Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 15-1292 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 28 шілдеде № 1041 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 1-тармағына және «Ақпараттандыру туралы» 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 15-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын ашық деректер тізбесі бекітілсін.
2. Астана қаласы әкімдігінің мемлекеттік мекемелері ашық деректерді уақытында және сапалы орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. «Астана қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімі аппаратының басшысы О.А. Бектеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Ә. Жақсыбеков
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрлігі
________________Д. Абаев
2016 жылғы 28 маусым
Астана қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 15-1292 қаулысымен бекітілді
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын
ашық деректер тізбесі
Р/с №
Ашық деректер жиынтығының атауы
Өзектендіру кезеңі
Ұсыну мерзімі
Дереккөзі
Жауаптылар
1
2
3
4
5
6
1.
Астана қаласы әкімдігінің дерегі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
Астана қаласы әкімінің аппараты, ақпараттық технологиялар бөлімі
2.
Астана қаласы әкімдігінің құрылымдық бөлімшелері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
Астана қаласы әкімінің аппараты, мемлекеттік-құқық бөлімі
3.
Жергілікті атқарушы органның ведомстволық бағыныстағы мекемелері
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейін 10 күніне
автоматтандырылған жұмыс орны
Әкімдіктің құрылымдық бөлімшелері
4.
Мемлекеттік қызметтер тізбесі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
Астана қаласы әкімінің аппараты, мемлекеттік қызметтер көрсету сапасының сақталуын бақылау жөніндегі бөлім
5.
Жергілікті атқарушы орган беретін лицензиялар мен рұқсат құжаттарының тізбесі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
Лицензиялар мен рұқсат құжаттарын беруге жауапты басқармалар
Мәдениет
6.
Мәдениет үйлер туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» ММ
7.
Мұражайлар туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» ММ
8.
Кітапханалар туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» ММ
9.
Театрлар туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» ММ
10.
Цирктер туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» ММ
11.
Кинотеатрлар туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» ММ
12.
Саябақтар туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» ММ
13.
Зообақтар туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» ММ
14.
Жоспарланған мәдени іс-шаралар тізбесі
Ай сайын
есепті кезеңнен кейін 10 күніне
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» ММ
Спорт
15.
Стадиондар туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ
16.
Спорттық кешендер туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ
Денсаулық сақтау
17.
Ауруханалар
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Денсаулық сақтау басқармасы» ММ
18.
Емханалар
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Денсаулық сақтау басқармасы» ММ
19.
Медициналық орталықтар
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Денсаулық сақтау басқармасы» ММ
20.
Дәріханалар
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Денсаулық сақтау басқармасы» ММ
21.
Екпенің ұлттық күнтізбесі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Денсаулық сақтау басқармасы» ММ
Сумен жабдықтау
22.
Сумен жабдықтау объектілері туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы» ММ
23.
Субұрғыш объектілері туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы» ММ
24.
Қоқысты шығару объектілері туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы» ММ
25.
Мемлекеттік сатып алу жоспары
Ай сайын
есепті кезеңнен кейін 10 күніне
автоматтандырылған жұмыс орны
Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Астана су арнасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
26.
Борышкерлердің тізімі
Ай сайын
есепті кезеңнен кейін 10 күніне
автоматтандырылған жұмыс орны
Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Астана су арнасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
27.
Су сапасы
Апта сайын
үнемі
автоматтандырылған жұмыс орны
Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Астана су арнасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
28.
Құқықтық ақпарат
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Астана су арнасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
29.
Көрсететін қызмет бойынша жалпы ақпарат
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейін 10 күніне
автоматтандырылған жұмыс орны
Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Астана су арнасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
30.
Бос орындар
Ай сайын
есепті кезеңнен кейін 10 күніне
автоматтандырылған жұмыс орны
Астана қаласы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы «Астана су арнасы» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
31.
Ыстық суды өшіру бойынша жоспарлар
Апта сайын
үнемі
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы» ММ
32.
Қалалық коммуналдық қызметтің байланыс ақпараты
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы» ММ
Білім
33.
Мектепке дейінгі ұйымдар
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Білім басқармасы» ММ
34.
Орта білім ұйымдары (бастауыш, негізгі орта, жалпы орта)
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Білім басқармасы» ММ
35.
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Білім басқармасы» ММ
36.
Мамандандырылған білім ұйымдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Білім басқармасы» ММ
37.
Ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балалар мен жетім балалар үшін білім ұйымдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Білім басқармасы» ММ
38.
Арнайы білім ұйымдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Білім басқармасы» ММ
39.
Балалар үшін қосымша білім ұйымдары
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Білім басқармасы» ММ
Жолдар
40.
Жол құрылысы объектілері туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Автомобиль жолдары басқармасы» ММ
41.
Жолды жөндеу объектілері туралы дерек
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Автомобиль жолдары басқармасы» ММ
42.
Жолды абаттандыру объектілері туралы дерек
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Автомобиль жолдары басқармасы» ММ
Көлік
43.
Автопарктер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Жолаушылар көлігі басқармасы» ММ
44.
Қалалық автокөлік бағдарлары
Тоқсан сайын
есепті кезеңнен кейін 10 күніне
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Жолаушылар көлігі басқармасы» ММ
45.
Жаяу өту жолдарының тізімі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Автомобиль жолдары басқармасы» ММ
Энергетика және коммуналдық шаруашылық
46.
Газбен қамсыздандыру объектілері туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Энергетика басқармасы» ММ
47.
Энергия сақтау объектілері туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Энергетика басқармасы» ММ
48.
Пәтерлер иелері кооперативтерінің тізімі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Тұрғын үй инспекциясы басқармасы» ММ
49.
Сұйытылған газ тарифі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Энергетика басқармасы» ММ
50.
Электрмен жабдықтау тарифі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Энергетика басқармасы» ММ
51.
Жылу энергиясының тарифі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Энергетика басқармасы» ММ
52.
Сумен жабдықтау және су бұру тарифі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы» ММ
53.
Қоқысты шығару тарифі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы» ММ
Кәсіпкерлік
54.
Тұтыну себетіне кіретін азық-түліктер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Ауыл шаруашылық басқармасы» ММ
55.
Тұтыну себетіне кіретін азық-түлік бағасы, өткен жылдарға
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Ауыл шаруашылық басқармасы» ММ
56.
Ірі супермаркеттер және базарлар тізбесі
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» ММ
Әлеуметтік қамтамасыз ету
57.
Қарттар үйлері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы» ММ
58.
Мүгедектер үйлері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы» ММ
59.
Ардагерлер үйлері
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы» ММ
60.
Санаторийлер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы» ММ
61.
Пансионаттар
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автоматтандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы» ММ
Құрылыс
62.
Агроөнеркәсіп кешенінің объектілері туралы деректер (қайта өңдеу)
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автомат тандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Құрылыс басқармасы» ММ
63.
Қаумалдар туралы деректер
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автомат тандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Құрылыс басқармасы» ММ
64.
Құрылыс жұмыстары бойынша жоспарлар
Жыл сайын
1 желтоқсанға дейін
автомат тандырылған жұмыс орны
«Астана қаласының Құрылыс басқармасы» ММ

Об утверждении перечня открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Постановление акимата города Астаны от 17 июня 2016 года № 15-1292. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 июля 2016 года № 1041. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26 декабря 2018 года № 07-2059 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 26.12.2018 № 07-2059 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 15 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень открытых данных, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Государственным учреждениям акимата города Астаны обеспечить своевременное и качественное размещение открытых данных.
3. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Аппарат акима города Астаны" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя Государственного учреждения "Аппарат акима города Астаны" Бектенова О.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
А. Джаксыбеков
Согласовано:
Министерство информации и
коммуникаций Республики Казахстан
______________ Д. Абаев
28 июня 2016 года
Утвержден
постановлением акимата
города Астаны
от 17 июня 2016 года № 15-1292
Перечень открытых данных, размещаемых
на интернет-портале открытых данных
№ п/п
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник
Ответственные
1
2
3
4
5
6
1.
Данные акимата города Астаны
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Аппарат акима города Астаны, отдел информационных технологий
2.
Структурные подразделения акимата города Астаны
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Аппарат акима города Астаны, государственно-правовой отдел
3.
Подведомственные учреждения местного исполнительного органа
Ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
автоматизированное рабочее место
Структурные подразделения акимата
4.
Перечень государственных услуг
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Аппарат акима города Астаны, отдел по контролю за соблюдением качества предоставления государственных услуг
5.
Перечень лицензий и разрешительных документов, выдаваемых местным исполнительным органом
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Управления, ответственные за выдачу лицензий и разрешительных документов
Культура
6.
Данные о домах культуры
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации города Астаны"
7.
Данные о музеях
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации города Астаны"
8.
Данные о библиотеках
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации города Астаны"
9.
Данные о театрах
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации города Астаны"
10.
Данные о цирках
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации города Астаны"
11.
Данные о кинотеатрах
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации города Астаны"
12.
Данные о парках
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации города Астаны"
13.
Данные о зоопарках
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации города Астаны"
14.
Перечень запланированных культурных мероприятий
Ежемесячно
к 10 числу после отчетного периода
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации города Астаны"
Спорт
15.
Данные о стадионах
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта города Астаны"
16.
Данные о спортивных комплексах
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта города Астаны"
Здравоохранение
17.
Больницы
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление здравоохранения города Астаны"
18.
Поликлиники
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление здравоохранения города Астаны"
19.
Медицинские центры
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление здравоохранения города Астаны"
20.
Аптеки
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление здравоохранения города Астаны"
21.
Национальный календарь прививок
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление здравоохранения города Астаны"
Водоснабжение
22.
Данные об объектах водоснабжения
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление коммунального хозяйства города Астаны"
23.
Данные об объектах водоотведения
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление коммунального хозяйства города Астаны"
24.
Данные об объектах вывоза мусора
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление коммунального хозяйства города Астаны"
25.
План государственных закупок
Ежемесячно
к 10 числу после отчетного периода
автоматизированное рабочее место
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Астана су арнасы" акимата города Астаны
26.
Списки должников
Ежемесячно
к 10 числу после отчетного периода
автоматизированное рабочее место
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Астана су арнасы" акимата города Астаны
27.
Качество воды
Еженедельно
Постоянно
автоматизированное рабочее место
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Астана су арнасы" акимата города Астаны
28.
Правовая информация
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Астана су арнасы" акимата города Астаны
29.
Общая информация по предоставлению услуг
Ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
автоматизированное рабочее место
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Астана су арнасы" акимата города Астаны
30.
Вакансии
Ежемесячно
к 10 числу после отчетного периода
автоматизированное рабочее место
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Астана су арнасы" акимата города Астаны
31.
Планы по отключению горячей воды
Еженедельно
постоянно
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление коммунального хозяйства города Астаны"
32.
Контактная информация городских коммунальных служб
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление коммунального хозяйства города Астаны"
Образование
33.
Дошкольные организации
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление образования города Астаны"
34.
Организации среднего образования (начального, основного среднего, общего среднего)
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление образования города Астаны"
35.
Организации технического и профессионального образования
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление образования города Астаны"
36.
Специализированные организации образования
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление образования города Астаны"
37.
Организации образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление образования города Астаны"
38.
Специальные организации образования
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление образования города Астаны"
39.
Организации дополнительного образования для детей
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление образования города Астаны"
Дороги
40.
Данные об объектах строительства дорог
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление автомобильных дорог города Астаны"
41.
Данные об объектах ремонта дорог
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление автомобильных дорог города Астаны"
42.
Данные об объектах благоустройства дорог
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление автомобильных дорог города Астаны"
Транспорт
43.
Автопарки
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта города Астаны"
44.
Маршруты городского автотранспорта
Ежеквартально
к 10 числу после отчетного периода
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта города Астаны"
45.
Список пешеходных переходов
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление автомобильных дорог города Астаны"
Энергетика и коммунальное хозяйство
46.
Данные об объектах газоснабжения
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление энергетики города Астаны"
47.
Данные об объектах энергосбережения
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление энергетики города Астаны"
48.
Список кооперативов собственников квартир
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление жилищной инспекции города Астаны"
49.
Тарифы на сжиженный газ
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление энергетики города Астаны"
50.
Тарифы на электроснабжение
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление энергетики города Астаны"
51.
Тарифы на тепловую энергию
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление энергетики города Астаны"
52.
Тарифы на водоснабжение и водоотведение
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление коммунального хозяйства города Астаны"
53.
Тарифы на вывоз мусора
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Астаны"
Предпринимательство
54.
Продукты питания, входящие в продовольственную корзину
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства города Астаны"
55.
Цены на продукты питания, входящие в продовольственную корзину, за прошлые годы
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства города Астаны"
56.
Перечень крупных супермаркетов и рынков
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление предпринимательства и промышленности города Астаны"
Социальное обеспечение
57.
Дома престарелых
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны"
58.
Дома инвалидов
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны"
59.
Дома ветеранов
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны"
60.
Санатории
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны"
61.
Пансионаты
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны"
Строительство
62.
Данные об объектах агропромышленного комплекса (переработка)
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление строительства города Астаны"
63.
Данные о заказниках
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление строительства города Астаны"
64.
Планы по ремонтным работам
Ежегодно
до 1 декабря
автоматизированное рабочее место
Государственное учреждение "Управление строительства города Астаны"