Ақтөбе, Солтүстік Қазақстан, Павлодар, Қарағанды, Оңтүстік Қазақстан, Қостанай облыстары жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2016 жылғы 22 шілдедегі № 385 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 28 шілдеде № 14013 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 212-бабына және «Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін бағалы қағаздар шығару ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 қазандағы № 1520 қаулысының 8-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Ақтөбе, Солтүстік Қазақстан, Павлодар, Қарағанды, Оңтүстік Қазақстан, Қостанай облыстарының жергілікті атқарушы органдарының ішкі нарықта айналысқа жіберуі үшін мемлекеттік бағалы қағаздар шығарудың мынадай шарттары, көлемі және нысаналы мақсаты айқындалсын:
1) шарттар:
мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару жылы – 2016;
бағалы қағаздардың түрі – мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органдары шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздар;
2) көлемі:
Ақтөбе облысы – 4 494 501 000 (төрт миллиард төрт жүз тоқсан төрт миллион бес жүз бір мың) теңгеден артық емес;
Солтүстік Қазақстан облысы – 3 399 482 000 (үш миллиард үш жүз тоқсан тоғыз миллион төрт жүз сексен екі мың) теңгеден артық емес;
Павлодар облысы – 1 160 000 000 (бір миллиард жүз алпыс миллион) теңгеден артық емес;
Қарағанды облысы – 887 849 000 (сегіз жүз сексен жеті миллион сегіз жүз қырық тогыз мың) теңгеден артық емес;
Оңтүстік Қазақстан облысы – 1 650 000 000 (бір миллиард алты жүз елу миллион) теңгеден артық емес;
Қостанай облысы – 2 330 772 000 (екі миллиард үш жүз отыз миллион жеті жүз жетпіс екі мың) теңгеден артық емес;
3) нысаналы мақсаты - мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қарыз алу департаменті (Р.Т. Мейрханов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;

Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местными исполнительными органами Актюбинской, Северо-Казахстанской, Павлодарской, Карагандинской, Южно-Казахстанской, Костанайской областей
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 22 июля 2016 года № 385. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2016 года № 14013
В соответствии со статьей 212 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и пунктом 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 октября 2009 года № 1520 «Об утверждении Правил выпуска ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке местным исполнительным органом области, города республиканского значения, столицы», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить следующие условия, объем и целевое назначение выпуска местными исполнительными органами Актюбинской, Северо-Казахстанской, Павлодарской, Карагандинской, Южно-Казахстанской, Костанайской областей государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке:
1) условия:
год выпуска государственных ценных бумаг – 2016 год;
вид ценных бумаг – государственные ценные бумаги, выпускаемые местными исполнительными органами областей, города республиканского значения, столицы для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ;
2) объемы:
Актюбинской области – не более 4 494 501 000 (четыре миллиарда четыреста девяносто четыре миллиона пятьсот одна тысяча) тенге;
Северо-Казахстанской области – не более 3 399 482 000 (три миллиарда триста девяносто девять миллионов четыреста восемьдесят две тысячи) тенге;
Павлодарской области – не более 1 160 000 000 (один миллиард сто шестьдесят миллионов) тенге;
Карагандинской области – не более 887 849 000 (восемьсот восемьдесят семь миллионов восемьсот сорок девять тысяч) тенге;
Южно-Казахстанской области – не более 1 650 000 000 (один миллиард шестьсот пятьдесят миллионов) тенге;
Костанайской области – не более 2 330 772 000 (два миллиарда триста тридцать миллионов семьсот семьдесят две тысячи) тенге;
3) целевое назначение – финансирование строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ.
2. Департаменту государственного заимствования Министерства финансов Республики Казахстан (Мейрханов Р.Т.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;

3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінен алынған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерінің эталондық бақылау банкiнде орналастыру үшін «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің м. а.                    Р. Дәленов

3) в течение пяти рабочих дней со дня получения настоящего приказа от Министерства юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
И.о. Министра финансов
Республики Казахстан                       Р. Даленов