"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2016 – 2017 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын мәдениет және өнер саласындағы білім беру ұйымдарында бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 210 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 262 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 25 қазанда № 14357 болып тіркелді
«Мәдениет туралы» Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 15 желтоқсандағы Заңының 7-бабының 23-6) тармақшасына сәйкес, сондай-ақ «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2016-2017 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 маусымдағы № 354 қаулысын іске асыру мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2016-2017 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын мәдениет және өнер саласындағы білім беру ұйымдарында бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 210 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13972 нөмірмен тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 29 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мәдениет және өнер саласындағы оқу орындарында жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2016-2017 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мәдениет және өнер саласындағы оқу орындарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2016-2017 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Білім, ғылыми жұмыс және халықаралық ынтымақтастық департаменті (А.К. Сүйінов):

О внесении изменений в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 19 июля 2016 года № 210 "О распределении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования сферы культуры и искусства, финансируемых из республиканского бюджета на, 2016-2017 учебный год"
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 28 сентября 2016 года № 262. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 октября 2016 года № 14357
Согласно подпункту 23-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года «О культуре», а также в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2016 года № 354 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов) на 2016-2017 учебный год», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 19 июля 2016 года № 210 «О распределении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования сферы культуры и искусства, финансируемых из республиканского бюджета, на 2016-2017 учебный год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13972, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 29 июля 2016 года), следующие изменения:
1) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в учебных заведениях сферы культуры и искусства, финансируемых из республиканского бюджета на 2016-2017 учебный год изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием в учебных заведениях сферы культуры и искусства, финансируемых из республиканского бюджета на 2016-2017 учебный год изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту образовательной, научной деятельности и международного сотрудничества Министерства культуры и спорта Республики Казахстан (Суюнов А.К.) обеспечить:

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде төлнұсқасына толық сәйкес келетін оның графикалық форматтағы көшірмелерін «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялау үшін жолдауды;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрыққа қол қоюға уәкілетті тұлғаның электрондық цифрлық қолтаңбасымен куәландырылған электронды және қағаз түріндегі көшірмелерін ресми жариялау үшін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізіліміне енгізу үшін «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
4) ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы тармақта көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрі               А. Мұхамедиұлы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт Министрі
2016 жылғы 28 қыркүйекте
№ 262 бұйрығының
1-қосымшасы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт Министрі
2016 жылғы 19 шілдедегі
№ 210 бұйрығының
1-қосымшасы

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копий в графическом формате в полном соответствии с подлинником для оформления в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан» копий настоящего приказа в бумажном и электронном виде, заверенные электронной цифровой подписью лица, уполномоченного подписывать настоящий приказ, для официального опубликования, включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа в течение десяти календарных дней после официального опубликования на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнений мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан                       А. Мухамедиулы
Приложение 1
к приказу Министра
культуры и спорта
Республики Казахстан
от 28 сентября 2016 года № 262
Приложение 1
к приказу Министра
культуры и спорта
Республики Казахстан
от 19 июля 2016 года № 210
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с высшим образованием в учебных заведениях сферы
культуры и искусства, финансируемых из республиканского