Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округі 42 Разъезді елді мекенінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 қаңтардағы № А-12 қаулысы және Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 48/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 ақпанда № 5238 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес аумақтарда Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округі 42 Разъезді елді мекенінің шекаралары (шегін) белгіленсін.
2. «Аршалы ауданының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі жер - есебі құжаттарына қажетті өзгерістерді енгізсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
Аршалы аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы                                   Е.Казбеков
Аршалы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ю.Сериков
Аршалы ауданы әкімдігінің

Об установлении границ (черты) населенного пункта Разъезда 42 Волгодоновского сельского округа Аршалынского района
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 15 января 2016 года № А-12 и решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2016 года № 48/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 февраля 2016 года № 5238
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черту) населенного пункта Разъезда 42 Волгодоновского сельского округа Аршалынского района в площадях согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел земельных отношений Аршалынского района» внести необходимые изменения в земельно-учетную документацию.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов
Председатель сессии
Аршалынского районного
маслихата                                  Е.Казбеков
Секретарь Аршалынского
районного маслихата                        Ю.Сериков
Приложение
к совместному постановлению
акимата Аршалынского района
от 15 января 2016 года № А-12
и решению Аршалынского
районного маслихата