"Фильмге прокаттау куәлігін беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 155 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 29 маусымдағы № 184 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 29 шілдеде № 14044 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 96 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Мәдениет және спорт министрінің 10.04.2019 № 96 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы "Мәдениет туралы" Заңының 7-бабы 23-3)-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Фильмге прокаттау куәлігін беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 155 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10164 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 6 ақпанында жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Фильмге прокаттау куәлігін беру қағидасында:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Прокаттау куәлігі, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12460 болып тіркелген, "Фильмге прокаттау куәлігінің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 366 бұйрығымен бекітілген нысан бойынша беріледі. Прокаттау куәлігі уәкілетті орган басшысының электрондық цифрлық қолтаңбасымен расталған электрондық құжат нысанында рәсімделеді, өтініш берушінің порталдағы жеке кабинетіне жолданады.";
көрсетілген бұйрыққа қоса берілген қосымшасы осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Мәдениет және өнер істері департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде төлнұсқасына толық сәйкес келетін оның графикалық форматтағы көшірмелерін "Әділет" ақпарат-құқықтық жүйесіне ресми жариялау үшін жолдауды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрыққа қол қоюға уәкілетті тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электронды және қағаз түріндегі көшірмелерін ресми жариялау үшін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізіліміне енгізу үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;

О внесении изменений в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 155 "Об утверждении Правил выдачи прокатного удостоверения на фильм"
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 29 июня 2016 года № 184. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2016 года № 14044. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 10 апреля 2019 года № 96 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта РК от 10.04.2019 № 96 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 23-3) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года "О культуре" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 155 "Об утверждении Правил выдачи прокатного удостоверения на фильм" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10164, опубликованный в информационно - правовой системе "Әділет" 6 февраля 2015 года), следующие изменения:
в Правилах выдачи прокатного удостоверения на фильм, утвержденных указанным приказом:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Выдача прокатного удостоверения на фильм осуществляется по форме, утвержденной приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 366 "Об утверждении формы прокатного удостоверения на фильм", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12460. Прокатное удостоверение оформляется в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью руководителя уполномоченного органа, направляется в личный кабинет заявителя на портал, либо выдается на бумажном носителе.";
приложение к указанному приказу изложить в редакции, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту по делам культуры и искусства Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копий в графическом формате в полном соответствии с подлинником для официального опубликования в информационно-правовой системе "Әділет";
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" копий настоящего приказа в бумажном и электронном виде, заверенные электронной цифровой подписью лица, уполномоченного подписывать настоящий приказ, для официального опубликования, включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан, Государственный реестр нормативных правовых актов Республики Казахстан;

4) ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
5) осы тармақпен көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрі
А. Мұхамедиұлы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрінің
2016 жылғы 29 маусымдағы
№ 184 бұйрығына
қосымша
Фильмге прокаттау куәлігін
беру қағидасына
қосымша
Нысан
_____________________________________________
(фильмге прокаттау куәлігін беретін органның
толық атауы, орган басшысының тегі, аты,
жөні (болған жағдайда)
_____________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, заңды тұлға
басшысының тегі, аты, жөні (болған жағдайда)
немесе жеке тұлғаның тегі, аты, жөні (болған
жағдайда)
Өтініш
Сізден фильмге прокаттау куәлігін беруді сұраймын: ____________
(фильмнің атауы)
_____________________________________________________________________
Фильм қоюға негіз болған әдеби туындының атауы және авторы:
_____________________________________________________________________
Фильмді шығарған ел: ________________________________________________
Фильмді шығарушы- студия: ___________________________________________
Фильмнің шыққан жылы: _______________________________________________
Фильмнің форматы: ___________________________________________________
Фильмнің хронометражы: ______________________________________________
Сценарий авторы: ____________________________________________________
Қоюшы-режиссер: _____________________________________________________
Қоюшы-оператор: _____________________________________________________
Қоюшы-суретші: ______________________________________________________
Музыкалық шығарманың авторы: ________________________________________
Фильм серияларының саны: ____________________________________________
Фильмнің жанры: _____________________________________________________
Фильмнің тілі, фильмді дубляждау тілдері (болған жағдайда): _________
Шығарушы ел берген көрермендердің жас шегі бойынша ақпарат:
_____________________________________________________________________
Өтініш берушінің деректемелері ______________________________________
(заңды мекенжайы, пошталық индексі, электрондық поштасы,
телефоны, факс)
_____________________________________________________________________
(заңды тұлға үшін – бизнес сәйкестендіру нөмірі, жеке тұлға үшін
– жеке сәйкестендіру нөмірі)
Өтініш берілген күн: ________________________________________________
Өтініш берушінің тегі, аты, жөні (болған жағдайда) __________________
(қолы)
Мөр oрны

4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в течение десяти календарных дней после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Мухамедиулы
Приложение
к приказу Министра культуры и
спорта Республики Казахстан
от 29 июня 2016 года № 184
к Правилам выдачи
прокатного удостоверения на фильм
Форма
_______________________________________________
(полное наименование органа, выдающего прокатное
удостоверение на фильм, фамилия,
имя, отчество (при наличии) руководителя органа)
от ____________________________________________
(полное наименование юридического лица,
фамилия, имя, отчество (при наличии)
руководителя юридического лица или фамилия,
имя, отчество (при наличии) физического лица)
Заявление
Прошу Вас выдать прокатное удостоверение на фильм: ____________
(наименование фильма)
Название и автор литературного произведения, на основе которого
поставлен фильм: ____________________________________________________
Страна производства фильма: _________________________________________
Студия-производитель фильма: ________________________________________
Год производства фильма: ____________________________________________
Формат фильма: ______________________________________________________
Хронометраж фильма: _________________________________________________
Автор сценария: _____________________________________________________
Режиссер-постановщик: _______________________________________________
Оператор-постановщик: _______________________________________________
Художник-постановщик: _______________________________________________
Автор музыкального произведения: ____________________________________
Количество серий фильма: ____________________________________________
Жанр фильма: ________________________________________________________
Язык фильма, языки дубляжа фильма (при их наличии) __________________
Информация по возрастному зрительскому цензу, присвоенному
страной-производителем: _____________________________________________
Реквизиты заявителя _________________________________________________
(юридический адрес, почтовый индекс, электронная
почта, телефоны, факс)
_____________________________________________________________________
(для юридического лица – бизнес-идентификационный номер;
для физического лица – индивидуальный идентификационный номер)
Дата подачи заявления: ______________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при наличии) заявителя ______________
(подпись)
Место печати