Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы Көкшетау қаласы, елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының ставкаларын жоғарылату (төмендету) туралы және Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы елді мекендердің, Көкшетау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 25 қарашадағы № С-5/8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 5619 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № С-24/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 22.11.2018 № С-24/6 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "ставкаларын", "ставкалары", "жоғарылату", "жоғарлату", "(төмендету)", "жоғарылатылсын", "(төмендетілсін)" сөздері "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "арттыру", "арттыру", "(азайту)", "арттырылсын", "(азайтылсын)" сөздеріне ауыстырылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 20.03.2018 № С-19/7 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 20.03.2018 № С-19/7 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы елді мекендердің, Көкшетау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасы 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы Көкшетау қаласы, елді мекендер жер учаскелеріне жер салығының мөлшерлемелері 2 қосымшаға сәйкес арттырылсын (азайтылсын).
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 5-ші кезектен
тыс сессиясының төрағасы,
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Б.Ғайса
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі Е.Маржықпаев
2016 жылғы "25" қараша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2016 жылғы 25 қарашадағы
№ С-5/8 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы елді мекендердің, Көкшетау қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасы
Аймақтың №
Аймақтын атауы

О повышении (понижении) ставок земельного налога на земельные участки города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау и об утверждении схемы зонирования земель города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 25 ноября 2016 года № С-5/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 декабря 2016 года № 5619. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 22 ноября 2018 года № С-24/6
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 22.11.2018 № С-24/6 (вводится в действие с 01.01.2019).
Сноска. В заголовке и по всему тексту внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 20.03.2018 № С-19/7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 20.03.2018 № С-19/7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Утвердить схему зонирования земель города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау, согласно приложению 1.
2. Повысить (понизить) ставки земельного налога на земельные участки города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау, согласно приложению 2.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
5-ой внеочередной сессии,
секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Б.Ғайса
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"25" ноября 2016 года
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 25 ноября 2016 года
№ С-5/8
Схема зонирования земель города Кокшетау, населенных пунктов в административных границах города Кокшетау
№ зоны
Наименование зоны