Атаулы таңбаны уәкілетті ұйымда міндетті тіркеу және уәкілетті органға тіркелген атаулы таңбалар туралы мәліметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 299 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 27 сәуірде № 13632 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрінің 2019 жылғы 14 қарашадағы № 97 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Сауда және интеграция министрінің 14.11.2019 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
2016 жылғы 17 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
"Бағалы металдар мен асыл тастар туралы" 2016 жылғы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 13-бабының 2 және 3 тармақтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес атаулы таңбаны уәкілетті ұйымда міндетті тіркеу қағидалары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес уәкілетті органға тіркелген атаулы таңбалар туралы мәліметтерді ұсыну қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Техникалық реттеу және метрология комитетіне (Б.Б. Қанешев):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде осы бұйрықтың көшірмесін баспа және электрондық түрде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды, сонымен қатар Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне кіргізу үшін тіркелген бұйрықты алған күннен бес жұмыс күн ішінде Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-қорына және мемлекеттік органдардың интернет-порталына орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 2-тармағы 1), 2) және 3) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2016 жылғы 17 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ә. Исекешев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_______________ Е. Досаев

Об утверждении Правил обязательной регистрации в уполномоченной организации именника и представления сведений о зарегистрированных именниках в уполномоченный орган
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 29 марта 2016 года № 299. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2016 года № 13632. Утратил силу приказом Министра торговли и интеграции Республики Казахстан от 14 ноября 2019 года № 97.
Сноска. Утратил силу приказом Министра торговли и интеграции РК от 14.11.2019 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 17.07.2016 г.
В соответствии с пунктами 2 и 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 14 января 2016 года "О драгоценных металлах и драгоценных камнях" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) Правила обязательной регистрации в уполномоченной организации именника, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Правила представления сведений о зарегистрированных именниках в уполномоченный орган, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету технического регулирования и метрологии Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Канешев Б.Б.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации в течение пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интернет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 17 июля 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
А. Исекешев
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной
экономики Республики Казахстан
______________________ Е. Досаев

1 сәуір 2016 жыл
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2016 жылғы 29 наурыздағы
№ 299 бұйрығына 1-қосымша
Атаулы таңбаны уәкілетті ұйымда міндетті тіркеу қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы атаулы таңбаны уәкілетті ұйымда міндетті тіркеу қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Бағалы металдар мен асыл тастар туралы" 2016 жылғы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 13-бабының 2-тармағына сәйкес әзірленді және атаулы таңбаны уәкілетті ұйымда міндетті тіркеу тәртібін анықтайды.
2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) атаулы таңба – бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарға салынатын және бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарды дайындаушыны куәландыратын арнайы белгі;
2) бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдар (бұдан әрі – зергерлік және басқа да бұйымдар) – бағалы металдардан жасалған монеталарды қоспағанда, асыл тастардан және табиғи немесе жасанды жолмен алынған басқа да материалдардан жасалған көздері бар не онсыз, әртүрлі көркемдік өңдеу түрлерін пайдалана отырып, асыл тастардан, бағалы металдардан және олардың қорытпаларынан жасалған, әртүрлі әшекейлер, тұрмыстық кәдеге жарататын заттар ретінде және (немесе) діни әрі декоративтік мақсаттарда қолданылатын бұйымдар;
3) зергерлік және басқа да бұйымдарды өндіру субъектілері (бұдан әрі – субъект) – зергерлік және басқа да бұйымдарды дайындауды жүзеге асыратын жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар;
4) уәкілетті ұйым – Қазақстан Республикасының сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу туралы заңнамасына сәйкес сараптама жүргізуге аккредиттелген заңды тұлға.
2. Атаулы таңбаны уәкілетті ұйымда міндетті тіркеу тәртібі
3. Субъектілер олар өндірген зергерлік және басқа да бұйымдарға атаулы таңбаны міндетті тіркеу үшін уәкілетті ұйымға жүгінеді.
4. Атаулы таңбаны міндетті тіркеу үшін субъект уәкілетті ұйымға:
1) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысандағы өтініш;
2) заңды тұлғалар үшін құрылтай құжаттарының көшірмесін;
3) жеке кәсіпкердің немесе заңды тұлға басшысының куәлігінің көшірмесін;
4) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтаманың немесе куәліктің, жеке кәсіпкердің мемлекеттік тіркеу туралы куәлігінің көшірмесін;
5) мемлекеттік кірістер комитетінен қызмет түрін көрсетумен анықтама ұсынады.
5. Уәкілетті ұйым осы Қағидалардың 4-тармағында көзделген ұсынылған құжаттар негізінде, ұсынылған өтініш туралы мәліметті осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша, өтініштерді тіркеу журналына енгізеді.

1 апреля 2016 года
Приложение 1
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 29 марта 2016 года № 299
Правила
обязательной регистрации в уполномоченной
организации именника
1. Общие положения
1. Настоящие Правила обязательной регистрации в уполномоченной организации именника (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 2 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 14 января 2016 года "О драгоценных металлах и драгоценных камнях" и определяют порядок обязательной регистрации в уполномоченной организации именника.
2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) именник – специальный знак, наносимый на ювелирное и другие изделия из драгоценных металлов и драгоценных камней и удостоверяющий изготовителя ювелирного и других изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней;
2) ювелирные и другие изделия из драгоценных металлов и драгоценных камней (далее – ювелирные и другие изделия) – изделия, за исключением монет из драгоценных металлов, изготовленные из драгоценных камней, драгоценных металлов и их сплавов с использованием различных видов художественной обработки, со вставками из драгоценных камней и других материалов природного или искусственного происхождения либо без них, применяемые в качестве различных украшений, утилитарных предметов быта и (или) для культовых и декоративных целей;
3) субъекты производства ювелирных и других изделий (далее – субъект) – индивидуальные предприниматели и юридические лица, осуществляющие изготовление ювелирных и других изделий;
4) уполномоченная организация – юридическое лицо, аккредитованное в соответствии с законодательством Республики Казахстан об аккредитации в области оценки соответствия на проведение экспертизы.
2. Порядок обязательной регистрации
в уполномоченной организации именника
3. Субъекты для обязательной регистрации именника на произведенные им ювелирные и другие изделия обращаются в уполномоченную организацию.
4. Для обязательной регистрации именника субъект представляет в уполномоченную организацию:
1) заявление по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам;
2) копии учредительных документов для юридических лиц;
3) копии удостоверения личности индивидуального предпринимателя или руководителя юридического лица;
4) копии справки или свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, свидетельство о государственной регистрации индивидуального предпринимателя;
5) справка с комитета государственных доходов с указанием вида деятельности.
5. Уполномоченная организация на основании представленных документов, предусмотренных пунктом 4 настоящих Правил, вносит сведения о поданном заявлении в журнал регистрации заявлений по форме, согласно приложению 2 к настоящим Правилам.

6. Осы Қағидалардың 4-тармағына сәйкес құжаттардың толық емес пакетін ұсынған жағдайда, субъектіге өтініш келіп түскен күннен бастап бір жұмыс күні ішінде жазбаша дәлелді тіркеуден бас тарту жіберіледі.
7. Уәкілетті ұйым толық құжаттар пакетін ұсынған күннен бастап бір жұмыс күні ішінде субъектіге атаулы таңбаға шифр береді, бұл туралы субъектіге хабарлайды.
Атаулы таңба шифрында осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес бұйымды дайындау жылы, субъектінің орналасу аумағының коды туралы шифрланған ақпарат бар.
8. Ұрылған шифрлардың сәйкестігін анықтау үшін субъект атаулы таңба белгісінің үлгісін ұсынады, бұл ретте атаулы таңба белгісінің үлгісі анық, формасы өзгертілмеген және берілетін шифрдың барлық белгілері бар болып ұсынылады.
Егер атаулы таңба әртүрлі әдістермен (механикалық, электро ұшқындық, лазерлік) басылатын болса, өңделген пластинкаға атаулы таңба белгі атаулы таңбаны басудың әрбір әдісін қолданумен басылады.
9. Атаулы таңба белгісі үлгісін ұсынғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде субъектіге осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысанда куәлік беріледі.
Атаулы таңбаны уәкілетті
ұйымда міндетті тіркеу
қағидаларына 1-қосымша
Нысан
______________________________ уәкілетті ұйымға
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) ЖСН/
заңды тұлғаның атауы, БСН)
Мекенжай_______________________________________
Өтініш
_______________________________________ мекенжайында орналасқан
субъектіге 20__ жылға атаулы таңбаны беруді және тіркеуді сұраймын.
Мынадай құжаттар қоса беріледі:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Байланыс телефондары __________________ E-mail ______________________
Анық емес мәліметтер беру үшін жауаптылық туралы хабардармын.
Ұсынылған мәліметтердің анықтылығын растаймын.
__________________________________________________ ___________20__жыл
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) қолы)
Атаулы таңбаны уәкілетті
ұйымда міндетті тіркеу
қағидаларына 2-қосымша
Нысан
Өтініштерді тіркеу журналы
р/с
Өтініштің келіп түскен күні
Субъектінің атауы
Өтініш жасаудың нәтижесі
Тіркеуден бас тарту себептері
Ескертпе
Тіркеу күні
Тіркеуден бас тарту күні
1
2
3
4
5
6
7
Атаулы таңбаны уәкілетті
ұйымда міндетті тіркеу
қағидаларына 3-қосымша
Субъектінің орналасқан өңірлерінің коды

6. В случае представления неполного пакета документов согласно пункту 4 настоящих Правил, субъекту направляется письменный мотивированный отказ в рассмотрении заявления в течение одного рабочего дня со дня поступления заявления.
7. Уполномоченная организация в течение одного рабочего дня со дня предоставления полного пакета документов субъекту присваивает шифр именника о чем сообщается субъекту.
В шифре именника в зашифрованном виде имеется информация о годе изготовления изделия, коде региона нахождения субъекта согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
8. Для определения соответствия нанесенных шифров, субъект представляет образец оттиска именника в течение пяти рабочих дней со дня получения сообщения, при этом образец оттиска именника предоставляется четким, недеформированным и содержащим все знаки присвоенного шифра.
В случае если именник проставляется разными методами (механическим, электроискровым, лазерным), на полированной пластинке оттиск именника проставляется с применением каждого метода проставления именника.
9. После представления образца оттиска именника в течение одного рабочего дня субъекту выдается удостоверение по форме, согласно приложению 4 к настоящим Правилам.
Приложение 1
к Правилам обязательной
регистрации в уполномоченной
организации именника
Форма
В уполномоченную организацию
от________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) ИИН/
наименование юридического лица, БИН)
Адрес_____________________________________
Заявление
Прошу присвоить и зарегистрировать именник на 20__ год,
субъекту, расположенному по адресу___________________________________
Прилагаются следующие:
1) документы:__________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Контактные телефоны __________________ E-mail _______________________
Об ответственности за предоставление недостоверных сведений
осведомлен. Достоверность представленных данных подтверждаю.
_________________________________________________ ____________20__год
(фамилия, имя, отчество (при наличии) подпись)
Приложение 2
к Правилам обязательной
регистрации в уполномоченной
организации именника
Форма
Журнал регистрации заявлений
№ п/п
Дата поступления заявления
Наименование субъекта
Результат обращения
Причины отказа в регистрации
Примечание
Дата регистрации
Дата отказа в регистрации
1
2
3
4
5
6
7
Приложение 3
к Правилам обязательной
регистрации в уполномоченной
организации именника
Коды регионов нахождения субъекта

1. Астана – Д, Ж, Е
2. Алматы – А, Б, В
3. Ақмола облысы – С
4. Ақтөбе облысы – И
5. Алматы облысы – Г
6. Атырау облысы – К
7. Шығыс Қазақстан облысы – Л, М
8. Жамбыл облысы – Н
9. Батыс Қазақстан облысы – О
10. Қарағанды облысы – П
11. Қызылорда облысы – Р
12. Қостанай облысы – Т
13. Маңғыстау облысы – У
14. Павлодар облысы – Ф
15. Солтүстік – Қазақстан облысы – Х
16. Оңтүстік – Қазақстан облысы – Ю
Атаулы таңбаны уәкілетті
ұйымда міндетті тіркеу
қағидаларына 4-қосымша
Нысан
_____________________________________________________________________
(уәкілетті ұйымның атауы)
Куәлік №_________
_____________________________________________________________________
(субъектінің толық атауы)
______________________________________________________________берілді
және орналасқан жері (қала, облыс)
________________________________ атау таңбаны беру және тіркеу туралы
қолдану мерзімі _____________________________________ дейін беріледі.
Басшы _________________________
(Т.А.Ә. болған жағдайда)
М.о.
Беру күні "______"______________200___ж.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрінің
2016 жылғы 29 наурыздағы
№ 299 бұйрығына 2-қосымша
Уәкілетті органға тіркелген атаулы таңбалар туралы мәлімет
беру қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы уәкілетті органға тіркелген атаулы таңбалар туралы мәлімет беру қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) "Бағалы металдар мен асыл тастар туралы" 2016 жылғы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 13-бабының 3-тармағына сәйкес әзірленді және уәкілетті органға тіркелген атаулы таңбалар туралы мәлімет беру тәртібін анықтайды.
2. Осы Қағидаларда мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) атаулы таңба – бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарға салынатын және бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарды дайындаушыны куәландыратын арнайы белгі;
2) бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдар (бұдан әрі – зергерлік және басқа да бұйымдар) – бағалы металдардан жасалған монеталарды қоспағанда, асыл тастардан және табиғи немесе жасанды жолмен алынған басқа да материалдардан жасалған көздері бар не онсыз, әртүрлі көркемдік өңдеу түрлерін пайдалана отырып, асыл тастардан, бағалы металдардан және олардың қорытпаларынан жасалған, әртүрлі әшекейлер, тұрмыстық кәдеге жарататын заттар ретінде және (немесе) діни әрі декоративтік мақсаттарда қолданылатын бұйымдар;
3) зергерлік және басқа да бұйымдарды өндіру субъектілері (бұдан әрі – субъект) – зергерлік және басқа да бұйымдарды дайындауды жүзеге асыратын жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар;

1. Астана – Д, Ж, Е
2. Алматы – А, Б, В
3. Акмолинская – С
4. Актюбинская – И
5. Алматинская – Г
6. Атырауская – К
7. Восточно-Казахстанская – Л, М
8. Жамбылская – Н
9. Западно-Казахстанская – О
10. Карагандинская – П
11. Кызылординская – Р
12. Костанайская – Т
13. Мангистауская – У
14. Павлодарская – Ф
15. Северо-Казахстанская – Х
16. Южно-Казахстанская – Ю
Приложение 4
к Правилам обязательной
регистрации в уполномоченной
организации именника
Форма
_____________________________________________________________________
(наименование уполномоченной организации)
УДОСТОВЕРЕНИЕ №_________
Выдано ______________________________________________________________
(полное наименование субъекта)
_____________________________________________________________________
и местонахождение (город, область)
о присвоении и регистрации именника ____________________________
со сроком действия до ___________________________________________
Руководитель _____________________
(Ф.И.О. при наличии)
М.П.
Дата выдачи "______"______________20___г.
Приложение 2
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 29 марта 2016 года № 299
Правила
представления сведений о зарегистрированных именниках
в уполномоченный орган
1. Общие положения
1. Настоящие Правила представления сведений о зарегистрированных именниках в уполномоченный орган (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 14 января 2016 года "О драгоценных металлах и драгоценных камнях" и определяют порядок представления сведений о зарегистрированных именниках в уполномоченный орган.
2. В настоящих Правилах используются следующие основные понятия:
1) именник – специальный знак, наносимый на ювелирное и другие изделия из драгоценных металлов и драгоценных камней и удостоверяющий изготовителя ювелирного и других изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней;
2) ювелирные и другие изделия из драгоценных металлов и драгоценных камней (далее – ювелирные и другие изделия) – изделия, за исключением монет из драгоценных металлов, изготовленные из драгоценных камней, драгоценных металлов и их сплавов с использованием различных видов художественной обработки, со вставками из драгоценных камней и других материалов природного или искусственного происхождения либо без них, применяемые в качестве различных украшений, утилитарных предметов быта и (или) для культовых и декоративных целей;
3) субъекты производства ювелирных и других изделий (далее – субъект) – индивидуальные предприниматели и юридические лица, осуществляющие изготовление ювелирных и других изделий;

4) уәкілетті орган – бағалы металдарды өндіруді және бағалы металдар мен асыл тастардың, құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларының, зергерлік және басқа да бұйымдардың айналымын реттеу саласындағы басшылықты, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген шектерде салааралық үйлестіруді жүзеге асыратын орталық атқарушы орган;
5) уәкілетті ұйым – Қазақстан Республикасының сәйкестікті бағалау саласындағы аккредиттеу туралы заңнамасына сәйкес сараптама жүргізуге аккредиттелген заңды тұлға.
2. Уәкілетті органға тіркелген атаулы таңбалар туралы мәлімет
беру тәртібі
3. Уәкілетті ұйым осы Қағидаларға қосымшаға сәйкес тоқсан сайын, тоқсанның соңғы айының 30–на дейінгі мерзімде уәкілетті органға тіркелген атаулы таңбалар туралы мәліметтерді, олардың белгілерімен субъектілерге мынадай ақпаратты көрсетумен:
1) субъект атауын;
2) жеке сәйкестендіру нөмірін немесе бизнес-сәйкестендіру нөмірін;
3) заңды мекенжайын, нақты мекенжайын;
4) басшының тегі, аты, әкесінің атын (болған жағдайда);
5) атаулы таңбаның берілген шифрын;
6)) атаулы таңба берілген күнін;
7) байланыс телефондарын көрсетумен ұсынады.
4. Тіркелген атаулы таңбалар туралы мәліметтер қағаз тасушыларда электрондық нұсқаны (флеш-жад тасушы ретінде қолданылатын сақтаушы қондырғы көмегімен Microsoft Excel пішімінде) қосумен қазақ тілінде және (немесе) орыс тілінде екі көшірмеде әзірленеді:
1) бірінші көшірме уәкілетті ұйымда қалады;
2) екінші көшірме уәкілетті органға тапсырылады.
5. Мәліметтерді қабылдауға жауапты уәкілетті орган қызметкері тегін, атын, әкесінің атын (болған жағдайда), лауазымын және алу күнін көрсетумен мәліметті алуына қол қояды.
Уәкілетті органға тіркелген
атаулы таңбалар туралы мәлімет
беру қағидаларына қосымша
Субъект атауы _______________________________________________________
Бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН) ___________________________________
Облыс __________________ Қала _______________________________________
Аудан ______________________________ Мекенжай, телефон ______________
Кімге ұсынылады: ____________________________________________________
(уәкілетті органның атауы)
Тіркелген атаулы таңбалар туралы мәліметтер
р/с
Субъект атауы
Заңды мекенжайы, нақты мекенжайы, байланыс телефоны
ЖСН/БСН
Басшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Атаулы таңбаның берілген шифры
Беру күні
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
8
______________________________________ __________________
(Уәкілетті ұйым басшысының немесе (қолы, м.о.)
оны ауыстыратын тұлғаның тегі, аты
және әкесінің аты (болған жағдайда)
Мәліметті әзірлеу күні "___" ________ 20__жыл
______________________________________ __________________
(уәкілетті орган қызметкерінің тегі, (қолы)
аты және әкесінің аты (болған кезде),
лауазымы)
Мәліметті әзірлеу күні "___" ________ 20__жыл

4) уполномоченный орган – центральный исполнительный орган, осуществляющий руководство, а также в пределах, предусмотренных законодательством Республики Казахстан, межотраслевую координацию в области регулирования производства драгоценных металлов и оборота драгоценных металлов и драгоценных камней, сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы, ювелирных и других изделий;
5) уполномоченная организация – юридическое лицо, аккредитованное в соответствии с законодательством Республики Казахстан об аккредитации в области оценки соответствия на проведение экспертизы.
2. Порядок представления сведений о зарегистрированных
именниках в уполномоченный орган
3. Уполномоченная организация ежеквартально, в срок до 30 числа последнего месяца квартала представляет сведения о зарегистрированных именниках согласно приложению к настоящим Правилам в уполномоченный орган, с указанием следующей информации на субъектов:
1) наименование субъекта;
2) индивидуального идентификационного номера или бизнес-идентификационного номера;
3) юридического адреса, фактического адреса;
4) фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя;
5) присвоенный шифр именника;
6) дата выдачи именника;
7) контактных телефонов.
4. Сведения о зарегистрированных именниках составляются на бумажных носителях с приложением электронного варианта (посредством запоминающего устройства, использующего в качестве носителя флеш-память, в формате Microsoft Excel) на казахском и (или) русском языках в двух экземплярах:
1) первый экземпляр остается в уполномоченной организации;
2) второй экземпляр передается в уполномоченный орган.
5. Работник уполномоченного органа, ответственный за прием сведений, расписывается в получении сведений с указанием фамилии, имени, отчества (при наличии), должности и даты получения.
Приложение
к Правилам представления
сведений о зарегистрированных
именниках в уполномоченный орган
Наименование субъекта _______________________________________________
Бизнес-идентификационный номер (БИН) ________________________________
Область __________________ Город ____________________________________
Район ________________________________ Адрес, телефон _______________
Кому предоставляется: _______________________________________________
(наименование уполномоченного органа)
Сведения о зарегистрированных именниках
п/п
Наименование
субъекта
Юридический адрес, фактический адрес, контактный телефон
ИИН/БИН
Фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя
Присвоенный шифр именника
Дата выдачи
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
____________________ _______________
(Фамилия, имя и отчество (при наличии) (подпись, М.П.)
руководителя уполномоченной
организации либо лица его замещающего)
Дата составления сведений "___" ________ 20__ год
_______________________ ___________
(Фамилия, имя и отчество (при наличии) (подпись)
Работника уполномоченного органа, должность)
Дата представления сведений "___" ________ 20__ год