"Теміржол көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 669 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 184 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 17 наурызда № 13502 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 5 қазандағы № 514 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 05.10.2020 № 514 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Теміржол көлігі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 669 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11664 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 30 шілдеде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жылжымалы құрамды мемлекеттік тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін рәсімдер (іс-қимыл) оларды орындау ұзақтығы:
1) жауапты орындаушының көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттарын тапсырған сәттен бастап "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорация" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы өтінішті – 8 жұмыс күнінде, порталға жүгінген кезде – 5 жұмыс күнінде белгіленген талаптарға сәйкестігіне қарауы;
2) ақпараттық жүйе арқылы Мемлекеттік корпорация немесе порталға көрсетілетін қызметті беруші басшысының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі - ЭЦҚ) куәландырылған электронды түрде куәлікті немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты жіберуі – 15 минут ішінде.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетіп, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдың) бірізділігінің сипаттамасы:
1) ұсынылған құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысының қарауы: көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорация арқылы құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 8 жұмыс күні, портал арқылы жүгінгенде – 5 жұмыс күні;

О внесении изменений в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 29 мая 2015 года № 669 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере железнодорожного транспорта"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 12 февраля 2016 года № 184. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2016 года № 13502. Утратил силу приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 5 октября 2020 года № 514.
Сноска. Утратил силу приказом Министра обороны РК от 05.10.2020 № 514 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 29 мая 2015 года № 669 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере железнодорожного транспорта" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11664, опубликованный 30 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в регламенте государственной услуги "Государственная регистрация подвижного состава", утвержденном указанным приказом:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) рассмотрение ответственным исполнителем заявления на соответствие установленным требованиям с момента сдачи пакета документов услугополучателем через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – 8 рабочих дней, при обращении на портал – 5 рабочих дней;
2) направление через информационную систему электронного свидетельства, или мотивированного ответа об отказе в Государственную корпорацию или на портал в электронном виде, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее - ЭЦП) руководителя услугодателя – в течение 15 минут.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) рассмотрение предоставленных документов, ответственным исполнителем услугодателя: с момента сдачи пакета документов услугополучателем через Государственную корпорацию – 8 рабочих дней, при обращении на портал – 5 рабочих дней;

2) қарау қорытындылары бойынша:
құжаттар стандарттың 9-тармағына сәйкес келген жағдайда куәлікті ресімдеу және көрсетілетін қызметті беруші басшысының не оның міндетін атқарушысының қол қоюына жіберуі – 15 минут ішінде;
ұсынылған құжаттардың толық еместігі анықталған жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысымен өтінішті одан әрі қараудан дәлелді бас тартуды жіберу;
3) ақпараттық жүйеге Мемлекеттік корпорацияға немесе порталға көрсетілетін қызметті беруші ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық куәлікті немесе дәлелді бас тарту туралы жауапты жіберу – 15 минут ішінде.";
4-бөлімнің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің, сондай-ақ ақпараттық жүйені пайдалану тәртібін сипаттау";
9 және 10-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Осы "Жылжымалы құрамды мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі – регламент) 1–қосымшасына сәйкес, мемлекеттік қызметті көрсету үшін жұмылдырылған Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі жүгіну тәртібі мен рәсімдердің (іс-қимылдарының) тәртібі ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының № 1 диаграммасында, портал арқылы № 2 диаграммада көрсетілген.
Мемлекеттік қызметті көрсету кезінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) бірізділігі мен ұзақтығын толық сипаттау:
1) Мемлекеттік корпорация арқылы:
көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті көрсетілетін қызметті алушының өтініші мен құжаттарын береді;
Мемлекеттік корпорация қызметкері 20 минут ішінде мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті көрсетілетін қызметті алушының өтініш мен құжаттарын тіркейді және ақпараттық жүйелер арқылы Мемлекеттік корпорация қызметкерінің ЭЦҚ-сымен куәландырылған құжаттардың электрондық көшірмелері нысанында көрсетілетін қызметті берушіге жібереді;
Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушы жүгінген сәттен бастап 20 минут ішінде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін береді.
2) портал арқылы:
көрсетілетін қызметті алушы өзінің ЭЦҚ тіркеу куәлігінің көмегiмен порталда тiркелуді жүзеге асырады, ол көрсетілетін қызметті алушы компьютерінің интернет-браузерінде сақталады (порталда тiркелмеген көрсетілетін қызметті алушылар үшiн жүзеге асырылады);
1-процесс – көрсетілетін қызметті алушы компьютерінің интернет-браузерінде ЭЦҚ-ның тіркеу куәлігін бекіту және мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін порталда көрсетілетін қызметті алушының паролін (авторизациялау процесі) енгізу;
1-шарт – тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің дұрыстығын логин (жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН) немесе бизнес сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – БСН) мен пароль арқылы порталда тексеру;
2-процесс – көрсетілетін қызметті алушының деректерiнде бұзушылықтардың болуына байланысты порталмен авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;

2) по итогом рассмотрения:
в случае соответствия документов пункту 9 стандарта оформление свидетельства и направление на подписание руководителю услугодателя либо лицу его замещающему – в течение 15 минут;
в случае установления факта неполноты представленных документов направление мотивированного отказа в дальнейшем рассмотрении заявления ответственным исполнителем услугодателя;
3) направление в информационную систему электронного свидетельства, или мотивированного ответа об отказе в Государственную корпорацию или на портал в электронном виде, удостоверенного ЭЦП услугодателя – в течение 15 минут.";
название главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
пункты 9 и 10 изложить в следующей редакции:
"9. Порядок обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через Государственную корпорацию указан в диаграмме № 1, через портал в диаграмме № 2 функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги "Государственная регистрация подвижного состава" (далее – регламент).
Подробное описание последовательности и длительность процедур (действий) при оказании государственной услуги:
1) через Государственную корпорацию:
услугополучатель подает заявление и документы услугополучателя, необходимые для оказания государственной услуги, в Государственную корпорацию;
работник Государственной корпорации в течение 20 минут производит регистрацию заявления и документов услугополучателя, необходимые для оказания государственной услуги, и направляет услугодателю в форме электронных копий документов посредством информационной системы, удостоверенных ЭЦП работника Государственной корпорации;
работник Государственной корпорации с момента обращения услугополучателя в течение 20 минут выдает результат государственной услуги услугополучателю;
2) через портал:
услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью своего регистрационного свидетельства ЭЦП, которое хранится в интернет-браузере компьютера услугополучателя (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на портале);
процесс 1 – прикрепление в интернет-браузере компьютера услугополучателя регистрационного свидетельства ЭЦП и ввод услугополучателем пароля (процесс авторизации) на портале для получения государственной услуги;
условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через логин (индивидуальный идентификационный номер (далее – ИИН) или бизнес-идентификационный номер (далее – БИН) и пароль;
процесс 2 – формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;

3-процесс – көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсетуді таңдауы, мемлекеттік қызмет көрсету және көрсетілетін қызметті алушымен толтырылуы үшін сұрау нысанын экранға шығару, электронды түрде стандарттың 9-тармағына сәйкес қажетті құжаттарды сұрату нысанына тіркеу;
4-процесс - көрсетілетін қызметті алушының сұрауын куәландыру (қол қою) үшін ЭЦҚ-ның тіркеу куәлігін таңдауы;
2-шарт – портал арқылы ЭЦҚ-ның тіркеу куәлігінің қолдану мерзімін және кері қайтарылған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің тізімі ішінде болмауын, сондай-ақ сұрауда көрсетілген ЖСН/БСН және ЭЦҚ-ның тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасындағы сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін тексеру;
5-процесс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-ның дұрыстығы расталмауына байланысты сұратылған мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
6-процесс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ арқылы мемлекеттік қызмет көрсету үшін сұрауды растау (қол қою);
7-процесс – порталда көрсетілетін қызметті алушының электрондық сұрауын тіркеу;
8-процесс – көрсетілетін қызметті алушының порталда ұйымдастырылған қызмет қорытындысын алу. Электронды құжат көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ қолдану арқылы жасалынады.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетуге жұмылдырылған, Мемлекеттік корпорация арқылы ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.";
көрсетілген регламентке 1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 1 және 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жылжымалы құрам кепілін мемлекеттік тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
5-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) жауапты орындаушының көрсетілетін қызметті алушының қажетті құжаттарын тапсырған сәттен бастап "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорация" коммерциялық емес акционерлік қоғамы" (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы өтінішті – 2 жұмыс күнінде, ЕДБ арқылы жүгінген кезде – 1 жұмыс күнінде белгіленген талаптарға сәйкестігін қарауы";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсетіп, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) бірізділігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті беруші жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттарды қарауы: Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетілетін қызметті алушымен құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 2 жұмыс күнінде, ЕДБ арқылы жүгінген кезде – 1 жұмыс күнінде;
2) қарау қорытындылары бойынша:

процесс 3 – выбор услугополучателем государственной услуги, вывод на экран формы запроса для оказания государственной услуги и заполнение услугополучателем, прикрепление к форме запроса необходимых документов согласно пункту 9 стандарта в электронном виде;
процесс 4 – выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
условие 2 – проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных между ИИН/БИН, указанным в запросе, и ИИН/БИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП;
процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге в связи с неподтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
процесс 6 – удостоверение (подписание) запроса для оказания государственной услуги посредством ЭЦП услугополучателя;
процесс 7 – регистрация электронного запроса услугополучателя в портале;
процесс 8 – получение услугополучателем письма о выдаче сформированной на Портале. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
10. Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем через Государственную корпорацию, задействованных в оказании государственной услуги приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.";
приложения 1 и 2 к указанному регламенту изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему приказу";
в регламенте государственной услуги "Государственная регистрация залога подвижного состава", утвержденном указанным приказом:
подпункт 1) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"1) рассмотрение ответственным исполнителем заявления на соответствие установленным требованиям с момента сдачи пакета документов услугополучателем через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) – 2 рабочих дня, при обращении через БВУ – 1 рабочий день;";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) рассмотрение предоставленных документов, ответственным исполнителем услугодателя: с момента сдачи пакета документов услугополучателем через Государственную корпорацию – 2 рабочих дня, при обращении через БВУ – 1 рабочий день;
2) по итогом рассмотрения:

құжаттар стандарттың 9-тармағына сәйкес келген жағдайда куәлікті ресімдеу және көрсетілетін қызметті беруші басшысының немесе оның міндетін атқарушының қол қоюына жіберу – 15 минут ішінде;
ұсынылған құжаттардың толық еместігі анықталған жағдайда өтінішті одан әрі қараудан дәлелді бас тартуды жіберу – минут ішінде;
3) көрсетілетін қызметті алушының ақпараттық жүйе арқылы электрондық куәлікті немесе көрсетілетін қызметті берушінің электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған бас тарту туралы дәлелді жауапты Мемлекеттік корпорациясына немесе порталға электрондық құжат түрінде 15 минут ішінде жіберуі.";
4-тараудың атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде Мемлекеттік корпорация мен ЕДБ өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйені пайдалану тәртібін сипаттау";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Осы "Жылжымалы құрам кепілін мемлекеттік тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі – регламент) 1-қосымшасына сәйкес, мемлекеттік қызметті көрсету жұмылдырылған Мемлекеттік корпорация арқылы көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі жүгіну тәртібі мен рәсімдердің (іс-қимылдарының) бірізділігі ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының № 1 диаграммасында, ЕДБ арқылы № 2 диаграммада көрсетілген.
1) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті өтініш пен құжаттарды Мемлекеттік корпорация немесе ЕДБ арқылы көрсетілетін қызметті берушіге ұсынады;
2) Мемлекеттік корпорация қызметкері 20 минут ішінде мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті көрсетілетін қызметті алушының өтініштері мен құжаттарын тіркейді және ақпараттық жүйелер арқылы Мемлекеттік корпорация қызметкерінің электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған құжаттардың электрондық көшірмелері нысанында көрсетілетін қызметті берушіге жібереді;
3) Мемлекеттік корпорациясы қызметкері көрсетілетін қызметті алушы жүгінген сәттен бастап 20 минут ішінде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін береді.";
көрсетілген регламентке 1 және 2-қосымшалар осы бұйрыққа 3 және 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитеті (Ә.А. Асавбаев):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін баспа және электронды түрде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ тіркелген бұйрықты алған күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;

в случае соответствия документов пункту 9 стандарта оформление свидетельства и направление на подписание руководителю услугодателя либо лицу его замещающему – в течение 15 минут;
в случае установления факта неполноты представленных документов направление мотивированного отказа в дальнейшем рассмотрении заявления – в течение 15 минут;
3) направление в информационную систему электронного свидетельства, или мотивированного ответа об отказе в Государственную корпорацию или портал в электронном виде удостоверенного ЭЦП услугодателя – в течение 15 минут.";
название главы 4 изложить в следующей редакции:
"4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и БВУ, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Порядок обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через Государственную корпорацию указан в диаграмме № 1, через БВУ в диаграмме № 2 функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги "Государственная регистрация залога подвижного состава" (далее – регламент):
1) услугополучатель подает заявление и документы услугодателю, необходимые для оказания государственной услуги, в Государственную корпорацию либо через БВУ;
2) работник Государственной корпорации в течение 20 минут производит регистрацию электронного заявления и документов услугополучателя, необходимые для оказания государственной услуги, и направляет услугодателю в форме электронных копий документов посредством информационной системы, удостоверенных ЭЦП работника Государственной корпорации;
3) работник Государственной корпорации с момента обращения услугополучателя в течение 20 минут выдает результат государственной услуги услугополучателю.";
приложения 1 и 2 к указанному регламенту изложить в новой редакции согласно приложениям 3 и 4 к настоящему приказу.
2. Комитету транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Асавбаев А.А.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации в течение десяти календарных дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2016 жылғы 12 ақпандағы
№ 184 бұйрығына
1-қосымша
"Жылжымалы құрамды мемлекеттік
тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы электронды мемлекеттік қызметті көрсету кезінде функционалдық өзара іс-қимылдың № 1 диаграммасы
ЭҮП арқылы электронды мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың № 2 диаграммасы
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2016 жылғы 12 ақпандағы
№ 184 бұйрығына
2-қосымша
"Жылжымалы құрамды мемлекеттік
тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Жылжымалы құрамды мемлекеттік тiркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы (мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауы)
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2016 жылғы 12 ақпандағы
№ 184 бұйрығына
3-қосымша
"Жылжымалы құрам кепілін
мемлекеттік тiркеу" мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік корпорация арқылы электронды мемлекеттік қызметті көрсету кезінде функционалдық өзара іс-қимылдың № 1 диаграммасы
ЕДБ арқылы электронды мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі функционалдық өзара іс-қимылдың № 2 диаграммасы
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2016 жылғы 12 ақпандағы
№ 184 бұйрығына
4-қосымша
"Жылжымалы құрам кепілін
мемлекеттік тiркеу" мемлекеттiк
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
"Жылжымалы құрам кепілін мемлекеттік тiркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы (мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауы)

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
А. Исекешев
Приложение 1
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 12 февраля 2016 года № 184
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Государственная регистрация
подвижного состава"
Диаграмма № 1. Функциональное взаимодействие при оказании
электронной государственной услуги через Государственную
корпорацию
Диаграмма № 2. Функциональное взаимодействие при
оказании электронной государственной услуги через ПЭП
Приложение 2
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 12 февраля 2016 года № 184
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Государственная регистрация
подвижного состава"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Государственная регистрация подвижного состава"
(наименование государственной услуги)
Приложение 3
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 12 февраля 2016 года № 184
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Государственная регистрация
залога подвижного состава"
Диаграмма № 1. Функциональное взаимодействие при оказании
электронной государственной услуги через Государственную
корпорацию
Диаграмма № 2. Функциональное взаимодействие при оказании
электронной государственной услуги через БВУ
Приложение 4
к приказу Министра по инвестициям
и развитию Республики Казахстан
от 12 февраля 2016 года № 184
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Государственная регистрация
залога подвижного состава"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Государственная регистрация залога подвижного состава"
(наименование государственной услуги)