Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Төрағасының 2016 жылғы 31 желтоқсандағы № 113 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 6 ақпанда № 14763 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 226 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының 27.12.2019 № 226 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректердің қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (бұдан әрі – Агенттік) жауапты құрылымдық бөлімшелері ашық деректер тізбесінде көзделген іс-шаралардың тиісті ақпараттарды ашық деректердің интернет-порталында орналастыра отырып, уақтылы және сапалы орындалуын қамтамасыз етсін.
3. "Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 22 бұйрығының күші жойылды деп есептелсін (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13642 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 6 мамырда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Агенттіктің Заң департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) Агенттіктің жауапты құрылымдық бөлімшелерінің басшыларын осы бұйрықпен оны әрі орындау үшін таныстырылуын;
3) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап он күнтізбелік күн ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiне косу үшін жолдануын;
4) осы бұйрықтың Агенттіктің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының жетекшілік ететін орынбасарларына жүктелсін.
6. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігінің төрағасы
Қ. Қожамжаров
КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар министрі
________________Д. Абаев
______ жылғы "____"___________
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі төрағасының
2016 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 113 бұйрығымен бекітілген
Ашық деректер интернет-порталында орналасатын ашық деректер тізбесі
Ашық деректер жиынының атауы
Өзекті ету кезеңі
Ұсыну мерзімі
Ашық деректер интернет-порталының дереккөзі (автоматтандырылған жұмыс орны арқылы (бұдан әрі – АЖО) немесе мемлекеттік органның API жүйесі арқылы)
Жауапты бөлімше
1.
ҚР МҚІжСЖҚА құрылымы туралы ақпарат
жыл сайын
20 ақпанға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Персоналды басқару қызметі
2.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер сапасына қоғамдық мониторинг нәтижелері
жыл сайын
15 қаңтарға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет көрсету департаменті
3.
Ведомство, аумақтық органдар,
ҚР МҚІжСЖҚА ведомствоға қарасты ұйымдары туралы ақпарат
жыл сайын
20 ақпанға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Персоналды басқару қызметі
4.
ҚР МҚІжСЖҚА бос орындар туралы ақпарат
тоқсан сайын
есеп беру кезеңінен кейінгі айдың
15 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Персоналды басқару қызметі
5.
ҚР МҚІжСЖҚА басшылығының азаматтарды қабылдау кестесі
тоқсан сайын
есеп беру кезеңінен кейінгі айдың
25 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Әкімшілік департаменті
6.
ҚР МҚІжСЖҚА Қоғамдық кеңесінің жұмысы туралы ақпарат
жыл сайын
20 қаңтарға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Әкімшілік департаменті
7.
Мемлекеттік қызмет кадрларының гендерлік құрамы туралы ақпарат
жыл сайын
20 ақпанға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет департаменті
8.
Мемлекеттік қызмет кадрларының жас құрамы туралы ақпарат
жыл сайын
20 ақпанға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет департаменті
9.
Мемлекеттік қызметшілердің білімі туралы статистикалық ақпарат
жыл сайын
20 ақпанға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет департаменті
ҚР Президенті жанындағы МБА
10.
Мемлекеттік қызметшілердің өтілі туралы статистикалық ақпарат
жыл сайын
20 ақпанға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет департаменті
11.
Мемлекеттік қызметке үміткерлерге қойылатын талаптар
жыл сайын
20 ақпанға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет департаменті
12.
Мемлекеттік органдарда конкурстар өткізу нәтижелері туралы ақпарат
жыл сайын
20 ақпаныға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет департаменті
13.
Мемлекеттік қызметшілерді заңдарды білуге тестілеу нәтижелері және жеке қасиеттерін бағалау бойынша статистикалық ақпарат
жыл сайын
20 ақпаныға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет департаменті
14.
ҚР МҚІжСЖҚА Әдеп жөніндегі кеңестерінің жұмыс нәтижелері туралы ақпарат
тоқсан сайын
есеп беру кезеңінен кейінгі айдың
15 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Мемлекеттік қызмет саласындағы бақылау департаменті
15.
Мемлекеттік органдар, ұйымдар мен квазимемлекеттік сектор субъектілерінің сыбайлас жемқорлық тәуекелді сырттай талдау нәтижелері бойынша ақпарат
талдау жүргізу қорытындысы бойынша
анықтамаға қол қойған күннен бастап 10 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат департаменті
16.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру жөнінде ақпарат
тоқсан сайын
есеп беру кезеңінен кейінгі айдың
5 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат департаменті
17.
Мемлекеттік қызметтер көрсету сапасын бақылау нәтижелері туралы ақпарат
тоқсан сайын
есеп беру кезеңінен кейінгі айдың
20 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет көрсету департаменті
18.
Мемлекеттік қызмет және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша халықаралық шарттар тізбесі
жыл сайын
15 қаңтарға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Стратегиялық әзірлемелер мен халықаралық бағдарламалар департаменті
19.
ҚР МҚІжСЖҚА желісі бойынша жүргізілетін халықаралық іс-шаралар туралы ақпарат
тоқсан сайын
15 қаңтарға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Стратегиялық әзірлемелер мен халықаралық бағдарламалар департаменті
20.
ҚР МҚІжСЖҚА
стратегиялық жоспары
бекіту қорытындысы бойынша
оны бекіткен күннен бастап
10 күнтізбелік күн ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Стратегиялық әзірлемелер мен халықаралық бағдарламалар департаменті
21.
ҚР МҚІжСЖҚА
операциялық жоспары
жыл сайын
ҚР МҚІжСЖҚА
стратегиялық жоспарына қол қойылған күннен бастап 10 күнтізбелік күн ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Стратегиялық әзірлемелер мен халықаралық бағдарламалар департаменті
22.
ҚР МҚІжСЖҚА
Стратегиялық жоспарын іске асыру туралы есеп
жыл сайын
20 ақпанға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Стратегиялық әзірлемелер мен халықаралық бағдарламалар департаменті
23.
Оқиғалар күнтізбесі
жыл сайын
20 ақпанға
бірге орындаушылар үшін:
5 ақпанға
ҚР МҚІжСЖҚА
Журтшылықпен байланыс департаментіне ақпарат ұсыну
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Жұртшылықпен байланыс жөніндегі департаменті
ҚР МҚІжСЖҚА Әкімшілік департаменті
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет департаменті
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер департаменті
ҚР МҚІжСЖҚА
Стратегиялық әзірлемелер мен халықаралық бағдарламалар департаменті
ҚР МҚІжСЖҚА
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат департаменті
ҚР МҚІжСЖҚА
Мемлекеттік қызмет саласындағы бақылау департаменті
24.

Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 31 декабря 2016 года № 113. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2017 года № 14763. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 27 декабря 2019 года № 226
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 27.12.2019 № 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Ответственным структурным подразделениям Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (далее - Агентство) обеспечить своевременное и качественное исполнение мероприятий, предусмотренных в перечне открытых данных, с размещением соответствующей информации на интернет-портале открытых данных.
3. Признать утратившим силу приказ Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 22 "Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13642, опубликованный 6 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
4. Юридическому департаменту Агентства в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его опубликование;
2) ознакомление с настоящим приказом руководителей ответственных структурных подразделений Агентства для дальнейшего его исполнения;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства.
5. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующих заместителей Председателя Агентства.
6. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан по делам
государственной службы и
противодействию коррупции
К. Кожамжаров
"СОГЛАСОВАН"
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
________________Д. Абаев
"____" _____________ ________ года
Утвержден
приказом Председателя
Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы и противодействию коррупции
от 31 декабря 2016 года № 113
Перечень
открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Наименование набора открытых данных Период актуализации Срок предоставления Источник (через автоматизированное рабочее место (далее – АРМ) интернет-портала открытых данных или через API системы государственного органа) Ответственное подразделение
1.
Информация о структуре АДГСиПК РК
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Служба управления персоналом АДГСиПК РК
2.
Результаты общественного мониторинга качества оказания государственных услуг
ежегодно
к 15 января
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственных услуг АДГСиПК РК
3.
Информация о ведомстве, территориальных органах, подведомственных организациях АДГСиПК РК
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Служба управления персоналом АДГСиПК РК
4.
Информация об имеющихся вакансиях в АДГСиПК РК
ежеквартально
к 15 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Служба управления персоналом АДГСиПК РК
5.
График приема граждан руководства АДГСиПК РК
ежеквартально
к 25 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Административный департамент АДГСиПК РК
6.
Информация о работе Общественного Совета АДГСиПК РК
ежегодно
к 20 января
АРМ интернет-портала открытых данных
Административный департамент АДГСиПК РК
7.
Информация о гендерном составе кадров государственной службы
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной службы АДГСиПК РК
8.
Информация о возрастном составе кадров государственной службы
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной службы АДГСиПК РК
9.
Статистическая информация об образовании государственных служащих
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной службы АДГСиПК РК АГУ при Президенте РК
10.
Статистическая информация о стаже государственных служащих
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной службы АДГСиПК РК
11.
Требования для претендентов на государственную службу
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной службы АДГСиПК РК
12.
Информация о результатах проведения конкурсов в государственных органах
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной службы АДГСиПК РК
13.
Статистическая информация о результатах тестирования государственных служащих на знание законодательства и результатах оценки личных качеств
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной службы АДГСиПК РК
14.
Информация о результатах работы Советов по этике АДГСиПК РК
ежеквартально
к 15 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент контроля в сфере государственной службы АДГСиПК РК
15.
Информация о результатах внешнего анализа коррупционных рисков в деятельности государственных органов, организаций, субъектов квазигосударственного сектора
по итогам проведения анализа
в течение 10 рабочих дней со дня подписания справки
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент антикоррупционной политики АДГСиПК РК
16.
Информация по формированию антикоррупционной культуры
ежеквартально
к 5 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент антикоррупционной политики АДГСиПК РК
17.
Информация о результатах контроля за качеством оказания государственных услуг
ежеквартально
к 20 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственных услуг АДГСиПК РК
18.
Перечень международных договоров по вопросам государственной службы и противодействия коррупции
ежегодно
к 15 января
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегических разработок и международных программ АДГСиПК РК
19.
Информация о международных мероприятиях, проводимых по линии АДГСиПК РК
ежеквартально
к 15 января
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегических разработок и международных программ АДГСиПК РК
20.
Стратегический план АДГСиПК РК
по итогам утверждения
в течение 10 календарных дней со дня его утверждения
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегических разработок и международных программ АДГСиПК РК
21.
Операционный план АДГСиПК РК
ежегодно
в течение 10 календарных дней со дня подписания Стратегического плана АДГСиПК РК
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегических разработок и международных программ АДГСиПК РК
22.
Отчет о реализации Стратегического плана АДГСиПК РК
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент стратегических разработок и международных программ АДГСиПК РК
23.
Календарь событий
ежегодно
к 20 февраля для соисполнителей: к 5 февраля предоставить информацию в Департамент по связям с общественностью АДГСиПК РК
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент по связям с общественностью АДГСиПК РК Административный департамент АДГСиПК РК
Департамент государственной службы АДГСиПК РК
Департамент государственных услуг АДГСиПК РК
Департамент стратегических разработок и международных программ АДГСиПК РК
Департамент антикоррупционной политики АДГСиПК РК
Департамент контроля в сфере государственной службы АДГСиПК РК
24.

Қазақстан Республикасының 2015 – 2025 жылдарға арналған сыбайлас жемқорлыққа қарсы стратегиясын іске асыру 2015 – 2017 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру бойынша ақпарат
жыл сайын
есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 5 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат департаменті
ҚР Президенті жанындағы МБА
25.
Анықталған сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар туралы ақпарат
тоқсан сайын
есеп беру кезеңінен кейінгі айдың
15 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросы
26.
Ұсынылатын мемлекеттік қызметтер тізбесі
жыл сайын
20 ақпанға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызметтер департаменті
27.
Персоналды басқару бойынша жұмыс тиімділігін бағалау нәтижелері
жыл сайын
1 шілдеге
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет департаменті
28.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте ғылыми-зерттеу, оқу, баспа қызметіне қатысу
жыл сайын
20 ақпаныға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет департаменті
ҚР Президенті жанындағы МБА
29.
Мемлекеттік органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілерді оның ішінде шетелде даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру мәселелері бойынша қызметі туралы ақпарат
жыл сайын
20 ақпаныға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет департаменті
30.
Жеке және заңды тұлғалардың шағымдарын қарау нәтижелері
тоқсан сайын
есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 10-ші күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Әкімшілік департаменті
31.
Мемлекеттік қызмет саласындағы бақылау нәтижелері туралы ақпарат
жарты жылда бір рет
есеп беру кезеңінен кейінгі айдың
15 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Мемлекеттік қызмет саласындағы бақылау департаменті
32.
Мемлекеттік органдардың, ұйымдардың, квазимемлекеттік сектордың бұзушылықтардың себептері мен жағдайларын жою бойынша ұсынымдарды орындау мониторингінің нәтижелері
тоқсан сайын
есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 5 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат департаменті
33.
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы мониторинг нәтижелері
тоқсан сайын
есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 25 күніне
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА
Сыбайлас жемқорлыққа қарсы саясат департаменті
34.
Мемлекеттік қызметшілер лауазымдарының тізілімі
жыл сайын
20 ақпаныға
Ашық деректер интернет-порталының АЖО
ҚР МҚІжСЖҚА Мемлекеттік қызмет департаменті
Қысқартулардың толық жазылуы:
ҚР МҚІжСЖҚА – Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі;
AЖО – ашық деректердің жиынын орналастыру үшін интернет-порталда мемлекеттік органның автоматтандырылған жұмыс орны;
API – (application programming interface) – сыртқы бағдарламалық өнімдерде пайдалану үшін қосымшамен (кітіапхана, сервис) ұсынылатын қосымшаларды бағдарламалау интерфейсі, дайын бағдарламалар жиыны.

Информация об исполнении плана мероприятии на 2015-2017 годы по реализации Антикоррупционной стратегии Республики Казахстан на 2015-2025 годы
ежегодно
к 5 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент антикоррупционной политики АДГСиПК РК АГУ при Президенте РК
25.
Информация о выявленных коррупционных правонарушениях
ежеквартально
к 15 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Национальное бюро по противодействию коррупции
26.
Перечень предоставляемых государственных услуг АДГСиПК РК
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной службы АДГСиПК РК
27.
Результаты оценки эффективности по управлению персоналом
ежегодно
к 1 июля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной службы АДГСиПК РК
28.
Участие в научно-исследовательской, учебной, издательской деятельности в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной службы АДГСиПК РК АГУ при Президенте РК
29.
Информация о деятельности государственных органов по вопросам подготовки, переподготовки и повышения квалификации административных государственных служащих, в том числе и за рубежом
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной службы АДГСиПК РК
30.
Результаты рассмотрения жалоб физических и юридических лиц
ежеквартально
к 10 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Административный департамент АДГСиПК РК
31.
Информация о результатах контроля в сфере государственной службы
один раз в полугодие
к 15 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент контроля в сфере государственной службы АДГСиПК РК
32.
Результаты мониторинга исполнения государственными органами, организациями, субъектами квазигосударственного сектора рекомендаций по устранению причин и условий, способствующих коррупции
ежеквартально
к 5 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент антикоррупционной политики АДГСиПК РК
33.
Результаты антикоррупционного мониторинга
ежеквартально
к 25 числу месяца следующего за отчетным периодом
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент антикоррупционной политики АДГСиПК РК
34.
Реестр должностей политических и административных государственных служащих
ежегодно
к 20 февраля
АРМ интернет-портала открытых данных
Департамент государственной службы АДГСиПК РК
Расшифровка аббревиатур:
АДГСиПК РК – Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции;
APM – автоматизированное рабочее место государственного органа на интернет-портале для размещения наборов открытых данных;
API – (application programming interface) – интерфейс программирования приложений, набор готовых программ, предоставляемых приложением (библиотекой, сервисом) для использования во внешних программных продуктах.