Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 665 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 1 тамызда № 14055 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 15 қарашадағы № 987 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ішкі істер министрінің 15.11.2019 № 987 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 5-1-бабының 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу жоспарлары:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес 5В103200 – "Азаматтық қорғаныс күштерінің командалық тактикалық" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес 5В100503 – "Әскерді инженерлік – техникалық қамтамасыз етудің командалық тактикалық" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 5В100504 – "Әскерді зымыран - артиллериялық қамтамасыз етудің командалық тактикалық" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес 5В100507 – "Байланыс әскерінің командалық тактикалық" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес 5В030300 – "Құқық қорғау қызметі" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес 6М030300 – "Құқық қорғау қызметі" (ғылыми және педагогикалық бағыт) мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес 6М030300 – "Құқық қорғау қызметі" (бейінді бағыт) мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес 6М030300 – "Құқық қорғау қызметі" (бейінді бағыт) мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес 6D030300 – "Құқық қорғау қызметі" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес 6D030300 – "Құқық қорғау қызметі" (бейінді бағыт) мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес 5В100100 – "Өрт қауіпсіздігі" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес 5В103300 – "Өрт сөндіру және авариялық-құтқару ісі" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;

Об утверждении типовых учебных планов по специальностям высшего и послевузовского образования
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 июня 2016 года № 665. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 августа 2016 года № 14055. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 ноября 2019 года № 987.
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 15.11.2019 № 987 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 5-1 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить типовые учебные планы по специальностям высшего и послевузовского образования:
1) типовой учебный план по специальности 5B103200 – "Командная тактическая сил гражданской обороны" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) типовой учебный план по специальности 5В100503 – "Командная тактическая инженерно-технического обеспечения войск" согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) типовой учебный план по специальности 5В100504 – "Командная тактическая ракетно-артиллерийского обеспечения войск" согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) типовой учебный план по специальности 5В100507 - "Командная тактическая войск связи" согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) типовой учебный план по специальности 5B030300 – "Правоохранительная деятельность" согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) типовой учебный план по специальности 6М030300 – "Правоохранительная деятельность" (научное и педагогическое направление) согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) типовой учебный план по специальности 6М030300 – "Правоохранительная деятельность" (профильное направление) согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) типовой учебный план по специальности 6М030300 – "Правоохранительная деятельность" (профильное направление) согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) типовой учебный план по специальности 6D030300 – "Правоохранительная деятельность" (научно и педагогическое направление) согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) типовой учебный план по специальности 6D030300 – "Правоохранительная деятельность" (профильное направление) согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) типовой учебный план по специальности 5B100100 – "Пожарная безопасность" согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) типовой учебный план по специальности 5B103300 – "Пожаротушение и аварийно-спасательное дело" согласно приложению 12 к настоящему приказу;

13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес 5В103100 – "Төтенше жағдайларда қорғау" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес 5В100502 – "Тәрбие және әлеуметтік–құқықтық жұмыстардың командалық тактикалық" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес 5В100505 – "Ұлттық ұланды автомобильдік қамтамасыз етудің командалық тактикалық" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес 5В100501 – "Ұлттық ұланның командалық тактикалық" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес 5В100506 – "Ұлттық ұланды тылмен қамтамасыз етудің командалық тактикалық" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары бекітілсін.
2. "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 58 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13172 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 3 наурызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр жұмысы департаменті (А.Ү. Әбдіғалиев):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінен алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкiнде орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бірінші орынбасары полиция генерал-лейтенанты М.Ғ. Демеуовке жүктелсін.

13) типовой учебный план по специальности 5B103100 – "Защита в чрезвычайных ситуациях" согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) типовой учебный план по специальности 5В100502 – "Командная тактическая воспитательной и социально-правовой работы" согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) типовой учебный план по специальности 5В100505 – "Командная тактическая автомобильного обеспечения Национальной гвардии" согласно приложению 15 к настоящему приказу;
16) типовой учебный план по специальности 5В100501 – "Командная тактическая Национальной гвардии" согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) типовой учебный план по специальности 5В100506 – "Командная тактическая тылового обеспечения Национальной гвардии" согласно приложению 17 к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 58 "Об утверждении типовых учебных планов по специальностям высшего и послевузовского образования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13172, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 3 марта 2016 года).
3. Департаменту кадровой работы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Абдигалиев А.У.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) в течении пяти рабочих дней со дня получения настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-лейтенанта полиции Демеуова М.Г.

1)
Міндетті компонент
ДШ
Дене шынықтыру
8 кредиттен кем емес
1-7
7 емтихан
КП
Кәсіби практика
6 кредиттен кем емес
Оқу
қорғау
Өндірістік
қорғау
2)
Жоғары оқу орны компоненті
ҚА
Қорытынды аттестаттау
1)
Мамандық бойынша мемлекеттік емтихан
1 кредит
8
мемлекеттік емтихан
2)
Дипломдық жұмыс (жоба) жазу және қорғау немесе екі базалық және/немесе бейінді пәндер бойынша мемлекеттік емтихан
2 кредит
8
Қорғау немесе мемлекеттік емтихан
Жиыны:
146 кредиттен кем емес
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 665 бұйрығына
6-қосымша
6M030300 – "Құқық қорғау қызметі" мамандығы бойынша үлгілік оқу
жоспары (ғылыми және педагогикалық бағыт)
Оқу мерзімі - 2 жыл
Берілетін дәрежесі: 6М030300 – "Құқық қорғау қызметі"
мамандығы бойынша заң ғылымдарының магистрі
Пәндер циклы
Пәндер коды
Пәндер атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау нысаны
1
2
3
4
5
6
БП
Базалық пәндер
17
МК
Міндетті компонент
3
TGF 5201
Ғылымның тарихы және философиясы
3
1
емтихан
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті
14
БП
Бейінді пәндер
25
МК
Міндетті компонент
2
емтихан
KKКОМ
5301
Құқық қорғау қызметінің өзекті мәселелері
2
2
емтихан
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті
23
Барлығы теориялық оқыту
42 кем емес
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
13 кем емес
ППЗ
Кәсіби практика (педагогикалық, зерттеу)
6 кем емес
МҒЗЖ
Магистрлік диссертацияның орындалуын қоса есептегенде, магистранттың ғылыми – зерттеу жұмысы
7 кем емес
ҚА
Қорытынды аттестаттау
4
КЕ
Кешенді емтихан
1
МДРжҚ
Магистрлік диссертацияны ресімдеу және қорғау
3
Жиыны:
59 кредиттен кем емес
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 665 бұйрығына
7-қосымша
6M030300 – "Құқық қорғау қызметі" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары (бейінді бағыт)
Оқу мерзімі - 1 жыл
Берілетін дәрежесі: 6М030300 – "Құқық қорғау қызметі"
мамандығы бойынша құқық магистрі
Пәндер циклы
Пәндер коды
Пәндер атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау нысаны
1
2
3
4
5
6
БП
Базалық пәндер
7
МК
Міндетті компонент
1
Men 5202
Менеджмент
1
1
емтихан
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті
6
БП
Бейінді пәндер
11
МК
Міндетті компонент
1
KKOBTP
5301
Құқық қорғау органдарын басқарудың теориясы мен практикасы
1
1
емтихан
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті
10
Барлығы теориялық оқыту
18 кем емес
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
6 кем емес
КП
Практика (өндірістік)
2 кем емес
МЭЗЖ
Магистрлік диссертацияның орындалуын қоса есептегенде, магистранттың эксперименттік – зерттеу жұмысы
4 кем емес
ҚА
Қорытынды аттесттау
4
КЕ
Кешенді емтихан
1
МДРжҚ
Магистрлік диссертацияны ресімдеу және қорғау
3
Жиыны:
28 кредиттен кем емес
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 665 бұйрығына
8-қосымша
6M030300 – "Құқық қорғау қызметі" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары (бейінді бағыт)

1)
Обязательный компонент
ФК
Физическая культура
Не менее 8 кредитов
1-7
7 экзаменов
ПП
Профессиональная практика
не менее 6 кредитов
Учебная
защита
Производственная
защита
2)
Вузовский компонент
ИА
Итоговая аттестация
1)
Государственный экзамен по специальности
1 кредит
8
государственный экзамен
2)
Написание и защита дипломной работы (проекта) или государственный экзамен по двум базовым и/или профилирующим дисциплинам
2 кредита
8
Защита или государственный экзамен
Итого:
не менее 146 кредитов
Приложение 6
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 22 июня 2016 года № 665
Типовой учебный план
по специальности 6M030300 – "Правоохранительная деятельность"
(научное и педагогическое направление)
Срок обучения: 2 года
Присуждаемая степень: Магистр юридических наук
по специальности 6M030300 – "Правоохранительная деятельность"
Цикл дисциплин
Код дисциплин
Наименование дисциплин
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
1
2
3
4
5
6
БД
Базовые дисциплины
17
ОК
Обязательный компонент
3
IFN 5201
История и философия науки
3
1
экзамен
ВК
Вузовский компонент
14
ПД
Профилирующие дисциплины
25
ОК
Обязательный компонент
2
экзамен
AVPD
5301
Актуальные вопросы правоохранительной деятельности
2
2
экзамен
ВК
Вузовский компонент
23
Итого теоретического обучения
не менее 42
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 13
ППИ
Профессиональная практика
не менее 6
НИРМ
Научно-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерской диссертации
не менее 7
ИА
Итоговая аттестация
4
КЭ
Комплексный экзамен
1
ОиЗМД
Оформление и защита магистерской диссертации
3
Итого:
не менее 59 кредитов
Приложение 7
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 22 июня 2016 года № 665
Типовой учебный план
по специальности 6M030300 – "Правоохранительная деятельность"
(профильное направление)
Срок обучения: 1 год
Присуждаемая степень: Магистр права по специальности
6M030300 – "Правоохранительная деятельность"
Цикл дисциплин
Код дисциплин
Наименование дисциплин
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
1
2
3
4
5
6
БД
Базовые дисциплины
7
ОК
Обязательный компонент
1
Men5201
Менеджмент
1
1
экзамен
ВК
Вузовский компонент
6
ПД
Профилирующие дисциплины
11
ОК
Обязательный компонент
1
TPUPO
5301
Теория и практика управления правоохранительными органами
1
1
экзамен
ВК
Вузовский компонент
10
Итого теоретического обучения
не менее 18
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 6
ПП
Профессиональная практика (производственная)
не менее 2
ЭИРМ
Экспериментально-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерской диссертации
не менее 4
ИА
Итоговая аттестация
4
КЭ
Комплексный экзамен
1
ОиЗМД
Оформление и защита магистерской диссертации
3
Итого:
не менее 28 кредитов
Приложение 8
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 22 июня 2016 года № 665
Типовой учебный план
по специальности 6M030300 – "Правоохранительная деятельность"
(профильное направление)

Оқу мерзімі - 1,5 жыл
Берілетін дәрежесі: 6М030300 – "Құқық қорғау қызметі"
мамандығы бойынша құқық магистрі
Пәндер циклы
Пәндер коды
Пәндер атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау нысаны
1
2
3
4
5
6
БП
Базалық пәндер
14
МК
Міндетті компонент
3
Sht 5201
Шет тілі (кәсіби)
1
1
емтихан
Men 5202
Менеджмент
1
1
емтихан
Psi 5203
Психология
1
1
емтихан
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті
11
БП
Бейінді пәндер
22
МК
Міндетті компонент
2
KKOВTP
5301
Құқық қорғау органдарын басқарудың теориясы мен практикасы
2
1
емтихан
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті
20
Барлығы теориялық оқыту
36 кем емес
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
8 кем емес
КП
Кәсіби Практика (өндірістік)
4 кем емес
МЭЗЖ
Магистрлік диссертацияның орындалуын қоса есептегенде, магистранттың эксперименттік – зерттеу жұмысы
4 кем емес
ҚА
Қорытынды аттесттау
4
КЕ
Кешенді емтихан
1
МДРжҚ
Магистрлік диссертацияны ресімдеу және қорғау
3
Жиыны:
48 кредиттен кем емес
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 665 бұйрығына
9-қосымша
6D030300 – "Құқық қорғау қызметі" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары (ғылыми және педагогикалық бағыт)
Оқу мерзімі - 3 жыл
Берілетін дәрежесі: 6D030300 – "Құқық қорғау қызметі"
мамандығы бойынша (PhD) философия докторы
Пәндер циклы
Пәндер коды
Пәндер атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау нысаны
БП
Базалық пәндер
3
МК
Міндетті компонент
3
KKKZhT 7201
Құқық қорғау қызметінің жалпы теориясы
3
1
емтихан
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті
БП
Бейінді пәндер
12
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті
12
Барлығы теориялық оқыту
15 кем емес
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
55 кем емес
ППЗ
Практика (педагогикалық, зерттеу)
5 кем емес
есеп
ДҒЗЖ
Докторанттың ғылыми – зерттеу жұмысы
20
есеп
Докторлық диссертацияны орындау
30
ҚА
Қорытынды аттестаттау
5
КЕ
Кешенді емтихан
1
ДДРжҚ
Докторлық диссертацияны ресімдеу және қорғау
4
Жиыны:
75 кредиттен кем емес
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 665 бұйрығына
10-қосымша
6D030300 – "Құқық қорғау қызметі" мамандығы бойынша үлгілік оқу
жоспары (бейінді бағыт)
Оқу мерзімі - 3 жыл
Берілетін дәрежесі: 6D030300 – "Құқық қорғау қызметі"
мамандығы бойынша құқық докторы
Пәндер циклы
Пәндер коды
Пәндер атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау нысаны
БП
Базалық пәндер
3
МК
Міндетті компонент
3
KKKZhT 7201
3
3
1
емтихан
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті
БП
Бейінді пәндер
12
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті
12
Барлығы теориялық оқыту
15 кем емес
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
55 кем емес
ПӨ
Практика (өндірістік)
5 кем емес
есеп
ДЭЗЖ
Докторанттың эксперименттік – зерттеу жұмысы
20
есеп
Докторлық диссертацияны орындау
30
ҚА
Қорытынды аттестаттау
5
КЕ
Кешенді емтихан
1
ДДРжҚ
Докторлық диссертацияны ресімдеу және қорғау
4
Жиыны:
75 кредиттен кем емес
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2016 жылғы 22 маусымдағы
№ 665 бұйрығына
11-қосымша
5В100100 – "Өрт қауіпсіздігі" мамандығы бойынша үлгілік оқу жоспары
Оқу мерзімі - 4 жыл
Берілетін дәрежесі: 5B100100 – "Өрт қауіпсіздігі" мамандығы бойынша
әскери іс және қауіпсіздік бакалавры
Пәндер циклы
Пәндер коды
Пәндер атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау
нысаны
1
2
3
4
5
6
ЖББП
Жалпы білім беру пәндері циклы – 27 кредит
МК
Міндетті компонент - 18 кредит
КKZT 1101
Қазіргі заманғы Қазақстан тарихы
3
1
мемлекеттік емтихан
Fil 2102
Философия
3
4
емтихан
ShT 2103
Шет тілі
6
3,4
емтихан
K(О)Т 1104
Қазақ (орыс) тілі
6
1,2
емтихан
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті - 9 кредит
БП
Базалық пәндер циклы - 70 кредит
МК
Міндетті компонент – 20 кредит
ZhM 1201
Жоғары математика
6
1, 2
емтихан
Fiz 1202
Физика
5
1, 2
емтихан
ZhOSPTN 2203
Жану және өрт сөндіру процестерінің теориялық негіздері
2
3
емтихан
IG 2204
Инженерлік графика
2
3
емтихан
EtEkOAA 2205
Электротехника және электр қондырғыларында өрттің алдын алу
3
4
емтихан
TZhAT 3206
Төтенше жағдайлардағы ақпараттық технологиялар
2
5
емтихан
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті – 50 кредит
БП
Бейінді пәндер – 32 кредит
МК
Міндетті компонент – 5 кредит
ОТ 4301
Өрт тактикасы
3
7
емтихан
ESOK 4302
Экономика саласының өрт қауіпсіздігі
2
7
емтихан
ЖК
Жоғары оқу орны компоненті – 27 кредит
Барлығы теориялық оқыту
129 кредиттен кем емес
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
1
Міндетті компонент
ДШ
Дене шынықтыру
8 кредиттен кем емес
1-7
7 емтихан
КП
Кәсіби практика
6 кредиттен кем емес
Оқу
қоргау
Өндірістік
қорғау
2
Жоғары оқу орны компоненті
ҚА
Қорытынды аттестаттау

Срок обучения: 1,5 года
Присуждаемая степень: Магистр права по специальности
6M030300 – "Правоохранительная деятельность"
Цикл дисциплин
Код дисциплин
Наименование дисциплин
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
1
2
3
4
5
6
БД
Базовые дисциплины
14
ОК
Обязательный компонент
3
IYa 5201
Иностранный язык (профессиональный)
1
1
экзамен
Men5202
Менеджмент
1
1
экзамен
Psi 5203
Психология
1
1
экзамен
ВК
Вузовский компонент
11
ПД
Профилирующие дисциплины
22
ОК
Обязательный компонент
2
TPUPO
5301
Теория и практика управления правоохранительными органами
2
1
экзамен
ВК
Вузовский компонент
20
Итого теоретического обучения
не менее 36
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 8
ПП
Профессиональная практика (производственная)
не менее 4
ЭИРМ
Экспериментально-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерской диссертации
не менее 4
ИА
Итоговая аттестация
4
КЭ
Комплексный экзамен
1
ОиЗМД
Оформление и защита магистерской диссертации
3
Итого:
не менее 48 кредитов
Приложение 9
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 22 июня 2016 года № 665
Типовой учебный план
по специальности 6D030300 – "Правоохранительная деятельность"
(научное и педагогическое направление)
Срок обучения - 3 года
Присуждаемая степень: Доктор философии (PhD) по специальности
6D030300 – "Правоохранительная деятельность"
Цикл дисциплин
Код дисциплин
Наименование дисциплин
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
БД
Базовые дисциплины
3
ОК
Обязательный компонент
3
0TPD 7201
Общая теория правоохранительной деятельности
3
1
экзамен
ВК
Вузовский компонент
ПД
Профилирующие дисциплины
12
ВК
Вузовский компонент
12
Итого теоретического обучения
не менее 15
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 55
ППИ
Практика (педагогическая, исследовательская)
не менее 5
отчет
НИРД
Научно-исследовательская работа докторанта
20
отчет
Выполнение докторской диссертации
30
ИА
Итоговая аттестация
5
КЭ
Комплексный экзамен
1
ОиЗДД
Оформление и защита докторской диссертации
4
Итого:
не менее 75 кредитов
Приложение 10
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 22 июня 2016 года № 665
Типовой учебный план
по специальности 6D030300 – "Правоохранительная деятельность"
(профильное направление)
Срок обучения - 3 года
Присуждаемая степень: Доктор права по специальности
6D030300 – "Правоохранительная деятельность"
Цикл дисциплин
Код дисциплин
Наименование дисциплин
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
БД
Базовые дисциплины
3
ОК
Обязательный компонент
3
0TPD 7201
Общая теория правоохранительной деятельности
3
1
экзамен
ВК
Вузовский компонент
ПД
Профилирующие дисциплины
12
ВК
Вузовский компонент
12
Итого теоретического обучения
не менее 15
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 55
ПП
Практика (производственная)
не менее 5
Отчет
ЭИРД
Экспериментально-исследовательская работа докторанта
20
Отчет
выполнение докторской диссертации
30
ИА
Итоговая аттестация
5
КЭ
Комплексный экзамен
1
ОиЗДД
Оформление и защита докторской диссертации
4
Итого:
не менее 75 кредитов
Приложение 11
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 22 июня 2016 года № 665
Типовой учебный план
по специальности 5B100100 – "Пожарная безопасность"
Срок обучения - 4 года
Присуждаемая степень: бакалавр военного дела и безопасности
по специальности 5B100100 – "Пожарная безопасность"
Цикл дисциплин
Код дисциплин
Наименование дисциплин
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
1
2
3
4
5
6
ООД
Цикл общеобразовательных дисциплин – 27 кредитов
ОК
Обязательный компонент - 18 кредитов
SIK 1101
Современная история Казахстана
3
1
государственный экзамен
Fil 2102
Философия
3
4
экзамен
IYa 2103
Иностранный язык
6
3,4
экзамен
K(R)Ya 1104
Казахский (русский) язык
6
1, 2
экзамен
ВК
Вузовский компонент - 9 кредитов
БД
Цикл базовых дисциплин - 70 кредитов
ОК
Обязательный компонент – 20 кредитов
VM 1201
Высшая математика
6
1, 2
экзамен
Fiz 1202
Физика
5
1, 2
экзамен
TOPGTP 2203
Теоретические основы процессов горения и тушения пожаров
2
3
экзамен
IG 2204
Инженерная графика
2
3
экзамен
EPPE 2205
Электротехника и пожарная профилактика в электроустановках
3
4
экзамен
ITChS 3206
Информационные технологии в чрезвычайных ситуациях
2
5
экзамен
ВК
Вузовский компонент – 50 кредитов
ПД
Профилирующие дисциплины – 32 кредита
ОК
Обязательный компонент – 5 кредитов
РТ 4301
Пожарная тактика
3
7
экзамен
PBOE 4302
Пожарная безопасность отраслей экономики
2
7
экзамен
ВК
Вузовский компонент – 27 кредитов
Итого теоретического обучения
Не менее 129 кредитов
ДВО
Дополнительные виды обучения
1
Обязательный компонент
ФК
Физическая культура
Не менее 8 кредитов
1-7
7 экзаменов
ПП
Профессиональная практика
не менее 6 кредитов
Учебная
защита
Производственная
защита
2
Вузовский компонент
ИА
Итоговая аттестация