"Ақтөбе қаласында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 188 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 421 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 наурызда № 4793 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 23.11.2016 № 114 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 - IV Бюджет Кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысының 2 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақтөбе қаласында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылдың 20 желтоқсандағы № 188 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылы 28 желтоқсанда № 3726 болып тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтарда және 2014 жылғы 16 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақтөбе қаласында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларындағы:
2 бөлімнің 7 тармағы келесі мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) аз қамтылған отбасыларға, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушыларға және он сегіз жасқа дейінгі балаларға төленетін ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы алушыларға 1 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде";
2 бөлімнің 8 тармағының бірінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"8. Атаулы күндер мен мерекелік күндерге бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетіледі:";
2 бөлімнің 8 тармағы келесі мазмұндағы 10) және 11) тармақшаларымен толықтырылсын:
"10) ең төменгі зейнетақы мөлшерінен аспайтын зейнетақы төлемдерін алушыларға 21-23 наурыз – Наурыз мейрамына орай, 11,4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде";

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2013 года № 188 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня категорий нуждающихся граждан в городе Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 17 февраля 2016 года № 421. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2016 года № 4793. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 23 ноября 2016 года № 114
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 23.11.2016 № 114 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2013 года № 188 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Актобе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2013 года за № 3726, опубликованное 9 января 2014 года и 16 января 2014 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе") cледующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Актобе, утвержденных указанным решением:
пункт 7 главы 2 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) малообеспеченным семьям, получателям государственной адресной социальной помощи и получателям государственного пособия на детей до 18 лет в размере 1 месячного расчетного показателя";
абзац первый пункта 8 главы 2 изложить в следующей редакции:
"8. Единовременная социальная помощь к памятным датам и праздничным дням оказывается:";
пункт 8 главы 2 дополнить подпунктами 10) и 11) следующего содержания:
"10) получателям пенсионных выплат с размером не превышающим минимальный размер пенсии, к Наурыз мейрамы - 21-23 марта, в размере 11,4 месячных расчетных показателей";

"11) бірге тұратын төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы отбасыларға, 21-23 наурыз – Наурыз мейрамына орай, 11,4 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде";
3 бөлімнің 19 тармағы "1) - 5) тармақшаларында" сөздерімен сандарынан кейін, "және 10) және 11) тармақшаларында" сөздерімен және сандарымен толықтырылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрайымы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
А. Бекенова С. Шынтасова
Б. Бисенғалиева

"11) многодетным семьям, имеющим четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, к Наурыз мейрамы - 21-23 марта, в размере 11,4 месячных расчетных показателей";
пункт 19 главы 3 после слов и цифр "подпунктах 1) - 5)" дополнить словами и цифрами "и подпунктах 10) и 11)".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихатагорода Актобе
А. Бекенова С. Шинтасова
Б. Бисенгалиева