2016 жылдың егісіне аудандар және Ақтөбе қаласы бойынша және дақылдар бөлінісінде бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 54 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 наурызда № 4798 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 388 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 13.09.2016 № 388 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының 6-тармағына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10190 тіркелген), сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2016 жылдың егісіне аудандар және Ақтөбе қаласы бойынша және дақылдар бөлінісінде бірінші көбейтілген мен бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2016 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по районам и городу Актобе в разрезе культур
Постановление акимата Актюбинской области от 12 февраля 2016 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 марта 2016 года № 4798. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 13 сентября 2016 года № 388
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 13 сентября 2016 года № 388 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 6 Правил субсидирования развития семеноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10190), акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2016 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по районам и городу Актобе в разрезе культур согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет".

3. Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 194 "2015 жылдың егісіне аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімді № 4417 тіркелген, 2015 жылғы 21 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жариялған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 5 июня 2015 года № 194 "Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 4417, опубликованное 21 июля 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").