2017-2019 жылдарға арналған Сандықтау ауданының бюджеті туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қаңтарда № 5682 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 034 346,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 454 673,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 791,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 080,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 556 800,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 029 351,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 255,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 20 421,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 166,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 30 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 30 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 38 759,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38 759,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 16/1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Әлеуметтік салық бойынша аудан бюджетіне кірістер бөлу нормативі -100 % екені ескерілсін.
3. 2017 жылға арналған аудан бюджеттінде 4 қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен берілген субвенция көлемі 1 701 076,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде 5 қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджетке 7 411,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 09.09.2017 № 14/1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете Сандыктауского района на 2017-2019 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 9/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2017 года № 5682.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 034 346,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 454 673,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6 791,5 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 080,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 556 800,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3 029 351,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 255,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 421,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 166,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 30 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 38 759,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38 759,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2017 № 16/1 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть норматив распределения доходов в бюджет района по социальному налогу – 100 %.
3. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложения 4.
4. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1 701 076,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложения 5.
6. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 7 411,0 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 09.09.2017 № 14/1 (вводится в действие с 01.01.2017).

8. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және тарифтiк мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақыларымен мен тариф тік мөлшерлемелер белгiленсiн.
9. 2017 жылға арналған аудан бюджетін атқару процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2017 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2017 жылғы аудан бюджетінің шығындар құрамында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына жергілікті маңызды міндеттерді іске асыру үшін табысталатын трансферттер қарастырылғаны 8 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
12. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
аудандық мәслихат
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы

8. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками гражданскими служащими, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2017 год, согласно приложения 6.
10. Утвердить перечень бюджетных программ сельских округов на 2017 год, согласно приложения 7.
11. Учесть, что в составе расходов бюджета района на 2017 год предусмотрены передаваемые трансферты органам местного самоуправления для реализации функций местного значения, согласно приложения 8.
12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата
секретарь
районного маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов
23 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года

3 029 351,2
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
328 779,9
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
15 493,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 493,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
91 139,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
88 946,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 193,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
176 094,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
176 094,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 036,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 036,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 150,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 141,3
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 009,5
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
7 865,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 865,8
02
Қорғаныс
9 860,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9 860,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 840,5
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7 020,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 440,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 440,8
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2 440,8
04
Білім беру
1 694 536,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 410 236,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 443,8
003
Жалпы білім беру
1 136 488,9
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру

3 029 351,2
01
Государственные услуги общего характера
328 779,9
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
15 493,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
15 493,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
91 139,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
88 946,1
003
Капитальные расходы государственного органа
2 193,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
176 094,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
176 094,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 036,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12 036,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 150,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25 141,3
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 009,5
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
7 865,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
7 865,8
02
Оборона
9 860,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9 860,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 840,5
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7 020,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 440,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 440,8
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 440,8
04
Образование
1 694 536,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 410 236,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 443,8
003
Общеобразовательное обучение
1 136 488,9
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)

1 285,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
25 010,0
006
Балаларға қосымша білім беру
37 526,1
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 609,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
45 604,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 282,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
342,4
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
117 548,3
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17 096,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
284 300,0
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
284 300,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
168 442,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
144 035,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 822,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
38 878,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 626,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
308,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
515,3
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
11 084,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 885,6
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен, және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 408,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13 467,8
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
7 632,9
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 279,3
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

1 285,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
25 010,0
006
Дополнительное образование для детей
37 526,1
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 609,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
45 604,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 282,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
342,4
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
117 548,3
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 096,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
284 300,0
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
284 300,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
168 442,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
144 035,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 822,9
002
Программа занятости
38 878,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 626,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
308,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
515,3
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 084,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 885,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 408,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
13 467,8
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
7 632,9
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
4 279,3
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

5 604,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
3 935,0
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 945,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
125 615,9
008
Спорт объектілерін дамыту
125 615,9
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
81 308,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6 445,2
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6 445,2
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14 016,6
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 016,6
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 684,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 684,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
52 162,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 375,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
285,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
638,7
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31 892,0
047
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
8 972,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 023,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 023,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 023,9
12
Көлік және коммуникация
112 871,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
112 871,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
44 129,7
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
68 741,3
13
Басқалар
18 083,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 179,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

5 604,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3 935,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 945,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
125 615,9
008
Развитие объектов спорта
125 615,9
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
81 308,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6 445,2
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6 445,2
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14 016,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14 016,6
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 684,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 684,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
52 162,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 375,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
285,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
638,7
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31 892,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
8 972,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 023,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 023,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
10 023,9
12
Транспорт и коммуникации
112 871,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
112 871,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
44 129,7
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
68 741,3
13
Прочие
18 083,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 179,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года