"Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 360 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 18 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 ақпанда № 4751 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 386 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 7.09.2016 № 386 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 360 "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4562 тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 17 қарашада жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Ереженің 17-тармағындағы 84), 93) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"84) Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 29 қазандағы Кәсіпкерлік Кодексіне сәйкес астық қабылдау кәсіпорындарының астықтың сандық-сапалық есебін жүргізуін, астықты сақтауын, астық қолхаттарын беруін, олардың айналымын және оларды өтеуін бақылау;";
"93) астықтың сандық-сапалық жай-күйін бақылау;";
14), 15), 16), 42), 50), 62), 63), 64), 65), 66), 67), 68), 69), 70), 71), 72), 73), 74), 75), 76), 77), 78), 79), 91), 95), 98), 102), 103), 104), 105), 106), 107), 108), 109) тармақшалар алынып тасталсын.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары М.С.Жұмағазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев

О внесении изменений в постановление акимата Актюбинской области от 1 октября 2015 года № 360 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Актюбинской области"
Постановление акимата Актюбинской области от 19 января 2016 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 февраля 2016 года № 4751. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 7 сентября 2016 года № 386
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 7.09.2016 № 386.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 1 октября 2015 года № 360 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4562, опубликованное 17 ноября 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
в положении государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Актюбинской области", утвержденное вышеуказанным постановлением, в пункте 17 подпункты 84), 93) изложить в следующей редакции:
"84) контроль за ведением количественно-качественного учета зерна, хранением зерна, выдачей, обращением и погашением зерновых расписок хлебоприемными предприятиями в соответствии с Предпринимательским Кодексом Республики Казахстан от 29 октября 2015 года;";
"93) контроль количественно-качественного состояния зерна;";
подпункты 14), 15), 16), 42), 50), 62), 63), 64), 65), 66), 67), 68), 69), 70), 71), 72), 73), 74), 75), 76), 77), 78), 79), 91), 95), 98), 102), 103), 104), 105), 106), 107), 108), 109) исключить.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Джумагазиева М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев