"Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 511 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 48 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 25 ақпанда № 13240 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 8 қыркүйектегі № 457 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 08.09.2020 № 457 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 511 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11363 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Заңды тұлғаларды өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы жұмыстарды жүргізу құқығына аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
3-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) көрсетілетін қызметті берушіге, Мемлекеттік корпорацияға құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап, сондай-ақ порталға жүгінген кезде - 15 (он бес) жұмыс күні;
Көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды алған сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді. Көрсетілетін қызметті беруші ұсынылған құжаттардың толық еместігін анықтаған жағдайда көрсетілген мерзімде өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
2) көрсетілетін қызметті берушіге, Мемлекеттік корпорацияға құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты - 15 (он бес) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің, Мемлекеттік корпорацияның қызмет көрсетуінің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты - 15 (он бес) минут";

О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 511 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области промышленной безопасности"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 48. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 февраля 2016 года № 13240. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 8 сентября 2020 года № 457.
Сноска. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 08.09.2020 № 457 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 511 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области промышленной безопасности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11363, опубликованный 9 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в стандарте государственной услуги "Аттестация юридических лиц на право проведения работ в области промышленной безопасности", утвержденным указанным приказом:
подпункт 2) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"2) Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи пакета документов услугодателю, в Государственную корпорацию, а также при обращении на портал – 15 (пятнадцать) рабочих дней.
Услугодатель в течение двух рабочих дней с момента получения документов услугополучателя проверяет полноту представленных документов.
В случае установления факта неполноты представленных документов услугодатель в указанные сроки дает мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления.
При обращении в Государственную корпорацию день приема не входит в срок оказания государственной услуги;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов услугодателю, в Государственную корпорацию – 15 (пятнадцать) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугодателем, Государственной корпорацией – 15 (пятнадцать) минут.";

8-тармақтың 2) тармақшасының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Мемлекеттік корпорацияның - белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Көрсетілетін қызметті алушы (не уәкілетті өкілі: өкілеттігін растайтын құжат бойынша заңды тұлға; нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша жеке тұлға) жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушіге, Мемлекеттік корпорацияға:
1) жеке басын куәландыратын құжат (тұлғаны сәйкестендіру үшін);
2) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес өнеркәсіп саласы мен жүзеге асырылатын қызмет түрі көрсетілген өтініш;
3) ұйымның өнеркәсіптік қауіпсіздік талаптарына сәйкестігі туралы сараптама қорытындысының электрондық көшірмесі.
Сараптама қорытындысы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшада көзделген талаптарды қамтуы тиіс;
4) өнеркәсіптік қауіпсіздік талаптары бойынша білімін тексеруден өткен мамандардың біліктілік құрамы, материалдық-техникалық база туралы электрондық құжат нысанындағы мәліметтер.
Мемлекеттік корпорацияның, кеңсенің қызметкері құжаттарды қабылдаған кезде электрондық көшірмені түпнұсқамен салыстырады, содан соң көрсетілетін қызметті алушыға түпнұсқаны қайтарады;
порталда:
1) көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған, өнеркәсіп саласын және жүзеге асырылатын қызмет түрін көрсете отырып, электрондық құжат нысанындағы өтініш;
2) ұйымның өнеркәсіптік қауіпсіздік талаптарына сәйкестігі туралы сараптама қорытындысының электрондық көшірмесі.
Сараптама қорытындысы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшада көзделген талаптарды қамтуы тиіс;
3) өнеркәсіптік қауіпсіздік талаптары бойынша білімін тексеруден өткен мамандардың біліктілік құрамы, материалдық-техникалық база туралы электрондық құжат нысанындағы мәліметтер.
Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы құжаттар мәліметтерін көрсетілетін қызметті беруші немесе Мемлекеттік корпорацияның қызметкері "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
Егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға жазбаша келісім береді.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде:

абзац первый подпункта 2) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"2) Государственной корпорации – с понедельника по субботу включительно, с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 без перерыва, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо уполномоченного представителя: юридического лица по документу, подтверждающий полномочия; физического лица по нотариально заверенной доверенности):
к услугодателю, Государственную корпорацию:
1) документ, удостоверяющий личность (для идентификации личности);
2) заявление с указанием отрасли промышленности и вида осуществляемой деятельности согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги;
3) электронная копия экспертного заключения о соответствии организации требованиям промышленной безопасности.
Экспертное заключение должно содержать требования, предусмотренные в приложении 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
4) сведения в форме электронного документа о квалификационном составе специалистов, прошедших проверку на знание требований промышленной безопасности, материально-технической базе.
При приеме документов работник Государственной корпорации, канцелярии сверяет электронную копию с оригиналом, после чего возвращает оригинал услугополучателю;
на портал:
1) заявление в форме электронного документа с указанием отрасли промышленности и вида осуществляемой деятельности, удостоверенного ЭЦП услугополучателем;
2) электронная копия экспертного заключения о соответствии организации требованиям промышленной безопасности.
Экспертное заключение должно содержать требования, предусмотренные в приложении 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
3) сведения в форме электронного документа о квалификационном составе специалистов, прошедших проверку на знание требований промышленной безопасности, материально-технической базе.
Сведения документов, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица услугодатель или работник Государственной корпорации получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Услугополучатель дает письменное согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.
При подаче услугополучателем всех необходимых документов:

1) көрсетілетін қызметті берушіге (қолма-қол не пошта байланысы арқылы) - өтініштің көшірмесінде құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақыты көрсетіле отырып, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде тіркеу туралы белгі қағаз тасығыштағы өтініштің қабылданғанын растау болып табылады;
2) Мемлекеттік корпорацияда дайын құжаттарды беру жеке куәлікті ұсынғанда (не нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша оның өкілінің) тиісті құжаттар қабылданғаны туралы қолхат негізінде жүзеге асырылады;
3) портал арқылы - көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін алатын күн көрсетіле отырып, мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұрау салуды қабылдау туралы мәртебе көрсетіледі.
Мемлекеттік корпорация нәтижені бір ай ішінде сақтауды қамтамасыз етеді, одан кейін оны одан әрі сақтау үшін көрсетілетін қызметті берушіге береді. Бір ай өткен соң көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде Мемлекеттік корпорацияның сұрау салуы бойынша көрсетілетін қызметті беруші бір жұмыс күні ішінде дайын құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін жібереді";
10-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық емес топтамасын ұсынған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді";
3-тараудың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Көрсетілетін қызметті берушілердің және (немесе) олардың лауазымды тұлғаларының, Мемлекеттік корпорацияның және (немесе) олардың қызметкерлерінің мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі";
11-тармақта:
бірінші бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
11. Көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану: шағым көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына не Министрлік басшысының атына мына мекенжай бойынша беріледі: 010000, Астана қаласы, Қабанбай батыр даңғылы, 32/1.";
төртінші, бесінші және алтыншы бөліктер мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік корпорация қызметкерлерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдар Мемлекеттік корпорацияның www.con.gov.kz интернет-ресурсында көрсетілген мекенжайлар мен телефондар арқылы жіберіледі.
Шағымның тіркелуі (мөртаңба, кіріс нөмірі және тіркеу күні шағымның екінші данасында немесе шағымға ілеспе хатта қойылады) қолма-қол да, пошта арқылы да келіп түскен шағымның Мемлекеттік корпорацияның кеңсесінде қабылдануын растау болып табылады.
Шағымды қарау нәтижелері туралы дәлелді жауап көрсетілетін қызметті алушыға пошта байланысы арқылы жіберіледі не көрсетілетін қызметті берушінің, Министрліктің кеңселерінде немесе Мемлекеттік корпорацияда қолма-қол беріледі.";
тоғызыншы бөлік мынадай редакцияда жазылсын:
"Көрсетілетін қызметті берушінің, Министрліктің немесе Мемлекеттік корпорацияның мекенжайына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде қаралуға жатады.";
4-тараудың атауы мынадай редакцияда жазылсын:

1) услугодателю (нарочно либо посредством почтовой связи) — подтверждением принятия заявления на бумажном носителе является отметка на его копии о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема пакета документов;
2) в Государственной корпорации выдача готовых документов осуществляется на основании расписки о приеме соответствующих документов, при предъявлении удостоверения личности (либо его представителя по нотариально заверенной доверенности);
3) через портал - в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги с указанием даты получения результата государственной услуги.
Государственная корпорация обеспечивает хранение результата в течение одного месяца, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения. При обращении услугополучателя по истечении одного месяца, по запросу Государственной корпорации услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в Государственную корпорацию для выдачи услугополучателю.";
часть вторую пункта 10 изложить в следующей редакции:
"В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 настоящего стандарта государственных услуг, работником Государственной корпорации выдается расписка об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги.";
название главы 3 изложить в следующей редакции:
"3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателей и (или) их должностных лиц, Государственной корпорации и (или) их работников по вопросам оказания государственных услуг";
в пункте 11:
часть первую изложить в следующей редакции:
"11. Обжалование решений, действий (бездействия) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг: жалоба подается на имя руководителя услугодателя, либо на имя руководителя Министерства по адресу: 010000, город Астана, проспект Кабанбай батыра, 32/1.";
части четвертую, пятую и шестую изложить в следующей редакции:
"Жалоба на действия (бездействие) работника Государственной корпорации направляется руководителю Государственной корпорации по адресам и телефонам, указанным на интернет - ресурсе Государственной корпорации: www.con.gov.kz.
Подтверждением принятия жалобы в канцелярии Государственной корпорации, поступившей как нарочно, так и почтой, является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата регистрации проставляются на втором экземпляре жалобы или сопроводительном письме к жалобе).
Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю посредствам почтовой связи либо выдается нарочно в канцеляриях услугодателя, Министерства, или в Государственной корпорации.";
часть девятую изложить в следующей редакции:
"Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, Министерства или Государственной корпорации подлежит рассмотрению в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня ее регистрации.";
название главы 4 изложить в следующей редакции:

"4. Мемлекеттік қызмет көрсетудің, оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетудің ерекшеліктерін ескере отырып, қойылатын өзге талаптар";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Көрсетілетін қызметті алушының заңнамада белгіленген тәртіппен қабілетін немесе өздігінен қызмет көрсетуді, өздігінен қозғалуды, бағдарлауды жүзеге асыру мүмкіндігін толық немесе ішінара жоғалтқан көрсетілетін қызметті алушылардан мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды оның тұрғылықты жеріне барып Бірыңғай байланыс орталығының 1414 телефоны арқылы хабарласу арқылы Мемлекеттік корпорация қызметкері жүргізеді";
14-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Мемлекеттік корпорацияның www.con.gov.kz интернет-ресурстарында орналастырылған";
көрсетілген стандартқа 3-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қауіпті өндіріс объектісінің өнеркәсіптік қауіпсіздік декларацияларын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
3-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация);";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі:
1) көрсетілетін қызметті берушіге, Мемлекеттік корпорацияға құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап, сондай-ақ порталға жүгінген кезде – 7 (жеті) жұмыс күні;
Көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды алған сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді. Көрсетілетін қызметті беруші ұсынылған құжаттардың толық еместігін анықтаған жағдайда көрсетілген мерзімде өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауап береді.
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
2) көрсетілетін қызметті берушіге, Мемлекеттік корпорацияға құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты - 15 (он бес) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің, Мемлекеттік корпорацияның қызмет көрсетуінің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты - 15 (он бес) минут";
8-тармақтың 2) тармақшасының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) Мемлекеттік корпорацияның - белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз дүйсенбіден бастап сенбіні қоса алғанда.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Көрсетілетін қызметті алушы (не уәкілетті өкілі: өкілеттігін растайтын құжат бойынша заңды тұлға; нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша жеке тұлға) жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушіге, Мемлекеттік корпорацияға:

"4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Услугополучателям, имеющим установленным законодательством Республики Казахстан порядке, полную или частичную утрату способности или возможности осуществлять самообслуживание, самостоятельно передвигаться, ориентироваться прием документов, для оказания государственной услуги, производится работником Государственной корпорации с выездом по месту жительства посредством обращения через Единый контакт – центр 1414.";
подпункт 3) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"3) Государственной корпорации – www.con.gov.kz.";
приложение 3 к указанному стандарту изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в стандарте государственной услуги "Регистрация деклараций промышленной безопасности опасного производственного объекта", утвержденным указанным приказом:
подпункт 2) пункта 3 изложить в следующей редакции:
"2) Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация);";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи пакета документов услугодателю, в Государственную корпорацию, а также при обращении на портал – 7 (семь) рабочих дней.
Услугодатель в течениие двух рабочих дней с момента получения документов услугополучателя проверяет полноту представленных документов.
В случае установления факта неполноты представленных документов услугодатель в указанные сроки дает мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления.
При обращении в Государственную корпорацию день приема не входит в срок оказания государственной услуги;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов услугодателю, в Государственную корпорацию – 15 (пятнадцать) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугодателем, Государственной корпорацией – 15 (пятнадцать) минут.";
абзац первый подпункта 2) пункта 8 изложить в следующей редакции:
"2) Государственной корпорации – с понедельника по субботу включительно, с установленным графиком работы с 9-00 до 20-00 без перерыва, за исключением воскресенья и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо уполномоченного представителя: юридического лица по документу, подтверждающий полномочия; физического лица по нотариально заверенной доверенности):
к услугодателю, Государственную корпорацию:

1) жеке басын куәландыратын құжат (тұлғаны сәйкестендіру үшін);
2) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес өтініш;
3) қауіпті өндірістік объектінің өнеркәсіптік қауіпсіздік декларациясының электрондық көшірмесі.
4) қауіпті өндірістік объектінің өнеркәсіптік қауіпсіздік декларациясының сәйкестігі туралы сараптамалық қорытындының электрондық көшірмесі;
сараптама қорытындысы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшада көзделген талаптарды қамтуы тиіс;
Мемлекеттік корпорацияның, кеңсенің қызметкері құжаттарды қабылдаған кезде электрондық көшірмені түпнұсқамен салыстырады, содан соң көрсетілетін қызметті алушыға түпнұсқаны қайтарады;
порталда:
1) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес электрондық құжат нысанындағы өтініш;
2) қауіпті өндірістік объектінің өнеркәсіптік қауіпсіздік декларациясының электрондық көшірмесі;
3) қауіпті өндірістік объектінің өнеркәсіптік қауіпсіздік декларациясының сәйкестігі туралы сараптамалық қорытындының электрондық көшірмесі ұсынылады.
сараптама қорытындысы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшада көзделген талаптарды қамтуы тиіс;
Қауіпті өндірістік объектінің өнеркәсіптік қауіпсіздік декларациясы Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 341 бұйрығымен бекітілген Қауіпті өндірістік объектілерді декларацияланатын объектілерге жатқызу критерийлерін айқындайтын қағидаларға және Қауіпті өндірістік объектінің өнеркәсіптік қауіпсіздік декларациясын әзірлеу қағидаларына сәйкес келуі тиіс (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10257 болып тіркелген).
Мемлекеттік ақпараттық жүйелердегі заңды тұлғаның жеке басын, мемлекеттік тіркелуін (қайта тіркелуін) куәландыратын құжаттар туралы мәліметтерді көрсетілетін қызметті беруші немесе Мемлекеттік корпорация қызметкері тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзі арқылы алады.
Егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға жазбаша келісім береді.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде:
1) көрсетілетін қызметті берушіге (қолма-қол не пошта байланысы арқылы) - өтініштің көшірмесінде құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақыты көрсетіле отырып, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде тіркеу туралы белгі қағаз тасығыштағы өтініштің қабылданғанын растау болып табылады;

1) документ, удостоверяющий личность (для идентификации личности);
2) заявление согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги;
3) электронная копия декларации промышленной безопасности опасного производственного объекта;
4) электронная копия экспертного заключения о соответствии декларации промышленной безопасности опасного производственного объекта;
экспертное заключение должно содержать требования, предусмотренные в приложении 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
при приеме документов работник Государственной корпорации, канцелярии сверяет электронную копию с оригиналом, после чего возвращает оригинал услугополучателю;
на портал:
1) заявление в форме электронного документа согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги;
2) электронная копия декларации промышленной безопасности опасного производственного объекта;
3) электронная копия экспертного заключения о соответствии декларации промышленной безопасности опасного производственного объекта;
экспертное заключение должно содержать требования, предусмотренные в приложении 2 к настоящему стандарту государственной услуги. производственного объекта.
Декларация промышленной безопасности опасного производственного объекта должна соответствовать Правилам, определяющим критерии отнесения опасных производственных объектов к декларируемым, и Правилам разработки декларации промышленной безопасности опасного производственного объекта, утвержденным приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 341 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10257).
Сведения о документах, удостоверяющих личность, государственную регистрацию (перерегистрацию) юридического лица, содержащиеся в государственных информационных системах, услугодатель или сотрудник Государственной корпорации получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Услугополучатель дает письменное согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.
При подаче услугополучателем всех необходимых документов:
1) услугодателю (нарочно либо посредством почтовой связи) – подтверждением принятия заявления на бумажном носителе является отметка на его копии о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема пакета документов;

"9. Көрсетілетін қызметті алушы (не уәкілетті өкілі: өкілеттігін растайтын құжат бойынша заңды тұлға; нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша жеке тұлға) жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушіге, Мемлекеттік корпорацияға:
1) жеке басын куәландыратын құжат (тұлғаны сәйкестендіру үшін);
2) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес қауіпті өндірістік объектілерде қолданылатын технологиялардың, техникалық құрылғылардың, материалдардың, қауіпті техникалық құрылғылардың қолданылу мақсаты және қолдану саласы туралы қысқаша ақпараты бар өтініш;
3) қауіпті өндірістік объектілерде қолданылатын технологиялардың, техникалық құрылғылардың, материалдардың, қауіпті техникалық құрылғылардың өнеркәсіптік қауіпсіздік талаптарына сәйкестігі туралы сараптамалық қорытындының электрондық көшірмесін ұсынады.
Сараптама қорытындысы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшада көзделген талаптарды қамтуы тиіс.
Мемлекеттік корпорацияның, кеңсенің қызметкері құжаттарды қабылдаған кезде электрондық көшірмені түпнұсқамен салыстырады, содан соң көрсетілетін қызметті алушыға түпнұсқаны қайтарады;
порталда:
1) көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес қауіпті өндірістік объектілерде қолданылатын технологиялардың, техникалық құрылғылардың, материалдардың, қауіпті техникалық құрылғылардың қолданылу мақсаты және қолданылу саласы туралы қысқаша ақпараты бар электрондық құжат нысанындағы өтініш;
2) қауіпті өндірістік объектілерде қолданылатын технологиялардың, техникалық құрылғылардың, материалдардың, қауіпті техникалық құрылғылардың сәйкестігі туралы сараптама қорытындысының электрондық көшірмесін ұсынады.
Сараптама қорытындысы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшада көзделген талаптарды қамтуы тиіс.
Заңды тұлғаның жеке басын, мемлекеттік тіркелуін (қайта тіркелуін) куәландыратын құжаттар туралы мәліметтерді көрсетілетін қызметті беруші немесе Мемлекеттік корпорацияның қызметкері тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйеден "электрондық үкімет" шлюзі арқылы алады.
Егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға жазбаша келісім береді.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде:
1) көрсетілетін қызметті берушіге - өтініштің көшірмесінде құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақыты көрсетіле отырып, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде тіркеу туралы белгі қағаз тасығыштағы өтініштің қабылданғанын растау болып табылады;

"9. Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо уполномоченного представителя: юридического лица по документу, подтверждающий полномочия; физического лица по нотариально заверенной доверенности):
к услугодателю, Государственную корпорацию:
1) документ, удостоверяющий личность (для идентификации личности);
2) заявление с краткой информацией о назначении технологий, технических устройств, материалов, применяемых на опасных производственных объектах, опасных технических устройств и области их применения, согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги;
3) электронная копия экспертного заключения о соответствии технологий, технических устройств, материалов, применяемых на опасных производственных объектах, опасных технических устройств требованиям промышленной безопасности.
Экспертное заключение должно содержать требования, предусмотренные в приложении 2 к настоящему стандарту государственной услуги.
При приеме документов работник Государственной корпорации, канцелярии сверяет электронную копию с оригиналом, после чего возвращает оригинал услугополучателю;
на портал:
1) заявление в форме электронного документа с краткой информацией о назначении технологий, технических устройств, применяемых на опасных производственных объектах, опасных технических устройств и области их применения, приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги, удостоверенного ЭЦП услугополучателя;
2) электронная копия экспертного заключения о соответствии технологий, технических устройств, материалов, применяемых на опасных производственных объектах, опасных технических устройств.
Экспертное заключение должно содержать требования, предусмотренные в приложении 2 к настоящему стандарту государственной услуги.
Сведения о документах, удостоверяющих личность, государственную регистрацию (перерегистрацию) юридического лица, услугодатель или работник Государственной корпорации получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Услугополучатель дает письменное согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан.
При подаче услугополучателем всех необходимых документов:
1) услугодателю – подтверждением принятия заявления на бумажном носителе является отметка на его копии о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема пакета документов;

"4. Мемлекеттік қызмет көрсетудің, оның ішінде электрондық нысанда және Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетудің ерекшеліктерін ескере отырып, қойылатын өзге талаптар";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Көрсетілетін қызметті алушының заңнамада белгіленген тәртіппен қабілетін немесе өздігінен қызмет көрсетуді, өздігінен қозғалуды, бағдарлауды жүзеге асыру мүмкіндігін толық немесе ішінара жоғалтқан көрсетілетін қызметті алушылардан мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды оның тұрғылықты жеріне барып Бірыңғай байланыс орталығының 1414 телефоны арқылы хабарласу арқылы Мемлекеттік корпорация қызметкері жүргізеді";
14-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) Мемлекеттік корпорацияның www.con.gov.kz интернет-ресурстарында орналастырылған";
көрсетілген стандартқа 3-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жарылғыш заттар мен олардың негізінде жасалған бұйымдарды ұдайы қолдануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
4-тармақтын 1) тармақшасының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап порталға жүгінген кезде – 10 (он) жұмыс күні.";
3-тараудың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Көрсетілетін қызметті берушілердің және (немесе) олардың лауазымды тұлғаларының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі";
4-тараудың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсетудің, оның ішінде электрондық нысанда көрсетудің ерекшеліктерін ескере отырып, қойылатын өзге талаптар";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жарылыс жұмыстарын жүргізуге рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
3-тараудың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Көрсетілетін қызметті берушілердің және (немесе) олардың лауазымды тұлғаларының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қауіпті өндірістік объектілерді салуға, кеңейтуге, реконструкциялауға, жаңғыртуға, консервациялауға және жоюға арналған жобалау құжаттамасын келісу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
4-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап - 20 (жиырма) жұмыс күні;
Көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттарды алған сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеруге міндетті. Көрсетілетін қызметті беруші ұсынылған құжаттардың толық еместігін анықтаған жағдайда көрсетілген мерзімде өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жауап береді.";
6-тармақтын екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру нысаны электронды түрде."
9-тармақта:
3) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"3) жобалық құжаттаманың электрондық және қағаз көшірмесі.";
4) тармақша және екінші бөлік алынып тасталсын;
3-тараудың атауы мынадай редакцияда жазылсын:

"4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме и через Государственную корпорацию";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Услугополучателям, имеющим установленным законодательством Республики Казахстан порядке, полную или частичную утрату способности или возможности осуществлять самообслуживание, самостоятельно передвигаться, ориентироваться прием документов, для оказания государственной услуги, производится работником Государственной корпорации с выездом по месту жительства посредством обращения через Единый контакт–центр 1414.";
подпункт 3) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"3) Государственной корпорации – www.con.gov.kz.";
приложение 3 к указанному стандарту изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу;
в стандарте государственной услуги "Выдача разрешения на постоянное применение взрывчатых веществ и изделий на их основе", утвержденным указанным приказом:
абзац первый подпункта 1) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) с момента сдачи пакета документов услугодателю при обращении на портал – 10 (десять) рабочих дней.";
название главы 3 изложить в следующей редакции:
"3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателей и (или) их должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг";
название главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме";
в стандарте государственной услуги "Выдача разрешений на производство взрывных работ", утвержденным указанным приказом:
название главы 3 изложить в следующей редакции:
"3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателей и (или) их должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг";
в стандарте государственной услуги "Согласование проектной документации на строительство, расширение, реконструкцию, модернизацию, консервацию и ликвидацию опасных производственных объектов", утвержденным указанным приказом:
подпункт 1) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) с момента сдачи пакета документов услугодателю – 20 (двадцать) рабочих дней;
Услугодатель в течение двух рабочих дней с момента получения документов услугополучателя обязан проверить полноту представленных документов. В случае установления факта неполноты представленных документов услугодатель в указанные сроки дает мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления.";
в пункте 9:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) электронная и бумажная копии проектной документации.";
подпункт 4) и часть вторую исключить;
название главы 3 изложить в следующей редакции:

"3. Көрсетілетін қызметті берушілердің және (немесе) олардың лауазымды тұлғаларының мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі";
4-тараудың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мемлекеттік қызмет көрсетудің, оның ішінде электрондық нысанда көрсетудің ерекшеліктерін ескере отырып, қойылатын өзге талаптар";
көрсетілген стандартқа 1-қосымша осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген стандартқа 2-қосымша алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгiнiң Индустриялық даму және өнеркәсiптiк қауiпсiздiк комитетi (А.Қ. Ержанов):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялауға оның көшірмелерін баспа және электрондық түрде жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң, 2016 жылғы 1 наурыздан бұрын емес қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ә. Исекешев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_____________________Е. Досаев
2016 жылғы 28 қаңтар"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
___________________ Қ. Қасымов
2016 жылғы 27 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрiнiң
2016 жылғы 22 қаңтардағы
№ 48 бұйрығына 1-қосымша
"Заңды тұлғаларды өнеркәсіптік
қауіпсіздік саласындағы жұмыстарды
жүргізу құқығына аттестаттау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына 3-қосымша
(Тегі, аты, болған жағдайда
әкесінің аты (бұдан әрі – Т.А.Ә.А.),
не көрсетілетін қызметті алушы
ұйымның атауы)
__________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабы 2-тармағын басшылыққа ала отырып, "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы филиалының № бөлімі (мекенжайын көрсету) "Заңды тұлғаларды өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы жұмыстарды жүргізу құқығына аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызметіне құжаттарды қабылдаудан Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбауыңызға байланысты бас тартады, атап айтқанда:
Жоқ құжаттардың атауы:

"3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия) услугодателей и (или) их должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг";
название главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме";
приложение 1 к указанному стандарту изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему приказу;
приложение 2 к указанному стандарту исключить.
2. Комитету индустриального развития и промышленной безопасностью Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Ержанов А.К.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации в течение десяти календарных дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет–ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет–портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования, но не ранее 1 марта 2016 года.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
А. Исекешев
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
__________________ Е. Досаев
28 января 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
______________ К. Касымов
27 января 2016 года
Приложение 1
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 22 января 2016 года № 48
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Аттестация юридических лиц на право
проведения работ в области
промышленной безопасности"
(Фамилия, имя, при наличии отчество
(далее - ФИО), либо наименование
организации услугополучателя)
_________________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка
об отказе в приеме документов
Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", отдел № филиала Государственной корпорации "Правительство для граждан" (указать адрес) отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги "Аттестация юридических лиц на право проведения работ в области промышленной безопасности" ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:

1) ______________________________;
2) ______________________________;
3)....
Осы қолхат 2 данада әр тарапқа бір данадан жасалды.
_____________________________________________ ________________
Т.А.Ә.А. (Мемлекеттік корпорация қызметкері) (қолы)
Орындаған: Т.А.Ә.А. ___________________ Телефоны ______________
Алдым: ________________________________________________________
Т.А.Ә.А./көрсетілетін қызметті алушының қолы
20___жылғы "__"________
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрiнiң
2016 жылғы 22 қаңтардағы
№ 48 бұйрығына 2-қосымша
"Қауіпті өндіріс объектісінің
өнеркәсіптік қауіпсіздік
декларацияларын тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына 3-қосымша
(Тегі, аты, болған жағдайда
әкесінің аты (бұдан әрі – Т.А.Ә.А.),
не көрсетілетін қызметті алушы
ұйымның атауы)
__________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабы 2-тармағын басшылыққа ала отырып, "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы филиалының № бөлімі (мекенжайын көрсету) "Қауіпті өндіріс объектісінің өнеркәсіптік қауіпсіздік декларацияларын тіркеу" мемлекеттік қызметін көрсетуге құжаттарды қабылдаудан Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбауыңызға байланысты бас тартады, атап айтқанда:
Жоқ құжаттардың атауы:
1) ______________________________;
2) ______________________________;
3)....
Осы қолхат 2 данада әр тарапқа бір данадан жасалды.
_____________________________________________ ________________
Т.А.Ә.А. (Мемлекеттік корпорация қызметкері) (қолы)
Орындаған: Т.А.Ә.А. ___________________ Телефоны ______________
Алдым: ________________________________________________________
Т.А.Ә.А./көрсетілетін қызметті алушының қолы
20___жылғы "__"________
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрiнiң
2016 жылғы 22 қаңтардағы
№ 48 бұйрығына 3-қосымша
"Қауіпті өндірістік объектілерде
қолданылатын технологияларды,
техникалық құрылғыларды, материалдарды,
қауіпті техникалық құрылғыларды
қолдануға рұқсат беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет стандартына
3-қосымша
(Тегі, аты, болған жағдайда
әкесінің аты (бұдан әрі – Т.А.Ә.А.),
не көрсетілетін қызметті алушы ұйымның атауы)
_____________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабы 2-тармағын басшылыққа ала отырып, "Азаматтарға арналған үкімет" Мемлекеттік корпорациясы филиалының № бөлімі (мекенжайын көрсету) "Қауіпті өндірістік объектілерде қолданылатын технологияларды, техникалық құрылғыларды, материалдарды, қауіпті техникалық құрылғыларды қолдануға рұқсат беру" мемлекеттік қызметін көрсетуге құжаттарды қабылдаудан Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбауыңызға байланысты бас тартады, атап айтқанда:
Жоқ құжаттардың атауы:

1) _____________________________________;
2) _____________________________________;
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
__________________________________________ ____________________
ФИО (работника Государственной корпорации) (подпись)
Исполнитель: ФИО ____________________ Телефон ______________
Получил: __________________________________________________
ФИО/подпись услугополучателя
"__" ____________ 20__ год
Приложение 2
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 22 января 2016 года № 48
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Аттестация юридических лиц на право
проведения работ в области
промышленной безопасности"
(Фамилия, имя, при наличии отчество
(далее - ФИО), либо наименование
организации услугополучателя)
_______________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка
об отказе в приеме документов
Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", отдел № филиала Государственной корпорации "Правительство для граждан" (указать адрес) отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги "Регистрация деклараций промышленной безопасности опасного производственного объекта" ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:
1) _____________________________________;
2) _____________________________________;
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
__________________________________________ ________________
ФИО (работника Государственной корпорации) (подпись)
Исполнитель: ФИО ______________________ Телефон ____________
Получил: __________________________________________________
ФИО/подпись услугополучателя
"__" ____________ 20__ год
Приложение 3
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 22 января 2016 года № 48
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Аттестация юридических лиц на право
проведения работ в области
промышленной безопасности"
(Фамилия, имя, при наличии отчество
(далее - ФИО), либо наименование
организации услугополучателя)
_______________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка
об отказе в приеме документов
Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", отдел № филиала Государственной корпорации "Правительство для граждан" (указать адрес) отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги "Выдача разрешения на применение технологий, технических устройств, материалов, применяемых на опасных производственных объектах, опасных технических устройств" ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:

1) ______________________________;
2) ______________________________;
3)....
Осы қолхат 2 данада әр тарапқа бір данадан жасалды.
____________________________________________ ________________
Т.А.Ә.А. (Мемлекеттік корпорация қызметкері) (қолы)
Орындаған: Т.А.Ә.А. ___________________ Телефоны _____________
Алдым: _______________________________________________________
Т.А.Ә.А./көрсетілетін қызметті алушының қолы
20___жылғы "__"________
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрiнiң
2016 жылғы 22 қаңтардағы
№ 48 бұйрығына 4-қосымша
"Қауіпті өндірістік объектілерді
салуға, кеңейтуге, реконструкциялауға,
жаңғыртуға, консервациялауға және
жоюға арналған жобалау құжаттамасын
келісу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына 1-қосымша
Заңды (жеке) тұлғаның деректемелері
(мекенжайы, ЖСН/БСН, телефоны және т.б.)
Қазақстан Республикасы ИДМ
Индустриялық даму және өнеркәсіптік
қауіпсіздік комитетінің төрағасы
немесе ҚРИДМ ИДӨҚК (облыстар, Астана,
Алматы қалаларының) департамент басшысы
_________________________________________
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Қауіпті өндірістік объектілерді салуға, кеңейтуге,
реконструкциялауға, жаңғыртуға, консервациялауға және жоюға
арналған жобалау құжаттамасын келісуге
Өтініш
___________________________________________ "Азаматтық қорғау туралы"
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2014 жылғы 11 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 78-бабын
басшылыққа ала отырып, Сізге жобалық құжаттаманы келісуге жібереді
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(жоба атауы)
Қосымша - жобалық құжаттаманың электрондық және қағаз түріндегі көшірмесі.
Ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін.
____________________________ ______________________________
(ұйым басшысының лауазымы) (ұйым басшысының қолы, Т.А.)

1) _____________________________________;
2) _____________________________________;
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
__________________________________________ ________________
ФИО (работника Государственной корпорации) (подпись)
Исполнитель: ФИО ________________________ Телефон ____________
Получил: _____________________________________________________
ФИО/подпись услугополучателя
"__" ____________ 20__ год
Приложение 4
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 22 января 2016 года № 48
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Согласование проектной документации
на строительство, расширение,
реконструкцию, модернизацию, консервацию
и ликвидацию опасных
производственных объектов"
Реквизиты юридического (физического) лица (адрес, ИИН/БИН, телефон и др.)
Председателю Комитета индустриального
развития и промышленной безопасности
МИР Республики Казахстан либо Руководителю
Департамента (областей, городов
Астана, Алматы) КИРПБ МИР РК
_____________________________________
Фамилия, имя, отчество (при наличии)
Заявление
О согласовании проектной документации на строительство, расширение,
реконструкцию, модернизацию, консервацию и ликвидацию опасных
производственных объектов
____________________________________ руководствуясь статьей 78 Закона
(наименование юридического (физического) лица)
Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите"
направляет Вам на согласование проектную документацию _______________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование проекта)
Приложение - электронная и бумажная копии проектной
документации.
Согласен на использование сведений, составляющих охраняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах
____________________________________ ________________________________
(должность руководителя организации) (Ф.И. подпись руководителя)