"Электрондық үкіметтің" веб-порталы және жылжымалы желінің абоненттік құрылғысы арқылы көрсетілетін электрондық нысандағы мемлекеттік және өзге де көрсетілетін қызметтер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 106 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 29 ақпанда № 13354 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 341/НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 23.09.2022 № 341/НҚ (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз!
"Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 61) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) Осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "электрондық үкіметтің" веб-порталы және жылжымалы желінің абоненттік құрылғысы арқылы көрсетілетін электрондық нысандағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізбесі;
2) Осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "электрондық үкіметтің" веб-порталы және жылжымалы желінің абоненттік құрылғысы арқылы көрсетілетін электрондық нысандағы өзге де көрсетілетін қызметтер тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитеті (Т.Б.Қазанғап):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмелерін баспа және электрондық түрде күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ тіркелген бұйрықты алған күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

Об утверждении Перечня государственных и иных услуг в электронной форме, оказываемых посредством веб-портала "электронного правительства" и абонентского устройства подвижной сети
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 января 2016 года № 106. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 февраля 2016 года № 13354. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 23 сентября 2022 года № 341/НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности РК от 23.09.2022 № 341/НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.4
В соответствии с подпунктом 61) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) перечень государственных услуг в электронной форме, оказываемых посредством веб-портала "электронного правительства" и абонентского устройства подвижной сети, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) перечень иных услуг в электронной форме, оказываемых посредством веб-портала "электронного правительства" и абонентского устройства подвижной сети, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Қазанғап Т.Б.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации в течение десяти календарных дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң, бірақ 2016 жылдың 1 наурызынан бұрын емес қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушы
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Е. Досаев
2016 жылғы 30 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушының
2016 жылғы 28 қаңтардағы
№ 106 бұйрығына 1 қосымша
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы және жылжымалы желінің
абоненттік құрылғысы арқылы көрсетілетін электрондық нысандағы
өзге де қызметтер тізбесі
р/с
Электрондық нысандағы көрсетілетін мемлекеттік қызметтер атауы
Қызмет көрсету орны (ЭҮП, хабарлама, мобильдік қосымша)
1.
Қазақстан Республикасының азаматтарына паспорттар, жеке куәліктер беру
ЭҮП
2.
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің есептері бойынша тұлғаның қылмыстық құқық бұзушылық жасауы туралы мәліметтердің болуы не болмауы туралы анықтама беру
ЭҮП, хабарлама, мобильдік қосымша
3.
Жеңілдігі бар тұлғаларға (Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, Чернобыль авариясын жоюшыларға, жауынгер-интернационалистерге) анықтамалар беру
ЭҮП
4.
Әскери қызмет өткеруді растау туралы анықтамалар беру
ЭҮП
5.
Тұрғылықты жерінен мекенжай анықтамаларын беру
ЭҮП, хабарлама, мобильдік қосымша
6.
Жүргізуші куәліктерін беру
ЭҮП
7.
Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жүргізу құқығына куәліктер беру
ЭҮП
8.
Өздігінен жүретін шағын көлемдi кемелердi жүргізу құқығына куәлiктер беру
ЭҮП
9.
Кемелердiң командалық құрамының адамдарына диплом беру
ЭҮП
10.
Қазақстан Республикасының азаматтарын тұрғылықты жері бойынша тіркеу
ЭҮП
11.
Атын, әкесінің атын, тегін ауыстыруды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу
ЭҮП
12.
Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы қайталама куәліктер немесе анықтамалар беру (мобильдік қосымша тек анықтамаларға қатысты)
ЭҮП, мобильдік қосымша
13.
Тракторларды және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдердi, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерiн, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды сенiмхат бойынша жүргізетін адамдарды тiркеу
ЭҮП
14.
Дара кәсіпкерді тіркеу есебі
ЭҮП
15.
Жекеше нотариусты, жеке сот орындаушысын, адвокатты, кәсіби медиаторды тіркеу есебі
ЭҮП
16.
Қазақстан Республикасына уақытша болатын шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды тіркеу
ЭҮП
17.
Салық төлеушілерді тіркеу
ЭҮП
18.
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таратылатын шетелдiк мерзiмдi баспасөз басылымдарын есепке алу
ЭҮП
19.
Жекелеген қызмет түрлерін жүзеге асыратын салық төлеушіні тіркеу есебі
ЭҮП
20.
Электрондық салық төлеуші ретінде тіркеу есебі
ЭҮП
21.
Әкімшінің (уақытша әкімшінің, оңалтуды, уақытша және банкроттықты басқарушының) қызметін жүзеге асыру құқығы бар адамдарды тіркеу
ЭҮП
22.
Неке қиюды (ерлі-зайыптылықты) тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу
ЭҮП, мобильдік қосымша
23.
Некені (ерлі-зайыптылықты) бұзуды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілері жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу
ЭҮП
24.
Бала тууды тіркеу, оның ішінде азаматтық хал актілерінің жазбаларына өзгерістер, толықтырулар мен түзетулер енгізу
ЭҮП
25.
Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтамалар беру
ЭҮП
26.
Жетім балаға (жетім балаларға) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаға (балаларға) қамқоршылық немесе қорғаншылық белгілеу
ЭҮП
27.
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына және (немесе) ерікті жинақтаушы зейнетақы қорына, банктерге, ішкі істер органдарына кәмелетке толмаған балалардың мүлкіне иелік ету және кәмелетке толмаған балаларға мұра ресімдеу үшін анықтамалар беру
ЭҮП
28.
Кәмелетке толмаған балаларға меншік құқығында тиесілі мүлікпен жасалатын мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық бойынша функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру
ЭҮП
29.
Бала туғанда берілетін және бала күтімі бойынша жәрдемақыларды тағайындау
ЭҮП, мобильдік қосымша
30.
Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою
ЭҮП, мобильдік қосымша
31.
Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау
ЭҮП
32.
Жалпы білім беретін мектептердегі білім алушылар мен тәрбиеленушілердің жекелеген санаттарын тегін және жеңілдікпен тамақтандыруды ұсыну
ЭҮП
33.
Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру
ЭҮП
34.
Мүгедек балаларды үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу
ЭҮП
35.
Қамқоршыларға немесе қорғаншыларға жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағуға жәрдемақы тағайындау
ЭҮП
36.
Баланы (балаларды) патронаттық тәрбиелеуге беру
ЭҮП
37.
Патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы (балаларды) асырап-бағуға ақшалай қаражат төлеуді тағайындау
ЭҮП
38.
Бала асырап алуға тілек білдірген адамдарды есепке қою
ЭҮП
39.
Бала асырап алу жөніндегі агенттікті аккредиттеу
ЭҮП
40.
Жетім баланы және (немесе) ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы асырап алуға байланысты біржолғы ақшалай төлемді тағайындау
ЭҮП
41.
Міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілдігін тіркеу
ЭҮП
42.
Жылжымалы мүлік кепілінің тізілімінен үзінді беру
ЭҮП, мобильдік қосымша
43.
Мемлекеттік кеме тізілімінде ішкі суда жүзетін кемелерді, "өзен-теңіз" суларында жүзетін кемелерді және оларға құқықтарды мемлекеттік тіркеу
ЭҮП
44.
Жалға алынған шетел кемелерінің тізілімінде жалға алынған ішкі суда жүзетін кемелерді және "өзен-теңіз" суларында жүзетін кемелерді мемлекеттік тіркеу
ЭҮП
45.
Шағын көлемді кемелерді және оларға құқықтарды мемлекеттік тіркеу
ЭҮП
46.
Жылжымалы құрам кепiлiн мемлекеттік тiркеу
ЭҮП
47.
Жылжымалы құрамды мемлекеттік тіркеу
ЭҮП
48.
Тракторлар және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдер, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдер, сондай-ақ өтімділігі жоғары арнайы машиналар үшін тіркеу құжатын (телнұсқасын) және мемлекеттік нөмірлік белгі беру
ЭҮП
49.
Тракторлардың және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерінің, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен механизмдерінің, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналардың кепілін мемлекеттік тіркеу
ЭҮП
50.
Кеме ипотекасын мемлекеттік тіркеу және кеме ипотекасының мемлекеттік тіркелгенін растайтын құжаттардың телнұсқасын беру
ЭҮП
51.
Шағын көлемді кеменiң ипотекасын мемлекеттік тіркеу және шағын көлемді кеменiң ипотекасының мемлекеттік тіркелгенін растайтын құжаттардың телнұсқасын беру
ЭҮП
52.
Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемелерiн мемлекеттiк тiркеу туралы куәліктер беру
ЭҮП
53.
Кемелерді Теңiз кемелерінің мемлекеттік кеме тiзiлімiнде мемлекеттік тіркеу
ЭҮП
54.
Қалалық рельстік көліктің көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу
ЭҮП
55.
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды (ауыртпалықтарды) мемлекеттік тіркеу
ЭҮП, мобильдік қосымша
56.
Жылжымайтын мүлікке құқық белгілейтін құжаттың телнұсқасын беру
ЭҮП
57.
Жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалық паспортын беру
ЭҮП
58.
Жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалық паспортының телнұсқасын беру
ЭҮП
59.
Жылжымайтын мүлік объектілері жоспарын (схемасын) қоса алғанда, тіркеу органы куәландырған тіркеу ісі құжаттарының көшірмелерін беру
ЭҮП
60.
Жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар (ауыртпалықтар) және оның техникалық сипаттамалары туралы анықтама беру
ЭҮП, мобильдік қосымша
61.
Жылжымайтын мүліктің болмауы (болуы) туралы анықтама беру
ЭҮП, хабарлама, мобильдік қосымша
62.
Жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар және тоқтатылған құқықтар туралы анықтамалар беру
ЭҮП, мобильдік қосымша
63.
Жылжымайтын мүлік иесі (құқық иеленушісі) туралы мәліметті қамтитын техникалық паспортқа қосымшаны беру
ЭҮП
64.
Лицензиялық, сублицензиялық шарттарды тіркеу
ЭҮП
65.
Тауар таңбасына және өнеркәсіптік меншік объектілеріне құқықтарды басқаға беру туралы шарттарды тіркеу
ЭҮП
66.
Мүліктік құқықтарды ұжымдық негізде басқаратын ұйымдарды аккредиттеу
ЭҮП
67.
Патенттік сенім білдірілген өкілдерді аттестаттау
ЭҮП
68.
Тауар таңбасын тіркеу
ЭҮП
69.
Тауар шығарылған жердiң атауын пайдалану құқығын тіркеу
ЭҮП
70.
Өнеркәсіптік үлгіге патент беру
ЭҮП
71.
Пайдалы модельге патент беру
ЭҮП
72.
Өнертабысқа патент беру
ЭҮП
73.
Алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсететін медициналық ұйымдарға тіркелу
ЭҮП
74.
Дәрігердің қабылдауына жазылу
ЭҮП
75.
Дәрігерді үйге шақыру
ЭҮП, мобильдік қосымша
76.
Клиникалық практикаға жіберу үшін маман сертификатын беру
ЭҮП
77.
Медициналық білімі бар мамандарға біліктілік санатын беру туралы куәлік беру
ЭҮП
78.
Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы мамандар үшін біліктілік санатын беру туралы куәлік беру
ЭҮП
79.
Медициналық ұйымдар қызметінің аккредиттеу стандарттарына сәйкестігін тану мақсатында оларды аккредиттеу
ЭҮП
80.
Жеке тұлғаларды денсаулық сақтау субъектілерінің қызметіне тәуелсіз сараптамалық бағалау жүргізу құқығына аккредиттеу
ЭҮП
81.
Сот-психиатриялық және сот-наркологиялық сарапшыларды аттестаттау
ЭҮП
82.
Сот-психиатриялық және сот-наркологиялық сараптамасының белгілі бір түрін жүргізу құқығына біліктілік беру
ЭҮП
83.
Қазақстан Республикасында тіркелген және тіркелмеген дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдарды және медициналық техниканы әкелуге (әкетуге) келісім және (немесе) қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру
ЭҮП
84.
Аудандық орталықтан алыс елді мекендердегі бастапқы медициналық-санитариялық консультациялық диагностикалық көмек көрсететiн денсаулық сақтау ұйымдарының дәріхана пункттері арқылы және фармацевтикалық бiлiмi бар маман болмаған жағдайда жылжымалы дәрiхана пункттері арқылы дәрілік заттар мен медициналық мақсаттағы бұйымдарды өткізуді жүзеге асыру үшін медициналық бiлiмi бар мамандарды аттестаттау
ЭҮП
85.
Медициналық қызметке лицензия беру
ЭҮП
86.
Фармацевтикалық қызметке лицензия беру
ЭҮП
87.
Денсаулық сақтау саласында есiрткi құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметтерге лицензия беру
ЭҮП
88.
Биологиялық белсенді заттарға клиникаға дейінгі (клиникалық емес) зерттеулердi жүргізуге рұқсат беру
ЭҮП
89.
Фармакологиялық және дәрiлік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы клиникалық зерттеуді және (немесе) сынауды жүргізуге рұқсат беру
ЭҮП
90.
Дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және дәрілік заттардың тіркеу құжатына өзгерістер енгізу
ЭҮП
91.
Балалар тамағы өнімдерін, тағамға тағамдық және биологиялық белсенді қоспаларды, генетикалық түрлендірілген объектілерді, бояғыштарды, дезинфекция, дезинсекция және дератизация құралдарын, сумен және тамақ өнімдерімен жанасатын материалдар мен бұйымдарды, адам денсаулығына зиянды әсер ететін химиялық заттарды, өнімдер мен заттардың жекелеген түрлерін мемлекеттік тіркеу немесе қайта тіркеу
ЭҮП
92.
Адам ағзаларын (ағзаларының бөлiктерiн) және (немесе) адам тіндерін, қан мен оның компоненттерін Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және (немесе) Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге лицензия беру
ЭҮП
93.
Туыстас емес транспланттауды жүргізу мақсатында гемопоэздік дің жасушаларын, сүйек кемігін өткізген жағдайда, оларды, сондай-ақ диагностикалық мақсаттарға арналған немесе биомедициналық зерттеулер жүргізу процесінде алынған жасушалардың, тіндердің, биологиялық сұйықтықтар мен сөлдердің, оның ішінде адамның тіршілік әрекеті өнімдерінің, физиологиялық және патологиялық шығындылардың, сүртінділердің, қырындылардың, шайындылардың үлгілерін Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге қорытынды (рұқсат беру құжаттарын) беру
ЭҮП
94.
Фармацевтикалық білімі бар мамандарға біліктілік санатын беру туралы куәлік беру
ЭҮП
95.
Эпидемиялық маңыздылығы жоғары объектінің халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы нормативтік құқықтық актілерге және гигиеналық нормативтерге сәйкестігі (сәйкес еместігі) туралы санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды беру
ЭҮП
96.
Тамақ өнімін өндіру (дайындау) объектісіне есептік нөмір беру
ЭҮП
97.
Мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық бақылауға және қадағалауға жататын, эпидемиялық маңыздылығы жоғары объектілерді салу, реконструкциялау және кеңейту жобаларына, қалалық және ауылдық елді мекендердің, курорттық аймақтардың құрылыс салу бас жоспарларының жобаларына және егжей-тегжейлі жоспарлау жоспарларына санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды беру
ЭҮП
98.
І-ІV патогенді топтардың микроорганизмдерімен және гельминттермен жұмыс істеуге рұқсат беру
ЭҮП
99.
Тамақ өнімінің жарамдылық мерзімдерін және оны сақтау шарттарын келісу туралы санитариялық-эпидемиологиялық қорытынды беру
ЭҮП

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее 1 марта 2016 года.
Исполняющий обязанности
Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
Ж. Касымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_______________ Е. Досаев
30 января 2016 года
Приложение 1
к приказу исполняющего министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 28 января 2016 года № 106
Перечень государственных услуг в электронной форме,
оказываемых посредством веб-портала "электронного
правительства" и абонентского устройства подвижной сети
п/п
Наименование государственной услуги
Место оказания (ПЭП, сообщение, мобильное приложение)
1.
Выдача паспортов, удостоверений личности гражданам Республики Казахстан
ПЭП
2.
Выдача справки о наличии либо отсутствии сведений по учетам Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан о совершении лицом уголовного правонарушения
ПЭП, сообщение, мобильное приложение
3.
Выдача справок лицам, имеющим льготы (участникам Великой Отечественной войны, ликвидаторам Чернобыльской аварии, воинам-интернационалистам)
ПЭП
4.
Выдача справок о подтверждении прохождения воинской службы
ПЭП
5.
Выдача адресных справок с места жительства
ПЭП, сообщение, мобильное приложение
6.
Выдача водительских удостоверений
ПЭП
7.
Выдача удостоверений на право управления тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости
ПЭП
8.
Выдача удостоверений на право управления самоходными маломерными судами
ПЭП
9.
Дипломирование лиц командного состава судов
ПЭП
10.
Регистрация по месту жительства граждан Республики Казахстан
ПЭП
11.
Регистрация перемены имени, отчества и фамилии, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния
ПЭП
12.
Выдача повторных свидетельств или справок о регистрации актов гражданского состояния (мобильное приложение в отношении только справок)
ПЭП, мобильное приложение
13.
Регистрация лиц, управляющих тракторами и изготовленными на их базе самоходными шасси и механизмами, самоходными сельскохозяйственными, мелиоративными и дорожно-строительными машинами и механизмами, а также специальными машинами повышенной проходимости по доверенности
ПЭП
14.
Регистрационный учет индивидуального предпринимателя
ПЭП
15.
Регистрационный учет частного нотариуса, частного судебного исполнителя, адвоката, профессионального медиатора
ПЭП
16.
Регистрация иностранцев и лиц без гражданства, временно пребывающих в Республике Казахстан
ПЭП
17.
Регистрация налогоплательщиков
18.
Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы
ПЭП
19.
Регистрационный учет налогоплательщика, осуществляющего отдельные виды деятельности
ПЭП
20.
Регистрационный учет в качестве электронного налогоплательщика
21.
Регистрация лиц, имеющих право осуществлять деятельность администратора (временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих)
ПЭП
22.
Регистрация заключения брака (супружества), в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния
ПЭП, мобильное приложение
23.
Регистрация расторжения брака (супружества), в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния
ПЭП
24.
Регистрация рождения ребенка, в том числе внесение изменений, дополнений и исправлений в записи актов гражданского состояния
ПЭП
25.
Выдача справок по опеке и попечительству
ПЭП
26.
Установление опеки или попечительства над ребенком- сиротой (детьми-сиротами) и ребенком (детьми), оставшимся без попечения родителей
ПЭП
27.
Выдача справок в единый накопительный пенсионный фонд и (или) добровольный накопительный пенсионный фонд, банки, органы внутренних дел для распоряжения имуществом несовершеннолетних детей и оформления наследства несовершеннолетним детям
ПЭП
28.
Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству, для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям
ПЭП
29.
Назначение пособий на рождение ребенка и по уходу за ребенком
ПЭП, мобильное приложение
30.
Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации
ПЭП, мобильное приложение
31.
Прием документов и зачисление в организации образования независимо от ведомственной подчиненности для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования
ПЭП
32.
Предоставление бесплатного и льготного питания отдельным категориям обучающихся и воспитанников в общеобразовательных школах
ПЭП
33.
Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования
ПЭП
34.
Возмещение затрат на обучение на дому детей-инвалидов
ПЭП
35.
Назначение выплаты пособия опекунам или попечителям на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
ПЭП
36.
Передача ребенка (детей) на патронатное воспитание
ПЭП
37.
Назначение выплаты денежных средств на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
ПЭП
38.
Постановка на учет лиц, желающих усыновить детей
ПЭП
39.
Аккредитация агентства по усыновлению
ПЭП
40.
Назначение единовременной денежной выплаты в связи с усыновлением ребенка-сироты и (или) ребенка, оставшегося без попечения родителей
ПЭП
41.
Регистрация залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации
ПЭП
42.
Выдача выписки из реестра регистрации залога движимого имущества
ПЭП, мобильное приложение
43.
Государственная регистрация судов внутреннего водного плавания, судов плавания "река-море" и прав на них в Государственном судовом реестре
ПЭП
44.
Государственная регистрация арендованных судов внутреннего водного плавания и судов плавания "река-море" в реестре арендованных иностранных судов
ПЭП
45.
Государственная регистрация маломерных судов и прав на них
ПЭП
46.
Государственная регистрация залога подвижного состава
ПЭП
47.
Государственная регистрация подвижного состава
ПЭП
48.
Выдача регистрационного документа (дубликата) и государственного номерного знака для тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин, а также специальных машин повышенной проходимости
ПЭП
49.
Государственная регистрация залога тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных, сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости
ПЭП
50.
Государственная регистрация ипотеки судна и выдача дубликата документа, подтверждающего государственную регистрацию ипотеки судна
ПЭП
51.
Государственная регистрация ипотеки маломерного судна и выдача дубликата документа, подтверждающего государственную регистрацию ипотеки маломерного судна
ПЭП
52.
Выдача свидетельств о государственной регистрации гражданских воздушных судов Республики Казахстан
ПЭП
53.
Государственная регистрация судов в Государственном судовом реестре морских судов
ПЭП
54.
Государственная регистрация транспортных средств городского рельсового транспорта
ПЭП
55.
Государственная регистрация прав (обременений) на недвижимое имущество
ПЭП, мобильное приложение
56.
Выдача дубликата правоустанавливающего документа на недвижимое имущество
ПЭП
57.
Выдача технического паспорта объектов недвижимости
ПЭП
58.
Выдача дубликата технического паспорта объектов недвижимости
ПЭП
59.
Выдача копий документов регистрационного дела, заверенных регистрирующим органом, включая план (схемы) объектов недвижимости
ПЭП
60.
Выдача справки о зарегистрированных правах (обременениях) на недвижимое имущество и его технических характеристиках
ПЭП, мобильное приложение
61.
Выдача справки об отсутствии (наличии) недвижимого имущества
ПЭП, сообщение, мобильное приложение
62.
Выдача справок о зарегистрированных и прекращенных правах на недвижимое имущество
ПЭП, мобильное приложение
63.
Выдача приложения к техническому паспорту, содержащему сведения о собственнике (правообладателе) недвижимого имущества
ПЭП
64.
Регистрация лицензионных, сублицензионных договоров
ПЭП
65.
Регистрация договоров об уступке прав на товарный знак и объекты промышленной собственности
ПЭП
66.
Аккредитация организаций, управляющих имущественными правами на коллективной основе
ПЭП
67.
Аттестация кандидатов в патентные поверенные
ПЭП
68.
Регистрация товарного знака
ПЭП
69.
Регистрация права пользования наименованием места происхождения товара
ПЭП
70.
Выдача патента на промышленный образец
ПЭП
71.
Выдача патента на полезную модель
ПЭП
72.
Выдача патента на изобретение
ПЭП
73.
Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь
ПЭП
74.
Запись на прием к врачу
ПЭП
75.
Вызов врача на дом
ПЭП, мобильное приложение
76.
Выдача сертификата специалиста для допуска к клинической практике
ПЭП
77.
Выдача свидетельства о присвоении квалификационной категории специалистам с медицинским образованием
ПЭП
78.
Выдача свидетельства о присвоении квалификационной категории для специалистов в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения
ПЭП
79.
Аккредитация медицинских организаций в целях признания соответствия их деятельности стандартам аккредитации
ПЭП
80.
Аккредитация физических лиц на право проведения независимой экспертной оценки деятельности субъектов здравоохранения
ПЭП
81.
Аттестация судебно-психиатрических и судебно-наркологических экспертов
ПЭП
82.
Присвоение квалификации на право производства определенного вида судебно-психиатрической и судебно-наркологической экспертиз
ПЭП
83.
Выдача согласования и (или) заключения (разрешительного документа) на ввоз (вывоз) зарегистрированных и не зарегистрированных в Республике Казахстан лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники
ПЭП
84.
Аттестация специалистов с медицинским образованием для осуществления реализации лекарственных средств и изделий медицинского назначения в отдаленных от районного центра населенных пунктах через аптечные пункты в организациях здравоохранения, оказывающих первичную медико-санитарную, консультативно-диагностическую помощь, и передвижные аптечные пункты, в случае отсутствия специалиста с фармацевтическим образованием
ПЭП
85.
Выдача лицензии на медицинскую деятельность
ПЭП
86.
Выдача лицензии на фармацевтическую деятельность
ПЭП
87.
Выдача лицензии на осуществление деятельности в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения
ПЭП
88.
Выдача разрешения на проведение доклинических (неклинических) исследований биологически активных веществ
ПЭП
89.
Выдача разрешения на проведение клинических исследований и (или) испытаний фармакологических и лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники
ПЭП
90.
Государственная регистрация, перерегистрация и внесение изменений в регистрационное досье лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники
ПЭП
91.
Государственная регистрация или перерегистрация продуктов детского питания, пищевых и биологически активных добавок к пище, генетически модифицированных объектов, красителей, средств дезинфекции, дезинсекции и дератизации, материалов и изделий, контактирующих с водой и продуктами питания, химических веществ, отдельных видов продукции и веществ, оказывающих вредное воздействие на здоровье человека
ПЭП
92.
Выдача лицензии на ввоз на территорию Республики Казахстан и (или) вывоз с территории Республики Казахстан органов (части органов) и (или) тканей человека, крови и ее компонентов
ПЭП
93.
Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз с территории Республики Казахстан гемопоэтических стволовых клеток, костного мозга в случае их перемещения с целью проведения неродственной трансплантации, а также образцов клеток, тканей, биологических жидкостей и секретов, в том числе продуктов жизнедеятельности человека, физиологических и патологических выделений, мазков, соскобов, смывов, предназначенных для диагностических целей или полученных в процессе проведения биомедицинских исследований
ПЭП
94.
Выдача свидетельства о присвоении квалификационной категории специалистам с фармацевтическим образованием
ПЭП
95.
Выдача санитарно-эпидемиологического заключения о соответствии (несоответствии) объекта государственного санитарно-эпидемиологического надзора нормативным правовым актам в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения и гигиеническим нормативам
ПЭП
96.
Присвоение учетного номера объекту производства (изготовления) пищевой продукции
ПЭП
97.
Выдача санитарно-эпидемиологического заключения на проекты строительства, реконструкции и расширения объектов высокой эпидемической значимости, подлежащих государственному санитарно-эпидемиологическому контролю и надзору, проекты генеральных планов застройки городских и сельских населенных пунктов, курортных зон и планов детальной планировки
ПЭП
98.
Выдача разрешения на работу с микроорганизмами I-IV группы патогенности и гельминтами
ПЭП
99.
Выдача санитарно-эпидемиологического заключения о согласовании сроков годности и условий хранения пищевой продукции
ПЭП

100.
Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою
ЭҮП
101.
Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдамалар беру
ЭҮП
102.
Шетелдік қызметкерге жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру және ұзарту
ЭҮП
103.
Жасына байланысты зейнетақы төлемдерін тағайындау
ЭҮП
104.
Мемлекеттік базалық зейнетақы төлемдерін тағайындау
ЭҮП
105.
Мынадай әлеуметтік тәуекелдер жағдайларына әлеуметтік төлемдер тағайындау: еңбекке қабілеттілігін жоғалту, асыраушысынан айырылу, жұмысынан айырылу, жүкті болу мен босануға байланысты табысынан айырылу, жаңа туған баланы асырап алуға байланысты табысынан айырылу, бала бір жасқа толғанға дейін оның күтіміне байланысты табысынан айырылу
ЭҮП
106.
Мемлекеттік арнайы жәрдемақылар тағайындау
ЭҮП
107.
Мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айырылу жағдайы бойынша және жасына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар тағайындау
ЭҮП
108.
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау
ЭҮП
109.
Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы тағайындау
ЭҮП
110.
Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау
ЭҮП
111.
Мүгедектікті және/немесе еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесін белгілеу және/немесе қажетті әлеуметтік қорғау шараларын айқындау
ЭҮП, мобильдік қосымша
112.
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры салымшысы қаражатының түсуі және қозғалысы туралы ақпарат беру
ЭҮП
113.
Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру
ЭҮП, мобильдік қосымша
114.
Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру
ЭҮП, мобильдік қосымша
115.
"Болашақ" халықаралық стипендиясын тағайындау конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау
ЭҮП
116.
Жоғары білім беру бағдарламалары бойынша оқыту үшін жоғары оқу орындарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау
ЭҮП
117.
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқыту үшін жоғары оқу орындарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау
ЭҮП
118.
Білім беруге гранттарды тағайындау, сондай-ақ жоғары білім беру ұйымдарында білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
ЭҮП
119.
"Болашақ" халықаралық стипендиясы стипендиатының мәртебесі туралы анықтама беру
ЭҮП
120.
Шетелде, оның ішінде академиялық ұтқырлық шеңберінде оқу конкурсына қатысу үшін құжаттар қабылдау
ЭҮП
121.
Білім беру қызметіне лицензия беру
ЭҮП
122.
Жоғары оқу орындарындағы білім алушыларға жатақхана беру
ЭҮП
123.
Қазақ тілін білу деңгейін бағалау (ҚАЗТЕСТ)
ЭҮП, мобильдік қосымша

100.
Регистрация и постановка на учет безработных граждан
ПЭП
101.
Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости
ПЭП
102.
Выдача и продление разрешения иностранному работнику на трудоустройство и работодателям на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы
ПЭП
103.
Назначение пенсионных выплат по возрасту
ПЭП
104.
Назначение государственной базовой пенсионной выплаты
ПЭП
105.
Назначение социальной выплаты на случаи социальных рисков: утраты трудоспособности; потери кормильца; потери работы; потери дохода в связи с беременностью и родами; потери дохода в связи с усыновлением (удочерением) новорожденного ребенка (детей); потери дохода в связи с уходом за ребенком по достижении им возраста одного года
ПЭП
106.
Назначение государственных специальных пособий
ПЭП
107.
Назначение государственных социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту
ПЭП
108.
Назначение государственной адресной социальной помощи
ПЭП
109.
Назначение специального государственного пособия
ПЭП
110.
Назначение социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
ПЭП
111.
Установление инвалидности и/или степени утраты трудоспособности и/или определение необходимых мер социальной защиты
ПЭП, мобильное приложение
112.
Выдача информации о поступлении и движении средств вкладчика единого накопительного пенсионного фонда
ПЭП
113.
Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи
ПЭП, мобильное приложение
114.
Выдача справок безработным гражданам
ПЭП, мобильное приложение
115.
Прием документов для участия в конкурсе на присуждение международной стипендии "Болашак"
ПЭП
116.
Прием документов и зачисление в высшие учебные заведения для обучения по образовательным программам высшего образования
ПЭП
117.
Прием документов и зачисление в высшие учебные заведения для обучения по образовательным программам послевузовского образования
ПЭП
118.
Присуждение образовательных грантов, а также оказание социальной поддержки обучающимся в организациях высшего образования
ПЭП
119.
Выдача справки о статусе стипендиата международной стипендии "Болашак"
ПЭП
120.
Прием документов для участия в конкурсе на обучение за рубежом, в том числе в рамках академической мобильности
ПЭП
121.
Выдача лицензии на занятие образовательной деятельностью
ПЭП
122.
Предоставление общежития обучающимся в высших учебных заведениях
ПЭП
123.
Оценка уровня знания казахского языка (КАЗТЕСТ)
ПЭП, мобильное приложение

124.
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі бiлiм беру туралы құжаттардың телнұсқаларын беру
ЭҮП
125.
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу, олардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік тіркеу
ЭҮП
126.
Заңды тұлғаларды мемлекеттік қайта тіркеу, олардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік қайта тіркеу
ЭҮП
127.
Заңды тұлғаларды тіркеу (қайта тіркеу) туралы, олардың филиалдары мен өкілдіктерін есептік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама беру
ЭҮП
128.
Жеке кәсіпкерлік субъектісіне жатпайтын заңды тұлғаның, сондай-ақ акционерлік қоғамның құрылтай құжаттарына, олардың филиалдары (өкілдіктері) туралы ережелерге енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды мемлекеттік тіркеу
ЭҮП
129.
Жеке кәсіпкерлік субъектілеріне жатпайтын заңды тұлғаның, сондай-ақ акционерлік қоғамның, олардың филиалдары мен өкілдіктерінің жарғысының (ережесінің) телнұсқасын беру
ЭҮП
130.
Алматы қаласы өңірлік қаржы орталығының қатысушы заңды тұлғаларын мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу)
ЭҮП
131.
Заңды тұлға қызметінің тоқтатылуын мемлекеттік тiркеу, филиал мен өкілдікті есептік тіркеуден шығару
ЭҮП
132.
Сот-сараптама қызметімен айналысу үшін лицензия беру
ЭҮП
133.
Мүлікті (зияткерлік меншік объектілерін, материалдық емес активтердің құнын қоспағанда) бағалау жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру және біліктілік емтиханын өткізу
ЭҮП
134.
Зияткерлік меншік объектілерін, материалдық емес активтердің құнын бағалау жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру және біліктілік емтиханын өткізу
ЭҮП
135.
Адвокаттық қызметпен айналысуға үміткер адамдарды аттестаттаудан өткізу
ЭҮП
136.
Адвокаттық қызметпен айналысуға лицензия беру
ЭҮП
137.
Нотариаттық қызметпен айналысу құқығына аттестаттау
ЭҮП
138.
Нотариаттық қызметпен айналысу құқығына лицензия беру
ЭҮП
139.
Тағылымдамадан өткен және жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына үміткер адамдарды аттестаттаудан өткізу
ЭҮП
140.
Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысуға лицензия беру
ЭҮП
141.
Тарих және мәдениет ескерткiштерiндегі археологиялық және (немесе) ғылыми-реставрациялық жұмыстарды жүзеге асыру жөнiндегi қызметке лицензия беру
ЭҮП
142.
Лотереяларды ұйымдастыру және өткізу жөніндегі қызмет түрін жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
143.
Казино қызметімен айналысу үшін лицензия беру
ЭҮП
144.
Ойын автоматтары залы қызметімен айналысу үшін лицензия беру
ЭҮП
145.
Букмекер кеңсесі қызметімен айналысу үшін лицензия беру
ЭҮП
146.
Тотализатор қызметімен айналысу үшін лицензия беру
ЭҮП

124.
Выдача дубликатов документов о высшем и послевузовском образовании
ПЭП
125.
Государственная регистрация юридических лиц, учетная регистрация их филиалов и представительств
ПЭП
126.
Государственная перерегистрация юридических лиц, учетная перерегистрация их филиалов и представительств
ПЭП
127.
Выдача справки о регистрации (перерегистрации) юридических лиц, учетной регистрации (перерегистрации) их филиалов и представительств
ПЭП
128.
Государственная регистрация внесенных изменений и дополнений в учредительные документы юридического лица, не относящегося к субъекту частного предпринимательства, а также акционерного общества, положения об их филиалах (представительствах)
ПЭП
129.
Выдача дубликата устава (положения) юридического лица, не относящегося к субъекту частного предпринимательства, а также акционерного общества, их филиалов и представительств
ПЭП
130.
Государственная регистрация (перерегистрация) юридических лиц - участников регионального финансового центра города Алматы
ПЭП
131.
Государственная регистрация прекращения деятельности юридического лица, снятие с учетной регистрации филиала и представительства
ПЭП
132.
Выдача лицензии на занятие судебно-экспертной деятельностью
ПЭП
133.
Проведение квалификационного экзамена и выдача лицензии на осуществление деятельности по оценке имущества (за исключением объектов интеллектуальной собственности, стоимости нематериальных активов)
ПЭП
134.
Проведение квалификационного экзамена и выдача лицензии на осуществление деятельности по оценке интеллектуальной собственности, стоимости нематериальных активов
ПЭП
135.
Проведение аттестации лиц, претендующих на занятие адвокатской деятельностью
ПЭП
136.
Выдача лицензии на занятие адвокатской деятельностью
ПЭП
137.
Проведение аттестации на право занятия нотариальной деятельностью
ПЭП
138.
Выдача лицензии на право занятия нотариальной деятельностью
ПЭП
139.
Проведение аттестации лиц, прошедших стажировку и претендующих на право занятия деятельностью частного судебного исполнителя
ПЭП
140.
Выдача лицензии на занятие деятельностью частного судебного исполнителя
ПЭП
141.
Выдача лицензии на деятельность по осуществлению археологических и (или) научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры
ПЭП
142.
Выдача лицензии на осуществление вида деятельности по организации и проведению лотерей
ПЭП
143.
Выдача лицензии на занятие деятельностью казино
ПЭП
144.
Выдача лицензии на занятие деятельностью зала игровых автоматов
ПЭП
145.
Выдача лицензии на занятие деятельностью букмекерской конторы
ПЭП
146.
Выдача лицензии на занятие деятельностью тотализатора
ПЭП

147.
Жекелеген тауар түрлерінің импортына және (немесе) экспортына лицензия беру
ЭҮП
148.
Тауар биржалары қызметімен айналысу құқығына лицензия беру
ЭҮП
149.
Тауар биржалары саласында брокерлік қызметпен айналысу құқығына лицензия беру
ЭҮП
150.
Тауар биржалары саласында дилерлік қызметпен айналысу құқығына лицензия беру
ЭҮП
151.
Қазақстан Республикасының аумағына жекелеген тауарлар түрлерiн экспорттауға және (немесе) импорттауға рұқсат беру
ЭҮП
152.
Сот сарапшыларын аттестаттау
ЭҮП
153.
Сот сарапшысы біліктілігін беру
ЭҮП
154.
Темекі өнімдерінің өндірісіне лицензия беру
ЭҮП
155.
Этил спиртінің өндірісіне лицензия беру
ЭҮП
156.
Алкоголь өнімінің өндірісіне лицензия беру
ЭҮП
157.
Алкоголь өнімін өндіру аумағында оны сақтау және көтерме саудада сату жөніндегі қызметті қоспағанда, алкоголь өнімін сақтауға және көтерме саудада сатуға лицензия беру
ЭҮП
158.
Алкоголь өнімін өндіру аумағында оны сақтау және бөлшек саудада сату жөніндегі қызметті қоспағанда, алкоголь өнімін сақтауға және бөлшек саудада сатуға лицензия беру
ЭҮП
159.
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлік субъектілерінің кредиттері бойынша кепілдіктер беру
ЭҮП
160.
Туристік операторлық қызметті (туроператорлық қызмет) жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
161.
Халықаралық жүк көлік құралдарын өлшеу сертификатын беру
ЭҮП
162.
Халықаралық автомобиль тасымалдарын жүзеге асыруға рұқсат беру куәлігін және рұқсат карточкасын беру
ЭҮП
163.
Халықаралық техникалық байқау сертификатын беру
ЭҮП
164.
Жолаушыларды облысаралық қалааралық, ауданаралық (облысішiлiк қалааралық) және халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты емес тасымалдау, сондай-ақ жолаушыларды халықаралық қатынаста автобустармен, шағын автобустармен тұрақты тасымалдау қызметiмен айналысу үшін лицензия беру
ЭҮП
165.
Қазақстан Республикасының аумағы арқылы ауыр салмақты және (немесе) ірі көлемді көлік құралдарының (шетелдік көліктерді қоса алғанда) жүріп өтуі үшін арнайы рұқсат беру
ЭҮП
166.
Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ жүріп өту мүмкіндігі жоғары арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу
ЭҮП
167.
Тракторларға және олардың базасында жасалған өздiгiнен жүретiн шассилер мен механизмдерге, монтаждалған арнайы жабдығы бар тiркемелердi қоса алғанда, олардың тiркемелерiне, өздiгiнен жүретiн ауыл шаруашылығы, мелиоративтiк және жол-құрылыс машиналары мен механизмдеріне, сондай-ақ жүрiп өту мүмкiндiгi жоғары арнайы машиналарға ауыртпалықтың жоқ (бар) екендігі туралы ақпарат беру
ЭҮП

147.
Выдача лицензии на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров
ПЭП
148.
Выдача лицензии на право занятия деятельностью товарных бирж
ПЭП
149.
Выдача лицензии на право занятия брокерской деятельностью в сфере товарных бирж
ПЭП
150.
Выдача лицензии на право занятия дилерской деятельностью в сфере товарных бирж
ПЭП
151.
Выдача разрешения на экспорт и (или) импорт отдельных видов товаров на территорию Республики Казахстан
ПЭП
152.
Аттестация судебных экспертов
ПЭП
153.
Присвоение квалификации судебного эксперта
ПЭП
154.
Выдача лицензии на производство табачных изделий
ПЭП
155.
Выдача лицензии на производство этилового спирта
ПЭП
156.
Выдача лицензии на производство алкогольной продукции
ПЭП
157.
Выдача лицензии на хранение и оптовую реализацию алкогольной продукции, за исключением деятельности по хранению и оптовой реализации алкогольной продукции на территории ее производства
ПЭП
158.
Выдача лицензии на хранение и розничную реализацию алкогольной продукции, за исключением деятельности по хранению и розничной реализации алкогольной продукции на территории ее производства
ПЭП
159.
Предоставление гарантий по кредитам субъектов частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
ПЭП
160.
Выдача лицензии на туристскую операторскую деятельность (туроператорская деятельность)
ПЭП
161.
Выдача международного сертификата взвешивания грузовых транспортных средств
ПЭП
162.
Выдача удостоверения допуска к осуществлению международных автомобильных перевозок и карточки допуска
ПЭП
163.
Выдача международного сертификата технического осмотра
ПЭП
164.
Выдача лицензии на право занятия деятельностью по нерегулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в междугородном межобластном, межрайонном (междугородном внутриобластном) и международном сообщениях, а также регулярной перевозке пассажиров автобусами, микроавтобусами в международном сообщении
ПЭП
165.
Выдача специального разрешения на проезд тяжеловесных и (или) крупногабаритных транспортных средств (включая иностранные) по территории Республики Казахстан
ПЭП
166.
Проведение ежегодного государственного технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости
ПЭП
167.
Предоставление информации об отсутствии (наличии) обременений тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости
ПЭП

199.
Озонды бұзатын заттарды және құрамында озонды бұзатын заттар бар өнiмдердi Кеден одағына кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан осы елдерге әкетуге лицензия беру
ЭҮП
200.
Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып, жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды бұзатын заттары бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге рұқсат беру
ЭҮП
201.
I санаттағы объектілер үшін мемлекеттік экологиялық сараптама қорытындысын беру
ЭҮП
202.
Қауіпті қалдықтар паспорттарын тіркеу
ЭҮП
203.
II, III және IV санаттардағы объектілер үшін қоршаған ортаға эмиссияға рұқсат беру
ЭҮП
204.
II, III және IV санаттардағы объектілер үшін мемлекеттік экологиялық сараптама қорытындысын беру
ЭҮП
205.
Табиғат қорғау мекемелерінің учаскелерін құрылыс объектілеріне ұзақ мерзімді пайдалануға рұқсат беру
ЭҮП
206.
Табиғатты қорғау мекемелерінің учаскелерін қысқа мерзімді пайдалануға рұқсат беру
ЭҮП
207.
Парниктік газдар шығарындылары мен сіңірулерін қысқарту, сондай-ақ парниктік газдарды түгендеу туралы есепті растау саласындағы кәсіби верификациялық және валидациялық (детерминациялық) қызметті жүзеге асыратын тәуелсіз ұйымдарды аккредиттеу
ЭҮП
208.
Парниктік газдар шығарындыларына сертификат беру және қайта ресімдеу
ЭҮП
209.
Судың жай-күйiне әсер ететін кәсіпорындар мен басқа да құрылыстарды орналастыруды және пайдалануға беруді, сондай-ақ су объектiлерiнде, су қорғау аймақтары мен белдеулерiнде құрылыс және басқа да жұмыстар жүргiзу шарттарын келісу
ЭҮП
210.
Қазақстан Республикасы Су кодексінің 66-бабының 1-тармағында көрсетілген құрылыстарды немесе техникалық құрылғыларды қолдана отырып, жерүсті суларын жинау және (немесе) пайдалану
ЭҮП
211.
Су тұтыну мен су бұрудың үлестік нормаларын келісу
ЭҮП
212.
Судың жай-күйiне әсер ететін кәсіпорындар мен құрылыстарды орналастыруға және салуға жобалық құжаттаманы келісу
ЭҮП
213.
Жер қойнауы бөлігінен тәулігіне елуден екі мың шаршы метрге дейін алу лимиттерімен шаруашылық-ауызсу және өндірістік-техникалық жерасты суларын пайдалану
ЭҮП
214.
Өнеркәсіптік, коммуналдық-тұрмыстық, сорғытылған және басқа да сарқынды суларды жерүстi су объектiлеріне, су шаруашылығы құрылыстарына немесе жер бедеріне ағызу
ЭҮП
215.
Балық аулауға тыйым салынған уылдырық шашу кезеңінде, сондай-ақ балық аулауға тыйым салынған су айдындарында және (немесе) учаскелерде кеме жүргізу режиміне келісім беру
ЭҮП
216.
Бөгеттердің қауіпсіздігі саласындағы жұмыстарды жүргізу құқығына ұйымдарды аттестаттау
ЭҮП
217.
Ағаш кесу және орман билетін беру
ЭҮП
218.
Орман ресурстары, сауықтыру, рекреациялық, тарихи-мәдени, туристік және спорттық мақсаттар; аңшылық шаруашылығының мұқтаждықтары; жанама орман пайдалану үшін ұзақ мерзімді орман пайдалануға берілген мемлекеттік орман қоры жерлерінде учаскелерді құрылыс объектілерін салуға пайдалануға рұқсат беру
ЭҮП

199.
Выдача лицензии на ввоз на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Таможенный союз, и вывоз с территории Республики Казахстан в эти страны озоноразрушающих веществ и содержащей их продукции
ПЭП
200.
Выдача разрешения на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества
ПЭП
201.
Выдача заключений государственной экологической экспертизы для объектов I категории
ПЭП
202.
Регистрация паспортов опасных отходов
ПЭП
203.
Выдача разрешений на эмиссии в окружающую среду для объектов II, III и IV категорий
ПЭП
204.
Выдача заключений государственной экологической экспертизы для объектов II, III и IV категорий
ПЭП
205.
Выдача разрешения на долгосрочное использование под объекты строительства участков природоохранных учреждений
ПЭП
206.
Выдача разрешения на краткосрочное использование участков природоохранных учреждений
ПЭП
207.
Аккредитация независимых организаций, осуществляющих профессиональную верификационную и валидационную (детерминационную) деятельность в области сокращения выбросов и поглощений парниковых газов, а также подтверждения отчета об инвентаризации парниковых газов
ПЭП
208.
Выдача и переоформление сертификатов на выбросы парниковых газов
ПЭП
209.
Согласование размещения и ввода в эксплуатацию предприятий и других сооружений, влияющих на состояние вод, а также условий производства строительных и других работ на водных объектах, водоохранных зонах и полосах
ПЭП
210.
Забор и (или) использование поверхностных вод с применением сооружений или технических устройств, указанных в пункте 1 статьи 66 Водного кодекса Республики Казахстан
ПЭП
211.
Согласование удельных норм водопотребления и водоотведения
ПЭП
212.
Согласование проектной документации на размещение и строительство предприятий и сооружений, влияющих на состояние вод
ПЭП
213.
Использование из части недр хозяйственно-питьевых и производственно-технических подземных вод с лимитами изъятия от пятидесяти до двух тысяч кубических метров в сутки
ПЭП
214.
Сброс промышленных, коммунально-бытовых, дренажных и других сточных вод в поверхностные водные объекты, водохозяйственные сооружения или рельеф местности
ПЭП
215.
Согласование режима судоходства в запретный для рыболовства нерестовый период, а также в запретных для рыболовства водоемах и (или) участках
ПЭП
216.
Аттестация организаций на право проведения работ в области безопасности плотин
ПЭП
217.
Выдача лесорубочного и лесного билета
ПЭП
218.
Выдача разрешения на использование участков под объекты строительства на землях государственного лесного фонда, где лесные ресурсы предоставлены в долгосрочное лесопользование для оздоровительных, рекреационных, историко-культурных, туристских и спортивных целей; нужд охотничьего хозяйства; побочного лесного пользования
ПЭП

219.
Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде ұзақ мерзімді орман пайдалану шартын мемлекеттік тіркеу
ЭҮП
220.
Орманның жай-күйі мен молықтырылуына әсер ететін объектілерді салу орындарын келісу
ЭҮП
221.
Мемлекеттік орман қорында орман шаруашылығын жүргізуге байланысты емес жұмыстарды жүргізуге келісу
ЭҮП
222.
Әкімшілік органның Жабайы флора мен фаунаның құрып кету қаупi төнген түрлерiнің халықаралық саудасы туралы конвенция қолданылатын жануарлар түрлерін Қазақстан Республикасының аумағында әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге рұқсат беруі
ЭҮП
223.
Өсімдіктер әлемінің объектілерін, олардың бөліктерін немесе дериваттарын, оның ішінде сирек және құрып кету қаупі төнген өсімдіктер санатына жататын өсімдіктер түрлерін Қазақстан Республикасына әкелуге және одан тысқары жерлерге әкетуге рұқсат беру
ЭҮП
224.
Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялауды және будандастыруды жүргізуге рұқсат беру
ЭҮП
225.
Қазақстан Республикасының сыртқы нарығында бекіре тұқымдас балықтар уылдырығының саудасы үшін таңбаны бекіту және Қазақстан Республикасының ішкі нарығында саудалауға арналған таңбаны беру
ЭҮП
226.
Су тарту құрылыстарының балық қорғау құрылғыларын орнатуды келісу
ЭҮП
227.
Жабайы фауна мен флораның құрып кету қаупі төнген түрлерінің халықаралық саудасы туралы конвенцияның І және ІІ қосымшаларына енгізілген жануарлар түрлерін қолдан өсіруді жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды әкімшілік органда тіркеу
ЭҮП
228.
Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама беру
ЭҮП
229.
Дала кеміргіштерін жою кезінде, сондай-ақ жануарлардың құтыру індеті мен басқа да аурулары жағдайларында улы химикаттарды қолдана отырып, жануарлар дүниесі объектілерін аулауды келісу
ЭҮП
230.
Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат беру
ЭҮП
231.
Саны реттеуге жататын жануарлар түрлерін алып қоюға рұқсат беру
ЭҮП
232.
Жер асты суларын, емдік балшықты және қатты пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге, бірлесіп барлау мен өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу
ЭҮП
233.
Тау-кен және химия өндiрiстерiн пайдалану қызметін жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
234.
Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу
ЭҮП
235.
Таратылған қорды пайдалануға рұқсат беру
ЭҮП
236.
Жерасты суларын, емдік балшықты және қатты пайдалы қазбаларды барлауды, өндiрудi жүргiзу үшiн берiлген жер қойнауы учаскесінде сервитуттарды тiркеу
ЭҮП
237.
Құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарлары мен олардан жасалған бұйымдарды қоспағанда, бағалы металдармен операцияларды жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлерді арнайы есепке қою туралы анықтама беру
ЭҮП

219.
Государственная регистрация договора долгосрочного лесопользования на участках государственного лесного фонда
ПЭП
220.
Согласование мест строительства объектов, влияющих на состояние и воспроизводство лесов
ПЭП
221.
Согласование на проведение в государственном лесном фонде работ, не связанных с ведением лесного хозяйства
ПЭП
222.
Выдача административным органом разрешений на ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз с территории Республики Казахстан видов животных, подпадающих под действие Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения
ПЭП
223.
Выдача разрешений на ввоз в Республику Казахстан и вывоз за ее пределы объектов растительного мира, их частей или дериватов, в том числе видов растений, отнесенных к категории редких и находящихся под угрозой исчезновения
ПЭП
224.
Выдача разрешения на производство интродукции, реинтродукции и гибридизации животных
ПЭП
225.
Утверждение марки для торговли икрой осетровых видов рыб на внешнем рынке Республики Казахстан и выдача марки для торговли ею на внутреннем рынке Республики Казахстан
ПЭП
226.
Согласование установки рыбозащитных устройств водозаборных сооружений
ПЭП
227.
Регистрация в административном органе физических и юридических лиц, осуществляющих искусственное разделение животных, виды которых включены в приложения I и II Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения
ПЭП
228.
Выдача справки о происхождении вылова
ПЭП
229.
Согласование добычи объектов животного мира с применением ядохимикатов при истреблении полевых грызунов, а также в случаях эпизоотии бешенства и других болезней животных
ПЭП
230.
Выдача разрешения на пользование животным миром
ПЭП
231.
Выдача разрешения на изъятие видов животных, численность которых подлежит регулированию
ПЭП
232.
Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу или совмещенную разведку и добычу на подземные воды, лечебные грязи и твердые полезные ископаемые
ПЭП
233.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по эксплуатации горных и химических производств
ПЭП
234.
Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых
ПЭП
235.
Выдача разрешения на использование ликвидационного фонда
ПЭП
236.
Регистрация сервитутов на участки недр, представленных для проведения разведки, добычи подземных вод, лечебных грязей и твердых полезных ископаемых
ПЭП
237.
Выдача справки о постановке на специальный учет юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, осуществляющих операции с драгоценными металлами, за исключением изделий из них, и сырьевыми товарами, содержащими драгоценные металлы
ПЭП

238.
Заңды тұлғалардың түстi және қара металдардың сынықтары мен қалдықтарын жинау (дайындау), сақтау, өңдеу және өткізу бойынша қызметті жүзеге асыруына лицензия беру
ЭҮП
239.
Қазақстан Республикасының аумағында құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын қайта өңдеудің экономикалық орынсыздығы немесе мүмкін еместігі туралы қорытынды беру
ЭҮП
240.
Қазақстан Республикасында шикізат тауарларынан бағалы металдарды өнеркәсіптік алудың экономикалық орындылығы (орынсыздығы) және мүмкіндігі (мүмкін еместігі) туралы қорытынды беру
ЭҮП
241.
Экспорты лицензияның негізінде (лицензиясыз) жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдарды қоспағанда) бағалы металдардың сынықтарын және қалдықтарын Кеден одағына кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелу кезінде мемлекеттік бақылау актісін беру
ЭҮП
242.
Экспорты лицензияның негізінде (лицензиясыз) жүзеге асырылатын бағалы металдарды (олардан жасалған бұйымдары қоспағанда), бағалы металдардың сынықтарын және қалдықтарын Кеден одағына кірмейтін елдерге Қазақстан Республикасының аумағынан әкету кезінде мемлекеттік бақылау және құнын бағалау актісін беру
ЭҮП
243.
Болашақ құрылыс учаскесі астындағы жер қойнауында пайдалы қазбалардың жоқ немесе оның аз мөлшерде екендігі туралы қорытынды беру
ЭҮП
244.
Пайдалы қазбалар жатқан алаңдарда құрылыс салуға, сондай-ақ жинақталған жерлерде жерасты құрылыстарын орналастыруға рұқсат беру
ЭҮП
245.
Кеден одағы аумағының шегінде Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерлерге геологиялық ақпаратты шығаруға рұқсат беру
ЭҮП
246.
Пестицидтерді (улы химикаттарды) мемлекеттік тіркеу
ЭҮП
247.
Мемлекеттік тіркей отырып, ветеринариялық препараттарға, жемшөптік қоспаларға тіркеу куәліктерін беру
ЭҮП
248.
Астықты экспорттаушыға мемлекеттік астық ресурстарына астық жеткізу жөніндегі міндеттемелерді астық экспорттаушының сақтағаны туралы растама беру
ЭҮП
249.
Экспорттаушы елдердің құзыретті органдары ірі қара малдың импортталған асыл тұқымдық өніміне (материалына) берген асыл тұқымдық куәлікті немесе оған балама құжатты қоспағанда, экспорттаушы елдердің құзыретті органдары импортталған асыл тұқымдық өнімге (материалға) берген асыл тұқымдық куәлікті немесе оған балама құжатты тану
ЭҮП
250.
Жануарларды өсіруді, жануарларды союға дайындауды (союды), сақтауды, өңдеуді және сатуды жүзеге асыратын өндіріс объектілеріне, сондай-ақ ветеринариялық препараттарды, жем және жемазық қоспаларын өндіру, сақтау және сату бойынша өндіріс объектілеріне тіркеу нөмірлерін беру
ЭҮП

238.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов
ПЭП
239.
Выдача заключения об экономической нецелесообразности или невозможности переработки сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы, на территории Республики Казахстан
ПЭП
240.
Выдача заключения о возможности (невозможности) и экономической целесообразности (нецелесообразности) промышленного извлечения драгоценных металлов из сырьевых товаров в Республике Казахстан
ПЭП
241.
Выдача акта государственного контроля при ввозе на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Таможенный союз, драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензии (без лицензии)
ПЭП
242.
Выдача акта государственного контроля и оценки стоимости при вывозе с территории Республики Казахстан в страны, не входящие в Таможенный союз, драгоценных металлов (за исключением изделий из них), лома и отходов драгоценных металлов, экспорт которых осуществляется на основании лицензий (без лицензии)
ПЭП
243.
Выдача заключения об отсутствии или малозначительности полезных ископаемых в недрах под участком предстоящей застройки
ПЭП
244.
Выдача разрешения на застройку площадей залегания полезных ископаемых, а также размещение в местах их залегания подземных сооружений
ПЭП
245.
Выдача согласия на вывоз геологической информации за пределы территории Республики Казахстан в пределах территории Таможенного союза
ПЭП
246.
Государственная регистрация пестицидов (ядохимикатов)
ПЭП
247.
Выдача регистрационных удостоверений на ветеринарные препараты, кормовые добавки с их государственной регистрацией
ПЭП
248.
Выдача экспортеру зерна подтверждения о соблюдении экспортером зерна обязательств по поставке зерна в государственные ресурсы зерна
ПЭП
249.
Признание племенного свидетельства или эквивалентного ему документа, выданного на импортированную племенную продукцию (материал), компетентными органами стран- экспортеров, за исключением племенного свидетельства или эквивалентного ему документа, выданного компетентными органами стран-экспортеров на импортированную племенную продукцию (материал) крупного рогатого скота
ПЭП
250.
Присвоение учетных номеров объектам производства, осуществляющим выращивание животных, заготовку (убой), хранение, переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного происхождения, а также организациям по производству, хранению и реализации ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок
ПЭП

251.
Экспорттау кезінде орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілерге ветеринариялық сертификат беру
ЭҮП
252.
Карантинге жатқызылған өнімді Қазақстан Республикасының аумағында тасуға карантиндiк сертификат беру
ЭҮП
253.
Карантинге жатқызылған өнiмді Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге әкетуге фитосанитариялық сертификат беру
ЭҮП
254.
Мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау объектілеріне ветеринариялық-санитариялық қорытынды беру
ЭҮП
255.
Селекциялық жетістікке патент беру
ЭҮП
256.
Ветеринариялық зертханалар (сынау хаттамалары) беретін сараптама актiлерiн беру
ЭҮП
257.
Жеке қосалқы шаруашылықтың бар екендігі туралы анықтама беру
ЭҮП
258.
Ветеринариялық анықтамалар беру
ЭҮП
259.
Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын субсидиялау
ЭҮП
260.
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
ЭҮП
261.
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
ЭҮП
262.
Ауыл шаруашылығы жануарларын ветеринариялық паспорт бере отырып бірдейлендіруді жүргізу
ЭҮП
263.
Тіркеу және өндірістік сынақтар өткізуге арналған өсімдіктерді қорғаудың тіркелмеген құралдарын, сондай-ақ лицензиялаусыз қайта анықталған карантиндік зиянды ағзаның ошақтарын жоюға арналған өсімдіктерді қорғаудың тіркелмеген құралдарының шектелген санын әкелудің орындылығы туралы Кеден одағына мүше мемлекеттердің уәкілетті органының қорытындысын беру
ЭҮП
264.
Ғылыми-зерттеу мақсатында карантиндік объектілерді (карантиндік зиянды организмдерді) әкелуді келісу
ЭҮП
265.
Ветеринария саласындағы қызметпен айналысуға лицензия беру
ЭҮП
266.
Тұқымның сапасына сараптама жасау жөніндегі зертханаларды аттестаттау
ЭҮП
267.
Бiрегей және элиталық тұқымдар, бiрiншi, екiншi және үшiншi көбейтiлген тұқым өндiрушiлердi, тұқым өткізушілерді аттестаттау
ЭҮП
268.
Пестицидтердi (улы химикаттарды) өндiру (формуляциялау), пестицидтердi (улы химикаттарды) өткiзу, пестицидтердi (улы химикаттарды) аэрозольдiк және фумигациялық тәсiлдермен қолдануға байланысты қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
269.
Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру
ЭҮП
270.
Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру
ЭҮП
271.
Тиiстi аумақтағы эпизоотиялық жағдайды бағалауды ескере отырып, орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiлердiң экспортына, импортына және транзитiне рұқсат беру
ЭҮП

251.
Выдача ветеринарного сертификата на перемещаемые (перевозимые) объекты при экспорте
ПЭП
252.
Выдача карантинного сертификата на перемещение подкарантинной продукции на территории Республики Казахстан
ПЭП
253.
Выдача фитосанитарного сертификата на вывоз подкарантинной продукции за пределы Республики Казахстан
ПЭП
254.
Выдача ветеринарно-санитарного заключения на объекты государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора
ПЭП
255.
Выдача патента на селекционное достижение
ПЭП
256.
Выдача акта экспертизы (протокол испытаний), выдаваемой ветеринарными лабораториями
ПЭП
257.
Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства
ПЭП
258.
Выдача ветеринарной справки
ПЭП
259.
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
ПЭП
260.
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
ПЭП
261.
Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
ПЭП
262.
Проведение идентификации сельскохозяйственных животных, с выдачей ветеринарного паспорта
ПЭП
263.
Выдача заключения уполномоченного органа государств-членов Таможенного союза о целесообразности ввоза незарегистрированных средств защиты растений для проведения регистрационных и производственных испытаний, а также ограниченного количества незарегистрированных средств защиты растений для ликвидации очагов вновь выявленного карантинного вредного организма без лицензирования
ПЭП
264.
Согласование ввоза карантинных объектов (карантинных вредных организмов) в научно-исследовательских целях
ПЭП
265.
Выдача лицензии для занятия деятельностью в сфере ветеринарии
ПЭП
266.
Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян
ПЭП
267.
Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян
ПЭП
268.
Выдача лицензии на осуществление деятельности на производство (формуляции) пестицидов (ядохимикатов), реализацию пестицидов (ядохимикатов), применение пестицидов (ядохимикатов) аэрозольным и фумигационным способами
ПЭП
269.
Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок
ПЭП
270.
Выдача лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок
ПЭП
271.
Выдача разрешения на экспорт, импорт и транзит перемещаемых (перевозимых) объектов с учетом оценки эпизоотической ситуации на соответствующей территории
ПЭП

272.
Ветеринария саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғаларды аттестаттау
ЭҮП
273.
Қосалқы (шунтталатын) электр беру желілері мен шағын станцияларды жобалауды және салуды келісу
ЭҮП
274.
Энергетикалық сараптама жүргізуге ұйымдарды аккредиттеу
ЭҮП
275.
Электр зертханасын аккредиттеу
ЭҮП
276.
Күзгі-қысқы жағдайлардағы жұмысқа белгіленген электр қуаты 5 МВт және одан төмен, 5 МВт астам немесе белгіленген жылу қуаты сағатына 100 Гкал/сағ және одан жоғары, сондай-ақ өз теңгерімінде 35 кВ және одан төмен, 110 кВ және одан жоғары кернеудегі электр желілері бар энергия өндіруші және энергия беруші ұйымдарға әзірлік паспортын беру
ЭҮП
277.
Энергетикалық ұйымдардың басшыларын және мамандарын аттестаттау
ЭҮП
278.
Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы аккредиттеу
ЭҮП
279.
110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қайталама (шунтталатын) электр беру желілері мен шағын станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру
ЭҮП
280.
Электр станцияларының, электр және жылу желілерінің энергия объектілерін техникалық жарақтандырудан кейін пайдалануға қабылдау
ЭҮП
281.
Тұтынушыларды жүктелімді ажыратудың арнайы автоматикасына қосу
ЭҮП
282.
Электр және энергия қондырғыларының техникалық жай-күйі мен оларды пайдалану қауіпсіздігін бақылауды жүзеге асыру үшін электр және жылу энергиясын өндіруді, беру мен бөлуді және оларды энергиямен жабдықтау мақсатында сатып алуды жүзеге асыратын ұйымдар басшыларының, мамандарының техникалық пайдалану қағидаларын және қауіпсіздік қағидаларын білуін біліктілік тексеру
ЭҮП
283.
Өлшем құралдарының типін бекіту туралы сертификат беру
ЭҮП
284.
Өлшем құралдарын метрологиялық аттестаттау туралы сертификат беру
ЭҮП
285.
Экспорттық бақылауға жататын өнiмнің транзитіне рұқсат беру
ЭҮП
286.
Сәйкестікті растау, аккредиттеу, тауардың шығарылған елін, Кеден одағы тауарының немесе шетел тауарының мәртебесін айқындау жөніндегі сарапшы-аудиторды аттестаттау
ЭҮП
287.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Туын және Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасын жасау жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
288.
Атом энергиясын пайдалану объектілерінің тіршілік циклінің кезеңдеріне байланысты жұмыстарды орындауға лицензия беру
ЭҮП
289.
Ядролық материалдармен жұмыс істеу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
290.
Радиоактивті заттармен, құрамында радиоактивті заттар бар аспаптармен және қондырғылармен жұмыс істеу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
291.
Иондаушы сәуле шығаруды генерациялайтын аспаптармен және қондырғылармен жұмыс істеу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП

272.
Аттестация физических и юридических лиц, осуществляющих предпринимательскую деятельность в области ветеринарии
ПЭП
273.
Согласование проектирования и строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций
ПЭП
274.
Аккредитация организаций на проведение энергетической экспертизы
ПЭП
275.
Аккредитация электролабораторий
ПЭП
276.
Выдача паспорта готовности энергопроизводящим и энергопередающим организациям с установленной электрической мощностью 5 МВт и менее, свыше 5 МВт или с установленной тепловой мощностью 100 Гкал/час и выше, а также имеющим на своем балансе электрические сети напряжением 35 кВ и ниже, 110 кВ и выше к работе в осенне-зимних условиях
ПЭП
277.
Аттестация руководителей и специалистов энергетических организаций
ПЭП
278.
Аккредитация в области энергосбережения и повышения энергоэффективности
ПЭП
279.
Выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше
ПЭП
280.
Приемка в эксплуатацию энергообъектов электростанций, электрических и тепловых сетей после технического вооружения
ПЭП
281.
Подключение потребителей к специальной автоматике отключения нагрузки
ПЭП
282.
Квалификационная проверка знаний правил технической эксплуатации и правил безопасности руководителей, специалистов организаций, осуществляющих производство, передачу и распределение электрической и тепловой энергии и их покупку в целях энергоснабжения, для осуществления контроля технического состояния и безопасности эксплуатации электро- и энергоустановок
ПЭП
283.
Выдача сертификата об утверждении типа средств измерений
ПЭП
284.
Выдача сертификата о метрологической аттестации средств измерений
ПЭП
285.
Выдача разрешения на транзит продукции, подлежащей экспортному контролю
ПЭП
286.
Аттестация эксперта-аудитора по подтверждению соответствия, аккредитации, определению страны происхождения товара, статуса товара Таможенного союза или иностранного товара
ПЭП
287.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по изготовлению Государственного флага Республики Казахстан и Государственного герба Республики Казахстан
ПЭП
288.
Выдача лицензии на выполнение работ, связанных с этапами жизненного цикла объектов использования атомной энергии
ПЭП
289.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по обращению ядерными материалами
ПЭП
290.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по обращению с радиоактивными веществами, приборами и установками, содержащими радиоактивные вещества
ПЭП
291.
Выдача лицензии на обращение с приборами и установками, генерирующими ионизирующее излучение
ПЭП

292.
Атом энергиясын пайдалану саласында қызметтер көрсету жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
293.
Радиоактивті қалдықтармен жұмыс істеу жөніндегі қызметке лицензия беру
ЭҮП
294.
Ядролық материалдарды, радиоактивті заттарды, иондаушы сәуле шығарудың радиоизотопты көздерін, радиоактивті қалдықтарды транзиттік тасымалдауды қоса алғанда, Қазақстан Республикасы аумағының шегінде тасымалдауға лицензия беру
ЭҮП
295.
Бұрынғы ядролық сынақ полигондары аумақтарында және жүргізілген ядролық сынақтардың салдарынан ластанған басқа аумақтарда қызметтерді жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
296.
Ядролық қондырғылар мен ядролық материалдарды физикалық қорғауға лицензия беру
ЭҮП
297.
Ядролық және радиоактивтi қауіпсіздікті қамтамасыз етуге жауапты персоналды арнайы даярлау жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
298.
Уларды өндіру, өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
299.
Оқ-дәрілерді, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерін, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ монтаждауды, реттеуді, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеуді және сервистік қызмет көрсетуді қоса алғанда, оларды өндіруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзірлеу, өндіру, жөндеу, сатып алу және сату жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
300.
Жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзірлеу, өндіру, сатып алу және өткізу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
301.
Босатылатын оқ-дәрiлерді, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды жою (жою, тазарту, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу қызметін жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
302.
Жауынгерлік қол атыс қаруы мен оның патрондарын әзірлеу, жасау, жөндеу, сату, сатып алу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
303.
Жекелеген тауарлар түрлерінің импортына және (немесе) экспортына лицензия беру
ЭҮП
304.
Экспорттық бақылауға жататын өнімді экспорттауға және импорттауға лицензия беру
ЭҮП
305.
Өнімді Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерде қайта өңдеуге рұқсат беру
ЭҮП
306.
Экспорттық бақылауға жататын өнімді кері экспорттауға рұқсат беру
ЭҮП
307.
Кепілдік міндеттемені (түпкілікті пайдаланушының сертификатын) беру
ЭҮП
308.
Тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді, ақпаратты экспорттық бақылауға жататын өнімге жатқызу туралы қорытынды беру
ЭҮП
309.
Химиялық өнімді тіркеу және есепке алу
ЭҮП
310.
Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, фармацевтика, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Кеден аумағында/аумағынан тыс өңдеу және ішкі тұтыну үшін өңдеу шарттары туралы құжат беру
ЭҮП

292.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по предоставлению услуг в области использования атомной энергии
ПЭП
293.
Выдача лицензии на деятельность по обращению с радиоактивными отходами
ПЭП
294.
Выдача лицензии на транспортировку, включая транзитную, ядерных материалов, радиоактивных веществ, радиоизотопных источников ионизирующего излучения, радиоактивных отходов в пределах территории Республики Казахстан
ПЭП
295.
Выдача лицензии на деятельность на территориях бывших испытательных ядерных полигонов и других территориях, загрязненных в результате проведенных ядерных испытаний
ПЭП
296.
Выдача лицензии на физическую защиту ядерных установок и ядерных материалов
ПЭП
297.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по специальной подготовке персонала, ответственного за обеспечение ядерной и радиационной безопасности
ПЭП
298.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов
ПЭП
299.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание
ПЭП
300.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, приобретению и реализации взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением
ПЭП
301.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств
ПЭП
302.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, ремонту, торговле, приобретению боевого ручного стрелкового оружия и патронов к нему
ПЭП
303.
Выдача лицензии на импорт и (или) экспорт отдельных видов товаров
ПЭП
304.
Выдача лицензии на экспорт и импорт продукции, подлежащей экспортному контролю
ПЭП
305.
Выдача разрешения на переработку продукции вне территории Республики Казахстан
ПЭП
306.
Выдача разрешения на реэкспорт продукции, подлежащей экспортному контролю
ПЭП
307.
Выдача гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя)
ПЭП
308.
Выдача заключения об отнесении товаров, технологий, работ, услуг, информации к продукции, подлежащей экспортному контролю
ПЭП
309.
Регистрация и учет химической продукции
ПЭП
310.
Выдача документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории и переработки для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии
ПЭП

311.
Кеден одағына мүше мемлекеттердің аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына импорттауға жатқызылатын тауарларды жеңіл, тау-кен металлургия, химия, фармацевтика, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларындағы өнеркәсіптік өңдеуге арналған, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясы тауарларын растау туралы қорытынды беру
ЭҮП
312.
Энергия өндіруші ұйымдар инвестициялық міндеттемелерді орындау туралы жылдық есепті тапсырған жағдайда олардың жабдығының техникалық күйі туралы қорытынды беру
ЭҮП
313.
Ұңғымалар объектілерін сынау, кен орнын сынамалық пайдалану, технологиялық жабдықты іске қосу-ретке келтіру, пайдалану, оған техникалық қызмет көрсету және жөндеу жұмыстары кезінде газды технологиялық еріксіз жағу кезінде ілеспе және (немесе) табиғи газды алау етіп жағуға рұқсаттар беру
ЭҮП
314.
Теңіз құрылыстарын салуға немесе орналастыруға рұқсаттар беру
ЭҮП
315.
Теңiзде iздестiру, барлау, пайдалану ұңғымасын немесе өзге де ұңғыманы бұрғылауға рұқсаттар беру
ЭҮП
316.
Қойнау-қатiшiлiк қысымды ұстап тұру үшiн ілеспе және табиғи газды айдауға рұқсаттар беру
ЭҮП
317.
Теңізде мұнай-газ құбырларын салу, монтаждау немесе төсеу жөніндегі жұмыстарға рұқсаттар беру
ЭҮП
318.
Тау-кен (пайдалы қазбаларды барлау, өндіру), мұнай-химия өндірістерін жобалауға (технологиялық) және (немесе) пайдалануға, мұнай және газ саласындағы магистральдық газ құбырларын, мұнай құбырларын, мұнай өнiмдерi құбырларын пайдалануға лицензия беру
ЭҮП
319.
Газ желісі ұйымдарын аккредиттеу
ЭҮП
320.
Көмірсутегі шикізаты, көмір және уран бөлігінде жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу
ЭҮП
321.
Көмірсутегі шикізаты, көмір және уран бөлігінде жер қойнауын пайдалануға келісімшарттарды тіркеу
ЭҮП
322.
Салық берешегінің, міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары мен әлеуметтік аударымдар бойынша берешегінің жоқ (бар) екендігі туралы мәліметтер, салық міндеттемесін, сондай-ақ міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстап қалу және аудару, әлеуметтік аударымдарды есептеу және төлеу бойынша міндеттемелерді орындау бойынша бюджетпен есеп айырысулардың жай-күйі туралы дербес шоттан көшірме беру
ЭҮП, мобильдік қосымша
323.
Қазақстан Республикасының резинденттігін растау
ЭҮП
324.
Салық есептілігін табыс етуді тоқтата тұру (ұзарту, қайта бастау)
ЭҮП
325.
Қазақстан Республикасының салық заңнамасын түсіндіру
ЭҮП
326.
Салық есептілігін қабылдау
ЭҮП
327.
Салық есептілігін керi қайтарып алу
ЭҮП
328.
Салықтардың, бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдердің, өсімпұлдардың, айыппұлдардың төленген сомаларын есепке жатқызуды және қайтаруды жүргізу
ЭҮП

311.
Выдача заключения о подтверждении отнесения импортируемых на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Таможенного союза товаров к товарам, предназначенным для промышленной переработки в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии
ПЭП
312.
Выдача заключения о техническом состоянии оборудования энергопроизводящих организаций при представлении ими годового отчета об исполнении инвестиционных обязательств
ПЭП
313.
Выдача разрешения на сжигание в факелах попутного и (или) природного газа при испытании объекта скважин, пробной эксплуатации месторождения, технологически неизбежном сжигании газа при пусконаладке, эксплуатации, техническом обслуживании и ремонтных работах технологического оборудования
ПЭП
314.
Выдача разрешений на строительство или размещение морского сооружения
ПЭП
315.
Выдача разрешения на бурение поисковой, разведочной, эксплуатационной скважины или иной скважины на море
ПЭП
316.
Выдача разрешений на нагнетание попутного и природного газа для поддержания внутрипластового давления
ПЭП
317.
Выдача разрешений на работы по строительству, монтажу или прокладке нефтегазопроводов на море
ПЭП
318.
Выдача лицензии на проектирование (технологическое) и (или) эксплуатацию горных (разведка, добыча полезных ископаемых), нефтехимических производств, эксплуатацию магистральных газопроводов, нефтепроводов, нефтепродуктопроводов в сфере нефти и газа
ПЭП
319.
Аккредитация газосетевых организаций
ПЭП
320.
Регистрация договора залога права недропользования в части углеводородного сырья, угля и урана
ПЭП
321.
Регистрация контрактов на недропользование в части углеводородного сырья, угля и урана
ПЭП
322.
Представление сведений об отсутствии (наличии) налоговой задолженности, задолженности по обязательным пенсионным взносам, обязательным профессиональным пенсионным взносам и социальным отчислениям, выписок из лицевого счета о состоянии расчетов с бюджетом по исполнению налогового обязательства, а также обязательств по исчислению, удержанию и перечислению обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов, исчислению и уплате социальных отчислений
ПЭП, мобильное приложение
323.
Подтверждение резидентства Республики Казахстан
ПЭП
324.
Приостановление (продление, возобновление) представления налоговой отчетности
ПЭП
325.
Разъяснение налогового законодательства Республики Казахстан
ПЭП
326.
Прием налоговой отчетности
ПЭП
327.
Отзыв налоговой отчетности
ПЭП
328.
Проведение зачетов и возвратов уплаченных сумм налогов, других обязательных платежей в бюджет, пени, штрафов
ПЭП

329.
Бюджеттен қосылған құн салығын қайтару
ЭҮП
330.
Салық және (немесе) өсiмпұлдар төлеу жөніндегі салық міндеттемесін орындау мерзімдерін өзгерту
ЭҮП
331.
Кеден одағы шеңберінде тауарлардың экспорты (импорты) кезінде салықтық нысандарды қабылдау
ЭҮП
332.
Әкімшінің (уақытша әкімшінің, оңалтушы, уақытша және банкроттықты басқарушының) қызметін жүзеге асыру құқығына үміткер адамдардың біліктілік емтиханын өткізу
ЭҮП
333.
Бухгалтерлердің кәсіби ұйымын аккредиттеу туралы куәлік беру
ЭҮП
334.
Бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау бойынша ұйымдарды аккредиттеу туралы куәлік беру
ЭҮП
335.
Кәсіби аудиторлық ұйымдарды аккредиттеу туралы куәлік беру
ЭҮП
336.
Аудиторлық қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
337.
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға банкноталарды, монеталарды және құндылықтарды инкассациялауға лицензия беру
ЭҮП
338.
Банктің немесе банк холдингінің ірі қатысушысы мәртебесін иеленуге келісім беру
ЭҮП
339.
Банк ашуға рұқсат беру
ЭҮП
340.
Банктерге банк операцияларын және Қазақстан Республикасының банк заңнамасында көзделген өзге де операцияларды жүргізуге лицензия беру
ЭҮП
341.
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға банк операцияларына лицензия беру
ЭҮП
342.
Ислам банктері жүзеге асыратын банк операцияларына лицензия беру
ЭҮП
343.
Банктің және (немесе) банк холдингінің еншілес ұйым құруына немесе сатып алуына рұқсат беру
ЭҮП
344.
Банктің және (немесе) банк холдингінің ұйымдардың жарғылық капиталына елеулі қатысуына рұқсат беру
ЭҮП
345.
Банкті (банк холдингін) ерікті түрде қайта ұйымдастыруға рұқсат беру
ЭҮП
346.
Банкті ерікті түрде таратуға рұқсат беру
ЭҮП
347.
Инвестициялық портфельді басқарушының iрi қатысушысы мәртебесін иеленуге келісім беру
ЭҮП
348.
Ерікті жинақтаушы зейнетақы қорын қайта ұйымдастыруға рұқсат беру
ЭҮП
349.
Ерікті жинақтаушы зейнетақы қорын ерікті түрде таратуға рұқсат беру
ЭҮП
350.
Сақтандыру холдингінің немесе сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының ірі қатысушысы мәртебесін иеленуге келісім беру
ЭҮП
351.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымын құруға рұқсат беру
ЭҮП
352.
Өмірді сақтандыру" саласы бойынша қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
353.
"Жалпы сақтандыру" саласы бойынша сақтандыру (қайта сақтандыру) қызметін жүзеге асыру құқығына лицензия беру
ЭҮП
354.
Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген және сақтандырудың жекелеген сыныптары болып табылатын міндетті сақтандырудың түрлеріне лицензия беру
ЭҮП

329.
Возврат налога на добавленную стоимость из бюджета
ПЭП
330.
Изменение сроков исполнения налогового обязательства по уплате налогов и (или) пеней
ПЭП
331.
Прием налоговых форм при экспорте (импорте) товаров в рамках Таможенного союза
ПЭП
332.
Проведение квалификационного экзамена лиц, претендующих на право осуществлять деятельность администратора (временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих)
ПЭП
333.
Выдача свидетельства об аккредитации профессиональной организации бухгалтеров
ПЭП
334.
Выдача свидетельства об аккредитации организации по профессиональной сертификации бухгалтеров
ПЭП
335.
Выдача свидетельства об аккредитации профессиональной аудиторской организации
ПЭП
336.
Выдача лицензии на осуществление аудиторской деятельности
ПЭП
337.
Выдача лицензии организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, на инкассацию банкнот, монет и ценностей
ПЭП
338.
Выдача согласия на приобретение статуса крупного участника банка или банковского холдинга
ПЭП
339.
Выдача разрешения на открытие банка
ПЭП
340.
Выдача лицензии банкам на проведение банковских и иных операций, предусмотренных банковским законодательством Республики Казахстан
ПЭП
341.
Выдача лицензии, организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций, на банковские операции
ПЭП
342.
Выдача лицензии, на проведение банковских операций, осуществляемых исламскими банками
ПЭП
343.
Выдача разрешения на создание или приобретение дочерней организации банком и (или) банковским холдингом
ПЭП
344.
Выдача разрешения на значительное участие банка и (или) банковского холдинга в уставном капитале организаций
ПЭП
345.
Выдача разрешения на добровольную реорганизацию банка (банковского холдинга)
ПЭП
346.
Выдача разрешения на добровольную ликвидацию банка
ПЭП
347.
Выдача согласия на приобретение статуса крупного участника управляющего инвестиционным портфелем
ПЭП
348.
Выдача разрешения на реорганизацию добровольного накопительного пенсионного фонда
ПЭП
349.
Выдача разрешения на добровольную ликвидацию добровольного накопительного пенсионного фонда
ПЭП
350.
Выдача согласия на приобретение статуса страхового холдинга или крупного участника страховой (перестраховочной) организации
ПЭП
351.
Выдача разрешения на создание страховой (перестраховочной) организации
ПЭП
352.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по отрасли "страхование жизни"
ПЭП
353.
Выдача лицензии на право осуществления страховой (перестраховочной) деятельности по отрасли "общее страхование"
ПЭП
354.
Выдача лицензии на виды обязательного страхования, установленные законами Республики Казахстан и являющиеся отдельными классами страхования
ПЭП

355.
Қайта сақтандыру жөніндегі қызметке лицензия беру
ЭҮП
356.
Сақтандыру брокерінің қызметін жүзеге асыру құқығына лицензия беру
ЭҮП
357.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының және (немесе) сақтандыру холдингінің еншілес ұйым құруына немесе иеленуіне рұқсат беру
ЭҮП
358.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымының және (немесе) сақтандыру холдингінің ұйымдардың капиталына елеулі қатысуына рұқсат беру
ЭҮП
359.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымын және (немесе) сақтандыру холдингін ерікті қайта ұйымдастыруға рұқсат беру
ЭҮП
360.
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымын ерікті таратуға рұқсат беру
ЭҮП
361.
Уәкілетті ұйымдарға қолма-қол шетел валютасымен айырбастау операцияларын ұйымдастыру бойынша қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
362.
Қаржы ұйымдарының, банк, сақтандыру холдингтерінің басшы қызметкерлерін сайлауға (тағайындауға) келісім беру
ЭҮП
363.
Мүлікті (зияткерлік меншік объектілерін, материалдық емес активтердің құнын қоспағанда) бағалау жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензиясы бар жеке немесе заңды тұлғаны аккредиттеу
ЭҮП
364.
Жарияланған акциялар шығарылымын мемлекеттiк тiркеу
ЭҮП
365.
Мемлекеттiк емес облигациялар шығарылымын мемлекеттiк тiркеу
ЭҮП
366.
Инвестициялық пай қорлары пайларының шығарылымын мемлекеттік тіркеу
ЭҮП
367.
Актуарийлерден біліктілік емтиханын қабылдау
ЭҮП
368.
Кредиттік бюроның пайдалануына кредиттік тарихтардың деректер базасын басқару жүйесін енгізу актісін беру
ЭҮП
369.
Кредиттік бюро қызметін жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
370.
Актуарлық қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
371.
Тіркеушінің қағидалар жиынтығын келісу
ЭҮП
372.
Қазақстан Республикасының резидент-ұйымының эмиссиялық бағалы қағаздарын шет мемлекеттің аумағында орналастыруға рұқсат беру
ЭҮП
373.
Шет мемлекеттің аумағындағы Қазақстан Республикасының резидент-ұйымының эмиссиялық бағалы қағаздарын шығаруға рұқсат беру
ЭҮП
374.
Бағалы қағаздар нарығында Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
375.
Микроқаржылық ұйымдарды есептік тіркеу
ЭҮП
376.
Қаржылық құралдармен мәміле бойынша клирингтік қызметті жүзеге асыру қағидаларын келісу
ЭҮП
377.
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры салымшысының (алушысының) зейнетақы жинақтарының (инвестициялық кірістерін ескере отырып) жай-күйі туралы ақпарат беру
ЭҮП, хабарлама, мобильдік қосымша
378.
Қаржы ұйымының қаржы қызметтерін тұтынушыларға қаржы өнімдерін ұсынуы үшін келісім беру, сондай-ақ микроқаржы ұйымының микрокредиттер ұсынуы үшін келісім беру
ЭҮП

355.
Выдача лицензии на деятельность по перестрахованию
ПЭП
356.
Выдача лицензии на право осуществления деятельности страхового брокера
ПЭП
357.
Выдача разрешения на создание или приобретение дочерней организации страховой (перестраховочной) организацией и (или) страховым холдингом
ПЭП
358.
Выдача разрешения на значительное участие страховой (перестраховочной) организации и (или) страхового холдинга в капиталах организаций
ПЭП
359.
Выдача разрешения на добровольную реорганизацию страховой (перестраховочной) организации и (или) страхового холдинга
ПЭП
360.
Выдача разрешения на добровольную ликвидацию страховой (перестраховочной) организации
ПЭП
361.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по организации обменных операций с наличной иностранной валютой уполномоченным организациям
ПЭП
362.
Выдача согласия на избрание (назначение) руководящих работников финансовых организаций, банковских, страховых холдингов
ПЭП
363.
Аккредитация физического или юридического лица, имеющего лицензию на осуществление деятельности по оценке имущества (за исключением объектов интеллектуальной собственности, стоимости нематериальных активов)
ПЭП
364.
Государственная регистрация выпуска объявленных акций
ПЭП
365.
Государственная регистрация выпуска негосударственных облигаций
ПЭП
366.
Государственная регистрация выпуска паев паевых инвестиционных фондов
ПЭП
367.
Прием квалификационного экзамена актуариев
ПЭП
368.
Выдача акта ввода системы управления базы данных кредитных историй в эксплуатацию кредитного бюро
ПЭП
369.
Выдача лицензии на осуществление деятельности кредитного бюро
ПЭП
370.
Выдача лицензии на осуществление актуарной деятельности
ПЭП
371.
Согласование свода правил регистратора
ПЭП
372.
Выдача разрешения на размещение эмиссионных ценных бумаг организации-резидента Республики Казахстан на территории иностранного государства
ПЭП
373.
Выдача разрешения на выпуск эмиссионных ценных бумаг организации-резидента Республики Казахстан на территории иностранного государства
ПЭП
374.
Выдача лицензии на осуществление деятельности на рынке ценных бумаг, предусмотренной законодательством Республики Казахстан
ПЭП
375.
Учетная регистрация микрофинансовых организаций
ПЭП
376.
Согласование правил осуществления клиринговой деятельности по сделкам с финансовыми инструментами
ПЭП
377.
Выдача информации о состоянии пенсионных накоплений (с учетом инвестиционного дохода) вкладчика (получателя) единого накопительного пенсионного фонда
ПЭП, сообщение, мобильное приложение,
378.
Выдача согласия финансовой организации для предложения финансовых продуктов потребителям финансовых услуг, а также выдача согласия микрофинансовой организации для предложения микрокредитов
ПЭП

379.
Уәкiлетті экономикалық оператор мәртебесін беру
ЭҮП
380.
Кеден өкiлдерiнiң тiзiлiмiне енгізу
ЭҮП
381.
Кедендік тасымалдаушылар тiзiлiмiне енгізу
ЭҮП
382.
Электрондық құжат түрінде тауарларға арналған декларацияларды пайдалана отырып тауарларды кедендік тазарту және шығару
ЭҮП
383.
Уақытша сақтау қоймалары иелерінің тізіліміне енгізу
ЭҮП
384.
Кеден қоймалары иелерінің тізіліміне енгізу
ЭҮП
385.
Еркін қоймалар иелерінің тізіліміне енгізу
ЭҮП
386.
Бажсыз сауда дүкендері иелерінің тізіліміне енгізу
ЭҮП
387.
Кедендік декларациялау бойынша маманның біліктілік аттестатын беру
ЭҮП
388.
Азаматтық және қызметтік қаруларды және оның патрондарын әзірлеу, өндіру, жөндеу, сату, коллекция жинау, экспонаттау және сатып алу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
389.
Азаматтық пиротехникалық заттарды және оларды қолдана отырып жасалған бұйымдарды әзірлеу, өндіру, сату, пайдалану және сатып алу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
390.
Жедел-іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдарды әзірлеу, өндіру, жөндеу және сату бойынша қызметпен айналысу үшін лицензия беру
ЭҮП
391.
Ақпаратты криптографиялық қорғау құралдарын әзірлеуге және өткізуге (оның ішінде өзге де жолдармен беруге) лицензия беру
ЭҮП
392.
Ақпарат таралып кететін арналарды және жедел-іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдарды анықтау бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру
ЭҮП
393.
Ақпаратты жасырын алуға арналған арнайы техникалық құралдарды Кеден одағының кедендік аумағына әкелуге және Кеден одағының кедендік аумағынан әкетуге қорытынды (рұқсат беретiн құжат) беру
ЭҮП
394.
Шифрлау (криптографиялық) құралдарын Кеден одағының кедендік аумағына әкелуге және Кеден одағының кедендік аумағынан әкетуге қорытынды (рұқсат беретiн құжат) беру
ЭҮП
395.
Күзет қызметімен айналысу құқығына лицензия беру
ЭҮП
396.
Уәкілетті органның жеке күзет ұйымында басшы және күзетші лауазымдарын атқаратын жұмыскерлерді даярлау және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі арнайы оқу орталығын айқындауы
ЭҮП
397.
Ұлттық компанияның күзет ұйымын құруын уәкілетті органмен келісу
ЭҮП
398.
Азаматтық және қызметтік қарудың және оған патрондардың криминалистік талаптарға сәйкестігіне қорытынды беру
ЭҮП
399.
Азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге, Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуге және Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзиттеуге қорытындылар беру
ЭҮП

379.
Присвоение статуса уполномоченного экономического оператора
ПЭП
380.
Включение в реестр таможенных представителей
ПЭП
381.
Включение в реестр таможенных перевозчиков
ПЭП
382.
Таможенная очистка и выпуск товаров с использованием декларации на товары в виде электронного документа
ПЭП
383.
Включение в реестр владельцев складов временного хранения
ПЭП
384.
Включение в реестр владельцев таможенных складов
ПЭП
385.
Включение в реестр владельцев свободных складов
ПЭП
386.
Включение в реестр владельцев магазинов беспошлинной торговли
ПЭП
387.
Выдача квалификационного аттестата специалиста по таможенному декларированию
ПЭП
388.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, ремонту, торговле, коллекционированию, экспонированию и приобретению гражданского и служебного оружия и патронов к нему
ПЭП
389.
Выдача лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, торговле, использованию и приобретению гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением
ПЭП
390.
Выдача лицензии для занятия деятельностью по разработке, производству, ремонту и реализации специальных технических средств, предназначенных для проведения оперативно-розыскных мероприятий
ПЭП
391.
Выдача лицензии на разработку и реализацию (в том числе иную передачу) средств криптографической защиты информации
ПЭП
392.
Выдача лицензии на оказание услуг по выявлению технических каналов утечки информации и специальных технических средств, предназначенных для проведения оперативно-розыскных мероприятий
ПЭП
393.
Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз на таможенную территорию Таможенного союза и вывоз с таможенной территории Таможенного союза специальных технических средств, предназначенных для негласного получения информации
ПЭП
394.
Выдача заключения (разрешительного документа) на ввоз на таможенную территорию Таможенного союза и вывоз с таможенной территории Таможенного союза шифровальных (криптографических) средств
ПЭП
395.
Выдача лицензии на право занятия охранной деятельностью
ПЭП
396.
Определение Правительством Республики Казахстан специализированного учебного центра по подготовке и повышению квалификации работников, занимающих должности руководителя и охранника в частной охранной организации
ПЭП
397.
Согласование уполномоченного органа на учреждение охранной организации национальной компанией
ПЭП
398.
Выдача заключения на соответствие криминалистическим требованиям гражданского и служебного оружия и патронов к нему
ПЭП
399.
Выдача заключения на ввоз на территорию Республики Казахстан, вывоз с территории Республики Казахстан и транзит через территорию Республики Казахстан гражданского и служебного оружия и патронов к нему
ПЭП

400.
Жеке және заңды тұлғаларға азаматтық және қызметтік қару мен оның патрондарын сатып алуға, сақтауға, сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға рұқсат беру
ЭҮП
401.
Жарылғыш материалдарды сақтауға рұқсат беру
ЭҮП
402.
Азаматтық пиротехникалық заттар мен оларды қолдана отырып жасалған бұйымдарды сақтауға рұқсат беру
ЭҮП
403.
Атыс тирлері (атыс орындары) мен стенділерін ашуға және олардың жұмыс істеуіне рұқсат беру
ЭҮП
404.
Есірткі құралдары, психотроптық заттар мен прекурсорлар айналымына байланысты қызметке лицензия беру
ЭҮП
405.
Құрамында есірткі құралдары, психотроптық заттар мен прекурсорлар бар тауарлардың экспорты мен импортына лицензия беру
ЭҮП
406.
Тауарларды ақпаратты криптографиялық қорғау құралдарына және жедел-іздестіру іс-шараларын жүргізуге арналған арнайы техникалық құралдарға жатқызу тұрғысынан техникалық зерттеу жүргізу
ЭҮП
407.
Шифрлау (криптографиялық) құралдарын қамтитын тауарлардың (өнімдердің) сипаттамасы туралы нотификацияларды тіркеу
ЭҮП
408.
Экономикалық шоғырлануға келісім беру туралы қолдаухаттарды қарау
ЭҮП
409.
Жер учаскесіне сәйкестендіру құжатын дайындау туралы ақпарат беру
ЭҮП
410.
Жер учаскесіне бастапқы құқық беруге құқық белгілейтін құжат туралы ақпарат беру
ЭҮП
411.
Жер учаскелерін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобаларын бекiту
ЭҮП
412.
Жер учаскесінің нысаналы мақсатын өзгертуге шешім беру
ЭҮП
413.
Iздестіру жұмыстарын жүргізу үшiн жер учаскелерін пайдалануға рұқсат беру
ЭҮП
414.
Жер учаскесіне жеке меншік құқығына актілерді ресімдеу және беру
ЭҮП
415.
Тұрақты жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу және беру
ЭҮП
416.
Уақытша өтеулі (ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді) жер пайдалану (жалдау) құқығына актілерді ресімдеу және беру
ЭҮП
417.
Уақытша өтеусіз жер пайдалану құқығына актілерді ресімдеу және беру
ЭҮП
418.
Жер учаскесінің тиесілілігі туралы ақпарат беру
ЭҮП, мобильдік қосымша
419.
Жер учаскесіне кадастрлық ақпарат беру
ЭҮП, мобильдік қосымша
420.
Суарылатын егiстiктi алқаптардың суарылмайтын түрiне ауыстыруға рұқсат беру
ЭҮП
421.
Елді мекендер шегінде объектілер салу үшін жер учаскелерін беру
ЭҮП
422.
Мемлекет меншігіндегі жер учаскелеріне құқықтарды сауда-саттықта (конкурстарда, аукциондарда) сатып алу
ЭҮП
423.
Жол бойы белдеулерінде жол бойы қызметі объектілерін немесе қолжетімді болуы үшін кіреберіс талап етілетін жағдайда олардан тыс жерлерде объектілерді орналастыру үшін жер учаскелерін беру туралы шешім қабылдау
ЭҮП

400.
Выдача разрешения физическим и юридическим лицам на приобретение, хранение, хранение и ношение, перевозку гражданского и служебного оружия и патронов к нему
ПЭП
401.
Выдача разрешений на хранение взрывчатых материалов
ПЭП
402.
Разрешение на хранение гражданских пиротехнических веществ и изделий с их применением
ПЭП
403.
Выдача разрешения на открытие и функционирование стрелковых тиров (стрельбищ) и стендов
ПЭП
404.
Выдача лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров
ПЭП
405.
Выдача лицензии на экспорт и импорт товаров, содержащих наркотические средства, психотропные вещества и прекурсоры
ПЭП
406.
Проведение технического исследования на предмет отнесения товаров к средствам криптографической защиты информации и специальным техническим средствам, предназначенным для проведения оперативно-розыскных мероприятий
ПЭП
407.
Регистрация нотификаций о характеристиках товаров (продукции), содержащих шифровальные (криптографические) средства
ПЭП
408.
Рассмотрение ходатайств о согласии на экономическую концентрацию
ПЭП
409.
Представление информации об изготовлении идентификационного документа на земельный участок
ПЭП
410.
Представление информации о правоустанавливающем документе первичного предоставления права на земельный участок
ПЭП
411.
Утверждение землеустроительных проектов по формированию земельных участков
ПЭП
412.
Выдача решения на изменение целевого назначения земельного участка
ПЭП
413.
Выдача разрешения на использование земельного участка для изыскательских работ
ПЭП
414.
Изготовление и выдача актов на право частной собственности на земельный участок
ПЭП
415.
Изготовление и выдача актов на право постоянного землепользования
ПЭП
416.
Изготовление и выдача актов на право временного возмездного (долгосрочного, краткосрочного) землепользования (аренды)
ПЭП
417.
Изготовление и выдача актов на право временного безвозмездного землепользования
ПЭП
418.
Представление информации о принадлежности земельного участка
ПЭП,
мобильное приложение
419.
Представление кадастровой информации на земельный участок
ПЭП,
мобильное приложение
420.
Выдача решений на перевод орошаемой пашни в неорошаемые виды угодий
ПЭП
421.
Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта
ПЭП
422.
Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, на торгах (конкурсах, аукционах)
ПЭП
423.
Принятие решения о предоставлении земельных участков для размещения объектов дорожного сервиса в придорожных полосах или объектов за их пределами, когда для доступа к ним требуется подъезд
ПЭП

424.
Аэротүсiрiлiм жұмыстарын жүргiзудi тiркеу, есепке алу және оларға рұқсат беру
ЭҮП
425.
Геодезиялық пункттердi бұзуға немесе қайта салуға (ауыстыруға) рұқсат беру
ЭҮП
426.
Қазақстан Республикасының радиожиілілік спектрін пайдалануға рұқсат беру
ЭҮП
427.
Байланыс саласындағы қызметтерді көрсетуге лицензия беру
ЭҮП
428.
Радиоэлектронды құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды пайдалануға рұқсат беру
ЭҮП
429.
Нөмірлеу ресурсын бөлу және нөмірлерді беру, сондай-ақ оларды алып қою
ЭҮП
430.
Куәландыру орталықтарын аккредиттеу
ЭҮП
431.
Компьютер жүйесінің бақылау-кассалық машиналарының мемлекеттік тізіліміне енгізу үшін техникалық талаптарға сәйкестігі туралы қорытындылар беру
ЭҮП
432.
Мұрағат анықтамаларын беру
ЭҮП
433.
Қазақстан Республикасының Ұлттық куәландыру орталығының тіркеу куәлігін беру және қайтарып алу
ЭҮП
434.
Теле-, радиоарналарды тарату жөніндегі қызметпен айналысу үшін лицензия беру
ЭҮП
435.
Отандық теле-, радиоарнаны есепке қою, қайта есепке қою, куәліктің телнұсқасын беру
ЭҮП
436.
Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын шетелдік теле-, радиоарнаны есепке қою, қайта есепке қою, куәліктің телнұсқасын беру
ЭҮП
437.
Фильмге прокаттау куәлiгiн беру
ЭҮП
438.
Мәдени құндылықтарды уақытша әкету құқығына куәлiк беру
ЭҮП
439.
Жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінде ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізуге келісім беру
ЭҮП
440.
Қауіпті өндірістік объектілерде қолданылатын технологияларды, техникалық құрылғыларды, материалдарды, қауіпті техникалық құрылғыларды қолдануға рұқсат беру
ЭҮП
441.
Қауіпті өндіріс объектісінің өнеркәсіптік қауіпсіздік декларацияларын тіркеу
ЭҮП
442.
Заңды тұлғаларды өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы жұмыстарды жүргізу құқығына аттестаттау
ЭҮП
443.
Жарылыс жұмыстарын жүргізуге рұқсат беру
ЭҮП
444.
Жарылғыш заттар мен олардың негізінде жасалған бұйымдарды ұдайы қолдануға рұқсат беру
ЭҮП
445.
Қауіпті өндірістік объектілерді салуға, кеңейтуге, реконструкциялауға, жаңғыртуға, консервациялауға және жоюға арналған жобалау құжаттамасын келісу
ЭҮП
446.
Мемлекеттік емес өртке қарсы қызметтерді ұйымдардағы, елді мекендердегі және объектілердегі өрттердің алдын алу және сөндіру, өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету және авариялық-құтқару жұмыстарын жүргізу жөніндегі жұмыстарды жүргізу құқығына аттестаттау
ЭҮП
447.
Өрт қауіпсіздігі саласындағы аудит бойынша сараптама ұйымдарын аккредиттеу
ЭҮП
448.
Республикалық және өңірлік спорт федерацияларын аккредиттеу
ЭҮП
449.
Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу
ЭҮП

424.
Регистрация, учет и выдача разрешения на проведение аэросъемочных работ
ПЭП
425.
Выдача разрешения на снос или перезакладку (перенос) геодезических пунктов
ПЭП
426.
Выдача разрешения на использование радиочастотного спектра Республики Казахстан
ПЭП
427.
Выдача лицензии на предоставление услуг в области связи
ПЭП
428.
Выдача разрешения на эксплуатацию радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств
ПЭП
429.
Распределение ресурса нумерации и выделение номеров, а также их изъятие
ПЭП
430.
Аккредитация удостоверяющих центров
ПЭП
431.
Выдача заключений о соответствии компьютерной системы техническим требованиям для включения в государственный реестр контрольно-кассовых машин
ПЭП
432.
Выдача архивных справок
ПЭП
433.
Выдача и отзыв регистрационного свидетельства Национального удостоверяющего центра Республики Казахстан
ПЭП
434.
Выдача лицензии, переоформление лицензии для занятия деятельностью по распространению теле-, радиоканалов
ПЭП
435.
Постановка на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства отечественного теле-, радиоканала
ПЭП
436.
Постановка на учет, переучет, выдача дубликата свидетельства иностранного теле-, радиоканала, распространяемого на территории Республики Казахстан
ПЭП
437.
Выдача прокатного удостоверения на фильм
ПЭП
438.
Выдача свидетельства на право временного вывоза культурных ценностей
ПЭП
439.
Согласование проведения научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры местного значения
ПЭП
440.
Выдача разрешений на применение технологий, технических устройств, материалов, применяемых на опасных производственных объектах, опасных технических устройств
ПЭП
441.
Регистрация деклараций промышленной безопасности опасного производственного объекта
ПЭП
442.
Аттестация юридических лиц на право проведения работ в области промышленной безопасности
ПЭП
443.
Выдача разрешений на производство взрывных работ
ПЭП
444.
Выдача разрешения на постоянное применение взрывчатых веществ и изделий на их основе
ПЭП
445.
Согласование проектной документации на строительство, расширение, реконструкцию, модернизацию, консервацию и ликвидацию опасных производственных объектов
ПЭП
446.
Аттестация негосударственных противопожарных служб на право проведения работ по предупреждению и тушению пожаров, обеспечению пожарной безопасности и проведению аварийно-спасательных работ в организациях, населенных пунктах и на объектах
ПЭП
447.
Аккредитация экспертных организаций по аудиту в области пожарной безопасности
ПЭП
448.
Аккредитация республиканских и региональных спортивных федераций
ПЭП
449.
Аккредитация местных спортивных федераций
ПЭП

450.
Спортшылар мен жаттықтырушыларға өмір бойы ай сайынғы материалдық қамсыздандыруды төлеу
ЭҮП
451.
"Қазақстан Республикасының еңбек сiңiрген спорт шеберi", "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегi спорт шеберi", "Қазақстан Республикасының спорт шеберi", "Қазақстан Республикасының еңбек сiңiрген жаттықтырушысы" спорттық атақтарын және бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi жоғары санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi орта деңгейдегi жоғары санатты жаттықтырушы, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi жоғары санатты әдіскер, бiлiктiлiгi орта деңгейдегi жоғары санатты әдiскер, бiлiктiлiгi жоғары деңгейдегi жоғары санатты нұсқаушы-спортшы, жоғары санатты ұлттық спорт төрешiсi, ұлттық спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру
ЭҮП
452.
Жобалау қызметіне лицензия беру
ЭҮП
453.
Іздестіру қызметіне лицензия беру
ЭҮП
454.
Құрылыс-монтаждау жұмыстарына лицензия беру
ЭҮП
455.
Үлескерлердің ақшасын тарту есебінен тұрғын үй ғимараттарын салуды ұйымдастыру жөніндегі қызметке лицензия беру
ЭҮП
456.
Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау бойынша анықтама беру
ЭҮП, мобильдік қосымша
457.
Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру
ЭҮП
458.
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі салаларында сарапшылық жұмыстарды және инжинирингтік көрсетілетін қызметтерді жүзеге асыратын сарапшыларды аттестаттау
ЭҮП
459.
Тұрғын үй көмегін тағайындау
ЭҮП
460.
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезекке қою, сондай-ақ жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй беру туралы шешім қабылдауы
ЭҮП
461.
Кеме шетелде сатып алынған жағдайда Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк Туын көтеріп жүзу құқығына уақытша куәлiк беру
ЭҮП
462.
Энергиямен жабдықтау мақсатында электр энергиясын сатып алу қызметіне лицензия беру
ЭҮП
463.
Егер мәміле жасалатын мүліктің ағымдағы жылдың басындағы бухгалтерлiк баланста ескерілген баланстық құны ағымдағы жылдың басындағы бухгалтерлiк балансқа сәйкес оның активтерiнiң баланстық құнының 0,05 пайызынан асатын болса, табиғи монополия субъектiсiнiң мүлкiне қатысты өзге мәмiлелер жасасуға келісім беру
ЭҮП
464.
Ағымдағы жылдың басындағы бухгалтерлiк баланста ескерiлген баланстық құны ағымдағы жылдың басындағы бухгалтерлiк балансқа сәйкес оның активтерiнiң баланстық құнының 0,05 пайызынан астам болатын табиғи монополия субъектiсiнiң реттелiп көрсетiлетiн қызметтердi (тауарларды, жұмыстарды) ұсыну үшiн пайдаланылатын мүлiктi жалға алуына келісім беру
ЭҮП

450.
Выплата пожизненного ежемесячного материального обеспечения спортсменам и тренерам
ПЭП
451.
Присвоение спортивных званий: "Заслуженный мастер спорта Республики Казахстан", "мастер спорта международного класса Республики Казахстан", "мастер спорта Республики Казахстан", "Заслуженный тренер Республики Казахстан" и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации высшей категории, тренер среднего уровня квалификации высшей категории, методист высшего уровня квалификации высшей категории, методист среднего уровня квалификации высшей категории, инструктор - спортсмен высшего уровня квалификации высшей категории, национальный спортивный судья высшей категории, национальный спортивный судья
ПЭП
452.
Выдача лицензии на проектную деятельность
ПЭП
453.
Выдача лицензии на изыскательскую деятельность
ПЭП
454.
Выдача лицензии на строительно-монтажные работы
ПЭП
455.
Выдача лицензии на деятельность по организации строительства жилых зданий за счет привлечения денег дольщиков
ПЭП
456.
Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан
ПЭП, мобильное приложение
457.
Выдача архитектурно-планировочного задания
ПЭП
458.
Аттестация экспертов, осуществляющих экспертные работы и инжиниринговые услуги в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
ПЭП
459.
Назначение жилищной помощи
ПЭП
460.
Постановка на учет и очередность, а также принятие местными исполнительными органами решения о предоставлении жилища гражданам, нуждающимся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде
ПЭП
461.
Выдача временного свидетельства на право плавания под Государственным флагом Республики Казахстан в случае приобретения судна за границей
ПЭП
462.
Выдача лицензии на деятельность по покупке электрической энергии в целях энергоснабжения
ПЭП
463.
Выдача согласия на совершение сделок с имуществом субъекта естественной монополии, если балансовая стоимость имущества, в отношении которого совершается сделка, учтенная в бухгалтерском балансе на начало текущего года превышает 0,05 процента от балансовой стоимости его активов в соответствии с бухгалтерским балансом на начало текущего года
ПЭП
464.
Выдача согласия на совершение найма субъектом естественной монополии имущества, используемого для предоставления регулируемых услуг (товаров, работ), балансовая стоимость которого, учтенная в бухгалтерском балансе, превышает 0,05 процента от балансовой стоимости его активов в соответствии с бухгалтерским балансом на начало текущего года
ПЭП

465.
Табиғи монополия субъектiсiне өзге де қызметтi жүзеге асыруға келісім беру
ЭҮП
466.
Табиғи монополиялар субъектiлерiн қайта ұйымдастыруға және таратуға келісім беру
ЭҮП
467.
Табиғи монополия субъектiсiнiң акциялар (қатысу үлестерін) сатып алуына, сондай-ақ оған рұқсат етiлген қызметтi жүзеге асыратын коммерциялық ұйымдарға өзге де нысандармен қатысуына келісім беру
ЭҮП
468.
Табиғи монополиялар субъектiлерiнiң реттеліп көрсетілетін қызметтерiнiң түрлерi бойынша кiрiстердi, шығындар мен тартылған активтердi бөлек есепке алуды жүргiзу әдiстемесiн келiсу
ЭҮП
469.
Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрлық резервіне қабылдау
ЭҮП
470.
Мемлекеттiк қызметшiлерді және бос мемлекеттік әкімшілік лауазымға орналасуға үміткерлерді тестілеу
ЭҮП, мобильдік қосымша
471.
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясына оқуға қабылдау
ЭҮП

465.
Выдача согласия на осуществление субъектом естественной монополии иной деятельности
ПЭП
466.
Выдача согласия на реорганизацию и ликвидацию субъектов естественных монополий
ПЭП
467.
Выдача согласия на приобретение субъектом естественной монополии акций (долей участия), а также иных форм его участия в коммерческих организациях, осуществляющих деятельность, разрешенную для него
ПЭП
468.
Согласование методики ведения раздельного учета доходов, затрат и задействованных активов по видам регулируемых услуг субъектов естественных монополий
ПЭП
469.
Зачисление в кадровый резерв административной государственной службы
ПЭП
470.
Тестирование государственных служащих и претендентов на занятие вакантной административной государственной должности
ПЭП, мобильное приложение
471.
Прием на обучение в Академию государственного управления при Президенте Республики Казахстан
ПЭП

472.
Ғарыш кеңістігін пайдалану саласындағы қызметті жүзеге асыруға лицензия беру
ЭҮП
473.
Ғарыш объектілерін және оларға құқықтарды мемлекеттік тіркеу
ЭҮП
474.
Қазақстан Республикасының мемлекеттік мұрағаттарынан шығатын және шетелге жіберілетін мұрағаттық анықтамаларға және мұрағаттық құжаттардың көшірмелеріне апостиль қою
ЭҮП
475.
Қазақстан Республикасының әділет органдарынан және өзге мемлекеттік органдарынан, сондай-ақ нотариустардан шығатын ресми құжаттарға апостиль қою
ЭҮП

472.
Выдача лицензии на осуществление деятельности в сфере использования космического пространства
ПЭП
473.
Государственная регистрация космических объектов и прав на них
ПЭП
474.
Апостилирование архивных справок и копий архивных документов, исходящих из государственных архивов Республики Казахстан и направляемых за рубеж
ПЭП
475.
Апостилирование официальных документов, исходящих из органов юстиции и иных государственных органов, а также нотариусов Республики Казахстан
ПЭП

476.
Білім туралы құжаттарды (түпнұсқаларды) апостильдеу
ЭҮП
477.
Мемлекеттік мүлік тізілімінен ақпарат беру (мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, сондай-ақ мемлекеттік заңды тұлғалардың тізбесі; мемлекеттік меншік объектілерін сауда-саттыққа қою кестесіне енгізілген мемлекеттік мүлік туралы ақпарат пен материалдар)
ЭҮП
478.
Мемлекеттік мүлікті жалға алушылармен (сенімгерлік басқарушылармен) жасалған жалдау (сенімгерлік басқару) шарттары бойынша оларға мемлекеттік мүлік тізілімінен шарт бойынша есептеулер, өсімпұл мен мемлекеттік бюджетке түскен төлемдер туралы мәліметтерді қамтитын анықтама беру
ЭҮП

476.
Апостилирование документов об образовании (оригиналов)
ПЭП
477.
Представление информации из реестра государственного имущества (перечень контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, а также государственных юридических лиц; информация и материалы о государственном имуществе, включенном в график выставления на торги объектов государственной собственности)
ПЭП
478.
Выдача из реестра государственного имущества справки арендаторам (доверительным управляющим) государственного имущества по заключенным с ними договорам аренды (доверительного управления), содержащей сведения о начислениях по договору, пене и поступившим платежам в государственный бюджет
ПЭП

479.
"Заңды тұлғалар" мемлекеттік дерекқорынан анықтама беру
ЭҮП, мобильдік қосымша
Ескерту:
1) хабарлама – ұялы байланыс операторының ұялы байланыс желісі арқылы ақпаратты қабылдау және беру бойынша көрсететін қысқаша мәтіндік хабарлама қызметі;
2) мобильдік қосымша – "электрондық үкіметтің" мобильдік қосымшасы - абоненттік жылжымалы желі құрылғысында орнатылған және іске қосылған ұялы байланыс және интернет арқылы электронды нысандағы мемлекеттік қызметтерге және басқа да қызметтерге қолжетімділік беретін бағдарламалық қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушының
2016 жылғы 28 қаңтардағы
№ 105 бұйрығына 2 қосымша
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы және жылжымалы желінің
абоненттік құрылғысы арқылы көрсетілетін электрондық нысандағы
өзге де қызметтер тізбесі
р/с
Өзге де көрсетілетін электрондық нысандағы қызметтердің атауы
Қызмет көрсету орны
(ЭҮП, хабарлама, мобильдік қосымша)
1.
Сотқа талап арыз беру
ЭҮП
2.
Cот хаттамасын электрондық түрде беру туралы өтініш беру
ЭҮП
3.
Хаттамаға электрондық хабарлама-өтінімін беру
ЭҮП
4.
Тіркеу деректерін қарауға және өзгертуге дербес кіру рұқсатын беру
ЭҮП
5.
Салық төлеушіні кеңейтілген іздеу
ЭҮП
6.
Бірінші басшылардың онлайн қабылдауына бейнеконференция байланысы арқылы жазылу
ЭҮП
7.
Дербес (корпоративтік) кредиттік есебін беру
ЭҮП
8.
"Бала туу" композиттік көрсетілетін қызметі
ЭҮП
9.
Кредит тарихын мониторингілеу
ЭҮП
10.
Мемлекеттік наградалар туралы ақпарат алу
ЭҮП
11.
Үшінші тұлғаларға сұрау салуын растау сервисі
ЭҮП
12.
Кепіл тізіліміндегі ақпаратты алу
ЭҮП
13.
Мекен-жай мәліметтерін тексеру
ЭҮП
14.
Электрондық өтініш беру
ЭҮП, мобильдік қосымша
15.
"Азаматтар үшін Үкімет" мемлекеттік корпорациясына электрондық кезекті брондау
ЭҮП, мобильдік қосымша
16.
Жеке сәйкестендіру нөмиірі туралы мәліметтер алу
ЭҮП
17.
Балабақша кезегі нөмірін қарау
ЭҮП, хабарлама мобильдік қосымша,
18.
Тұрғын үй кезегінің нөмірін қарау
ЭҮП, хабарлама мобильдік қосымша,
19.
Салық берешегін төлеу және қарау
ЭҮП
20.
Коммуналдық қызметті төлеу
ЭҮП, мобильдік қосымша
21.
Қоғамдық тәртіпті қорғау және жол жүру қауіпсіздігін қамтамасыз ету саласындағы айыппұлды төлеу
ЭҮП, мобильдік қосымша
22.
"Қазақтелеком" байланыс қызметін төлеу
ЭҮП, мобильдік қосымша
23.
Ұялы байланыс қызметін төлеу
ЭҮП, мобильдік қосымша
24.
"Заңды тұлғалар" мемлекеттік деректер қорынан заңды тұлғаның фирмалық атауының айрықшалылығын тексеру (Заңды тұлғаның атауының болуын тексеру)
ЭҮП, мобильдік қосымша
25.
Жылжымалы мүлік кепілін, кеме немесе салынып жатқан кеме ипотекасын мемлекеттік тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
26.
Жылжымайтын мүлікке құқық белгілейтін құжаттың телнұсқасын беру үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
27.
Шағын кәсіпкерлік субъектілері үшін – меншік құқығы пайда болуын тіркеу, сенімгерлікпен басқару, рента, көп пәтерлі тұрғын үйді (шаруашылық үй-жайлары мен осы секілді объектілер) пайдалану (сервитуттардан басқа), тұрғын үйлердегі тұрғын үй емес үй-жайлар, түрғын үй емес құрылыстар, тұрғын үй мақстандағы емес мүліктік кешендер құрылысы құқықтарын тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
28.
Жылжымайтын мүлік объектісінің құқық иеленушісі деректерінің, сәйкестендіру сипаттамасының өзгертілуін тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
29.
Үшінші тұлғаға өтуіне қатысы жоқ, ауыртпалықтың тоқтатылуын тіркеу, оның ішінде жылжымайтын мүлік ипотекасын тоқтатуды тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
30.
Міндеттемесі ипотекамен қамтамасыз етілген банктік қарызға алу шарты бойынша талаптар құқығын беруді тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
31.
Заңды талаптануларды тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
32.
Кондоминиум объектісін тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
33.
Бір объектіден тұратын меншік туындаған меншік, шаруашылық жүргізу, шұғыл басқару, сенімгерлікпен басқару, кепіл, рента, пайдалану (сервитуттардан басқа), мүліктік кешендерді (үйлер, құрылыстар, ғимараттар) үшін туындаған меншіктік құқықтарды тіркеу мемлекеттік алым
ЭҮП
34.
Екі объектіден бес объектіге дейін объектілерден тұратын туындаған меншік, шаруашылық жүргізу, шұғыл басқару, сенімгерлікпен басқару, кепіл, рента, пайдалану (сервитуттардан басқа), мүліктік кешендерді (үйлер, құрылыстар, ғимараттар) үшін туындаған меншіктік құқықтарды тіркеу мемлекеттік алым
ЭҮП
35.
Оннан көп жеке тұратын объектілер меншік туындаған меншік, шаруашылық жүргізу, шұғыл басқару, сенімгерлікпен басқару, кепіл, рента, пайдалану (сервитуттардан басқа), мүліктік кешендерді (үйлер, құрылыстар, ғимараттар) үшін туындаған меншіктік құқықтарды тіркеу мемлекеттік алым
ЭҮП
36.
Жылжымайтын мүліктің басқа да құқықтары, сондай-ақ Жылжымайтын мүліктің ауыртпалықтар құқықтарын тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
37.
Құқықтың (ауыртпалық құқығы) немесе өзге заңды деректердің пайда болуына негіз болып табылатын шарт талаптарының өзгеруі нәтижесінде құқықтардың өзгеруін немесе құқықтар ауыртпалығын тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
38.
Сервитутты (объектіге тәуелсіз) тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
39.
Жылжымайтын мүліктің жойылуына (зақымдалуына) байланысты және құқықтың өтуіне байланысты емес өзге жағдайларда жылжымайтын мүлікке құқықтардың тоқтатылуын тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
40.
Меншік иесі, жерді пайдалану, жер учаскесіне өзге құқықтарды (құқықтар ауыртпалығын) тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
41.
Гараждарға - меншік, шаруашылық жүргізу, шұғыл басқару, сенімгерлікпен басқару, кепіл, рента, пайдалану (сервитуттардан басқа), құқықтарды тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
42.
Пәтерге, жеке тұрғын үйге, шаруашылық үй-жайларына (шаруашылық үй-жайлары мен өзге осы секілді объектілер) туындаған меншік, шаруашылық жүргізу, шұғыл басқару, сенімгерлікпен басқару, кепіл, рента, құқықтарды тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
43.
Көп пәтерлі тұрғын үйге (шаруашылық үй-жайлары мен өзге осы секілді объектілер), тұрғын үйдегі тұрғын үй емес үй-жайына, тұрғын үй емес құрылысына туындаған меншік, шаруашылық жүргізу, шұғыл басқару, сенімгерлікпен басқару, кепіл, рента, құқықтарды тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
44.
Алты объектіден он объектіге дейін объектілерден тұратын туындаған меншік, шаруашылық жүргізу, шұғыл басқару, сенімгерлікпен басқару, кепіл, рента, пайдалану (сервитуттардан басқа), тұрғын емес мүліктік кешендерге (ғимараттар, құрылыстар, имараттар) құқықтарды тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
45.
Ипотекалық куәлікті беруді және кейін оның өзге иелерге берілуін тіркеу үшін мемлекеттік алым
ЭҮП
46.
Туу туралы анықтама алу үшін мемлекеттік баж
ЭҮП
47.
Қайтыс болу туралы анықтама алу үшін мемлекеттік баж
ЭҮП
48.
Тегін, атын, әкесінің атын өзгерту туралы анықтама алу үшін мемлекеттік баж
ЭҮП
49.
Неке қию туралы анықтама алу үшін мемлекеттік баж
ЭҮП
50.
Некені бұзу туралы анықтама беру үшін мемлекеттік баж
ЭҮП
51.
Неке қию туралы куәлік беру үшін мемлекеттік баж
ЭҮП
52.
Неке қиюды бұзу туралы куәлік беру үшін мемлекеттік баж
ЭҮП
53.
Тегін, атын, әкесінің атын өзгерту туралы куәлік беру үшін мемлекеттік баж
ЭҮП
54.
Туу туралы қайталама куәлік беру үшін мемлекеттік баж
ЭҮП
55.
Неке қию туралы қайталама куәлік беру үшін мемлекеттік баж
ЭҮП
56.
Ұл/қыз асырап алу туралы қайталама куәлік беру үшін мемлекеттік баж
ЭҮП
57.
Әкелікті белгілеу туралы қайталама куәлік беру үшін мемлекеттік баж
ЭҮП
58.
Тегін, атын, әкесінің атын өзгертуі туралы қайталама куәлік беру үшін мемлекеттік баж
ЭҮП
59.
Жеке куәлік алу үшін мемлекеттік баж
ЭҮП, мобильдік қосымша
60.
Тұрғылықты жері бойынша тіркеу үшін (тіркелу) мемлекеттік баж
ЭҮП, мобильдік қосымша
61.
Паспорт алудағы мемлекеттік баж
ЭҮП, мобильдік қосымша
62.
Жүргізуші куәлігін алу және айырбастаудағы мемлекеттік баж
ЭҮП, мобильдік қосымша
63.
Жеке тұлға мүлігінің салығын төлеу
ЭҮП, мобильдік қосымша
64.
Жеке тұлғаның көлік салығын төлеу
ЭҮП, мобильдік қосымша
65.
Елді мекендердегі жерлерге жеке тұлғалардың жер салығын төлеу
ЭҮП, мобильдік қосымша
66.
Заңды тұлғаға өсімпұлды, айыппұлды,салық берешегін төлеу
ЭҮП, мобильдік қосымша
67.
Дәріхана іздеу
мобильдік қосымша
68.
Техникалық байқау өтудің әрекет ету мерзімін қарау
хабарлама, мобильдік қосымша
69.
Куәлік ететін құжаттарды ауыстыру қажеттілігі туралы хабарлама
хабарлама, мобильдік қосымша
70.
"Электрондық үкімет" веб порталындағы немесе "Азаматтарға үшін Үкімет" мемлекеттік корпорациясы қызметтерінің нәтижесінің дайын болғандығы туралы хабарлама
хабарлама, мобильдік қосымша
71.
Балабақша кезегінің мәртебесі өзгеруі туралы хабарлама
хабарлама, мобильдік қосымша
72.
Қоғамдық тәртіпті қорғау және жол қауіпсіздігін қамтамасыз ету саласындағы бұзушылықтар туралы хабарлама
хабарлама, мобильдік қосымша
73.
Мекен-жай деректерінің өзгергендігі туралы хабарлама
хабарлама, мобильдік қосымша
74.
Жүргізуші куәлігін ауыстыру қажеттілігі туралы хабарлама
хабарлама, мобильдік қосымша
75.
Азаматтық қаруды сақтауға, сақтап ұстауға рұқсаттың қолданыс мерзімін ұзарту қажеттілігі туралы хабарлама
ЭҮП
76.
Техникалық байқаудан өту қажеттілігі туралы хабарлама
хабарлама, мобильдік қосымша
77.
Жылжымайтын мүлікті иемдену құқығы өзгергендігі туралы хабарлама
хабарлама, мобильдік қосымша
78.
Жылжымайтын мүлік ауыртпалығы мәртебесінің өзгергендігі туралы хабарлама
хабарлама, мобильдік қосымша
79.
Қоғамдық тәртіпті қорғау және жол қауіпсіздігін қамтамасыз ету саласындағы айыппұлды төлеу туралы хабарлама
хабарлама, мобильдік қосымша
80.
Жылжитын мүлікке ауыртпалық салу/алу туралы хабарлама
хабарлама, мобильдік қосымша
81.
Лицензияның тоқталуы, қайтарып алу, мерзімінің өтіп кетуі туралы хабарлама
хабарлама, мобильдік қосымша
82.
Шетелден шығуға шектеу қойылған борышкерлердің тізілімі мен Атқарушы өндірістер бойынша борышкерлердің тізіліміне қосылу туралы хабарлама
хабарлама, мобильдік қосымша
83.
Чектерді тексеру
хабарлама, мобильдік қосымша
84.
Лицензияларды тексеру
хабарлама, мобильдік қосымша
85.
"Электрондық үкімет" веб-порталындағы құжаттарды тексеру
хабарлама, мобильдік қосымша
86.
"Қазақстанның Тұрғынүйжинақбанкі" депозит/кредит шотын толтыру
ЭҮП, мобильдік қосымша
87.
Бағалы тастарды, бағалы тастар мен бағалы металдардан жасалған зергерлік бұйымдарды әкету/әкелуде мемлекеттік бақылау актісін ресімдеу және беру
ЭҮП
88.
Шетелде шығарылған стандарттық үлгіні қолдануға рұқсат беру
ЭҮП
89.
Кеме экипажы мүшелеріне жеңілдетілген рұқсат беру
ЭҮП
90.
Кемелер экипажы мүшелеріне кәсіби дипломды растауды беру
ЭҮП
91.
Мемлекеттік стандарттық үлгіні бекіту
ЭҮП
92.
Электрондық (цифрлық) тахографтарға электрондық карточкаларды дайындау және беру жөніндегі қызметтің жүзеге асырыла бастағаны туралы хабарлама
ЭҮП
93.
Шетелдiк және халықаралық ұйымдардың Қазақстан Республикасының аумағында шетелдiк үлгiнің сәйкестiгін растау саласындағы құжаттарды беру жөніндегі қызметтi бастағаны немесе тоқтатылғандығы туралы хабарлама
ЭҮП
94.
Теңіз көлігі мамандарын даярлау (қайта даярлау) және біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
ЭҮП
95.
Объектілерді кейіннен кәдеге жарату (құрылыстарды бұзу) жөніндегі жұмыстар кешенін жүргізуге рұқсат беру
ЭҮП
96.
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалану объектілерін салу жобаларын келісу
ЭҮП
97.
Жол сервисі объектілерін жол бойындағы белдеулерге немесе объектілерді олардың шегінен тыс жерлерде, егер оған кіру үшін кірме жолдар қажет болса, орналастыру үшін жер учаскелерін беру туралы шешім қабылдау
ЭҮП
98.
Мемлекеттік меншіктегі жер учаскелердің құқықтарын сауда-саттықта (конкурстар, аукциондар) алу
ЭҮП
99.
Ақпараттық өнімге сараптама жүргізу құқығын беруге жеке және заңды тұлғаларды аккредиттеу
ЭҮП

479.
Выдача справки из государственной базы данных "Юридические лица"
ПЭП,
мобильное приложение
Примечание:
1) сообщение – короткое текствое сообщение услуга, оказываемая оператором сотовой связи, по приему и передаче информации посредством сети сотовой связи;
2) мобильное приложение – мобильное приложение "электронного правительства" – программное обеспечение, установленная, запущенная на абонентском устройстве подвижной сети и предоставляющая доступ к государственным услугам и иным услугам, оказываемым в электронной форме, посредством сотовой связи и Интернет.
Приложение 2
к приказу исполняющего министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 28 января 2016 года № 106
Перечень иных услуг в электронной форме, оказываемых
посредством веб-портала "электронного правительства" и
абонентского устройства подвижной сети
п/п
Наименование иной услуги в электронной форме
Место оказания (ПЭП, сообщение, мобильное приложение)
1.
Подача исковых заявлений в суд
ПЭП
2.
Подача заявления о выдаче судебного протокола в электронном виде
ПЭП
3.
Подача заявления - замечания на протокол
ПЭП
4.
Предоставление персонального доступа к регистрационным данным для просмотра и изменения
ПЭП
5.
Расширенный поиск налогоплательщика
ПЭП
6.
Запись на онлайн-прием к первым руководителям посредством видеоконференцсвязи
ПЭП
7.
Выдача персонального (корпоративного) кредитного отчета
ПЭП
8.
Композитная услуга "Рождение ребенка"
ПЭП
9.
Мониторинг кредитной истории
ПЭП
10.
Получение информации о государственных наградах
ПЭП
11.
Сервис подтверждения запроса данных третьими лицами
ПЭП
12.
Получение информации из залоговых реестров
ПЭП
13.
Проверка адресных сведений
ПЭП
14.
Электронные обращения
ПЭП, мобильное приложение
15.
Бронирование электронной очереди в Государственной корпорации "Правительства для граждан"
ПЭП, мобильное приложение
16.
Получение сведений об индивидуальном идентификационном номере
ПЭП
17.
Просмотр номера очереди в детский сад
ПЭП, мобильное приложение, сообщение
18.
Просмотр номера очереди на жилье
ПЭП, мобильное приложение, сообщение
19.
Просмотр и оплата налоговой задолженности
ПЭП
20.
Оплата коммунальных услуг
ПЭП, мобильное приложение
21.
Оплата штрафов за административные правонарушения в сфере охраны общественного порядка и обеспечения дорожной безопасности
ПЭП, мобильное приложение
22.
Оплата услуг связи Акционерное общество "Казахтелеком"
ПЭП, мобильное приложение
23.
Оплата услуг сотовой связи
ПЭП, мобильное приложение
24.
Проверка уникальности фирменного наименования юридического лица по государственной базе данных юридических лиц (Проверка существования наименования юридического лица)
ПЭП, мобильное приложение
25.
Государственный сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества, ипотеки судна или строящегося судна
ПЭП
26.
Государственный сбор за выдачу дубликата правоустанавливающего документа на недвижимое имущество
ПЭП
27.
Государственный сбор для субъектов малого предпринимательства - за регистрацию возникновения права собственности, доверительного управления, залога, ренты, пользования (кроме сервитутов) на многоквартирный жилой дом (с хозяйственными постройками и другими подобными объектами), нежилое помещение в жилом доме, нежилое строение, имущественные комплексы нежилого назначения (здания, строения, сооружения)
ПЭП
28.
Государственный сбор за регистрацию изменений данных правообладателя, идентификационной характеристики объекта недвижимости
ПЭП
29.
Государственный сбор за регистрацию прекращения обременения, не связанного с переходом права третьему лицу, в том числе за регистрацию прекращения ипотеки недвижимого имущества
ПЭП
30.
Государственный сбор за регистрацию уступки права требования по договору банковского займа, обязательства по которому обеспечены ипотекой
ПЭП
31.
Государственный сбор за регистрацию юридических притязаний
ПЭП
32.
Государственный сбор за регистрацию объекта кондоминиума
ПЭП
33.
Государственный сбор за регистрацию возникновения права собственности, хозяйственного ведения, оперативного управления, доверительного управления, залога, ренты, пользования (кроме сервитутов) - на имущественные комплексы нежилого назначения (здания, строения, сооружения), включающие - один объект
ПЭП
34.
Государственный сбор за регистрацию возникновения права собственности, хозяйственного ведения, оперативного управления, доверительного управления, залога, ренты, пользования (кроме сервитутов) - на имущественные комплексы нежилого назначения (здания, строения, сооружения), включающие - от двух до пяти отдельно стоящих объектов
ПЭП
35.
Государственный сбор за регистрацию возникновения права собственности, хозяйственного ведения, оперативного управления, доверительного управления, залога, ренты, пользования (кроме сервитутов) - на имущественные комплексы нежилого назначения (здания, строения, сооружения), включающие - свыше десяти отдельно стоящих объектов
ПЭП
36.
Государственный сбор за регистрацию иных прав на недвижимое имущество, а также обременений прав на недвижимое имущество
ПЭП
37.
Государственный сбор за регистрацию изменения права или обременения права в результате изменения условия договора, являющегося основанием возникновения права (обременения права) или иных юридических фактов
ПЭП
38.
Государственный сбор за регистрацию сервитута (независимо от объектов)
ПЭП
39.
Государственный сбор за регистрацию прекращения права на недвижимость в связи с гибелью (повреждением) недвижимого имущества или отказом от прав на него и в иных случаях, не связанных с переходом права
ПЭП
40.
Государственный сбор за регистрацию права собственности, землепользования, иных прав (обременений прав) на земельный участок
ПЭП
41.
Государственный сбор за регистрацию возникновения права собственности, хозяйственного ведения, оперативного управления, доверительного управления, залога, ренты, пользования (кроме сервитутов) - на гаражи
ПЭП
42.
Государственный сбор за регистрацию возникновения права собственности, хозяйственного ведения, оперативного управления, доверительного управления, залога, ренты, пользования (кроме сервитутов) - на квартиру, индивидуальный жилой дом (с хозяйственными постройками и другими подобными объектами), хозяйственные постройки
ПЭП
43.
Государственный сбор за регистрацию возникновения права собственности, хозяйственного ведения, оперативного управления, доверительного управления, залога, ренты, пользования (кроме сервитутов) - на многоквартирный жилой дом (с хозяйственными постройками и другими подобными объектами), нежилое помещение в жилом доме, нежилое строение
ПЭП
44.
Государственный сбор за регистрацию возникновения права собственности, хозяйственного ведения, оперативного управления, доверительного управления, залога, ренты, пользования (кроме сервитутов) - на имущественные комплексы нежилого назначения (здания, строения, сооружения), включающие - от шести до десяти отдельно стоящих объектов
ПЭП
45.
Государственный сбор за регистрацию выдачи ипотечного свидетельства и его последующей передачи другим владельцам
ПЭП
46.
Государственная пошлина за выдачу справки о рождении
ПЭП
47.
Государственная пошлина за выдачу справки о смерти
ПЭП
48.
Государственная пошлина за выдачу справки о перемене фамилии, имени, отчества
ПЭП
49.
Государственная пошлина за выдачу справки о заключении брака
ПЭП
50.
Государственная пошлина за выдачу справки о расторжении брака
ПЭП
51.
Государственная пошлина за выдачу свидетельства о заключении брака
ПЭП
52.
Государственная пошлина за выдачу свидетельства о расторжении брака
ПЭП
53.
Государственная пошлина за выдачу свидетельства о перемене фамилии, имени, отчеств
ПЭП
54.
Государственная пошлина за выдачу повторного свидетельства о рождении
ПЭП
55.
Государственная пошлина за выдачу повторного свидетельства о заключении брака
ПЭП
56.
Государственная пошлина за выдачу повторного свидетельства об усыновлении/удочерении
ПЭП
57.
Государственная пошлина за выдачу повторного свидетельства об установлении отцовства
ПЭП
58.
Государственная пошлина за выдачу повторного свидетельства о перемене фамилии, имени, отчества
ПЭП
59.
Государственная пошлина за получение удостоверения личности
ПЭП, мобильное приложение
60.
Государственная пошлина за регистрацию места жительства (прописка)
ПЭП, мобильное приложение
61.
Государственная пошлина за получение паспорта
ПЭП, мобильное приложение
62.
Государственная пошлина за получение и обмен водительского удостоверения
ПЭП, мобильное приложение
63.
Оплата налога на имущество физических лиц
ПЭП, мобильное приложение
64.
Оплата налога на транспорт физических лиц
ПЭП, мобильное приложение
65.
Оплата земельного налога с физических лиц на земли населенных пунктов
ПЭП, мобильное приложение
66.
Оплата пени, штрафа, недоимки за налоги физических лиц
ПЭП, мобильное приложение
67.
Поиск аптек
мобильное приложение
68.
Просмотр сроков действия прохождения техосмотра
мобильное приложение, сообщение
69.
Уведомление о необходимости замены удостоверяющих документов
мобильное приложение, сообщение
70.
Уведомление о готовности результатов услуги в Государственной корпорации "Правительства для граждан" или на веб-портале "электронного правительства"
мобильное приложение, сообщение
71.
Уведомления об изменении статуса очереди в детский сад
мобильное приложение, сообщение
72.
Уведомление о нарушении в сфере охраны общественного порядка и обеспечения дорожной безопасности
мобильное приложение, сообщение
73.
Уведомления об изменении адресных данных
мобильное приложение, сообщение
74.
Уведомления о необходимости замены водительских прав
мобильное приложение, сообщение
75.
Уведомление о необходимости продления срока действия разрешения на хранение, хранение и ношение гражданского оружия
ПЭП
76.
Уведомление о необходимости прохождения техосмотра
мобильное приложение, сообщение
77.
Уведомления об изменении право обладания на недвижимость
мобильное приложение, сообщение
78.
Уведомления об изменении статуса обременения на недвижимость
мобильное приложение, сообщение
79.
Уведомление о погашении штрафа в сфере охраны общественного порядка и обеспечения дорожной безопасности
мобильное приложение, сообщение
80.
Уведомление о наложении/снятии обременений на Движимое имущество
мобильное приложение, сообщение
81.
Уведомление об истечении срока действия, отзыве, приостановлении лицензий
мобильное приложение, сообщение
82.
Уведомления о включении в реестр должников, которым ограничен выезд за рубеж и Реестре должников по исполнительным производствам
мобильное приложение, сообщение
83.
Проверка чеков
мобильное приложение
84.
Проверка лицензий
мобильное приложение
85.
Проверка документов веб-портала "электронного правительства"
мобильное приложение
86.
Пополнение депозитного/кредитного счета на Акционерном обществе "Жилстройсбербанк Казахстана"
ПЭП, мобильное приложение
87.
Оформление и выдача акта государственного контроля при ввозе/вывозе драгоценных камней, ювелирных изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней
ПЭП
88.
Допуск к применению стандартного образца зарубежного выпуска
ПЭП
89.
Выдача льготного разрешения
ПЭП
90.
Выдача подтверждения профессионального диплома
ПЭП
91.
Утверждение государственного стандартного образца
ПЭП
92.
Уведомление о начале или прекращении деятельности по изготовлению и выдаче электронных карточек к электронным (цифровым) тахографам
ПЭП
93.
Уведомление о начале или прекращении деятельности иностранными и международными организациями по выдаче документов в сфере подтверждения соответствия иностранного образца на территории Республики Казахстан
ПЭП
94.
Уведомление о начале или прекращении деятельности по подготовке (переподготовке) и повышению квалификации специалистов морского транспорта
ПЭП
95.
Выдача решения на проведение комплекса работ по постутилизации объектов (снос строений)
ПЭП
96.
Согласование проекта строительства объекта по использованию возобновляемых источников энергии
ПЭП
97.
Принятие решения о предоставлении земельных участков для размещения объектов дорожного сервиса в придорожных полосах или объектов за их пределами, когда для доступа к ним требуется подъезд
ПЭП
98.
Приобретение прав на земельные участки, которые находятся в государственной собственности, на торгах (конкурсах, аукционах)
ПЭП
99.
Аккредитация физических и юридических лиц на проведение экспертизы информационной продукции
ПЭП

100.
Жолаушылардың және багаждың тұрақты халықаралық автомобильдік тасымалын ұйымдастыру
ЭҮП
101.
Жолаушыларды және багажды автомобильмен тұрақты республикаішілік тасымалдауды жүзеге асыру кезінде жергілікті атқарушы органдар растаған маршрут бойынша қозғалыс схемалары мен ол бойынша жүру кестесін беру
ЭҮП
102.
Жолаушыларды және багажды тұрақты республикаішілік- автомобильдік тасымалдау маршруттарына қызмет көрсету құқығына куәлік беру
ЭҮП
103.
Геологиялық бөліністі беру
ЭҮП
104.
Тау-кен бөлінісін беру
ЭҮП
105.
Кең таралған пайдалы қазбалар кен орындарының тәжірибе-өндірістік өндірудің жобасын бекіту
ЭҮП
106.
Пайдалы қазбалар кен орындарының тәжірибе-өндірістік өндірудің жобасын бекіту
ЭҮП
107.
Кең таралған пайдалы қазбалар кен орындарының бағалау жұмыстарының жобасын бекіту
ЭҮП
108.
Пайдалы қазбалардың бағалау жұмыстарының жобасын бекіту
ЭҮП
109.
Кең таралған пайдалы қазбалар бойынша іздеу жұмыстарының жобасын бекіту
ЭҮП
110.
Пайдалы қазбалар бойынша іздеу жұмыстарының жобасын бекіту
ЭҮП
111.
Кең таралған пайдалы қазбалар кен орындарын өңдеу жобасын бекіту
ЭҮП
112.
Пайдалы қазбалар кен орындарын өңдеу жобасын бекіту
ЭҮП
113.
Әуежайдың және Қазақстан Республикасының азаматтық әуе кемелері мен Қазақстан Республикасының әуежайларына тұрақты ұшуды орындайтын шет мемлекеттердің әуе кемелерін пайдаланушылардың авиациялық қауіпсіздігі жөніндегі бағдарламаларды келісу
ЭҮП
114.
Өлшем бiрлiгiн қамтамасыз етудiң мемлекеттiк жүйесiнiң тiзiлiмiнде өлшем құралдарын салыстырып тексеру әдiстемелерiн тiркеу
ЭҮП
115.
Әуеайлақтарды (тікұшақ айлақтарының) пайдалануға жарамдылығы нормаларынан уақытша ауытқулар келісу
ЭҮП
116.
Өлшеу құралдарының метрологиялық аттесттаттау туралы сертификатты тіркеу
ЭҮП
117.
Кеме экипажының ең аз құрамы туралы куәлікті беру (Сауда теңіз жүзуі)
ЭҮП
118.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік өлшеулер жүйесі тізілімінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының елдерінде әзірленген және аттестатталған өлшеулерді орындау әдістемесін тіркеу
ЭҮП
119.
Мұнаймен ластанудан болатын залал үшін азаматтық жауапкершілікті сақтандыру немесе өзге де қаржымен қамтамасыз ету туралы куәлік беру
ЭҮП
120.
Тұрақты ұшулар кестесін бекіту
ЭҮП
121.
Қазақстан Республикасы аумағы арқылы қонбай не Қазақстан Республикасы әуеайлақтарында коммерциялық емес мақсаттарда қонып, халықаралық тұрақты ұшуларды орындауға рұқсат беру
ЭҮП
122.
Азаматтық әуе кемесін пайдаланушының шет мемлекеттердің әскери құралымдарын, қару-жарағын және әскери техникасын, сондай-ақ қосарланған мақсаттағы өнімді тасымалдау үшін халықаралық ұшуын келісу
ЭҮП

100.
Организация регулярных международных автомобильных перевозок пассажиров и багажа
ПЭП
101.
Выдача при осуществлении регулярных внутриреспубликанских автомобильных перевозок пассажиров и багажа, заверенных местными исполнительными органами схем движения по маршруту и расписания движения по нему
ПЭП
102.
Выдача свидетельства на право обслуживания маршрутов регулярных внутриреспубликанских - автомобильных перевозок пассажиров и багажа
ПЭП
103.
Выдача геологического отвода
ПЭП
104.
Выдача горного отвода
ПЭП
105.
Утверждение проекта опытно-промышленной добычи по общераспространенным полезным ископаемым
ПЭП
106.
Утверждение проекта опытно-промышленной добычи по полезным ископаемым
ПЭП
107.
Утверждение проекта оценочных работ по общераспространенным полезным ископаемым
ПЭП
108.
Утверждение проекта оценочных работ по полезным ископаемым
ПЭП
109.
Утверждение проекта поисковых работ по общераспространенным полезным ископаемым
ПЭП
110.
Утверждение проекта поисковых работ по полезным ископаемым
ПЭП
111.
Утверждение проекта разработки месторождений общераспространенных полезных ископаемых
ПЭП
112.
Утверждение проекта разработки месторождений полезных ископаемых
ПЭП
113.
Согласование программ по авиационной безопасности аэропорта и эксплуатантов гражданских воздушных судов Республики Казахстан и иностранных государств, выполняющих регулярные полеты в аэропорты Республики Казахстан
ПЭП
114.
Регистрация методики поверки средств измерений в Реестре государственной системы обеспечения единства измерений
ПЭП
115.
Согласование временных отступлений от норм годности к эксплуатации аэродромов (вертодромов)
ПЭП
116.
Регистрация сертификата о метрологической аттестации средств измерений
ПЭП
117.
Выдача свидетельства о минимальном составе экипажа судна (Торговое мореплавание)
ПЭП
118.
Регистрация в реестре Государственной системы измерений Республики Казахстан методики выполнения измерений, разработанной и аттестованной в странах Содружества Независимых Государств
ПЭП
119.
Выдача свидетельства о страховании или ином финансовом обеспечении гражданской ответственности за ущерб от загрязнения нефтью
ПЭП
120.
Утверждение расписания регулярных полетов
ПЭП
121.
Выдача разрешения на выполнение международных регулярных полетов через территорию Республики Казахстан без посадки либо с посадкой на аэродромах Республики Казахстан с некоммерческими целями
ПЭП
122.
Согласование международного полета эксплуатанта гражданского воздушного судна для перевозки воинских формирований, вооружений и военной техники иностранных государств, а также продукции двойного назначения
ПЭП

123.
Әуе жолдарынан тыс ұшудың ішкі әуе жолдары, жергілікті әуе сызықтары, маршруттары бойынша халықаралық ұшуларды орындауды келісу
ЭҮП
124.
Уәкілетте банктің айырбас пунктінің қызметі басталғандығы немесе тоқтатылғандығын туралы хабарлама
ЭҮП
125.
Автовокзал, автостанция және жолаушыларға қызмет көрсету пункттері тізіліміне енгізу
ЭҮП
126.
Энергетикалық сараптама жүргізу құқығына сарапшалырды аккредиттеу
ЭҮП
127.
IV және одан жоғары электр қауіпсіздігі жөніндегі рұқсат тобын беру
ЭҮП
128.
Сыртқы және визуалды жарнама үлгілерін мемлекеттік тілді қолдану бойынша келісу
ЭҮП
129.
Қазақстан Республикасы аумағына қауіпті қалдықтарды әкелуге рұқсат беру
ЭҮП
130.
Энергия өндіретін және энергия беретін ұйымдардың негізгі энергетикалық жабдықтарын күрделі жөндеу жоспарларын келісу
ЭҮП
131.
Ветеринария саласындағы кәсіпкерлік қызметтің басталғандығы немесе тоқталғандығы туралы хабарлама
ЭҮП
132.
Жеке немесе заңды тұлғалардың (немесе адамдар тобының) табиғи монополия субъектiсiнiң жарғылық капиталындағы дауыс беретiн акциялардың (қатысу үлестерінің) оннан астам пайызын сатып алуы туралы хабарлама
ЭҮП
133.
Әуежайлар қызметтерін көрсететін табиғи монополия субъектілерінің өзге қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
ЭҮП
134.
Әуе кеңістігін пайдалануға рұқсат беру – азаматтық авиация саласындағы уәкілетті органның Әуе қозғалысын жоспарлау бас орталығының және Әуе қозғалысын басқару бас орталығының әуе кеңістігін пайдаланушыдан ұшу жоспарын (әуе кеңістігін пайдалануға тапсырысты) қабылдауы алынған деректерді әуе кеңістігін пайдалану жоспарларына енгізу
ЭҮП
135.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметімен және ұлттық қауіпсіздік органдарымен келісілген соң ұшуға тыйым салынған аймақтар мен ұшу шектелген аймақтар аумағының үстінен ұшіп өтуге арнайы рұқсат беру
ЭҮП
136.
Шекаралық белдеуде авиацияның ұшуына рұқсат беру
ЭҮП
137.
Мектепке дейінгі тәрбие және оқу саласындағы қызметтің басталуы немесе тоқтатылуы туралы хабарлама
ЭҮП
138.
Жолдарды жобалау, салу, жөндеу, күту мен басқаруға жобалау – сметалық, жобалық және техникалық құжаттаманы жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуі бөлігінде келісу
ЭҮП
139.
Қауіпті жүктерді тасымалдау бағдарларына келісу
ЭҮП
140.
Жер қойнауын пайдаланушылардың өрт қауіпсіздігін қорғауды қамтамасыз етудегі жасанды арал, бөгет, үймерет және қондырғыларды, сондай-ақ басқа да объектілерді, мұнай операциялары үдерісіне байланысты пайдалануды мемлекеттік бақылау жөніндегі органдармен келісу
ЭҮП

123.
Согласование выполнения международных полетов по внутренним воздушным трассам, местным воздушным линиям, маршрутам полетов вне воздушных трасс
ПЭП
124.
Уведомление о начале или прекращении деятельности обменного пункта уполномоченного банка
ПЭП
125.
Включение в реестр автовокзалов, автостанций и пунктов обслуживания пассажиров
ПЭП
126.
Аккредитация экспертов на право проведения энергетической экспертизы
ПЭП
127.
Присвоение группы допуска по электробезопасности IV и выше
ПЭП
128.
Согласование эскизов наружной и визуальной рекламы по применению государственного языка
ПЭП
129.
Выдача разрешения на ввоз опасных отходов на территорию Республики Казахстан
ПЭП
130.
Согласование планов капитальных ремонтов основного энергетического оборудования энергопроизводящих и энергопередающих организаций
ПЭП
131.
Уведомление о начале или прекращении предпринимательской деятельности в области ветеринарии
ПЭП
132.
Уведомление о приобретении физическими или юридическими лицами (или группой лиц) более десяти процентов голосующих акций (долей участия) в уставном капитале субъекта естественной монополии
ПЭП
133.
Уведомление о начале или прекращении иной деятельности субъектами естественной монополии, оказывающими услуги аэропортов
ПЭП
134.
Выдача разрешения на использование воздушного пространства - принятие Главным центром планирования воздушного движения и Главным центром управления воздушным движением уполномоченного органа в сфере государственной авиации от пользователя воздушного пространства плана полета (заявки на использование воздушного пространства) и внесение полученных данных в планы использования воздушного пространства
ПЭП
135.
Выдача специального разрешения на пролет над территорией запретных зон и зон ограничения полетов после согласования со Службой государственной охраны Республики Казахстан и с органами национальной безопасности
ПЭП
136.
Выдача разрешения на полеты авиации в пограничной полосе
ПЭП
137.
Уведомление о начале или прекращении деятельности в сфере дошкольного воспитания и обучения
ПЭП
138.
Согласование проектно-сметной документации проектной и технической документации на проектирование, строительство, ремонт, содержание и управление дорог в части обеспечения безопасности дорожного движения
ПЭП
139.
Согласование маршрутов перевозок опасных грузов
ПЭП
140.
Согласование недропользователем порядка обеспечения противопожарной защиты искусственных островов, дамб, сооружений и установок, а также иных объектов, связанных с нефтяными операциями в процессе их эксплуатации с органами по государственному контролю
ПЭП

141.
Жолдарда бұқаралық және спорттық іс-шараларды өткізу
ЭҮП
142.
Апатқа қарсы жаттығулар мен оқу дабылдарын өткізу жайлы хабарлама
ЭҮП
143.
Күзет дабыл құралын орнату, ретке келтіру және техникалық қызмет көрсету жөніндегі қызмет туралы хабарлама
ЭҮП
144.
Тұрғындарды гигиеналық оқыту туралы хабарлама
ЭҮП
145.
Медициналық мақсаттағы бұйымдарды бөлшектеп өткізу туралы хабарлама
ЭҮП
146.
Медициналық техникаларды бөлшектеп өткізу туралы хабарлама
ЭҮП
147.
Медициналық техникаларды көтерме өткізу туралы хабарлама
ЭҮП
148.
Медициналық мақсаттағы бұйымдарды көтерме өткізу жөніндегі қызметтің басталуы немесе тоқтатылуы туралы хабарлама
ЭҮП
149.
Картографиялық жұмыстар өндірісі жөніндегі қызметтің басталуы немесе тоқтатылуы туралы туралы хабарлама
ЭҮП
150.
Геодезиялық жұмыстар өндірісі жөніндегі қызметтің басталуы немесе тоқтатылуы туралы туралы хабарлама
ЭҮП
151.
Шекара бойындағы белдеуде авиациялық ұшуларға рұқсат беруді келісу
ЭҮП
152.
Басқа елдердің уәкілетті органдарымен бекітілген көліктік орама құрылымына және ерекше жағдайда тасымалдауға рұқсат беретін сертификаттарды колданысқа тарату
ЭҮП
153.
Алматы облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
154.
Ақмола облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
155.
Ақтөбе облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
156.
Атырау облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
157.
Шығыс Қазақстан облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
158.
Жамбыл облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
159.
Батыс Қазақстан облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
160.
Қарағанды облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
161.
Қостанай облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
162.
Қызылорда облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
163.
Маңғыстау облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
164.
Павлодар облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
165.
Солтүстік Қазақстан облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
166.
Оңтүстік Қазақстан облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
167.
Астана қаласында облысында жасыл желектерді кесуге (қайта отырғызуға) рұқсат беру
ЭҮП
168.
Алматы қаласында жасыл желектердi санитарлық кесуге, амалсыз кесуге, қайта отырғызуға, пішіндемелік қырқуға (жасартуға), санитарлық қырқу, сүңгегін тазалауға рұқсат беру
ЭҮП

141.
Проведение массовых и спортивных мероприятий на дорогах
ПЭП
142.
Уведомление о проведении учебных тревог и противоаварийных тренировок
ПЭП
143.
Уведомление о деятельности по монтажу, наладке и техническому обслуживанию средств охранной сигнализации
ПЭП
144.
Уведомление о гигиеническом обучении населения
ПЭП
145.
Уведомление о розничной реализации изделий медицинского назначения
ПЭП
146.
Уведомление о розничной реализации медицинской техники
ПЭП
147.
Уведомление об оптовой реализации медицинской техники
ПЭП
148.
Уведомление о начале или прекращении деятельности по оптовой реализации изделий медицинского назначения
ПЭП
149.
Уведомление о начале или прекращении деятельности по производству картографических работ
ПЭП
150.
Уведомление о начале или прекращении деятельности по производству геодезических работ
ПЭП
151.
Согласование выдачи разрешения на полеты авиации в пограничной полосе
ПЭП
152.
Распространение действия сертификата - разрешения на конструкцию и условия перевозки транспортных упаковочных комплектов, утвержденных уполномоченными органами других стран
ПЭП
153.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Алматинской области
ПЭП
154.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Акмолинской области
ПЭП
155.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Актюбинской области
ПЭП
156.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Атырауской области
ПЭП
157.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Восточно-Казахстанской области
ПЭП
158.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Жамбылской области
ПЭП
159.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Западно-Казахстанской области
ПЭП
160.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Карагандинской области
ПЭП
161.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Костанайской области
ПЭП
162.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Кызылординской области
ПЭП
163.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Мангистауской области
ПЭП
164.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Павлодарской области
ПЭП
165.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Северо-Казахстанской области
ПЭП
166.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в Южно-Казахстанской области
ПЭП
167.
Выдача разрешения на снос (пересадку) зеленых насаждений: в городе Астаны
ПЭП
168.
Выдача разрешения на санитарную рубку, вынужденный снос, пересадку зеленых насаждений, на формовочную обрезку (омолаживание), санитарную обрезку, подчистку штамба зеленых насаждений в городе Алматы
ПЭП

169.
Алматы облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
170.
Ақмола облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
171.
Ақтөбе облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
172.
Атырау облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
173.
Шығыс Қазақстан облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
174.
Жамбыл облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
175.
Батыс Қазақстан облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
176.
Қарағанды облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
177.
Қостанай облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
178.
Қызылорда облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
179.
Маңғыстау облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
180.
Павлодар облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
181.
Солтүстік Қазақстан облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
182.
Оңтүстік Қазақстан облысында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
183.
Астана қаласында жер қазу жұмыстарын жүргізу үшін ордер
ЭҮП
184.
Халықаралық және республика ішілік бағыттарда қауіпті жүктер тасымалын жүргізетін автокөлік құралдарының жүргізушілерін арнайы дайындау қызметін іске асырудың басталуы туралы хабарлама
ЭҮП
185.
Импорттан өзгеше жағдайларда, азаматтық мақсаттағы, оның ішінде басқа тауарлардың құрамына кіріктірілген не кіретін радиоэлектрондық құралдар мен жоғары жиілікті құрылғыларды Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге қорытындыны беру
ЭҮП
186.
Тұқымдардың сұрыптық және егістік сапасына сараптама жүргізу жөніндегі қызметтің басталғандығы туралы хабарлама
ЭҮП
187.
Асыл тұқымдық зауыт, асыл тұқымдық шаруашылық, асыл тұқымдық репродуктор, асыл тұқымдық орталық, дистрибьюторлық орталық, бағалаушы (сыныптаушы), техник-ұрықтандырушы және эмбриондарды телу (ауыстырып салу) жөніндегі маман ретінде асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы қызметін бастау туралы хабарлама
ЭҮП
188.
Ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің сұрыптық егістерін байкаудан өткізу жөніндегі қызметтің басталғандығы туралы хабарлама
ЭҮП
189.
Табиғи монополиялар субъектілерін Мемлекеттік тіркелімге енгізу және шығару
ЭҮП
190.
Табиғи монополиялар субъектісінің есеп алу саясатын келісу
ЭҮП
191.
Тағайындалатын оңалту басқарушысының кандидатурасын және табиғи монополия субъектісінің оңалту жоспарын келісу
ЭҮП
192.
Жер қойнауын пайдалану құқығын (оның бір бөлігін) және (немесе) жер қойнауын пайдалану құқығымен байланысты объектіні иеліктен шығаруға рұқсат беру
ЭҮП
193.
Жер қойнауын пайдаланушы болып табылатын заңды тұлғаның шешімдеріне тікелей және (немесе) жанама түрде айқындау және (немесе) осындай жер қойнауын пайдаланушы қабылдайтын шешімдерге ықпал ету мүмкіндігі бар заңды тұлғаның акцияларын немесе акцияларға меншік құқығын растайтын өзге де бағалы қағаздарды не акцияларға айырбасталатын бағалы қағаздарды ұйымдастырылған бағалы қағаздар нарығындағы айналымға бастапқы орналастыруға рұқсат беру
ЭҮП

169.
Ордер на производство земляных работ: в Алматинской области
ПЭП
170.
Ордер на производство земляных работ: в Акмолинской области
ПЭП
171.
Ордер на производство земляных работ: в Актюбинской области
ПЭП
172.
Ордер на производство земляных работ: в Атырауской области
ПЭП
173.
Ордер на производство земляных работ: в Восточно-Казахстанской области
ПЭП
174.
Ордер на производство земляных работ: в Жамбылской области
ПЭП
175.
Ордер на производство земляных работ: в Западно-Казахстанской области
ПЭП
176.
Ордер на производство земляных работ: в Карагандинской области
ПЭП
177.
Ордер на производство земляных работ: в Костанайской области
ПЭП
178.
Ордер на производство земляных работ: в Кызылординской области
ПЭП
179.
Ордер на производство земляных работ: в Мангистауской области
ПЭП
180.
Ордер на производство земляных работ: в Павлодарской области
ПЭП
181.
Ордер на производство земляных работ: в Северо-Казахстанской области
ПЭП
182.
Ордер на производство земляных работ: в Южно-Казахстанской области
ПЭП
183.
Выдача разрешения на вскрытие городской территории: в городе Астана
ПЭП
184.
Уведомление о начале осуществления деятельности по специальной подготовке водителей автотранспортных средств, осуществляющих перевозки опасных грузов в международном и внутриреспубликанском сообщениях
ПЭП
185.
Выдача заключения на ввоз на территорию Республики Казахстан радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств гражданского назначения, в том числе встроенных либо входящих в состав других товаров, в случаях, отличных от импорта
ПЭП
186.
Уведомление о начале или прекращении деятельности по проведению экспертизы сортовых и посевных качеств семян
ПЭП
187.
Уведомление о начале деятельности в области племенного животноводства в качестве племенного завода, племенного хозяйства, племенного репродуктора, племенного центра, дистрибьютерного центра, бонитера (классификатора), техника - осеменатора и специалиста по трансплантации (пересадке) эмбрионов
ПЭП
188.
Уведомление о начале деятельности по проведению апробации сортовых посевов сельскохозяйственных растений
ПЭП
189.
Включение и исключение из государственного регистра субъектов естественных монополий
ПЭП
190.
Согласование учетной политики субъекта естественной монополии
ПЭП
191.
Согласование кандидатуры назначаемого реабилитационного управляющего и плана реабилитации субъекта естественной монополии
ПЭП
192.
Разрешение на отчуждение права недропользования (его части) и (или) объекта, связанного с правом недропользования
ПЭП
193.
Разрешение на первичный выпуск в обращение на организованном рынке ценных бумаг акций или иных ценных бумаг, подтверждающих право собственности на акции, либо ценных бумаг, конвертируемых в акции, юридического лица, являющегося недропользователем, юридического лица, которое имеет возможность прямо и (или) косвенно определять решения и (или) оказывать влияние на принимаемые таким недропользователем решения
ПЭП

194.
Тауарларды қайта өңдеу шарттары туралы қорытынды беру (Кеден одағында алыс-беріс шикізатын қайта өңдеу)
ЭҮП
195.
Тәулігіне екі мың текше метр және одан да көп көлемде пайдалы қазбаны өндірудің технологиялық кестесіне сай жер қыртысына айдау немесе жер асты суларын тау қуыстарындағы судың төмендетпеу мақсатында пайдалану үшін өндірістік-техникалық жерасты суларын өндіруге барлау және өндіруге рұқсат беру
ЭҮП
196.
Тәулігіне 50 шаршы метр көлемге дейін орталықтандырылмаған ауыз сумен және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтау үшін жеке және заңды тұлғалармен пайдаланылатын жерүсті және жерасты су объектілерін тіркеу
ЭҮП
197.
Зоологиялық коллекциялар жинау және оларды мемлекеттiк есепке алу туралы хабарлама
ЭҮП
198.
Кеден одағына мүше елдердің уәкілетті органдарының Кеден одағы аумағынан қауіпті қалдықтар транзитіне қорытындысы
ЭҮП
199.
Әуе кемелерінің ұшу қауіпсіздігіне қатер төндіруі мүмкін қызметті жүзеге асыруға рұқсаттар беру
ЭҮП
200.
Кеме жүргізушілерін даярлау жөніндегі курстар қызметті бастағаны немесе тоқтатқандығы туралы хабарлама
ЭҮП
201.
Тахографтар орнату және қызмет көрсету бойынша қызметті бастағаны немесе тоқтатқандығы туралы хабарлама туралы хабарлама
ЭҮП
202.
Халықаралық тез бүлінетін тамақ өнімдерін тасымалдау туралы және осы тасымалдауларға арналған арнайы көлік құралдары туралы келісімнің талаптарына сәйкестігі туралы куәлікті беру
ЭҮП
203.
Әуеайлақ (тікұшақ айлағы) қызметінің басталғандығы туралы хабарлама
ЭҮП
204.
Жолаушыларды және багажды таксимен тасымалдау жөніндегі қызметті жүзеге асыруды бастау туралы хабарлама
ЭҮП
205.
Жарылғыштар материалдарды сақтау орындарын пайдалануға рұқсат беру (куәлік)
ЭҮП
206.
Жарылғыш материалдарды сатып алуға рұқсат беру (куәлік)
ЭҮП
207.
Кимберлий үдерісінің сертификаттау жүйесін ескере отырып, өңделмеген табиғи алмасты Қазақстан Республикасының аумағына әкелу және Қазақстан Республикасының аумағынан әкетуді мемлекеттік бақылау актісін ресімдеу және беру
ЭҮП
208.
Оқу қауіптерінің және уәкілетті органның аумақтық бөлімшесімен апатқа қарсы дайындық жоспары туралы хабарлама
ЭҮП
209.
Құрылыс-монтаж жұмыстарының өндірісінің басталуы туралы хабарлама
ЭҮП
210.
Жер қойнауын пайдалану құқығын (оның бір бөлігін) және (немесе) жер қойнауын пайдалану құқығымен байланысты объектіні иеліктен шығаруға рұқсат беру
ЭҮП
211.
Теңізде ғылыми зерттеулер жүргізуге хабарлама
ЭҮП
212.
Мұнай өнімдерінің көтерме жеткізу қызметінің басталуы туралы хабарлама
ЭҮП
213.
Ұлттық мұрағат қорында мемлекет меншігіндегі құжаттарды Қазақстан Республикасынан тыс аумаққа әкетуге рұқсат беру
ЭҮП

194.
Выдача заключения об условиях переработки товаров (переработка давальческого сырья в таможенном союзе)
ПЭП
195.
Выдача разрешения на разведку и добычу подземных производственно-технических вод в объемах от двух тысяч и более кубических метров в сутки для их закачки в пласт в соответствии с технологической схемой добычи полезного ископаемого, либо на добычу подземных вод для целей водопонижения при эксплуатации горных выработок
ПЭП
196.
Выдача заключения уполномоченного органа в сфере санитарно-эпидемиологического благополучия населения выдаваемого физическим и юридическим лицам на поверхностные и подземные водные объекты, использующиеся для нецентрализованного питьевого и хозяйственно-бытового водоснабжения населения
ПЭП
197.
Уведомление о создании и государственном учете зоологических коллекций
ПЭП
198.
Заключение уполномоченного органа государств-членов Таможенного союза на транзит опасных отходов через таможенную территорию Таможенного союза.
ПЭП
199.
Выдача разрешения на осуществление деятельности, которая может представлять угрозу безопасности полетов воздушных судов
ПЭП
200.
Уведомление о начале или прекращении деятельности курсов по подготовке судоводителей маломерных судов
ПЭП
201.
Уведомление о начале или прекращении деятельности по установке и обслуживанию тахографов
ПЭП
202.
Выдача свидетельства о соответствии транспортного средства требованиям Соглашения о международных перевозках скоропортящихся пищевых продуктов и о специальных транспортных средствах, предназначенных для этих перевозок
ПЭП
203.
Уведомление о начале деятельности аэродрома(вертодрома)
ПЭП
204.
Уведомление о начале осуществления деятельности по перевозке пассажиров и багажа такси
ПЭП
205.
Разрешение (свидетельство) на эксплуатацию места хранения взрывчатые материалы
ПЭП
206.
Разрешение (свидетельство) на приобретение взрывчатые материалы
ПЭП
207.
Оформление и выдача акта ввоза на территорию Республики Казахстан и вывоза с территории Республики Казахстан необработанных природных алмазов с учетом схемы сертификации Кимберлийского процесса
ПЭП
208.
Уведомление о плане учебных тревог и противоаварийных тренировок с территориальными подразделением уполномоченного органа
ПЭП
209.
Уведомление о производстве строительно-монтажных работ
ПЭП
210.
Разрешение на отчуждение права недропользования (его части) и (или) объекта, связанного с правом недропользования
ПЭП
211.
Уведомление на проведение морских научных исследований
ПЭП
212.
Уведомление о начале деятельности, связанной с оптовыми поставками нефтепродуктов
ПЭП
213.
Разрешение на вывоз за пределы Республики Казахстан документов Национального архивного фонда, находящихся в государственной собственности
ПЭП

214.
Кредиттік тарихы және оны қолдануды қалыптастыру жүйесінің қатысушыларына қойылатын талаптарға сәйкестік туралы акт (кредиттік тарихы субьектіден басқа)
ЭҮП
215.
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы қызметті бастау немесе тоқтату туралы хабарлама
ЭҮП
216.
Электроэнергетика объектілерін және (немесе) олардың жекелеген бөліктерін сату-сатып алу, жалға беру немесе сеніммен басқару бойынша қызметті бастау немесе тоқтату туралы хабарлама
ЭҮП
217.
Такси тасымалдаушысы ретінде қызметті бастау немесе тоқтату туралы хабарлама
ЭҮП
218.
Реттелетін қызметтермен (тауарлармен, жұмыстармен), табиғи монополия субъектілерімен технологиялық байланысты қызмет көрсетуді бастау немесе тоқтату туралы хабарлама
ЭҮП
219.
халықтың декреттелген топтарын гигиеналық оқыту бойынша қызметті бастау немесе тоқтату туралы хабарлама
ЭҮП
220.
Кішігірім эпидемиялық маңызы бар объектінің қызметін (пайдалану) бастау немесе тоқтату туралы хабарлама
ЭҮП
221.
Санитарлық-эпидемиологиялық аудит жүргізу бойынша қызметті бастау туралы хабарлама
ЭҮП
222.
Турагенттік қызметті бастау немесе тоқтату туралы хабарлама
ЭҮП
223.
Гид (гид-аудармашы), экскурсовод, туризм нұсқаушысы қызметін бастау немесе тоқтату туралы хабарлама
ЭҮП
224.
Байланы қызметін көрсету бойынша қызметті бастау немесе тоқтату туралы хабарлама
ЭҮП
225.
Эротикалық сипатта материалдар жариялайтын мерзімді басылымдар мен интернет-ресурстарды тарату бойынша қызметті бастау туралы хабарлама
ЭҮП
226.
Көлік құралдарының жүргізушілерін даярлау бойынша оқыту ұйымдарын тізілімге қосу
ЭҮП
227.
Оқытушыларды, өндірістік оқыту шеберлерін және көлік құралдарының жүргізушілерін даярлау бойынша оқыту процесі кезінде көлік жүргізуді оқыту шеберлерін тізілімге қосу
ЭҮП
228.
Шетел мемлекеттерінің әскери құрылымдарын, қару-жарақтарын және әскери техникаларын, сондай-ақ екі мақсатқа пайдалануға арналған өнімді тасымалдау үшін азаматтық әуе кемесінің эксплутантының халықаралық ұшуын келісу
ЭҮП
229.
Кедендік мөрмен және пломбамен жүктерді тасымалдауға көлік құралдарын жіберу (халықаралық жол тасымалы кезінде)
ЭҮП
230.
Метрологиялық бақылау саласында өлшемдерді орындау әдістемесін метрологиялық аттестациялау
ЭҮП
231.
Тұтынушылардың белгіленген қуаты 100 кВт артық электр қондырғыларын электр желілеріне қосуға рұқсат беру
ЭҮП
232.
Байланыс саласындағы Кедендік одаққа мүше мемлекеттердің уәкілетті органымен берілген, радиоэлектронды құралдар және (немесе) азаматтық мақсатқа арналған жоғары жиілікті құрылғыларды, соның ішінде кіріктірілген немесе басқа тауарлардың құрамына кіретіндерді әкелуге қорытынды шығару
ЭҮП

214.
Выдача акта о соответствии требованиям, предъявляемым к участникам системы формирования кредитных историй и их использования (за исключением субъекта кредитной истории)
ПЭП
215.
Уведомление о начале или прекращении деятельности в области племенного животноводства
ПЭП
216.
Уведомление о начале или прекращении деятельности по купле-продаже, передаче в аренду или доверительное управление объектов электроэнергетики и (или) их отдельных частей
ПЭП
217.
Уведомление о начале или прекращении деятельности в качестве перевозчика такси
ПЭП
218.
Уведомление о начале или прекращении оказания услуги, технологически связанной с регулируемыми услугами (товарами, работами), субъектами естественной монополии
ПЭП
219.
Уведомление о начале или прекращении деятельности по гигиеническому обучению декретированных групп населения
ПЭП
220.
Уведомление о начале и прекращении деятельности (эксплуатации) объекта незначительной эпидемической значимости
ПЭП
221.
Уведомление о начале деятельности по проведению санитарно-эпидемиологического аудита
ПЭП
222.
Уведомление о начале или прекращении турагентской деятельности
ПЭП
223.
Уведомление о начале или прекращении деятельности гида (гида-переводчика), экскурсовода, инструктора туризма
ПЭП
224.
Уведомление о начале или прекращении деятельности по оказанию услуг связи
ПЭП
225.
Уведомление о начале деятельности по распространению периодических печатных изданий или интернет-ресурсов, размещающих материалы эротического характера
ПЭП
226.
Включение в реестр учебных организаций по подготовке водителей транспортных средств
ПЭП
227.
Включение в реестр преподавателей, мастеров производственного обучения и мастеров обучения вождению во время образовательного процесса по подготовке водителей транспортных средств
ПЭП
228.
Согласование международного полета эксплуатанта гражданского воздушного судна для перевозки воинских формирований, вооружений и военной техники иностранных государств, а также продукции двойного назначения
ПЭП
229.
Допущение транспортного средства к перевозке грузов под таможенными печатями и пломбами (при процедуре Международной дорожной перевозки)
ПЭП
230.
Метрологическая аттестация методики выполнения измерений в сфере метрологического контроля
ПЭП
231.
Выдача разрешения на подключение к электрическим сетям электроустановок потребителей с установленной мощностью свыше 100 кВт
ПЭП
232.
Выдача заключения на ввоз радиоэлектронного средства и (или) высокочастотного устройства гражданского назначения, в том числе встроенных либо входящих в состав других товаров, выданное уполномоченным органом государств-членов Таможенного союза в области связи
ПЭП

239.
Орталық мемлекеттік органның қабылдауына жазылу
ЭҮП
240.
Несие тарихы туралы ақпаратты даулау
ЭҮП
241.
Аймақтарды 2020 жылға дейін дамыту Бағдарламасының бағыттары шеңберінде тұрғын үй алуға 1,3 топ азаматтарынан арыздар мен құжаттарды қабылдау
ЭҮП
242.
Жеке кәсіпкердің мәртебесін тексеру
мобильдік қосымша
243.
Шетелге шығу тыйым салынған борышкерлердің тізілімі және атқарушылық іс жүргізу бойынша борышкерлердің тізілімі бойынша шетелге шығуға тыйым салу барын тексеру
мобильдік қосымша
Ескерту:
Хабарлама – ұялы байланыс операторының ұялы байланыс желісі арқылы ақпаратты қабылдау және беру бойынша көрсететін қысқаша мәтіндік хабарлама қызметі;
Мобильдік қосымша – "электрондық үкіметтің" мобильдік қосымшасы - абоненттік жылжымалы желі құрылғысында орнатылған және іске қосылған ұялы байланыс және интернет арқылы электронды нысандағы мемлекеттік қызметтерге және басқа да қызметтерге қолжетімділік беретін бағдарламалық қамтамасыз ету.

239.
Запись на прием в центральный государственный орган
ПЭП
240.
Оспаривание информации в кредитной истории
ПЭП
241.
Прием заявлений и документов от граждан группы 1, 3 на получение жилья в рамках направлений Программы развития регионов до 2020
ПЭП
242.
Проверка статуса индивидуального предпринимателя
мобильное приложение
243.
Проверка наличия запрета на выезд за рубеж по реестру должников, которым ограничен выезд за рубеж и реестру должников по исполнительным производствам
мобильное приложение
Примечание:
1) сообщение – короткое текстовое сообщение услуга, оказываемая оператором сотовой связи, по приему и передаче информации посредством сети сотовой связи;
2) мобильное приложение – мобильное приложение "электронного правительства" – программное обеспечение, установленная, запущенная на абонентском устройстве подвижной сети и предоставляющая доступ к государственным услугам и иным услугам, оказываемым в электронной форме, посредством сотовой связи и Интернет.