2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С-10/2-16 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 қаңтарда № 5690 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 087 301,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 126 611,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 016,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 126,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 941 548,1 мың теңге;
2) шығындар – 4 219 796,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 079,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20 108,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 029,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 11 000,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 158 574,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 158 574,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 06.12.2017 № 6С-17/2-17 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2017 жылда 2 042 456,0 мың теңге сомасындағы аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі есепке алынсын.
3. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде 4-қосымшаға сәйкес, республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны есепке алынсын.
4. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде 5-қосымшаға сәйкес, облыстық бюджеттен мақсатты трансферттердің қарастырылғаны есепке алынсын.
5. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде 5 029,0 мың теңге сомасында мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік кредиттер бойынша жоғары тұрған бюджетке негізгі борышын өтеу қарастырылғаны есепке алынсын.
6. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті орындаушы органдар қорын 10 142,0 мың теңгеге бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 22.08.2017 № 6С-14/4-17 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-1. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне 2017 жылдың 1 қаңтарында пайда болған 143 494,5 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары белгіленген заңнамалық тәртіпте пайдаланылатыны есепке алынсын.

О бюджете района на 2017-2019 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2016 года № 6С-10/2-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 января 2017 года № 5690.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 087 301,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 126 611,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 016,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 126,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 941 548,1 тысячи тенге;
2) затраты – 4 219 796,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 079,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 108,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 029,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 158 574,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 574,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2017 № 6С-17/2-17 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть на 2017 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района, в сумме 2 042 456,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
5. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено погашение основного долга перед вышестоящим бюджетом по бюджетным кредитам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5 029,0 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 10 142,0 тысячи тенге.

Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 07.04.2017 № 6С-12/3-17 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 22.08.2017 № 6С-14/4-17 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
8. 2017 жылға арналған Ерейментау қаласы, ауылдық округтер мен ауылдар әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2017 жылға арналған Ерейментау қаласы, ауылдық округтер мен ауылдар арасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарымен траснферттерді үйлестіру 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2017 жылға арналған аудан бюджетін орындаудың барысында секвестерге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 8- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Айтпаев
Ерейментау аудандық
мәслихатының
хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімі Е.Нұғыманов
"26" желтоқсан 2016 жыл
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 26 желтоқсандағы

Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 07.04.2017 № 6С-12/3-17 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 22.08.2017 № 6С-14/4-17 (вводится в действие с 01.01.2017).
6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2017 года в сумме 143 495,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6-1 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 22.08.2017 № 6С-14/4-17 (вводится в действие с 01.01.2017).
7. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Утвердить бюджетные программы аппаратов акимов города Ерейментау, сельских округов и сел на 2017 год согласно приложению 6.
9. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между городом Ерейментау, сельскими округами и селами на 2017 год согласно приложению 7.
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2017 год, согласно приложению 8.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
А.Айтпаев
Секретарь
Ерейментауского районного
маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского района Е.Нугманов
"26" декабря 2016 года
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 26 декабря 2016 года

4 851,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 851,0
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 851,0
04
Білім беру
2 553 751,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 614,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 614,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 495 599,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 775,0
003
Жалпы білім беру
1 765 979,2
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 005,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
43 422,1
006
Балаларға қосымша білім беру
64 566,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 609,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
190 657,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 940,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 290,8
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
170,2
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
166 543,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
213 642,6
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
53 538,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
53 538,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
0,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
178 516,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
173 043,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 301,7

4 851,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 851,0
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 851,0
04
Образование
2 553 751,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 614,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
4 614,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 495 599,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 775,0
003
Общеобразовательное обучение
1 765 979,2
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 005,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
43 422,1
006
Дополнительное образование для детей
64 566,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 609,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
190 657,0
012
Капитальные расходы государственного органа
4 940,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 290,8
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
170,2
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
166 543,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
213 642,6
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
53 538,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
53 538,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
0,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
178 516,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
173 043,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 301,7

3 391 784,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
308 735,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
18 211,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 211,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
73 990,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
73 990,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
164 982,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
164 982,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 470,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 839,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
915,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
716,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
0,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
16 082,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 082,0
02
Қорғаныс
4 492,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 492,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3 014,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
805,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
673,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
0,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
0,0
04
Білім беру

3 391 784,0
01
Государственные услуги общего характера
308 735,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
18 211,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18 211,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
73 990,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
73 990,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
164 982,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
164 982,0
022
Капитальные расходы государственного органа
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 470,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
33 839,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
915,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
716,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
0,0
015
Капитальные расходы государственного органа
0,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
16 082,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
16 082,0
02
Оборона
4 492,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 492,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 014,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
805,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
673,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
0,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
0,0
04
Образование

2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 6С-10/2-16 шешіміне
4 қосымша
2017 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 06.12.2017 № 6С-17/2-17 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
47 430,3
Нысаналы ағымдағы трансферттер
27 321,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

от 26 декабря 2016 года
№ 6С-10/2-16
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2017 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2017 № 6С-17/2-17 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
47 430,3
Целевые текущие трансферты
27 321,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

22 723,8
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген ақшалай көмекті енгізуге
6 946,8
Мүгедектерді арнайы гигиена құралдарымен қамтамасыз етудің нормаларын арттыруға
3 824,0
Жалақыны ішінара субсидиялауға
3 811,0
Жастар практикасына
4 291,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
1 722,0
Көшуге субсидиялар беруге
1 034,8
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 094,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 549,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
349,0
Негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
4 200,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
49,0
Мемлекет мұқтаждықтары үшін жер учаскелерін алу
49,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
0,0
Бюджеттік кредиттер
20 108,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
20 108,5
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
20 108,5
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 6С-10/2-16 шешіміне
5 қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер аппараттарының бюджеттік бағдарламалары бойынша шығындар
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 06.12.2017 № 6С-17/2-17 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
871 770,3
Нысаналы ағымдағы трансферттер
523 510,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
106 933,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
89 733,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
17 200,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
183 976,7
Суицидтің алдын алу бойынша семинарларда мектеп педагогтарын оқытуға
1 221,7
Тұрғылықты емес ұлтты мектептердің оқушылары үшін мемлекеттік тіл бойынша іс-шараларды өткізуге
1 609,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізу
13 496,0
Ерейментау қаласының Төлеу Шаханов атындағы № 3 орта мектебін күрделі жөндеуге
167 650,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
209 997,1
Ерейментау қаласындағы жол жабынын ағымдық жөндеуге
40 000,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
24 997,1
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
145 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 603,2
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға

22 723,8
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
6 946,8
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
3 824,0
На частичное субсидирование заработной платы
3 811,0
На молодежную практику
4 291,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 722,0
На предоставление субсидий на переезд
1 034,8
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 094,2
Отдел образования района (города областного значения)
4 549,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
349,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
4 200,0
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
49,0
Изъятие земельных участков для государственных нужд
49,0
Целевые трансферты на развитие
0,0
Бюджетные кредиты
20 108,5
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
20 108,5
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
20 108,5
Приложение 5
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 26 декабря 2016 года
№ 6С-10/2-16
Целевые трансферты из областного бюджета на 2017 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 06.12.2017 № 6С-17/2-17 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
871 770,3
Целевые текущие трансферты
523 510,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
106 933,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
89 733,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
17 200,0
Отдел образования района (города областного значения)
183 976,7
На обучение педагогов школ на семинарах по превенции суицидов
1 221,7
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1 609,0
На приобретение и доставку учебников для школ
13 496,0
На проведение капитального ремонта средней школы № 3 имени Толеу Шаханова города Ерейментау
167 650,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
209 997,1
На текущий ремонт дорожного покрытия в городе Ерейментау
40 000,0
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
24 997,1
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
145 000,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 603,2
На реализацию краткосрочного профессионального обучения