Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С 21/7 "Атбасар ауданының Атбасар қаласы және ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С 7/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қаңтарда № 5692 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына, "Ақмола облысы Атбасар ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № А-11/451 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 6С-5-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5578 тіркелген) шешіміне сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "Атбасар ауданының Атбасар қаласы және ауылдық елді мекендердегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С 21/7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3993 тіркелген, 2014 жылғы 7 ақпандағы "Атбасар", "Простор" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешiмнің 2 қосымшасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ақсеитова С.К.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.Н.Никишов
23 желтоқсан 2016 жыл
2016 жылғы 23 желтоқсандағы

О внесении изменения в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 5С 21/7 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Атбасар и сельских населенных пунктов Атбасарского района"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 6С 7/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 января 2017 года № 5692
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением акимата Акмолинской области от 19 сентября 2016 года № А-11/451 и решением Акмолинского областного маслихата от 19 сентября 2015 года № 6С-5-4 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Атбасарского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5578), Абасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Атбасар и сельских населенных пунктов Атбасарского района" от 25 декабря 2013 года № 5С 21/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3993, опубликовано 7 февраля 2014 года в газетах "Атбасар", "Простор") следующее изменение:
приложение 2 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Аксеитова С.К.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.Н.Никишов
23 декабря 2016 года
Приложение
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года