Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 сәуірдегі № С-39/6 "Еңбекшілдер ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі № С-3/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 тамызда № 5501 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 сәуірдегі № С-12/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 27.04.2017 № С-12/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 сәуірдегі № С-39/6 "Еңбекшілдер ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4815 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 маусымда аудандық "Жаңа дәуір" және "Сельская новь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы 2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысымен бекітілген, Тұрғын үй көмегін көрсету ережесіне сәйкес тұрғын үй көмегін тағайындау мен төлеуді іске асыратын уәкілетті органға Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" № 319 бұйрығымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11015 болып тіркелген) сәйкес, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Ақмола облысы бойынша филиалы – "Халыққа қызмет көрсету орталығы" департаментінің Еңбекшілдер аудандық бөлімі арқылы немесе "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы арқылы жүгінеді.";
аталған шешімнің қосымшасындағы 9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 30 апреля 2015 года № С-39/6 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Енбекшильдерском районе"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 22 июля 2016 года № С-3/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 августа 2016 года № 5501. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2017 года № С-12/5
Сноска. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 27.04.2017 № С-12/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 30 апреля 2015 года № С-39/6 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Енбекшильдерском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4815, опубликовано 12 июня 2015 года в районных газетах "Жаңа дәуір" и "Сельская новь") следующие изменения:
в приложении к указанному решению пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) обращается в уполномоченный орган, осуществляющий назначение и выплату жилищной помощи, согласно Правил предоставления жилищной помощи, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", через отдел Енбекшильдерского района Департамента "Центр обслуживания населения" – филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Акмолинской области или через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, согласно стандарту государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11015).";
в приложении к указанному решению пункт 9 изложить в новой редакции:

"9. Еңбекшілдер ауданының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі тұрғын үй көмегін алуға үміткер отбасының (азаматтың) тұрғын үй көмегін тағайындауға өтініш берген тоқсанның алдындағы тоқсандағы жиынтық табысын Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 471 "Тұрғын үй көмегін алуға, сондай-ақ мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді алуға үміткер отбасының (азаматтың) жиынтық табысын есептеу қағидасын бекіту туралы" бұйрығы негізінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7412 болып тіркелген) есептейді".
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Бочковский
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
И.Магерко
"КЕЛІСІЛДІ"
Еңбекшілдер ауданының әкімі А.Қиықов
"22" шілде 2016 жыл

"9. Совокупный доход семьи (гражданина), претендующей на получение жилищной помощи исчисляется государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ" Енбекшильдерского района за квартал, предшествовавший кварталу обращения за назначением жилищной помощи на основании приказа Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 5 декабря 2011 года № 471 "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина), претендующей на получение жилищной помощи, а также на предоставление жилища из государственного жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7412)".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Бочковский
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
И.Магерко
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского
района
А.Кииков
"22" июля 2016 года