"Арнайы су пайдалану құқығын жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалардың суды алу немесе ағызу құрылыстарында немесе құрылғыларында орнатылатын суды есепке алу аспаптарын пломбалау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2016 жылғы 18 наурыздағы № 127 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 27 сәуірде № 13634 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 16 қарашадағы № 286 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 16.11.2020 № 286 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Арнайы су пайдалану құқығын жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалардың суды алу немесе ағызу құрылыстарында немесе құрылғыларында орнатылатын суды есепке алу аспаптарын пломбалау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға, сондай-ақ бес жұмыс күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы
С. Омаров
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Е. Досаев
2016 жылғы 29 наурыз
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
міндетін атқарушысының

Об утверждении стандарта государственной услуги "Пломбирование приборов учета вод, устанавливаемых на сооружениях или устройствах по забору или сбросу вод физическими и юридическими лицами, осуществляющими право специального водопользования"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 марта 2016 года № 127. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2016 года № 13634. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 16 ноября 2020 года № 286.
Сноска. Утратил силу приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 16.11.2020 № 286 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги "Пломбирование приборов учета вод, устанавливаемых на сооружениях или устройствах по забору или сбросу вод физическими и юридическими лицами, осуществляющими право специального водопользования".
2. Комитету по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет", а также в течение пяти рабочих дней в Республиканское государственное предприятие "Республиканский центр правовой информации" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
____________ Е. Досаев
29 марта 2016 года
Утвержден
приказом исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан

2016 жылғы 18 наурыздағы № 127
бұйрығымен беітілген
"Арнайы су пайдалану құқығын жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалардың суды алу немесе ағызу құрылыстарында немесе құрылғыларында орнатылатын суды есепке алу аспаптарын пломбалау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. "Арнайы су пайдалану құқығын жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалардың суды алу немесе ағызу құрылыстарында немесе құрылғыларында орнатылатын суды есепке алу аспаптарын пломбалау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті Министрліктің Су ресурстары комитетiнің су ресурстарын пайдалануды және қорғауды реттеу жөніндегі бассейндік инспекциялары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті корсету мерзімі:
1) көрсетілетін қызметті берушіге құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 15 ( он бес) жұмыс күн;
2) құжаттар топтамасын тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минут;
3) қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минут.
5. Мемлекеттік қызметті корсету нысаны: қағаз түрінде.
6. Мемлекеттік қызметті корсету нәтижесі – осы стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша арнайы су пайдалану құқығын жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалардың суды алу немесе ағызу құрылыстарында немесе құрылғыларында орнатылатын суды есепке алу аспаптарына пломба орнату (алып тастау) актісі.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушылар) тегін көрсетіледі.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі – жұма (қоса алғанда) аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру – сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 17.30-ға дейін.
Мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен көрсетіледі.
9. Көрсетілетін қызметі алушы (не сенімхат бойынша оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар:

от 18 марта 2016 года № 127
Стандарт государственной услуги
"Пломбирование приборов учета вод, устанавливаемых на
сооружениях или устройствах по забору или сбросу вод
физическими и юридическими лицами, осуществляющими право
специального водопользования"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Пломбирование приборов учета вод, устанавливаемых на сооружениях или устройствах по забору или сбросу вод физическими и юридическими лицами, осуществляющими право специального водопользования" (далее – государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается бассейновыми инспекциями по регулированию использования и охраны водных ресурсов Комитета по водным ресурсам Министерства (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию услугодателя.
2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи пакета документов услугодателю – 15 (пятнадцать) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – 30 (тридцать) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания – 15 (пятнадцать) минут.
5. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
6. Результат оказания государственной услуги – акт установки (снятия) пломб на приборы учета вод, устанавливаемых на сооружениях или устройствах по забору или сбросу вод физическими и юридическими лицами, осуществляющими право специального водопользования, по форме, согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
8. График работы услугодателя – с понедельника по пятницу включительно с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги – с 9.00 до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Перечень документов, необходимые для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) к услугодателю:

1) осы стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) өтініш берушінің немесе өкілдің жеке басын куәландыратын құжаты (сәйкестендіру үшін);
3) суды есепке алу аспабы паспортының көшірмесі;
4) салыстырып тексеру мерзімі аяқталған немесе ол болмаған жағдайда, суды есепке алу аспабын салыстырып тексеру актісі.
Көшірмесінде құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақыты көрсетіле отырып, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде тіркеу туралы белгі қойылғаны қағаз жеткізгіштегі өтініштің қабылданғанын растау болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
10. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану кезінде шағым осы стандарттың 12-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына беріледі.
Шағым жазбаша түрде почта арқылы немесе Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында көзделген жағдайларда электрондық түрде не жұмыс күндері көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы қолма-қол беріледі.
Мыналардың:
1) жеке тұлғаның шағымында – оның тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса), почталық мекенжайы көрсетіледі;
2) заңды тұлғаның шағымында – оның атауы, почталық мекенжайы, шығыс нөмірі мен күні көрсетіледі.
Өтінішке көрсетілетін қызметті алушы қол қояды.
Шағымды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні, берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орны көрсетіле отырып, көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде тіркелуі (мөртабан, кіріс нөмірі және күні) шағымның қабылданғанын растау болып табылады.
Көрсетілетін қызметті берушінің атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қарауға жатады. Шағымды қарау нәтижелері туралы дәлелді жауап көрсетілетін қызметті алушыға почта арқылы жолданады не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы қолма-қол беріледі.
Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгінеді.
Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қарауға жатады.
11. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда көрсетілетін қызметті алушы "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 4-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес сотқа жүгінеді.

1) заявление по форме, согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
2) документ, удостоверяющий личность заявителя или представителя (для идентификации);
3) копия паспорта на приборы учета воды;
4) акт поверки прибора учета воды, в случае окончания срока или отсутствия поверки.
Подтверждением принятия заявления на бумажном носителе является отметка на его копии о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема пакета документов.
3. Порядок обжалования решений, действий (бездействий)
услугодателей и (или) его должностных лиц по вопросам
оказания государственных услуг
10. При обжаловании решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) его должностных лиц по вопросам оказания государственных услуг жалоба подается на имя руководителя услугодателя по адресам, указанным в пункте 12 настоящего стандарта.
Жалоба подается в письменной форме по почте или в электронном виде в случаях, предусмотренных действующим законодательством Республики Казахстан, либо нарочно через канцелярию услугодателя в рабочие дни.
В жалобе:
1) физического лица – указываются его фамилия, имя, отчество (при его наличии в документе, удостоверяющем личность), почтовый адрес;
2) юридического лица – указываются его наименование, почтовый адрес, исходящий номер и дата.
Обращение подписывается услугополучателем.
Подтверждением принятия жалобы в письменной форме является регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю по почте либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель обращается с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, рассматривается в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.
11. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель обращается в суд в соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах".

4. Мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге талаптар
12. Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары Министрліктің www.mgov.kz интернет-ресурсындағы "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінде орналастырылған.
13. Көрсетілетін қызметті алушының Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпарат алу мүмкіндігі бар.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері жөніндегі анықтама қызметтерінің байланыс телефондары www.mgov.kz интернет-ресурсында көрсетілген, мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 1414, 8-800-080-7777.
"Арнайы су пайдалану құқығын жүзеге
асыратын жеке және заңды тұлғалардың
суды алу немесе ағызу құрылыстарында
немесе құрылғыларында орнатылатын суды
есепке алу аспаптарын пломбалау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына 1-қосымша
нысан
Арнайы су пайдалану құқығын жүзеге асыратын жеке және заңды тұлғалардың суды алу немесе ағызу құрылыстарында немесе құрылғыларында орнатылатын суды есепке алу аспаптарына пломба орнату (алып тастау) актісі
20__жылғы " " ____________ № ______
Су пайдаланушының қатысуымен ________________________________________
кәсіпорынның атауы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
мемлекеттік инспектор _____________________________________________________________ жасады.
лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
____________ суды есепке алу аспабы ____________________ су тартқышта
су өлшегіштің маркасы ұңғыманың №, орналасқан жері
тексеруден өтті ____________________ тексерілген күні _______________
ұйымның атауы
пломба № ____________
Суды есепке алу аспабының көрсеткіштері _____________________________
Қазақстан Республикасы 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 88-бабына сәйкес су объектілерінің жай-күйіне теріс әсер ету мақсатында судың зиянды әсер етуін, ластануын және қоқыстануын болдырмайтын құрылыстармен және құрылғылармен қамтамасыз етілмеген, сондай-ақ су тұтынуды және ағынды су ағызуды есепке aлу аспаптарымен жабдықталмаған жаңа және реконструкцияланатын объектiлердi пайдалануға енгізуге тыйым салынады.
Мемлекеттік инспектор ___________________________________
мөр орны (бар болған жағдайда) қолы
Су пайдаланушы ___________________________________
мөр орны (бар болған жағдайда) қолы
"Арнайы су пайдалану құқығын жүзеге
асыратын жеке және заңды тұлғалардың
суды алу немесе ағызу құрылыстарында
немесе құрылғыларында орнатылатын суды
есепке алу аспаптарын пломбалау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
стандартына 2-қосымша
нысан
__________________________________________________
(мемлекеттік органның толық атауы)
__________________________________________________
(жеке тұлғаның аты, тегі, әкесінің аты (бар болған
жағдайда немесе заңды тұлғаның атауы )
Өтініш берушінің заңды мекенжайы _________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үйдің №,
телефон)
Өтініш берушінің деректемелері ___________________
(бизнес сәйкестендіру нөмірі/ жеке сәйкестендіру
нөмірі)
Өтініш
Суды есепке алу аспабына / аспабынан пломба орнатуды (алып тастауды)
сұраймын (қажеттісінің асты сызылсын)________________________________
(ұйымның атауы)
Суды есепке алу аспабы ______________________________________________
(суды есепке алу аспабының маркасы, зауыттық нөмірі)
Суды есепке алу аспабын бассейндік инспекцияда тіркеу күні __________
Cу пайдалануға рұқсат құжатының нөмірі және күні ____________________
Пломбаны алып тастау күні мен акт нөмірі (қайта жүгінғен
жағдайда)_______________
Өтінішке мынадай құжаттар қоса беріледі:
суды есепке алу аспаптарының паспортының көшірмесі, суды есепке
алу аспабын салыстырып тексеру актісі (суды есепке алу
аспаптарының паспортында жүргізілген салыстырып тексеру туралы
ақпарат болмаған жағдайда).
________________________________________ ____________________________
өкілдің тегі, аты, әкесінің аты өкілдің лауазымы
(бар болған жағдайда)
Қоса беріледі _______ парақта.
Мәліметтердің дұрыстығын растаймын.
Өтінішті беру күні:
Мөр орны (бар болған жағдайда)

4. Иные требования с учетом особенностей оказания
государственной услуги
12. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на интернет-ресурсе Министерства www.mgov.kz, раздел "Государственные услуги".
13. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке оказания государственной услуги посредством Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
14. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны на интернет-ресурсе Министерства www.mgov.kz, Единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8-800-080-7777.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Пломбирование приборов учета вод,
устанавливаемых на сооружениях или
устройствах по забору или сбросу вод
физическими и юридическими лицами,
осуществляющими право специального
водопользования"
форма
Акт
установки (снятия) пломбы на приборы учета вод, устанавливаемых
на сооружениях или устройствах по забору или сбросу вод
физическими и юридическими лицами, осуществляющими право
специального водопользования
" " ____________ 20__года № ______
Составлен государственным инспектором
_____________________________________________________________________
должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)
в присутствии водопользователя ______________________________________
наименование предприятия, должность,
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Прибор учета воды _________ установлен на водоводе __________________
Марка водомера № скважины, местоположение
прошел поверку ________________________дата поверки__________________
наименование организации
№ пломбы____________
Показания прибора учета воды______________________
В целях отрицательного влияния на состояние водных объектов согласно статьи 88 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года запрещается ввод в эксплуатацию новых и реконструируемых объектов, не обеспеченных сооружениями и устройствами, предотвращающими вредное воздействие, загрязнение и засорение вод, а также не оснащенных приборами учета потребления воды и сброса стоков.
Государственный инспектор _____________
место печати (при наличии) подпись
Водопользователь ______________
место печати (при наличии) подпись
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Пломбирование приборов учета вод,
устанавливаемых на сооружениях или
устройствах по забору или сбросу вод
физическими и юридическими лицами,
осуществляющими право специального
водопользования"
форма
Кому ________________________________________
(полное наименование государственного органа) От___________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
физического лица или наименование
юридического лица)
Юридический адрес
заявителя____________________________________
(индекс, город, район, область,
улица, № дома, телефон)
Реквизиты заявителя__________________________
(бизнес идентификационный
номер/индивидуальный идентификационный номер)
Заявление
Прошу установить (снять) пломбу на/с прибор(а) учета воды (нужное подчеркнуть)
_____________________________________________________________________
(наименование организации)
Прибор учета воды ___________________________________________________
(марка прибора учета воды, заводской номер)
Дата регистрации прибора учета воды в бассейновой инспекции _________
Номер и дата разрешительного документа на водопользование____________
Номер акта и дата снятия пломбы (в случае повторного обращения)______
К заявлению прилагаются следующие документы:
копия паспорта на приборы учета воды, акт поверки прибора учета воды (в случае отсутствия информации о проведенной поверке в паспорте на приборы учета воды).
_____________________________
_____________________________
Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) представителя
Должность представителя
Прилагается ______ листов.
Достоверность сведений подтверждаю.
Дата подачи:
Место печати (при наличии)