Бұланды аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 20 ақпандағы № 5С-24/2 "Бұланды ауданының Макинск қаласы, ауылдық елді мекендерді жер учаскелерінің жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 6С-2/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 сәуірде № 5304 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 7С-19/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 31.03.2022 № 7С-19/2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 9 бабына, 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 387 бабына, Қазақстан Республикасынын 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңнының 6 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 20 ақпандағы № 5С-24/2 "Бұланды ауданының Макинск қаласы, ауылдық елді мекендерді жер учаскелерінің жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4043 тіркелген, 2015 жылғы 29 мамырда "Бұланды таңы" газетінде және 2015 жылғы 29 мамырда "Вести Бұланды жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Бұланды ауданының Макинск қаласы, ауылдық елді мекендерді жер учаскелерінің жер салығының базалық ставкалары 1, 2 қосымшаларға сәйкес жоғарылатылсын".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 2-сессияның төрағасы Т.Садвақасов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімі Қ.Испергенов
19 сәуір 2016 жыл
Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі мемлекеттік кірістер комитеті
Ақмола облысы бойынша мемлекеттік
кірістер департаментінің Бұланды ауданы
бойынша мемлекеттік кірік басқармасы
РММ-нің басшысы
Д.Әділбеков
19 сәуір 2016 жыл

О внесении изменения в решение Буландынского районного маслихата от 20 февраля 2014 года № 5С-24/2 "О повышении базовых ставок земельного налога на земельные участки города Макинск, сельских населенных пунктов Буландынского района"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 19 апреля 2016 года № 6С-2/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 апреля 2016 года № 5304. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2022 года № 7С-19/2
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 31.03.2022 № 7С-19/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 9 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Буландынского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земельные участки города Макинск, сельских населенных пунктов Буландынского района" от 20 февраля 2014 года № 5С-24/2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4043, опубликовано 29 мая 2015 года в районной газете "Бұланды Таңы" и 29 мая 2015 года в газете "Вести Буланды жаршысы") следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Повысить базовые ставки земельного налога на земельные участки города Макинск, сельских населенных пунктов Буландынского района, согласно приложениям 1, 2".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 2 внеочередной
сессии
Т.Садвакасов
Секретарь районного
маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского района К.Испергенов
19 апреля 2016 года
Руководитель РГУ управления
государственных доходов
по Буландынскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Д.Адильбеков
19 апреля 2016 года