"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерін аттестаттауының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 2016 жылғы 31 желтоқсандағы № 112 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 31 желтоқсанда № 14636 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2019 жылғы 28 мамырдағы № 113 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 28.05.2019 № 113 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерін аттестаттауды өткізу туралы" 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 404 Жарлығын орындау мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Аттестаттаудан өтуге жататын "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерін бағалау парағының нысаны осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес;
2) Аттестаттаудан өтуге жататын "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жеке құзыреттерін бағалайтын тестілеуді ұйымдастыру қағидалары осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес;
3) Аттестаттаудан өтуге жататын "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерімен әңгімелесуді өткізу нұсқаулығы осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Мемлекеттік қызмет департаменті (бұдан әрі – Агенттік) заңмен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелгеннен күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығының" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықтың Агенттіктің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын Агенттік төрағасының мемлекеттік қызмет мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің төрағасы
Қ. Қожамжаров
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі төрағасының
2016 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 112 бұйрығына
1-қосымша
Аттестаттаудан өтуге жататын
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерін бағалау парағының
НЫСАНЫ
фото

О некоторых вопросах аттестации административных государственных служащих корпуса "Б"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 31 декабря 2016 года № 112. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2016 года № 14636. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 28 мая 2019 года № 113 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
О некоторых вопросах аттестации административных государственных служащих корпуса "Б"
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы и противодействию коррупции от 28.05.2019 № 113 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года № 404 "О проведении аттестации административных государственных служащих корпуса "Б" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Форму оценочного листа административного государственного служащего корпуса "Б", подлежащего аттестации, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Правила организации тестирования на оценку личных компетенций административных государственных служащих корпуса "Б", подлежащих аттестации, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) Инструкцию по проведению собеседования с административными государственными служащими корпуса "Б", подлежащими аттестации, согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту государственной службы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (далее – Агентство) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства, курирующего вопросы государственной службы.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции
К. Кожамжаров
Приложение 1
к приказу Председателя
Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы
и противодействию коррупции
от 31 декабря 2016 года № 112
ФОРМА оценочного листа административного государственного
служащего корпуса "Б", подлежащего аттестации
фото

3х4
________________________________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
________________________________________________________________________________
жұмыс орны, лауазымы, санаты
I БӨЛІМ. Жеке мәліметтер
№ р/н
Мәліметтер
1
Туылған жылы
күні/ айы/ жылы
2
Білімі
Маман, бакалавр, магистр/
Оқу орнының атауы (аяқтау жылы)/
Мамандығы бойынша біліктілігі
3
Ғылыми және/немесе академиялық дәрежесі, ғылыми атағы
Дәрежесі, атағы/Алу күні
4
Шет тілдерін меңгеру
Тіл/
Меңгеру деңгейі
5
Мемлекеттік наградалары, құрметті атақтары, басқа мадақтары
Награданың, құрметті атақтың, басқа мадақтың түрі /Алу күні
6
Тәртіптік жазалары туралы мәліметтер
Жаза түрі/қолдану туралы актінің № мен күні
7
Сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылық жасағаны үшін қолданылған әкімшілік жаза туралы мәліметтер
Жаза түрі/қолдану туралы актінің № мен күні
8
Мемлекеттік қызметке кір келтіретін тәртіптік теріс қылық жасағаны үшін жаза қолданылғаны туралы мәліметтер
Жаза түрі/ қолдану туралы актінің № мен күні
9
2016 жыл үшін қызметшінің қызметін бағалау нәтижелері туралы мәліметтер
Бағалау түрі (тоқсандық, жылдық)/Бағалау нәтижелері
Мөр орны
II БӨЛІМ. Лауазымдық міндеттердің негізгі шеңбері
"Б" корпусы қызметшісінің қызметінің спектрін айқындайтын негізгі 5-тен аспайтын өкілеттіктері көрсетіледі
IIІ БӨЛІМ. Еңбек жолы
1
Еңбек жолының жалпы өтілі
(Жылы/айы)
2
Мемлекеттік қызметтегі өтілі
(Жылы/айы)
3
Мемлекеттік орган жүйесіндегі өтілі
(Жылы/айы)
4
Атқаратын лауазымындағы өтілі
(Жылы/айы)
IV БӨЛІМ. "Б" корпусы қызметшісіне қызметтік мінездеме
(Тікелей басшысымен толтырылады)
"Б" корпусының қызметшісіне қатысты келесі ақпарат:
1. Мемлекеттік орган өкілеттіктері саласында стратегиялық және бағдарламалық құжаттардың білуі (стратегиялық және бағдарламалық құжаттардан туындайтын міндеттердің білуі және бағдарлануы сипатталады).
2. Лауазымдық міндеттерін орындауы (аттестаттаудан өтуге жататын қызметшінің шешуге қатысқан мәселелердің негізгі тізбесі келтіріледі; қызметтік міндеттерін орындауда тиімділігі мен адалдығы, лауазымдық міндеттерін орындау барысында бастамашылығы, азаматтардың мүдделерін қамтамасыз етуге бағдарлануы бағаланады).
3. Кәсіпқой білімін қолдануы (жұмыста кәсіпқой және ақпараттық технологияларды қолдануы және дейңгейі сипатталады).
4. Этикалық қағидалар мен нормаларды, сондай-ақ еңбек және орындаушылық тәртіпті сақтауы келтіріледі.
Тікелей басшысы: __________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Қолы _______________                               Күні ______________________
Мінездемемен таныстым: ___________________________________________________
(аттестатталатын қызметшінің тегі, аты, әкесінің аты бар болған жағдайда))
Қолы _______________                               Күні ______________________
Мінездемемен келіспеген жағдайда негіздеме: __________________________________
__________________________________________________________________________
Персоналды басқару қызметінің басшысы (кадр қызметінің): ______________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))
Қолы _______________                               Күні __________________
Мөр орны
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі төрағасының
2016 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 112 бұйрығына
2-қосымша
Аттестаттаудан өтуге жататын "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жеке құзыреттерін бағалайтын тестілеуді ұйымдастыру қағидалары

3х4
__________________________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии)
__________________________________________________________________________________
место работы, должность, категория
РАЗДЕЛ I. Личные данные
№ п/п
Сведения
1
Дата рождения
Число/ месяц/ год
2
Образование
Специалист, бакалавр, магистр/
Наименование учебного заведения (год окончания)/
Квалификация по специальности
3
Ученая и/или академическая степень, ученое звание
Степень, звание/
Дата получения
4
Владение иностранными языками
Язык/
Уровень владения
5
Государственные награды, почетные звания, иные поощрения
Вид награды, почетного звания, иного поощрения/
Дата получения
6
Сведения о дисциплинарных взысканиях
Вид взыскания/
№ и дата акта о наложении
7
Сведения о наложении административного взыскания за совершение коррупционного правонарушения
Вид взыскания/
№ и дата акта о наложении
8
Сведения о наложении дисциплинарного взыскания за совершение дисциплинарного проступка, дискредитирующего государственную службу
Вид взыскания/
№ и дата акта о наложении
9
Сведения о результатах оценки деятельности служащего за 2016 год
Вид оценки (квартальная, годовая)/
Результаты оценки
Место печати
РАЗДЕЛ II. Круг основных должностных обязанностей
Приводятся не более 5-ти основных полномочий, отражающих спектр деятельности служащего корпуса "Б"
РАЗДЕЛ IIІ. Трудовая деятельность
1
Общий стаж трудовой деятельности
(Год/месяц)
2
Стаж на государственной службе
(Год/месяц)
3
Стаж в системе государственного органа
(Год/месяц)
4
Стаж на занимаемой должности
(Год/месяц)
РАЗДЕЛ IV. Служебная характеристика служащего корпуса "Б"
(Заполняется непосредственным руководителем)
Приводится информация в отношении служащего корпуса "Б" по:
1. Знанию стратегических и программных документов в сфере полномочий государственного органа (характеризуются знания и ориентация на задачи, вытекающие из стратегических и программных документов).
2. Исполнению должностных обязанностей (приводится перечень основных вопросов, в решении которых принимал участие служащий, подлежащий аттестации; оценивается эффективность и добросовестность исполнения служебных обязанностей, проявление инициативы при исполнении должностных обязанностей, ориентация на обеспечение интересов граждан).
3. Применению профессиональных знаний (характеризуется уровень и применение в работе профессиональных знаний и информационных технологий).
4. Соблюдению этических правил и норм, а также трудовой и исполнительской дисциплины.
Непосредственный руководитель: ________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии))
Подпись _______________                         Дата __________________
С характеристикой ознакомлен (а): ______________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) аттестуемого служащего)
Подпись _______________                         Дата __________________
Обоснование в случае несогласия с характеристикой:_______________________
_____________________________________________________________________
Руководитель службы управления персоналом (кадровой службы):____________
(фамилия, имя, отчество (при наличии))
Подпись _______________                         Дата __________________
Место печати
Приложение 2
к приказу Председателя
Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы
и противодействию коррупции
от 31 декабря 2016 года № 112
Правила организации тестирования на оценку личных компетенций административных государственных служащих корпуса "Б", подлежащих аттестации

1. Осы Аттестаттаудан өтуге жататын "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жеке құзыреттерін бағалайтын тестілеуді ұйымдастыру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерін аттестаттауды өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының 27-тармағына сәйкес әзірленді және аттестаттаудан өтуге жататын "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жеке құзыреттерін бағалайтын тестілеуін өткізу тәртібін және бағдарламаларын айқындайды.
2. Тестілеу мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi уәкiлеттi органның (бұдан әрі – уәкілетті орган) немесе оның аумақтық бөлімшелерінің мемлекеттік қызметшісі болып табылатын тестілеу әкімшісімен (бұдан әрі – әкімші) өткізіледі.
3. Тестілеу рәсімдерін техникалық қамтамасыз етуді "Мемлекеттік қызметтің персоналын басқару ұлттық орталығы" Акционерлік қоғамы жүзеге асырады.
4. Жеке құзыреттерді бағалайтын тестілеу осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құрастырылатын бекітілген кестелерге (бұдан әрі – тестілеу кестелері) сәйкес өткізіледі.
5. Тестілеуге жеке сәйкестендіру нөмірі бар Қазақстан Республикасы азаматының жеке басын куәландыратын құжаты бар "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшісі (бұдан әрі – "Б" корпусының қызметшісі) жіберіледі.
6. Тестілеу басталғанға дейін әкімші "Б" корпусының қызметшілері үшін нұсқама жүргізеді және оларда тестілеу рәсімдеріне қатысты туындаған сұрақтарға жауап береді.
7. "Б" корпусының қызметшілері жеке құзыреттерді бағалайтын тестілеуден осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес бағдарлама бойынша атқаратын мемлекеттік лауазымдарының санаттары бойынша өтеді.
8. Тестiлеу сәтiнде өзiн нашар сезiнген "Б" корпусының қызметшілері ол туралы әкімшіге тестілеу өткізу басталғанға дейін хабарлайды.
Бұл жағдайда "Б" корпусы қызметшілерінің тестілеуі осы күнгі басқа уақытта немесе тестілеу кестесіне сәйкес басқа күні өткізіледі.
9. "Б" корпусының қызметшісі кестеге сәйкес тестілеуге келмеген жағдайда қызметші жұмыс істейтін мемлекеттік органның персоналды басқару қызметі уәкілетті органды "Б" корпусы қызметшісінің келмеу себептері туралы хабардар етеді.
Уәкілетті орган осындай қызметші үшін қызметші жұмыс істейтін мемлекеттік органның персоналды басқару қызметімен келісе отырып, тестілеудің жаңа уақытын белгілейді.
"Б" корпусы қызметшісінің кестеге сәйкес тестілеуге екі реттен көп дәлелді себептерсіз келмеген жағдайда уәкілетті орган осындай қызметшіге одан әрі тестілеуден өткізуден бас тартады.

1. Настоящие Правила организации тестирования на оценку личных компетенций административных государственных служащих корпуса "Б", подлежащих аттестации (далее – Правила) разработаны в соответствии с пунктом 27 Указа Президента Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года "О проведении аттестации административных государственных служащих корпуса "Б"" и определяют программы и порядок проведения тестирования на оценку личных качеств административных государственных служащих корпуса "Б", подлежащих аттестации.
2. Тестирование проводится администратором тестирования (далее – администратор), который является государственным служащим уполномоченного органа по делам государственной службы (далее – уполномоченный орган) или его территориального подразделения.
3. Техническое обеспечение процедур тестирования осуществляет Акционерное общество "Национальный центр по управлению персоналом государственной службы".
4. Тестирование на оценку личных компетенций проводится согласно утвержденным графикам (далее – график тестирования), которые составляются по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
5. К тестированию допускаются административные государственные служащие корпуса "Б" (далее – служащие корпуса "Б"), имеющие при себе документ, удостоверяющий личность гражданина Республики Казахстан, содержащий индивидуальный идентификационный номер.
6. До начала тестирования администратор проводит инструктаж для служащих корпуса "Б" и отвечает на возникшие у них вопросы по процедуре тестирования.
7. Служащие корпуса "Б" проходят тестирование на оценку личных компетенций по программе согласно приложению 2 к настоящим Правилам по категориям занимаемых государственных должностей.
8. Служащие корпуса "Б", имеющие неудовлетворительное самочувствие, сообщают об этом администратору до начала проведения тестирования.
В этом случае тестирование таких служащих корпуса "Б" проводится в другое время в течение этого дня либо в другой день согласно графику тестирования.
9. В случае неявки служащего корпуса "Б" на тестирование согласно графику тестирования служба управления персоналом государственного органа, в котором работает служащий, уведомляет уполномоченный орган о причинах неявки служащего корпуса "Б".
Уполномоченный орган назначает новое время тестирования для такого служащего по согласованию со службой управления персоналом государственного органа, в котором он работает.
При неявке служащего корпуса "Б" на тестирование без уважительной причины более двух раз согласно графику тестирования уполномоченный орган отказывает такому служащему в дальнейшем прохождении тестирования.

10. Тестілеу залы ұялы байланысты тұншықтыратын құралмен, сонымен қатар "Б" корпусының қызметшісін сәйкестендіру мақсатында карт-ридермен жабдықталады.
11. Әрбір компьютер "Б" корпусының қызметшісін суретке түсіру және тестілеу процессіне бейне жазба жүргізу үшін веб-камерамен жабдықталады.
12. Тестілеуден өтетін адамдар басқа адамдармен сөйлеспейді, материалдармен алмаспайды, қағаз, электрондық және өзге де ақпараттарды қолданбайды, орын-жайды тастап кетпейді.
Тестілеуден өту барысында қабылдайтын-беретін электрондық құрылғылар (оның ішінде ұялы телефондар мен өзге де электрондық жабдықтар) қолданылмайды. Мұндай құрылғылар тестілеуді өткізу уақытында өшірілуге жатады.
13. "Б" корпусының қызметшісі осы Қағидалардың 12-тармағының талаптарын бұзған жағдайда әкімші "Б" корпусы қызметшісінің тестілену процессін тоқтатады және оны орын-жайдан шығарып жібереді.
Бұл ретте әкімші бір жұмыс күні ішінде осы Қағидалардың 3-қосымшасына сәйкес нысандағы Қағидаларды бұзу туралы актіні (бұдан әрі – бұзу туралы акт) толтырады, және тиісті аттестаттау комиссиясына аттестаттау материалдарына қосу үшін жолдайды.
Қайта тестілеу тестілеу кестесіне сәйкес басқа күні рұқсат етіледі.
14. Тестілеуді еңсерілмейтін күш жағдайлары (дүлей апаттар, әскери қимылдар және т.б.), салдарынан, сонымен қатар техникалық ақаулықтарға байланысты себептермен жалғастыру мүмкін болмаған жағдайда тестілеу тоқтатыла тұрады.
Мұндай жағдайда осы Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес нысандағы тестілеуді тоқтата тұру туралы акт жасалады, ал тестілеу осы күнгі басқа уақытта немесе тестілеу кестесіне сәйкес басқа күні өткізіледі.
15. Тесттердi орындауға берiлген уақыт бiткенде, тестілеу автоматты түрде жабылады.
16. Тестілеу аяқталғаннан кейін "Б" корпусының қызметшілеріне осы Қағидалардың 5-қосымшасына сәйкес нысанда аттестаттау өткізу кезеңінде жарамды тестілеу әкімшісінің және оператордың қолы қойылған жеке құзыреттерді бағалайтын тест нәтижелері бойынша қорытындылар беріледі.
"Б" корпусы қызметшілерінің жеке құзыреттерін бағалайтын тест нәтижелері бойынша қорытындылар мемлекеттік органдардың бірыңғай электрондық құжат айналымы жүйесі немесе "е-қызмет" ықпалдастырылған ақпараттық жүйесі арқылы мемлекеттік органдарға электрондық түрде жолданады.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 30.01.2017 № 22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

10. Зал тестирования оснащается подавителем сотовой связи, а также в целях идентификации служащего корпуса "Б" - карт-ридером.
11. Каждый компьютер оснащается веб-камерой для снятия фотографии служащего корпуса "Б" и ведения видеозаписи процесса тестирования.
12. Тестируемые лица не разговаривают с другими тестируемыми лицами, не обмениваются материалами, не используют информацию на бумажных, электронных и иных носителях, не покидают помещение.
Во время прохождения тестирования не используются принимающе-передающие электронные устройства (в том числе мобильные телефоны и иное электронное оборудование). Такие устройства подлежат отключению на время проведения тестирования.
13. В случае нарушения служащим корпуса "Б" требований пункта 12 настоящих Правил, администратор останавливает процесс тестирования служащего корпуса "Б" и удаляет его из помещения.
При этом администратор составляет акт о нарушении Правил (далее – акт о нарушении) по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам в течение одного рабочего дня, который также направляется в соответствующую аттестационную комиссию для приобщения к материалам аттестации.
Повторное тестирование допускается в другой день согласно графику тестирования.
14. В случае невозможности продолжения тестирования вследствие непреодолимой силы (стихийные явления, военные действия и т.п.), а также по причине технических неполадок, тестирование приостанавливается.
В этом случае оформляется акт о приостановлении тестирования по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам, а тестирование проводится в другое время в течение этого дня либо в другой день согласно графику тестирования.
15. По истечении времени, отведенного на выполнение тестов, тестирование автоматически завершается.
16. После завершения тестирования служащим корпуса "Б" выдаются заключения по результатам тестирования на оценку личных компетенций по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам с подписями администратора и оператора тестирования, которые действительны на период проведения аттестации.
Заключения по результатам тестирования на оценку личных компетенций служащих корпуса "Б" в электронном виде направляются в государственные органы посредством единой системы электронного документооборота государственных органов либо интегрированной информационной системы "е-кызмет".
Сноска. Пункт 16 в редакции приказа Председателя Агентства РК по делам государственной службы и противодействию коррупции от 30.01.2017 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

17. Тестілеуді қайта тапсыруға рұқсат берілмейді.
Аттестаттаудан өтуге
жататын "Б" корпусының
мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің жеке
құзыреттерін бағалайтын
тестілеуді ұйымдастыру
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Бекітемін
Аттестаттау
комиссиясының төрағасы
____________
" " _________ 20__ жыл
_______________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
_______________________________________
(аттестаттау комиссиясының деңгейі)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 30.01.2017 № 22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
№ р/с
Аттестатталатын қызметшінің тегі, аты, әкесінің аты
(бар болған жағдайда)
Аттестатталатын қызметшінің лауазымы
Санаты
Құрылымдық бөлімше
Тестілеуден өту күні
Аттестаттаудан өтуге
жататын "Б" корпусының
мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің жеке
құзыреттерін бағалайтын
тестілеуді ұйымдастыру
қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Аттестаттаудан өтуге жататын "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жеке құзыреттерін бағалайтын тестілеу бағдарламалары
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 30.01.2017 № 22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
№ р/с
Тестілеу бағдарламалары, қатерлі аймақ және тесттерді орындау уақыты
Мемлекеттік әкімшілік лауазымдар
Санаты
1
Бірінші бағдарлама бойынша тестілеу қызметті басқару, ынтымақтастық, шешім қабылдау, жеделділік, өздігінен даму, қызметті тұтынушыға бағдарлану, қызметті тұтынушыны хабарландыру, адалдық, жауапкершілік, бастамашылдық, стресске орнықтылық құзыреттері көріністерінің деңгейін бағалау бойынша тесттерді қамтиды.
Сұрақтардың жалпы саны – 220 (екі жүз жиырма).
Құзыреттер көрінісінің деңгейі:
өте жақсы – "А";
тиімді – "В";
қанағаттанарлық – "С";
ең төмен – "D".
Тестілеу рәсімінің ұзақтығы – 120 минуттан көп емес.
Орталық атқарушы орган комитеті төрағасының орынбасары
С-1
Департамент директоры
С-1
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Ерекше тапсырмалар жөніндегі елшісі
С-1
Сенімді уәкіл
С-1
Халықаралық ұйым жанындағы тұрақты өкілдің орынбасары
С-1
Бас консул
С-1
Шетелдегі мекеменің кеңесшісі – уәкілі
С-1
Басшы, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі аумақтық органының басшысын қоспағанда
С-О-1
Мәслихат аппаратының басшысы
D-1
Әкім аппараты басшысының орынбасары
D-2
Басшы
D-О-1
Аудандар, қаладағы аудандар және облыстық маңызы бар қалалар әкімдерінің орынбасарлары
Е-1
2
Екінші бағдарлама бойынша тестілеу қызметті басқару, ынтымақтастық, шешім қабылдау, жеделділік, өздігінен даму, қызметті тұтынушыға бағдарлану, қызметті тұтынушыны хабарландыру, адалдық, жауапкершілік, бастамашылдық, стресске орнықтылық құзыреттері көріністерінің деңгейін бағалау бойынша тесттерді қамтиды.
Сұрақтардың жалпы саны – 220 (екі жүз жиырма).
Құзыреттер көрінісінің деңгейі:
өте жақсы – "А";
тиімді – "В";
қанағаттанарлық – "С";
ең төмен – "D".
Тестілеу рәсімінің ұзақтығы – 120 минуттан көп емес.
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесі аппаратының құрылымдық бөлімшесінің басшысы
В-1
Құрылымдық бөлімше басшысының орынбасары
В-1
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі мен оның ведомствосы департаменті директорының орынбасары
В-1
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі мен оның ведомствосы басқармасының (қызметтің) басшысы
В-2
Сектор меңгерушісі
В-3
Департамент директорының орынбасары
С-2
Консул – консулдықтың басшысы
С-3
Басқарма басшысы
С-3
Басқарма басшысының орынбасары
С-3
Басшының орынбасары
С-О-2
Облыстық және оған теңестірілген соттың кеңсе меңгерушісі
С-О-2
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Әдеп жөніндегі кеңесі хатшылығының меңгерушісі
С-О-2
Басқарма басшысы
С-О-3
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі мен оның ведомствосының аумақтық органы басқармасының басшысы
С-О-3
Аумақтық бөлімнің басшысы – аға сот орындаушысы
С-О-3
Бөлім басшысы
С-О-4
Аудандық аумақтық басқарманың басшысы
C-R-1
Аудандық және оған теңестірілген сот кеңсесінің меңгерушісі
C-R-1
Аудандық аумақтық басқарма басшысының орынбасары
C-R-2
Аудандық аумақтық басқарманың бөлім басшысы
C-R-3
Облыстардың, астананың, республикалық маңызы бар қаланың тексеру комиссиялары аппаратының басшысы
D-2
Мәслихат аппараты басшысының орынбасары
D-2
Қазақстан халқы Ассамблеясы аппаратының (хатшылығының) меңгерушісі
D-2
Құрылымдық бөлімшенің басшысы
D-3
Басшы орынбасары
D-О-2
Бөлім басшысы
D-О-3
Аппарат басшысы
Е-2
Құрылымдық бөлімшенің басшысы
Е-3
Аудандық маңызы бар қалалардың, селолардың, кенттердің, селолық округтердің әкімдері
E-R-1
Бөлім басшысының орынбасары
E-R-2
Сектор меңгерушісі
E-R-3
Әкімнің орынбасары
E-G-1
Құрылымдық бөлімшенің басшысы
E-G-2
3
Үшінші бағдарлама бойынша тестілеу қызметті басқару, ынтымақтастық, шешім қабылдау, жеделділік, өздігінен даму, қызметті тұтынушыға бағдарлану, қызметті тұтынушыны хабарландыру, адалдық, жауапкершілік, бастамашылдық, стресске орнықтылық құзыреттері көріністерінің деңгейін бағалау бойынша тесттерді қамтиды.
Сұрақтардың жалпы саны – 220 (екі жүз жиырма).
Құзыреттер көрінісінің деңгейі:
өте жақсы – "А";
тиімді – "В";
қанағаттанарлық – "С";
ең төмен – "D".
Тестілеу рәсімінің ұзақтығы – 120 минуттан көп емес.
Инспектор
А-1
Консультант
А-2
Сарапшы
А-3
Референт
А-4
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің көмекшісі, кеңесшісі
В-2
Қазақстан Республикасының Парламенті Палатасы Төрағасының көмекшісі, кеңесшісі
В-2
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты Төрағасының көмекшісі, кеңесшісі
В-2
Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі Төрағасының көмекшісі, кеңесшісі
В-2
Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы Төрағасының көмекшісі, кеңесшісі
В-2
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің, Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының бас инспекторы
В-2
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі орынбасарының көмекшісі, кеңесшісі
В-3
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесі Басшысының көмекшісі, кеңесшісі
В-3
Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқарушысының, Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағаларының көмекшісі, кеңесшісі
В-3
Қазақстан Республикасының Парламенті Палатасы Төрағасы орынбасарының көмекшісі
В-3
Қазақстан Республикасының Парламенті Палатасы аппараты басшысының көмекшісі
В-3
Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты аппараты басшысының көмекшісі
В-3
Бас консультант
В-3
Бас сарапшы
В-4
Қазақстан Республикасының Парламенті депутатының көмекшісі
В-4
Сарапшы
В-5
Шетелдегі мекеменің кеңесшісі
С-2
Орталық атқарушы органның бірінші басшысының көмекшісі, кеңесшісі, баспасөз хатшысы
С-3
Шетелдегі мекеменің бірінші хатшысы
С-3
Бас сарапшы
С-4
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің кеңесшісі
С-4
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің бірінші хатшысы
С-4
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің және шетелдегі мекеменің екінші хатшысы
С-4
Бас консулдықтың консулы
С-4
Сарапшы
С-5
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің және шетелдегі мекеменің үшінші хатшысы
С-5
Бас консулдықтың вице-консулы
С-5
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің және шетелдегі мекеменің атташесі
С-5
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің және шетелдегі мекеменің референті
С-5
Сот орындаушысы
С-О-4
Бас маман
С-О-5
Облыстық және оған теңестірілген сот кеңсесінің аға сот приставы
С-О-5
Жетекші маман
С-О-6
Облыстық және оған теңестірілген сот кеңсесінің сот приставы
С-О-6
Бас маман
C-R-4
Аудандық және оған теңестірілген сот кеңсесінің аға сот приставы
C-R-4
Жетекші маман
C-R-5
Аудандық және оған теңестірілген сот кеңсесінің сот приставы
C-R-5
Облыс, астана, республикалық маңызы бар қала әкімінің көмекшісі, кеңесшісі
D-3
Бас инспектор
D-3
Баспасөз хатшысы
D-3
Бас маман
D-4
Жетекші маман
D-5
Бас маман
D-О-4
Жетекші маман
D-О-5
Маман
D-О-6
Аудан әкімінің көмекшісі, кеңесшісі, бас инспекторы
Е-3
Бас маман
Е-4
Жетекші маман
Е-5
Бас маман
E-R-4
Жетекші маман
E-R-5
Әкімнің көмекшісі, кеңесшісі
E-G-2
Бас маман
E-G-3
Жетекші маман
E-G-4
Аттестаттаудан өтуге
жататын "Б" корпусының
мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің жеке
құзыреттерін бағалайтын
тестілеуді ұйымдастыру
қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Аттестаттаудан өтуге жататын "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жеке құзыреттерін бағалайтын тестілеуді ұйымдастыру қағидаларын бұзу туралы акт

17. Повторная пересдача тестирования не допускается.
Приложение 1
к Правилам организации
тестирования на оценку личных
компетенций административных
государственных служащих корпуса "Б",
подлежащих аттестации
Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Председателя Агентства РК по делам государственной службы и противодействию коррупции от 30.01.2017 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Форма
Утверждаю
Председатель
аттестационной комиссии
_____________________
" " _________ 20__ года
______________________________________________________
(наименование государственного органа)
______________________________________________________
(уровень аттестационной комиссии)
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (при наличии) аттестуемого служащего
Должность аттестуемого служащего
Категория
Структурное подразделение
Дата прохождения тестирования
Приложение 2
к Правилам организации тестирования
на оценку личных компетенций
административных государственных
служащих корпуса "Б",
подлежащих аттестации
Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Председателя Агентства РК по делам государственной службы и противодействию коррупции от 30.01.2017 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Программы тестирования на оценку личных компетенций административных государственных служащих корпуса "Б", подлежащих аттестации
№ п/п
Программа тестирования, зоны риска и время на выполнение тестов
Административная государственная должность
Категория
1
Тестирование по первой программе включает тесты по оценке уровня проявления компетенций: управления деятельностью, сотрудничества, принятия решений, оперативности, саморазвития, ориентации на потребителя услуг, информирования потребителей услуг, добропорядочности, ответственности, инициативности, стрессоустойчивости.
Общее количество вопросов – 220 (двести двадцать).
Уровень проявления компетенции:
превосходный – "А";
эффективный – "В";
удовлетворительный – "С";
минимальный – "D".
Длительность процедуры тестирования – не более 120 минут.
Заместитель председателя Комитета центрального исполнительного органа
С-1
Директор департамента
С-1
Посол по особым поручениям Министерства иностранных дел Республики Казахстан
С-1
Поверенный в делах
С-1
Заместитель постоянного представителя при международной организации
С-1
Генеральный консул
С-1
Советник-посланник загранучреждения
С-1
Руководитель, за исключением руководителя территориального органа Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
С-О-1
Руководитель аппарата маслихата
D-1
Заместитель руководителя аппарата акима
D-2
Руководитель
D-О-1
Заместители акимов районов, районов в городе и городов областного значения
Е-1
2
Тестирование по второй программе включает тесты по оценке уровня проявления компетенций: управления деятельностью, сотрудничества, принятия решений, оперативности, саморазвития, ориентации на потребителя услуг, информирования потребителей услуг, добропорядочности, ответственности, инициативности, стрессоустойчивости.
Общее количество вопросов – 220 (двести двадцать).
Уровень проявления компетенции:
превосходный – "А";
эффективный – "В";
удовлетворительный – "С";
минимальный – "D".
Длительность процедуры тестирования – не более 120 минут.
Руководитель структурного подразделения Аппарата Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
В-1
Заместитель руководителя структурного подразделения
В-1
Заместитель директора департамента Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции и его ведомства
В-1
Руководитель управления (службы) Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции и его ведомства
В-2
Заведующий сектором
В-3
Заместитель директора департамента
С-2
Консул – руководитель консульства
С-3
Руководитель управления
С-3
Заместитель руководителя управления
С-3
Заместитель руководителя
С-О-2
Заведующий канцелярией областного и приравненного к нему суда
С-О-2
Заведующий секретариатом Совета по этике Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
С-О-2
Руководитель управления
С-О-3
Руководитель управления территориального органа Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции и его ведомства
С-О-3
Руководитель территориального отдела – старший судебный исполнитель
С-О-3
Руководитель отдела
С-О-4
Руководитель районного территориального управления
C-R-1
Заведующий канцелярией районного и приравненного к нему суда
C-R-1
Заместитель руководителя районного территориального управления
C-R-2
Руководитель отдела районного территориального управления
C-R-3
Руководитель аппарата ревизионных комиссий областей, столицы, города республиканского значения
D-2
Заместитель руководителя аппарата маслихата
D-2
Заведующий аппаратом (секретариатом) Ассамблеи народа Казахстана
D-2
Руководитель структурного подразделения
D-3
Заместитель руководителя
D-О-2
Руководитель отдела
D-О-3
Руководитель аппарата
Е-2
Руководитель структурного подразделения
Е-3
Акимы городов районного значения, сел, поселков, сельских округов Руководитель отдела
E-R-1
Заместитель руководителя отдела
E-R-2
Заведующий сектором
E-R-3
Заместитель акима
E-G-1
Руководитель структурного подразделения
E-G-2
Инспектор
А-1
3
Тестирование по третьей программе включает тесты по оценке уровня проявления компетенций: управления деятельностью, сотрудничества, принятия решений, оперативности, саморазвития, ориентации на потребителя услуг, информирования потребителей услуг, добропорядочности, ответственности, инициативности, стрессоустойчивости.
Общее количество вопросов – 220 (двести двадцать).
Уровень проявления компетенции:
превосходный – "А";
эффективный – "В";
удовлетворительный – "С";
минимальный – "D".
Длительность процедуры тестирования – не более 120 минут.
Консультант
А-2
Эксперт
А-3
Референт
А-4
Помощник, советник Премьер-Министра Республики Казахстан
В-2
Помощник, советник Председателя Палаты Парламента Республики Казахстан
В-2
Помощник, советник Председателя Верховного Суда Республики Казахстан
В-2
Помощник, советник Председателя Конституционного Совета Республики Казахстан
В-2
Помощник, советник Председателя Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан
В-2
Главный инспектор Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, Управления делами Президента Республики Казахстан
В-2
Помощник, советник Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан
В-3
Помощник, советник Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
В-3
Помощник, советник Управляющего делами Президента Республики Казахстан, председателей Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета, Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
В-3
Помощник заместителя Председателя Палаты Парламента Республики Казахстан
В-3
Помощник руководителя аппарата Палаты Парламента Республики Казахстан
В-3
Помощник руководителя аппарата Верховного Суда Республики Казахстан
В-3
Главный консультант
В-3
Главный эксперт
В-4
Помощник депутата Парламента Республики Казахстан
В-4
Эксперт
В-5
Советник загранучреждения
С-2
Помощник, советник первого руководителя центрального исполнительного органа, пресс-секретарь
С-3
Первый секретарь загранучреждения
С-3
Главный эксперт
С-4
Советник Министерства иностранных дел Республики Казахстан
С-4
Первый секретарь Министерства иностранных дел Республики Казахстан
С-4
Второй секретарь Министерства иностранных дел Республики Казахстан и загранучреждения
С-4
Консул генерального консульства
С-4
Эксперт
С-5
Третий секретарь Министерства иностранных дел Республики Казахстан и загранучреждения
С-5
Вице-консул генерального консульства
С-5
Атташе Министерства иностранных дел Республики Казахстан и загранучреждения
С-5
Референт Министерства иностранных дел Республики Казахстан и загранучреждения
С-5
Судебный исполнитель
С-О-4
Главный специалист
С-О-5
Старший судебный пристав канцелярии областного и приравненного к нему суда
С-О-5
Ведущий специалист
С-О-6
Судебный пристав канцелярии областного и приравненного к нему суда
С-О-6
Главный специалист
C-R-4
Старший судебный пристав канцелярии районного и приравненного к нему суда
C-R-4
Ведущий специалист
C-R-5
Судебный пристав канцелярии районного и приравненного к нему суда
C-R-5
Помощник, советник акима области, столицы, города республиканского значения
D-3
Главный инспектор
D-3
Пресс-секретарь
D-3
Главный специалист
D-4
Ведущий специалист
D-5
Главный специалист
D-О-4
Ведущий специалист
D-О-5
Специалист
D-О-6
Помощник, советник, главный инспектор акима района
Е-3
Главный специалист
Е-4
Ведущий специалист
Е-5
Главный специалист
E-R-4
Ведущий специалист
E-R-5
Помощник, советник акима
E-G-2
Главный специалист
E-G-3
Ведущий специалист
E-G-4
Приложение 3
к Правилам организации тестирования
на оценку личных компетенций
административных государственных
служащих корпуса "Б",
подлежащих аттестации

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 30.01.2017 № 22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
201_ ж. "___" _____________ сағат ______ мин.
Тестілеу әкімшісі _____________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда))
Тестілеу операторы ___________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда))
"Б" корпусы қызметшісінің
____________________________________________ ЖСН ___________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол болған жағдайда)
Аттестаттаудан өтуге жататын "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің
жеке құзыреттерін бағалайтын тестілеуді ұйымдастыру қағидаларын 12-тармағын бұзу
фактісі анықталды:
____________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(Ереже бұзудың қысқаша сипаты)
Тестілеу әкімшісінің қолы: __________________________________________
Тестілеу операторының қолы:________________________________________
Актімен таныстым: ________________________________________________
(жоғарыда аталған бұзушылыққа жол берген "Б" корпусы қызметшісінің
қолы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)). Жоғарыда аталған
бұзушылыққа жол берген "Б" корпусы қызметшісінің осы актіге қол
қоюдан бас тартқан жағдайда – тиісті жазба)
_____________________________________________________________________
(жоғарыда аталған Ереже бұзушылыққа жол берген "Б" корпусы қызметшісінің
осы актіге қол қоюдан бас тартқанын растайтын басқа адамның қолы,
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), ЖСН)
Аттестаттаудан өтуге
жататын "Б" корпусының
мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің жеке
құзыреттерін бағалайтын
тестілеуді ұйымдастыру
қағидаларына
4-қосымша
Форма
Тестілеу рәсімін тоқтату туралы акт
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 30.01.2017 № 22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Күні ___________ж.
Біз, төменде қол қойғандар, тестілеу рәсімін тоқтату туралы осы актті
20__ жылғы "___" __________ ___ сағ. ___мин.
байланыс ақауының
компьютерлік техника ақауының
тоқ қуаты ақауының
өзге себептің салдарынан жасадық.
Тестілеуді тоқтату себебі бойынша қосымша ақпарат:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Тестілеу келесі "Б" корпусының қызметшілеріне қатысты тоқтатылды:
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
ЖСН
Тестілеу әкімшісінің тегі, аты,
әкесінің аты (бар болған жағдайда) мен қолы: _____________________________
Тестілеу операторының тегі, аты,
әкесінің аты (ол болған жағдайда) мен қолы: ______________________________
Аттестаттаудан өтуге
жататын "Б" корпусының
мемлекеттік әкімшілік
қызметшілерінің жеке
құзыреттерін бағалайтын
тестілеуді ұйымдастыру
қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Жеке құзыреттерді бағалайтын тест нәтижелері бойынша қорытынды

Сноска. Приложение 3 в редакции приказа Председателя Агентства РК по делам государственной службы и противодействию коррупции от 30.01.2017 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Форма
Акт
о нарушении Правил организации тестирования на оценку личных компетенций
административных государственных служащих корпуса "Б", подлежащих аттестации
"____" __________ 201 _ г. ____ ч. ______ мин.
Администратор ___________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Оператор тестирования ____________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Установили факт нарушения служащим корпуса "Б"
____________________________________________________________ ИИН ________________________________
фамилия, имя, отчество (при наличии)
пункта 12 Правил организации тестирования на оценку личных компетенций административных
государственных служащих корпуса "Б", подлежащих аттестации:
__________________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________________
(краткое описание нарушения)
Подпись администратора: ___________________________________________________________________________
Подпись оператора тестирования: ____________________________________________________________________
С актом ознакомлен: _______________________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии) служащего корпуса "Б", допустившего
вышеуказанное нарушение. В случае отказа служащего корпуса "Б", допустившего
вышеуказанное нарушение, от подписания настоящего акта – соответствующая запись)
_
________________________________________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество (при наличии), ИИН иного лица, подтверждающего
факт отказа служащего корпуса "Б", допустившего вышеуказанное нарушение, от
подписания настоящего акта)
Приложение 4
к Правилам организации тестирования
на оценку личных компетенций
административных государственных
служащих корпуса "Б",
подлежащих аттестации
Сноска. Приложение 4 в редакции приказа Председателя Агентства РК по делам государственной службы и противодействию коррупции от 30.01.2017 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Форма
Акт
о приостановлении процедуры тестирования
Дата                                                                                    г. _________________
Мы нижеподписавшиеся, составили настоящий акт о том, что "__" ______ 201__ года в __ч. ___мин.
тестирование приостановлено вследствие:
сбоя связи
сбоя компьютерной техники
сбоя электрической сети
иных причин.
Дополнительная информация о причинах приостановления тестирования:
______________________________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________________________
Тестирование приостановлено в отношении следующих служащих корпуса "Б":
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
ИИН
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
и подпись администратора: _____________________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии)
и подпись оператора тестирования: ______________________________________________________________________
Приложение 5
к Правилам организации тестирования
на оценку личных компетенций
административных государственных
служащих корпуса "Б",
подлежащих аттестации

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 30.01.2017 № 22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Тестіленушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда):
фото
Тестілеуден өткен күні:
Жеке құзыреттер бейіні
Құзыреттер көрінісінің деңгейлері
Құзыреттер көрінісінің деңгейі: "А" – өте жақсы, "В" – тиімді, "С" – қанағаттанарлық, "D" – ең төмен.
Сипаттамма
Әлді жақтары
Сипаттамма
Дамыту үшін құзыреттер
Тестілеу әкімшісінің қолы: ________________________________
Тестілеу операторының қолы: ______________________________
М.О. 20 __ ж. "____"_______________
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі төрағасының
2016 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 112 бұйрығына
3-қосымша
Аттестаттаудан өтуге жататын "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерімен әңгімелесуді өткізу нұсқаулығы
Ескерту. Нұсқаулық мәтінідегі барлық "жеке құзыреттерді бағалау бойынша" деген сөздер тиісінше "жеке құзыреттерді бағалайтын тест нәтижелері бойынша" сөздермен ауыстырылды – ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 30.01.2017 № 22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-бөлім. Жалпы ережелер
1. Осы Аттестаттаудан өтуге жататын "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерімен әңгімелесуді өткізу нұсқаулығы (бұдан әрі – Нұсқаулық), аттестаттау комиссияларында "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерімен (бұдан әрі – "Б" корпусының қызметшісі) әңгімелесуді өткізу процедурасын нақтылайды.
2. Әңгімелесу барысы дыбыс- немесе бейнежазба құралдарын пайдаланумен белгіленеді.
Әңгімелесу барысында техникалық жазба құралдарының көмегімен белгіленген материалдар аттестаттау аяқталған сәттен алты ай мерзім бойы "Б" корпусының қызметшісі жұмыс істейтін мемлекеттік органның персоналды басқару қызметінде сақталады.
3. Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi уәкiлеттi органның (бұдан әрі – уәкілетті орган) немесе оның аумақтық бөлімшелері аттестаттау комиссияларында әңгімелесу өткізу бойынша жалпы үйлестіруді жүзеге асырады.
2-бөлім. Әңгімелесуді өткізу
4. Әңгімелесу аттестаттау комиссияларында орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдармен бекітілген және олардың интернет-ресурстарында орналастырылған әңгімелесу өткізу кестелері бойынша өткізіледі.
Әңгімелесу өткізу кестелері (бұдан әрі – Кесте) осы Нұсқаулықтың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құрастырылады.

Сноска. Приложение 5 в редакции приказа Председателя Агентства РК по делам государственной службы и противодействию коррупции от 30.01.2017 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Форма
Заключение по результатам тестирования на оценку личных компетенций
Фамилия, имя, отчество
(при его наличии) тестируемого:
фото
Дата тестирования:
Индивидуальный профиль компетенций
ИИН:
Должность:
Категория:
Государственный орган:
Программа:
Общий результат:
Достоверность ответов:
Уровни проявления компетенций
Уровень проявления компетенции: "А" – превосходный, "В" – эффективный,
"С" – удовлетворительный, "D" – минимальный.
Описание
Сильные стороны
Описание
Области для развития
Подпись администратора тестирования: ________________________________________________
Подпись оператора тестирования: _____________________________________________________
М.П. "____"_______________ 20 __ г.
Приложение 3
к приказу Председателя
Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы
и противодействию коррупции
от 31 декабря 2016 года № 112
Инструкция по проведению собеседования с административными государственными служащими корпуса "Б", подлежащими аттестации
Сноска. По всему тексту Инструкции слова "по оценке личных компетенций" заменены соответственно словами "о результатах тестирования на оценку личных компетенций" приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы и противодействию коррупции от 30.01.2017 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция по проведению собеседования с административными государственными служащими корпуса "Б", подлежащими аттестации (далее – Инструкция) детализирует процедуру проведения собеседования с административными государственными служащими корпуса "Б" (далее – служащий корпуса "Б") в аттестационных комиссиях.
2. Ход собеседования фиксируется с использованием средств аудио - или видеозаписи.
Материалы, зафиксированные в ходе собеседования с помощью технических средств записи, хранятся шесть месяцев с момента завершения аттестации в службе управления персоналом государственного органа, в котором работает служащий корпуса "Б".
3. Уполномоченный орган по делам государственной службы (далее – уполномоченный орган) и его территориальные подразделения осуществляют общую координацию по проведению собеседований в аттестационных комиссиях.
Глава 2. Проведение собеседования
4. Собеседования в аттестационных комиссиях проводятся по графику проведения собеседований, утверждаемому центральными государственными и местными исполнительными органами и размещаемому на их интернет-ресурсах.
График проведения собеседований (далее – График) составляется по форме, согласно приложению 1 к настоящей Инструкции.

5. "Б" корпусының қызметшісі жұмыс істейтін мемлекеттік органның персоналды басқару қызметі әңгімелесу өткізуге үш жұмыс күніне дейін, тиісті аттестаттау комиссиясының жұмыс органына толтырылған бағалау парағын және жеке құзыреттерді бағалайтын тест нәтижелері бойынша қорытындыны ұсынады.
6. Тиісті аттестаттау комиссиясының жұмыс органы "Б" корпусының қызметшісін әңгімелесу өткізу туралы оның өткізілуіне дейін кемінде бес жұмыс күнінен бұрын хабардар етеді.
Хабарландыру телефон арқылы немесе "Б" корпусы қызметшілерінің электрондық мекенжайына ақпарат жіберу жолымен жүзеге асырылады.
7. Аттестаттау комиссиясы әңгімелесуді аттестатталушы "Б" корпусы қызметшісінің қатысуымен өткізеді.
8. Әңгімелесу сәтiнде өзiн нашар сезiнген "Б" корпусының қызметшілері ол туралы комиссияның хатшысына әңгімелесуді өткізу басталғанға дейін хабарлайды.
Бұл жағдайда олар әңгімелесуден осы күнгі басқа уақытта немесе кестеге сәйкес басқа күні өтеді.
Растайтын құжаттарды ұсынбай өзiн нашар сезiну себебі бойынша екі рет әңгімелесуге қатыспаған "Б" корпусының қызметшілері аттестаттау комиссиясының отырысына дәлелсіз себеппен келмеген деп саналады және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңның 63-бабының 4-тармағына сәйкес қызметтен шығарылуға ұсынылады.
9. "Б" корпусының қызметшісімен әңгімелесуді бастаудың алдында аттестаттау комиссиясы оны бағалау парағымен және жеке құзыреттерді бағалайтын тест нәтижелері бойынша қорытындымен таныстырады.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 30.01.2017 № 22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
10. "Б" корпусының бір қызметшісімен әңгімелесуді өткізу уақыты жиырма минуттан аспайды.
11. Бір санаттағы лауазымдарды атқаратын "Б" корпусының қызметшілеріне сұрақтар тең санда қойылады.
12. Сұрақтар өзіне бейінді және құзыреттер бойынша сұрақтарды қамтиды.
Бейінді сұрақтар бағалау парағының екінші бөлімінде көрсетілген лауазымдық міндеттердің шеңберіне сүйене отырып қалыптастырылады. Қойылатын бейінді сұрақтардың саны екеуден көп болмауы тиіс.
Құзыреттер бойынша сұрақтар жеке құзыреттерді бағалайтын тест нәтижелері бойынша қорытындысында көрсетілген "Б" корпусының қызметшісін дамыту үшін облыстардан қалыптастырылады. Құзыреттер бойынша сұрақтар үшеуден көп болмауы тиіс.
13. Аттестаттау комиссиясының төрағасы мен мүшелері әрбір "Б" корпусының қызметшісіне бағаларды бағалау парағында жекеше қояды.
"Б" корпусының қызметшісін бағалау тек оның қойылған сұрақтарға жауабына негізделеді.
Бағалау барысында аттестаттау комиссиясының төрағасы мен мүшелері жағынан біржақтылық көріністеріне тыйым салынады.
"Б" корпусының қызметшісін бағалаудың нәтижелері нысаны осы Нұсқаулықтың 2-қосымшасына сәйкес анықталған аттестаттау парағының (бұдан әрі – аттестаттау парағы) "Әңгімелесуді бағалау" бөліміне енгізіледі.

5. В срок не позднее трех рабочих дней до проведения собеседования служба управления персоналом государственного органа, в котором работает служащий корпуса "Б", представляет в рабочий орган соответствующей аттестационной комиссии заполненный оценочный лист и заключение о результатах тестирования на оценку личных компетенций.
6. Рабочий орган соответствующей аттестационной комиссии уведомляет служащего корпуса "Б" о проведении собеседования не позднее пяти рабочих дней до ее проведения.
Уведомление осуществляется по телефону либо на электронный адрес служащего корпуса "Б".
7. Аттестационная комиссия проводит собеседование в присутствии аттестуемого служащего корпуса "Б".
8. Служащие корпуса "Б", имеющие неудовлетворительное самочувствие на момент собеседования, сообщают об этом секретарю комиссии до начала проведения собеседования.
В этом случае они проходят собеседование в другое время в течение этого дня либо в другой день согласно графику.
Служащие корпуса "Б" дважды не принявшие участие в собеседовании по причине неудовлетворительного самочувствия без предъявления подтверждающих документов считаются не явившимися на заседание аттестационной комиссии без уважительной причины и в соответствии с пунктом 4 статьи 63 Закона "О государственной службе Республики Казахстан" рекомендуются к увольнению.
9. Перед началом собеседования со служащим корпуса "Б" аттестационная комиссия ознакамливается с его оценочным листом и заключением о результатах тестирования на оценку личных компетенций.
Сноска. Пункт 9 с изменением, внесенным приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы и противодействию коррупции от 30.01.2017 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
10. Время проведения собеседования с одним служащим корпуса "Б" составляет не более двадцати минут.
11. Служащим корпуса "Б", занимающим должности одной категории, вопросы задаются в равном количестве.
12. Вопросы включают в себя профильные и по компетенциям.
Профильные вопросы формируются исходя из круга должностных обязанностей, указанных во втором разделе оценочного листа. Количество задаваемых профильных вопросов должно быть не более двух.
Вопросы по компетенциям формируются исходя из области для развития служащего корпуса "Б", указанной в заключении о результатах тестирования на оценку личных компетенций. Количество вопросов по компетенциям должно быть не более трех.
13. Председатель и члены аттестационной комиссии выставляют оценки в оценочном листе индивидуально на каждого служащего корпуса "Б".
Оценка служащего корпуса "Б" основывается только на его ответах на заданные вопросы.
При оценке не допускается проявление предвзятости со стороны председателя и членов аттестационной комиссии.
Результаты оценки служащего корпуса "Б" заносятся в раздел "Оценка собеседования" аттестационного листа (далее – аттестационный лист), форма которого установлена в приложении 2 к настоящей Инструкции.

Ескерту. 13-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 30.01.2017 № 22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
14. Әңгімелесуді бағалау бағалау парағы мен жеке құзыреттерді бағалайтын тест нәтижелері бойынша қорытындымен бірге "Б" корпусының қызметшісіне қатысты шешім қабылдау үшін негіз болып табылады.
"Б" корпусының қызметшісіне қатысты шешім аттестаттау парағының "Ұсынылатын шешім" бөлімінде көрсетіледі.
15. Әңгімелесу парақтарына оны толтырған тұлғалар қол қояды.
16. Аттестаттау комиссиясының қорытынды шешімі хаттамамен аттестаттау комиссиясының отырысы күнінен бастап үш жұмыс күні ішінде осы Нұсқаулықтың 3-қосымшасына сәйкес нысанда рәсімделеді.
Хаттама аттестаттау комиссиясының төрағасымен және хатшысымен бекітіледі және мөрмен расталады.
17. Әңгімелесу аяқталғаннан кейін аттестаттау комиссиясының хатшысы әңгімелесу парақтары мен қорытынды шешімнің хаттамасын әңгімелесудің басқа материалдарына қосып, қорытынды шешімнің хаттамасын қол қойылған сәтінен бір жұмыс күні ішінде оларды "Б" корпусының қызметшісі жұмыс істейтін персоналды басқару қызметіне сақтау үшін жолдайды.
Материалдарды сақтау мерзімі аттестаттау аяталған сәттен алты айды құрайды.
Аттестаттаудан өтуге жататын
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерімен
әңгімелесуді өткізу
нұсқаулығына
1-қосымша
Нысан
Бекітемін
Аттестаттау комиссиясының төрағасы
____________
20__ жылғы " " _________
_______________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
_______________________________________
(аттестаттау комиссиясының деңгейі)
№ р/с
Аттестатталатын қызметшінің Т.А.Ә.
(бар болған жағдайда)
Аттестатталатын қызметшінің лауазымы
Санаты
Құрылымдық бөлімше
Әңгімелесуден өту күні
Аттестаттаудан өтуге жататын
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерімен
әңгімелесуді өткізу
нұсқаулығына
2-қосымша
Нысан
Аттестаттау парағы
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Төрағасының 30.01.2017 № 22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Б" корпусы қызметшісінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
_________________________________________________________________
Лауазым _________________________________________________________
I. Жеке құзыреттерді бағалайтын тест нәтижелері: ______________________
(құзыреттер көрінісінің деңгейі)
II. Әңгімелесуді бағалау
№ р/с
Қойылатын сұрақтар
(бейінді/құзыреттер бойынша)

Сноска. Пункт 13 с изменением, внесенным приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы и противодействию коррупции от 30.01.2017 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
14. Оценка собеседования в совокупности с оценочными листами и заключением о результатах тестирования на оценку личных компетенций служит основанием для принятия решения в отношении служащего корпуса "Б".
Решение в отношении служащего корпуса "Б" указывается в разделе "Рекомендуемое решение" аттестационного листа.
15. Листы собеседования подписываются лицами, их заполнившими.
16. Итоговое решение аттестационной комиссии оформляется протоколом в течение трех рабочих дней со дня заседания аттестационной комиссии по форме согласно приложению 3 к настоящей Инструкции.
Протокол подписывается председателем, секретарем аттестационной комиссии и заверяется печатью.
17. После завершения собеседования секретарь аттестационной комиссии приобщает листы собеседования и протокол итогового решения к другим материалам собеседования и в течение одного рабочего дня с момента подписания протокола итогового решения передает их для хранения в службу управления персоналом, в котором работает служащий корпуса "Б".
Срок хранения материалов составляет шесть месяцев с момента завершения аттестации.
Приложение 1
к Инструкции по проведению
собеседования с административными
государственными служащими
корпуса "Б", подлежащими аттестации
Форма
Утверждаю
Председатель
аттестационной комиссии
____________
" " _________ 20__ года
_______________________________________
(наименование государственного органа)
_______________________________________
(уровень аттестационной комиссии)
№ п/п
Ф.И.О. (при наличии) аттестуемого служащего
Должность аттестуемого служащего
Категория
Структурное подразделение
Дата прохождения собеседования
Приложение 2
к Инструкции по проведению
собеседования с административными
государственными служащими
корпуса "Б", подлежащими аттестации
Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Председателя Агентства РК по делам государственной службы и противодействию коррупции от 30.01.2017 № 22 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Форма
Аттестационный Лист
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) служащего корпуса "Б" ___________________________________________
Должность___________________________________________________________________________________________
I. Результат тестирования на оценку личных компетенций: ______________________________________________
(уровень проявления компетенции)
II. Оценка собеседования
№ п/п
Задаваемые вопросы
(профильный/по компетенциям)

Балл (1-ден 4-ке дейін)*
1
2
3
Орташа балл
Ескертпе*:
1 балл – аттестатталушы жауап беруге қиналады, тәжірибеден нақты мысалды келтіре алмайды, сұрақты ашпайды немесе жауап беруден кетуге тырысады, өзінің міндеттер шеңберін қалыптастыруды қиналады, мемлекеттік органның қызметі туралы шамалы біледі;
2 балл – аттестатталушы сенімсіз жауап береді, абстрактілі мысалдарды келтіреді, жалпы сөздермен сөйлейді, өзінің функционалдық міндеттері мен мемлекеттік органның қызметі туралы жалпы біледі;
3 балл – аттестатталушы сұрақты біртіндеп ашады, барабар мысалдарды келтіреді, сауатты ойлайды, өзінің функционалдық міндеттерін жақсы білетінін көрсетеді және мемлекеттік органның қызметін жеткілікті түрде біледі;
4 балл – аттестатталушы сенімді және нақты жауап береді, тәжірибеден анық мысалдарды келтіреді, өзіне сын көзбен қарайды, қойылған сұрақтың тақырыбын толық меңгерген, сұрақтың түсінуін және жоғары интеллектуалдық әлеуетін, өзінің функционалдық міндеттерін өте жақсы білетінін көрсетеді және мемлекеттік органның қызметін біледі.
III. Ұсынылатын шешім
Иә/жоқ
Атқаратын мемлекеттік лауазымына сай келеді және мемлекеттік лауазымын жоғарылатуға ұсынылады
Атқаратын мемлекеттік лауазымына сай келеді
Атқаратын мемлекеттік лауазымына сай емес және мемлекеттік лауазымын төмендетуге ұсынылады
Атқаратын мемлекеттік лауазымына сай емес және қызметтен шығаруға ұсынылады
__________________________________________________________
Аттестаттау комиссиясы төрағасының/мүшесінің тегі, аты,
әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Қолы _______________ Күні __________________
Аттестаттаудан өтуге жататын
"Б" корпусының мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерімен
әңгімелесуді өткізу
нұсқаулығына
3-қосымша
Нысан
Аттестаттау комиссиясының қорытынды шешімінің хаттамасы
____________________________________________________________________
(мемлекеттік органның/бірыңғай аттесттатау комиссиясының атауы)
р/с
Қызметшінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Отырысқа қатысқан аттестаттау комиссиясы мүшелерінің саны
Аттестаттау комиссиясы мүшелерінің бағасы
Қабылданған шешім
атқаратын мемлекеттік лауазымына сай келеді және мемлекеттік лауазымын жоғарылатуға ұсынылады (дауыстар саны)
атқаратын мемлекеттік лауазымына сай келеді (дауыстар саны)
атқаратын мемлекеттік лауазымына сай емес және мемлекеттік лауазымын төмендетуге ұсынылады (дауыстар саны)
атқаратын мемлекеттік лауазымына сай емес және қызметтен шығаруға ұсынылады (дауыстар саны)
1
...
Комиссияның хатшысы: ________________________________________ Күні: _____________
(Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), қолы)
Комиссияның төрағасы: ________________________________________ Күні: _____________
(Т.А.Ә. (бар болған жағдайда), қолы)
Мөр орны

Балл (от 1 до 4)*
1
2
3
Средний балл
Примечание*:
1 балл – аттестуемый затрудняется отвечать, не способен привести конкретный пример из практики,
не раскрывает вопрос либо уходит от ответа, затрудняется сформулировать свой круг обязанностей, имеет
посредственное представление о деятельности государственного органа;
2 балла – аттестуемый отвечает не уверенно, приводит абстрактные примеры, выражается общими фразами,
имеет общее представление о своих функциональных обязанностях и о деятельности государственного органа;
3 балла – аттестуемый постепенно раскрывает вопрос, приводит адекватные примеры, грамотно размышляет,
демонстрирует хорошие знания своих функциональных обязанностей и достаточно неплохо разбирается
в деятельности государственного органа;
4 балла – аттестуемый уверенно отвечает, дает ответ по существу, приводит четкие примеры из практики,
самокритичен, полностью владеет темой заданного вопроса, демонстрирует понимание вопроса и высокий
интеллектуальный потенциал, отличное знание своих функциональных обязанностей и разбирается в деятельности
государственного органа.
III. Рекомендуемое решение
Да/Нет
Соответствует занимаемой государственной должности и рекомендуется к повышению в должности
Соответствует занимаемой государственной должности
Не соответствует занимаемой государственной должности и рекомендуется к понижению в государственной должности
Не соответствует занимаемой государственной должности и рекомендуется к увольнению
__________________________________________________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при наличии) председателя/члена аттестационной комиссии
Подпись _______________                                                      Дата __________________
Приложение 3
к Инструкции по проведению
собеседования с административными
государственными служащими
корпуса "Б", подлежащими аттестации
Форма
Протокол итогового решения аттестационной комиссии
_______________________________________________________________________
(наименование государственного органа/единой аттестационной комиссии)
п/п
Фамилия, Имя, Отчество (при наличии) служащего
Количество членов аттестационной комиссии, присутствовавших на заседании
Оценка членов аттестационной комиссии
Принятое решение
соответствует занимаемой государственной должности и рекомендуется к повышению в должности (количество голосов)
соответствует занимаемой государственной должности (количество голосов)
не соответствует занимаемой государственной должности и рекомендуется к понижению в государственной должности (количество голосов)
не соответствует занимаемой государственной должности и рекомендуется к увольнению (количество голосов)
1
...
Секретарь Комиссии: __________________________________________ Дата: _____________
(Ф.И.О. (при его наличии), подпись)
Председатель Комиссии: _______________________________________ Дата: _____________
(Ф.И.О. (при его наличии), подпись)
Место печати