Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 5С-27-2 "Астрахан ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-14-7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қаңтарда № 5689 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 5С-27-2 "Астрахан ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4089 тіркелген, 2014 жылғы 24 сәуірде аудандық "Маяк" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
Г.Мұқанова
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов
23.12.2016 ж

О признании утратившим силу решения Астраханского районного маслихата от 11 марта 2014 года № 5С-27-2 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Астраханского района"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 6С-14-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 января 2017 года № 5689
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Астраханского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Астраханского района" от 11 марта 2014 года № 5С-27-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4089, опубликовано 24 апреля 2014 года в районной газете "Маяк").
2. Настоящее решение вступает с силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Астраханского районного
маслихата
Г.Муканова
Секретарь
Астраханского районного
маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов
23.12.2016 г