"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 11 қарашадағы № 593 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 15 қарашада № 14420 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қазанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
3 "Сыртқы саяси қызмет" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
073 "Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"012 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен";
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" функционалдық кіші тобында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
100 кіші бюджеттік бағдарламасы мен 001 бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Мәдениет және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100 Мәдениет және спорт саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 001 бюджеттік бағдарламасы мен 100, 103, 104 және 111 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 246 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"246 Қазақстан Республикасы Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі
001 Дін істері және азаматтық қоғам саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100 Дін істері және азаматтық қоғам саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
103 Социологиялық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету
104 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111 Қазақстан Республикасы Дін істері және азаматтық қоғам министрлігінің күрделі шығыстары";

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 ноября 2016 года № 593. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2016 года № 14420.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9756, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 17 октября 2014 года) следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 3 "Внешнеполитическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 073 "Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках Рамочных соглашений о партнерстве":
дополнить бюджетной подпрограммой 012 следующего содержания:
"012 За счет софинансирования гранта из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 001 и бюджетной подпрограммы 100 изложить в следующей редакции:
"001 Формирование государственной политики в сфере культуры и спорта
100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области культуры и спорта";
дополнить администратором бюджетных программ 246 с бюджетной программой 001 и бюджетными подпрограммами 100, 103, 104 и 111 следующего содержания:
"246 Министерство по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
001 Формирование государственной политики в сфере религий и гражданского общества
100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области религий и гражданского общества
103 Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг
104 Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
111 Капитальные расходы Министерства по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан";

мынадай мазмұндағы 100 кіші бағдарламасы бар 002 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"002 Діни қызмет саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту, діни қызмет саласындағы әлеуметтанушылық, ғылыми-зерттеу және талдау қызметтерін жүргізу
100 Діни сенім бостандығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру";
мынадай мазмұндағы 100, 101, 102, 104, 105, 109, 114, 116, 119 және 122 бюджеттік бағдарламаларымен толықтырылсын:
"100 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
101 Өкілдiк шығындарға арналған қаражат есебiнен іс-шаралар өткізу
102 Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
104 Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
105 Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
109 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
114 Қазақстан Республикасы Үкіметі резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша орталық мемлекеттік органдардың міндеттемелерін орындау
116 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер
119 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізу
122 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң арнайы резервi есебінен іс-шаралар өткізуге арналған мемлекеттік басқарудың басқа деңгейлеріне берілетін трансферттер";
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
4 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру" функционалдық кіші тобында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 100 және 111 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"100 Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсетуді қамтамасыз ету
111 Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары";
5 "Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру" функционалдық кіші тобында:

дополнить бюджетной программой 002 с бюджетной подпрограммой 100 следующего содержания:
"002 Развитие международного сотрудничества в сфере религиозной деятельности, проведение социологических, научно-исследовательских и аналитических услуг в сфере религиозной деятельности
100 Реализация государственной политики в сфере свободы и вероисповедания";
дополнить бюджетными программами 100, 101, 102, 104, 105, 109, 114, 116, 119 и 122 следующего содержания:
"100 Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
101 Проведение мероприятий за счет средств на представительские затраты
102 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
104 Борьба с наркоманией и наркобизнесом
105 Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
114 Выполнение обязательств центральных государственных органов по решениям судов за счет средств резерва Правительства Республики Казахстан
116 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
119 Проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан
122 Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет специального резерва Правительства Республики Казахстан";
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 4 "Техническое и профессиональное, послесреднее образование":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 006 "Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства":
дополнить бюджетными подпрограммами 100 и 111 следующего содержания:
"100 Обеспечение подготовки специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказания социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства
111 Капитальные расходы организаций технического, профессионального, послесреднего образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства";
в функциональной подгруппе 5 "Переподготовка и повышение квалификации специалистов":

мынадай мазмұндағы 138 бюджеттік бағдарламасы бар 246 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"246 Қазақстан Республикасы Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
1 "Кең бейiндi ауруханалар" функционалдық кіші тобында:
239 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 155 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"155 Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде техникалық көмек іс-шараларын іске асыру
012 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
156 бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"156 Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасымен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
701 "Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
014 "Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
3 "Ақпараттық кеңiстiк" функционалдық кіші тобында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
017 бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"017 Ішкі саяси тұрақтылықты қамтамасыз ету және қазақстандық патриотизмді нығайту";
мынадай мазмұндағы 003 бюджеттік бағдарламасы 246 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"246 Қазақстан Республикасы Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі
003 Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету";
9 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:

дополнить администратором бюджетных программ 246 с бюджетной программой 138 следующего содержания:
"246 Министерство по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 1 "Больницы широкого профиля":
по администратору бюджетных программ 239 "Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 155 с бюджетной подпрограммой 012 следующего содержания:
"155 Реализация мероприятий технической помощи в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
012 За счет софинансирования гранта из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по бюджетной программе 156 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан" в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 701 "Управление предпринимательства, торговли и туризма области":
по бюджетной программе 014 "Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 3 "Информационное пространство":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 017 изложить в следующей редакции:
"017 Обеспечение внутриполитической стабильности и укрепление казахстанского патриотизма";
дополнить администратором бюджетных программ 246 с бюджетной программой 003 следующего содержания:
"246 Министерство по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
003 Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":

мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік бағдарламасы 246 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"246 Қазақстан Республикасы Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі
005 Жастар саясаты және азаматтарды патриоттық тәрбиелеу жөнінде іс-шаралар өткізу";
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
5 "Темiр жол көлiгi" функционалдық кіші тобында:
242 "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
158 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жергілікті жобаларын, оның ішінде концессиялық жобаларды дайындауға ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
348 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
018 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жергілікті жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды дайындау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
384 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
018 "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жергілікті жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды дайындау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен";
9 "Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
245 "Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 025 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"025 Мемлекеттiк органдардың ақпараттық инфрақұрылымын құру";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламасы бар 246 - бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"246 Қазақстан Республикасы Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі
120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;

дополнить администратором бюджетных программ 246 с бюджетной программой 005 следующего содержания:
"246 Министерство по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
005 Проведение мероприятий по молодежной политике и патриотическому воспитанию граждан";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 5 "Железнодорожный транспорт":
по администратору бюджетных программ 242 "Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан":
по бюджетной программе 158 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на подготовку местных проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 348 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 018 "Подготовка местных проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 384 "Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 018 "Подготовка местных проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов":
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
"032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
по администратору бюджетных программ 245 "Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 025 следующего содержания:
"025 Создание информационной инфраструктуры государственных органов";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
дополнить администратором бюджетных программ 246 с бюджетной программой 120 следующего содержания:
"246 Министерство по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства".
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З. А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрі
Б. Сұлтанов

2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие после дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов