"Хабарламалар нысандарын және мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидаларын бекіту туралы, сондай-ақ хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 1 маусымдағы № 232 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 30 маусымда № 13855 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Хабарламалар нысандарын және Мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидаларын бекіту туралы, сондай-ақ хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10194 тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 1 сәуірде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидалары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес қызметті немесе белгілі бір іс-қимылды жүзеге асыруды бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаның нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағаны туралы хабарламаның нысаны;
3-1) осы бұйрыққа 3-1-қосымшаға сәйкес өзін-өзі реттейтін ұйымдардың қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаның нысаны;
3-2) осы бұйрыққа 3-2-қосымшаға сәйкес Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияның І және ІІ қосымшаларына түрлері енгізілген жануарларды қолдан өсіру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
3-3) осы бұйрыққа 3-3-қосымшаға сәйкес энергетикалық сараптама жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарламаның нысаны;
3-4) осы бұйрыққа 3-4-қосымшаға сәйкес микроқаржы ұйымының микрокредиттер беруі жөніндегі көрсетілетін қызметтердің бекітілгені туралы хабарламаның нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың тізбесі бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген қызметті немесе белгілі бір іс-қимылды жүзеге асыруды бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарламаның нысаны осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізуді бастағаны туралы хабарламаның нысаны осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 4 "Об утверждении форм уведомлений и Правил приема уведомлений государственными органами, а также об определении государственных органов, осуществляющих прием уведомлений"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 июня 2016 года № 232. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2016 года № 13855.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 4 "Об утверждении форм уведомлений и Правил приема уведомлений государственными органами, а также об определении государственных органов, осуществляющих прием уведомлений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10194, опубликованный 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые:
1) Правила приема уведомлений государственными органами, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму уведомления о начале или прекращении осуществления деятельности или определенных действий, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму уведомления о начале производства строительно-монтажных работ, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
3-1) форму уведомления о начале или прекращении деятельности саморегулируемой организации, согласно приложению 3-1 к настоящему приказу;
3-2) форму уведомления о начале или прекращении деятельности по искусственному разведению животных, виды которых включены в приложения I и II Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения, согласно приложению 3-2 к настоящему приказу;
3-3) форму уведомления о начале или прекращении деятельности по энергетической экспертизе, согласно приложению 3-3 к настоящему приказу;
3-4) форму уведомления об утверждении услуг по предоставлению микрокредитов микрофинансовой организацией, согласно приложению 3-4 к настоящему приказу;
4) перечень государственных органов, осуществляющих прием уведомлений, согласно приложению 4 к настоящему приказу." ;
форму уведомления о начале или прекращении осуществления деятельности или определенных действий, утвержденную указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
форму уведомления о начале строительно-монтажных работ, утвержденную указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;

осы бұйрыққа 3, 4 және 5-қосымшаларға сәйкес 3-2, 3-3 және 3-4-қосымшалармен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың тізбесі осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Кәсіпкерлікті дамыту департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күннің ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспасөз басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға, сондай-ақ бес жұмыс күнінің ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ресми интернет-ресурсында қамтамасыз етсін;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Қ. Бишімбаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 1 маусымдағы № 232
бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4
бұйрығына 2-қосымша
Нысан
Қызметті немесе белгілі бір іс-қимылдарды жүзеге асыруды
бастағаны немесе тоқтатқаны туралы
хабарлама*
1. ____________________________________________________________
(мемлекеттік органның толық атауы)
2. Осымен _____________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық атауы,
орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, заңды тұлғаның
бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда – шетелдік заңды тұлға
филиалының немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі)/ жеке
тұлғаның толық тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), жеке
сәйкестендіру нөмірі)
___________________________ бойынша қызметті жүзеге асыруды бастағаны
___________________________________ бойынша іс-қимылды жүзеге асыруды
бастағаны ____________________________________ бойынша қызметті
(қызметтің немесе іс-қимылдың атауы көрсетіледі)
жүзеге асыруды тоқтатқаны
жеке тұлғаның заңды мекенжайының ______________________________
заңды тұлғаның орналасқан жері ________________________________
қызметті немесе іс-қимылды жүзеге асыру мекенжайының __________
хабарламада көрсетілген деректердің**__________________________
_____________________________________ өзгергендігі туралы хабарлайды.
(тиісті жолда Х белгісі қойылады)

дополнить приложениями 3-2, 3-3 и 3-4 согласно приложениям 3, 4 и 5 к настоящему приказу;
перечень государственных органов, осуществляющих прием уведомлений, утвержденный указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему приказу.
2. Департаменту развития предпринимательства Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет", а также в течение пяти рабочих дней в Республиканское государственное предприятие "Республиканский центр правовой информации" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр
национальной экономики
Республики Казахстан
К. Бишимбаев
Приложение 1
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 1 июня 2016 года № 232
Приложение 2
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
Уведомление
о начале или прекращении осуществления деятельности
или определенных действий*
1. В_________________________________________________________________
(полное наименование государственного органа)
2. Настоящим_________________________________________________________
(полное наименование, бизнес-идентификационный номер юридического
лица (в том числе иностранного юридического лица),
бизнес-идентификационный номер филиала или представительства
иностранного юридического лица – в случае отсутствия
бизнес-идентификационного номера у юридического лица/полностью
фамилия, имя, отчество (в случае наличия), индивидуальный
идентификационный номер физического лица)
уведомляет о:
начале осуществления деятельности по __________________________
начале осуществления действия по ______________________________
прекращении осуществления деятельности по _____________________
(указывается наименование деятельности или действия)
изменении: юридического адреса физического лица _______________
места нахождения юридического лица ____________________________
адреса осуществления деятельности или действий ________________
(в соответствующем поле ставится знак Х)
данных, указанных в уведомлении**____________________________________
_____________________________________________________________________

3. Заңды тұлғаның орналасқан жерінің мекенжайы/жеке тұлғаның
заңдымекенжайы ______________________________________________________
(шетелдік заңды тұлға үшін-елі, пошталық индексі, облысы,
қаласы, ауданы, елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат
(стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
_____________________________________________________________________
4. Электрондық пошта __________________________________________
5. Телефондар _________________________________________________
6. Факс _______________________________________________________
7. Қызметті жүзеге асыру мекенжайы(лары) ______________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені,
көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі)
8. Қосымша мәліметтер _________________________________________
(Қазақстан Республикасының заңнамасында
көзделген жағдайларда тиісті ақпарат көрсетіледі)
9. Хабарламаға _______________________________________________
______________________________________________________ қоса беріледі.
(құжаттар атауы және парақтар саны көрсетіледі)
10. Қызметтің немесе белгілі бір іс-қимылдың жүзеге асырылуы
_________________________ басталады.
(уақыты мен мерзімі)
11. Қызметтің немесе белгілі бір іс-қимылдың жүзеге асырылуы ______
тоқтатылады (уақыты мен мерзімі)***
Осы хабарламаны бере отырып, өтініш беруші мына төмендегілерді
растайды:
көрсетілген барлық деректер ресми болып табылады және оларға
қызметті немесе іс-қимылды жүзеге асыру мәселелері бойынша кез
келген ақпарат жолдануы мүмкін;
өтініш берушіге мәлімделген қызметтің түрімен немесе
жекелеген іс-қимылдармен айналысуға сот тыйым салмайды;
қоса берілген құжаттардың барлығы шындыққа сәйкес келеді және
жарамды болып табылады;
өтініш беруші қызметті немесе іс-қимылды жүзеге асыруды
бастағанға дейін одан әрі де орындау үшін міндетті Қазақстан
Республикасы заңнамасының талаптарын сақтауды қамтамасыз етеді.
12. Өтініш беруші _____________________________________________
_____________________________________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Мөр орны (болған жағдайда) Берілген күні және уақыты
20__ жылғы "__" ________ "___" сағ. "___" мин.
13. Тұлға хабарламаны сенімхат бойынша берген жағдайда:
Сенім білдірілген тұлға ____________________________ __________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
_____________________________________________________________________
Сенімхаттың күні және нөмірі
Берілген күні және уақыты: 20__ жылғы "__" ______ "__" сағ. "__" мин.
Ескертпе:
*белгілі бір іс-қимылдар деп Заңға 3-қосымшада көзделген
Хабарламалар тізбесінің (бұдан әрі - Тізбе) 3, 36, 42, 48, 54 -
тармақтарында көрсетілген іс-қимылдарды қоспағанда, Тізбеде
көрсетілген іс-қимылдар түсініледі;
** Хабарламада көрсетілген тіркеу деректері өзгергенде
толтырылады. Осы жолда заңды тұлғаның (соның ішінде шетелдік заңды
тұлғаның) толық атауы, орналасқан жері, бизнес-сәйкестендіру нөмірі,
заңды тұлғаның бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда –
шетелдік заңды тұлға филиалының немесе өкілдігінің
бизнес-сәйкестендіру нөмірі)/жеке тұлғаның толық тегі, аты, әкесінің
аты (болған жағдайда), жеке сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі;
*** осы жол Қазақстан Республикасының заңдарында хабарлама беру
кезінде қызметті немесе іс-қимылды жүзеге асыруды тоқтату уақыты мен
күні туралы ақпаратты ұсыну белгіленген жағдайларда ғана толтырылады.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 1 маусымдағы № 232
бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4
бұйрығына 3-қосымша
Нысан
Құрылыс-монтаждау жұмыстарының
басталғаны туралы хабарлама
Жаңа объектінің құрылысы бойынша:
Бас мемлекеттiк құрылыс инспекторына (облыстың, республикалық
маңызы бар қаланың, астананың)
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Тапсырыс берушi (құрылыс салушы) ______________________________
_____________________________________________________________________
(жеке тұлға үшін - тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), заңды
тұлға үшін - ұйымның атауы, пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы,
елді мекені, көше атауы, үй/ғимарат (стационарлық үй-жайлар) нөмірі
және телефон нөмірі)
Осымен ________________________________________________________
(объектiнiң атауы және орналасқан жері)
_____________________________________________________________________
объектісінде құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізуді бастау туралы
хабарлаймын.
Құрылыстың басталуы 20__ жылғы "___" ______________
Пайдалануға беру мерзiмi 20__ жылғы "___"__________
Қаржыландыру көзі _________________________________
Бұл ретте мынаны хабарлаймын:

3. Адрес места нахождения юридического лица/юридический адрес
физического лица ____________________________________________________
(страна – для иностранного юридического лица, почтовый индекс,
область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер
дома/здания (стационарного помещения)
4. Электронная почта_________________________________________________
5. Телефоны _________________________________________________________
6. Факс______________________________________________________________
7. Адрес(а) осуществления деятельности ______________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт,
наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
8. Дополнительные сведения __________________________________________
(указывается информация, в случаях, предусмотренных законодательством
Республики Казахстан)
9. К уведомлению прилагаются:
_____________________________________________________________________
(указывается наименование документов и количество листов)
10. Осуществление деятельности или определенных действий будет начато
________ (время и дата)
11. Осуществление деятельности или определенных действий будет
прекращено ________________(время и дата)***
Подавая данное уведомление, заявитель подтверждает
нижеследующее:
все указанные данные являются официальными и на них может быть
направлена любая информация по вопросам осуществления
деятельности или действия;
заявителю не запрещено судом заниматься заявленным видом
деятельности или отдельными действиями;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и
являются действительными;
заявитель обеспечивает соблюдение требований законодательства
Республики Казахстан, обязательных для исполнения до начала
осуществления деятельности или действия и в последующем.
12. Заявитель _______ _________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
Место печати (в случае наличия) Дата и время подачи: "___"
________20__ года
"__" час "__" мин
13. В случае подачи уведомления лицом по доверенности:
Доверенное лицо ____________________________________ __________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) (подпись)
_______________________________________________________________
Номер и дата доверенности
Дата и время подачи: "___" ________20__ года
"___" час "___" мин
Примечание:
* под определенными действиями понимаются действия, указанные в
Перечне уведомлений, предусмотренного в приложении 3 к Закону (далее
– Перечень), за исключением действий указанных в пунктах 3, 36, 42,
48, 54 Перечня.
** Заполняется при изменении регистрационных данных, указанных
в уведомлении. В данной строке указываются прежнее полное
наименование, бизнес-идентификационный номер юридического лица (в том
числе иностранного юридического лица), бизнес-идентификационный номер
филиала или представительства иностранного юридического лица – в
случае отсутствия бизнес-идентификационного номера у юридического
лица/полностью фамилия, имя, отчество (в случае наличия),
индивидуальный идентификационный номер физического лица;
*** данное поле заполняется только в случае, если законами
Республики Казахстан установлено представление информации о времени и
дате прекращения осуществления деятельности или действий при подаче
уведомления.
Приложение 2
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 1 июня 2016 года № 232
Приложение 3
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
Уведомление
о начале строительно-монтажных работ
По строительству нового объекта:
Главному государственному строительному инспектору (области,
города республиканского значения, столицы)___________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
От заказчика (застройщика) ____________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) - для физических
лиц, наименование организации - для юридических лиц, почтовый индекс,
область, город, район, населенный пункт, наименование улицы, номер
дома/здания (стационарного помещения) и номер телефона)
Настоящим уведомляю о начале производства строительно-монтажных
работ на объекте ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование и месторасположение объекта)
Начало строительства "____" ___________ 20___ года.
Срок ввода в эксплуатацию "____" ___________ 20___ года.
Источник финансирования ____________________________.
При этом сообщаю:

1. Жерге тиісті құқық беру туралы _____________________________
_____________________________________________________________________
(жергілікті атқарушы органның атауы)
20__ "__" ___________ № _____ шешімі.
2. Объектіні салуға арналған жобалық (жобалық-сметалық)
құжаттаманы
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(жобалау ұйымының атауы, лицензияның №, берілген күні және санаты,
жобалаудың сатылығы)
_____________________________________________________________________
әзірледі
және _______________________________________________________ бекітті.
(ұйымның атауы, бұйрықтың № және күні)
3. 20___"____"_____________ № ____ ____________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(сараптаманың түрі, сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), телефоны, сарапшы аттестатының №, берілген күні және
мамандануы, сараптаманы орындаған ұйымның атауы, пошталық
мекенжайы және телефоны, аккредиттеу туралы куәліктің №, берілген
күні (сараптаманы аккредиттелген ұйым орындаған жағдайда))
сараптаманың оң қорытындысы берілді (сараптама жүргізу міндетті болған жағдайда).
4. Объект _____________________________________________________
(бірінші – жоғары, екінші – қалыпты немесе үшінші – төмен)
жауапкершілік деңгейіне жатады.
5. Жобалық (жобалық-сметалық) құжаттаманың құрамында бекітілген
құрылыстың нормативтік ұзақтығының мерзімі _________ ай.
6. Жұмыстар мердігерлік тәсілмен ______________________________
_____________________________________________________________________
(құрылысты жүзеге асыратын ұйымның атауы, мекенжайы, телефоны,
лицензияның №, берілген күні және санаты)
20__ "__"____________ №____ мердігерлік шарттың негізінде
жүргізіледі.
7. Сараптамалық сүйемелдеу режимінде (егер құрылысты
кезең-кезеңмен жүргізу қарастырылған болса) құрылыстың тиісті
кезеңдеріне арналған 20___ "___"______________ №_____ шешім берілді.
8. Тапсырыс берушінің атынан жауапты тұлға ретінде ____________
_____________________________________________________________________
(оқу орнының атауы, бітірген жылы, мамандығы)
білімі бар __________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
20___ "___"______________ №_____ бұйрықпен тағайындалды.
9. Бас мердігердің атынан құрылыс бойынша жауапты тұлға ретінде
_____________________________________________________________________
(оқу орнының атауы, бітірген жылы, мамандығы)
білімі және құрылыста ________ жыл еңбек өтілі, "Сейсмикаға төзiмдi
құрылыс" (сейсмикалық аудандарда құрылыс жүргізілген жағдайда) курсы
бойынша _____________________________________________________________
(куәлік нөмірі, кім берген немесе ұзартқан)
_________________________________________________ жарамды куәлiгi бар
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
20___ "___"______________ №_____ бұйрықпен тағайындалды.

1. Решение о предоставлении соответствующего права на землю
выдано ______________________________________________________________
(наименование местного исполнительного органа)
от "___" __________ 20 ___ года № ____.
2. Проектная (проектно-сметная) документация на строительство
объекта разработана _________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование проектной организации, №, дата получения и категория
лицензии, стадийность проектирования)
и утверждена _________________________________________________.
(наименование организации, № и дата приказа)
3. Положительное заключение экспертизы (в случае обязательности
проведения экспертизы) выдано от "__" ______ № ______________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
(вид экспертизы, фамилия, имя, отчество (в случае наличия),
телефон, №, дата получения и специализация аттестата эксперта,
наименование, почтовый адрес и телефон организации, выполнившего
экспертизу, № и дата получении свидетельства об аккредитации (в
случае выполнения экспертизы аккредитованной организацией)
4. Объект относится к _________________________________________
_____________________________________________________________________
(первый - повышенный, второй - нормальный или третий – пониженный)
уровню ответственности.
5. Срок нормативной продолжительности строительства,
утвержденной в составе проектной (проектно-сметной) документации
___________ месяца (-ев).
6. Работы будут производиться подрядным способом ______________
_____________________________________________________________________
(наименование организации, осуществляющей строительство, адрес,
телефон, №, дата получения и категория лицензии)
на основании договора подряда от "___" ___________ 20 ___ года
№ __.
7. Решение на соответствующие этапы строительства в режиме
экспертного сопровождения (в случае, если предусмотрено поэтапное
строительство) выдано от "___" ____________ 20 ___ года № __________.
8. Ответственным лицом от заказчика приказом № ________ от
"___" __________ 20___ года назначен ________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия), должность)
имеющий образование ___________________________________________
____________________________________________________________________.
(наименование учебного заведения, год окончания, специальность)
9. Ответственным лицом по строительству от генерального
подрядчика приказом №______ от "___"_____________ 20___ года назначен
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия), должность, наименование
организации)
имеющий образование ___________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование учебного заведения, год окончания, специальность)
и стаж работы в строительстве ___________ лет, прошедший
обучение и имеющий действующее удостоверение по курсу "Сейсмостойкое
строительство" (в случае строительства в сейсмических районах) ______
____________________________________________________________________.
(номер удостоверения, кем выдано или продлено)

10. Авторлық қадағалауды (қажетті тармақшаларды толтыру қажет)
мыналар жүзеге асырады:
1) 20___ "____" _________________ № ____ бұйрыққа сәйкес жобаны
әзірлеушінің атынан _________________________________________________
(ұйымның атауы, мекенжайы және телефоны,
лицензияның №, берілген күні және санаты)
____________________________________________________________________;
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
2) 20___ "__"______________ №_____ шартқа сәйкес өз құрамында
аттестатталған сарапшысы(-лары) бар _________________________________
_____________________________________________________________________
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда),
аттестатының №, берілген күні және мамандануы)
ұйым _______________________________________________________________;
(ұйымның атауы, мекенжайы, телефоны)
3) 20___ "___"______________ №_____ шартқа сәйкес сарапшы _____
____________________________________________________________________;
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда),
аттестатының №, берілген күні және мамандануы, мекенжайы және
телефоны)
11. Техникалық қадағалауды (қажетті тармақшаларды толтыру
қажет) мыналар жүзеге асырады:
1) өз штатында 20___ "___"______________ №_____ бұйрықпен
тағайындалған аттестатталған сарапшысы(-лары) бар ___________________
_____________________________________________________________________
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аккредиттеу
туралы куәліктің №, берілген күні) (аккредиттеу туралы куәлік болған
жағдайда))
2) 20___ "___"______________ №_____ шартқа сәйкес өз құрамында
аттестатталған сарапшысы(-лары) бар _________________________________
_____________________________________________________________________
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аккредиттеу
туралы куәліктің №, берілген күні) (аккредиттеу туралы куәлік болған
жағдайда))
_____________________________________________________________________
ұйым _______________________________________________________________;
(ұйымның атауы, мекенжайы, телефоны)
3) 20___ "___"______________ №_____ шартқа сәйкес сарапшы _____
_____________________________________________________________________
(сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), аттестатының
№, берілген күні және мамандануы, мекенжайы және телефоны)

10. Авторский надзор будет осуществляться (необходимые
подпункты заполнить):
1) разработчиком проекта ______________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование организации, №, дата получения и категория лицензии,
адрес и телефон)
в лице ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия), должность)
в соответствии с приказом от "___" _____________ 20 ___ года №
______;
2) организацией _______________________________________________
____________________________________________________________________,
(наименование организации, адрес и телефон)
имеющей в своем составе аттестованного (-ых) эксперта (-ов)____
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата
получения и специализация аттестата)
в соответствии с договором от "___" _____________ 20 ___ года №
_____;
3) экспертом __________________________________________________
____________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата
получения и специализация аттестата, адрес и телефон)
в соответствии с договором от "___" _____________ 20 ___ года №
_____.
11. Технический надзор будет осуществляться (необходимые
подпункты заполнить):
1) заказчиком самостоятельно, имеющим в своем штате
аттестованного (-ых) эксперта (-ов) _________________________________
____________________________________________________________________,
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата
получения и специализация аттестата, № и дата получении свидетельства
об аккредитации (в случае наличия свидетельства об аккредитации)
назначенного (-ых) приказом от "___" _____________ 20 ___ года
№ ___,
2) организацией _______________________________________________
____________________________________________________________________,
(наименование организации, адрес и телефон, № и дата получении
свидетельства об аккредитации (в случае наличия свидетельства об
аккредитации)
имеющей в своем составе аттестованного (-ых) эксперта (-ов)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата
получения и специализация аттестата)
в соответствии с договором от "___" _____________ 20 ___ года
№___,
3) экспертом __________________________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) эксперта, №, дата
получения и специализация аттестата, адрес и телефон)
в соответствии с договором от "___"_____________ 20 ___ года №
_____.

12. Осы хабарламада келтірілген мәліметтерге байланысты барлық
өзгерістер туралы мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және қадағалау
органдарына уақтылы хабарлауға міндеттенемін.
13. Осы хабарламаны бере отырып мыналарды растаймын:
1) көрсетілген барлық деректер ресми болып табылады және оларға
қызметті немесе жекелеген іс-қимылды жүзеге асыру мәселелері бойынша
кез келген ақпарат жолдануы мүмкін;
2) қоса берілген құжаттар шындыққа сәйкес келеді және жарамды
болып табылады;
3) құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру басталғанға дейін орындалуы міндетті Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптары
сақталады.
14. Құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асырғанда құрылыс
нормаларын және сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы
заңнаманың талаптарын және бекітілген жобаны бұзғаны үшін Қазақстан
Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне сәйкес
жауапкершілікке тартатыны туралы хабардармыз.
Тапсырыс беруші
(құрылыс салушы)
________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда), лауазымы)
ЖСК/БСН ________________________
(жеке және заңды тұлғалар үшін)
________________________________
(қолы, күні)
Мөр орны (болған жағдайда)
Бас мердігер
________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), лауазымы)
ЖСК/БСН ________________________
(жеке және заңды тұлғалар үшін)
________________________________
(қолы, күні)
Мөр орны (болған жағдайда)
Тұлға хабарламаны сенімхат бойынша берген жағдайда:
сенімді тұлға _____________ ___________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Беру мерзімі: 20__ жылғы "__" ________
Қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жеке бөліктерін)
реконструкциялау (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) бойынша:
Бас мемлекеттiк құрылыс инспекторына (облыстың, республикалық
маңызы бар қаланың, астананың)
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Тапсырыс берушi (құрылыс салушы) ______________________________
_____________________________________________________________________
(жеке тұлға үшін - тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), заңды
тұлға үшін - ұйымның атауы, пошталық мекенжайы және телефоны)
Осымен ________________________________________________________
(объектiнiң атауы және орналасқан жері)
_____________________________________________________________________
қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жеке бөліктерін)
реконструкциялау (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) бойынша
құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізуді бастау туралы хабарлаймын.
Құрылыстың басталуы 20_ жылғы "__" _____________
Пайдалануға беру мерзiмi 20_ жылғы "__"_________
Бұл ретте мынаны хабарлаймын:

12. Обо всех изменениях, связанных с приведенными в настоящем
уведомлении сведениями, обязуюсь своевременно сообщать в органы
государственного архитектурно-строительного контроля и надзора.
13. Подавая данное уведомление, подтверждаю:
1) все указанные данные являются официальными, и на них может
быть направлена любая информация по вопросам осуществления
деятельности или отдельных действий;
2) прилагаемые документы соответствуют действительности и
являются действительными;
3) соблюдение требований законодательства Республики Казахстан,
обязательных для исполнения до начала осуществления
строительно-монтажных работ.
14. Осведомлены, что за нарушение строительных норм и
требований законодательства в сфере архитектуры, градостроительства и
строительства и утвержденного проекта при осуществлении
строительно-монтажных работ будем нести ответственность в
соответствии с Кодексом Республики Казахстан об административных
правонарушениях.
Заказчик (застройщик)
Генеральный подрядчик
_______________________________
(фамилия, имя, отчество (в
случае наличия), должность)
_______________________________
(фамилия, имя, отчество (в
случае наличия), должность)
ИИН/ БИН ______________________
(для физических или юридических
лиц)
ИИН/ БИН _______________________
(для физических и/или юридических
лиц)
_______________________________
(подпись, дата)
_________________________________
(подпись, дата)
Место печати (в случае наличия)
Место печати (в случае наличия)
В случае подачи уведомления лицом по доверенности:
доверенное лицо: ______________________________________________
фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
Дата подачи: "___" __________ 20___ года.
По реконструкции (перепланировке, переоборудованию) помещений
(отдельных частей) существующих зданий:
Главному государственному строительному инспектору (области,
города республиканского значения, столицы)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия))
От заказчика (застройщика) ____________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) - для физических лиц,
наименование организации - для юридических лиц, почтовый адрес и
телефон.)
Настоящим уведомляю о начале производства строительно-монтажных
работ по реконструкции (перепланировке, переоборудованию) помещений
(отдельных частей) существующих зданий ______________________________
_____________________________________________________________________
(наименование и месторасположение объекта)
Начало строительства "____" ___________ 20___ года.
Срок ввода в эксплуатацию "____" ___________ 20___ года.
При этом сообщаю:

1. Сәулет және қала құрылысы саласында функцияларды жүзеге
асыратын тиісті жергілікті атқарушы органның қолданыстағы
ғимараттардың үй-жайларын (жеке бөліктерін) реконструкциялау (қайта
жоспарлау, қайта жабдықтау) туралы __________________________________
_____________________________________________________________________
(жергілікті атқарушы органның атауы)
20__ "__" ___________ № _____ шешімі.
2. Өзгертілетін үй-жайға (ғимараттың бір бөлігіне) ____________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(құжаттардың атауы, құжаттарды берген органның атауы)
______________________________ 20___"____"_____________ № ____ меншік
құқығын растайтын құжаттарды берді не _______________________________
_____________________________________________________________________
(нотариалды кеңсенің мекенжайы, растаған адамның тегі,
аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
үй-жайдың немесе ғимараттың бір бөлігінің меншік иесінің (меншік
иелерінің) оларды өзгертуге нотариалды куәландырылған жазбаша
келісімі ____________________________________________________________
3. Жерге тиісті құқық беру туралы (егер жоспарланып отырған
өзгеріс қосымша жер учаскесін бөлуді (кесіп беруді) көздесе _________
_____________________________________________________________________
(жергілікті атқарушы органның атауы)
20__ "__" ___________ № _____ шешімі.
4. ____________________________________________________________
(жергілікті атқарушы органның атауы)
берген 20__ "__" ___________ № _____ сәулет-жоспарлау тапсырмасына
сәйкес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жеке бөліктерін)
реконструкциялау (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) бойынша жобалық
(жобалау-сметалық) құжаттама ________________________________________
_____________________________________________________________________
(жобалау ұйымының атауы, лицензияның №, берілген күні
және санаты, жобалаудың сатылылығы)
әзірленді және ___________________________________________ бекітілді.
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
және (немесе) бұйрықтың № және күні)
5. 20___"____"_____________ № _________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(сараптаманың түрі, сарапшының тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда), телефоны және аттестаттың №, берілген күні және
мамандануы, құрамында сараптаманы орындаған ұйымның атауы, пошталық
мекенжайы және телефоны, аккредиттеу туралы куәліктің №, берілген
күні (сараптаманы аккредиттелген ұйым орындаған жағдайда))

1. Решение соответствующего местного исполнительного органа,
осуществляющего функции в сфере архитектуры и градостроительства о
реконструкции (перепланировке, переоборудовании) помещений (отдельных
частей) существующих зданий _________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование местного исполнительного органа)
от "___" __________ 20 ___ года № ____.
2. Документы, удостоверяющие право собственности на изменяемое
помещение (часть здания), выданы ____________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование документов, наименование органа, выдавшего документы)
от "___" __________ 20 ___ года № ____, либо нотариально
засвидетельствованное письменное согласие собственника
(собственников) помещений или частей здания на их изменение
заверенное __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(адрес нотариальной конторы, фамилия, имя, отчество (в случае
наличия) заверяющего)
имеется.
3. Решение о предоставлении соответствующего права на землю
выдано (в случае, если планируемое изменение предусматривает отвод
(прирезку) дополнительного земельного участка) ______________________
_____________________________________________________________________
(наименование местного исполнительного органа)
от "___" __________ 20 ___ года № ____.
4. Проектная (проектно-сметная) документация по реконструкции
(перепланировке, переоборудованию) помещений (отдельных частей)
существующих зданий разработана _____________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование проектной организации, №, дата получения и категория
лицензии, стадийность проектирования)
в соответствии с архитектурно-планировочным заданием от "___"
____________ 20__ года № ____, выданного____________________________
____________________________________________________________________,
(наименование местного исполнительного органа)
и утверждена _________________________________________________.
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) и (или) № и дата приказа)
5. Положительное заключение экспертизы (в случае обязательности
проведения экспертизы) выдано от "__" ______ № ______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(вид экспертизы, фамилия, имя, отчество (в случае наличия), телефон,
№, дата получения и специализация аттестата эксперта, наименование,
почтовый адрес и телефон организации, выполнившего экспертизу, № и
дата получении свидетельства об аккредитации (в случае выполнения
экспертизы аккредитованной организацией)

6. Өзгертілетін үй-жайлармен (үйдің бөліктерімен) іргелес басқа
үй-жайлардың (тұрғын үй бөліктерінің) иелерінің (егер үй-жайлардың
(тұрғын үй бөліктерінің) жоспарланып отырған реконструкциясы (қайта
жоспарлануы, қайта жабдықталуы) немесе үй-жайлардың шекараларын
көшіруі олардың мүдделерін қозғаса) 20_ "__"_________________________
_____________________________________________________________________
(нотариалды кеңсенің мекенжайы, растаған адамның тегі, аты, әкесінің
аты (болған жағдайда) нотариалды куәландырылған жазбаша келісімі бар.
7. Жұмыстар 20__ "___"______________ №____ мердігерлік шарттың
негізінде ___________________________________________________________
(құрылысты жүзеге асыратын ұйымның атауы, мекенжайы, телефоны,
лицензияның №, берілген күні және санаты)
мердігерлік тәсілмен (мердігерлік ұйымды тартқан жағдайда)
жүргізілетін болады.
8. Тапсырыс берушінің атынан жауапты тұлға ретінде ____________
_____________________________________________________________________
(оқу орнының атауы, бітірген жылы, мамандығы)
білімі бар __________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)
20__ "__" ___________ № _____ бұйрықпен тағайындалды (тағайындалған
жағдайда).
9. Бас мердігердің атынан реконструкциялау (қайта жоспарлау,
қайта жабдықтау) бойынша 20__ "__" _______ № ____ бұйрықпен _________
_____________________________________________________________________
(оқу орнының атауы, бітірген жылы, мамандығы)
білімі бар және құрылыс саласында ______ жыл жұмыс өтілі бар,
"Сейсмикалық құрылыс" курсы бойынша (сейсмикалық аудандарда құрылыс
салған жағдайда) оқыған және ________________________________________
_____________________________________________________________________
(куәліктің нөмірі, кім берді немесе ұзартты)
жарамды куәлігі бар жауапты тұлға ___________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда),
лауазымы) тағайындалды (тағайындалған жағдайда).
10. Авторлық қадағалауды (қажетті тармақшаларды толтыру қажет)
мыналар жүзеге асырады:
1) 20___ "___"______________ №_____ бұйрыққа сәйкес жобаны
әзірлеушінің атынан _________________________________________________
(ұйымның атауы, мекенжайы және телефоны, лицензияның №,
берілген күні және санаты)
____________________________________________________________________;
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), лауазымы)

6. Нотариально засвидетельствованное письменное согласие
собственников других помещений (частей дома), смежных с изменяемыми
помещениями (частями дома) (в случаях, если планируемая реконструкция
(перепланировка, переоборудование) помещений (частей жилого дома) или
перенос границ помещений затрагивают их интересы) от "__" __________
20__ года, заверенное _______________________________________________
_____________________________________________________________________
(адрес нотариальной конторы, фамилия, имя, отчество (в случае
наличия) заверяющего)
имеется.
7. Работы будут производиться подрядным способом (в случае
привлечения подрядной организации) __________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование организации, осуществляющей строительство, адрес,
телефон, №, дата получения и категория лицензии)
на основании договора подряда от "___" ___________ 20 ___ года
№ ___.
8. Ответственным лицом от заказчика приказом № ________ от
"___" ______ 20___ года назначен (в случае назначения) ______________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия), должность)
имеющий образование ___________________________________________
____________________________________________________________________.
(наименование учебного заведения, год окончания, специальность)
9. Ответственным лицом за реконструкцию (перепланировку,
переоборудование) от генерального подрядчика приказом № ______ от
"___"_____________ 20___ года назначен (в случае привлечения
подрядной организации)_______________________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия), должность,
наименование организации)
имеющий образование ___________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование учебного заведения, год окончания, специальность)
и стаж работы в строительстве ___________ лет, прошедший
обучение и имеющий действующее удостоверение по курсу "Сейсмостойкое
строительство" (в случае строительства в сейсмических районах)_______
____________________________________________________________________.
(номер удостоверения, кем выдано или продлено)
10. Авторский надзор будет осуществляться (необходимые
подпункты заполнить):
1) разработчиком проекта ______________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование организации, №, дата получения и категория
лицензии, адрес и телефон)
в лице ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия), должность)
в соответствии с приказом от "___" _____________ 20 ___ года №
______;

2) қоса берілген құжаттар шындыққа сәйкес келеді және жарамды
болып табылады;
3) құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асыру басталғанға дейін
орындалуы міндетті Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптары
сақталады.
14. Құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүзеге асырғанда құрылыс
нормаларын және сәулет, қала құрылысы және құрылыс саласындағы
заңнаманың талаптарын және бекітілген жобаны бұзғаны үшін Қазақстан
Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне сәйкес
жауапкершілікке тартатыны туралы хабардармыз.
Тапсырыс беруші
(құрылыс салушы)
______________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда), лауазымы)
ЖСК/БСН ______________________
(жеке және заңды тұлғалар
үшін)
______________________________
(қолы, күні)
Мөр орны (болған жағдайда)
Бас мердігер
(мердігерлік ұйымды тартқан
жағдайда)
_______________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда), лауазымы)
ЖСК/БСН _______________________
(жеке және заңды тұлғалар
үшін)
_______________________________
(қолы, күні)
Мөр орны (болған жағдайда)
Тұлға хабарламаны сенімхат бойынша берген жағдайда:
сенімді тұлға _____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Берілген күні:
20__ жылғы "___" ________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 1 маусымдағы № 232
бұйрығына 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4
бұйрығына 3-2-қосымша
Нысан
Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияның І және ІІ қосымшаларына түрлері енгізілген жануарларды қолдан өсіру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
1._____________________________________________________________
(мемлекеттік органның толық атауы)
2. Осымен _____________________________________________________
(заңды тұлғаның (оның ішінде шетелдік заңды тұлғаның) толық
атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі, шетелдік заңда тұлға филиалының
немесе өкілдігінің бизнес-сәйкестендіру нөмірі - заңды тұлғаның
бизнес-сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда/толық тегі, аты,
әкесінің аты (болған жағдайда) жеке тұлғаның, жеке сәйкестендіру
нөмірі)
__________________________________ жөніндегі қызметті жүзеге асырудың
басталғаны
__________________________________ жөніндегі қызметті жүзеге асырудың
тоқтатылғаны (қызметтің атауы көрсетіледі) туралы хабарлайды.

2) прилагаемые документы соответствуют действительности и
являются действительными;
3) соблюдение требований законодательства Республики Казахстан,
обязательных для исполнения до начала осуществления
строительно-монтажных работ.
14. Осведомлены, что за нарушение строительных норм и
требований законодательства в сфере архитектуры, градостроительства и
строительства и утвержденного проекта при осуществлении
строительно-монтажных работ будем нести ответственность в
соответствии с Кодексом Республики Казахстан об административных
правонарушениях.
Заказчик (застройщик)
Генеральный подрядчик
(в случае привлечения подрядной
организации)
_______________________________
(фамилия, имя, отчество (в
случае наличия), должность)
_________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае
наличия), должность)
ИИН/ БИН ____________________
(для физических или юридических
лиц)
ИИН/ БИН ______________________
(для физических и/или юридических
лиц)
_______________________________
(подпись, дата)
_________________________________
(подпись, дата)
Место печати (в случае
наличия)
Место печати (в случае наличия)
В случае подачи уведомления лицом по доверенности:
Доверенное лицо: ______________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
Дата подачи: "___" __________ 20___ года.
Приложение 3
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 1 июня 2016 года № 232
Приложение 3-2
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
Уведомление
о начале или прекращении деятельности по искусственному
разведению животных, виды которых включены в приложения I и II
Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры,
находящимися под угрозой исчезновения
1. В __________________________________________________________
(полное наименование государственного органа)
2. Настоящим __________________________________________________
_____________________________________________________________________
(полное наименование, бизнес-идентификационный номер юридического
лица (в том числе иностранного юридического лица),
бизнес-идентификационный номер филиала или представительства
иностранного юридического лица – в случае отсутствия
бизнес-идентификационного номера у юридического лица/полностью
фамилия, имя, отчество (в случае наличия), индивидуальный
идентификационный номер физического лица)
Уведомляет о:
начале осуществления деятельности по __________________________
прекращении осуществления деятельности по _____________________
_____________________________________________________________________
(указывается наименование деятельности)

3. Заңды тұлғаның орналасқан мекенжайы/жеке тұлғаның бизнес
сәйкестендіру нөмірі болмаған жағдайда заңды мекенжайы
_____________________________________________________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше
атауы, үй/ғимарат (станционарлық үй-жай) нөмірі
4. Электрондық пошта __________________________________________
5. Телефондар _________________________________________________
6. Факс _______________________________________________________
7. Қызметті жүзеге асыру мекенжайы(лары)_______________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше
атауы, үй/ғимарат (станционарлық үй-жай) нөмірі
Жануарлар түрлерінің атауы
Жануарлар түрлерінің саны, жасы және жынысы (жынысы – жыныс мүшелері жетілген балықтар үшін)
Қосымша Жабайы флора мен фаунаның құрып кету қаупі төнген түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенция
8. Әкімшілік органның шеттен әкелуге берілген рұқсатының нөмірі
және күні (жануарлар импорты жағдайында)_____________________________
9. Ауланған жері жөніндегі анықтаманың нөмірі және күні
(балықтар немесе өзге су жануарларының табиғи-отандық шығу тегі
жағдайында)
_____________________________________________________________________
10. Бұрынғы иесінің әкімшілік органдағы нөмірі және тіркелген
күні (Қазақстан Республикасы аумағында еріксіз өсірілген
жануарларды сатып алу жағдайында)
_____________________________________________________________________
11. Жануарлар әлемін пайдалануға берілген рұқсаттың нөмірі және
күні (Қазақстан Республикасы аумағында табиғи ортадан айыру
жағдайындағы жердегі жануарлар мен құстардың түрлері үшін)
_____________________________________________________________________
12. Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулысының нөмірі және күні
(Конвенцияның I және II қосымшасына енгізілген Қазақстан Республикасы
аумағындағы жануарлар түрлерін табиғи ортадан айыру
жағдайында)__________________________________________________________
13. Хабарламаға сатып алу-сату шарты немесе сыйлыққа беру шарты
қоса тіркелген (жануарларды сатып алу жағдайында):
______________________________________(құжаттың атауы және парақ саны
көрсетіледі)
14. Қызметті немесе белгілі бір әрекеттерді жүзеге асыру ______
басталады (уақыты және күні)
15. Қызметті немесе белгілі бір әрекеттерді жүзеге асыру
________________ тоқтатылады (уақыты және күні)
Осы хабарламаны бере отырып, өтініш беруші төменде
айтылғандарды куәландырады:
барлық көрсетілген деректер ресми болып табылады және оларға
қызметті немесе әрекеттерді жүзеге асыру мәселелері жөнінде кез
келген ақпарат жіберілуі мүмкін;
өтініш берушіге сотпен мәлімделген қызмет түрімен немесе жеке
әрекеттермен айналысуға тыйым салынбайды;
қоса берілетін барлық құжаттар шындыққа сәйкес келеді және
жарамды болып табылады;
өтініш беруші қызметті жүзеге асыруды бастағанға дейін немесе
одан кейінгі әрекеттерді орындауға міндетті болатын, Қазақстан
Республикасы заңнамасының талаптарын сақтауды қамтамасыз етеді.

3. Адрес места нахождения юридического лица/юридический адрес
физического лица ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт,
наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
4. Электронная почта __________________________________________
5. Телефоны ___________________________________________________
6. Факс _______________________________________________________
7. Адрес(а) осуществления деятельности ________________________
_____________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт,
наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
Наименование видов животных
Количество, возраст и пол (пол – для половозрелых рыб) видов животных
Приложение Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения
8. Номер и дата разрешения административного органа на ввоз (в
случае импорта животных) ___________________________________________
9. Номер и дата справки о происхождении вылова (для рыбы или
других водных животных в случае естественного - отечественного
происхождения) ______________________________________________________
10. Номер и дата регистрации в административном органе прежнего
владельца (в случае приобретения животных разведенных в неволе на
территории Республики Казахстан) ____________________________________
11. Номер и дата разрешения на пользование животным миром (для
наземных видов животных и птиц в случае изъятия из природной среды на
территории Республики Казахстан) ____________________________________
12. Номер и дата постановления Правительства Республики
Казахстан (в случае изъятия из природной среды видов животных на
территории Республики Казахстан включенных в приложения I и II
Конвенции) __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
13. К уведомлению прилагается договор купли-продажи или договор
дарения (в случае приобретения животных): ___________________________
_____________________________________________________________________
(указывается наименование документов и количество листов)
14. Осуществление деятельности или определенных действий будет
начато ________ (время и дата)
15. Осуществление деятельности или определенных действий будет
прекращено ________________ (время и дата)
Подавая данное уведомление, заявитель подтверждает
нижеследующее:
все указанные данные являются официальными и на них может быть
направлена любая информация по вопросам осуществления деятельности
или действия;
заявителю не запрещено судом заниматься заявленным видом
деятельности или отдельными действиями;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и
являются действительными;
заявитель обеспечивает соблюдение требований законодательства
Республики Казахстан, обязательных для исполнения до начала
осуществления деятельности или действия и в последующем.

16. Өтініш беруші _____________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Мөр орны (болған жағдайда)
Берілген күні және уақыты: "__"____20__жылы "__" сағат "_" мин
17. Сенімхат бойынша тұлға хабарлама берген жағдайда:
Сенімді тұлға _________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
_____________________________________________________________________
Сенімхат нөмірі және күні
Берілген күні және уақыты: "___" _________20__ жылы
"___" сағат "___" мин
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 1 маусымдағы № 232
бұйрығына 4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4
бұйрығына 3-3-қосымша
Нысан
Энергетикалық сараптама жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
1._____________________________________________________________
(мемлекеттік органның толық атауы)
2. Осымен _____________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі)
Төмендегілер жөнінде хабарлайды:
_____санаты бойынша энергетикалық сараптама жүргізуге арналған
қызметті жүзеге асырудың басталғаны туралы хабарлайды.
_____бойынша энергетикалық сараптама жүргізуге арналған
қызметті жүзеге асырудың тоқтатылғаны туралы хабарлайды.
_____ хабарламасында толтыру үшін олардың ақпараттары міндетті
болып табылатын атаудың, заңды мекенжайдың, тіркеу деректерінің
өзгертілгені туралы хабарлайды.
Хабарламада көрсетілген деректер туралы хабарлайды
(Сәйкес жолы толтырылады)______________________________________
_____________________________________________________________________
** Хабарламада көрсетілген деректер өзгерген кезде толтырылады.
3. Заңды тұлғаның орналасқан мекен-жайы________________________
(пошталық индексі, облысы, қаласы, ауданы, елді мекені, көше
атауы, үй/ғимарат (станционарлық үй-жай) нөмірі
4. Электрондық пошта __________________________________________
5. Телефондар__________________________________________________
6. Факс _______________________________________________________
7. Сарапшылар деректері:
Т.А.Ә. Мамандығы (диплом сериясы және нөмірі) Осы Талаптардың
2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес электр энергетикасы саласында
жұмыс тәжірибесінің болуы
Иә/Жоқ
Иә/Жоқ
8. Мәлімделген сарапшылардың энергетикалық сараптама жүргізу
кезінде электр қауіпсіздігі бойынша топпен (IV және топтан жоғары)
электр қондырғыларындағы жұмыс нормаларымен қағидаларын білуін
тексеру хаттамаларының бар екенін растаймын.
9. Осы хабарламада келтірілгендермен байланысты барлық
өзгерістер туралы, уәкілетті органға уақтылы хабарлауға
міндеттенемін.

16. Заявитель _________ _______________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
Место печати (в случае наличия)
Дата и время подачи: "___" _________ 20__ года "__" час "__" мин
17. В случае подачи уведомления лицом по доверенности:
Доверенное лицо _______________________________________ _____________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) (подпись)
_____________________________________________________________________
Номер и дата доверенности
Дата и время подачи: "___" ________20__ года
"___" час "___" мин
Приложение 4
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 1 июня 2016 года № 232
Приложение 3-3
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
Уведомление о начале или прекращении деятельности по
энергетической экспертизе
1. В __________________________________________________________
(полное наименование государственного органа)
2. Настоящим __________________________________________________
(полное наименование, бизнес-идентификационный номер
юридического лица)
Уведомляет о:
начале осуществления деятельности на проведение энергетической
экспертизы по категории _____.
прекращении осуществления деятельности на проведение
энергетической экспертизы по _____.
изменение наименования, юридического адреса, регистрационных
данных, информация о которых является обязательной для заполнения в
уведомлении _____
(Заполняется соответствующее поле)
данных, указанных в уведомлении _______________________________
_____________________________________________________________________
** Заполняется при изменении данных, указанных в уведомлении
3. Адрес места нахождения юридического лица ___________________
_____________________________________________________________________
(почтовый индекс, область, город, район, населенный пункт,
наименование улицы, номер дома/здания (стационарного помещения)
4. Электронная почта __________________________________________
5. Телефоны ___________________________________________________
6. Факс _______________________________________________________
7. Данные экспертов:
Ф.И.О Специальность (серия и номер диплома) Наличие опыта
работы в области электроэнергетики в соответствии с подпунктом 2)
пункта 2 настоящих Требований
Да/Нет
Да/Нет
8. Подтверждаю, что у заявленных экспертов во время проведения
энергетической экспертизы имеются протокола проверки знаний норм и
правил работы в электроустановках с группой по электробезопасности
(IV и выше группы).
9. Обо всех изменениях, связанных с приведенными в настоящем
уведомлении сведениями, обязуюсь своевременно сообщать в
уполномоченный орган.

10. Қызметті немесе белгілі бір әрекеттерді жүзеге асыру
_________ басталады.
(күні)
Осы хабарламаны бере отырып, заңды тұлға төменде айтылғандарды
куәландырады:
барлық көрсетілген деректер ресми болып табылады және оларға
қызметті немесе әрекеттерді жүзеге асыру мәселелері жөнінде кез
келген ақпарат жіберілуі мүмкін;
заңды тұлғаға сотпен мәлімделген қызмет түрімен немесе жеке әрекеттермен айналысуға тыйым салынбайды;
қоса берілген барлық құжаттар шындыққа сәйкес келеді және
жарамды болып табылады;
заңды тұлға қызметті жүзеге асыруды бастағанға дейін немесе
бұдан кейінгі әрекеттерді орындауға міндетті болатын, Қазақстан
Республикасы заңнамасының талаптарын сақтауды қамтамасыз етеді.
11. Өтініш беруші ___________ _________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Мөр орны (болған жағдайда) Берілген күні және уақыты: "___"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2016 жылғы 1 маусымдағы № 232
бұйрығына 5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4
бұйрығына 3-4-қосымша
Нысан
Микроқаржы ұйымының микрокредиттер беруі жөніндегі көрсетілетін қызметтердің бекітілгені туралы хабарлама
1. Микроқаржы ұйымының атауы
_____________________________________________________________________
2. Микроқаржы ұйымының орналасқан мекенжайы, телефондары
_____________________________________________________________________
3. Микроқаржы ұйымының микроқаржы ұйымдары тізіліміне
енгізілген күні _____________________________________________________
4. Микроқаржы ұйымының бизнес-сәйкестендіру нөмірі ____________
5. Хабарламаға қоса беріледі: _________________________________
(құжаттардың атауы және парақ саны көрсетіледі)
6. __________________ осы хабарламамен,
(микроқаржы ұйымының атауы)
микрокредиттер беру жөніндегі қызметтерді бекітуге уәкілетті
_____________________________________________________________________
(микрокредиттің атауы)
орган бекіткен _____________________,
(микроқаржы ұйымының атауы)
Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарына сәйкес
келетінін растайды.
Микроқаржы ұйымының уәкілетті тұлғасы:
____________________ _______________________ ________________________
(лауазымы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (қолы)
"_____" ______________ 20____ жыл
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің

10. Осуществление деятельности или определенных действий будет
начато ________ (дата)
Подавая данное уведомление, юридическое лицо подтверждает
нижеследующее:
все указанные данные являются официальными и на них может быть
направлена любая информация по вопросам осуществления деятельности
или действия;
юридическому лицу не запрещено судом заниматься заявленным
видом деятельности или отдельными действиями;
все прилагаемые документы соответствуют действительности и
являются действительными;
юридическое лицо обеспечивает соблюдение требований
законодательства Республики Казахстан, обязательных для исполнения до
начала осуществления деятельности или действия и в последующем.
11. Заявитель _____ ___________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
Место печати (в случае наличия) Дата и время подачи: "___"
_________20__ года
Приложение 5
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 1 июня 2016 года № 232
Приложение 3-4
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Форма
Уведомление об утверждении услуг по предоставлению
микрокредитов микрофинансовой организацией
1. Наименование микрофинансовой организации ___________________
_____________________________________________________________________
2. Место нахождения микрофинансовой организации, телефоны _____
_____________________________________________________________________
3. Дата включения микрофинансовой организации в реестр
микрофинансовых организаций _________________________________________
_____________________________________________________________________
4. Бизнес-идентификационный номер микрофинансовой организации
_____________________________________________________________________
5. К уведомлению прилагаются: _________________________________
_____________________________________________________________________
(указываются наименование документов и количество листов)
6. __________________________ настоящим уведомлением
(наименование микрофинансовой организации)
подтверждает, что утвержденный органом _____________________,
(наименование микрофинансовой организации)
уполномоченным на утверждение услуг по предоставлению
микрокредитов, ______________________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование микрокредита)
соответствует требованиям законодательства Республики Казахстан.
Первый руководитель микрофинансовой организации (на период его
отсутствия - лицо, его замещающее): ________________ ________________
____________________ ________________________________________________
(должность) (фамилия, имя, отчество (при наличии) (подпись)
"_____" ______________ 20____ года
Приложение 6
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан

2016 жылғы 1 маусымдағы № 232
бұйрығына 6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4
бұйрығына 4-қосымша
Нысан
Хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдардың тізбесі
Р/с
Мемлекеттік орган
Ведомстволар, орталық мемлекеттік органның құрылымдық бөлімшелері және олардың аумақтық бөлімшелері
Хабарламалар түрлері
Ескертпе
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
Геодезиялық жұмыстарды жүргізу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Картография жұмыстарын жүргізу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің аумақтық бөлімшелері
Халықтың декреттелген тобын гигиеналық оқыту жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Эпидемиялық маңыздылығы елеусіз объект қызметінің басталғаны және тоқтатылғаны (оларды пайдалану) туралы хабарлама
Санитариялық-эпидемиологиялық аудит жүргізу қызметінің басталғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитеті және оның аумақтық бөлімшелері
Жеке немесе заңды тұлғалардың (немесе адамдар тобының) табиғи монополия субъектiсiнiң жарғылық капиталындағы дауыс беретiн акциялардың (қатысу үлестерінің) оннан астам пайызын сатып алуы туралы хабарлама
Әуежайлар қызметтерін көрсететін табиғи монополия субъектілерінің өзге қызметті бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
Табиғи монополия субъектілерінің реттеліп көрсетілетін қызметтермен (тауарлармен, жұмыстармен) технологиялық байланысты қызметтер көрсетуді бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
2.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің аумақтық органдары
Қолданылатын салық салу режимі туралы хабарлама
Салықтық есептілікті ұсынуды тоқтата тұру немесе салықтық есептілікті ұсынуды тоқтата тұрудан бас тарту туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті
Әкімші (уақытша әкімші, оңалту, уақытша және банкроттық басқарушылар) қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитеті
"Қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес қаржы мониторингі субъектісі болып табылатын тұлға қызметінің басталуы немесе тоқтатылуы туралы хабарлама
3.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің аумақтық органдары
Күзет дабылы құралдарын монтаждау, баптау және оларға техникалық қызмет көрсету жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Көлік құралдарының жүргізушілерін даярлау жөніндегі кәсіптік бірлестіктер қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
4.
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитеті
Теңіз ғылыми зерттеулерін жүргізу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Мұнай өнімдерінің көтерме жеткізілімдеріне байланысты қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
Энергетикалық сараптама жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Энергия аудиті мен энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласындағы қызметті жүзеге асыратын кадрларды қайта даярлау және (немесе) олардың біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
5.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің облыстық немесе аудандық аумақтық инспекциялары
Асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
Зоологиялық жинақтаманы тізілімге енгізу туралы хабарлама
Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияның І және ІІ қосымшаларына түрлері енгізілген жануарларды қолдан өсіру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
6.
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлiгi
Электр энергетикасы объектілерін және (немесе) олардың жекелеген бөліктерін сатып алу-сату, жалға немесе сенімгерлік басқаруға беру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Бағалы металдарды, асыл тастарды, бағалы металдар мен асыл тастардан жасалған зергерлік және басқа да бұйымдарды, құрамында бағалы металдар бар шикізат тауарларын Еуразиялық экономикалық одаққа кірмейтін елдерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелу және Қазақстан Республикасының аумағынан осы елдерге әкету жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Электрондық (цифрлық) тахографтарға электрондық карточкаларды дайындау және беру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Теңіз көлігі мамандарын даярлау (қайта даярлау) және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Оқу дабылдарын және аварияға қарсы жаттығуларды өткізу туралы хабарлама
Турагенттік қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Гид (гид-аудармашы), экскурсовод, туризм нұсқаушысы қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті
Шетелдiк және халықаралық ұйымдардың Қазақстан Республикасының аумағында шетелдiк үлгiнің сәйкестiгін растау саласындағы құжаттарды беру жөніндегі қызметтi бастағаны немесе тоқтатқаны туралы хабарлама
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Көлік комитетінің аумақтық органдары
Техникалық тексеріп қарау операторлары қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
7.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту саласындағы қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
8.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитеті
Биологиялық белсенді заттарға клиникаға дейінгі (клиникалық емес) зерттеулер жүргізу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
9.
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Қазақстан Республикасы Әділетминистрлігінің аумақтық бөлімшелері
Нотариат қызметін жүзеге асырудың басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
10.
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі
Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі
Байланыс қызметтерін көрсету жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Эротикалық сипаттағы материалдарды орналастыратын мерзімді баспасөз басылымдарын немесе интернет-ресурстарды тарату жөніндегі қызметтің басталғаны туралы хабарлама
11.
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің аумақтық филиалдары
Уәкілетті банктің айырбастау пункті қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Микроқаржы ұйымының микрокредиттер беруі жөніндегі көрсетілетін қызметтердің бекітілгені туралы хабарлама
Қаржы ұйымының қаржылық өнімдерін бекітуі туралы хабарлама
12.
Жергілікті атқарушы органдар
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті басқару органдары
Тұқымның сұрыпты және егу сапаларына сараптама жүргізу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің сұрыптық егістерін сынақтан өткізу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Такси тасымалдаушысы ретінде қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Медициналық мақсаттағы бұйымдарды бөлшек саудада өткiзу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Медициналық техниканы бөлшек саудада өткiзу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Ветеринария саласындағы кәсіпкерлік қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Тахографтарды орнату және оларға қызмет көрсету жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Медициналық мақсаттағы бұйымдарды көтерме саудада өткiзу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Медициналық техниканы көтерме саудада өткiзу жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінде ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізудің басталғаны туралы хабарлама
Автовокзалдар, автостанциялар мен жолаушыларға қызмет көрсету пункттері қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Шағын көлемді кемелердің кеме жүргiзушiлерiн даярлау жөніндегі курстар қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Халықаралық және республикаішілік қатынастарда қауiптi жүктерді тасымалдауды жүзеге асыратын автокөлік құралдары жүргізушілерін арнайы даярлау жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Заңды тұлғалардың түсті және қара металдар сынықтары мен қалдықтарын жинауы (дайындауы), сақтауы, қайта өңдеуі және өткізуі жөніндегі қызметтің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама
Құрылыс-монтаждау жұмыстарының басталғаны туралы хабарлама
13
Қазақстан Республикасының орталық мемлекеттік органдары
Ведомстволар, орталық мемлекеттік органның құрылымдық бөлімшелері және олардың аумақтық бөлімшелері
Өзін-өзі реттейтін ұйым қызметінің басталғаны немесе тоқтатылғаны туралы хабарлама

от 1 июня 2016 года № 232
Приложение 4
к приказу Министра
национальной экономики
Республики Казахстан
от 6 января 2015 года № 4
Перечень государственных органов, осуществляющих прием
уведомлений
№ п/п
Государственный орган
Ведомства, структурные подразделения центрального государственного органа и их территориальные подразделения
Виды уведомлений
Примечание
1
2
3
4
5
1.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по производству геодезических работ
Уведомление о начале или прекращении деятельности по производству картографических работ
Территориальные подразделения Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по гигиеническому обучению декретированных групп населения
Уведомление о начале и прекращении деятельности (эксплуатации) объекта незначительной эпидемической значимости
Уведомление о начале деятельности по проведению санитарно-эпидемиологического аудита
Комитет по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан и его территориальные подразделения
Уведомление о приобретении физическими или юридическими лицами (или группой лиц) более десяти процентов голосующих акций (долей участия) в уставном капитале субъекта естественной монополии
Уведомление о начале или прекращении иной деятельности субъектами естественной монополии, оказывающими услуги аэропортов
Уведомление о начале или прекращении оказания услуги, технологически связанной с регулируемыми услугами (товарами, работами), субъектами естественной монополии
2.
Министерство финансов Республики Казахстан
Территориальные органы Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Уведомление о применяемом режиме налогообложения
Уведомление о приостановлении представления налоговой отчетности или об отказе в приостановлении представления налоговой отчетности
Комитет государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности администратора (временного администратора, реабилитационного, временного и банкротного управляющих)
Комитет по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности лица, являющегося субъектом финансового мониторинга в соответствии с Законом Республики Казахстан "О противодействии легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма"
3.
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Территориальные органы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по монтажу, наладке и техническому обслуживанию средств охранной сигнализации
Уведомление о начале или прекращении деятельности профессиональных объединений по подготовке водителей транспортных средств
4.
Министерство энергетики Республики Казахстан
Комитет экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по проведению морских научных исследований
Уведомление о начале или прекращении деятельности, связанной с оптовыми поставками нефтепродуктов
Комитет атомного и энергетического
надзора и контроля
Министерства энергетики Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по энергетической экспертизе
Уведомление о начале или прекращении деятельности по энергоаудиту и переподготовки и (или) повышения квалификации кадров, осуществляющих деятельность в области энергосбережения и повышения энергоэффективности
5.
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
Областные или районные территориальные инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности в области племенного животноводства
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Уведомление о внесении зоологической коллекции в реестр
Уведомление о начале или прекращении деятельности по искусственному разведению животных, виды которых включены в приложения I и II Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения
6.
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по купле-продаже, передаче в аренду или доверительное управление объектов электроэнергетики и (или) их отдельных частей
Уведомление о начале или прекращении деятельности по ввозу на территорию Республики Казахстан из стран, не входящих в Евразийский экономический союз, и вывозу с территории Республики Казахстан в эти страны драгоценных металлов и драгоценных камней, ювелирных и других изделий из драгоценных металлов и драгоценных камней, сырьевых товаров, содержащих драгоценные металлы
Уведомление о начале или прекращении деятельности по изготовлению и выдаче электронных карточек к электронным (цифровым) тахографам
Уведомление о начале или прекращении деятельности по подготовке (переподготовке) и повышению квалификации специалистов морского транспорта
Уведомление о проведении учебных тревог и противоаварийных тренировок
Уведомление о начале или прекращении турагентской деятельности
Уведомление о начале или прекращении деятельности гида (гида-переводчика), экскурсовода, инструктора туризма
Комитет технического регулирования и метрологии Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности иностранными и международными организациями по выдаче документов в сфере подтверждения соответствия иностранного образца на территории Республики Казахстан
Территориальные подразделения Комитета транспорта Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности операторов технического осмотра
7.
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Территориальные подразделения Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности в сфере дошкольного воспитания и обучения
8.
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Комитета контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по проведению доклинических (неклинических) исследований биологически активных веществ
9.
Министерство юстиции Республики Казахстан
Территориальные подразделения Министерства юстиции Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении осуществления нотариальной деятельности
10.
Министерство информатизации и коммуникаций Республики Казахстан
Министерство информатизации и коммуникаций Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности по оказанию услуг связи
Уведомление о начале деятельности по распространению периодических печатных изданий или интернет-ресурсов, размещающих материалы эротического характера
11.
Национальный Банк Республики Казахстан
Территориальные филиалы Национального Банка Республики Казахстан
Уведомление о начале или прекращении деятельности обменного пункта уполномоченного банка
Уведомление об утверждении услуг по предоставлению микрокредитов микрофинансовой организацией
Уведомление об утверждении финансовых продуктов финансовой организацией
12.
Местные исполнительные органы
Органы местного управления областей, гг. Астана и Алматы
Уведомление о начале или прекращении деятельности по проведению экспертизы сортовых и посевных качеств семян
Уведомление о начале или прекращении деятельности по проведению апробации сортовых посевов сельскохозяйственных растений
Уведомление о начале или прекращении деятельности в качестве перевозчика такси
Уведомление о начале или прекращении деятельности по розничной реализации изделий медицинского назначения
Уведомление о начале или прекращении деятельности по розничной реализации медицинской техники
Уведомление о начале или прекращении предпринимательской деятельности в области ветеринарии
Уведомление о начале или прекращении деятельности по установке и обслуживанию тахографов
Уведомление о начале или прекращении деятельности по оптовой реализации изделий медицинского назначения
Уведомление о начале или прекращении деятельности по оптовой реализации медицинской техники
Уведомление о начале проведения научно-реставрационных работ на памятниках истории и культуры местного значения
Уведомление о начале или прекращении деятельности автовокзалов, автостанций и пунктов обслуживания пассажиров
Уведомление о начале или прекращении деятельности курсов по подготовке судоводителей маломерных судов
Уведомление о начале или прекращении деятельности по специальной подготовке водителей автотранспортных средств, осуществляющих перевозки опасных грузов в международном и внутриреспубликанском сообщениях
Уведомление о начале или прекращении деятельности по сбору (заготовке), хранению, переработке и реализации юридическими лицами лома и отходов цветных и черных металлов
Уведомление о начале строительно-монтажных работ
13.
Центральные государственные органы Республики Казахстан
Ведомства, структурные подразделения центрального государственного органа и их территориальные подразделения
Уведомление о начале или прекращении деятельности саморегулируемой организации