"Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 214 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 4 ақпандағы № 35 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 наурызда № 4771 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 қаңтардағы № 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 24.01.2020 № 20 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 қарашадағы № 363 "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт Министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12814 тіркелген) бұйрығына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 214 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4432 тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 21 шілдеде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;";
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәліктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде:
регламент атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.";
көрсетілген регламенттің 1-қосымшасында жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтіні мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Жергілікті спорт
федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша"
";
көрсетілген регламенттің 2-қосымшасында жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтіні мынадай редакцияда жазылсын:
"
"Жергілікті спорт
федерацияларын аккредиттеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша"
".

О внесении изменений в постановление акимата Актюбинской области № 214 от 22 июня 2015 года "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
Постановление акимата Актюбинской области от 4 февраля 2016 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 марта 2016 года № 4771. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 24 января 2020 года № 20.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 24.01.2020 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом исполняющего обязанности Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 363 "О внесении изменении в приказ Министра Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12814) акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области № 214 от 22 июня 2015 года "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4432, опубликованное 21 июля 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1) регламент государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федерации";
в регламенте государственных услуг утвержденном указанным постановлением "Выдача свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям":
заголовок регламента изложить в следующей редакции:
"Регламент государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федерации";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Государственная услуга "Аккредитация местных спортивных федерации" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление физической культуры и спорта Актюбинской области" (далее – услугодатель).";
текст в правом верхнем углу приложения 1 указанного регламента изложить в следующей редакции:
"
"Приложение 1 к регламенту
государственной услуги
"Аккредитация местных
спортивных федерации"
";
текст в правом верхнем углу приложения 2 указанного регламента изложить в следующей редакции:
"
"Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Аккредитация местных
спортивных федерации"
".

2. "Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары А.Т.Шерияздановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, бірақ, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 26 қарашадағы № 363 "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" бұйрығы қолданысқа енгізілгеннен бұрын емес.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев

2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Актюбинской области" обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Шериязданова А.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее введения в действие приказа исполняющего обязанности Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 363 "О внесении изменений в приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта".
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев