Бағалы металдарды өндіру субъектілерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 303 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 27 сәуірде № 13635 болып тіркелді.
"Бағалы металдар мен асыл тастар туралы" 2016 жылғы 14 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 8-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Бағалы металдарды өндіру субъектілерінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті (А.Қ. Ержанов):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмелерін баспа және электрондық түрде күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ тіркелген бұйрықты алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2016 жылғы 30 наурыздағы
№ 303 бұйрығымен бекітілген
Бағалы металдарды өндіру субъектілерінің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді – ҚР Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 14.08.2019 № 640 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бағалы металдарды өндіру субъектілерінің атауы
БСН
Орналасу орны
Байланыс телефоны
Электрондық поштасы, факс
Технологиялық операциялардың түрлері
Құрамында бағалы металдары бар шикізат тауарларының түрлері
1
"Казцинк" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

Об утверждении перечня субъектов производства драгоценных металлов
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 30 марта 2016 года № 303. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 апреля 2016 года № 13635.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 14 января 2016 года "О драгоценных металлах и драгоценных камнях" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субъектов производства драгоценных металлов.
2. Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Ержанов А.К.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканский центр правовой информации в течение пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного приказа для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
А. Исекешев
Утвержден
приказом Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 30 марта 2016 года № 303
Перечень субъектов производства драгоценных металлов
Сноска. Перечень с изменением, внесенным приказом Министра индустрии и инфраструктурного развития РК от 14.08.2019 № 640 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Наименование субъектов производства драгоценных металлов
БИН
Место нахождение
Контактный телефон
Электронная почта, факс
Виды технологических операций
Виды сырьевого товара содержащего драгоценные металлы
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казцинк"

970140000211
Қазақстан Республикасы, Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Промышленная көшесі, 1 үй.
8 (7232) 291001
kazzinc@kazzinc.com, 8 (7232) 291355
қайта өңдеу (байыту, алу); аффинаждау
өңделмеген бағалы металдар (оның ішінде, құйма түріндегі Доре қорытпасы, катодты металдар), мырыш шөгінділері;
зергерлік бұйымдардың сынықтары;
бағалы металдардың кендері мен концентраттары;
құрамында бағалы металдар бар түсті металдардың кендері, концентраттары және күлі, түсті металдар өндірісінің жартылай өнімдері
2
"Kazakhmys Smelting (Қазақмыс Смэлтинг)" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
110440001807
Қазақстан Республикасы, Карағанды облысы, Балқаш қаласы, Ленин көшесі,
1 үй.
8 (71036) 62255
Dinara.Bo@kazakhmys.kz 8 (71036) 63478
қайта өңдеу (байыту, алу);
аффинаждау
өңделмеген бағалы металдар (оның ішінде, құйма түріндегі Доре қорытпасы, катодты металдар), мырыш шөгінділері;
зергерлік бұйымдардың сынықтары;
бағалы металдардың кендері мен концентраттары;
құрамында бағалы металдар бар түсті металдардың кендері, концентраттары және күлі, түсті металдар өндірісінің жартылай өнімдері
3
"Тау-Кен Алтын" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
091240012920
Қазақстан Республикасы, Нұр-Сұлтан қаласы, Алматы ауданы, А194 көшесі, 1-үй.
8 (7172) 30 94 24
info@taukenaltyn.kz 8 (7172) 30 94 24
аффинаждау
өңделмеген бағалы металдар (оның ішінде, құйма түріндегі Доре қорытпасы, катодты металдар), мырыш шөгінділері;
зергерлік бұйымдардың сынықтары

970140000211
Республика Казахстан, Восточно-Казахстанская область, город Усть-Каменогорск, улица Промышленная, 1.
8 (7232) 291001
kazzinc@kazz inc.com, 8 (7232) 291355
переработка (обогащение, извлечение); аффинаж
необработанные драгоценные металлы (в том числе сплав Доре в виде слитка, катодные металлы), цинковые осадки; лом ювелирных изделий; руды и концентраты драгоценных металлов; руды, концентраты и зола цветных металлов, полупродукты производства цветных металлов, содержащие драгоценные металлы
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Kazakhmys Smelting (Қазақмыс Смэлтинг)"
110440001807
Республика Казахстан, Карагандинская область, город Балхаш, улица Ленина, дом 1.
8 (71036) 62255
Dinara.Bo@kazakhmys.kz
8 (71036) 63478
переработка (обогащение, извлечение); аффинаж
необработанные драгоценные металлы (в том числе сплав Доре в виде слитка, катодные металлы), цинковые осадки; лом ювелирных изделий; руды и концентраты драгоценных металлов; руды, концентраты и зола цветных металлов, полупродукты производства цветных металлов, содержащие драгоценные металлы
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тау-Кен Алтын"
091240012920
Республика Казахстан, город Нур-Султан, район Алматы, улица А194, дом 1.
8 (7172) 30 94 24
info@taukenaltyn.kz
8 (7172) 30 94 24
аффинаж
необработанные драгоценные металлы (в том числе сплав Доре в виде слитка, катодные металлы), цинковые осадки; лом ювелирных изделий