) көрсетіледі;
6. "Жиынтығы" деген бағанда есепті кезеңге төлем түрлері бойынша трансферттерге қажеттіліктің жиынтық сомасы көрсетіледі;
7. "Барлығы" деген бағанында республикалық бюджеттен белгілі бір қаржыландыру күніне трансферттерге қажеттіліктің жиынтық сомасы көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты
ұсыну қағидаларына
41- қосымша
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/enbek/documents/detaіls/57830?lang=kz
20__ жылғы _____ (айға) әлеуетті құрылымдар қатарындағы зейнеткерді ескере отырып, артық төленген зейнетақы және әлеуметтік төлемдерді қайтару туралы мәліметтер
Ескерту. Қағида 41-қосымшамен толықтырылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 20.02.2019 № 87 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң кейін қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Есепті кезең: 20__жылғы ____ тоқсан
Индексі: 41- қайтару
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күніне қарай
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Зейнетақы төлемдері
Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы
Ынтымақты
Базалық
Мүгедектігі бойынша
Асыраушысынан айырылу бойынша
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Абай облысы
Ақмола облысы
Ақтөбе облысы
Алматы облысы
Атырау облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Жамбыл облысы
Жетісу облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қарағанды облысы
Қостанай облысы
Қызылорда облысы
Маңғыстау облысы
Павлодар облысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Түркістан облысы
Ұлытау облысы
Алматы қаласы
Нұр-Сұлтан қаласы
Шымкент қаласы
Республика, барлығы
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Мемлекеттік арнаулы жәрдемақылар
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорында міндетті зейнетақы жарналары мен міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сақталуының мемлекеттік кепілдігі бойынша міндеттеме төлеу
Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған жағдайда сот мемлекетке жүктеген адам өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу
№1 тізім
№2 тізім
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Абай облысы
Ақмола облысы
Ақтөбе облысы
Алматы облысы
Атырау облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Жамбыл облысы
Жетісу облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қарағанды облысы
Қостанай облысы
Қызылорда облысы
Маңғыстау облысы
Павлодар облысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Түркістан облысы
Ұлытау облысы
Алматы қаласы
Нұр-Сұлтан қаласы
Шымкент қаласы
Республика, барлығы
Атауы
Балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар
Бала туғанда берілетін біржолғы жәрдемақылар
Бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты жәрдемақылар
Мүгедектігі бар балаларды тәрбиелеп отырған ата-анаға, қамқоршыларға жәрдемақылар
"Алтын алқамен", "Күміс алқамен" марапатталған немесе бұрын "Ардақты ана" атағын алған, сондай-ақ І-ІІ дәрежелі "Ана даңқы" орденімен марапатталған көп балалы аналарға жәрдемақылар
Бала кезінен бірінші топтағы мүгедектігі бар адамның күтіміне жәрдемақылар
Бірге тұратын кәмелетке толмаған төрт және одан көп балалары бар көпбалалы отбасылар
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Абай облысы
Ақмола облысы
Ақтөбе облысы
Алматы облысы
Атырау облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Жамбыл облысы
Жетісу облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қарағанды облысы
Қостанай облысы
Қызылорда облысы
Маңғыстау облысы
Павлодар облысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Түркістан облысы
Ұлытау облысы
Алматы қаласы
Нұр-Сұлтан қаласы
Шымкент қаласы
Республика, барлығы
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар
Ұлы Отан соғысының (бұдан әрі- ҰОС) қатысушылары
ҰОС мүгедектігі бар адамдары
Ауған соғысына қатысушылар
Тәжікстан-Ауғанстан учаскесінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының шекарасын қорғауды күшейту жөніндегі мемлекетаралық шарттар мен келісімдерге сәйкес міндеттерін орындаған Қазақстан Республикасының әскери қызметшілері
Ирактағы халықаралық бітімгершілік операцияға бітімгерлер ретінде қатысқан Қазақстан Республикасының әскери қызметшілері
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Абай облысы
Ақмола облысы
Ақтөбе облысы
Алматы облысы
Атырау облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Жамбыл облысы
Жетісу облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қарағанды облысы
Қостанай облысы
Қызылорда облысы
Маңғыстау облысы
Павлодар облысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Түркістан облысы
Ұлытау облысы
Алматы қаласы
Нұр-Сұлтан қаласы
Шымкент қаласы
Республика, барлығы
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар
Таулы Қарабахтағы этносаралық қақтығысты реттеуге қатысқан әскери қызметшілер, сондай-ақ бұрынғы КСР Одағы ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік органдарының басшы және қатардағы құрамының адамдары
ҰОС мүгетектігі бар адамдарына теңестірілген адамдар
ҰОС қатысушыларына теңестірілген адамдар
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Абай облысы
Ақмола облысы
Ақтөбе облысы
Алматы облысы
Атырау облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Жамбыл облысы
Жетісу облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қарағанды облысы
Қостанай облысы
Қызылорда облысы
Маңғыстау облысы
Павлодар облысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Түркістан облысы
Ұлытау облысы
Алматы қаласы
Нұр-Сұлтан қаласы
Шымкент қаласы
Республика, барлығы
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар
ҰОС жылдарында қаза тапқан (қайтыс болған, хабар-ошарсыз кеткен) жауынгерлердің жесірлері
Қайтыс болған ҰОС мүгедектігі бар адамдарының әйелдері (күйеулері)
Кеңес Одағының Батырлары, үш дәрежелі Даңқ орденінің кавалерлеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
"Қазақстанның ғарышкер-ұшқышы" құрметті атағына ие болған адамдарға арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
Социалистік Еңбек Ерлері, үш дәрежелі Еңбек Даңқ орденінің кавалерлеріне арнаулы мемлекеттік жәрдемақы
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Саны
Қайтару сомасы, тг.
Абай облысы
Ақмола облысы
Ақтөбе облысы
Алматы облысы
Атырау облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Жамбыл облысы
Жетісу облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қарағанды облысы
Қостанай облысы
Қызылорда облысы
Маңғыстау облысы
Павлодар облысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Түркістан облысы
Ұлытау облысы
Алматы қаласы
Нұр-Сұлтан қаласы
Шымкент қаласы
Республика, барлығы
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар
"Қазақстанның Еңбек Ері" атағына ие болған адамдар
"Халық қаһарманы" атағына ие болған адамдар
Чернобыль АЭС-індегі апат салдарын зардаптарын жою кезінде қаза тапқан (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) әскери қызметшілердің, ішкі істер органдарының қызметкерлері отбасылары
Тылдың наградталған еңбеккерлері, сондай-ақ ҰОС жылдарында кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдар

5. По строкам "__" 20__г." указывается дата финансирования потребности в трансфертах из республиканского бюджета (число, месяц, год) в Государственную корпорацию.
6. В графе "Итого" указываются итоговые суммы потребности в трансфертах по видам выплат за отчетный период.
7. В строке "Всего" указываются итоговые суммы потребности в трансфертах на определенные даты финансирования из республиканского бюджета.
Приложение 41
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере пенсионного
и социального обеспечения форма,
предназначенная для сбора
административных данных"
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/57827?lang=ru
Сведения о динамике численности вновь назначенных получателей пенсионных и социальных выплат
Сведения о возврате излишне выплаченных сумм пенсий и социальных выплат с учетом пенсионеров силовых структур_ (месяц) 20__ года
Сноска. Правила дополнены приложением 41 в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 20.02.2019 № 87 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период: ___ квартал 20__года
Индекс: 41-возврат
Периодичность: ежеквартально
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляются: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 20 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Наименования областей, городов республиканского значения и столицы
Пенсионные выплаты
Государственные социальные пособия
Солидарная
Базовая
По инвалидности
По случаю потери кормильца
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Абайская
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Жетысуская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангистауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Туркестанская
Улытауская
г. Алматы
г. Нур-Султан
г. Шымкент
Республика Казахстан, всего
продолжение таблицы
Наименования областей, городов республиканского значения и столицы
Государственные специальные пособия
Выплата обязательств по государственной гарантии сохранности обязательных пенсионных взносов и обязательных профессиональных пенсионных взносов в едином накопительном пенсионном фонде
Возмещение за вред, причиненный жизни и здоровью, возложенное судом на государство в случае прекращения деятельности юридического лица
Список № 1
Список № 2
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Абайская
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Жетысуская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангистауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Туркестанская
Улытауская
г. Алматы
г. Нур-Султан
г. Шымкент
Республика Казахстан, всего
продолжение таблицы
Наименования областей, городов республиканского значения и столицы
Государственные пособия семьям, имеющим детей
Единовременные пособия в связи с рождением ребенка
Пособия по уходу за ребенком по достижении им возраста одного года
Пособия родителям, опекунам, воспитывающим детей-лиц с инвалидностью
Пособия многодетным матерям, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа", или ранее получившие звание "Мать-героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" I и II степени
Пособия по уходу за лицами с инвалидностьюи первой группы с детства
Многодетные семьи, имеющие 4-х и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Акмолинская
Абайская
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Жетысуская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангистауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Туркестанская
Улытауская
г. Алматы
г. Нур-Султан
г. Шымкент
Республика Казахстан, всего
продолжение таблицы
Наименования областей, городов республиканского значения и столицы
Специальные государственные пособия
Лица с инвалидностью ВОВ
Участники ВОВ
Участники Афганской войны
Военнослужащие Республики Казахстан, выполнявшие задачи согласно межгосударственным договорам и соглашениям по усилению охраны границы Содружества Независимых Государств на Таджикско-Афганском участке
Военнослужащие Республики Казахстан, принимавшие участие в качестве миротворцев в международной миротворческой операции в Ираке
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Абайская
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Жетысуская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангистауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Туркестанская
Улытауская
г. Алматы
г. Нур-Султан
г. Шымкент
Республика Казахстан, всего
продолжение таблицы
Наименования областей, городов республиканского значения и столицы
Специальные государственные пособия
Военнослужащие, а также лица начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза ССР, принимавшие участие в урегулировании межэтнического конфликта в Нагорном Карабахе
Лица, приравненные к лицам с инвалидностью ВОВ
Лица, приравненные к участникам ВОВ
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Абайская
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Жетысуская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангистауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Туркестанская
Улытауская
г. Алматы
г. Нур-Султан
г. Шымкент
Республика Казахстан, всего
продолжение таблицы
Наименования областей, городов республиканского значения и столицы
Специальные государственные пособия
Вдовы воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в ВОВ
Жены (мужья) умерших лиц с инвалидностью ВОВ
Герои Советского Союза, кавалеры орденов Славы трех степеней
Лица, удостоенные почетного звания "Қазақстанның ғарышкер ұшқышы"
Герои Социалистического Труда, кавалеры орденов Трудовой Славы трех степеней
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Количество
Сумма возврата, тг.
Абайская
Акмолинская
Актюбинская
Алматинская
Атырауская
Восточно-Казахстанская
Жамбылская
Жетысуская
Западно-Казахстанская
Карагандинская
Кызылординская
Костанайская
Мангистауская
Павлодарская
Северо-Казахстанская
Туркестанская
Улытауская
г. Алматы
г. Нур-Султан
г. Шымкент
Итого по Республике
продолжение таблицы
Наименования областей, городов республиканского значения и столицы
Специальные государственные пособия
Лица, удостоенные звания "Қазақстанның Еңбек Ері"
Лица, удостоенные звания "Халық қаһарманы"
Семьи погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих, сотрудников органов внутренних дел и лиц, погибших при ликвидации последствий катастрофы на ЧАЭС
Награжденные труженики тыла, а также лица, проработавшие (прослужившие) не менее шести месяцев в годы ВОВ

1. Жалпы ережелер
1. Осы Түсіндірме әлеуетті құрылымдар қатарындағы зейнеткерлерді ескере отырып, артық төленген зейнетақы және әлеуметтік төлемдерді қайтару туралы нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру жөніндегі бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және тоқсан сайын, есепті кезеңнен кейінгі айдың 20-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Алушылар саны" деген бағанда "0-ден және жоғары" әлеуетті құрылымдар қатарындағы зейнеткерлерді ескергенде алушылар саны көрсетіледі.
5. "Қайтару сомасы" деген бағанда әлеуетті құрылымдар қатарындағы зейнеткерлерді ескергенде қайтару сомасы көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
42- қосымша
Зейнетақы жүйесіне (әлеуетті құрылымдардың құрылымын ескере отырып) қатысу өтілі бойынша базалық зейнетақы төлемін алушылар градациясы туралы мәліметтер

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы по возврату излишне выплаченных сумм пенсий и социальных получателей с учетом пенсионеров силовых структур (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация), по запросу 1 раз в квартал, 20 числа следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графах "Количество получателей" указывается количество получателей "от 1 и выше" с учетом пенсионеров силовых структур.
5. В графах "Сумма возврата" указывается сумма возврата по получателям пенсионных и социальных выплат с учетом пенсионеров силовых структур.
Приложение 42
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения форма,
предназначенная для сбора
административных данных"
Сведения о градации получателей базовой пенсионной выплаты по стажу участия в пенсионной системе (с учета силовых структур)

2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және есептік кезеңнен кейінгі айдың 5-і күніне ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Өтілі, жыл" деген бағанда зейнетақы жүйесіне қатысу жылдарының саны көрсетіледі.
5. "Ең төмен күнкөріс деңгейі шамасынан төлем мөлшері, %" деген бағанда ең төмен күнкөріс деңгейі шамасынан базалық зейнетақының мөлшері көрсетіледі.
6. "Саны, адам" деген бағанда базалық зейнетақы төлемінің саны көрсетіледі.
7. "Орташа мөлшері, теңге" деген бағанда базалық зейнетақының орташа мөлшері көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есепті ақпаратты ұсыну
қағидаларына
43-қосымша
Балалы отбасыларға берілетін жәрдемақы төлемдері туралы (бірінші бөлімді ескере отырып) 20__ жылғы нақты толемдер бойынша мәліметтер
Ескерту. Қағида 43-қосымшамен толықтырылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 20.02.2019 № 87 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Есепті кезең 20__ж.
Индексі: 43-балалар
Кезеңділігі: тоқсан сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Кімге ұсынылады: Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне
Жәрдемақының атауы
Жаңа туылған балалардың саны
Бала туғанда және бала бiр жасқа толық толғанға дейiн
барлығы
онің ішінде туылған
саны
жәрдемақының орташа мөлшері, теңге
сома, теңге
ағымдағы жылға дейін кезенде
ағымдағы жылда
1
2
3
4
5
6
7
Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар
Бала тууына байланысты бiржолғы мемлекеттік жәрдемақы
бірінші, екінші, үшінші бала туғанда
төртінші және одан кейінгі бала туғанда
Бала бiр жасқа толық толғанға дейiн оның күтiмiне байланысты жәрдемақы
бірінші балаға
екінші балаға
үшінші балаға
төртінші және одан кейінгі балаларға
Атауы: ____________________ мекенжайы ___________________
тел ___________________________________
Электрондық почта мекенжайы __________
Орындаушының тегі және телефоны ________________ тел ________
Басшы _____________ (Т.А.Ә. (бар болса) қолы) ______________
М.О.
"Баланы отбасыларға берілетін
жәрдемақы төлемдері туралы
(бірінші бөлімді ескере отырып)
20__ жылғы нақты толемдер
бойынша мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға
қосымша
"Баланы отбасыларға берілетін жәрдемақы төлемдері туралы (бірінші бөлімді ескере отырып) 20__ жылғы нақты толемдер бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме 1. Жалпы ережелер
1. Осы Түсіндірме Баланы отбасыларға берілетін жәрдемақы төлемдері туралы (бірінші бөлімді ескере отырып) 20__ жылғы нақты толемдер бойынша нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.

2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация), ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
3. В графе "Стаж, лет" указывается количество лет участия в пенсионной системе.
4. В графе "Размер выплаты от величины прожиточного минимума, %" указывается размер базовой пенсии от величины прожиточного минимума.
5. В графе "Численность, человек" указывается численность получателей базовой пенсионной выплаты.
6. В графе "Средний размер, тенге" указывается средний размер базовой пенсии."
Приложение 43
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения форма,
предназначенная для сбора
административных данных"
Сведения о выплатах пособий семьям, имеющим детей (с учетом первого раздела), по фактическим выплатам на ____ 20__года
Сноска. Правила дополнены приложением 43 в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 20.02.2019 № 87 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Отчетный период 20__г.
Индекс: 43-дети
Периодичность: ежеквартально
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляют: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Вид пособия
Количество новорожденных детей
Фактическая выплата пособий по рождению детей и по уходу за детьми до достижения ими возраста одного года
Всего
в том числе родившихся
в период до текущего года
в текущем году
Количество
Средний размер пособия, тенге
Сумма, тенге
2
3
4
5
6
7
8
Государственные пособия семьям, имеющим детей
Единовременные пособия в связи с рождением ребенка:
по рождению одного ребенка, двух детей, трех детей
по рождению четвертого и более детей
Пособия по уходу за детьми до достижения ими возраста одного года:
первого ребенка
второго ребенка
третьего ребенка
четвертого и более детей
Наименование: ___________________________ Адрес ____________________________
тел. ______________________________________________________________________
Адрес электронной почты ___________________________________________________
Фамилия и телефон исполнителя ________________________ _________________ тел.
Руководитель ______________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) подпись) _______
М.П.
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о выплатах пособий
семьям, имеющим детей (с
учетом первого раздела), по
фактическим выплатам на ____
20__года"
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Сведения о выплатах пособий семьям, имеющим детей (с учетом первого раздела), по фактическим выплатам на ____ 20__года"
1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы о динамике вновь назначенных численности получателей пенсионных и социальных выплат (далее – Форма).

2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және есептік кезеңнен кейінгі айдың 5- күніне ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
4. "Жәрдемақының атауы" деген бағанда жәрдемақылардың атауы көрсетіледі.
5. "Тағайындауға өтініштердің саны" деген бағанда берілген өтініштердің жалпы саны, сондай-ақ балалардың туу кезеңі бойынша бөлінгені көрсетіледі.
6. "Бала туғанда және бала бір жасқа толғанға дейін олардың күтімі бойынша нақты төлемі" деген бағанда:
"Саны" деген бағанда төлемінің саны көрсетілеі;
"Жәрдемақының орташа мөлшері, теңге" деген бағанда жәрдемақының орташа мөлшері көрсетіледі;
"Сома, теңге" деген бағанда есепті кезеңге төленген сомалар көрсетіледі.
"Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясының
зейнетақымен және әлеуметтік
қамсыздандыру саласындағы
статистикалық және өзге де
есептік ақпаратты
ұсыну қағидаларына
44-қосымша
Әкімшілік деректердің нысаны интернет - ресурста орналастырылған:
https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/enbek/documents/detaіls/57830?lang=kz
Бірге тұратын кәмелетке толмаған төрт және одан көп балалары бар көпбалалы отбасыларға, мүгедектігі бар балаларды тәрбиелеп отырған отбасыларға және "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған көпбалалы аналарға берілетін жәрдемақы төлемдері туралы (бірінші бөлімді ескере отырып) 20__ жылға нақты төлемдер бойынша мәліметтер
Ескерту. 44-қосымшамен толықтырылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 29.04.2021 № 144 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң кейін қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 02.09.2022 № 343 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
Есепті кезең: __________ 20__жыл
Индексі: 44-балалар
Кезеңділігі: ай сайын
Ұсынатын тұлғалар тобы: "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы
Кімге ұсынылады: Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне
Жәрдемақының атауы
Алушылар саны (адам)
Тағайындалған жәрдемақының жалпы сомасы (мың теңге)
Жәрдемақының орташа мөлшері теңге
Жәрдемақының нақты төлемі
Есепті кезеңде төленген жәрдемақы алушылардың орташа саны, саны
Есепті кезеңде төленген жәрдемақының сомасы, мың теңге
Есепті кезеңде бірінші бөлімнің сомасы
Жәрдемақының орташа мөлшері, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Бірге тұратын кәмелетке толмаған төрт және одан көп балалары бар көпбалалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы
4 балалы
5 балалы
6 балалы
7 балалы
8 балалы
9 балалы
10 балалы
11 балалы
12 балалы
13 балалы
14 балалы
15 балалы
16 балалы
17 балалы
18 балалы
Мүгедектігі бар баланы (мүгедектігі бар балаларды) тәрбиелеп отырған анаға немесе әкеге, бала асырап алушыға, қорғаншыға (қамқоршыға) жәрдемақы
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған көпбалалы аналар
"Алтын Алқа" алқасымен наградталған аналар
"Күміс Алқа" алқасымен наградталған аналар
Атауы ____________________ Мекенжайы _________________________________
Телефоны _____________________________________________________________
Электрондық почта мекенжайы ___________________________________________
Орындаушы____________________________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы, телефон
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам
_________________________________________ _______________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда) қолы
М.О. (жеке кәсіпкерлер болып табылатын тұлғалардан қоспағанда)
"20_ жылғы ___________
бірге тұратын кәмелетке
толмаған төрт және одан көп
балалары бар көпбалалы
отбасыларға берілетін
мемлекеттік жәрдемақы
алушылардың градациясы
туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға
арналған нысанына
қосымша
"Бірге тұратын кәмелетке толмаған төрт және одан көп балалары бар көпбалалы отбасыларға, мүгедектігі бар балаларды тәрбиелеп отырған отбасыларға және "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған көпбалалы аналарға берілетін жәрдемақы төлемдері туралы (бірінші бөлімді ескере отырып) 20__ жылға нақты төлемдер бойынша мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру жөніндегі түсіндірме
(Индексі: 44-балалар, кезеңділігі: ай сайын)

2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация), ежемесячно к 10 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "Вид пособия" указывается пособия, по которым указывается информация.
5. В графе "Количество заявлений на назначения" указывается общее количество поданных заявлений, а также их разбивка по периоду рождения детей.
6. В графе "Фактическая выплата пособий по рождению детей и по уходу за детьми до достижения ими возраста одного года":
в столбце "количество" указывается количество выплат произведенных за отчетный период;
в столбце "средний размер" указывается средний размер выплаченных пособий";
в столбце "сумма, тенге" указывается сумма выплат за отчетный период.
Приложение 44
к Правилам предоставления
статистической и иной отчетной
информации Государственной
корпорацией "Правительство
для граждан" в сфере
пенсионного и социального
обеспечения форма,
предназначенная для сбора
административных данных"
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/enbek/documents/details/57827?lang=ru
Сведения о динамике численности вновь назначенных получателей пенсионных и социальных выплат
Сноска. Правила дополнены приложением 44 в соответствии с приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 29.04.2021 № 144 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 02.09.2022 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сведения о выплатах пособий многодетным семьям, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, семьям, воспитывающим ребенка с инвалидностью и многодетным матерям, награжденные "Алтын алқа", "Күміс алқа" (с учетом первого раздела), по фактическим выплатам на ____ 20__года
Отчетный период: _________ 20__г.
Индекс: 44-дети
Периодичность: ежемесячно
Круг лиц представляющих: Государственная корпорация "Правительство для граждан"
Куда представляют: Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Срок представления: к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом
Вид пособия
Численность получателей (человек)
Общая сумма назначенных пособий (тысяч тенге)
Средний размер пособий тенге
Фактическая выплата пособий
Средняя численность получателей выплаченных пособий за отчетный период, человек
Общая сумма выплаченных пособий за отчетный период, тысяч тенге
Сумма первого раздела за отчетный период
средний размер пособия, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Государственные пособие многодетным семьям, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
с 4 детьми
с 5 детьми
с 6 детьми
с 7 детьми
с 8 детьми
с 9 детьми
с 10 детьми
с 11 детьми
с 12 детьми
с 13 детьми
с 14 детьми
с 15 детьми
с 16 детьми
с 17 детьми
с 18 детьми
Пособие матери или отцу, усыновителю (удочерителю), опекуну (попечителю) воспитывающему ребенка с инвалидностью
Многодетные матери, награжденные "Алтын алқа", "Күміс алқа"
матери, награжденные "Алтын алқа"
матери, награжденные "Күміс алқа"
Наименование: _____________________________
Адрес _____________________________________
Телефон ______________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ________________________________ ___________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись, телефон
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________________ _______________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)                   подпись
М.П. (за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о градации получателей
государственного пособия
многодетным семьям, имеющие
четырех и более совместно
проживающих несовершеннолетних
детей за ____________20__г."
Пояснение по заполнению формы предназначенной для сбора административных данных "Сведения о выплатах пособий многодетным семьям, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, семьям, воспитывающим ребенкас инвалидностью и многодетным матерям, награжденные "Алтын алқа", "Күміс алқа" (с учетом первого раздела), по фактическим выплатам на ____ 20__года"
(Индекс: 44-дети, периодичность: ежемесячно)

1. Жалпы ережелер
1. Осы Түсіндірме бірге тұратын кәмелетке толмаған төрт және одан көп балалары бар көпбалалы отбасыларға, мүгедектігі бар балаларды тәрбиелеп отырған отбасыларға және "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған көпбалалы аналарға берілетін жәрдемақы төлемдері туралы нысанды (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысанды "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) толтырады және есепті кезеңнен кейінгі айдың 5-күніне қарай ұсынады.
3. Нысанға Мемлекеттік корпорацияның жауапты адамы, ал ол болмаған жағдайда оның міндеттерін атқаратын адам қол қояды.
2. Нысанды толтыру жөніндегі түсіндірме
4. "1"-бағанда жәрдемақы түрлері көрсетіледі.
5. "2"-бағанда алушылардың саны көрсетіледі.
6. "3"-бағанда тағайындалған жәрдемақылардың жалпы сомасы көрсетіледі.
7. "4"-бағанда жәрдемақының орташа мөлшері көрсетіледі.
8. "5"-бағанда есепті кезеңде төленген жәрдемақы алушылардың орташа саны көрсетіледі.
9. "6"-бағанда есепті кезеңде төленген жәрдемақылардың жалпы сомасы көрсетіледі.
10. "7"-бағанда есепті кезеңде бірінші бөлімнің сомасы көрсетіледі.
11. "8"-бағанда жәрдемақының орташа мөлшері көрсетіледі.

1. Общие положения
1. Настоящее Пояснение определяет единые требования по заполнению формы о выплатах пособий многодетным семьям, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, семьям, воспитывающим ребенка с инвалидностью и многодетным матерям, награжденные "Алтын алқа", "Күміс алқа" (далее – Форма).
2. Форма заполняется и предоставляется Государственной корпорацией "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) ежемесячно к 5 числу месяца, следующего за отчетным периодом.
3. Форму подписывает ответственное лицо Государственной корпорации, а в случае его отсутствия, лицо, выполняющее его обязанности.
2. Пояснение по заполнению формы
4. В графе "1" указываются виды пособия.
5. В графе "2" указывается численность получателей пособий.
6. В графе "3" указывается общая сумма назначенных пособий.
7. В графе "4" указывается средний размер пособия.
8. В графе "5" средняя численность получателей выплаченных пособий за отчетный период, человек.
9. В графе "6" указывается общая сумма пособий, выплаченных пособий за отчетный период.
10. В графе "7" указывается сумма первого раздела за отчетный период.
11. В графе "8" указывается средний размер пособия.