Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 25/6 "Аршалы ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 10/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қаңтарда № 5712 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 25/6 "Аршалы ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4152 тіркелген, аудандық "Аршалы айнасы", "Вперед" газеттерінде 2014 жылғы 16 мамырда жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрайымы А.Козлова
Аудандық мәслихаттың
Хатшысы Қ.Шедербеков

О признании утратившим силу решения Аршалынского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 25/6 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Аршалынского района"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2016 года № 10/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2017 года № 5712
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аршалынского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Аршалынского района" от 27 марта 2014 года № 25/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4152, опубликовано 16 мая 2014 года в районных газетах "Аршалы айнасы", "Вперед").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата А.Козлова
Секретарь районного
Маслихата К.Шедербеков