2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 82/10-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қаңтарда № 5697 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 112 025,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 800 596,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 47 856,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 487 862,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 775 710,5 мың теңге;
2) шығындар – 18 895 283,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 355 086,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 384 197,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 111,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 370 842,2 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 370 842,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 509 186,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 509 186,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 383 866,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 111,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 154 431,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 154/21-6 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер:
жеке табыс салығынан;
әлеуметтік салықтан;
мүлікке салынатын салықтан;
жер салығынан;
көлікқұралдарына салынатын салықтан;
бірыңғай жер салығынан;
акциздерден;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетінтүсімдерден;
басқа да алымдардан;
мемлекеттік баж салығынан;
2) салықтық емес түсімдер:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдерінен;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалғаберуден түсетін кірістерден;
басқа да салықтық емес түсімдерден;
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сатудан;
жерді сатудан;
4) трансферттер түсімі.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi6 702 252,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 82/10-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 января 2017 года № 5697.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 112 025,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 800 596,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47 856,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 487 862,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 775 710,5 тысяч тенге;
2) затраты – 18 895 283,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 355 086,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 384 197,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 111,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 370 842,2 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 370 842,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -509 186,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 509 186,3 тысяч тенге:
поступление займов – 383 866,0 тысяч тенге;
погашение займов – 29 111,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 154 431,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2017 № 154/21-6 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налога на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
прочих сборов;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений:
поступлений части чистого дохода государственных предприятий;
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
прочих неналоговых поступлений;
3) поступлений от продажи основного капитала:
продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажи земли;
4) поступлений трансфертов.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета бюджету района, в сумме 6 702 252,0 тысяч тенге.

4. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін;
5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне нысаналы траснферттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 40 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру,білім беру, мәдениет,спорт және ветеринария мамандарына, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелеріменсалыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
8. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу барысында секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Ауылдық округтердің әкімдері аппараттарының әкімшілері бойынша бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Тиманов
Целиноград аудандық
мәслихатының
хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі М.Тәткеев
23.12.2016
"Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ә.Ыбраева
23.12.2016
Целиноград аудандық
мәслихатының

4. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета бюджету района согласно приложению 5.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 40 000,0 тысяч тенге.
7. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2017 год согласно приложению 6.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 7.
10. Утвердить перечень бюджетных программ по администраторам аппаратов акимов сельских округов согласно приложению 8.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
А.Тиманов
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района М.Таткеев
23.12.2016
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Ибраева
23.12.2016
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата

7 402,0
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты қаржылай көмекті енгізуге
15 037,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
6 056,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
2 072,0
Ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге
110,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 598,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
3 661,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
5 937,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 097 962,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
2 097 962,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
3 594 249,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 894 249,0
Бастауыш, негізгі, орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау, соның ішінде:
263 103,0
Максимовка ауылында 300 орындық орта мектеп құрылысы
263103,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
19 111,0
Қосшы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау
19 111,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 813 185,0
Мәншүк ауылының ұңғымалық су бөгеті және сумен жабдықтау жүйесін қайта құру
251 828,0
Қабанбай батыр ауылында сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңарту (II-кезек)
169 604,0
Нижнеромановск кен орнының Қосшы ауылына дейін су жинайтын құрылыстар мен су салу
879 059,0
№ 96 разъезд ауылындағы сумен жабдықтаудың таратушы желілерін қайта құру
512 694,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
798 850,0
Қажымұқан ауылына электрмен жабдықтау желілерін салу
90 000,0
Малотимофеевка ауылын электрмен жабдықтау
150 000,0
Софиевка ауылын электрмен жабдықтау
100 000,0
Қаражар ауылына жаңа құрылыс салуды электрмен жабдықтау
208 850,0
Қызыл суат ауылын электрмен жабдықтау
100 000,0
Қабанбай батыр ауылын электрмен жабдықтау желілерін салу
150 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
700 000,0
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
700 000,0
Ақмол ауылында жаңа құрылыс ауданында көше-жол желісі құрылысы (1, 2, 3, 4 шағын аудандар)
500 000,0
Родина ауылына кіре беріс жолын қайта құру
200 000,0
Бюджеттік несиелер
384 591,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
384 591,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
384 591,0
Целиноград аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 82/10-6 шешіміне
5-ші қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
2 088 554,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер

7 402,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
15 037,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6 056,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
2 072,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
110,0
Отдел образования района (города областного значения)
9 598,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
3 661,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
5 937,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 097 962,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 097 962,0
Целевые трансферты на развитие
3 594 249,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 894 249,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного, среднего и общего среднего образования, в том числе:
263 103,0
Строительство школы на 300 мест в селе Максимовка
263 103,0
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, в том числе:
19 111,0
На развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в селе Косшы
19 111,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 813 185,0
Реконструкция скважинного водозабора и системы водоснабжения села Маншук
251 828,0
Реконструкция систем водоснабжения в селе Кабанбай батыра (ІІ очередь)
169 604,0
Строительство водозаборных сооружений и водовода от Нижнеромановкого месторождения до села Косшы
879 059,0
Реконструкция сетей водаснабжения села разъезд № 96
512 694,0
Развитие теплоэнергетической системы
798 850,0
Строительство сетей электроснабжения села Кажымукан
90 000,0
Электроснабжение села Малотимофеевка
150 000,0
Электроснабжение села Софиевка
100 000,0
Электроснабжение новой застройки села Каражар
208 850,0
Электроснабжение села Кызыл суат
100 000,0
Строительство сетей электроснабжения села Кабанбай батыра
150 000,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
700 000,0
На развитие транспортной инфраструктуры
700 000,0
строительство улично-дорожной сети в районе новой застройки (микрорайоны 1, 2, 3, 4) села Акмол
500 000,0
Реконструкция подъездной дороги к селу Родина
200 000,0
Бюджетные кредиты
384 591,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
384 591,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
384 591,0
Приложение 5
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 82/10-6
Целевые трансферты из областного бюджета на 2017 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
2 110 554,0
Целевые текущие трансферты

215 205,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
96 549,0
Жергілікті ұлт өкілдеріне жатпайтын мектеп оқушылары үшін мемлекеттік тілден іс-шаралар өткізуге
1 609,0
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
94 940,0
Софиевка ауылы № 21 орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізуге
94 940,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
48 656,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
41 756,0
Санитарлық союға бағытталатын бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылығы малдарының (ірі және ұсақ қара малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге
6 900,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
70 000,0
Елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
70 000,0
Ескі Оразақ ауылын абаттандыру
70 000,0
Нысаналы даму трансферттерi
1 873 349,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 616 583,0
Бастауыш, негізгі, орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау, соның ішінде:
639 671,0
Қызыл суат ауылында 120 орындық мектеп құрылысы
292 953,0
Қаражар ауылында 120 орындық мектеп құрылысы
294 818,0
Ақмол ауылында 600 орындық орта мектеп құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Қажымұқан ауылында 600 орындық орта мектеп құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
10 000,0
Астана қаласында дарынды балаларға арналған 300 орындық мектеп-интернаты құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
26 900,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) құрылысына, реконструкциялауға, оның ішінде:
365 827,0
Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі (1-позиция) тұрғын үйдің құрылысы (байламы)
360 827,0
Қосшы ауылындағы 45- пәтерлі (2-позиция) тұрғын үйдің құрылысына үлгілік жобаны жергілікті жерге байлау
5 000,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
375 835,0
Қосшы ауылындағы ішкі кварталдық (кәріз) (ұзындығы 55,3 километр үшінші іске қосу кешені) су бұру желілерін салу
21050,0
Қосшы ауылындағы сумен жабдықтау жүйелерін қайта құру
42494,0
Қызылжар ауылындағы сумен жабдықтаудың таратушы желілерін қайта құру
20 000,0
Мәншүк ауылының ұңғымалық су бөгеті және сумен жабдықтау жүйесін қайта құру
27 880,0
Қабанбай батыр ауылындағы сумен жабдықтау жүйелерін қайта құру (II-кезек)
18 845,0
№ 96 разъезд ауылындағы сумен жабдықтаудың таратушы желілерін салу
56 966,0
Тайтөбе ауылындағы жаңа учаскелерде су құбырлары желілерін салу
34 000,0
Рақымжан Қошқарбаев ауылындағы жаңа учаскелерде сумен жабдықтаудың таратушы желілерін салу

215 205,0
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
96 549,0
На проведение мероприятий по государственному языку для учащихся школ некоренной национальности
1 609,0
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
94 940,0
На проведение капитального ремонта средней школы № 21 села Софиевка
94 940,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
48 656,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
41 756,0
Возмещение (до 50 процентов) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
6 900,0
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
70 000,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов
70 000,0
Благоустройство села старый Оразак
70 000,0
Целевые трансферты на развитие
1 895 349,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1 616 583,0
Строительство и реконструкция объектов начального, основного, среднего и общего среднего образования, в том числе:
639 671,0
строительство школы на 120 мест в селе Кызыл суат
292 953,0
строительство школы на 120 мест в селе Каражар
294 818,0
разработка проектно-сметной документации на строительство средней школы на 600 мест в селе Акмол
15 000,0
разработка проектно-сметной документации на строительство средней школы на 600 мест в селе Кажымукан
10 000,0
разработка проектно-сметной документации на строительство школы-интернат для одаренных детей на 300 мест в городе Астана
26 900,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
365 827,0
строительство (привязка) 45-ти квартирного жилого дома в селе Косшы (позиция 1)
360 827,0
привязка типового проекта к местности, строительство 45-ти квартирного жилого дома (позиция 2) в селе Косшы
5 000,0
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, в том числе:
375 835,0
Строительство внутриквартальных сетей водоотведения (канализации) в селе Косшы (третий пусковой комплекс протяженностью 55,3 километров)
21 050,0
Реконструкция систем водоснабжения в селе Косшы
42 494,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Кызылжар
20 000,0
Реконструкция скважинного водозабора и системы водоснабжения села Маншук
27 880,0
Реконструкция систем водоснабжения в селе Кабанбай батыра (ІІ очередь)
18 845,0
Строительство разводящих сетей водоснабжения в селе Разъезд № 96
56 966,0
Строительство водопроводных сетей на новых участках села Тайтобе
34 000,0
Строительство разводящих сетей водоснабжения на новых участках в селе Рахымжана Кошкарбаева

43 000,0
Максимовка ауылындағы жаңа учаскелерде су құбыры желілері құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
9 600,0
Малотимофеевка ауылындағы сумен жабдықтаудың таратушы желілері құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
8 000,0
Софиевка ауылындағы жаңа учаскелерде сумен жабдықтаудың таратушы желілері құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
12 000,0
Талапкер ауылында қолданыстағы құрылыс бөлігінде сумен жабдықтау және су тарату желілерін салу
50 000,0
Шұбар ауылында сумен жабдықтаудың тарату желілерін сумен жабдықтау қайта құру, жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
10 000,0
Жаңажол ауылда сумен жабдықтау желілерін салу, жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6 000,0
Төнкеріс ауылында сумен жабдықтаудың тарату желілерін салу, жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
8 000,0
Фарфоровый ауылында сумен жабдықтаудың тарату желілерін салу, жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
8 000,0
Жылу энергетикалық жүйені дамыту
92 000,0
Максимовка ауылының электрмен жабдықтау желілерін салу
77 000,0
Воздвиженка ауылының электрмен жабдыктау желілерінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 000,0
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
143 250,0
Қараөткел ауылында 280 орындық балабақша құрылысына мемлекеттік сараптамасымен жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 750,0
Талапкер ауылында 280 орындық балабақша құрылысына мемлекеттік сараптамасымен жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 750,0
Қосшы ауылында 280 орындық балабақша құрылысына мемлекеттік сараптамасымен жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 750,0
Қызылжар ауылында 140 орындық балабақша салу, үлгілік жобаны жергілікті жерге байлау
7 500,0
Максимовка ауылында140 орындық балабақша салу, үлгілік жобаны жергілікті жерге байлау
8 000,0
Софиевка ауылында 140 орындық балабақша салу, үлгілік жобаны жергілікті жерге байлау
8 000,0
Шұбар ауылында 140 орындық балабақша салу, үлгілік жобаны жергілікті жерге байлау
10 000,0
Рақымжан Қошқарбаев ауылында 140 орындық балабақша салу, үлгілік жобаны жергілікті жерге байлау
7 500,0
Төңкеріс ауылында 140 орындық балабақша салу, үлгілік жобаны жергілікті жерге байлау
8 000,0
Қажымұқан ауылында 140 орындық балабақша құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
7 500,0
Қаражар ауылында 140 орындық балабақша құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
7 500,0
Қараөткел ауылында 280 орындық балабақша құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
12 000,0
Қосшы ауылында 280 орындық балабақша құрылысына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
12 000,0
Ақмол ауылында әкімшілік ғимараттың құрылысы

43 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей на новых участках в селе Максимовка
9 600,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Малотимофеевка
8 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство разводящих сетей водоснабжения на новых участках в селе Софиевка
12 000,0
Строительство водовода и разводящих сетей водоснабжения в существующей части застройки в селе Талапкер
50 000,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Шубар
10 000,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство разводящих сетей водоснабжения в селе Жанажол
6 000,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис
8 000,0
Разработка проектно-сметной документации по реконструкции разводящих сетей водоснабжения в селе Фарфоровый
8 000,0
Развитие теплоэнергетической системы
92 000,0
Строительство сетей электроснабжения села Максимовка
77 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство сетей электроснабжения села Воздвиженка
15 000,0
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
143 250,0
Разработка проектно-сметной документации с государственной экспертизой на строительство детского сада на 280 мест в селе Караоткель
1 750,0
Разработка проектно-сметной документации с государственной экспертизой на строительство детского сада на 280 мест в селе Талапкер
1 750,0
Разработка проектно-сметной документации с государственной экспертизой на строительство детского сада на 280 мест в селе Косшы
1 750,0
Привязка типового проекта к местности, строительство детского сада на 140 мест в селе Кызылжар
7 500,0
Привязка типового проекта к местности на строительство детского сада на 140 мест в селе Максимовка
8 000,0
Привязка типового проекта к местности, строительство детского сада на 140 мест в селе Софиевка
8 000,0
Привязка типового проекта к местности на строительство детского сада на 140 мест в селе Шубар
10 000,0
Привязка типового проекта к местности, строительство детского сада на 140 мест в селе Рахымжана Кошкарбаева
7 500,0
Привязка типового проекта к местности, строительство детского сада на 140 мест в селе Тонкерис
8 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Кажымукан
7 500,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Каражар
7 500,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 280 мест в селе Караоткель
12 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 280 мест в селе Косшы
12 000,0
Строительство административного здания в селе Акмол

50 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
24 500,0
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
24 500,0
"Қосшы коммуналдык қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту
24 500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
232 266,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға, оның ішінде:
232 266,0

50 000,0
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
24 500,0
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
24 500,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Қосшы коммуналдык қызметі"
24 500,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
254 266,0
На развитие транспортной инфраструктуры, в том числе:
254 266,0

Родина ауылына кіре беріс жолды қайта құру (километр 0-5,78)
204 266,0
Қосшы ауылының көше-жол желісін салу, жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
28 000,0
Воздвиженка ауылының көше-жол желісін салу, жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
22 000,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға, оның ішінде:
0,0
Целиноград аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 82/10-6 шешіміне
6-шы қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі
Атауы
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
Cпорт объектілерін дамыту
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Целиноград аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 82/10-6 шешіміне
7-ші қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеттердің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Целиноград аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 82/10-6 шешіміне
8-ші қосымша
Ауылдық округтердің әкімдері аппараттарының әкімшілері бойынша бюджеттік бағдарламалардың тізбесі

Реконструкция подъездной дороги к селу Родина (километр 0-5,78)
204 266,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство улично-дорожной сети села Косшы
28 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство улично-дорожной сети села Воздвиженка
22 000,0
Приложение 6
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 82/10-6
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2017 год
Наименование
Отдел строительства района (города областного значения)
Строительство и реконструкция объектов образования
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Развитие коммунального хозяйства
Развитие объектов спорта
Развитие теплоэнергетической системы
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Развитие транспортной инфраструктуры
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Приложение 7
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 82/10-6
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе
исполнения районного бюджета на 2017 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 8
к решению Целиноградского
районного маслихата
от 23 декабря 2016 года
№ 82/10-6
Перечень бюджетных программ по администраторам аппаратов акимов сельских округов