Ақтөбе қалалық мәслихатының "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 394 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 25 тамыздағы № 89 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 қыркүйекте № 5043 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106 бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 394 "2016-2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4693 санымен тіркелген, 2016 жылғы 27 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "50 255 363" сандары "51 108 832,3" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша: "20 755 363" сандары "21 608 832,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "56 411 038,8" сандары "57 264 508,1" сандарымен ауыстырылсын.
2) 9 тармақтағы:
үшінші абзацтағы:
"3 477 712" сандары "3 472 579" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы:
"7 333" сандары "8 916" сандарымен ауыстырылсын.
3) 10 тармақтағы:
төртінші абзацтағы:
"3 895 025" сандары "4 306 654" сандарымен ауыстырылсын.
4) 10-1 тармақтағы:
бірінші абзацтағы:
"1 383 207" сандары "1 559 452,2" сандарымен ауыстырылсын.
5) 11 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"47 766" сандары "27 588" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы:
"17 000" сандары "21 253" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы:
"775 000" сандары "805 000" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы:
"109 768" сандары "117 768" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы:
"608 123" сандары "558 063,2" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы:
"39 517" сандары "249 395" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы:
"470 464" сандары "477 480,8" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 августа 2016 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 сентября 2016 года № 5043. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4693, опубликованное 27 января 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "50 255 363" заменить цифрами "51 108 832,3", в том числе:
по поступлениям трансфертов: цифры "20 755 363" заменить цифрами "21 608 832,3";
в подпункте 2):
затраты: цифры "56 411 038,8" заменить цифрами "57 264 508,1".
2) в пункте 9:
в абзаце третьем:
цифры "3 477 712" заменить цифрами "3 472 579";
в абзаце шестом:
цифры "7 333" заменить цифрами "8 916".
3) в пункте 10:
в абзаце четвертом:
цифры "3 895 025" заменить цифрами "4 306 654".
4) в пункте 10-1:
в абзаце первом:
цифры "1383 207" заменить цифрами "1 559 452,2".
5) в пункте 11:
в абзаце втором:
цифры "47 766" заменить цифрами "27 588";
в абзаце третьем:
цифры "17 000" заменить цифрами "21 253";
в абзаце восьмом:
цифры "775 000" заменить цифрами "805 000";
в абзаце десятом:
цифры "109 768" заменить цифрами "117 768";
в абзаце двенадцатом:
цифры "608 123" заменить цифрами "558 063,2";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "39 517" заменить цифрами "249 395";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "470 464" заменить цифрами "477 480,8";
в абзаце девятнадцатом:

"20 690" сандары "14 482,1" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жалпы білім беру – 12 518 мың тенге";
"ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары – 65 377 мың теңге";
"жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру – 13 548 мың теңге".
2. Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

цифры "20 690" заменить цифрами "14 482,1":
и дополнить абзацами следующего содержания:
"общеобразовательное обучение – 12 518 тысяч тенге";
"капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций – 65 377 тысяч тенге";
"ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 – 13 548 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.